کد تبلیغی SOSH: تخفیف در برنامه های تلفن همراه و جعبه های اینترنتی ، SOSH: اخبار ، معاملات خوب و تبلیغات

بسته SOSH Promo 2022

با توجه به جنبه های مثبت این اپراتور ، اولین دارایی مربوط به شبکه تلفن همراه مورد استفاده است. این در واقع آن اپراتور نارنجی است. با این حال ، Orange با توجه به چندین سازمان از جمله ARCEP ، اولین شبکه تلفن همراه در فرانسه را دارد. اپراتور تاریخی در حال حاضر بزرگترین پوشش جمعیت را در قلمرو ملی ارائه می دهد.

کدهای تبلیغاتی SOSH: برنامه ها و جعبه های اینترنتی با کاهش قیمت

کدهای تبلیغاتی SOSH

اپراتور SOSH توسط Orange پیشنهادات اینترنتی را با بسته ، بسته های غیر اتصال دهنده متحرک و تلفن های همراه در فروشگاه آنلاین خود ارائه می دهد. همه این عناصر به احتمال زیاد ، در یک زمان یا سال دیگر ، موضوع تبلیغات هستند. شرکت تابعه نارنجی در واقع مرسوم از معاملات خوب و کدهای کاهش است.

برای از دست دادن چیزی در مورد پیشنهادات ویژه اپراتور SOSH ، در اینجا همان چیزی است که شما باید بدانید:

 • SOSH به طور مرتب وب سایت خود را برای تبلیغ تبلیغات خود به روز می کند.
 • تلفن های هوشمند می توانند از طریق بازپرداخت یا تحویل فوری از کاهش قیمت ها بهره مند شوند.
 • بسته های جعبه موبایل و اینترنتی از تخفیف به مدت 12 ماه بهره مند می شوند.

محتوای این صفحه توسط یک متخصص تحریریه در مورد تاریخ تأیید شده است 09/19/2023

چگونه با تبلیغات SOSH پس انداز کنیم ?

قبل از استفاده از پیشنهادات تبلیغاتی ارائه شده توسط SOSH ، باید بدانید که کلیه خدمات اپراتور فقط از طریق وب سایت آن در دسترس است. بنابراین هیچ فروشگاه فیزیکی قادر به ارائه برنامه های SOSH یا جعبه های اینترنتی نیست. مزیت وب سایت SOSH نیز هست یک بخش کامل برای تبلیغات و معاملات خوب اپراتور داشته باشید. بنابراین این جایی است که شما باید برای کسب درآمد هرچه بیشتر با شرکت تابعه نارنجی پول در اختیار داشته باشید. بنابراین بهتر است که در جستجوی باشید ، برنامه های خوب در SOSH مانند اکثر اپراتورها بدون تعهد به مدت زمان معمول است.

انواع مختلفی از تبلیغات موجود در SOSH چیست ?

پیشنهادات SOSH ارائه می دهد که به طور پیش فرض هزینه کم است. آنها با پیشنهادات نارنجی مخالف هستند که در نظر گرفته شده است. با وجود قیمت های بسیار مقرون به صرفه ، SOSH مرتباً تبلیغاتی را ارائه می دهد. و این ، هم در اشتراک تلفن همراه خود و هم در تلفن های هوشمند ، و گاهی اوقات حتی در خدمات ثابت.

کدهای تبلیغاتی SOSH

تبلیغات اپراتور SOSH در برنامه های تلفن همراه و جعبه های اینترنتی.

در وب سایت SOSH ، کاربران می توانند پیدا کنند:

 • کدهای تبلیغاتی برای کاهش قیمت یک بسته یا جعبه اینترنت به مدت 12 ماه ؛
 • تخفیف های فوری و بازپرداخت در تلفن های هوشمند با فروش منظم فلاش ؛
 • پیشنهادات حمایت مالی برای استفاده از ماههای اشتراک ارائه شده برای خدای و پدرخوانده.

چه موقع از بهترین تبلیغات استفاده کنیم ?

دوشنبه فروش فلش ، پایان سال ها و جشن های فروش: هیچ راز وجود ندارد ، Sosh بهترین پیشنهادات خود را همزمان با همه نمایش می دهد. باید گفت که لازم است در مقابل رقبای بسیار فعال با توجه به تبلیغات ، رقابت را انجام دهد.

