تلویزیون SOSH: پیشنهادات ، قیمت ها و خرده فروشی کانال ها ، تلویزیون نارنجی موبایل – Sosh Caraïbe

تلویزیون موبایل نارنجی

Contents

شما به گزینه های تلویزیونی ارائه شده توسط SOSH علاقه دارید ، اما نمی دانید چگونه از آن بهره مند شوید ، یا پیشنهادات دقیق یا نحوه کار آنها چیست ? در اینجا یک راهنمای کامل در مورد راه های دستیابی به تلویزیون در SOSH آورده شده است.

SOSH TV: پیشنهادات ، قیمت ها و جزئیات کانال ها

شما به گزینه های تلویزیونی ارائه شده توسط SOSH علاقه دارید ، اما نمی دانید چگونه از آن بهره مند شوید ، یا پیشنهادات دقیق یا نحوه کار آنها چیست ? در اینجا یک راهنمای کامل در مورد راه های دستیابی به تلویزیون در SOSH آورده شده است.

شما می خواهید یک پیشنهاد جعبه SOSH را بیرون بیاورید ?

 • ضروری:
 • وجود دارد سه راه حل برای دسترسی به تلویزیون با SOSH.
 • برنامه تلویزیونی SOSH شرق رایگان برای دارندگان یک بسته اینترنتی SOSH, این امکان را به شما می دهد تا نگاه کنید 72 کانال تلویزیون در تلفن هوشمند ، رایانه لوحی یا رایانه خود.
 • در رمزگذار تلویزیون SOSH یک گزینه در 5 یورو در هر ماه و به شما امکان می دهد تلویزیون خود را به یک تلویزیون متصل تبدیل کنید.
 • آنجا کلید است 5 یورو در هر ماه و به شما امکان می دهد تلویزیون را در هر کجا که یک جعبه اینترنت وجود دارد ، حتی در خارج از فرانسه تماشا کنید.
خلاصه گزینه های تلویزیون SOSH در 18 سپتامبر 2023

دسترسی به تلویزیون SOSH قیمت مقررات
برنامه تلویزیونی SOSH رایگان شما باید یک بسته اینترنتی SOSH را نگه دارید.
رمزگذار تلویزیون SOSH 5 یورو در هر ماه شما باید یک بسته اینترنتی SOSH را نگه دارید.
کلید تلویزیون SOSH 5 یورو در هر ماه شما باید با مشترک شدن در گزینه “رمزگشایی تلویزیون” مشترک شوید.

شما می خواهید یک پیشنهاد اینترنت SOSH را با تلویزیون تهیه کنید ?

SOSH TV: از برنامه SOSH TV استفاده کنید

برنامه SOSH TV به شما امکان می دهد برای دسترسی به تلویزیون نارنجی. برای مشترکان SOSH و Orange Internet رایگان است. این به شما امکان می دهد تلویزیون را تماشا کنید (زنده ، پخش مجدد و VOD) در تلفن هوشمند ، رایانه لوحی یا رایانه خود. این در مورد یک است گزینه بدون تعهد.

نحوه بارگیری برنامه SOSH TV ?

بارگیری برنامه در Google Play ، App Store یا Windows Store انجام می شود. فعال سازی این سرویس انجام می شود از طریق منطقه مشتری خود : شما باید به “قراردادها و گزینه ها” سپس “پیشنهاد و گزینه های خود را مدیریت کنید“و”گزینه اضافه کنید»». پس از بارگیری برنامه ، شما باید با حساب SOSH خود شناسایی کنید (آدرس ایمیل نارنجی شما.EN و رمزعبور مرتبط).

که به برنامه تلویزیون SOSH اجازه می دهد ?

با تشکر از’برنامه تلویزیونی SOSH, برای شما امکان پذیر است:

 • کانال مورد نظر خود را تماشا کنید, از جمله کانال های خاصی که در دسته های پرداخت کننده ای که در آن مشترک هستید موجود است.
 • مشورت برنامه تلویزیون با تشکر از راهنمای برنامه های کانال تلویزیونی (پخش ، عصر یا 7 روز آینده).
 • فعال کردن هشدار دادن به منظور اطلاع رسانی قبل از شروع یک برنامه.
 • انتخاب کنید برنامه پخش مجدد(تلویزیون در صورت تقاضا) از انتخاب خود و بلافاصله آن را در تمام صفحه تماشا کنید.
 • ساختن یک پژوهش در یک سریال ، یک فیلم ، یک بازیگر.

