SOSH اینترنت ارزان قیمت و اپراتور تلفن همراه ، SOSH: بسته تلفن همراه بدون تعهد با پیام کوتاه/MMS نامحدود

SOSH توسط بسته نارنجی

Contents

تا به امروز ، هیچ محدوده SOSH Pro وجود ندارد. این بدان معنی است که هر کاربر به دنبال ارائه دهنده متخصصان و شرکت ها باید از طریق آن استفاده کند نارنجی طرفدار. در واقع ، اپراتور نارنجی تاریخی برنامه های موبایل ، پیشنهادات اینترنتی و خدمات و گزینه های مختلف را ارائه می دهد فقط به مشترکان حرفه ای اختصاص داده شده است !

اینترنت و اپراتور ارزان قیمت

در سال 2012 توسط Orange راه اندازی شد تا با مارک های کم هزینه در بازار تلفن همراه به رقابت بپردازد, سد در ابتدا طیف وسیعی از بسته های هزینه 4G موبایل کم هزینه است. کاملاً از بین رفته ، SOSH به دلیل بسته های تلفن همراه بدون تعهد و پیشنهاد جعبه SOSH مشهور است که به یک خط ثابت و دسترسی به اینترنت توسط فیبر یا ADSL دسترسی می دهد. این صفحه همه چیزهایی را که باید در مورد SOSH بدانید جمع می کند.

SOSH: آنچه شما باید بدانید

اطلاعات تأمین کننده اینترنت SOSH:

نام
شماره خدمات مشتری 3976
دفتر مرکزی پاریس
لینک منطقه مشتری https: // www.سد.FR/فضا-مشتری-Accuueil
آژیر 380129866
شماره مالیات بر ارزش افزوده داخل کشور FR89380129866

تولد برند SOSH

SOSH در سال 2011 ، یک سال پس از راه اندازی موبایل رایگان ایجاد شد که بازار تلفن همراه را با قیمت های بیش از حد جذاب خود تبدیل کرد. برند کم هزینه تأمین کننده نارنجی متولد شد: سد. از آن زمان ، این یک برند نارنجی است که بسته های 4G را ارائه داده است بدون درگیری, بلکه دسترسی به اینترنت بدون تعهد با پیشنهاد SOSH: جعبه SOSH که دسترسی به اینترنت و یک خط تلفن ثابت را ارائه می دهد.

امروز ، SOSH را می توان در 4 نکته اساسی خلاصه کرد: قابلیت اطمینان , گوش بده , آزادی , خودمانی .

SOSH در چند شکل

  • 28 سال تخصص از طریق نارنجی
  • + 4 میلیون مشتری
  • 93 ٪ پوشش قلمرو از طریق شبکه موبایل نارنجی

SOSH: موقعیت آن چیست ?

SOSH خود را ادعا کرده و خود را در اپراتورهای سنتی فرانسوی مانند Bouygues Telecom یا SFR قرار داده است. در قلب استراتژی نارنجی برای جذب دیجیتال بومی و سهم بازار را درسطح ورودی, SOSH اکنون بیش از 4 میلیون مشتری دارد.

توسعه SOSH در واقع یک است پاسخ به شرکت کننده جدید رایگان. برند کم هزینه مبتنی بر برنامه هایی با قیمت پایین (از 4.99 یورو) است ، ارتباطی سازگار و شخصی با آن 15-34 سال, و یک ظاهر 100 ٪ دیجیتال. SOSH فقط در وب وجود دارد ، به این معنی است کهبدون فروشگاه SOSH وجود ندارد ، و خدمات سنتی مشتری از طریق تلفن جایگزین می شود گربه ، انجمن و شبکه های اجتماعی.

بنابراین ، SOSH یک تصویر برند را اختصاص داده است کم هزینه, بدون درگیری, و کاملاً معالج, دقیقاً مانند رقیب خود کم هزینه قرمز توسط SFR.

خدمات مشتری SOSH

نحوه تماس با خدمات مشتری SOSH ?

