نصب فیبر SOSH: چگونه می توان اتصال فیبر SOSH را ایجاد کرد و قیمت ها چیست?, تلفن ، اینترنت و بسته بدون تعهد – قرمز توسط SFR

بسته موبایل – بدون تعهد 40 گیگابایت 99 €/ماه 3 €/ماه

Contents

قرمز برای محدود کردن ردپای کربن خود عمل می کند.

نصب فیبر SOSH: چگونه می توان اتصال فیبر SOSH را ایجاد کرد و قیمت ها چیست ?

شما می خواهید یک پیشنهاد فیبر SOSH را بیرون بیاورید و به دنبال اطلاعات در مورد نصب نصب فیبر SOSH باشید ? چگونه قرار ملاقات را با تکنسین انجام دهیم ، قرار ملاقات چه مدت طول می کشد و به خصوص قیمت این مداخله چقدر است ? در این مقاله ، ما در مورد مراحل نصب فیبر SOSH می دانیم.

آرزو می کنی جعبه های اینترنتی را مقایسه کنید ? برای یافتن بهترین پیشنهاد اینترنت برای شما ، با 01 86 26 69 51. یک مشاور شما را به پیشنهاد شریک زندگی متناسب با نیازهای شما ارجاع می دهد.

 • ضروری:
 • SOSH Markets a پیشنهاد فیبر نوری Double Play, با گزینه رمزگشایی تلویزیون.
 • نصب فیبر SOSH منوط به a است تست صلاحیت : فیبر باید در بخش شما مستقر شده باشد.
 • جلسه اتصال است رایگان : یک تکنسین بدون هزینه اضافی به خانه شما منتقل می شود.
 • این مداخله تکنسین سخت بین 1 صبح و 4 A.M بسته به پیکربندی محل اقامت شما.
 • شما امکان دارید قرار ملاقات خود را ویرایش کنید نصب فیبر SOSH تا 48 ساعت قبل از طاقچه برنامه ریزی شده.

نصب فیبر SOSH: مزایا و نحوه بهره مندی از آن چیست ?

فیبر LiveBox + بسته موبایل 5G 100 گیگابایتی

به جای 69.98 یورو در ماه
من از آن استفاده می کنم

شرایط و ضوابط

فیبر نوری یک سیم شیشه ای از ظرافت عالی است که دارای نور است. این فناوری است که به شما امکان می دهد ضمن لذت بردن از اینترنت به اینترنت دسترسی پیدا کنید جریان چشمگیر, کارآمدتر از ADSL (با یک جریان پایین به حداقل 300 مگابیت در ثانیه). داده ها سریعتر منتقل می شوند ، تعریف تصویر بهتر است و فیبر نوری امکان پذیر است چندین مورد همزمان با همان اتصال استفاده می کنند. بر خلاف ADSL که از یک شبکه موجود استفاده می کند (از خطوط تلفن) ، فیبر نیاز به ایجاد یک شبکه جدید دارد.

فیبر نوری از سال 2007 در فرانسه مستقر شده است و یک برنامه دولتی راه اندازی شده است تا کل قلمرو تحت پوشش قرار گیرد 2025, به منظور کاهش شکستگی دیجیتال.

برای بهره مندی از فیبر نوری SOSH ، که از شبکه نارنجی استفاده می کند ، باید واجد شرایط باشید. برای این ، شما باید تست صلاحیت که می توانید مستقیماً در وب سایت اپراتور انجام دهید یا با شماره زیر با ما تماس بگیرید. برای بررسی صلاحیت خود ، برای تأیید اینکه بخش شما به خوبی مجهز به فیبر نوری است ، باید آدرس خود را برقرار کنید.

اگر هنوز واجد شرایط فیبر نیستید ، باید مدتی صبر کنید. در ضمن ، همیشه می توانید یک پیشنهاد SOSH ADSL را بیرون بیاورید.

پیشنهاد فیبر نوری SOSH

فیبر Sosh یک فیبر نوری FTTH است ، به این معنی که اتصال کاملاً در فیبر نوری (“از ابتدا تا پایان”) است و مستقیماً به خانه مشترک می رسد و به شما امکان می دهد سرعت اتصال جالب تری کسب کنید.

