نحوه فعال کردن سیم کارت SOSH? | ، سیم کارت SOSH خود را فعال کنید (قابلیت حمل ، اشتراک ، جایگزینی): راهنمای مرحله -by -step

سیم کارت SOSH خود را فعال کنید (قابلیت حمل ، اشتراک ، جایگزینی): راهنمای مرحله -by -step

Contents

وقتی جعبه آواز از شما سؤال می کند ، بگویید “سیم کارت” شفاهی. سپس ثبت نام کنید شماره تلفن همراه شما (جدید یا موقتی) ، و همچنین شما شماره مشتری 10 -دیجیت. این در ایمیل تأیید اشتراک تلفن همراه SOSH شما مشخص شده است.

نحوه فعال کردن سیم کارت SOSH ?

هنگامی که در یک بسته جدید SOSH Mobile مشترک می شوید ، به شما سیم کارت ارائه می شود تا برای دسترسی به تمام خدمات خود ، تلفن خود را فعال و وارد کنید. نحوه فعال کردن این سیم کارت SOSH را در راهنمای کامل ما پیدا کنید.

Sosh Sim Card: برای چیست ?

هنگام عضویت در اشتراک جدید موبایل در SOSH ، سیم کارت برای وارد کردن در تلفن همراه خود ارائه می شود. این سیم کارت شامل یک شماره است امی (از هویت مشترک مشترک تلفن همراه انگلیسی) که شامل شناسه اپراتور ، مشتری و کد کشور است که در آن اپراتور پیدا شده است.

آنجا سیم کارت Sosh همچنین از a ساخته شده است میکرو کنترل کننده و الف فضای ذخیره سازی که به شما امکان می دهد داده های شخصی مشتری را در تلفن خود ذخیره کنید. این فضای ذخیره سازی برای نگه داشتن لیست مخاطب یا شناسه های اتصال متعلق به مالک ساخته شده است برنامه موبایل SOSH.

علاوه بر این ، تمام اطلاعات آن موجود در سیم کارت Sosh هنگام تغییر مدل می توان به تلفن همراه دیگری منتقل شد. اگر در SOSH بمانید ، فقط باید سیم کارت خود را در تلفن همراه جدید خود وارد کنید. با این حال ، اگر شما اپراتور را تغییر دهید, شما باید برای حفظ داده های خود قدم بردارید. به طور کلی ، فقط کافی است برای انتقال از یک اپراتور به دیگری درخواست کنید.

قالبهای مختلف SOSH سیم کارت

سیم کارت ، صرف نظر از اپراتور ، داشته باشد قالبهای مختلف. این اندازه های مختلف سیم کارت برای سازگاری با انواع موبایل وجود دارد: از تلفن کلاسیک گرفته تا آخرین تلفن هوشمند تا به امروز. بنابراین ، سیم کارت در قالب وجود دارد نانو, میکروفن وت مینی.

شما انتخاب نمی کنید اندازه سیم کارت شما زیرا این تلفن همراه شما است که باعث می شود مطابق مدل انتخاب شده به اندازه مشخصی نیاز داشته باشید. با این حال ، آداپتورهایی وجود دارد که ممکن است سیم کارتها بتوانند با همه مدل های تلفن سازگار شوید.

فعال سازی سیم کارت Sosh

این مهم است کهسیم کارت SOSH خود را فعال کنید به منظور استفاده از کلیه خدمات موجود در بسته تلفن همراه خود. بنابراین مراحل مختلف برای فعال کردن سیم کارت SOSH شما بسیار مهم است زیرا به شما امکان می دهد خط تلفن خود را فعال کنید. آنها همچنین اجازه می دهند شماره تلفن همراه خود را در خدمت قرار دهید.

در واقع ، بدون سیم کارت Active SOSH ، از تلفن همراه شما نمی توان استفاده کرد زیرا به آن متصل نیستید شبکه موبایل. بنابراین شما فقط می توانید از تلفن خود برای استفاده از برنامه های خاصی که قبلاً نصب شده اند مانند ماشین حساب ، دوربین یا بازی های اساسی خاص استفاده کنید.

