SOSH VS LIVEBOX BOX: تفاوت عمده بین این دو جعبه در فیبر نارنجی چیست?, Sosh vs YouPrice: در شبکه نارنجی ، کدام یک از این دو KO دیگر را قرار می دهد?

Sosh vs YouPrice: در شبکه نارنجی ، کدام یک از این دو KO دیگر را قرار می دهد

از طرف مواد ، LiveBox شامل تجهیزات مشابه با LiveBox 5 مودم 5 است. اما ، در نارنجی محدود نمی شود زیرا اجازه می دهد با سرعت شروع و نزول تا 500 مگابایت در ثانیه.

SOSH VS LIVEBOX BOX: تفاوت عمده بین این دو جعبه در فیبر نارنجی چیست ?

کم هزینه شرکت تابعه نارنجی همچنین یک جعبه اینترنتی را در فیبر نارنجی ارائه می دهد. بنابراین ، آیا بهتر است در LiveBox یا جعبه SOSH مشترک شوید ?

Sosh Box ، یک پیشنهاد تلویزیونی بدون قیمت اما گران نیست

پیشنهاد کم هزینه نیاز دارد ، با جعبه SOSH ، شما باید چند سرویس را که معمولاً در یک پیشنهاد اینترنتی گنجانده شده است ، نادیده بگیرید. برای جعبه SOSH ، شما باید انجام دهید بدون سرویس تلویزیون. در واقع ، این جعبه اینترنت ارزان قیمت به طور خودکار شامل رمزگذار تلویزیون نیست.

اگر برای شما ، تلویزیون ضروری است ، عضویت در آن ضروری است گزینه بدون رمزگشایی تلویزیون تعهد ، 5 € در ماه. این گزینه به شما این حق را می دهد که از یک تلویزیون Orange Orange TV Unterra HD 4K لذت ببرید.

در طرف جریان فیبر ، جعبه SOSH نیز از جعبه زنده با یک عضله کمتر است با سرعت شروع و نزول تا 300 مگابایت در ثانیه. مطمئناً برای استفاده های روزمره بیش از حد کافی است. اما می تواند برای افرادی که در جریان بازی بازی می کنند و به سرعت فوق العاده قدرتمندی نیاز دارند ، کمی عادلانه تر باشد.

LiveBox: سرعت بهتر و تلویزیون برای کمتر از 25 €

در نارنجی ، هیچ جعبه تلویزیون وجود ندارد ! حتی اگر LiveBox یک پیشنهاد سطح ورودی باشد ، این شایستگی بودن را دارد پیشنهاد بازی سه گانه. در واقع ، تلویزیون نارنجی با حداکثر 140 کانال در رمزگشایی Ultra HD 4K که در صورت درخواست عرضه می شود ، گنجانده شده است.

از طرف مواد ، LiveBox شامل تجهیزات مشابه با LiveBox 5 مودم 5 است. اما ، در نارنجی محدود نمی شود زیرا اجازه می دهد با سرعت شروع و نزول تا 500 مگابایت در ثانیه.

آنجا کجا نارنجی سخاوتمندانه ترین در مقایسه با شرکت تابعه کم هزینه خود است ، در بازپرداخت هزینه های خاتمه است از اپراتور سابق شما. اپراتور تاریخی بازپرداخت تا 150 یورو در حالی که SOSH حداکثر در 100 یورو افزایش می یابد.

بنابراین ، SOSH یا LiveBox Box ?

حتی اگر جعبه SOSH و LiveBox دو پیشنهاد ارزان قیمت باشند ، SOSH Box به شما امکان می دهد تا اولین سال را به عنوان سال دوم ذخیره کنید. اما ، اگر در گزینه Decoder TV در SOSH مشترک شوید ، سال اول ، سال اول ، در LiveBox به قیمت بالاتری خواهید رسید.

بنابراین اگر می خواهید تلویزیون و یک جریان حتی کارآمدتر, بدون شک مشترک تر برای عضویت در این کشور است جعبه زنده نارنجی.