SOSH بدون تعهد مدت زمان پیشنهادی فیبر نوری ارائه می دهد. این جعبه SOSH است ، از 19.99 یورو در هر ماه به مدت 12 ماه 29.99 یورو در هر ماه. اجاره جعبه در قیمت این اشتراک گنجانده شده است.

این پیشنهاد دو بازی به شما امکان می دهد دسترسی داشته باشید:

جعبه اینترنت

 • فیبر سرعت بسیار بالا در شبکه نارنجی (300Mbits/s در جریان رو به پایین و 300mbits/s در جریان به روز شده) با LiveBox 4.
 • به تماس های نامحدود به سمت ثابت به کلانشهر فرانسه ، DOMS و بیش از 100 مقصد بین المللی.
 • به برنامه تلویزیون نارنجی در صورت درخواست به شما ارائه می شود. این برنامه به شما امکان دسترسی به شما را می دهد 72 کانال تلویزیون از یک تلفن هوشمند ، رایانه لوحی یا رایانه.

شما امکان عضویت در گزینه را دارید ضبط کننده تلویزیون با اضافه کردن 5 یورو بیشتر در ماه. این گزینه به شما حق یک رمزگشایی 4K سازگار با HD را می دهد ، به لطف آن به 140 کانال تلویزیونی (بیش از 70 نفر در HD هستند) و همچنین سیستم عامل های پرداخت شده مانند Netflix ، Amazon Prime Video یا Disney به شما دسترسی خواهید داشت+.

نقشه خوب ! اگر از اپراتور سابق خود برای تهیه یک پیشنهاد SOSH طنین انداز هستید ، بدانید که SOSH شما را بازپرداخت می کند تا 100 یورو در هزینه های خاتمه شما.
من در جعبه فیبر SOSH مشترک می شوم

نحوه درخواست برای نصب فیبر SOSH ?

برای ساختن یک درخواست نصب فیبر SOSH, شما باید در پیشنهاد فیبر SOSH مشترک شوید.

از وب سایت SOSH می توانید مستقیماً در اینترنت مشترک شوید.

 1. مرورگر خود را باز کنید و به وب سایت SOSH بروید. همچنین می توانید مستقیماً وارد شوید مغازه.سد.خط در نوار جستجو.
 2. در منوی بالای صفحه ، روی “کلیک کنید”جعبه اینترنت»».
 3. بررسی خود را شایستگی.
 4. پیشنهاد را انتخاب کنید جعبه فیبر Sosh و گزینه های مورد نظر شما.
 5. سپس از شما خواسته می شود تا اطلاعات شخصی خود را وارد کنید.
 6. دستور خود را تأیید کنید.

تجهیزات شما بسته به انتخاب شما ، مستقیماً به خانه شما یا نقطه رله تحویل داده می شود.

پس از آن امکان خواهید داشت قرار ملاقات را برنامه ریزی کنید, در طی آن یک تکنسین به صورت رایگان حرکت می کند تا فیبر را به خانه خود وصل کند. این بدان معنی است که او یک سوکت فیبر نوری را در خانه شما نصب می کند ، و برای این کار ، کابل ها را از نقطه اتصال خانه یا ساختمان شما (PBO) می کشد تا به شما امکان دهد جعبه خود را وصل کنید. این قرار ملاقات انجام می شود برخط.

نصب فیبر SOSH تازه: چقدر افزایش می یابد ? در قیمت نصب فیبر SOSH شرق در پیشنهاد شما گنجانده شده است. به عبارت دیگر ، حرکت تکنسین فیبر در خانه شما است رایگان و بدون هزینه اضافی. اتصال فیبر نوری SOSH رایگان است.

بسته جدید 5G با کمتر از 21 یورو در ماه در SOSH فقط از بسته SOSH 140 GB 5G استفاده کنید 20.99 €/ماه

آنجا 5 گرم از اول ژوئن در SOSH بوده است ! از 5G استفاده کنید بدون درگیری+ 25 گیگابایت داده های اینترنتی در خارج از کشور برای تعطیلات خود در اروپا !