بنابراین ، بیشتر دوشنبه ها ، دست با نارنجی, SOSH یک یا چند تلفن هوشمند تبلیغاتی را نشان می دهد. این می تواند تلفن های هوشمند بالا مانند دستگاه های کم مصرف باشد. در هر صورت ، این فروش فلش فرصتی مناسب برای تغییر تلفن هوشمند شما است. SOSH همچنین می تواند برای آسانتر کردن آن ، تسهیلات پرداخت را ارائه دهد. سرانجام ، تلفن های هوشمند این مزیت را دارند که توسط اپراتور جمع نشوند.

علاوه بر این فروش منظم فلاش, بنابراین شما باید برای انواع تعطیلات و فروش از نزدیک به SOSH نگاه کنید. بنابراین ، چه روز کریسمس یا روز مادر ، روز عید پاک یا روز ولنتاین ، اپراتور می تواند تبلیغاتی را در تلفن های هوشمند ، حتی در اشتراک تلفن همراه خود نشان دهد. تابستان و شروع سال تحصیلی نیز دو لحظه مهم است که در طی آن تبلیغات بیشمار است.

برجسته ترین تبلیغات SOSH سال 2023 چه بود ?

در سال 2023 مانند سال 2022 ، SOSH تبلیغاتی را ارائه داد که قادر به اغوا کردن بودند. باید گفت که دستور العمل معجزه در تلفن همراه به دور از مخفی است: تا حد امکان داده های تلفن همراه را تا حد امکان ارائه دهید. بنابراین ، SOSH بسته 130 گیگابایتی خود را در طول سال 2023 با قیمت تنها 15.99 یورو ارائه می دهد. وی همچنین تخفیف مشابهی را در پیشنهاد 140 گیگابایتی 5G نشان داد که در هر ماه 20.99 یورو می رود.

چگونه می توان از تبلیغات ارائه شده توسط SOSH استفاده کرد ?

وقتی صحبت از اشتراک تلفن همراه می شود ، تعداد زیادی از انواع مختلف برای SOSH وجود ندارد. با استفاده از شرکت تابعه نارنجی ، تقریباً همیشه لازم است که به آنها مراجعه کنید یک کد تبلیغاتی. زمینه اختصاص داده شده به کدهای تبلیغاتی قبل از تأیید پرداخت ، در زمان اعتبارسنجی سبد ظاهر می شود. پس از استفاده از کد تبلیغاتی ، پیامی نمایش داده می شود که نشان می دهد این تبلیغ در نظر گرفته شده است.

از کد تبلیغی SOSH استفاده کنید

در طول پیشنهاد در بسته یا جعبه اینترنت از یک کد تبلیغاتی در SOSH استفاده کنید.

کدهای تبلیغاتی SOSH اغلب همه عملکرد یکسان دارند: قیمت اشتراک ها را کاهش دهید. همچنین توجه داشته باشید که یک کد تبلیغی می تواند در چندین اشتراک هر دو کار کند. این مورد در مورد کد تبلیغی Cocorico بود که قیمت اشتراک 20 و 50 گیگابایتی را کاهش می داد. با این حال ، کدهای تبلیغاتی اغلب فقط یک بار توسط اپراتور استفاده می شود. SOSH تصمیم گرفت کدهای مختلف برای هر تبلیغ جدید, و برای جعبه اینترنت + بسته بندی. بنابراین یک کد قدیمی ، از نظر تئوری ، بعداً دوباره فعال نمی شود.

آیا SOSH دارای سیستم حمایت مالی است؟ ?

پیشنهادات SOSH یک سیستم حامی مالی بسیار ساده و بسیار کلاسیک. با حمایت مالی از کسی ، پدرخوانده مانند Godson از یک ماه اشتراک یک ماه استفاده می کند. به لطف حمایت مالی ، می توان از 7 ماه اشتراک ارائه شده با SOSH استفاده کرد. و این ، یک ماه به عنوان یک خدای ، و 6 ماه به عنوان یک حامی.

برای استفاده از پیشنهادات حمایت مالی SOSH ، همه چیز از طریق ایمیل و شبکه های اجتماعی می رود. بنابراین کافی است که با شماره خود به فضای برنامه یا مشترکین متصل شوید به صورت آنلاین ، و برای دنبال کردن رویه نشان داده شده. در ابتدا لازم است که پیشنهادات اسپانسر را از طریق ایمیل ، فیس بوک یا حتی آدرس های توییتر به مخاطبین خود ارسال کنید. پتانسیل ها سپس دارای یک کد تبلیغاتی برای استفاده هستند که به آنها امکان می دهد از یک ماه ارائه شده بهره مند شوید. به عنوان یک اسپانسر ، این نیز در دسترس است.

