نحوه اتصال به منطقه مشتری SOSH و مدیریت حساب خود?, فضای مشتری SOSH: چگونه حساب SOSH من کار می کند?

فضای مشتری SOSH: چگونه حساب SOSH من کار می کند

بخشی از تلفن همراه شما به شما امکان می دهد تا از کارت SIM یا ESIM استفاده کنید ، برای اطمینان از قابلیت حمل شماره خود یا باز کردن قفل تلفن همراه ، کد RIO موبایل خود را بدست آورید. این همچنین جایی است که می توانید سیم کارت خود را فعال کرده و در صورت لزوم شماره تلفن را تغییر دهید.

نحوه اتصال به منطقه مشتری SOSH و مدیریت حساب خود ?

از لحظه ای که در یک پیشنهاد در SOSH مشترک می شوید ، به طور خودکار به یک منطقه مشتری دسترسی دارید. SOSH که یک سرویس کاملاً متمرکز بر دیجیتال است ، منطقه مشتری دارای یک مکان مهم و اصلی است که به شما امکان می دهد همه کارها را انجام دهید.

بنابراین چگونه می توانید به فضای شخصی خود متصل شوید و حساب خود را مدیریت کنید ? چه ویژگی هایی از طریق منطقه مشتری قابل دسترسی است ? سوالات زیادی که در اینجا خواهیم دید.

به حساب مشتری SOSH خود دسترسی پیدا کنید

دو راه برای دسترسی به حساب مشتری SOSH شما وجود دارد. اولین مورد فقط رفتن به سایت SOSH است.سپس خود را با استفاده از شماره تلفن همراه و رمز عبور خود شناسایی کنید. در مورد اولین شناسایی ، لازم است که روی “برای اولین بار خود را شناسایی کنید” کلیک کنید ? و برای ایجاد یک رمز عبور ، دستورالعمل های نمایش داده شده روی صفحه را دنبال کنید.

این روش در دو مرحله انجام می شود: ابتدا یک کد محرمانه موقت از طریق تماس با شما از طریق ایمیل یا پیام کوتاه برای شما ارسال می شود. پس از وارد کردن این کد اولیه سازی ، برای اتصال به منطقه مشتری SOSH می توانید یک رمز عبور ایجاد کنید.

در صورت از بین رفتن رمز عبور ، می توان با استفاده از همان روشی که هنگام ایجاد رمز عبور خود برای اولین بار ایجاد می کنید ، دوباره تنظیم کنید. با پیروی از دستورالعمل ها پس از کلیک بر روی “رمزعبور فراموش شده” ، یک کد تنظیم مجدد دریافت می کنید که به شما امکان می دهد یک رمز عبور جدید را تعریف کنید. اگر وسیله تماس با شما تعریف نکرده اید ، کد ظرف 10 روز از درخواست برای شما ارسال می شود.

ویژگی های فضای مشتری SOSH

منطقه مشتری SOSH به شما امکان می دهد پیشنهادات ، تجهیزات و سایر سفارشات خود را با روشی بسیار کامل و کارآمد مدیریت ، دنبال و کنترل کنید. در اینجا چیزی است که می توانید از فضای شخصی خود در SOSH انتظار داشته باشید:

 • نظارت بر مصرف با خلاصه مصرف داده ها ، سرپایی ، تماس و پیام کوتاه/MMS. ما همچنین جزئیات ارتباطات خود را برای بارگیری در قالب PDF می یابیم.
 • مدیریت قراردادها و گزینه های خود: در اینجا می توان بسته بندی موبایل را با جزئیات ، فعال و غیرفعال کردن ویژگی های خاصی که می تواند باعث ایجاد فرم شود (به عنوان مثال خرید چندرسانه ای و پیام کوتاه++) ، مدیریت بسته خود را در خارج از کشور ، بلکه بسته بندی ، مشورت و اشتراک گذاری را تغییر دهید. به گزینه ها یا پیشنهاد خود را خاتمه دهید.
 • مدیریت و کمک کردن: این برای مدیریت و کمک به تجهیزات خود است (تلفن هوشمند ، سیم کارت ، کارت چند سیم و ESIM).