شما می خواهید با SOSH تماس بگیرید ? بودن 100 ٪ مواد مخدر, ممکن است در ابتدا برای رسیدن به تأمین کننده پیچیده به نظر برسد. با این حال ، عدم وجود خدمات به مشتری لزوماً به معنای این نیست که مشتری در صورت بروز مشکل تنها باشد. برند کم هزینه با روی آوردن به این کشور ، کمبود فروشگاه ها و مشاوران تلفن را پیدا کرده است ابزارهای ارتباطی جدید مانند شبکه های اجتماعی ، چت الکترونیکی ، انجمن ها و ایجاد سؤالات متفاوتی.

نحوه تماس با SOSH بصورت آنلاین ?

همانطور که قبلاً توضیح داده شد ، با SOSH آنلاین تماس بگیرید راه بهتر برای دریافت پاسخ. دو امکان برای کاربر در دسترس است: از طریق شبکه های اجتماعی یا گربه آنلاین در سایت بروید.

برای بهره مندی از یک دستیار فنی یا سریع تعمیر ،چت الکترونیکی در دسترس است از منطقه مشتری کاربر یا از برنامه SOSH من. یک مشاور مستقیماً به درخواست های مشتری پاسخ خواهد داد. از طرف دیگر ، این کانال یکی از تنها راه های تماس با SOSH به طور روزانه به شدت درخواست می شود. بنابراین گاهی اوقات لازم است که صبور باشید !

در مورد شبکه های اجتماعی, توییتر کسی است که SOSH در حال حاضر ترین و پاسخگو ترین است. همه می توانند به آن دسترسی پیدا کنند و سؤالات و پاسخ هایی را که قبلاً در حساب نام تجاری کم هزینه وجود دارد ، تجسم کنند (sosh_fr). جامعه SOSH توسط SOSH WebConstans ، از دوشنبه تا شنبه ، از 8 صبح تا 8 بعد از ظهر هدایت می شود. با این وجود ، اگر می خواهید سؤال دیگری بپرسید ، ابتدا باید حساب خود را ایجاد کنید !

سرانجام ، مشترکین همچنین می توانند راه حل هایی برای مشکلات خود پیدا کنند سؤالات متداول و در انجمن مشاوره SOSH.

نحوه تماس با SOSH از طریق تلفن ?

اگرچه SOSH به صورت آنلاین قابل دسترسی است ، اما گاهی اوقات صحبت کردن در یک مشاور ضروری و عملی تر به نظر می رسد تا درخواست یا مشکل خود را به او بدهد. به منظور تماس با SOSH ، اپراتور شماره زیر را ارائه می دهد: 3976.

شماره خدمات مشتری SOSH در موارد زیر تشکیل می شود:

  • پرواز ، از دست دادن یا شکستن تلفن همراه خود
  • برش اینترنتی
  • راه اندازی

از خارج از کشور, شماره SOSH که به آن رسیده است +33 969 393 900.

قبل از تماس ، ممکن است عاقلانه باشد که بررسی کنید ساعت خدمات مشتری SOSH برای جلوگیری از زمان انتظار بیش از حد.

آدرس پستی SOSH چیست ?

درخواست های خاصی مانند شکایات یا خاتمه می تواند توسط نامه ثبت شده انجام شود. برای انجام این کار ، شما باید نامه خود را به خدمات مشتری SOSH زیر ارسال کنید:

خدمات مشتری SOSH
متحرک نارنجی
سرویس مصرف کننده
33732 Bordeaux Cedex 9

ارائه اینترنت و موبایل SOSH چیست؟ ?

جعبه اینترنت SOSH چیست؟ ?

SOSH محدود به فروش برنامه های تلفن همراه نیست. بر اساس شبکه نارنجی ، SOSH یک پیشنهاد اینترنتی را در دسترس با فیبر مثل در ADSL :: جعبه SOSH از 19.99 یورو در هر ماه.

این پیشنهاد گفته می شود بازی سه گانه, یعنی هر دو را شامل می شود اینترنت ، تلویزیون و تلفن ثابت. گزینه Orange TV از همه دستگاه ها موجود است: تلفن هوشمند ، رایانه یا رایانه لوحی … به جز تلویزیون ! این دسترسی به کانال های زنده ، مجموعه ای از دسته های پولی و همچنین پخش مجدد.

