نظارت بر مصرف SOSH: نحوه دسترسی به آن?, مصرف داده های خود را در بسته SOSH خود بدانید

مصرف داده های خود را در بسته SOSH خود بدانید

Contents

مثل شما نظارت بر مصرف SOSH, شما می توانید در هر زمان از منطقه مشتری خود به فاکتورهای خود دسترسی پیدا کنید ، که به شما امکان می دهد ارتباطات خود را بهتر مدیریت کنید و درک کنید که چرا همیشه قیمت ارائه شده توسط اشتراک خود را پرداخت نمی کنید به ویژه با تشکر از جزئیات ارتباطات شما در خارج از بسته.

نظارت بر مصرف SOSH: نحوه دسترسی به آن ?

اگر مشترک SOSH دارید ، به یک پیشنهاد موبایل بدون تعهد یا جعبه اینترنت ، از یک سرویس نظارت بر مصرف ، به همان روشی که در هر اپراتور بهره مند شوید ، بهره مند می شوید. اما دقیقاً چه چیزی مصرف SOSH دنبال می شود – ? و چه وسیله ای برای دسترسی به آن است ? در اینجا اطلاعات اصلی است.

شما می خواهید یک پیشنهاد موبایل SOSH را تهیه کنید ?

 • ضروری:
 • در نظارت بر مصرف SOSH به شما امکان می دهد مصرف تلفن همراه و/یا جعبه خود را دنبال کنید.
 • با تشکر از نظارت بر مصرف SOSH, شما می توانید مصرف خود را بهتر مدیریت کرده و تأیید کنید که بسته تلفن همراه یا اینترنتی شما مطابق با نیازهای شما است.
 • شما می توانید بااطلاعات مصرف کننده SOSH از طریق منطقه مشتری ، برنامه موبایل Mysosh یا از طریق تلفن با آهنگسازی # 123 # (فقط برای مشتریان تلفن همراه).
 • برای مشتریان SOSH موبایل ، هنگام رسیدن به 80 ٪ از داده های اینترنتی خود ، هشدار برای شما ارسال می شود.

چرا با نظارت بر مصرف SOSH مشورت کنید ?

ساعتی

با وجود فراوانی برنامه های نامحدود تلفن همراه ، که امروزه بیشتر و بیشتر در حال توسعه هستند ، نظارت بر مصرف SOSH همیشه برای دارندگان یک خط تلفن همراه و/یا اشتراک اینترنتی ضروری است.

در واقع ، با تشکر از نظارت بر مصرف SOSH, شما از یک تعجب ناخوشایند احتمالی در قبض خود در امان هستید ، و دقیقاً می دانید که در صورتحساب ماهانه خود چه می پردازید ، حتی اگر تماس ها و پیامک های شما نامحدود باشد ، همانطور که در 4 از 6 بسته تلفن همراه ارائه شده توسط SOSH وجود دارد. به طور خلاصه ، شما قادر هستید بهتر است مصرف خود را مدیریت کرده و در صورت لزوم آنها را تطبیق دهید.

از طرف دیگر ، قادر به مشورت با خود نظارت بر مصرف SOSH نه تنها به شما امکان می دهد از بسته شدن خارج شوید بلکه به تعداد زیادی از اطلاعات در مورد استفاده از خط (یا خطوط) خود در هر ماه دسترسی پیدا کنید. در نظارت بر مصرف SOSH شما همچنین این امکان را دارید که بتوانید دست خود را در استفاده از تلفن خود نگه دارید و راه حل هایی پیدا کنید تا هنگام نزدیک شدن به تاریخ سرنوشت ساز برای پایان بسته تلفنی یا پاکت داده خود ، از احتمال بیش از بسته خود جلوگیری کنید.

