به فیبر نوری در SOSH بروید: مزایای آن چیست?, جعبه فیبر SOSH

جعبه فیبر Sosh

تجهیزات خود را قبل از گذرگاه تکنسین وصل نکنید

با فیبر ، یک دنده بالا بروید

برای جلوگیری از هرگونه تعویق در قرار ملاقات ها ، باید قبل از مداخله تکنسین اقدامات خاصی از طرف شما پیش بینی شود.

محل اقامت شما در حال حاضر دارای سوکت فیبر است ?

با چک هایی که باید در خارج و داخل محل اقامت خود انجام دهید مشورت کنید

2. تجهیزات خود را دریافت کنید

در ردیابی سفارش خود ، جزئیات تجهیزات خود ، شماره بسته خود ، آدرس های تحویل و نصب را پیدا کنید (اگر انتخاب کرده اید در نقطه رله تحویل داده شوید ، این آدرس ها متفاوت هستند).

تجهیزات خود را قبل از گذرگاه تکنسین وصل نکنید

3. تجهیزات خود را نصب کرده و از خدمات خود کامل استفاده کنید

بعد از مداخله تکنسین می توانید تجهیزات خود را وصل کنید. به خودتان اجازه دهید تا آنها را به طور مستقل نصب کنید.

جعبه فیبر Sosh

سد

حداکثر سقوط نظری (یا بارگیری) موجود با این پیشنهاد. این با سرعت دریافت داده توسط کاربر اینترنت مطابقت دارد.

حداکثر مقدار نظری (یا بارگذاری) بدهی (یا بارگذاری) موجود با این پیشنهاد. این با سرعت داده های داده توسط کاربر اینترنت مطابقت دارد.

با جعبه فیبر SOSH ، سرعت جریان 300 مگابیت در ثانیه است ، هم با سرعت رو به پایین (بدهی در پذیرش داده ها) و هم در سربالایی (صدور داده).

حجم شبکه و داده

فن آوری: فیبر ftth

 • ADSL / ADSL2+ / VDSL2: شبکه مس ، که بیشتر اوقات اتصال اینترنتی را فراهم می کند پهنای باند (یا حتی سرعت بسیار بالایی برای VDSL2)
 • FTTH: شبکه نوری فیبر ، که اتصال اینترنتی را فراهم می کند سرعت بسیار بالا هنوز مستقر شده است.
 • FTTLA: شبکه فیبر نوری که اتصال نهایی آن از کابل کواکسیال ساخته شده است. این یک اتصال اینترنتی را فراهم می کند سرعت بسیار بالا
 • ماهواره / WIMAX / WIFIMAX / 4G: شبکه های جایگزین ، که یک اتصال اینترنتی به محل اقامت در آن را فراهم می کند “مناطق سفید” (جایی که شبکه های مس و فیبر نوری در دسترس نیستند)

منطقه واجد شرایط بودن: چندگانه

 • منطقه برگشت: در ADSL / ADSL2+ / VDSL2 ، عدم وجود آن با یک عمل فنی مطابقت دارد که در آن یک اپراتور جایگزین یک تلفن مرکزی را به تجهیزات خود متصل می کند. به عنوان یک اپراتور تاریخی ، نارنجی نگران نیست. در کل جدایی ، اپراتور جایگزین از شبکه خاص خود استفاده می کند. در جدایی جزئی ، او از شبکه خود برای ارائه بخشی از خدمات خود استفاده می کند ، اما اشتراک تلفن نارنجی ضروری است. در منطقه غیر بدون باند ، اپراتور جایگزین از شبکه نارنجی استفاده می کند ، و خدمات در آن زمان محدودتر هستند.
 • منطقه گسترده: هنگامی که یک اپراتور از شبکه یک اپراتور شریک برای ارائه خدمات خود استفاده می کند ، می تواند از “منطقه گسترده” صحبت کند. این اغلب شامل هزینه اضافی برای مشترک است.
 • منطقه جغرافیایی: بسته به صلاحیت فنی مسکن ، پیشنهادات اغلب در سراسر کلانشهر فرانسه در دسترس است. با این وجود ، برخی از پیشنهادات فقط در مناطق جغرافیایی خاص (شهرداری ها یا ادارات بسته به مورد) به بازار عرضه می شوند.

شبکه (اپراتور): نارنجی

حجم داده ها: نامحدود

جعبه فیبر SOSH از شبکه فیبر نوری نارنجی FTTH استفاده می کند. برای اینکه بدانید آیا می توانید از فیبر بهره مند شوید ، به یک تست واجد شرایط بودن با آدرس محل اقامت نیاز دارید.

آنجا فیبر نوری ftth, یا فیبر به خانه ، یک فناوری دسترسی به اینترنت بسیار پر سرعت است. هنوز هم در فرانسه مستقر شده است ، فیبر نوری را به مسکن مشترکین می آورد. برای اطلاعات بیشتر ، به راهنمای ما در مورد فناوری فیبر نوری مراجعه کنید.

