بررسی جعبه SOSH: مشتریان جعبه اینترنت SOSH چه فکر می کنند?, بررسی جعبه SOSH: چه چیزی در مورد جعبه SOSH فکر کنید?

بررسی جعبه SOSH: چه چیزی در مورد جعبه SOSH فکر کنید

Contents

شما می خواهید با جعبه اینترنت خود از تلویزیون بهره مند شوید ? اپراتور SOSH دسترسی به 72 زندگی زنده یا پخش مجدد را از طریق برنامه “تلویزیون نارنجی” فراهم می کند.

بررسی جعبه SOSH: مشتریان جعبه اینترنت SOSH چه فکر می کنند ?

به نظر می رسد جعبه SOSH یک پیشنهاد جالب در اینترنت است ، اما می خواهید قبل از عضویت در مورد کیفیت آن بدانید ? در اینجا خلاصه ای از نظرات در مورد جعبه SOSH را کشف کنید ، مثبت به عنوان منفی. کیفیت شبکه رضایت بخش است ? آیا خدمات مشتری مؤثر است ? آیا تجهیزات کاربردی است ? ما در اینجا سهام می گیریم.

 • ضروری:
 • آنجا جعبه آیا پیشنهاد اینترنت ارائه شده توسط SOSH ، مارک کم هزینه اپراتور نارنجی است.
 • به نظر می رسد مشتریان پیشنهاد SOSH Box از کیفیت جریان, از قیمت پایین, و مراحلنصب فیبر.
 • برخی از مشتریان از دشواری های خود استفاده می کنند با خدمات مشتری ارتباط برقرار کنید و یکی عدم پاسخگویی در صورت خرابی.

بررسی جعبه SOSH: خلاصه

زن با اینترنت مشورت می کند

در وب سایت بررسی TrustPilot ، SOSH یادداشت کلی را برداشت کرد 1.2/5 (ارقام جمع آوری شده در سپتامبر 2023). این یک یادداشت کم است که تعجب آور نیست ، زیرا در واقع ، در سیستم عامل های عقیده ، اپراتورهای مخابراتی مطبوعات خوبی ندارند. این با این واقعیت توضیح داده می شود که یک مشتری ناراضی تمایل دارد نظر خود را در اینترنت به اشتراک بگذارد ، در حالی که یک مشتری رضایت بخش نیاز را احساس نمی کند.

با توجه به این اطلاعات ، ما هنوز هم می توانیم نظرات بسیار روشنی را در مورد جعبه SOSH و سرویس اینترنت SOSH به طور کلی مشاهده کنیم.

پیشنهاد جعبه او خودش بسیار کمی ذکر شده است. به نظر می رسد مشتریان از محتوای پیشنهاد راضی هستند و از آنها قدردانی می کنند سرعت اتصال. با توجه به نظرات مختلف ، نصب فیبر در خانه به راحتی انجام می شود و توسط تکنسین های دلپذیر انجام می شود. سرانجام ، خدمات مشتری همیشه موضوعی خارق العاده است ، اما به نظر می رسد مشتریان SOSH که از مراحل اینترنتی راحت هستند قدردانی می کنند پاسخگویی گربه Sosh.

از طرف منفی ، بسیاری از مشتریانی وجود دارند که تعجب می کنند که از طریق تلفن قادر به دستیابی به SOSH نیستند ، که در زمان اشتراک به عدم وضوح یا اطلاعات خاص شهادت می دهد. سایر مشتریان مشکلات فنی مربوط به رمزگذار یا پیشنهاد تلویزیون خود را از بین می برند ، در حالی که بسیاری از آنها شهادت می دهند مهلت های مراقبت طولانی مدت در صورت عدم موفقیت. سرانجام ، چندین اظهار نظر محکوم می شوند خطاهای صورتحساب از SOSH.