سیم کارت SOSH را برای مشتریان جدید فعال کنید

شما یک هستید مشتری جدید SOSH و شما می خواهید خط و خود را فعال کنید سیم کارت Sosh ? به محض دریافت سیم کارت خود ، تماس بگیرید خدمات مشتری در 0800 100 740 و بگویید “سیم کارت”. هنگامی که به صورت آنلاین با یک مشاور ، به شماره تلفن خود و خود نیاز خواهید داشت کد مشتری 10 دیجیتال. می توانید این کد را در ایمیل های خود که توسط SOSH ارسال شده است پیدا کنید.

اگر با رایانه و اینترنت ماهر هستید ، می توانید از میان آن نیز انتخاب کنیدسیم کارتهای SOSH خود را فعال کنید از آنجا که شما منطقه مشتری در سایت SOSH یا برنامه اختصاصی آنها “عیاش».

فعال سازی کارت سیم کارت برای مشتریان

می توانید خود را فعال کنید سیم کارت جدید SOSH از منطقه مشتری خود در SOSH.FR یا در برنامه Mysosh در برگه “تجهیزات“، سپس در”سیم کارت خود را فعال کنید».

همچنین می توانید با 740 از لپ تاپ خود و بگویید “سیم کارت”. شما به خود نیاز خواهید داشت کلمه عبور که در فاکتور و خود پیدا خواهید کرد 13 -شماره NSCE تحت بارکد سیم کارت شما مشخص شده است.

فعال سازی کارت SOSH چند سیم

فعال سازی سیم کارت Sosh

اگر درخواست کرده ایدگزینه چند سیم با عضویت در بسته جدید SOSH, از طریق پست دریافت خواهید کرد:

 • اگر مشتری جدیدی باشید 2 سیم کارت در 2 محموله جداگانه.
 • سیم کارت دوم برای تجهیزات خود اگر در حال حاضر مشتری هستید.

پس از دریافت ، می توانید به لطف آرم ، دو سیم کارت را متمایز کنید. در واقع ، سیم کارت بسته موبایل شما دارای یک آرم SOSH آبی است و سیم کارت گزینه Multi-Sim شما دارای یک آرم خاکستری نارنجی است.

برای فعال کردن سیم کارت با آرم نارنجی خاکستری:

 • کارت را با آرم SOSH آبی در تلفن همراه شما.
 • کارت را با L وارد کنیدنارنجی نارنجی خاکستری در تجهیزات خود (تبلت ، مینی PC و غیره.)
 • با آن تماس بگیرید خدمات مشتری SOSH در 740 یا به منطقه مشتری خود بروید.
 • درخواست را برای سیم کارت دوم را فعال کنید
 • اعتبارسنجی و از دو سیم کارت خود استفاده کنید

زمان فعال سازی SOSH

زمان فعال سازی برای سیم کارت SOSH شما است 30 روز به دنبال دریافت کارت. پس از درخواست فعال سازی آنلاین ، سیم کارت شما مستقیماً فعال خواهد شد. اگر سیم کارت شما هنوز فعال نیست ، می توانید از طریق ایمیل یا از طریق تلفن با خدمات مشتری SOSH تماس بگیرید.

قابلیت حمل و فعال سازی SOSH سیم کارت

اگر مشترک شده اید بسته قابلیت حمل برای حفظ شماره خود ، به سادگی روی پیوند دریافت شده از طریق ایمیل کلیک کنید تا به ردیابی سفارش خود دسترسی پیدا کنید. یک بار روی آن ، می توانید تاریخ حمل شماره تلفن خود را انتخاب کنید و شماره سیم کارت خود را وارد کنید. بنابراین می توانید سیم کارت SOSH خود را در تاریخ انتخاب شده برای قابلیت حمل ، به سادگی با کلیک بر روی “فعال کنید”سیم کارت خود را فعال کنید».

به منظور انجام قابلیت حمل شماره تلفن خود از یک اپراتور به دیگری هنگام عضویت در بسته جدید خود ، از شما خواسته می شود کد RIO خود را از شما بخواهد.