به یاد داشته باشید : گزینه TV Orange به طور پیش فرض در پیشنهاد گنجانده نشده است. این یک گزینه است در صورت درخواست رایگان.

به منظور لذت بردن از طیف گسترده ای از کانال های تلویزیونی به طور مستقیم در تلویزیون ، SOSH در اینترنت خود پیشنهاد می دهدگزینه رمزگشایی تلویزیون + برنامه تلویزیون نارنجی با قیمت 5 یورو در ماه علاوه بر قیمت اشتراک.

پیشنهاد جعبه اینترنت SOSH و ADSL را پیدا کنید:

خلاصه ای از فیبر و ADSL Internet ارائه شده توسط SOSH (سپتامبر 2023)

پیشنهاد سرنوشت تلفن تلویزیون قیمت/ماه
جعبه SOSH ADSL 50 مگابایت در ثانیه تماس های نامحدود به موبایل: بدون تعهد – تماس بدون شمارش در سرزمین اصلی فرانسه و دام ، الجزایر گزینه: اجازه ندهید فاصله از هم جدا شود ، آسیا جنوب شرقی: با عزیزان خود در آسیا ، شبه جزیره – هندوستان در تماس باشید: با هند ارتباط برقرار کنید پاکستان و بنگلادش ، توقف میخانه: توقف میخانه: بلوک تماس های ناخواسته در تلفن ثابت خود ، مراجعه به تماس حق بیمه: تماس های دریافت شده را به شماره های دیگر خود منتقل کنید ، ارائه نام: نام خبرنگار خود را مشخص کنید ، سیگنال تماس: هر تماس مهمی را که در حال حاضر آنلاین هستید از دست ندهید ، خدمات بسته بندی: سه گزینه حفظ حریم خصوصی برای تلفن ثابت خود تلویزیون نارنجی: 140 کانال شامل بیش از 70 در HD. در تلویزیون و رایانه لوحی و رایانه شخصی و رایانه شخصی خود ، تلویزیون نارنجی در تلویزیون متصل: بهترین تلویزیون نارنجی در تلویزیون متصل سامسونگ ، کلید تلویزیون: از ملزومات تلویزیون نارنجی در شما یا در تحرک در تلویزیون خود بهره مند شوید انتخاب ، تغییر برای Decoder TV UHD 4K: از یک تصویر و محتوا در Ultra High Definition 4K ، ضبط تلویزیون چند صفحه ای 100H استفاده کنید: به سوابق تلویزیون خود از صفحه نمایش دسترسی پیدا کنید ، ضبط کننده تلویزیون Multi-Ecrans 300H: به تلویزیون خود دسترسی پیدا کنید سوابق از صفحه مورد نظر شما ، فقط تلویزیون نارنجی در برنامه: همه تلویزیون با شما در هر کجا 20.99 یورو
جعبه فیبر SOSH 300 مگابایت در ثانیه تماس های نامحدود به موبایل: بدون تعهد – تماس بدون شمارش در سرزمین اصلی فرانسه و دام ، الجزایر گزینه: اجازه ندهید فاصله از هم جدا شود ، آسیا جنوب شرقی: با عزیزان خود در آسیا ، شبه جزیره – هندوستان در تماس باشید: با هند ارتباط برقرار کنید پاکستان و بنگلادش ، توقف میخانه: توقف میخانه: بلوک تماس های ناخواسته در تلفن ثابت خود ، مراجعه به تماس حق بیمه: تماس های دریافت شده را به شماره های دیگر خود منتقل کنید ، ارائه نام: نام خبرنگار خود را مشخص کنید ، سیگنال تماس: هر تماس مهمی را که در حال حاضر آنلاین هستید از دست ندهید ، خدمات بسته بندی: سه گزینه حفظ حریم خصوصی برای تلفن ثابت خود تلویزیون نارنجی: 140 کانال شامل بیش از 70 در HD. در تلویزیون و رایانه لوحی و رایانه شخصی و رایانه شخصی خود ، تلویزیون نارنجی در تلویزیون متصل: بهترین تلویزیون نارنجی در تلویزیون متصل سامسونگ ، کلید تلویزیون: از ملزومات تلویزیون نارنجی در شما یا در تحرک در تلویزیون خود بهره مند شوید انتخاب ، تغییر برای Decoder TV UHD 4K: از یک تصویر و محتوا در Ultra High Definition 4K ، ضبط تلویزیون چند صفحه ای 100H استفاده کنید: به سوابق تلویزیون خود از صفحه نمایش دسترسی پیدا کنید ، ضبط کننده تلویزیون Multi-Ecrans 300H: به تلویزیون خود دسترسی پیدا کنید سوابق از صفحه مورد نظر شما ، فقط تلویزیون نارنجی در برنامه: همه تلویزیون با شما در هر کجا 20.99 یورو