تلفن منزل

تماس با فرانسه

به سمت ثابت:

به موبایل:

تماس های خارج از کشور

برطرف کردن

110 مقصد گنجانده شده است

به موبایل

9 مقصد گنجانده شده است

در نقشه جهانی زیر ، مقصد های موجود به رنگ آبی نشان داده شده است. مقصد های شامل نشده به رنگ خاکستری هستند. در زیر کارت ، می توانید خدمات مورد نظر را در نظر گرفته کنید: به ثابت یا موبایل. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مقصد های موجود در بسته و قیمت های مقصد که شامل نمی شود ، بر روی کشور مورد نظر خود کلیک کنید یا با استفاده از زمینه تحقیق به دنبال آن باشید. سپس اطلاعات کشور پس از کارت ظاهر می شود (در صورت موجود بودن اطلاعات).

طراحی طراحی: 27/12/2019

خط تلفن

جعبه SOSH شامل یک سرویس تلفنی ثابت است. این به شما امکان می دهد تا در فرانسه (DOM شامل) و بیش از 100 مقصد بین المللی نامحدود تماس بگیرید. در خارج از خدمات موجود ، هر تماس علاوه بر اشتراک ، با نرخ مورد نظر در راهنمای تعرفه SOSH صورتحساب می شود.

سرویس تلفن ثابت در VoIP کار می کند. برای اینکه بتوانید تماس برقرار کنید ، باید یک تلفن ثابت داشته باشید و آن را به جعبه وصل کنید.

شرایط استفاده

برای اینکه بتوانید تماس برقرار کنید ، باید به یک تلفن ثابت سازگار مجهز باشید. قیمت ها در بروشور قیمت SOSH به تفصیل شرح داده شده است.

برای تماس های موجود در نامحدود ، ارتباطات به 250 خبرنگار مختلف محدود می شوند نه ماه و 3 ساعت حداکثر در هر تماس.

تلویزیون

دسته تلویزیونی گنجانده شده است

هر دو 0 کانال

تاریخ به روزرسانی کانال ها:

جعبه SOSH یک پیشنهاد اینترنتی است تلویزیون. با این حال ، امکان دسترسی بهبرنامه تلویزیون نارنجی, برای تماشای مجموعه ای از کانال های تلویزیونی (حدود 70) در تلفن های هوشمند ، رایانه لوحی یا رایانه. این برنامه ارائه می شود بر اساس تقاضا. به شما اجازه نمی دهد تلویزیون را از طریق تلویزیون دریافت کنید.

برای دریافت تلویزیون در تلویزیون ، با یک دسته کامل تر کانال ها ، باید با 5 یورو در ماه در یک گزینه رمزگشایی تلویزیون مشترک شوید.

تجهیزات اینترنتی/تلویزیون

ضمانت سپرده: هیچ یک

اجاره جعبه: مشمول

برای دسترسی به اینترنت ، SOSH یک Orange LiveBox 5 و همچنین یک مورد فیبر نوری را ارائه می دهد. اجاره تجهیزات در کل هزینه اشتراک گنجانده شده است. در صورت خاتمه ، تجهیزات باید به اپراتور برگردانده شوند.

هیچ تجهیزات تلویزیونی ارائه نشده است.

خدمات دیگر

 • بازپرداخت هزینه های خاتمه: اگر به عنوان بخشی از تغییر تأمین کننده اینترنت در پیشنهاد اینترنت SOSH مشترک شوید ، SOSH هزینه های خاتمه شما را تا 100 € بازپرداخت می کند.

قیمت

قیمت ها ، تبلیغات و سایر هزینه ها

اشتراک ماهانه

بسته بندی کردن 30.99 یورو/ماه
اجاره جعبه مشمول
خط ثابت مشمول

تبلیغات

تبلیغات اینترنتی (12 ماه) -10.00 یورو/ماه
در کل: 20.99 یورو در ماه برای 12 ماهها 30.99€/ماه

هزینه های اضافی

سایر هزینه های اشتراک هیچ یک
ضمانتنامه هیچ یک
جمع : 0.00 یورو در اشتراک
کل هزینه سال اول: 251.88 یورو
هزینه کل سال دوم: 371.88 یورو

قیمت به استثنای تبلیغ جعبه فیبر SOSH 30.99 یورو در ماه است. این شامل اجاره جعبه است.

شرایط جعبه فیبر SOSH

شرایط تعهد و خاتمه

مدت زمان نامزدی: هیچکدام

هزینه خاتمه: 50.00 یورو

جعبه SOSH بدون تعهد است. بنابراین می توانید اشتراک را در هر زمان فسخ کنید. هزینه خاتمه 50 یورو پس از آن درخواست می شود. این هزینه ها را می توان در صورت خاتمه به دلایل قانونی لغو کرد (به راهنمای تعرفه و CGV اپراتور مراجعه کنید).