کانال های موجود در برنامه تلویزیون SOSH چیست؟ ?

کانال های تلویزیونی موجود از طریقبرنامه تلویزیونی SOSH آیا تلویزیون های نارنجی هستند.

لیست کانال تلویزیونی SOSH با برنامه موجود است

دسته بندی ها نام کانال تلویزیونی SOSH
پزشک عمومی TF1 – France 2 – France 3 – Canal Plus (به طور واضح) – فرانسه 5 – M6 – ARTE – C8 – W9 – TMC – TFX – NRJ12 – LCP – FRANCE 4 – BFM TV – CNEWS – CSTAR – GULLI – سری فیلم TF1 – کانال L’Equipe – 6TER – RMC Story – RMC Découverte – Chérie 25 – LCI – France Info
مینی ژنرالیستی جهان TV5
جوانان TV Pitchoun – کانال دیزنی +1
کشف و هنر زندگی موزه – کار خانه و تلویزیون – تلویزیون برتر سانت
موسیقی ردیابی شهری – بازدید NRJ – بازدید MTV – تلویزیون رادیو ویرجین – TV Clubbing
ورزش Equidia – ورزش در فرانسه
بازی ها ، سرویس های تلویزیونی و خریدها جک خوش شانس
جامعه و فرهنگ تلویزیون مد – تلویزیون لوکس HD – مردان UP – فردا تلویزیون – KTO – سوغاتی از زمین
سرگرمی MTV – شرط بندی
اطلاعات فرانسوی LCP 100 ٪ – سنا عمومی 24/24 – فرانسه 24 – تجارت BFM – Euronews فرانسه – تلویزیون BSMART
اطلاعات بین المللی فرانسه 24 (به زبان انگلیسی) – Skynews – CNN – CNBC – Bloomberg Europe – BBC World News – Al Jazeera – آفریقا 24 – فرانسه 24 (به زبان عربی) – MEDI 1 تلویزیون – NHK News – NHK World Japan
کانال های بین المللی RTP3 – تلویزیون Alaraby – Al Aoula – Canal Algeria – تلویزیون New Tang Dinasty

نحوه تماشای تلویزیون SOSH از رایانه ?

کامپیوتر

 1. برای نگاه کردن به کانال ها زنده : جلسه کانال های تلویزیون.نارنجی.خط و خود را با آدرس ایمیل نارنجی خود شناسایی کنید.خط.
 2. برای برنامه ها را مرور کنید در حال حاضر پخش (پخش مجدد): بروید تلویزیون-تقاضا.نارنجی.خط و خود را با آدرس ایمیل نارنجی خود شناسایی کنید.خط.
 3. نگاه کردن فیلم ها در صورت تقاضا : جلسه ویدیو-تقاضا.نارنجی.fr/ و خود را با آدرس ایمیل نارنجی خود شناسایی کنید.خط.

شما هم می توانید ویدیوی مورد نظر خود را اجاره کنید از رایانه خود و به هر کجا که می خواهید ، وقتی می خواهید ، روی صفحه مورد نظر خود نگاه کنید: رایانه شخصی ، مک ، موبایل ، رایانه لوحی یا از رمزگذار تلویزیون خود (اگر در این گزینه مشترک شده اید).

برای استفاده از تلویزیون SOSH در رایانه ، تلفن همراه یا رایانه لوحی ، باید در جعبه SOSH مشترک شوید که اشتراک های فیبر یا ADSL در آن قرار دارد 19.99 یورو در ماه به مدت 12 ماه, سپس در 29.99 یورو هر ماه. اجاره جعبه در این قیمت گنجانده شده است. این پیشنهاد بدون تعهد است و دسترسی به اینترنت ، خط تلفن و دسترسی به 72 کانال تلویزیون نارنجی را در تلفن همراه ، رایانه لوحی و رایانه جمع می کند. اگر اپراتور را تغییر دهید ، SOSH می تواند تا 100 یورو هزینه بازپرداخت کند.