ما در آنجا برگه فنی موبایل استفاده شده با بسته SOSH ما ، بخش اضطراری و عیب یابی برای مشکلات شبکه ، تعویض یا تعمیر یک موبایل ، سیم کارت مسدود شده یا به حالت تعلیق در خط خود پس از از دست دادن یا پرواز تلفن خود می یابیم.

بخشی از تلفن همراه شما به شما امکان می دهد تا از کارت SIM یا ESIM استفاده کنید ، برای اطمینان از قابلیت حمل شماره خود یا باز کردن قفل تلفن همراه ، کد RIO موبایل خود را بدست آورید. این همچنین جایی است که می توانید سیم کارت خود را فعال کرده و در صورت لزوم شماره تلفن را تغییر دهید.

 • فاکتورها: این بخش همه چیز مربوط به صورتحساب و پرداخت بسته شما را گرد هم می آورد. به عنوان مثال تمام فاکتورهای ماهانه قابل بارگیری در قالب PDF و تاریخچه پرداخت ها و نمونه ها وجود دارد. از این بخش است که می توانید تنظیمات فاکتورهای خود ، ارزیابی کلیه ارتباطات ، روشهای پرداخت خود را مشورت و اصلاح کنید و حتی تاریخ بدهی مستقیم ماهانه خود را تغییر دهید.
 • حساب خود را مدیریت کنید: منوی حساب شامل اطلاعات مربوط به حساب شخصی شما در منطقه مشتری SOSH است. در اینجا است که امکان تغییر رمز عبور ، اصلاح اطلاعات شخصی شما ، بلکه به دنبال پیشرفت رویه های خود (سفارشات ، قرار ملاقات با یک تکنسین و غیره امکان پذیر است.). سرانجام ، بخشی برای مدیریت امنیت حساب با توصیه های ارزشمند برای تقویت آن وجود دارد.
 • حمایت مالی SOSH: چگونه مزایای پیشنهاد برای بسته های تلفن همراه کار می کند ?
 • نحوه پیکربندی دستگاه پاسخگو SOSH ?
 • نحوه باز کردن قفل تلفن هوشمند در SOSH ?
 • نحوه مهاجرت از نارنجی به SOSH ?
 • نحوه پیکربندی SOSH APN در تلفن هوشمند خود ?
 • نحوه فعال کردن تماس های Wi-Fi در SOSH ?
 • نحوه فعال کردن انتقال تماس به SOSH ?
 • چگونه می توان کد ریو خود را در SOSH بازیابی کرد ?
 • نحوه تماس با خدمات مشتری SOSH ?
 • چگونه سیم کارت SOSH خود را فعال کنیم ?
 • چگونه بسته موبایل SOSH خود را خاتمه دهیم ?

فضای مشتری SOSH: چگونه حساب SOSH من کار می کند ?

برای یک اپراتور که مغازه های فیزیکی ندارد ، منطقه مشتری SOSH ابزاری مهم برای مشترکین است. با حساب SOSH ، بسیاری از ویژگی ها از جمله مشاوره و پرداخت فاکتورها ، اضافه کردن یا برداشت گزینه ها یا حتی نظارت بر مصرف قابل دسترسی هستند. در پرونده ما ، تمام ویژگی ها را با جزئیات عملکرد منطقه مشتری SOSH پیدا کنید.

آرزو می کنی اپراتور را تغییر دهید ? برای یافتن یک پیشنهاد سودمند ، تماس بگیرید 09 87 67 37 78. یک مشاور سپس شما را به سمت شریک زندگی متناسب با نیازهای شما هدایت می کند. اعلامیه – Sosh Selectra Selectra Service

 • ضروری
 • منمنطقه مشتری SOSH به شما امکان می دهد تمام سؤالات مربوط به بسته تلفن همراه یا جعبه اینترنت خود را به طور کامل مدیریت کنید.
 • شما می توانید در مورد مصرف خود پیگیری کنید ، گزینه ها را اضافه کنید و حتی پیشنهادات خود را از آن خاتمه دهید حساب SOSH.
 • کمک SOSH از منطقه مشتری خود در اینترنت یا از برنامه MySosh می توان دریافت کرد.

چگونه می توان منطقه مشتری خود را در SOSH ایجاد کرد ?

