SoundCloud چه چیزی را دارد? آن را خودتان نوازنده کنید ، یک حساب SoundCloud – ideel را خاتمه دهید

نحوه خاتمه اشتراک SoundCloud

سازندگان محتوا می توانند برای بارگیری محتوای بیشتر مشترک شوند و آمار گوش دادن بیشتر را دریافت کنند. Pro Unlimited (که اکنون Next Pro نامیده می شود) شامل دسترسی به SoundCloud برای هنرمندان و همچنین سایر ابزارها برای به اشتراک گذاشتن موسیقی و توسعه حرفه خود در SoundCloud و فراتر از آن است.

ابله صدا

SoundCloud یکی از بسیاری از سیستم عامل های آنلاین است که می توانید برای گوش دادن به موسیقی به صورت رایگان و ایجاد یک جامعه در اطراف آهنگ های خود استفاده کنید. کاربران در سراسر جهان می توانند پرونده های صوتی خود را در آنجا بارگیری کنند تا مردم آنها را کشف کنند. در این مقاله ، ما همه چیزهایی را که باید در مورد SoundCloud به عنوان خالق و شنونده بدانید مرور خواهیم کرد.

 1. SoundCloud ، چه چیزی ?
 2. Soundclound رایگان است ?
 3. قیمت اشتراک SoundCloud
 4. اگر خالق هستید ، چگونه می توان از SoundCloud استفاده کرد ?
 5. اشتراک سازندگان
 6. نحوه استفاده از پلتفرم به عنوان شنونده ?
 7. اشتراک های SoundCloud Go
 8. بررسی های SoundCloud

SoundCloud ، چه چیزی ?

SoundCloud یک سرویس پخش موسیقی و بستری است که هنرمندان مستقل و مستقل می توانند موسیقی خود را پخش کنند ، چه رایگان و چه به صورت محتوای پرداخت شده. این پلتفرم که در سال 2008 راه اندازی شد نیز مکانی برای بارگیری و پخش پادکست ها است.

بر خلاف سایت های دیگر ، فقط یک نوع حساب وجود دارد ، خواه شما خالق باشید یا فقط شنونده. SoundCloud همچنین ابزارهای زیادی را برای توسعه هنرمندانی مانند Mastering Audio ارائه می دهد ، که برای افراد دارای اشتراک پرداخت شده کاهش می یابد. از مشورت با مقاله ای که به SoundCloud Mastering اختصاص داده ام دریغ نکنید.

شما همچنین به یک سرویس توزیع به نام SoundCloud برای هنرمندان و ابزارهای کسب درآمد دسترسی دارید.

SoundCloud رایگان است ?

گوش دادن به میلیون ها موسیقی موجود در SoundCloud کاملاً رایگان است که آیا شما یک حساب SoundCloud دارید یا خیر. از طرف دیگر ، نسخه غیر پرداخت SoundCloud برای شنوندگان توسط تبلیغات و توزیع در قالب MP3 با کیفیت 128 کیلوبیت بر ثانیه تأمین می شود . اگر نمی خواهید تبلیغاتی برای گوش دادن به گوش دادن خود داشته باشد ، باید به اشتراک پرداخت شده بروید.
برای سازندگان ، در میزان موسیقی که می توان بارگیری کرد ، محدودیت هایی دارد ، آمار نگهداری شده برای هر آهنگ و برخی از کنترل ها و ابزارهای پیشرفته. بنابراین ، نوازندگان می توانند حداکثر سه ساعت صوتی را بارگیری کنند ، اندازه پرونده ها نمی توانند از 4 گیگابایت تجاوز کنند.
اگر می خواهید از تمام مزایای SoundCloud استفاده کنید ، به اشتراک پرداخت نیاز دارید.

قیمت اشتراک SoundCloud

اگر می خواهید به صورت رایگان در SoundCloud ثبت نام کنید ، باید اشتراک بعدی را انتخاب کنید.
سپس دو گزینه اشتراک پرداخت شده برای سازندگان وجود دارد:

 • Next Pro (سابقاً طرفدار نامحدود) : شامل تمام ابزارهای SoundCloud برای هنرمندان و همچنین بارگیری نامحدود از هر کیفیت صوتی. قیمت آن 11 یورو در هر ماه یا 85 یورو در سال اول یا 7.08 یورو در ماه است.
 • SoundCloud برای هنرمندان (که قبلاً توسط SoundCloud استراحت می کرد): به شما امکان می دهد موسیقی نامحدود را در سرویس های پخش و محبوب ترین شبکه های اجتماعی با قیمت 30 دلار در سال توزیع کنید.
 • DJ Soundcloud DJ : به عناوین SoundCloud اجازه می دهد تا در برنامه های DJ انتخاب شده مخلوط شوند و تعداد نامحدودی از عناوین را ذخیره کنند تا با برنامه های DJ انتخاب شده خود به صورت آفلاین گوش دهند. قیمت 19.99 یورو در ماه است.