این اطلاعات را با کلیک بر روی اینجا به اشتراک بگذارید

تمام اخبار Degrouptest را در Google News دنبال کنید.

Degrouptest محتوای خود را به طور مستقل می نویسد. محصولات و خدمات خاصی را می توان با پیوندهای وابستگی که به الگوی اقتصادی ما کمک می کند ، ارجاع شود (یافتن+).

Sosh vs YouPrice: در شبکه نارنجی ، کدام یک از این دو KO دیگر را قرار می دهد ?

آنها هر دو شریک نارنجی هستند. هر دوی آنها یک بسته موبایل را با قیمت کمتر از 10 یورو در 4G/4G ارائه می دهند+. و همچنین تلفن نامحدود. بنابراین چگونه می توان بین آنها تصمیم گرفت ?

مسابقه بوکس بین Sosh و Yeprice برای بهترین بسته شبکه نارنجی

Ida Zlotykamien – منتشر شده در تاریخ 04/14/2023 در 1:25 بعد از ظهر

SOSH: قیمت و سرعت

در اینجا نوه کم هزینه نارنجی است: SOSH. هرکسی که بخواهد بدون صحبت در مورد جوراب های Archi-Duchess یک بسته کم هزینه را ارائه دهد ، فقط یک بسته کم هزینه را ارائه می دهد لازم برای حل و فصل امور فعلی شما : تلفن بدون شمارش از یک طرف ، زیرا مینی فرم ها با 2 ساعت تماس بسیار محدود هستند و از طرف دیگر 1 گیگا اینترنت موبایل برای مشورت با ایمیل های خود ، کمی گشت و گذار یا بارگیری یک برنامه از هر زمان زمان.

او دو دارایی دارد تا در رابطه با حریف خود به شما پیشنهاد دهد:

  1. قیمت :: 7.99 € در ماه, نرخ ثابت و بدون شرایط زمانی ، برای اشتراک بدون تعهد: ارزانترین این دو است
  2. جریان : SOSH تنها اپراتورهای جایگزین شریک نارنجی است که این امتیاز را دارند که به شما پیشنهاد دهند همان جریان او: 655 مگابایت در ثانیه, چه چیزی با فیبر رقابت کنیم !

بنابراین فرمول شامل موارد است تلفن نامحدود در فرانسه و از اروپا و ادارات خارج از کشور فرانسه ، مناطقی که از آنها بی تفاوت استفاده خواهیم کرد تنها گیگا داده ها در دسترس. بدون شک جایی است که کف آن صدمه دیده است ، و اینکه ما به رقیب او می پردازیم youprice.

YouPrice: حجم و انعطاف پذیری

یک پاکت اینترنتی 20 برابر بزرگتر ! به این حرف چه بگوییم ?

بله ، بسته “Le One” با 20 گیگابایت از YouPrice Cité یک یورو بیشتر که رقیب او است ، اما چه تفاوتی دارد ! بنابراین مطمئناً ، جریان است با 100 مگابایت در ثانیه, اما این معادل اتصال ADSL است و به اندازه کافی برای جریان به صورت سیال.

و بهتر است: در YouPrice ، Lille Mvno ، بسته ها هستند قابل تنظیم. در این حالت ، 20 گیگا می تواند در 30 و حتی 40 گیگا قرار بگیرد هر دو برش هر کدام 1 یورو. بنابراین می توانیم بسته آن را با چند کلیک ، از منطقه مشتری آن “شارژ” کنیم. این امر باعث می شود که هر ماه با مصرف واقعی ، برای جلوگیری از خروجی های گران قیمت و همیشه پرداخت کنید در بهترین. عملی ، نه ?

در هر صورت ، به صورت کتبی ، انتخاب ما انجام می شود: ما مقدار را با سرعت ترجیح می دهیم !

این اطلاعات را با کلیک بر روی اینجا به اشتراک بگذارید

تمام اخبار Ariase را در Google News دنبال کنید.