مناسب ترین جعبه اینترنت SOSH را در 5 دقیقه با بوتیک-جعبه اینترنت مشترک کنید.خط !

بسته های موبایل SOSH چیست ?

برای جذب مشتری ، SOSH بر جذابیت قیمت های خود تمرکز دارد. 4G است مشمول با تمام بسته های SOSH از 4.99 یورو در ماه و حجم اینترنت موجود در پیشنهادات بسته به پیشنهاد انتخاب شده بین 100 مگابایت و 20 گیگابایت متفاوت است. برای پوشش 4G خود ، SOSH از شبکه 4G نارنجی که پوشش می دهد 99 ٪ جمعیت فرانسه از ژانویه 2019.

بسته های موبایل SOSH (سپتامبر 2023):

بسته بندی کردن تلفن اینترنت قیمت/ماه
100 دقیقه مسدود شده 2 ساعت تماس مسدود شده از فرانسه و اروپا. پیام کوتاه/mms نامحدود 100 مگابایت 5.99 یورو
20 گیگابایت تماس های نامحدود و پیام کوتاه/MM از فرانسه و اروپا. 20 گیگابایت 11.99 یورو
100 دقیقه 2 ساعت تماس از فرانسه و اروپا. پیام کوتاه/mms نامحدود 100 مگابایت 5.99 یورو
1 گیگابایت تماس های نامحدود و پیام کوتاه/MM از فرانسه و اروپا. 1 گیگابایت 7.99 یورو
130 گیگابایت تماس های نامحدود و پیام کوتاه/MM از فرانسه و اروپا. 130 گیگابایت 15.99 یورو

مشترک ترین بسته SOSH در 5 دقیقه با بوتیک-جعبه اینترنت مشترک شوید.خط !

قیمت های SOSH

قیمت پیشنهادهای SOSH با توجه به ماهیت کم هزینه شرکت تابعه بسیار جذاب است. در واقع ، این قیمت ها از قیمت نارنجی سودمندتر هستند.

قیمت جعبه های SOSH است 19.99 یورو در هر ماه, در حالی که برنامه های موبایل شروع به کار می کنند 4.99 یورو در ماه وت از 25 € در ماه تجاوز نکنید, چه چیزی همه را برآورده می کند !

تبلیغات SOSH

اگرچه قیمت پیشنهادات SOSH از قبل جذاب است ، اما تأمین کننده به طور مرتب تبلیغاتی را ارائه می دهد. به طور کلی ، این کاهش مربوط به تلفن های هوشمند یا بسته های تلفن همراه است و در دوره های خاص و معمول قابل اجرا است: بازگشت به مدرسه, کریسمس, جمعه سیاه

در جستجوی هر چیزی باشید !

نحوه مدیریت مراحل با SOSH ?

چگونه می توان سرعت اتصال اینترنت خود را با SOSH دانست ?

حالت Conexion (ADSL ، VDSL ، فیبر نوری) هر چه باشد ، می توان سرعت اتصال آن را به اینترنت دانست. برای انجام این کار ، فقط درست کنید تست بدهی, همچنین SpeedTest نیز نامیده می شود.

بنابراین ، کاربر گزارشی راجع به عملکرد اتصال به اینترنت خود به دست می آورد: سرنوشت, جریان ASDCENTANG وت پینگ.