به روز شده در 05/10/2021

برنامه خوب موبایل

بسته بندی کردن 100 گیگابایت داشتن 9.99 یورو ::
از یک بسته کامل استفاده کنید تماس های بین المللی

سیم کارت SOSH خود را فعال کنید (قابلیت حمل ، اشتراک ، جایگزینی): راهنمای مرحله -by -step

سیم کارت SOSH را فعال کنید

برای استفاده از بسته SOSH خود ، باید سیم کارت خود را فعال کنید. برای انجام این کار ، 0 800 100 740 را تشکیل دهید یا به برنامه Mysosh بروید. کد پین خود را از کجا پیدا کنید ? در صورت بروز مشکل چه باید کرد ? ما همه چیزهایی را که باید بدانید توضیح می دهیم تا سیم کارت SOSH خود را در زیر فعال کنید.

 • ضروری:
 • می توانید سیم کارت SOSH خود را از طریق منطقه مشتری یا خود فعال کنید برنامه mysosh.
 • اگر حساب مشتری SOSH ندارید ، می توانید آن را از طریق تلفن فعال کنید 0 800 100 740.
 • شما کد پین SOSH به طور پیش فرض در پشتیبانی از سیم کارت Sosh شما است.
 • در صورت موضوع, با خدمات مشتری SOSH تماس بگیرید.

چگونه سیم کارت SOSH خود را فعال کنیم ?

شما به تازگی سیم کارت SOSH خود را دریافت کرده اید ? خبر خوب: می توانید آن را فعال کنید تلفنی یا از طریق اینترنت از منطقه مشتری SOSH و برنامه MySosh خود را. برای انجام این کار ، دستورالعمل های زیر را دنبال کنید.

card سیم کارت SOSH خود را از طریق تلفن فعال کنید

برای سیم کارت SOSH خود را از طریق تلفن فعال کنید, شما 2 راه حل دارید.

 1. از یک خط نارنجی یا SOSH : شما می توانید آهنگسازی کنید 740 از تلفن یک عزیز.
 2. از یک خط دیگر : شما همچنین می توانید آهنگسازی کنید 0 800 100 740 از یک خط از یک اپراتور دیگر.

این دو شماره شما را به همان سرویس که هر روز باز است ، هدایت می کنند 8 صبح تا 10 بعد از ظهر. این تماس در سرزمین اصلی فرانسه رایگان است.

وقتی جعبه آواز از شما سؤال می کند ، بگویید “سیم کارت” شفاهی. سپس ثبت نام کنید شماره تلفن همراه شما (جدید یا موقتی) ، و همچنین شما شماره مشتری 10 -دیجیت. این در ایمیل تأیید اشتراک تلفن همراه SOSH شما مشخص شده است.

پس از فعال شدن سیم کارت خود ، می توانید آن را در تلفن هوشمند خود وارد کنید. سپس فقط تلفن همراه خود را روشن کنید و تایپ کنید کد پین SOSH شما برای استفاده از بسته خود.

sim سیم کارت SOSH خود را از طریق اینترنت از طریق منطقه مشتری یا برنامه Myosh فعال کنید

اگر قبلاً حساب مشتری دارید ، می توانید سیم کارت خود را از طریق منطقه مشتری SOSH یا برنامه MySosh خود فعال کنید. برای انجام این کار ، مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. به بخش بروید “مدیریت و کمک کردن”.
 2. سپس روی دکمه کلیک کنید “سیم کارت خود را فعال کنید” .
 3. در آخر دستورالعمل های روی صفحه خود را دنبال کنید تا سیم کارت SOSH خود را فعال کنید.

و در آنجا سیم کارت خود را فعال کرده اید ! آن را در تلفن هوشمند خود وارد کرده و قبل از ثبت کد پین خود آن را روشن کنید. اکنون می توانید از همه لذت ببرید خدمات تلفن همراه SOSH شما.

شما می خواهید از تبلیغات موبایل SOSH استفاده کنید ?