در نظارت بر مصرف SOSH علاقه بیشتری به شما نشان می دهد اگر شما در ماه 5.99 یورو در ماه بسته بندی کرده باشید ، که فقط 2 ساعت تماس و 100 مگابایت اینترنت دارد و بنابراین می توانید کمی سریعتر اجرا کنید ، یا برنامه مسدود شده که با همان قیمت است. در واقع ، بسته مسدود شده دلالت بر این دارد که پس از فروش 100 مگابایت و 2 ساعت تماس ، ارتباطات شما کاملاً مسدود شده است (برای ادامه استفاده از آن ، یک شارژ برای خرید مجدد لازم است). با خود مشورت کنید نظارت بر مصرف SOSH به شما امکان می دهد تا بتوانید این برش اتوماتیک را پیش بینی کنید.

SOSH از مصرف کننده پیروی کرد: عملکردهای آن چیست؟ ?

مصرف تلفن همراه خود را دنبال کنید

با تشکر از نظارت بر مصرف SOSH, شما می توانید از هر دستگاهی که در تلفن هوشمند ، رایانه لوحی و یا حتی یک رایانه رومیزی خود قرار دارید ، مصرف تلفن همراه و اینترنت خود را دنبال کنید.

برای اینکه به شما امکان دهید پایان بسته خود را پیش بینی کنید ، SOSH شما را ارسال می کند پیامک اطلاع رسانی به شما وقتی به 80 ٪ از مصرف اینترنت خود رسیدید سیار. در صورت نیاز به داده های خود ، می توانید در منطقه مشتری SOSH خود شارژ کنید تا به شما اجازه دهد تا پایان ماه نگه دارید.

یعنی: اگر به طور مرتب مقدار داده خود را خسته کنید ، ممکن است اینگونه باشد بسته شما با نیازهای شما سازگار نیست. در این حالت ، توصیه می شود در مورد سایر بسته های موجود در بازار ، که حاوی یک پاکت داده سودمندتر برای یک قیمت در دسترس است ، بدانید. از تماس با شماره 09 87 67 37 78 به صورت رایگان دریغ نکنید تا توسط یک مشاور هدایت شوید (دوشنبه-والدی 8 صبح تا 9 بعد از ظهر. ؛ شنبه 9 صبح تا 7 بعد از ظهر.

در صورت عدم بسته شدن سریع به سرعت مطلع شوید

نظارت بر مصرف SOSH به شما امکان می دهد در صورت عدم بسته بندی مطلع شوید. اگر می خواهید فراتر از بسته خود باشید ، از طریق برنامه Mysosh یا در منطقه مشتری شما. شما تسلط کامل به بسته تلفن همراه SOSH خود را حفظ می کنید.

بسته خود را همانطور که می خواهید شارژ کنید

آ پیامک شما قبل از رسیدن به سهمیه از پیش تعریف شده مصرف تلفن همراه خود ارسال می شوید. برای برنامه تلفن همراه خود را شارژ کنید, می توانید مشترک شوید گزینه ها یا پاس, مستقیماً از منطقه مشتری خود. شما همچنان از برنامه بهینه موبایل خود بهره مند خواهید شد. این گزینه ها یا پاس در فاکتور ماهانه شما با بسته بندی شما صورتحساب می شوند.

نحوه دسترسی به اطلاعات مصرف کننده SOSH ?

توجه داشته باشید که شما یک مشتری تلفن همراه یا مشتری جعبه SOSH با یک بسته جعبه اینترنت هستید ، رویه ها برای دسترسی به نظارت بر Conso SOSH تقریباً یکسان هستند.

با نظارت بر مصرف SOSH از منطقه مشتری خود مشورت کنید

منطقه مشتری SOSH فضایی است که برای مدیریت خط SOSH شما اختصاص داده شده است. در میان چیزهای دیگر ، این امکان را به شما می دهد مصرف تلفن همراه خود را دنبال کنید, از صورتحساب خود را مدیریت کنید, از گزینه های خود را انتخاب کنید و از تجهیزات خود را مدیریت کنید.

