SOSH جنگ قیمت را برای موبایل در اتحاد مجدد در برابر رایگان ، اینترنت SOSH بدون تعهد به قیمت های پایین ، سرانجام در اتحاد مجدد راه اندازی می کند

جعبه Réunion Sosh

ادامه :

SOSH جنگ قیمت را در موبایل در اتحاد مجدد در مقابل رایگان قرار می دهد

SOSH جنگ قیمت را در موبایل در اتحاد مجدد در مقابل رایگان قرار می دهد

از زمان ورود رایگان در اتحاد مجدد ، در سال 2017 ، قیمت تلفن همراه در این جزیره بسیار کاهش یافته است. در این سقوط قیمت ، که نمونه کارها از مصرف کنندگان Reunion را منتشر کرد ، پاکت داده ها جنگید. پس از تراز پیشنهاد RedBYSFR (50 گیگابایت) در بسته منحصر به فرد “کاملاً توک” از چند ماه پیش. این نوبت Sosh ، نام تجاری کم هزینه Orange Réunion است تا یک پیشنهاد سری محدود را راه اندازی کند.

در واقع ، در کمال تعجب ، دومی پیشنهاد را با 14 99 یورو در سری محدود (در دسترس تا 05/31/22) ارائه داد ، که شامل تماس ها ، پیامک ها و همچنین MMS نامحدود با یک پاکت داده 100 گیگابایت است (قابل استفاده در Reunion و رومینگ در تو.E ، سوئیس ، آندورا و موناکو) در 4G+. علاوه بر این ، سیم کارت ارائه می شود ، در حالی که به همه اپراتورهای دیگر پرداخت می شود. به نظر می رسد این بسته ، مارک کم هزینه SFR Réunion است که یک بسته بسیار مشابه را ارائه می دهد ، اما در 19 99 یورو. ابتکار عمل از Orange Via Series Limited ، که ما در Reunion و نه در سرزمین اصلی فرانسه به آن عادت نکرده ایم.

همچنین توجه داشته باشید که این پیشنهاد برای مشتریان سابق SOSH نیز در دسترس است. یک مدل تجاری ، که چیزی برای ایجاد حسادت مشتریان SOSH دارد ، در فرانسه ، که به سری محدود دسترسی ندارند ، برای مشتریان جدید رزرو شده است.

یک جبهه که توسط Orange راه اندازی شده است ، که می تواند چند هفته قبل از راه اندازی 5G در این جزیره ، در همه اپراتورها آتش سوزی کند.

جعبه Réunion Sosh:

از حداکثر 110 کانال و خدمات و همچنین بسیاری از دسته ها در تمام صفحه های خود لذت ببرید (تلویزیون ، تبلت ، موبایل و رایانه شخصی/MAC …).

تماس نامحدود
به سمت ثابت در بیش از 100 مقصد.
به موبایل سرزمین اصلی فرانسه و دام.

ادامه :

آزادی کامل
تمام پیشنهادات اینترنتی ما بدون تعهد است. حتی در ارتقاء.
قابلیت اطمینان
از شبکه فیبر نارنجی بهره مند شوید.
شماره ثابت حفظ شده
این رایگان است و SOSH با اپراتور سابق خود از خاتمه مراقبت می کند.
کمک و کمک 24 ساعته
پاسخی را در مورد موتور جستجوی هوشمند ، انجمن ، گپ زدن با یک مشاور پیدا کنید.
شرایط دقیق

پیشنهاد
مشروط بر شرایط معتبر در اتحاد ، مشمول واجد شرایط بودن و تجهیزات سازگار.
بدون تعهد ، برای افرادی که مشمول ارتباط خانه مشتری هستند ، ارائه می شود.
هزینه خاتمه پیشنهاد: 50 یورو.

فراخوانی
لیست مقصد در برگه قیمت موجود در www.سد.د. تماس های پرداخت شده از پست ثابت متصل به LiveBox.

گزینه تماس نامحدود
گزینه های نامحدودی برای رفع سرزمین اصلی فرانسه ، DOM و بیش از 100 مقصد بین المللی. تماس های نامحدود به موبایل کلانشهر فرانسه و دام. گزینه پرداخت شده 10 €/ماه.

گزینه تلویزیون نارنجی
با توجه به پرداخت هزینه های فعال سازی رمزگذار تلویزیون 50 یورو از جمله مالیات ، مشروط به شرایط ، معتبر در اتحاد ، مشمول صلاحیت جغرافیایی فنی ، با توجه به صلاحیت جغرافیایی. تلویزیون نارنجی در پشتیبانی فیبر نارنجی. شرایط و جزئیات مربوط به SOSH را مشاهده کنید.د. کانال های قابل دسترسی به توافق کانال ها و CSA. لیست کانال ها به احتمال زیاد تکامل می یابد. گزینه پرداخت شده 10 €/ماه.

ضبط کننده تلویزیون
رمزگذار تلویزیون 4 مشمول شرایط واجد شرایط بودن و سازگاری فنی در تلویزیون توسط اینترنت است. LiveBox 4 مورد نیاز است.

حداکثر 100 € بازپرداخت
پیشنهاد بازپرداخت معوق (ODR) معتبر از 01/06/23 تا 16/08/23 برای هر اشتراک اول در جعبه Réunion Sosh بدون تعهد 12 ماه. بازپرداخت فاکتور با توجه به پذیرش کامل اسناد پشتیبان و فرم بازپرداخت موجود در SOSH.دوباره ، قبل از 16/10/2023 شامل. فقط یک بازپرداخت با اشتراک اینترنت. هرگونه نامناسب ، ناقص یا عدم رعایت شرایط این پیشنهاد غیر سازگار در نظر گرفته می شود و بنابراین مورد توجه قرار نمی گیرد.