حمایت مالی SOSH

برای خواندن همچنین دانستن همه چیز در مورد سیستم حمایت مالی SOSH

SOSH: شرکت تابعه غیر اتصال دهنده اپراتور تاریخی مخابرات

SOSH در سال 2011 راه اندازی شد ، یک اپراتور بدون مدارک است که هدف آن رقابت با تلفن همراه رایگان است. با نام تجاری خود ، نارنجی تمایل دارد خدمات با کیفیت را از طریق پیشنهادات کم هزینه ارائه دهد ، رقابتی تر از بسته های خود با تعهد. یکی دیگر از عناصر اصلی: اینها منحصراً اشتراک های تلفن همراه بدون تأیید مدت زمان هستند. بنابراین ، اشتراک این بسته ها کاملاً متعهد به هیچ چیز نیست ، و خاتمه این پیشنهادات در هر شرایطی کاملاً آزاد است.

اشتراک های موبایل ارائه شده توسط SOSH

SOSH چندین اشتراک تلفن همراه را ارائه می دهد. قیمت این پیشنهادات از 5.99 یورو در هر ماه تا 20.99 یورو است. این بسته های SOSH خدمات متنوعی را ارائه می دهند و تعداد زیادی نیاز را تأمین می کنند. SOSH همچنین از طریق استفاده های مجاز در بی خانمانی با اشتراک های خود از رقبای خود ایستادگی می کند. اپراتور اینها را محدود نمی کند و گاهی اوقات حتی در پیشنهادات خود سوئیس و آندورا را نیز شامل می شود (در حال حاضر فقط با بسته 100 مگابایتی)

شبکه نارنجی ، دارایی اصلی SOSH

SOSH منحصراً از شبکه نارنجی برای ارائه تلفن و اینترنت موبایل در 4G و 5G به مشتریان خود استفاده می کند. در واقع ، کاربرانی که برای بسته های SOSH انتخاب می کنند می توانند از بهترین شبکه تلفن همراه در فرانسه استفاده کنند. یک دارایی واقعی برای لذت بردن از تلفن هوشمند و خدمات موجود در اشتراک.

SOSH: بسته اصلی 2 ساعت و 100 مگابایت

این کوچکترین پیشنهادی است که توسط اپراتور بدون تعهد مدت زمان ارائه شده است. معمولاً با 5.99 یورو نمایش داده می شود ، این بسته گاهی از مزایای آن بهره می برد تبلیغاتی که به شما امکان می دهد فقط با 1.99 یورو در ماه به آن دسترسی پیدا کنید به مدت 12 ماه. این بسته ایده آل برای جوانترین است ، به خصوص با گزینه هایی برای غنی سازی پاکت 4G آن.

از 5.99 یورو در ماه

اساسی ، بسته ارائه می دهد:

 • 2 ساعت تماس + پیام کوتاه و MMS نامحدود ؛
 • 100 مگابایت داده های تلفن همراه ؛
 • همه این خدمات قابل استفاده از اتحادیه اروپا ، ادارات خارج از کشور فرانسه ، سوئیس و آندورا.

توجه داشته باشید که با این بسته می توان از گزینه فعال کردن مسدود کردن رایگان استفاده کرد. برای کاربرانی که مایل به جلوگیری از صدور صورتحساب خارج از خانه هستند ، بنابراین یک دارایی قابل توجه است.

بسته های SOSH

همچنین جزئیات بیشتر در مورد برنامه های تلفن همراه SOSH را بخوانید

بسته SOSH 130 گیگابایتی: کامل ترین در محدوده بدون تعهد

پیشنهاد دیگری که SOSH ارائه می دهد به بزرگترین داده های مصرف کنندگان داده شده است. این بسته برای لذت بردن از پخش در کمیت در هر کجا که 4G عبور می کند ایده آل است.