تلویزیون SOSH: از رمزگذار تلویزیون SOSH استفاده کنید

که گزینه رمزگشایی تلویزیون SOSH SOSH شامل آن است ?

در رمزگذار تلویزیون SOSH یک گزینه در 5 یورو در هر ماه, رزرو شده برای مشترکان اینترنت SOSH ، که به شما امکان می دهد یک رمزگشایی را به لطف آن به دست آورید که می توان کانال های تلویزیونی را در مجموعه تلویزیونی خود تماشا کرد.

منگزینه رمزگشایی تلویزیون SOSH گروه بندی مجدد:

 • دسترسی به 160 کانال, از جمله 70 در HD.
 • دسترسی به بیش از 40 برنامه (Netflix ، Canal Play ، Dailymotion ، MyTF1 ، Deezer ، Allociné ، OCS GO …).
 • تبدیل تلویزیون شما به کنسول بازی روی صفحه بزرگ.
 • دسترسی به اینترنت.
 • احتمال برای ثبت 40 ساعت برنامه (قابل ارتقا تا 120 ساعت): 80 گیگابایت ضبط در اشتراک ارائه شده است. می توان این ظرفیت را به 160 گیگابایت (+10 یورو) و 240 گیگابایت (+10 یورو) افزایش داد.

نحوه عضویت در رمزگشایی تلویزیون SOSH ?

برای عضویت در این گزینه ، اگر شما در حال حاضر مشتری SOSH هستید:

 1. برو به منطقه مشتری و قرارداد خود را انتخاب کنید.
 2. سپس روی “کلیک کنید”قراردادها و گزینه ها»».
 3. سپس روی “کلیک کنید”پیشنهاد و گزینه های خود را مدیریت کنید»».
 4. قبل از کلیک بر روی “گزینه اضافه کنید»».

لطفاً توجه داشته باشید ، این گزینه فقط با سازگار است بسته های اینترنتی.

اگر مشتری SOSH نیستید ، فقط به SOSH بروید.FR را انتخاب کنید و بسته اینترنت مورد نظر خود را انتخاب کنید ، سپس گزینه “Decoder TV”. با کلیک بر روی اینجا می توانید صلاحیت خود را برای پیشنهادات SOSH بررسی کنید.

برای خاتمه دادن ، رویکرد یکسان است: همه چیز از منطقه مشتری شما انجام می شود ، با کلیک بر روی “پیشنهاد و گزینه های خود را مدیریت کنید” سپس “گزینه های شما مشترک شده است»». سپس با روش بازگشت تجهیزات یک ایمیل تأیید دریافت خواهید کرد. بازگرداندن به طور کلی در یک نقطه رله انجام می شود. قیمت گزینه رمزگشایی تلویزیون به محض در نظر گرفتن درخواست شما (در طی 24 ساعت) به طور خودکار از فاکتور بعدی شما کسر می شود. توضیحات کوچک: خاتمه گزینه رمزگشایی تلویزیون دسترسی به کانال های تلویزیونی را در رایانه شما حذف می کند.

نحوه نصب رمزگذار تلویزیون SOSH ?

تلویزیون SOSH

برای رمزگشایی تلویزیون SOSH خود را نصب کنید, مهمتر از همه ، شما باید بررسی کنید که جعبه SOSH شما به خوبی به اینترنت متصل است و سرویس تلویزیون روی آن فعال شده است. همچنین بررسی کنید که فیلترهای ADSL به درستی روی صید شما نصب شده اند. رمزگذار تلویزیون نیز باید در نزدیکی تلویزیون شما باشد.

در داخل بسته رمزگذار ، کنترل از راه دور ، کابل اترنت ، کابل HDMI ، یک بلوک و یک کابل برق قرار دارد. برای نصب ، لازم است یک کارت دسترسی به تلویزیون SOSH داشته باشید که پس از اشتراک شما از طریق پست برای شما ارسال می شود.