اتصال فیبر SOSH چیست ?

نصب فیبر SOSH در یک آپارتمان

اگر زندگی می کنید در آپارتمان, این جلسه سریع خواهد بود: در واقع ، اگر واجد شرایط فیبر SOSH هستید ، این بدان معنی است که فیبر نوری در ساختمان و کف شما وجود دارد. تکنسین فقط مراقبت خواهد کرد فیبر از سطح تا گرفتن شما. او به طور معمول از غلافهای موجود استفاده می کند ، اما اگر این امکان پذیر نباشد ، تکنسین به شما پیشنهاد می کند که غلافهای جدید یا لنگه های جدید بگذارید (مشروط بر اینکه وی مجوز از متولی ساختمان را دریافت کرده است).

قبل از قرار ملاقات ، حتما خوب باشید دسترسی به مناطق مشترک (مثلاً مانند انبار). همچنین باید اطمینان حاصل شود که اتاق از راه دور از ساختمان شما در هنگام مداخله به راحتی توسط تکنسین قابل دسترسی است. گاهی اوقات این اتاق به کلید بسته است ، بنابراین باید بتوانید آنها را بازیابی کنید (یا از دروازه بان خود یا متولی).

نصب فیبر SOSH در یک خانه

از طرف دیگر ، اگر در یک زندگی می کنید خانه, برخی از دستکاری ها باید قبل از ورود تکنسین انجام شود (مگر اینکه اتصال هوایی باشد ، در این حالت شما چیزی برای تهیه بالادست ندارید)

 • در زمینه خود ، باید “نگاه“، این یک صفحه بتونی است که به طور معمول در حد زمین شما است. تکنسین باید به آن دسترسی داشته باشد.
 • شما همچنین باید به او اجازه دهید برای دسترسی به غلافهای مخابراتی که بیشتر در گاراژ هستند.

اگر این دو عنصر برای دسترسی رایگان نباشند ، تکنسین قادر به نصب فیبر نخواهد بود. در این حالت ، او برای شما توضیح خواهد داد که چه خواهد بود کارهایی که باید انجام شود قبل از اینکه او برگردد. اینها کارهایی است که شما باید خودتان انجام دهید.

شما می خواهید واجد شرایط بودن فیبر SOSH خود را آزمایش کنید ?

اتصال فیبر SOSH: چگونه قرار ملاقات نصب خود را مدیریت کنیم ?

24 ساعت قبل از قرار ملاقات خود ، دریافت خواهید کرد اس ام اس در پایان روز که در آن یک لینک قابل کلیک وجود خواهد داشت. با این لینک این امکان را خواهید داشت برای بحث در مورد گربه با تکنسین چه کسی به سمت شما خواهد رفت. او برنامه ورود خود را دقیقاً تا حد امکان برقرار می کند ، تا شما را صبر نکند.

باید بدانید که تکنسین در شکاف زمانی که به شما ابلاغ شده است می رسد. زمان مداخله متغیر و نوسان است بین 1 صبح و 4 A.M, بسته به پیکربندی محل اقامت شما و کارهایی که در سایت انجام می دهد.

اگر شما مانع روز ورود تکنسین ، شما می توانید تا 48 ساعت قبل از قرار ملاقات ، طاقچه نصب خود را تغییر دهید. برای انجام این کار ، به سادگی به سمت خود بروید کنترل پیگیری, و وارد شوید کد برای شما ارسال شده است از طریق ایمیل یا پیام کوتاه.

نصب فیبر نوری SOSH چگونه Rendezvous است ?

از یک نقطه اتصال واقع در خیابان ، این تکنسین در ابتدا خواهد بود بررسی که توسط فیبر به خانه شما وام گرفته می شود. به محض اینکه این تأییدیه انجام شد ، فیبر را به گاراژ شما وصل می کند ، یا جایی که می خواهید سوکت فیبر را نصب کنید. این است شما که انتخاب می کنید با تکنسین نارنجی ، موقعیت سوکت فیبر ، بسته به پیکربندی فضای داخلی شما.