از 15.99 یورو در ماه

خلاصه خدمات موجود در این بسته:

 • ارتباطات نامحدود در سرزمین اصلی فرانسه ؛
 • پیام کوتاه نامحدود به اروپا ؛
 • 130 گیگابایت داده های قابل استفاده در 4G و 4G+ Orange ؛
 • این بسته کاملاً قابل استفاده از اروپا در خارج از سوئیس و آندورا و ادارات خارج از کشور است

به عنوان پیشنهاد قبلی, بسیاری از تبلیغات قبلاً در مورد این اشتراک ارائه شده است. توجه داشته باشید که دو بسته SOSH دیگر در دسترس است. اول شامل 1 گیگابایت با قیمت 7.99 یورو در ماه است ، در حالی که دوم 140 گیگابایت 5 گرم با قیمت 20.99 یورو در هر ماه ارائه می دهد. آخرین پیشنهاد ارائه شده است 40 گیگابایت داده موبایل با قیمت 11.99 یورو در ماه.

بی خانمانی ، دارایی پرچمدار SOSH

اگر شبکه موبایل نارنجی یکی از اصلی ترین مزایای SOSH باشد ، یکی دیگر از عناصر مهم دیگر به اپراتور اجازه می دهد تا خود را از رقبای خود متمایز کند. با انتخاب بسته SOSH ، کاربران واقعاً می توانند از کلیه خدمات خود از اتحادیه اروپا ، ادارات خارج از کشور و گاهی اوقات حتی سوئیس و آندورا بهره مند شوند.

SOSH: نقاط قوت و ضعف اپراتور نارنجی

مانند همه اپراتورها ، ما باید قبل از عضویت در اشتراک های SOSH ، جوانب مثبت و منفی را وزن کنیم. اگر آنها به طور کلی خصوصیات زیادی داشته باشند ، لازم است که این اشتراک را قبول کنید که این اشتراک ها می توانند خطاهای خاصی داشته باشند.

خصوصیات اپراتور SOSH

با توجه به جنبه های مثبت این اپراتور ، اولین دارایی مربوط به شبکه تلفن همراه مورد استفاده است. این در واقع آن اپراتور نارنجی است. با این حال ، Orange با توجه به چندین سازمان از جمله ARCEP ، اولین شبکه تلفن همراه در فرانسه را دارد. اپراتور تاریخی در حال حاضر بزرگترین پوشش جمعیت را در قلمرو ملی ارائه می دهد.

کیفیت دیگری که باید به اشتراک های موبایل SOSH اهدا شود: داده های رومینگ. در این مرحله ، اپراتور بدون تعهد نارنجی یکی از سخاوتمندترین بازار است. با همه بسته ها, می توان از تمام داده های اروپا و DOM استفاده کرد. این هنوز هم تا 25 گیگابایت قابل استفاده در همه جای اروپا است.

سرانجام, پیشنهادات SOSH این مزیت را دارد که بدون تعهد مدت زمان باشد. بنابراین ، می توان به راحتی اشتراک خود را بدون هیچ هزینه ای و در هر زمان خاتمه داد. علاوه بر آن ، SOSH اشتراک های کم ارزش را ارائه می دهد که هنوز هم در خدمات شامل غنی هستند. علاوه بر بسته های ارزان قیمت ، اپراتور همچنین امکانات پرداخت را در تلفن های هوشمند ارائه می دهد. یک برنامه خوب واقعی برای کسانی که مایل به تجدید تلفن همراه خود هستند.

بسته SOSH در خارج از کشور

همچنین خدمات موجود در برنامه های SOSH را برای بین المللی بخوانید

تقصیر پیشنهادات SOSH چیست؟ ?

با وجود خصوصیات آن ، شما باید گسل ها را در SOSH تشخیص دهید. هیچ اپراتور کامل نیست و برخی از آنها دریغ نمی کنند که رقبا می توانند پیشنهادات ارزان تری ارائه دهند. در واقع ، SOSH می خواهد کیفیت خدمات خود را برجسته کند, اما همیشه قیمت های خود را در همان سطح رقابت من کاهش نمی دهد.

علاوه بر آن ، SOSH در اکثر اپراتورها نقص مشترکی دارد: توn خدمات مشتری همیشه آسان نیست. این یکی از نگرانی های اپراتورها بدون تعهد مدت زمان است: همه چیز به صورت آنلاین انجام می شود. رسیدن به یک مشاور از طریق تلفن غیرممکن است ، به جز تعداد انگشت شماری از سؤالات بسیار هدفمند. برای بیشترین ارتباط ، مشکل یک نیست. از طرف دیگر ، کسانی که به داشتن یک همکار عادت دارند ممکن است در صورت بروز مشکلات با مشکلات روبرو شوند.