واجد شرایط بودن فیبر SOSH

برای اینکه بدانید خط شما واجد شرایط فیبر نوری است ، بهترین ساخت تست صلاحیت, به صورت آنلاین ، از وب سایت SOSH ، در فروشگاه یا از طریق تلفن با ISP فعلی خود.

در واقع ، شبکه و پوشش فیبر نارنجی به SOSH اجازه می دهد اشتراک های اینترنتی را در ADSL ، VDSL بلکه در فیبر نوری ارائه دهد. اتصالات فیبر نوری به طور کلی سرعت بیشتری را نسبت به خانواده DSL فراهم می کند. بنابراین آنها شامل حضور در آنجا هستند واجد شرایط.

نحوه حل مشکل اتصال با SOSH ?

مشترک یک پیشنهاد SOSH

برای کسب اشتراک SOSH ، گزینه ها باید از بین بروند وب سایت FAI, یا از طریق سرویس Boutique-Box-Internet (اطلاعات/اشتراک در 5 دقیقه ، بدون هزینه اضافی) و انتخاب بسته هایی که مناسب شما است.

اگر درخواست شما مربوط به یک پیشنهاد اینترنت باشد ، از قبل آزمایش واجد شرایط بودن فیبر نوری ضروری خواهد بود.

چگونه پیشنهاد SOSH خود را خاتمه دهیم ?

SOSH که فقط پیشنهادات غیر اتصال را ارائه می دهد ، کاربران می توانند اشتراک خود را در صورت تمایل خاتمه دهید. اپراتور در حال تخریب است ، مراحل نیز انجام می شود. بنابراین لازم است با خدمات مشتری آنلاین در تماس باشید یا مستقیم بروید در منطقه مشتری ::

  • به بخش بروید “پیشنهاد و گزینه ها”
  • انتخاب کنید “پیشنهاد خود را خاتمه دهید”
  • شما فقط باید اعتبار سنجی !

پس از اتمام کار ، لازم است حساب شود 10 روز پس از اعتبارسنجی درخواست شما به گونه ای که خاتمه عملی شود.

دومین امکان برای خاتمه دادن به مشتریان در دسترس مشتریان است: نامه ای را مستقیماً به شرکت مادر ، نارنجی ارسال کنید. برای انجام این کار ، شما باید نامه خاتمه را به آدرس زیر ارسال کنید:

نارنجی – خدمات مشتری تلفن همراه
سرویس خاتمه
33،734 Bordeaux Cedex 9

هر کاری که انجام دهید ، نخواهید داشت بدون هزینه خاتمه.

پیشنهاد خود را بگیرید و با Boutique-Box-Internet در اخبار مشترک شوید.خط

بررسی مشتری SOSH

قبل از انتخاب اپراتور خود ، ممکن است با نظرات مختلف مصرف کننده در مورد آن مشورت کنید. در نظر در مورد SOSH, اپراتور کم هزینه نارنجی تا به امروز بسیار مخلوط است. با این حال ، SOSH از شبکه مهم O استفاده می کند

نظرات مثبت مشتریان SOSH

نظر SevCrep:
“” “خدمات عالی مشتری ، و من شوخی نمی کنم. تا کنون ، به محض اینکه با آنها تماس گرفتم تا یک مشکل را گزارش دهند یا درخواست ویژه ای داشته باشم ، من همیشه کسی را داشته ام ، کمک آنلاین آنها بسیار خوب کار می کند. و حتی اگر پاسخ ها همیشه مثبت نباشند ، بسیار مودب ، مودبانه هستند و دلایل امتناع یا پذیرش را توضیح می دهند. من بسیار راضی هستم که برای برنامه تلفن همراه خود به خانه رفته ام ، و همچنین نامزد من ، ما نیز در خانه فیبر داریم. این از خدمات مشتری Bouygues تغییر می کند که به وضوح مشتریان خود را سرگرم می کند. توصیه می کنم به SOSH بروید.“(منبع: TrustPilot).