در حین خاتمه ، تجهیزات باید به SOSH برگردانده شوند. در صورت عدم حضور ، بازگرداندن ناقص یا تجهیزات آسیب دیده ، هزینه های 100 یورو توسط تجهیزات صورتحساب می شود.

برای خاتمه پیشنهاد اینترنت SOSH ، باید با تأیید دریافت به اپراتور ، درخواست خاتمه را با نامه ثبت شده ارسال کنید. توصیه می شود قبل از ارسال نامه خاتمه با خدمات مشتری اپراتور تماس بگیرید. این خاتمه 10 روز پس از دریافت درخواست توسط SOSH انجام می شود (مگر اینکه تاریخ بعدی برای خاتمه مشخص شده باشد).

هزینه های اتصال و مهلت های فعال سازی (اینترنت)

برای بهره مندی از جعبه فیبر SOSH ، محل اقامت باید واجد شرایط فیبر نارنجی باشد. هیچ هزینه اتصال وجود ندارد.

تا 3 ماه پس از اشتراک پیشنهاد فیبر SOSH برای بهره مندی از دسترسی به اینترنت و خدمات مرتبط طول می کشد.

من می توانم شماره خود را حفظ کنم

در حین تغییر اپراتور ، می توانید شماره تلفن تلفن همراه یا ثابت خود را نگه دارید (به استثنای شماره های جغرافیایی در صورت تغییر منطقه). این رویکرد رایگان است. برای حفظ شماره خود ، به سادگی کد ریو خط تلفن مربوطه را در طول اشتراک خود نشان دهید.

ریو با بیانیه هویت اپراتور مطابقت دارد. تشکیل شده از 32 کاراکتر ، کد ریو امکان را برای شناسایی دقیق شماره تلفن (ثابت یا موبایل) فراهم می کند تا آن را حفظ کند.

شما می خواهید اپراتور را تغییر داده و شماره تلفن خود را نگه دارید ? فقط شماره زیر را از خط مربوطه تشکیل دهید:

اگر می خواهید شماره ثابت خود را نگه دارید ، باید شماره را از ثابت خود شماره گیری کنید. اگر می خواهید شماره تلفن همراه خود را نگه دارید ، باید شماره را از تلفن همراه خود تهیه کنید.

کد ریو شما مستقیماً توسط سرور صوتی به شما ابلاغ می شود و از طریق پیام کوتاه ، ایمیل یا نامه برای شما ارسال می شود.

3179 یک شماره رایگان است که فقط از فرانسه قابل دسترسی است.

همیشه متعهد ?

شما می خواهید اپراتورها را تغییر دهید اما هنوز به اپراتور فعلی خود متعهد هستید ? اگر قبل از پایان دوره نامزدی بسته خود را حل می کنید ، اپراتور هزینه های خاتمه زودهنگام را از شما می خواهد. با این حال ، در برخی موارد ، قانون Châtel کاهش هزینه ها را فراهم می کند.

در صورت خاتمه زودهنگام ، هزینه های درخواست شده به قیمت اشتراک ، مدت زمان درگیری اولیه و مدت زمان تعهد باقی مانده بستگی دارد.

 • تعهد اولیه 12 ماه: شما باید تمام پرداخت های ماهانه باقی مانده را تا پایان تعهد بپردازید.
 • تعهد اولیه 24 ماهه:
  • خاتمه در طول سال اول: شما باید تمام پرداخت های ماهانه باقیمانده را تا پایان سال اول و همچنین 3 ماه اشتراک اضافی پرداخت کنید.
  • خاتمه در طول سال 2: شما باید تا پایان تعهد ، یک چهارم از پرداخت های ماهانه باقی مانده را بپردازید.

  بسته به پیشنهاد شما هزینه های خاتمه ثابت را می توان اضافه کرد.

  ما به شما توصیه می کنیم با اپراتور خود بررسی کنید که هزینه خاتمه شما چقدر است.

  اگر خاتمه به عنوان بخشی از “مورد نیروی دریایی” رخ دهد ، ممکن است هزینه های خاتمه داده شود (پیش بینی شده یا نه). برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این موارد و اثبات درخواست شده ، باید با خدمات مشتری اپراتور فعلی خود تماس بگیرید.

  شما جعبه اینترنت را تغییر می دهید ? برخی از ارائه دهندگان دسترسی به اینترنت ممکن است بازپرداخت هزینه های خاتمه را برای پیشنهاد قدیمی شما ارائه دهند.

  سایر پیشنهادات اینترنتی SOSH

  اطلاعات بر اساس بروشور قیمت تأمین کننده در تاریخ 12/09/2023

  © 2023 – کلیه حقوق محفوظ است