سرانجام, SOSH به طور متوسط ​​تبلیغات کمتری نسبت به رقبای خود ارائه می دهد. دومی نیز به مدت 12 ماه محدود می شود ، هنگامی که قرمز توسط SFR یا B و شما به طور مرتب پیشنهادات معتبری را بدون مدت زمان مدت مدت مدت مدت مدت مدت مدت ارائه می دهد.

نظر SOSH

همچنین بررسی های مشتری را در مورد خدمات ارائه شده توسط SOSH بخوانید

در مورد پیوندهای وابستگی بیشتر بدانید

تیم ما بهترین پیشنهادات را برای شما انتخاب می کند. برخی از پیوندها ردیابی می شوند و می توانند بدون تأثیرگذاری بر قیمت اشتراک شما ، کمیسیون برای mypetitforfait ایجاد کنند. قیمت ها برای اطلاعات ذکر شده و احتمالاً تکامل می یابند. مقالات حمایت شده مشخص می شوند. برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.

سد

SOSH ایجاد شده توسط نارنجی در سال 2011 به منظور بازگرداندن پویایی تجاری به شرکت مادر ، بسته های جذاب را ارائه می دهد. هویت بصری جوان و شعاری که همه شما می شناسید. برنامه ها ، تبلیغات و اخبار خوب این برند را از طریق مقالات ما پیدا کنید.

تصویر Plasse Mobile 40 گیگابایت

21 سپتامبر 2023 – 8:00:00 PM بسته های موبایل 40 گیگابایتی جدید از 9.99 € در هر ماه قرمز توسط SFR ، Bouygues Telecom و SOSH

بسته تبلیغی تصویر SOSH 40GO

19 سپتامبر 2023 – 20:15 SOSH یک بسته موبایل جدید با 40 گیگابایت با قیمت کوچک در شبکه نارنجی ترسیم می کند

تبلیغات تصویر بسته های موبایل گران قیمت نیست

19 سپتامبر 2023 – 10:00:00 بسته تلفن همراه: در اینجا سه ​​پیشنهاد موبایل با قیمت Canon برای استفاده از شبکه نارنجی ارائه شده است

تبلیغات بسته SOSH

17 سپتامبر 2023 – 10:35 AM بسته های نامحدود در SOSH را از 7.99 یورو در ماه برای حداکثر سرویس در شبکه نارنجی از دست ندهید !

بسته های بالای تصویر 5G

01 سپتامبر 2023 – 20:00 بهترین بسته های 5G در همه شبکه ها و با تمام حجم Gigas در Free ، Syma ، Lyca و SOSH !

بسته های تصویری در شبکه نارنجی

30 آگوست 2023 – 20:30 به لطف این بسته های غیر اتصال در کمتر از 10 یورو ، شبکه نارنجی را با قیمت پایین بگیرید !

تصویر زوم Sosh

25 آگوست 2023 – 10:00 گشت و گذار با SOSH در شبکه نارنجی از 5.99 یورو و در 5 گرم تا 140 گیگابایت دریافت کنید !

تصویر بسته داده ماکسی

18 آگوست 2023 – 10:00 AM حداکثر داده برای بسته تلفن همراه خود ? با این فرمول های غیر اتصال امکان پذیر است !

تصویر Sosh و Lebara

14 آگوست 2023 – 10:00 AM SOSH و LEBARA: دو بسته غیر اتصال در شبکه نارنجی برای تهیه داوران با 100 گیگابایت و 130 گیگابایت !

تصویر زوم Sosh

31 ژوئیه 2023 – 18:45 گشت و گذار در شبکه نارنجی از کمتر از 6 یورو ? SOSH این امکان را فراهم می کند !

بسته های SOSH تصویر

17 ژوئیه 2023 – 21:00 یک بسته ارزان قیمت در شبکه نارنجی از 5.99 یورو با SOSH بدست آورید ? ممکن است !

بسته تبلیغی تصویر Sosh Soldes Summer 2023

05 ژوئیه ، 2023 – 14:15 بسته موبایل ارزان و کیفیت حق بیمه: SOSH شبکه نارنجی را با قیمت پایین به شما ارائه می دهد !