برای دنبال کردن کادر مصرف موبایل یا اینترنت ، در اینجا روشی است که باید دنبال کنید:

 1. به منطقه مشتری خود دسترسی پیدا کنید.
 2. شناسایی کردن بسته به پیشنهاد شما ، با خود شماره تلفن همراه SOSH یا شما آدرس ایمیل @ نارنجی.خط.
 3. یک بار در صفحه اصلی قرارداد خود ، روی “کلیک کنید”به نظارت بر مصرف مراجعه کنید»».

توجه: اگر رمز عبور خود را فراموش کردید ، با کلیک بر روی پیوند و دنبال کردن مراحل که به شما نشان داده می شود ، می توانید آن را فقط در چند دقیقه تنظیم مجدد کنید.

مصرف خود را از برنامه MySosh دنبال کنید

از قبل ، شما باید برنامه MySosh را در تلفن همراه یا رایانه لوحی خود بارگیری کرده اید. بارگیری این برنامه به طور مستقیم از منطقه مشتری یا فروشگاهی که در تلفن هوشمند خود استفاده می کنید (Apple Store ، Android Store ، Google Store) امکان پذیر است. سپس این مراحل را دنبال کنید:

 1. اگر این اولین بار است که از برنامه MySosh استفاده کرده اید ، پس از نصب برنامه ، راه اندازی کنید.
 2. شناسایی کردن اگر از شما سؤال شود شماره تلفن همراه SOSH یا شما آدرس ایمیل @ نارنجی.خط (این شناسه ها با مواردی که به شما امکان اتصال به منطقه مشتری خود را می دهند یکسان هستند).
 3. از صفحه اصلی قرارداد خود ، روی “کلیک کنید”به نظارت بر مصرف مراجعه کنید»برای دسترسی به جزئیات ارتباطات خود.

از شماره 123 #به نظارت بر مصرف SOSH از طریق تلفن دسترسی پیدا کنید

برای دسترسی به نظارت بر مصرف SOSH از طریق تلفن ، به سادگی شماره 123 # را از تلفن همراه خود تهیه کنید ، سپس این مراحل را دنبال کنید:

 1. هنگامی که در منو قرار دارید ، شماره مربوط به انتخاب را تایپ کنید “جزئیات نظارت بر مصرف کننده»».
 2. شما نظارت بر مصرف SOSH سپس روی صفحه شما ظاهر می شود.
 3. سپس بسته به پیشنهادی که مشترک شده اید ، جزئیات مصرف مورد نظر خود را انتخاب کنید.

یعنی # 123 # منحصراً برای پیروی از مصرف کار می کند خطوط متحرک, دسترسی به نظارت بر کادر مصرف شما از طریق این شماره امکان پذیر نخواهد بود.

نظارت بر مصرف SOSH خود را تکمیل کنید: چگونه فاکتور خود را درک کنید ?

شما می خواهید یک بسته SOSH نامحدود را بیرون بیاورید ?

فاکتورهای خود را برای مدیریت بهتر اشتراک خود درک کنید

فاکتورها

مثل شما نظارت بر مصرف SOSH, شما می توانید در هر زمان از منطقه مشتری خود به فاکتورهای خود دسترسی پیدا کنید ، که به شما امکان می دهد ارتباطات خود را بهتر مدیریت کنید و درک کنید که چرا همیشه قیمت ارائه شده توسط اشتراک خود را پرداخت نمی کنید به ویژه با تشکر از جزئیات ارتباطات شما در خارج از بسته.

برای مشورت فاکتورهای خود ، یک بار در خود منطقه مشتری, به سادگی قرارداد مورد نظر را انتخاب کرده و سپس روی “کلیک کنید”فاکتورها»».

جزئیات فاکتور شما ، موجود است از صفحه دوم, با آنچه با نارنجی صورتحساب می شود شروع می شود. مبلغ کل این بخش مربوط به مجموع اشتراک های شما ، ارتباطات شما شامل نمی شود و هرگونه خرید یا هزینه هایی که توسط و برای نارنجی صورتحساب شده است.

اشتراک در بسته شما از قبل برای دوره ای که تاریخ آن دقیقاً در بالا نمایش داده می شود صورتحساب می شود.