زن منطقه

در اولین اتصال بهمنطقه مشتری SOSH, برای ایجاد حساب خود ، باید شماره مشتری SOSH خود را که در صورتحساب اشتراک شما ظاهر می شود ، بیاورید. برای تکمیل ایجاد خود حساب SOSH, از شما خواسته می شود یک رمز عبور ایجاد کنید:

 • برای مشتریان Sosh Box, لازم است از رمز عبور موقت که پس از اشتراک ارسال می شود استفاده شود.
 • برای مشتریان تلفن همراه SOSH, یک رمز عبور لازم برای ایجاد خودکار در اولین اتصال خواهد بود.

پس از اتصال ، تمام ویژگی های منطقه مشتری که در زیر جزئیات آن را خواهیم داشت قابل دسترسی خواهد بود.

منطقه مشتری SOSH: نحوه دسترسی به آن ?

برای دسترسی به آن منطقه مشتری SOSH, فقط در سایت SOSH به بخش Dequadate وصل شوید.خط . برای رسیدن به این بخش از صفحه اصلی اپراتور ، فقط ادامه دهید “خود را شناسایی کنید” و شماره حساب SOSH خود را وارد کنید.

در حساب SOSH در سایت SOSH آنلاین بلکه از طریق برنامه تلفن همراه “My Sosh” قابل دسترسی است. چه در سایت SOSH و چه با برنامه تلفن همراه ، برای دسترسی به نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنیدمنطقه مشتری SOSH. برای مشتریان اینترنتی SOSH ، شناسه آدرس نارنجی ایمیل خواهد بود.در حالی که برای برنامه های موبایل SOSH این شماره لپ تاپ آنها خواهد بود.

در صورت از دست دادن رمز عبور خود چه کاری باید انجام دهید منطقه مشتری SOSH ? در صفحه شناساییمنطقه مشتری SOSH, فقط روی “رمز عبور فراموش شده” کلیک کنید. پس از آن لازم است شناسه مشتری خود (آدرس ایمیل یا شماره تلفن همراه SOSH) را وارد کنید و سپس یک کد تنظیم مجدد ارسال می شود ، از طریق پیام کوتاه یا از طریق ایمیل انتخاب می شود. این کد 6 -Digit به شما امکان می دهد رمزعبور خود را دوباره تنظیم کنید.

منطقه مشتری SOSH: از حساب SOSH چه کاری می توانم انجام دهم ?

چگونه می توانم مصرف خود را دنبال کنم -در حساب SOSH من ?

مشاوره در مورد فاکتورها در

یکی از مهمترین و مفیدترین ویژگی هایمنطقه مشتری SOSH موبایل نظارت بر مصرف است. این نظارت بر مصرف SOSH عمدتا برای برنامه های تلفن همراه و به ویژه کنترل پاکت داده برای جلوگیری از جبران مفید است.

برای اینکه همیشه بتوانید از مصرف آن چشم پوشی کنید ، توصیه می شود برنامه “SOSH من” را نصب کنید تا بتوانید مستقیماً از طریق تلفن هوشمند یا رایانه لوحی با آن مشورت کنید. پیامکی نیز هنگام مصرف اینترنت موبایل ارسال می شود بیش از 80 ٪ از کل اختصاص یافته. این قابلیت به این ترتیب امکان جلوگیری از خاموش شدن خارج از خانه را فراهم می آورد.

پیامکی نیز ارسال می شود پاکت داده موبایل خط SOSH خسته شده است. در این صورت امکان شارژ با گزینه ها و اینترنت عبور وجود دارد تا بتوانید با استفاده از تلفن هوشمند خود از اینترنت استفاده کنید.

شما می خواهید بسته بندی SOSH را مشترک یا تغییر دهید ?

حساب من: نحوه دسترسی به فاکتورهای من ?

قسمت فاکتورمنطقه مشتری SOSH به شما امکان می دهد به بسیاری از ویژگی های نسبی دسترسی پیدا کنید پرداخت فاکتورها و مشاوره آنها. از آنجا که شما حساب SOSH, با کلیک بر روی “آخرین فاکتور” ، به:

 • تاریخچه تمام فاکتورهای مفصل شما برای 12 ماه گذشته.
 • مشاوره در مورد مختصات صورتحساب و امکان اصلاح آنها.
 • تابع تغییر روش پرداخت ضبط شده.
 • امکان تصمیم گیری در مورد جزئیات مصرف گذشته با فاکتورها.
 • مشاوره یا اصلاح ، هنگام قرار دادن فاکتورهای آنلاین ، اطلاعات تماس اعلان.
 • گزارش ارتباطات که جزئیات ارتباطات و خریدها و خدمات گاه به گاه با SOSH و/یا نارنجی را گرد هم می آورد.