تصویر تبلیغاتی بسته بندی SOSH

23 ژوئن 2023 – 5:25 بعد از ظهر از تبلیغات بسته های موبایل SOSH با قیمت های شکسته برای رفتن به شبکه نارنجی استفاده کنید

اپراتورهای شبکه 5G Image Plashes

14 ژوئن 2023 – 19:00 چه بسته 5G بدون تعهد به انتخاب: SOSH 140GB ، موبایل رایگان 210 گیگابایتی ، قرمز 100 گیگابایت یا B & You 130 گیگابایت ?

تصویر بسته SOSH 5G

01 ژوئن ، 2023 -10:12 SOSH از بسته 5G بلند شده خود رونمایی می کند: یک تجربه بالا با هزینه کم در شبکه نارنجی !

تصویر بهترین بسته های شبکه نارنجی

28 مه 2023 – 5:15 بعد از ظهر آیا بهترین بسته های موبایل نامحدود را در شبکه نارنجی می دانید !

تصویر تبلیغاتی SOSH

25 مه 2023 – 19:00 تبلیغات جدید SOSH: بسته های نامحدود 1 گیگابایت در 7.99 € یا 130 گیگابایت در 15.99 € در شبکه نارنجی !

تصویر بهترین بسته های شبکه نارنجی

13 مه 2023 – 11:30 صبح 3 بهترین بسته ارزان قیمت برای گشت و گذار در شبکه نارنجی با Sosh توسط Orange ، YouPrice و Lebara در آنجا هستند !

تصویر SOSH توسط تبلیغات نارنجی

10 فوریه 2023 – 4:00 بعد از ظهر جدید: یک بسته نامحدود 1 گیگابایت برای کمتر از 8 یورو وارد SOSH توسط نارنجی می شود

بسته تلفن همراه تصویر تبلیغاتی

08 ژانویه ، 2023 – 5:00 بعد از ظهر انتخاب معاملات خوب برای یک بسته ارزان قیمت موبایل بدون افزایش قیمت پس از یک سال !

بسته های شبکه نارنجی ارتقاء تصویر

04 نوامبر ، 2022 – 10:20 AM سه بسته ارزان قیمت لحظه ای برای استفاده از شبکه نارنجی

بسته های تصویر تبلیغاتی در شبکه نارنجی

21 اکتبر 2022 – 10:22 برتر 3 از بهترین بسته های موبایل از 5.49 یورو در شبکه نارنجی !

بسته های تبلیغات تصویر 100GO

23 سپتامبر 2022 – 18:15 تبلیغات نامحدود 100 گیگابایتی برنامه برای روزهای فرانسه در SOSH ، موبایل رایگان ، قرمز توسط SFR و Bouygues Telecom !

تصویر تبلیغاتی بسته بندی SOSH

29 آگوست 2022 – 15:05 دو بسته جدید موبایل SOSH با پر از گیگاس و با قیمت پایین برای لذت بردن از شبکه نارنجی

تصویر بسته های تلفن همراه 100 گیگابایت در تبلیغات

23 آگوست 2022 – 10:20 ساعت گذشته برای استفاده از بسته های 100 گیگابایتی با قیمت شکسته Cdiscount Mobile ، SOSH ، NRJ Mobile و Prixtel !

تصویر تبلیغاتی بسته بندی SOSH

08 آگوست 2022 – 15:20 بسته موبایل: از تبلیغ جدید SOSH در شبکه نارنجی استفاده کنید

تصویر ویژه خصوصی شیائومی در SOSH: حداکثر 250 یورو تخفیف در تلفن های هوشمند جدید

02 اوت 2022 – 20:01 ویژه فروش خصوصی شیائومی در SOSH: حداکثر 250 یورو تخفیف در تلفن های هوشمند جدید

23 ژوئیه 2022 – 12:30 بعد از ظهر بسته موبایل: تبلیغات تابستانی SOSH ، موبایل رایگان ، Bouygues Telecom و Red توسط اپراتورهای شبکه SFR

22 ژوئیه 2022 – 10:55 SOSH در مقابل موبایل رایگان: چه برنامه موبایل 90 گیگابایتی در تبلیغ ?

14 ژوئیه 2022 – 12:00:00 PT Mobile: اپراتورهای شبکه تلفن همراه رایگان ، قرمز توسط SFR ، Bouygues Telecom و SOSH !