 • خدمات مشتری توسط چت واکنش پذیر
 • پیشرفت خوب نصب فیبر
 • جریان اینترنت رضایت بخش
 • قیمت های کوچک در مقایسه با رقابت
 • خدمات مشتری که از طریق تلفن دشوار است
 • عیب یابی که می تواند طولانی باشد
 • مشکلات مشاهده شده در سرویس تلویزیون
 • خطاهای صورتحساب

نظرات مثبت در جعبه SOSH

یک نمای کلی از بررسی مثبت مشتری ارسال شده در مورد پیشنهاد SOSH Box ، یا به طور گسترده تر درباره SOSH.

خدمات مشتری کارآمد گربه

هنگامی که سیستم توسط مشتریان درک و به خوبی انجام شد ، خدمات مشتری SOSH توسط CAT نسبتاً واکنشی به نظر می رسد. این حداقل چیزی است که این مشتریان شهادت می دهند:

پس از یک تجربه منفی در زمینه خدمات به مشتری ، باید اعتراف کنم که مجبور شدم با انسان و درک مردم انجام دهم. من یک یادداشت از 4 ستاره قرار خواهم داد زیرا آنها برای برآورده کردن مرا در مقیاس خود انجام دادند.

TrustPilot Review Maxime امضا شد – 19 مارس 2023

من به درستی از یک فاکتور اشتباه و سوءاستفاده شکایت کردم. بعد از مداخلات بی شماری “بیدمشک” ، با یک فرد مؤثر روبرو شدم و در ماه پس از آن ، من بیش از حد درک کردم. من می خواهم از اغلب اوقات اشاره کنم و از اختلالات SOSH شکایت می کنم . و شرکت های دیگر.
TrustPilot Review Alain امضا شد – 12 ژانویه 2023

نصب فیبر جدی

هنگام عضویت در جعبه SOSH ، باید یک تست واجد شرایط را انجام دهید تا مشخص کنید کدام فناوری اینترنت واجد شرایط هستید. اگر محل اقامت شما باشد فیبر, یک تکنسین برای نصب به خانه خود سفر می کند و به شما امکان می دهد با سرعت بسیار بالا به اینترنت دسترسی پیدا کنید.

چندین مشتری برای نصب سیال شهادت می دهند ، انجام شده توسط تکنسین های جدی ::

شخصاً این تنها اپراتوری است که من به آنها اعتماد دارم و با آنها همه چیز همیشه خوب پیش رفته است. یک شبکه خوب ، قیمت های ثابت و صحیح ، تجهیزاتی که هرگز فاقد آن نبوده و تکنسین ها همیشه بسیار صحیح بوده اند و همیشه از قرارهای خود تجلیل کرده اند. امروز بعد از تلاش برای رقابت برگشتم و فکر می کنم مدتی تغییر نمی کنم.

TrustPilot Review Elerrina را امضا کرد – 17 فوریه 2023

جریان کارآمد

جعبه SOSH نوید جریان نظری زیر را می دهد:

 • با فیبر : 300 مگابیت در ثانیه (مقدار و فرزندان).
 • با ADSL : بین 1 مگابیت در ثانیه و 15 مگابیت در ثانیه در پایین و به طور کلی کمتر از 1Mbits/s در سرعت جریان.

این جریان ها برای اطلاعات داده می شوند و اغلب در واقعیت به دست نمی آیند. با این وجود ، به نظر می رسد مشتریان جعبه SOSH قدردانی می کنند کیفیت اتصال به اینترنت آنها ::

من با هزینه کم شبکه های بزرگ رفتم. بدون شک سریعترین شبکه است. باید گفت که با بسته بندی بسته نیز یکی از کم سخاوتمندترین است ، اما کاملاً منطقی است. من در مورد تجربه 4G صحبت می کنم. من هنوز 5G آنها را تجربه نکرده ام.

TrustPilot Review امضا شده کاملیا – 08 ژوئیه 2023

1 سال که من فیبر هستم و بدون شک تنها اپراتور قابل اعتماد (= نارنجی و SOSH) است ، من هرگز به جز فقط یک صبح (بین 7 صبح تا 11 بعد از ظهر) برش نداشته ام اما 48 ساعت قبل از کار هشدار داده شده است ، هیچ ارتباطی با Bouygues ، SFR ، رایگان ندارد ، مطمئناً آنها ارزان تر هستند اما ما پس از دویدن بعد از اپراتور ، او را با زمان گمشده می پردازیم. اگر نمی خواهید وقت خود را تلف کنید ، نتایج به نارنجی یا SOSH می روند!