سوال محل سوکت فیبر بسیار مهم است ، زیرا این مکان بر کیفیت WiFi و دریافت تلویزیون بازی می کند (در صورت اشتراک در گزینه رمزگشایی تلویزیون). این مکان باید به اندازه کافی مرکزی باشد تا بتواند WiFi را در تمام اتاق هایی که به یک اتصال اینترنتی کارآمد نیاز دارید ، ضبط کنید. جعبه زنده شما نیز باید در نزدیکی یک پریز برق قرار داشته باشد.

توجه داشته باشید که می توانید چندین گزینه را تعیین کرده و در مورد روز جلسه نصب با تکنسین صحبت کنید. دومی برای شما توضیح خواهد داد که چیست بهترین مکان برای بهره مندی از یک اتصال بهینه ، و این کار خواهد بود زیبایی شناسی را حفظ کنید از محل اقامت شما (کابل ها معمولاً آشکار هستند).

هنگامی که خانه شما به فیبر وصل شد ، تکنسین این کار را تضمین می کند عملکرد خوب خط نوری. سپس می توانید تمام تجهیزات خود را وصل کنید.

نصب جعبه فیبر Sosh: نحوه ادامه ?

می توانید تمام مراحل را پیدا کنید نصب جعبه فیبر SOSH در برنامه “جعبه زنده من»». این به شما در نصب و پیکربندی تمام تجهیزات خود کمک می کند.

برای اینکه اتصال اینترنت خود را به بهترین شکل ممکن تبدیل کنید ، توصیه می شود:

 • برای قرار دادن جعبه زنده خود در مورد 1 متر زمین و آن را با کابل های جدید وصل کنید و قدیمی نیست.
 • اگر در یک پیشنهاد با Decoder TV مشترک شده اید ، دومی باید باشد مستقیماً به LiveBox متصل شده است.
 • نه اینکه جعبه زنده خود را درون یک قطعه مبلمان قرار دهید ، بهتر است او را قفل نکنید.

بررسی نصب فیبر SOSH: مشترکان چه فکر می کنند ?

در اکثر موارد ، نصب فیبر نوری SOSH بدون حادثه صورت می گیرد. با این وجود می تواند اتفاق بیفتد که تکنسین با برخی از مشکلات روبرو می شود ، یا اینکه نگرانی برای برقراری ارتباط بین تکنسین و مشتری SOSH وجود دارد.

این نوع وضعیت می تواند برای مدیریت پیچیده به نظر برسد: در واقع ، بر خلاف پیشنهادات نارنجی ، وقتی در یک پیشنهاد SOSH مشترک می شوید ، دومی است مجازی و غیر تعهد : بنابراین می تواند در صورت بروز یک مشکل ، دستیابی به مشاوران کمی پیچیده تر باشد زیرا همه چیز به صورت آنلاین انجام می شود.

در این حالت ، انجمن های پشتیبانی جامعه SOSH, به راحتی در اینترنت قابل دسترسی است ، به شما امکان می دهد تا تجربه خود را با سایر مشتریان به اشتراک بگذارید تا مشاوره داشته باشید. مشاوران SOSH همچنین می توانند برای برقراری ارتباط با شما روش پیگیری مداخله کنند.

آرزو می کنی جعبه های اینترنتی را مقایسه کنید ? برای یافتن بهترین پیشنهاد اینترنت برای شما ، با 01 86 26 69 51. یک مشاور سپس شما را به سمت شریک زندگی متناسب با نیازهای شما هدایت می کند.

با فیبر SOSH تماس بگیرید

تصویر پیشنهاد موبایل

تصویر پیشنهادی ثابت

برنامه تلفن همراه

جعبه اینترنت

تلفن

بدون هزینه تحویل

تلفن های خوب

1049 €

به جای 1229 یورو

پس از بازیابی تلفن قدیمی

تصویر آیفون 15

 • سر داس: 0.98 w/kg
 • بدنهای DAS: 0.98 w/kg
 • اعضای DAS: 2.98 w/kg

MEA 1

 • سر داس: 1.0 w/kg
 • بدنهای DAS: 1.0 w/kg
 • اعضای DAS: 2.57 w/kg

بعد از بازیابی تلفن قدیمی خود

#مسئول

قرمز ، همچنین سبز است

قرمز برای محدود کردن ردپای کربن خود عمل می کند.