حسابرسان بین دو گزینه اشتراک پرداخت شده را انتخاب می کنند:

 • SoundCloud Go : 5.99 یورو در ماه برای گوش دادن بدون تبلیغات. می توانید تعداد نامحدودی از آهنگ ها را برای پخش آفلاین ذخیره کنید.
 • SoundCloud Go+ : 9.99 یورو در ماه برای خواندن آنلاین و آفلاین بدون تبلیغات با دسترسی کامل به کاتالوگ پلتفرم. شما می توانید از ابزارهای با کیفیت بالا و دسترسی به ابزارهای DJ لذت ببرید.

آزمایشات رایگان برای همه اشتراک ها ارائه می شود. علاوه بر این ، دانش آموزان از 50 ٪ تخفیف در SoundCloud Go بهره مند می شوند+.

اگر خالق هستید ، چگونه می توان از SoundCloud استفاده کرد ?

اول از همه ، SoundCloud نه تنها برای نوازندگان در نظر گرفته شده است. همچنین می توانید کتاب های صوتی و پادکست ها را برای معرفی آنها به شنوندگان بارگیری کنید.

برای انتشار یک فایل صوتی ، EP یا یک آلبوم ، به سادگی پرونده های صوتی و جلد آلبوم خود را بارگیری کنید و جزئیات آهنگ را وارد کنید. SoundCloud به شما توصیه می کند که فایلهای استریو استریو مانند WAV ، FLAC ، AIFF یا ALAC را در میان دیگران بارگیری کنید ، اما آنها را در پرونده های AAC 256kbps رمزگذاری می کند که فقط در دسترس شنوندگان است که SoundCloud Go را پرداخت می کنند+.

اگر تصمیم بگیرید که جلد آلبوم را بارگیری نکنید ، تصویر آهنگ شما در پخش کننده چندرسانه ای به طور پیش فرض عکس پروفایل شما خواهد بود. شما باید به طور دقیق ابرداده را درک کنید. بنابراین ، اگر تصمیم دارید از موسیقی خود درآمد کسب کنید ، می توانید هزینه های خود را دنبال کنید.

شما می توانید نسخه خود را عمومی یا خصوصی انتخاب کنید (بنابراین فقط برای کسانی که لینک آهنگ دارند) در دسترس است ، اجازه بارگیری مستقیم یا نه.

با استفاده از SoundCloud Pro ، می توانید نظرات را غیرفعال کرده و حتی ضمن نگه داشتن تعداد گوش دادن ، نظرات و اطلاعات مجدد آن ، یک آهنگ را جایگزین کنید.

اشتراک برای سازندگان

بیایید به طور مفصل اشتراک های پرداخت شده SoundCloud را برای هنرمندان و Next Pro در دسترس برای سازندگان ببینیم.

استراحت توسط SoundCloud / SoundCloud برای هنرمندان

SoundCloud برای هنرمندان (که قبلاً توسط SoundCloud استراحت می کرد) یک سرویس توزیع با اشتراک مشابه Distrokid یا Tunecore است. این امکان را به شما می دهد تا موسیقی خود را در بیش از 25 سیستم عامل از جمله Spotify ، Apple Music ، Instagram و Tiktok توزیع کنید. با ثبت نام ، شما موافقت می کنید که SoundCloud برای هنرمندان تنها خدمات توزیع شما برای حداقل 12 ماه است.

هنرمندانی که از طریق SoundCloud برای هنرمندان توزیع می شوند می توانند 100 ٪ از هزینه های SoundCloud خود را به علاوه 80 ٪ درآمد سایر خدمات موسیقی حفظ کنند.

همچنین فرصت هایی برای برخی از هنرمندان وجود دارد که در برنامه ای به نام ادغام شوند REST SELECT توسط SoundCloud, در دسترس در برنامه یا با دعوت. این یک برنامه خدمات برتر برای هنرمندان پررونق است.