پرداخت فاکتورها قابل پرداخت است توسط کارت بانکی یا بدهی مستقیم. برای رفتن از پرداخت توسط کارت بانکی به بدهی مستقیم ، لازم است با CAT با خدمات مشتری SOSH تماس بگیرید. پس از دریافت این حکم ، کافی است که آن را به تاریخ برگردانید و امضا کنید تا به بدهی مستقیم بروید.

جعبه ، تلفن هوشمند و رمزگذار تلویزیون: نحوه مدیریت تجهیزات خود در منطقه مشتری SOSH ?

منمنطقه مشتری SOSH همچنین جایی است که می توانید تمام تجهیزات SOSH خود را مدیریت کنید ، خواه یک تلفن هوشمند ، رمزگذار تلویزیون یا جعبه اینترنت باشد.

تجهیزات SOSH حساب من

به این ترتیب همه آنچه مربوط به تلفن هوشمند است در اینجا جمع آوری شده است و به ویژه تمام دستکاری های مهم در این بخش گروه بندی می شوند:

 • در تحمیل تلفن هوشمند SOSH یا نارنجی می تواند از این طریق انجام شود ، فقط کد IMEI موبایل مورد نظر را وارد کنید. سپس دستورالعمل ها از طریق ایمیل ارسال می شود تا روش دنبال کردن برای باز کردن لپ تاپ را توضیح دهد.
 • کد PUK (کد درخواست شده در صورت سه ورودی نادرست کد پین) نیز می تواند در این بخش بدست آید. فقط در قرارداد SOSH در خط خود روی “سیم کارت مسدود شده (کد PUK)” کلیک کنید. کد PUK سپس مستقیماً ظاهر می شود.
 • فعال سازی خط SOSH همچنین در این بخش با کلیک بر روی “فعال کردن سیم کارت” انجام می شود. به طور پیش فرض کد پین سیم کارت جدید شما “0000” است.
 • در این دسته از تجهیزات نیز امکان پذیر است تلفن هوشمند خود را تغییر دهید. با کلیک روی “تغییر موبایل” می توانید تلفن هوشمند جدید SOSH خود را از منطقه مشتری انتخاب و خریداری کنید.
 • سرانجام ، در این بخش نیز باید برویم در صورت از دست دادن یا سرقت موبایل. پس از آن می توان سیم کارت را مسدود کرد و اعلامیه را به بیمه خود اعلام کرد.

برای جعبه SOSH مشتریان اینترنتی, تنظیمات LiveBox در این بخش و همچنین امکان مشاوره و تغییر شناسه های اینترنتی شما نیز قابل دسترسی است. به همین روش ، برگه فنی شما ضبط کننده تلویزیون همچنین در این بخش و همچنین شناسه های مرتبط با آن موجود است.

کد IMEI کد IMEI ، برای باز کردن قفل موبایل ضروری است ، یک کد 15 ضلعی است که می توانید با آهنگسازی *# 06# از تلفن هوشمند خود دریافت کنید. توجه داشته باشید که برای مشتریان نارنجی که در یک بسته SOSH مشترک هستند ، قفل لپ تاپ لازم نیست.

در نهایت, کمک فنی تجهیزات همچنین در بخش “اضطراری و عیب یابی” ارائه می شود و به شما امکان می دهد در صورت تفکیک تجهیزات خود مشاوره و کمک شخصی کنید.