تعداد درختان تأمین شده با درختی برای شما

سبز قرمز

مطیع

یک خرید مسئول
و توسط کیف پول شما تأیید شده است.

بازپرداخت قرمز بصری

بازیابی تلفن

برای سیاره و کیف پول خود ژست درست کنید !

Visual Red Mobile بازیافت شد

قرمز توسط SFR سبز است. واضح است.

قیمت

پر از گیگا و جریان
با بهترین قیمت

بدون درگیری

آزادی را انتخاب کنید

#teamred

500 مشاور برای شما
6 روز در هفته از 8 صبح تا 9 بعد از ظهر

کاربرد

متصل و هرگز تنها
با برنامه Red & Me

شبکه

کیفیت شبکه ها
فیبر 4G+/5G و SFR

سوال ها و جواب ها

نحوه یافتن یک اپراتور اینترنتی با یک بسته غیر اتصال ?

بسته ای را بدون تعهد با Red توسط SFR ترجیح دهید و از یک اپراتور تلفنی که به شما آزادی واقعی برای همه ارتباطات خود در فرانسه ارائه می دهد ، اما همچنین در خارج از کشور به شما امکان می دهد از تماس ، پیام کوتاه و MMS نامحدود MMS بهره مند شوید.
اگر به دنبال ارزانترین اپراتور اینترنت هستید ، از اینکه از باند پهن لذت می برید ، می توانید فرمول را با قیمت بسیار کم انتخاب کنید.
و اگر می خواهید مزایا را بدانید ، صفحه ما در 5G می تواند به شما کمک کند.

بسته غیر اتصال ارزان ، فرمول هایی که توسط Red توسط SFR برای شما طراحی شده اند چیست ?

برای تماس نامحدود و بسته تلفن همراه پیام کوتاه/MMS ، می توانید به SFR اعتماد کنید که فرمول های متناسب با بودجه خود را به شما می دهد. کامل و با قیمت پایین ، بسته ارزان قیمت ، با اینترنت از 1 گیگابایت تا 100 گیگابایت به شما امکان برقراری ارتباط ، کار و استراحت در آزادی کامل را می دهد.
همچنین می توانید بسته خود را بدون تعهد با آخرین تلفن همراه نسل مانند آیفون 14 یا آیفون 14 Pro مرتبط کنید. در طول سال تخفیف ها و مزایای دیگری را که از دست نمی رود ارائه می دهیم.

آیا این قیمت های اینترنتی از سرعت بسیار بالایی بهره مند می شوند ?

برای اتصال به خانه خود به Red توسط SFR اعتماد کنید. اگر به دنبال بهترین اپراتور اینترنت هستید در حالی که آرزو دارید فرمول غیر اتصال دهنده ای داشته باشید ، جعبه قرمز 100 ٪ انتظارات شما را برآورده می کند. واجد شرایط بودن خود را آزمایش کنید: فیبر ، سرعت بسیار بالا ، ADSL ، VDSL … بسته به فرمول خود ، از حداکثر 1 گیگابایت در ثانیه در پایین و 700 مگابایت در ثانیه بهره می برید تا بارگیری یا پخش شود. با استفاده از فیبر جعبه قرمز یا ADSL ، شما همچنین از تماس های نامحدود به ثابت و همچنین بسیاری از کانال های تلویزیونی اختیاری بهره می برید: National Geographic ، MCM ، GameOne ، Paris Première ، RMC Sport ..

 • کنترل پیگیری
 • فعال سازی آنلاین
 • بازپرداخت پیشنهادات
 • منطقه مشتری
 • برنامه Red & Me
 • در حال حرکت
 • خاتمه دادن
 • شبکه 4G و 5G SFR
 • 5G: مزایا ، بسته ها ، تلفن ها
 • شبکه فیبر بسیار پر سرعت
 • اطلاعات غیرقانونی
 • راهنمای قرمز