مراحل دنبال کردن برای نصب رمزگذار تلویزیون به شرح زیر است:

 1. لازم است کارت دسترسی تلویزیون را وارد کنید در سمت چپ رمزگذار SOSH ، فلش به جلو و تراشه.
 2. رمزگشایی را به جعبه SOSH خود وصل کنید با استفاده از کابل اترنت.
 3. کابل آنتن خود را وصل کنید به سوکت آنتن رمزگذار SOSH شما.
 4. پایان پایان کابل HDMI در سوکت HDMI که در پشت رمزگشایی تلویزیون است و انتهای دیگر در تلویزیون شما.
 5. سپس رمزگشایی را وصل کنید در یکی از رسانه های برق رایگان خود و در صورت امکان با سایر تجهیزات خود متفاوت است.
 6. تو می توانی برپایی و سپس صبر کنید تا زمان ظاهر شود.
 7. نصب سپس بدون مداخله انجام می شود لازم. کلمه “boot” ظاهر می شود ، سپس “init” یا “maj” قبل از زمان ظاهر می شود.

تلویزیون SOSH: از کلید تلویزیون SOSH استفاده کنید

جعبه

این گزینه صرف نظر از اتصال اینترنت شما ، برای همه مشتریان جعبه SOSH قابل دسترسی است. برای اینکه بتوانید از آن استفاده کنید ، ابتدا باید گزینه را داشته باشید “ضبط کننده تلویزیون“و گزینه را فعال کرده اند”برنامه تلویزیون نارنجی»در منطقه مشتری خود. هزینه های کلیدی تلویزیون 5 یورو هر ماه.

کلید تلویزیون SOSH: چگونه کار می کند ?

کلید تلویزیون SOSH در تلویزیون خود به درگاه HDMI وصل می شود وت از جعبه جعبه استفاده کنید به شما امکان می دهد برنامه ها ، فیلم ها ، سریال ها را تماشا کنید.

با تشکر از برنامه ای به نام “کلید»، که می توانید به راحتی در iOS یا Android بارگیری کنید ، تلفن هوشمند یا رایانه لوحی خود را می توان به یک کنترل از راه دور تبدیل کرد. لطفاً توجه داشته باشید ، برای این کار ، شما باید یک آیفون ios 9 و iPhone یا iPad بالاتر یا یک تلفن هوشمند یا تبلت Android 4 داشته باشید.0.3 و برتر. همچنین لازم است که WiFi فعال می شود در تلفن هوشمند یا رایانه لوحی. با تشکر از این برنامه و این کلید تلویزیونی ، می توانید به کانال هایی که مستقیماً در بسته اینترنت شما در صفحه تلویزیون خود ، به صورت تقاضا یا زنده درج شده اند ، دسترسی پیدا کنید.

همچنین برای شما امکان پذیر است محتوای شخصی خود را در تلویزیون پخش کنید (موسیقی ، فیلم ، عکس های تعطیلات ، سریال و غیره)

شما می توانید در هر کجا که یک صفحه تلویزیونی و یک جعبه از جمله خارج از فرانسه وجود داشته باشد از کلید تلویزیون SOSH استفاده کنید.

نحوه نصب کلید تلویزیون SOSH ?