اطلاعات مربوط به محتوای پیشنهاد خود را بدست آورید

اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد محتوای پیشنهاد خود داشته باشید ، توضیحات کوتاهی در هدر هر صفحه از فاکتور شما ظاهر می شود. شما همچنین می توانید به خود بروید منطقه مشتری, سپس در بخش “پیشنهاد و گزینه ها»».

گزینه های شما برای همان دوره پیشنهاد شما صورتحساب می شود.

اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد پیشنهاد یا گزینه های خود داشته باشید ، یا اگر می خواهید آن را تغییر دهید ، فقط باید به منطقه مشتری خود بروید و انتخاب کنید “پیشنهاد و گزینه ها»».

بخش دوم “اشتراک ها ، بسته ها و گزینه ها»می تواند ظاهر شود. در این حالت ، او مربوط به دوره ماهانه گذشته است. در صورت لزوم ، این بدان معنی است که شما در طی یک ماه گذشته در یک گزینه مشترک شده اید. سپس این گزینه از فعال شدن آن تا پایان دوره صورتحساب می شود.

جزئیات ارتباطات خود را درک کنید

سه بخش ممکن است در فاکتور شما ظاهر شود تا تماس های انجام شده در دوره گذشته را نشان دهد:

 1. زیر “ارتباطات شاملتعداد و کل مدت تماس های انجام شده به عنوان بخشی از بسته (های) شما نمایش داده می شود. این ارزیابی همچنین به شما امکان می دهد اگر در مقایسه با نیاز خود ، یا معکوس ، بسته های شما را برای مصرف مناسب برای مصرف خود مناسب داشته باشید ، اطمینان حاصل کنید که بسته های شما مناسب برای مصرف شما هستند. با توجه به ارتباطاتی که در بسته شما گنجانده شده است ، هیچ مبلغی پرداخت نمی شود ، از این رو ذکر “فراگیر” در هر خط.
 2. زیر “ارتباطات بیش از»، تماس های خود را فراتر از اعتبار بسته خود پیدا خواهید کرد (به عنوان مثال اگر 50 پیام کوتاه به بین المللی دارید و 60 پیام کوتاه ارسال می کنید ، 10 پیام کوتاه برای شما فاکتور می شوند تا از بسته خود فراتر بروید).
 3. سرانجام ، زیر “ارتباطات بسته»، تماس های خود (یا اتصالات اینترنتی) را که به مقصدی که در بسته خود گنجانده نشده است پیدا خواهید کرد (مثال: تماس با خدمات ویژه افزایش یافته یا به مقصدی که در گزینه قیمت یا بسته خود گنجانده نشده است).

اگر می خواهید مصرف خود را بهتر کنترل کنید و قبل از اینکه در صورتحساب شما ظاهر شود ، جزئیات ارتباطات خود را بدست آورید ، به خود بروید منطقه مشتری برای دسترسی به شما نظارت بر مصرف SOSH (بالا را ببین).

بخش های “اشتراک” یا “خرید یا خدمات موقت شما” صورتحساب محصولات یا خدماتی که جزئی از اشتراک SOSH شما نیستند. این خدمات ممکن است توسط سایر تأمین کنندگان نسبت به نارنجی صادر شود ، فاکتور شما می تواند چندین بار بخش “خرید یا خدمات گاه به گاه” را ارائه دهد:

در کل به نارنجی, به عنوان مثال می توانید ببینید:

 • برخی از خریدهای چندرسانه ای یا پیام کوتاه+ صادر شده توسط نارنجی.
 • برخی از تخفیف ها.
 • خریدهای شما مربوط به تغییر در برنامه موبایل ، ..