نظر جنرال موتورز:
“” “اشتراک یک قرارداد فیبر + تلویزیون ، هیچ نگرانی برای استفاده ، خط ثابت و بدون مشکل. 2 حرکت با SOSH ، با وجود برخی خطراتی که آنها نمی توانند مسئولیت پذیر باشند (از دست دادن یک Colissimo) بدون عواقب به لطف خدمات مشتری از طریق Chatbot بسیار واکنش پذیر و بسیار کمک به پاسخ های دقیق و سریع. تکنسین خوب در سایت به سختی 30 دقیقه نصب (ساکن سابق در Bouygues) ارسال شده است. خیلی ساتفیس“(منبع: TrustPilot).

نظرات منفی مشتریان SOSH

نظر عبدل میمی:
“” “خدمات فاجعه بار مشتری
بعد از 1 ماه و نیمی از جنگ ، حدود 25 مشاور با هر بار بین 30 دقیقه تا 1 ساعت با آنها تماس گرفتند ، هیچ چیز پرداخت نشده است ، قیمت بسته من با آنچه من امضا کردم مطابقت ندارد ، تلفنی به طور عادی شامل N ‘است فعال شده و SOSH به مدت 45 روز در محافل می رود … غیرقابل قبول
“(منبع: TrustPilot).

نظر لیا:
“” “من هرگز بررسی آنلاین مثبت یا منفی نمی دهم اما این بار استثنا خواهم کرد. من بیش از آنکه از اتلاف وقت و انرژی مشتری بودن SOSH ناراضی باشم.
من یک ستاره قرار داده ام زیرا حداقل ممکن است. خدمات مشتری شما تاسف بار است. قادر به داشتن کسی از طریق تلفن نیست ، هر درخواست از طریق تلفن ما را به گربه باز می گرداند. شما باید وضعیت خود را از A تا Z به هر مشاور در مورد این گربه مشهور توضیح دهید زیرا فکر می کنم هیچ پرونده پیگیری یا مشتری تکمیل نشده است. یکی از مشاوران بدون کمک به من مکالمه را بسته است. مشتری به وضوح مورد احترام نیست ، ما فقط یک کیف پول هستیم. من ترجیح می دهم چیزهایی را در مقابل بگویم اما در این حالت امکان پذیر نیست زیرا نمی توانم تلفن کسی را داشته باشم.
“(منبع: TrustPilot).

پیشنهادات SOSH PRO

تا به امروز ، هیچ محدوده SOSH Pro وجود ندارد. این بدان معنی است که هر کاربر به دنبال ارائه دهنده متخصصان و شرکت ها باید از طریق آن استفاده کند نارنجی طرفدار. در واقع ، اپراتور نارنجی تاریخی برنامه های موبایل ، پیشنهادات اینترنتی و خدمات و گزینه های مختلف را ارائه می دهد فقط به مشترکان حرفه ای اختصاص داده شده است !

با چند کلیک پیشنهاد مناسب ترین نیاز خود را مشترک کنید !

SOSH توسط بسته نارنجی

برند دیجیتال SOSH یک فرمول کم هزینه از اپراتور تاریخی نارنجی است. با این اپراتور تلفن همراه ، بنابراین از عملکرد شبکه نارنجی بهره می برید. این برند دیجیتال 4 بسته غیر اتصال را با قیمت پایین از 4 ارائه می دهد.99 یورو در هر ماه 2 ساعت تماس برای تماس های نامحدود ، از 100 مگابایت تا 50 گیگابایت اینترنت موبایل در هر ماه در 4G بدون فراموش کردن پیام کوتاه و MMS نامحدود.

  • تبلیغات: بسته ای در شبکه نارنجی با 1 گیگابایت فقط در 7.99 € یا 40 گیگابایت در 11.99 € + یک بسته نامحدود 130 گیگابایت در 15.99 € در ماه. SOSH اولین بسته 5G خود را با 140 گیگابایت فقط در 20 مورد راه اندازی می کند.99 € در ماه.