 1. کلید تلویزیون را وصل کنید : کلید را در یک سوکت HDMI در تلویزیون خود وارد کنید. در صورت لزوم ، از پسوند HDMI که با بسته تهیه شده است برای تسهیل اتصال یا بهینه سازی کیفیت پذیرش WiFi استفاده کنید. سپس کابل برق USB را به درگاه USB تلویزیون خود یا آداپتور AC تهیه شده با بسته وصل کنید.
 2. تلویزیون خود را روشن کنید : نشانگر نور کلید باید در نارنجی چشمک بزند. سپس منبع HDMI را که کلید تلویزیون به آن وصل شده است انتخاب کنید. آرم نارنجی سپس دستیار نصب در صفحه تلویزیون ظاهر می شود.
 3. کلید تلویزیون را به جعبه زنده خود (یا جعبه وای فای دیگر) وصل کنید : دکمه WPS را روی جعبه خود فشار دهید ، سپس 2 یا 3 ثانیه را روی دکمه انجمن کلید تلویزیون فشار دهید. ارتباط این دو تجهیزات شروع می شود (در آن زمان ، نشانگر اصلی در نارنجی چشمک می زند). بعد از چند لحظه ، نشانگر نور کلید سبز می شود: کلید تلویزیون شما اکنون به جعبه وصل شده است. توجه: اگر جعبه اینترنت شما عملکرد WPS را ندارد ، ابتدا باید برنامه “کلید تلویزیون” را در تلفن هوشمند یا رایانه لوحی خود راه اندازی کنید و “اتصال کلید ایمنی WiFi” را انتخاب کنید و سپس به خودتان اجازه دهید هدایت شوید.
 4. برنامه های خود را در تلویزیون بازی کنید : اگر قبلاً این کار را نکرده اید ، برنامه “Orange TV” را در تلفن همراه یا رایانه لوحی خود بارگیری کنید. برنامه را راه اندازی کنید و با شناسه های حساب SOSH خود ارتباط برقرار کنید (آدرس ایمیل orange.FR و رمز عبور مرتبط)). سپس یک برنامه را انتخاب کرده و روی نماد “بازی در ICone بازیگران” تایپ کنید.png »سپس کلید خود را انتخاب کنید.
 • نور کلید تلویزیون SOSH را درک کنید:
 • سبز ثابت: در Wi-Fi به اینترنت متصل شده است.
 • اتینت: بدون غذا.
 • نارنجی به آرامی چشمک می زند (یک بار در ثانیه): به اینترنت وصل نمی شود.
 • به سرعت چشمک زن نارنجی: عمل در حال انجام ، لطفا صبر کنید.

کلید تلویزیون 2 سال تضمین شده است. مراقب باشید که آن را در دمای بالاتر از 45 درجه قرار ندهید.

دسته های تلویزیونی SOSH چیست ?

اگر می خواهید پیشنهاد تلویزیون SOSH خود را تکمیل کنید ، دسته های پرداخت شده ای وجود دارد که مطابق ترجیحات ، خواسته های شما و خانواده خود توسط دسته بندی ها ذکر شده است:

دسته های تلویزیونی Sosh

دسته بندی ها نام های دسته تعداد تقریبی کانال ها قیمت در هر ماه
دسته های چند سوم دسته خانواده 40 13.99 یورو
دسته بزرگ 65 (از جمله OCS ، Ciné+، Bein Sports ، Paris Première ، RTL9) 49 یورو
دسته های سین / سری OC 4 9.99 یورو
Bouquet Ciné Séries 9 (از جمله OC) 14.99 یورو
مکس سریال سینما 16 (از جمله OCS و Ciné +) 22.99 یورو
OCS + Netflix Standard OCS + Netflix France Catalog 20.99 یورو
OCS + Netflix Premium OCS + Netflix France Catalog 24.99 یورو
تلویزیون فیلم کاتالوگ تلویزیون فیلم 6.99 یورو
ورزش ها ورزشگاه 4 15 یورو
مکس اسپرت دسته گل 16 19 یورو
دسته های بین المللی دسته گل 9 7 یورو
مکس دسته آفریقایی 22 14 €
دسته گل 13 9 یورو
دسته انگلیسی 8 5 یورو
دسته عرب 14 9 یورو
مکس عرب بزرگ 24 15 یورو
دسته چینی 11 8.88 یورو
دسته هندی 8 10 یورو
دسته گل 1 (مخلوط انتشار از کانال های مختلف) 5 یورو
دسته گل 7 6 یورو
دسته گل 6 7 یورو
دسته گل 12 10 یورو
دسته گل 3 6 یورو
دسته گل 12 9 یورو
دسته اسپانیایی 8 6 یورو
موسیقی دسته موسیقی کلاسیک 3 11 یورو
نرمی 1 4.50 یورو
بزرگ دسته بزرگ بالغ 9 12.99 یورو
مکس بزرگ بزرگسالان 9 24.99 یورو
دسته گل همجنسگرا 3 20.99 یورو
100 ٪ x نامحدود توسط Dorcel نامحدود مارک دورسل محتویات 24 ساعت شبانه روز 25 یورو
کانال+ کانال+ فیبر با توجه به بسته انتخابی بین 14.90 یورو و 34.90 یورو
کانال + ADSL با توجه به بسته انتخابی بین 19.90 یورو و 39.90 یورو

همچنین امکان انتخاب وجود دارد کانال های پرداخت شده. قیمت ها در بروشور قیمت موجود است.