پیشنهادات و گزینه های منطقه مشتری SOSH

منمنطقه مشتری SOSH به شما امکان می دهد گزینه های مختلف رایگان و پرداخت شده مرتبط با خط تلفن همراه SOSH یا اینترنت را مدیریت کنید. در بخش “پیشنهاد و گزینه ها”منطقه مشتری SOSH, بنابراین امکان مشترک شدن ، اصلاح یا خاتمه گزینه های مختلف امکان پذیر است. گزینه هایمنطقه مشتری موبایل SOSH به پنج دسته طبقه بندی می شوند:

 • در گزینه های تلفن همراه به عنوان مثال امکان اضافه کردن 1 ساعت تماس با بسته SOSH خود با قیمت 3 یورو در ماه یا پیام صوتی در هر پیام کوتاه با قیمت 1 یورو در ماه.
 • در گزینه های سرگرمی مانند Deezer Premium + اشتراک با قیمت 9.99 یورو در ماه یا izneo توسط گزینه FNAC با قیمت 6.99 یورو در ماه.
 • در گزینه های اینترنتی با گزینه مسدود کردن اینترنت رایگان یا خرید داده های اضافی از 2 تا 50 گیگابایت برای قیمت های مختلف از 5 تا 25 یورو در ماه.
 • منگزینه بیمه موبایل از 2.99 یورو تا 29.99 یورو در ماه بسته به قیمت خرید دستگاه.
 • در گزینه های دیگر مانند انتقال اعتبار در ماه 1 یورو یا تعلیق بسته با قیمت 5 یورو در ماه.

برای مشترکین اینترنت ،منطقه مشتری SOSH همچنین به شما امکان می دهد گزینه هایی مانند مجموعه ایمنی نارنجی را برای انتخاب کنید 5 €/ماه و برای مشترکین تلویزیون نارنجی ، دسته های تلویزیونی مانند دسته خانواده را انتخاب می کنند 13.99 یورو در ماه یا سریال دسته سینما در 14.99 یورو در ماه.

همچنین در بخش “پیشنهاد و گزینه ها” از آن است حساب SOSH که امکان دارد با تمام اطلاعات مربوط به بسته اشتراک SOSH موبایل و اینترنت خود مشورت کنید. گزینه های بسیاری برای اصلاح اشتراک SOSH شما ، مشترک شدن و خاتمه یا حتی ایجاد یک پروکسی یا تغییر دارنده در دسترس است.

پیشنهاد اینترنت فیبر تبلیغ SOSH در حال حاضر ،پیشنهاد فیبر SOSH است 19.99 یورو/ماه به مدت 12 ماه ، بدون تعهد ، سپس 29.99 یورو در ماه ، یعنی 10 €/کاهش ماه برای 1 سال !

فضای مشتری SOSH: وقتی حساب SOSH من غیرقابل دسترسی است چه کاری باید انجام دهید ?

چگونه بدون دسترسی به SOSH به SOSH برسیم

چه هنگام مسافرت یا سفر به خارج از کشور ، یک مشکل سایت یا به سادگی عدم اتصال به اینترنت, چگونه بدون دسترسی به منطقه مشتری SOSH مشکل خود را حل کنیم ?

خبر خوب این است که SOSH برنامه ریزی کرده است خط ویژه برای شرایط اضطراری اختصاص داده شده است همیشه قادر به انجام مراحل مهم بدون عبور از خود باشید حساب SOSH برخط. در شماره 3976 بنابراین برای این 4 درخواست قابل دسترسی است:

 1. برای راه اندازی تجهیزات: موبایل ، اینترنت یا تلویزیون
 2. در صورت از دست دادن یا سرقت لپ تاپ
 3. عیب یابی در صورت بروز مشکل در اتصال به اینترنت
 4. در صورت خرابی موبایل یا برای پوشش

زمان انتظار با ساخت شماره از خطوط نارنجی و SOSH عاری است 3976 (قیمت یک تماس محلی). در صورت اقامت در خارج از کشور ، این است +33 9 69 39 39 00 (شماره کریستال ، قیمت بسته به اپراتور) که برای انجام این مراحل باید تشکیل شود.

برای فعال کردن سیم کارت خود ، همچنین می توانید با آن تماس بگیرید 0800 100 740 از ثابت و موبایل هر روز 8 صبح تا 10 بعد از ظهر. برای فعال سازی ، از آن خواسته می شود که تعداد خط مربوط به خط و شماره مشتری 10 دیجیتال SOSH را که به ایمیل “خوش آمدید به SOSH” ارسال می شود ، ارائه دهید.

به روز شده در 03/13/2023

جولیان پس از کسب مدرک کارشناسی ارشد خود در روزنامه نگاری ، در ماه مه 2019 به Selectra پیوست. او از اخبار مخابراتی و پرسنل سرمقاله راهنمایان Bouygues و SFR مراقبت می کند.