TrustPilot Review Adrimix را امضا کرد – 9 فوریه 2023

قیمت اقتصادی

هزینه جعبه SOSH 20.99 یورو در هر ماه در طی 12 ماه اول اشتراک ، قیمت آن به آن می رود 30.99 یورو در هر ماه.

به نظر می رسد مشتریان از قیمت های پایین اعمال شده توسط اپراتور قدردانی می کنند:

مشتری برای چند ماه اکنون در SOSH ، من بسیار راضی هستم ، من تصمیم به ارزانترین بسته گرفتم تا یک ماه در هر ماه را بشناسم ، برای استفاده اساسی من ، شبکه موبایل نارنجی بی عیب و نقص ، مناسب است ، من همه جا را ضبط می کنم ! گپ در صورت لزوم ، سریع و کارآمد بسیار پاسخگو است. من پشیمان نیستم که در SOSH گذشتم ، ارزش زیادی برای بودجه برای بودجه های کوچک.

TrustPilot Review امضاء الی – 6 دسامبر 2022

نظرات منفی در جعبه SOSH

اکثریت بزرگ (90 ٪) نظرات ارسال شده در TrustPilot (ارقام جمع آوری شده در سپتامبر 2023) در مورد SOSH منفی است. همانطور که در بالا مشخص شد ، واقعاً تعجب آور نیست و این مورد برای اکثر اپراتورها وجود دارد: از طریق مقایسه ، قرمز توسط SFR شمارش می کند 95 ٪ نظر منفی ، و به ترتیب bouygues و تعداد رایگان 94 ٪ و 93 ٪ (ارقام جمع آوری شده در سپتامبر 2023).

با این حال ، توصیفات همیشه مربوط به همان معیارها نیست ، در اینجا نتیجه گیری هایی از آن ارائه شده است نظر منفی در مورد جعبه SOSH.

مشکلات فنی در سرویس تلویزیون

جعبه SOSH یکی از تنها پیشنهادات موجود در بازار است که باعث ایجاد سرویس تلویزیونی اختیاری می شود. در واقع ، مشتری می تواند اشتراک جعبه را انتخاب کند بدون سرویس تلویزیون, با یک سرویس تلویزیون اینترنتی (در صورت درخواست رایگان) ، یا باگزینه رمزگشایی (5 یورو بیشتر در ماه) که به 140 کانال دسترسی می دهد.

این آخرین گزینه است که به نظر می رسد برای چندین مشتری ، که در مورد نقص رمزگشایی آنها یا ویژگی های خاصی شهادت می دهند ، مشکلی ایجاد می کند:

بسیار ناامید و به اینجا می فهمم که ما با این اپراتور همین مشکل را داریم. حادثه اینترنتی به مدت 5 روز بدون توضیح و من نمی توانم به هیچ مشاور برسم که از این 200 گیگابایت معروف باشد تا از طریق تلفن به ما وصل شود. همه آنها به گونه ای انجام می دهند که ما به مشاوران نمی پیوندیم. این فقط غیرقابل قبول است

TrustPilot Review NDEYE Fall – 25 ژوئیه 2023 امضا کرد

من اینترنت دارم که در بعضی مواقع ، به طور کلی کاهش هایی که از 25 ژوئن بیش از 3 ساعت طول می کشد ، یک تکنسین آمد تا به من بگوید که چرا او از آنجا که همه چیز کار می کند به خانه من آمده است ، حتی 2 ساعت پس از آمدن اینترنت بیشتر او ، من با آنها تماس گرفتم ، یک تکنسین دیگر برای 21 ژوئیه برنامه ریزی شده بود ، من تمام بعد از ظهر منتظر ماندم ، او هرگز نیامد و من حتی در مورد چچچ با شما صحبت نمی کنم. با تغییر تأمین کننده امیدوارم بهتر باشد.