دسته بندی جزئیات کانال ها
سرگرمی پاریس Première ، RTL9 ، AB1 ، TV Breizh ، E !, مگس.
سینما کانال Paramount ، Action ، OCS Max ، OCS City ، OCS Choc ، OCS Giants ، TCM Cinema.
جوانان Boomerang ، Boing ، Baby TV.
ورزش موتورهای AB ، Bein Sport (و کانال های Bein Sport Max) ، Sport365 ، MCS تنیس ، کانال گلف ، ورزش مبارزه ، تلویزیون سوخت ، Trace Sport Stars ، Girondins TV Max.
کشف و هنر زندگی سفرها ، کانال Nat Geo ، Nat Geo Wild ، تلویزیون Ushuaïa ، تاریخ ، حیوانات ، سفر ، شکار و ماهیگیری ، تمام تاریخ ، علوم و تلویزیون زندگی ، منطقه جرم ، Vivilta.
جوانان بازی یک ، مانگاس ، kztv.
موسیقی موسیقی M6 ، MCM Top ، RFM TV ، Tropic Trace ، IconCerts ، Melody ، Mezzo ، Mezzo Live HD.
بین المللی تلویزیون Benfica ، TVI Internacional ، Noticias SIC ، SIC Internacional ، Record TV ، TV Ficcao ، Canal Q.
تلویزیون روی تقاضا پاریس Première ، RTL9 ، AB1 ، TV Breizh ، E !, مگس.

شما به دنبال یک جعبه یا پیشنهاد موبایل هستید ? پیشنهادات موجود را کشف کنید و به خودتان اجازه دهید تا از پیشنهاد شریک زندگی متناسب با نیازهای خود استفاده کنید.

اطلاعات – اشتراک در 09 87 67 37 78 اعلامیه – Sosh Selectra Selectra Service.

به روز شده در 08/03/2023

مگالی در سال 2020 به عنوان ویراستار آزاد به Selectra پیوست. این عمدتا از مقالات مربوط به موضوعات مرتبط با مضامین موبایل و اینترنت مراقبت می کند.

تلویزیون موبایل نارنجی

از تلویزیون در برنامه TV Orange در هر کجا که هستید استفاده کنید برای 1 € در ماه و بدون تعهد.

به تعداد زیادی نگاه کنید کانال های زنده

حتی در تحرک موجود است

موجود در شما
گوشی های هوشمند یا قرص

در 4G/4G+ یا در WiFi همانطور که می خواهید

به راحتی دسترسی پیدا کنید بازپخش

کانال های تلویزیونی موجود

برنامه تلویزیونی
در یک چشم بر هم زدن

برنامه تلویزیونی را بررسی کنید تا در چشمان چشم بیاید

برنامه TV Orange را بارگیری کنید

از شماره تلفن و رمز عبور فضایی مشتری خود استفاده کنید.
اگر رمز عبور خود را نمی دانید ، روی “رمز ورود فراموش شده” کلیک کنید.

برای … بیشتر
در دسته گل موبایل OCS مشترک شوید
9.90 یورو در ماه

بلوک ها و فیلم های منتشر نشده برای کل خانواده ، سریال
کمتر از 24 ساعت پس از پخش آنها در ایالات متحده و بهترین اخبار سینما
و سریال: شما هم طرفدار هستید !

 • بسته های سیار
  • بسته های سیار
  • شبکه 4G
  • گزینه های تلفن همراه
  • سفر با SOSH
  • پیشنهادات و گزینه ها
  • به دنبال کنسو
  • فاکتورها
  • برنامه Mysosh Caribbean
  • کمک و تماس
  • فیس بوک
  • توییتر
  • یوتیوب
  • اطلاعات حقوقی
  • اطلاعات شخصی
  • گزارش محتوای غیرقانونی
  • سلامتی
  • کنترل والدین
  • مستندات و قیمت ها