آرم SOSH

سایر اپراتورها

آرم تصویر La Poste Mobile آرم تصویر برتر آرم تصویر B & شما تصویر آرم موبایل رایگان آرم تصویر تلفن همراه قرمز تصویر آرم yourprice تصویر آرم SFR سایر اپراتورها

Sosh by Orange Package ، یک اپراتور 100 ٪ آنلاین

مارک دیجیتال سد پیشنهاد شده توسط اپراتور تاریخی نارنجی فقط فرمول های رایگان را بدون تعهد بازارها می کنید ، می توانید در هر زمان تغییر کنید یا این اپراتور را بدون هیچ هزینه ای ترک کنید. یکی دیگر از دارایی های مارک SOSH ، شما از آن بهره مند می شوید شبکه تلفن همراه نارنجی, شبکه شماره یک در فرانسه. برای اطلاعات ، امروز ، اپراتور نارنجی تقریباً 98 ٪ از جمعیت فرانسه را در 4G پوشش می دهد. وی همچنین مطابق آخرین گزارش ARCEP به عنوان بهترین شبکه تلفن همراه در فرانسه انتخاب شده است.

اگر می خواهید با اپراتور SOSH تماس بگیرید ، مشاوران 6 روز در هفته و 8 صبح تا 8 بعد از ظهر در دسترس هستند. علاوه بر این ، شما 24 ساعت شبانه روز به منطقه مشتری خود دسترسی دارید. دومی نیز از طریق برنامه قابل دسترسی است عیاش. همچنین می توانید پاسخ سوالات خود را در انجمن پشتیبانی SOSH و این 24/7 پیدا کنید.

برای استفاده از اشتراک SOSH موبایل ، به سادگی هنگام سفارش یا انتخاب یک موبایل جدید در یک کاتالوگ بزرگ بیش از 90 مدل (جدید یا استفاده شده) ، به سادگی یک سیم کارت جدید صورتحساب را با 5 یورو سفارش دهید یا یک موبایل جدید را انتخاب کنید. برای تسهیل خرید خود ، SOSH امکان پرداخت تلفن جدید خود را در 4 ، 12 یا 24 برابر رایگان یا پول نقد به شما ارائه می دهد.

SOSH: بسته های موبایل غیر اتصال

بسته بندی کردن فراخوانی پیام کوتاه و MMS داده ها رومینگ قیمت
100 مگابایت 2 ساعت نامحدود 100 گیگابایت 0 گیگابایت 11.99 یورو
40 گیگابایت نامحدود نامحدود 50 گیگابایت 15 گیگابایت 11.99 یورو
130 گیگابایت نامحدود نامحدود 130 گیگابایت 20 گیگابایت 15.99 یورو

اپراتور SOSH فرمول 5 را به بازار عرضه می کند.فقط 99 € در هر ماه ! این بسته با قیمت پایین 2 ساعت ارتباط در هر ماه در سرزمین اصلی فرانسه و از اروپا و همچنین پیامک های نامحدود و MMS در کلانشهر فرانسه و اروپا را گرد هم می آورد. برای قسمت اینترنتی موبایل ، این بسته شامل 100 مگابایت داده در ماه در کل شبکه موبایل نارنجی (2G ، 3G ، 4G/4G+) است. بسته حذف شده 0.05 €/MB صورتحساب می شود. این پیشنهاد موبایل 2 ساعته با کمتر از 6 یورو در هر ماه نیز از این اپراتور در نسخه مسدود شده با همان قیمت در دسترس است. با برنامه مسدود شده SOSH ، بدون خطر همپوشانی ، تماس های شما فراتر از 2 ساعت ، اتصالات اینترنتی فراتر از 100 مگابایت موجود در بسته شما ، و تماس های شما به یا از بین المللی. مطمئن باشید ، شما قابل دسترسی هستید و به ارسال پیامک و MMS نامحدود ، پس از استفاده از 2 ساعت خود ادامه می دهید.

بسته SOSH که در 7 نمایش داده شده است.99 € در هر ماه ادغام می شود تماس های نامحدود در سرزمین اصلی فرانسه و اروپا (از اروپا ، مناطق سوئیس/آندورا و DOM به همین مناطق و کلانشهرها فرانسه) ، بنابراین پیامک و MMS نامحدود در سرزمین اصلی فرانسه و از اروپا. برای کاربردهای وب خود ، شما از 1 گیگابایت داده در هر ماه بهره مند می شوید (به استثنای بسته ای که 0.05 €/MB) را به همراه دارد ، به اندازه کافی برای مشورت با ایمیل های خود ، دستور کار آنلاین یا هوا به طور دقیق.