کد پین و کد SOSH PUK: چگونه آنها را پیدا کنیم ?

چگونه کد پین پیش فرض خود را پیدا کنیم ?

کد پین SOSH

پس از فعال کردن سیم کارت SOSH ، باید کد پیش فرض SOSH Pin خود را ثبت کنید تا به خدمات تلفن همراه خود دسترسی پیدا کنید. بنابراین یک سؤال مطرح می شود: چگونه می توان کد پین پیش فرض خود را بازیابی کرد ?

هیچ چیز نمی تواند ساده تر باشد: شما فقط باید خود را بیاورید پشتیبانی دریافت شده با سیم کارت شما. کد پین پیش فرض شما ثبت شده است.

توجه داشته باشید که به طور کلی ، کد پین پیش فرض اختصاص داده شده توسط SOSH است “0000”.

به دلایل امنیتی ، توصیه می شود کد پین خود را تغییر دهید بعد از اولین استفاده شما. برای انجام این کار ، به تنظیمات تلفن های هوشمند خود در بخش “ایمنی” در یک موبایل اندرویدی و “داده های تلفن همراه” در آیفون بروید.

چگونه کد PUK خود را پیدا کنیم ?

کد پین خود را فراموش کرده اید ? در این حالت ، مراحل زیر را دنبال کنید تلفن هوشمند خود را باز کنید ::

 1. با ثبت نام تلفن هوشمند خود را مسدود کنید 3 کد کاج بد.
 2. کد SOSH PUK خود را بازیابی کنید. برای انجام این کار ، شما 3 راه حل دارید:
  • از آنجا کهبرنامه mysosh, به بخش “موبایل” بروید و سپس “مدیریت و عیب یابی” را انجام دهید ، سپس “سیم کارت مسدود شده – کد PUK خود را دریافت کنید”.
  • از طریق تلفن ، 740 یا 0 800 100 740 را شماره گیری کنید و “کد PUK خود را بدست آورید” را انتخاب کنید.
  • گرفتن پشتیبانی از سیم کارت SOSH خود و کد PUK خود را بخوانید.
 3. کد PUK خود را در تلفن هوشمند خود ثبت کنید.
 4. سپس کد پین SOSH خود را دوباره تنظیم کنید.

به یاد داشته باشید که یک کد پین را انتخاب کنید که به یاد خواهید آورد و آن را در جایی در محل اقامت خود یادداشت کنید تا دوباره SOSH SIM Card خود را مسدود نکنید.

شما کد PUK خود را مسدود کرده اید ? توجه ، بعد از 10 تلاش ناموفق هنگام وارد کردن کد PUK ، سیم کارت شما قطعاً مسدود شده است و برای تماس با خدمات مشتری SOSH برای سیم کارت جدید را بخواهید.

من نمی توانم سیم کارت SOSH خود را فعال کنم ، چه کاری انجام دهم ?

در صورت هنگام فعال کردن سیم کارت خود مشکل دارید, می توانید با خدمات مشتری SOSH تماس بگیرید. برای انجام این :

 • با او تماس بگیرید 3976 (دوشنبه تا شنبه از 8 صبح تا 8 بعد از ظهر باز کنید).
 • رفتن به گربه از منطقه مشتری خود ، در بخش “تماس SOSH”.

شما سیم کارت خود را فعال کرده اید ، اما تلفن هوشمند شما به شما می گوید که فعال نشده است ? تلاش كردن تلفن خود را مجدداً راه اندازی کنید. همچنین مشخص کنید که می توانید سفارش خود را دنبال کنید و ورود سیم کارت SOSH شما از منطقه مشتری یا برنامه MySosh شما.

سؤالات متداول: سوالات فعلی در مورد فعال کردن سیم کارت SOSH آن

فعال سازی سیم کارت SOSH آن چقدر است ?

وقتی در یک بسته SOSH مشترک می شوید, 10 یورو به شما پرداخت می شود برای فعال کردن سیم کارت SOSH خود. تجدید دوم در آن زمان است رایگان در صورت بروز مشکل فنی ، سرقت یا از دست دادن.