TrustPilot Review Nono امضا کرد – 5 ژوئیه 2023

معایب در مواجهه با خدمات به مشتری از بین رفته

SOSH یک مارک کم هزینه است که متعلق به نارنجی است. او با ارائه پیشنهادات ارزان تر ، ضمن استفاده از زیرساخت ها به عنوان نارنجی ، از شرکت مادر خود متمایز می شود ، که همان پیشنهادهای “رده بالا” است.

برای سودآوری ، مارک های کم هزینه مانند SOSH هزینه های مربوط به خدمات به مشتری را کاهش می دهد: هیچ مغازه ای وجود ندارد و اقدامات انجام می شود اساساً آنلاین. برخی از مشتریان همیشه از آن آگاه نیستند و برخی دیگر این روند را بهینه نمی دانند:

اگر روزی با SOSH مشکلی داشته باشید ، فقط روبات هایی پیدا خواهید کرد که بدون حل مشکلات شما به شما پاسخ می دهند. تنها راه حلی که خواهید داشت پیدا کردن یک اپراتور جدید است.

TrustPilot Review Thierry D – 01 سپتامبر 2022 امضا کرد

بعد از خرابی اینترنت به مدت 1 ماه SOSH قادر به کمک به ما نیست (بدون وام Airbox) این شرم آور است که من هنوز به آن کمک نمی کنم و هیچ کس به ما یادآوری نمی کند و وقتی با آنها تماس می گیریم تا توضیحات را درخواست کنیم ، ما را به حالت تعلیق در می آورد

TrustPilot Review Mikaël Corbé را امضا کرد – 24 ژوئیه 2023

خطاهای صورتحساب

هنگامی که در یک پیشنهاد مشترک می شوید ، به یاد داشته باشید که تمام شرایط را بررسی کنید تا هنگام دریافت فاکتور خود از شگفتی های ناخوشایند جلوگیری کنید. چندین مشتری خود را در این مورد پیدا کردند:

هر ماه ، SOSH خدمت بیش از حد خدمات اعلام شده را همانطور که ارائه شده است انجام می دهد. قبل از شروع سرویس از طریق رمزگذار تلویزیون خود مراقب باشید. خطی که نشان دهنده ارتقاء بر روی فاکتور شما خواهد بود اما خط دیگری نشان می دهد که مبلغ مؤثر برای همان سرویس پس گرفته می شود.

TrustPilot Review Prisca را امضا کرد – 21 ژوئیه 2023

مهلت های طولانی قبل از عیب یابی

علاوه بر مشتریانی که با مسئولیت خدمات به مشتری راضی هستند ، بسیاری معتقدند که دومی در صورت نگرانی به اندازه کافی گوش نمی دهد:

من 3 ماه است که به دنبال داشتن اینترنت هستم ، هیچ کاری کار نمی کند. خدمات مشتری برای دستیابی بسیار دشوار است ، هرگز توهین آمیز را به یاد نمی آورد و محدود نمی کند. فرار ، سرقت است.

TrustPilot Review Augustine J – 10 فوریه 2022 را امضا کرد

بسیار بسیار ناامید از SOSH. من کاملاً توصیه نمی کنم. من SOSH را انتخاب کردم زیرا آنها سریعترین بودند که توانستند بیایند و فیبر را تسویه کنند وقتی ارزان ترین آنها نبودند ! بنابراین من واقعاً SOSH را برای یک سوال از سرعت انتخاب کردم. با این حال ، آنها هرگز بدون هشدار به من ، به قرار ملاقات ثابت نرفتند ! من تمام روز منتظر ماندم. سپس با آنها با گربه تماس می گیرم (زیرا رسیدن به آنها بسیار پیچیده است). آنها به من گفتند که قبل از پایان هفته قصد دارند با من تماس بگیرند تا جلسه جدیدی را برنامه ریزی کنند. من هرگز تماس نگرفتم. آنها اصلاً جدی نیستند. فرار !

TrustPilot Review Mumu امضا کرد – 25 ژانویه 2022

جعبه SOSH برای پیشنهادات رقبا چه ارزش دارد ?