SOSH همچنین یک بسته 40 گیگابایتی با قیمت 11.99 یورو با ارتباطات نامحدود و 15 گیگابایت از اروپا ارائه می دهد.

بسته SOSH با 19.99 یورو: اینترنت در تلفن هوشمند شما

بسته SOSH که در ماه 15.99 یورو قابل دسترسی است به شما امکان می دهد به لطف تماس های نامحدود در سرزمین اصلی فرانسه و اروپا با همه عزیزان خود در تماس باشید. از 18 مه 2017 ، تماس ، پیام کوتاه ، MMS و 130 گیگابایت اینترنت موجود در بسته شما می تواند بدون هزینه اضافی در طول سفرهای شما به اروپا ، از جمله در سوئیس و آندورا استفاده شود. شما می توانید از بسته SOSH خود از اروپا در همان شرایطی استفاده کنید که گویی در سرزمین اصلی فرانسه هستید ، برای برقراری ارتباط با سرزمین اصلی فرانسه و سایر کشورهای مربوطه (منطقه اروپا ، سوئیس / آندورا و DOM). برای استفاده از اینترنت موبایل خود ، SOSH این پیشنهاد را برای شما یک پاکت وب 20 گیگابایتی در ماه در فرانسه و اروپا فراهم می کند (کاهش بدهی فراتر از آن). در آن زمان اگر به اینترنت در رایانه شخصی یا رایانه لوحی خود نیاز داشتید ، این فرصت را داشتید که به صورت رایگان فعال شوید تابع مودم, امروز می توانید برای به اشتراک گذاری اتصال از گیگای زیادی از این بسته استفاده کنید. تمام جزئیات راهنمای ما را برای استفاده خوب از یک بسته SOSH در خارج از کشور پیدا کنید.

یکی دیگر از بسته های متصل از این اپراتور وب 100 ٪ ، بسته SOSH 5G در 20.99 € در هر ماه بدون تعهد. این بسته تماس های نامحدودی را در سرزمین اصلی فرانسه و اروپا به همراه می آورد. با این بسته SOSH می توانید موج سواری با تشکر از پاکت داده 140 گیگابایتی شما در هر ماه در فرانسه و اروپا معتبر است. همچنین می توانید به صورت رایگان از منطقه مشتری خود عملکرد مودم را در این پیشنهاد فعال کنید تا پاکت داده خود را در تمام دستگاه های خود (رایانه شخصی ، تبلت) در بسته قدیمی به اشتراک بگذارید ، اما امروز این واقعیت با اتصال اتصال.

برو به SOSH . چه خدماتی در یک بسته گنجانده شده است ?

با استفاده از اپراتور SOSH ، شما همچنین از بسیاری از خدمات موجود بدون هزینه اضافی مانند خدمات نارنجی پس از فروش به مدت 24 ماه لذت می برید ، ضمانت در صورت سرقت ، هشدار مصرف کننده ، صورتحساب به دوم ، کنفرانس موبایل ، کنترل والدین ، حالت بین المللی … شما همچنین می توانید بسته SOSH خود را با گزینه های پرداخت شده از 1 یورو در هر ماه مانند تلویزیون در موبایل ، Deezer ، Netflix شخصی کنید … اما همچنین گزینه هایی برای بین المللی ، گشت و گذار یا بیمه ..

سایر اپراتورهایی که ممکن است شما را مورد علاقه خود قرار دهند: YouPrice- قرمز – موبایل رایگان – B&Y

آخرین بررسی ها در مورد EDCOM (به 108 بررسی EDCOM مراجعه کنید)

شما پیشنهاد یا اطلاعات مورد نیاز خود را پیدا کرده اید? دریغ نکنید که آیا از سایت ما راضی هستید یا اینکه می توانیم پیشرفت کنیم !