در در کل به سایر تأمین کنندگان, پیدا کردید:

 • هزینه خدمات برخی از تماس های شما به شماره های خاص یا پیام کوتاه+.
 • برخی از خریدهای چندرسانه ای یا اشتراک های صادر شده توسط سایر تأمین کنندگان و غیره

در مبالغ جمع آوری شده به نمایندگی از اشخاص ثالث, پیدا کردید:

 • خریدهای احتمالی شما برای سایر تأمین کنندگان مانند GooglePlay.
 • کمکهای صلیب سرخ.
 • پرداخت NFC ، ..

تفاوت در فاکتور شما بین خریدهای خاص یا خدمات گاه به گاه برای سایر تأمین کنندگان و از طرف اشخاص ثالث ایجاد شده است ، اما تفاوت معنی داری در ماهیت خدمات مربوطه وجود ندارد. تفاوت ، حسابدار ، بر اساس اصل زیر است:

 • در مورد سایر تأمین کنندگان ، نارنجی از ابتدا تا انتها صورتحساب معامله را از جمله مالیات بر ارزش افزوده مدیریت می کند.
 • در مورد حساب شخص ثالث ، نارنجی فقط به فاکتور معامله ای می افزاید که ممکن است قبلاً موضوع فاکتور (بسته به مبلغ) باشد ، احتمالاً توسط ارائه دهنده خدمات منتقل شده است. در این فاکتور به ویژه مالیات بر ارزش افزوده در این معامله ظاهر می شود.

اگر مشکلی در نظارت بر مصرف کننده SOSH خود دارید چه می کنید ?

برای تماس با یک مشاور SOSH ، می توانید با 3976 تماس بگیرید ، یا از طریق چت الکترونیکی بروید. برای انجام این کار ، شما باید به وب سایت کمک SOSH بروید (کمک.سد.FR).

سپس فقط باید نوار جستجو را به عنوان درخواست خود وارد کنید ، تا بخشی را که مربوط می شود انتخاب کنید ، سپس بسته مربوطه را انتخاب کرده و در نهایت کلیک کنید با یک مشاور گپ بزنید, در زیر در صفحه نمایش داده شده موجود است. مشاوران دوشنبه تا شنبه از 8 صبح تا 8 بعد از ظهر در دسترس هستند.

علاوه بر این ، مشاوران SOSH نیز در توییتر و فیس بوک در دسترس هستند.

به روز شده در 08/04/2023

مگالی در سال 2020 به عنوان ویراستار آزاد به Selectra پیوست. این عمدتا از مقالات مربوط به موضوعات مرتبط با مضامین موبایل و اینترنت مراقبت می کند.

مصرف داده های خود را در بسته SOSH خود بدانید

با پیوستن به اپراتور SOSH یک هفته پیش ، متوجه عدم وجود عملکرد “داده های Conso” شدم . این بسیار کاربردی است زیرا به شما امکان می دهد بدانید که از نظر استفاده از اینترنت در تلفن هوشمند خود از کجا هستید. اپراتور با انتشار به روزرسانی برنامه MySosh ، تیراندازی را اصلاح کرده است.

SOSH ، نظارت بر مصرف داده ها در نهایت در دسترس است

Mysosh – بارگیری برنامه آیفون

مصرف داده های خود را در بسته SOSH خود بدانید

دسترسی به نظارت بر مصرف داده ها بسیار ساده است. پس از بارگیری MySosh در نابینایان دستگاه خود ، Applicatio را راه اندازی کرده و به آن بروید مصرف من را دنبال کنید. اکنون می توانید ببینید که چقدر در بسته داده خود وجود دارد و می توانید استفاده از تلفن هوشمند خود را با مصرف باقی مانده خود تطبیق دهید ، به عنوان مثال با استفاده از عملکرد مودم کمتر ، یا با تماشای فیلم ها در YouTube با کیفیت استاندارد.

این عملکردی که از دست رفته است اکنون برای همه در دسترس است ! علاوه بر این ، من می خواهم مشخص کنم که من نظر خود را در مورد SOSH بیان خواهم کرد ، که اگر می خواهید اپراتور را تغییر دهید ، می تواند برای شما مفید باشد اما هنوز نمی دانید کدام نوبت به نوبه خود می دانید.