تأخیر برای فعال کردن سیم کارت SOSH شما چیست ?

برای دریافت سیم کارت خود ، باید به طور متوسط ​​صبر کنید 3 روز کاری. پس از اتمام مراحل فعال سازی ، سیم کارت SOSH شما در مدت زمان فعال می شود 2 ساعت.

همچنین لازم به ذکر است که پس از دریافت سیم کارت خود ، شما دارید 30 روز برای فعال کردن آن. پس از گذراندن این دوره ، مسدود می شود و برای استفاده از خدمات موبایل خود مجبور خواهید شد یک سیم کارت جدید سفارش دهید.

آیا می توانیم سیم کارت SOSH شما را قبل از قابلیت حمل فعال کنیم ?

هنگامی که شما در SOSH قابلیت حمل را درخواست می کنید ، یعنی وقتی با درخواست نگه داشتن شماره تلفن خود در SOSH مشترک می شوید ، اپراتور شما را ویژگی می کند یک شماره موقت زمان بازیابی شماره قدیمی خود.

شما می توانید انتخاب کنیدسیم کارت خود را با شماره موقت خود فعال کنید یا صبر کنید تا شماره تلفن همراه قدیمی خود را برای فعال کردن آن بازیابی کنید (تا 30 روز).

روش همان است که می خواهید سیم کارت خود را قبل یا بعد از قابلیت حمل خود فعال کنید ، یعنی:

 • آهنگسازی 0 800 100 740 از هر تلفنی.
 • به منطقه مشتری SOSH یا برنامه تلفن همراه خود بروید.

چگونه می توان دانست سیم کارت SOSH من فعال شده است ?

برای اینکه بدانید آیا سیم کارت SOSH شما فعال شده است ، کافی است آن را در تلفن هوشمند خود وارد کنید:

 • اگه میتونی کد پین خود را ثبت کنید, بنابراین سیم کارت SOSH شما فعال می شود.
 • اگر تلفن هوشمند شما به شما می گوید سیم کارت خود را فعال کنید ، پس هنوز فعال نشده است.

اگر قبلاً روشهای فعال سازی را انجام داده اید و سیم کارت شما هنوز فعال نشده است, 2 تا 4 ساعت صبر کنید قبل از تماس با خدمات مشتری SOSH. فعال شدن کارت شما به سادگی می تواند بیش از حد انتظار طول بکشد.

نحوه فعال کردن سیم کارت دوم با گزینه SOSH چند سیم ?

روشهای فعال سازی برای سیم کارت دوم به عنوان بخشی از گزینه SOSH Multi-Sim هستند همان برای یک سیم کارت استاندارد Sosh.

می توانید آن را فعال کنید:

 • از آنجا که شما منطقه مشتری SOSH یا برنامه mysosh شما.
 • با تماس با 0 800 100 740.

به روز شده در 08/31/2023

آرم نارنجی

یک یادآوری رایگان توسط یک مشاور نارنجی بخواهید:

خدمات برای اشتراک های جدید رزرو شده است. مشتری در حال حاضر ? لطفا با 3900 تماس بگیرید.

با کلیک بر روی “اعتبارسنجی” ، شما موافقت می کنید که توسط یک مشاور نارنجی فراخوانده شوید. شماره شما فقط برای این درخواست فراخوان استفاده می شود و به اشخاص ثالث ارسال نمی شود.

آرم نارنجی

یک یادآوری رایگان توسط یک مشاور نارنجی بخواهید:

خدمات برای اشتراک های جدید رزرو شده است. مشتری در حال حاضر ? لطفا با 3900 تماس بگیرید.

یک مشاور نارنجی ظرف 48 ساعت به شما یادآوری می کند

با کلیک بر روی “اعتبارسنجی” ، شما موافقت می کنید که توسط یک مشاور نارنجی فراخوانده شوید. شماره شما فقط برای این درخواست فراخوان استفاده می شود و به اشخاص ثالث ارسال نمی شود.