جعبه SOSH در بین پیشنهادات اینترنتی ورودی قرار دارد. با فیبر ، جریان را ارائه می دهد حداکثر 300 مگابیت در ثانیه, که سرعت استاندارد قابل دستیابی با چنین فناوری است. این مناسب برای کسانی که به دنبال پیشنهاد با قیمت مناسب با یک شبکه اینترنتی محکم هستند ، و به خصوص نمی خواهند خدمات تلویزیونی را بیرون بیاورند.

انتخاب غیر اکتشافی جعبه های اینترنتی. مراجعه به این پیشنهادات رایگان است.

یک یادآوری رایگان توسط یک مشاور نارنجی بخواهید:

خدمات برای اشتراک های جدید رزرو شده است. مشتری در حال حاضر ? لطفا با 3900 تماس بگیرید.

با کلیک بر روی “اعتبارسنجی” ، شما موافقت می کنید که توسط یک مشاور نارنجی فراخوانده شوید. شماره شما فقط برای این درخواست فراخوان استفاده می شود و به اشخاص ثالث ارسال نمی شود.

یک یادآوری رایگان توسط یک مشاور نارنجی بخواهید:

خدمات برای اشتراک های جدید رزرو شده است. مشتری در حال حاضر ? لطفا با 3900 تماس بگیرید.

یک مشاور نارنجی ظرف 48 ساعت به شما یادآوری می کند

با کلیک بر روی “اعتبارسنجی” ، شما موافقت می کنید که توسط یک مشاور نارنجی فراخوانده شوید. شماره شما فقط برای این درخواست فراخوان استفاده می شود و به اشخاص ثالث ارسال نمی شود.

به روز شده در 07/27/2023

Léa مطالب سایت Echos du Net را بین سالهای 2019 و 2021 نوشت و به روز کرد.

بررسی جعبه SOSH: چه چیزی در مورد جعبه SOSH فکر کنید ?

جعبه SOSH پیشنهاد جعبه اینترنت کم هزینه از نارنجی است. این یک اشتراک فیبر یا ADSL است ، ماژولار و مهمتر از همه بدون تعهد. بررسی فیبر SOSH و ADSL ما را کشف کنید و همچنین تست کامل آن.

 1. ارائه جعبه اینترنت SOSH
 2. تست جعبه اینترنت SOSH ما
 3. تلویزیون با جعبه SOSH
 4. بررسی جعبه SOSH از مشتریان چیست؟ ?
 5. بررسی جعبه Sosh: قدردانی از متخصصان ما

ارائه جعبه اینترنت SOSH

از سال 2018 ، SOSH در حال فروش یک جعبه اینترنت ارزان قیمت است: “جعبه”. این یک اشتراک دو بازی است ، یعنی اینکه چه کسی شامل اینترنت و تلفن ثابت است (با امکان اضافه کردن گزینه تلویزیونی). هدف از این پیشنهاد رقابت با جعبه قرمز قرمز توسط SFR ، یکی از محبوب ترین بسته های اینترنتی موجود در بازار است.

بررسی جعبه SOSH: پیشنهاد

جعبه SOSH با دو پیشنهاد موجود است: یکی با فیبر نوری ، دیگری با ADSL.

آنجا جعبه فیبر Sosh در 19 است.99 €/ماه برای یک سال و سپس 29.99 €/ماه. آنجا جعبه SOSH ADSL / VDSL با نرخ 19 است.99 € در ماه ، بدون مدت زمان.

در هر دو پیشنهاد ، مشترک همچنین به 72 کانال تلویزیونی از برنامه “تلویزیون نارنجی” و همچنین تماس های نامحدود به Fixes de France و به 100 مقصد بین المللی دسترسی دارد.

جعبه SOSH بدون تعهد است: شما در هر زمان آزاد هستید که اشتراک خود را فسخ کنید. علاوه بر این ، SOSH هزینه خاتمه اپراتور سابق شما را تا 100 یورو می گیرد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد قیمت ها ، با راهنمای ما در مورد قیمت SOSH مشورت کنید.

تست جعبه اینترنت SOSH ما

LiveBox 5 با فیبر SOSH

LiveBox 5 Sosh

در این تست جعبه SOSH, جنبه اصلی در نظر گرفتن قسمت اینترنت است.

برای فیبر ، SOSH به شبکه فیبر نارنجی متکی است. اگر محل اقامت شما واجد شرایط فیبر باشد ، جعبه فیبر Sosh به شما امکان می دهد تا از سرعت نزولی تا آنجا که می توانید بهره مند شوید 300 مگابایت در ثانیه. جریان قائم نیز 300 مگابایت در ثانیه است. این کندتر از جعبه قرمز فیبر است که 500 مگابایت در ثانیه به صورت متقارن ارائه می دهد.

خوب است بدانید: CableReview برای ارزیابی اتصال اینترنت شما یک تست جریان فیبر و یک تست پینگ را به شما ارائه می دهد.

با فیبر ، SOSH فراهم می کند LiveBox 5 نارنجی به عنوان مودم اینترنت.

LiveBox 5 شامل Wifi 5 (AC). علاوه بر این ، SOSH اخیراً یک وای فای هوشمند : این فناوری به طور خودکار تنظیمات WiFi را پارامتر می کند و بهترین کانال ها و فرکانس ها را برای شما انتخاب می کند. این وای فای هوشمند همچنین از تداخل مضر جلوگیری می کند.

جلوی جلوی LiveBox 5

LiveBox 5 مودم 5

 • طراحی جمع و جور و طراحی مسئول محیط زیست
 • جعبه یکپارچه
 • وای فای هوشمند

LiveBox 4 با ADSL

LiveBox 4 با جعبه SOSH

در ADSL / VDSL ، این است LiveBox 4 که به مشتری ارائه می شود.

این مودم همچنین از WiFi هوشمند با WiFi 5 بهره می برد. روی کاغذ ، تفاوت هایی با LiveBox 5 وجود ندارد.

با ADSL ، شما از جریان حداکثر 20 مگابایت در ثانیه و حداکثر 90 مگابایت در ثانیه با VDSL بهره مند می شوید.

ADSL ، VDSL یا فیبر: چگونه صلاحیت خود را آزمایش کنیم ?

قبل از عضویت در پیشنهاد اینترنت غیر اتصال SOSH ، لازم است بدانید که آیا شما واجد شرایط برای شبکه نارنجی هستید (هیچ دلیلی در برابر آن وجود ندارد) و به ویژه کدام فناوری (ADSL ، VDSL یا فیبر).

برای انجام این کار ، به وب سایت SOSH بروید و فرم تست واجد شرایط بودن واقع در قسمت بالا یا دکمه “بررسی خط من” را تکمیل کنید.

تلویزیون با جعبه SOSH

برنامه تلویزیون نارنجی در صورت درخواست ارائه می شود

برنامه تلویزیون نارنجی در جعبه SOSH

شما می خواهید با جعبه اینترنت خود از تلویزیون بهره مند شوید ? اپراتور SOSH دسترسی به 72 زندگی زنده یا پخش مجدد را از طریق برنامه “تلویزیون نارنجی” فراهم می کند.

با استفاده از این برنامه ، تماشای تلویزیون در رایانه های شخصی ، تلفن هوشمند ، رایانه لوحی و تلویزیون های متصل امکان پذیر است. می توان پیشنهاد را با انتخاب دسته های موضوعی مانند Orange Cinés-Séries ، Bein Sports ، Ciné+و بسیاری دیگر غنی سازی کرد. تلویزیون نارنجی همچنین به شما امکان می دهد تمام برنامه ها و VOD خود را با تحرک همراه کنید.

رمزگشایی تلویزیون نارنجی 4K اختیاری

رمزگذار تلویزیون UHD SOSH

برای کسانی که دوست دارند از یک رمزگذار تلویزیون یا کانال های بیشتری بهره مند شوند ، اپراتور گزینه تلویزیونی را با قیمت 5 یورو در هر ماه ارائه می دهد.

با این گزینه ، رمزگذار تلویزیون نارنجی در اختیار شما قرار می گیرد ، همراه با یک دسته 160 کانال. می توانید برنامه های مورد علاقه خود را با هارد دیسک ضبط 80 گیگابایتی (40 ساعت ضبط) ذخیره کنید.

این رمزگشایی 4K سازگار است. اگر تلویزیون 4K دارید ، از یک تصویر فوق العاده با کیفیت بالا در انتخاب برنامه های 4K (TF1 4K ، M6 4K ، Canal+، Netflix Premium و غیره) بهره مند می شوید.

دسته های تلویزیونی و خدمات اضافی

دسته تلویزیونی جعبه SOSH به طور پیش فرض خیلی ارائه نشده است ، می توان در بسیاری از کانال های حق بیمه و موضوعی به صورت تقاضا مشترک شد.

Bein Sports ، OCS ، Netflix ، Paramount+، کانال+, تمام کانال های پریمیوم علاوه بر رمزگذار تلویزیون شما در دسترس هستند. همچنین می توانید در دسته های موضوعی مانند دسته گل جوانان که شامل کانال های خانوادگی منحصر به فرد توسط کانال است ، مشترک شوید. (تلویزیون وارنر ، دیزنی ، پیوی+، نیکلودئون …) ، یا دسته گل کامل خانواده نارنجی.

بررسی جعبه SOSH از مشتریان چیست؟ ?

برای آسانتر کردن شما نظر در مورد جعبه SOSH, ما با نظرات مختلف موجود در شبکه های اجتماعی و انجمن ها مشورت کردیم. با مشورت با بررسی جعبه SOSH بدانید که مشتریان چه فکر می کنند. توجه داشته باشید که بررسی اینترنتی SOSH آن واقعیت را تا حدی منعکس کنید.

نظرات مثبت در جعبه SOSH

از جانب نظر مثبت در مورد جعبه SOSH, این واقعیت وجود دارد که این یک جعبه اینترنت بدون تعهد است. امروزه بیشتر جعبه های اینترنتی به تعهد 12 ماهه نیاز دارند. جعبه SOSH (و همچنین جعبه قرمز) یک استثناست و چیز خوبی است. این پیشنهاد با افرادی که مایل به اتصال به اینترنت برای اقامت ثانویه هستند ، از محبوبیت زیادی برخوردار است.

یکی دیگر از بررسی های جعبه SOSH مطرح شده: کیفیت WiFi. با تشکر از آخرین نوآوری های LiveBox 5 ، SOSH Box یک شبکه WiFi بسیار خوب را ارائه می دهد. نکته مهمی برای بسیاری از کاربران اینترنت که مرتباً در شبکه بی سیم دچار اختلال می شوند. با این حال ، ما پشیمان می شویم که جعبه SOSH از WiFi 6 سود نمی برد.

سرانجام ، آخرین نظر مثبت, پیشنهاد فیبر SOSH اغلب به عنوان یک جعبه اینترنت دانشجویی محبوب است. SOSH Box با قیمت جذاب و عدم تعهد خود ، مزایای بسیاری برای اغوا کردن جوانان دارد.

نظرات منفی در جعبه SOSH

در میان نظرات منفی جعبه SOSH مطرح شده ، بازده اصلی مربوط به آن است خدمات مشتری SOSH. این لزوماً کیفیت خدمات مشتری نیست که محکوم شود ، اما این واقعیت است که پشتیبانی 100 ٪ آنلاین است. برای ارائه یک پیشنهاد فیبر بدون تعهد با قیمت های جذاب ، SOSH ، دقیقاً مانند Red by SFR ، تصمیم گرفته است تا خدمات مشتری خود را مجازی سازی کند.

مشترک SOSH Box ، برای به دست آوردن کمک به مشتری ، باید به وب سایت اپراتور مراجعه کند. برای رسیدن به یک مشاور ، استفاده از گربه لازم است. همچنین می توان با برگه های کمک مشورت کرد ، یا در مورد انجمن SOSH سؤال کرد.

بررسی جعبه Sosh: قدردانی از متخصصان ما

خلاصه : جعبه SOSH