اگر در استراحت پذیرفته شده اید انتخاب کنید, شما می توانید با یک نماینده اختصاصی هنرمند کار کنید تا به شما در توسعه حرفه خود کمک کند. اعضای SELECT SELECT به ابزارهای تبلیغاتی و کمک های شخصی دسترسی دارند. این اعضا همچنین فرصت های بیشتری برای قرار دادن در سیستم عامل های پخش و لیست پخش رادیو دارند. اعضا همچنین بخشی از گروه هنرمندانی هستند که Soundcloud صندوق شتاب دهنده هنرمند خود را در نظر می گیرد ، که می تواند به تأمین مالی کل یک پروژه ثبت نام از ابتدا تا پایان کمک کند

Pro Unlimited / Next Pro

سازندگان محتوا می توانند برای بارگیری محتوای بیشتر مشترک شوند و آمار گوش دادن بیشتر را دریافت کنند. Pro Unlimited (که اکنون Next Pro نامیده می شود) شامل دسترسی به SoundCloud برای هنرمندان و همچنین سایر ابزارها برای به اشتراک گذاشتن موسیقی و توسعه حرفه خود در SoundCloud و فراتر از آن است.

با این اشتراک ، می توانید ساعت ها موسیقی را بدون هیچ گونه محدودیتی بارگیری کنید و به ویژگی های اختصاصی دسترسی پیدا کنید.

شما همچنین می توانید:

 • دسترسی به تمام آمار پیشرفته SoundCloud ؛
 • آهنگ ها را بدون از دست دادن آمار خود جایگزین کنید
 • عناوین خود را با تعداد نامحدود بارگیری ارائه دهید
 • نظرات و آمار عمومی را با حالت خاموش غیرفعال کنید
 • برنامه ریزی آنلاین آهنگ های خود را در SoundCloud برنامه ریزی کنید
 • دسترسی به SoundCloud Go+ با نیمی از قیمت ؛
 • 3 اعتبار کارشناسی ارشد ماهانه رایگان دریافت کنید.

نحوه استفاده از پلتفرم به عنوان شنونده ?

حتی اگر قصد انتشار موسیقی یا پادکست را ندارید ، همیشه می توانید مشترکان را در SoundCloud جمع کنید اگر مردم دوست دارند آنچه را که شما منتشر می کنید و لیست های پخش می کنید ایجاد کنید. همچنین یک بستر فوق العاده برای حمایت مستقیم از موسیقی دانانی که دوست دارید از آنجا که می توانید پول بدهید و مستقیماً مجدداً از آنها استفاده کنید.وقتی به یک آهنگ گوش می دهید ، می توانید در مورد یک لحظه خاص در یک آهنگ اظهار نظر کنید ، ویژگی ای که در سایر سیستم عامل های جریان پیدا نخواهید کرد.

 • صفحه اصلی Soundcloud شما با توجه به سابقه گوش دادن شما ، هنرمندان و آهنگ هایی را که به شما توصیه می شود ارائه می دهد. همچنین می توانید گزینه های جدید ، بهترین آهنگ ها و لیست پخش های سرمقاله را پیدا کنید.
 • صفحه ی شما جریان آخرین نشریات هنرمندانی را که دنبال می کنید و همچنین هر آنچه که توسط افرادی که دنبال می کنید منتشر کرده است ، به نمایش می گذارد.
 • در صفحه شما کتابخانه, شما می توانید آهنگ های خود را که اخیراً به آنها گوش داده شده است ، آهنگ هایی که دوست داشتید ، تمام آلبوم ها ، لیست های خواندن یا ایستگاه هایی که ضبط کرده اید و لیستی از هنرمندانی که دنبال می کنید ، نمایش دهید.

اشتراک های SoundCloud Go

به عنوان یک حسابرس ، می توانید بدون تبلیغات برای دو اشتراک ثبت نام کنید: SoundCloud Go و SoundCloud Go+.
SoundCloud Go شما از شر تبلیغات خلاص می شوید و به شما امکان می دهد تعداد نامحدودی از عناوین را ضبط کنید تا به صورت آفلاین به آنها گوش دهید.
SoundCloud Go+ همچنین صدای با کیفیت بالا از 256 Kbps AAC را به شما ارائه می دهد ، که کم و بیش معادل 320 Kbps MP3 است. به خاطر داشته باشید که اگر فایل بارگیری شده توسط هنرمند بدون ضرر باشد ، می توانید فقط با کیفیت صوتی پخش کنید. همچنین به شما امکان دسترسی به کاتالوگ Premium Souncloud را می دهد.علاوه بر این ، با این اشتراک می توان در برنامه های DJ انتخاب شده مخلوط شد. این آخرین پیشنهاد از طریق A نیز موجود است اشتراک Soundcloud DJ. اشتراک DJ همه چیزهایی را که SoundCloud Go+ ارائه می دهد ارائه می دهد و به شما امکان می دهد تعداد نامحدودی از آهنگ ها را برای خواندن آفلاین در برنامه های DJ خاص بارگیری کنید.

بررسی های SoundCloud

SoundCloud یک بستر عالی است ، چه برای هنرمندان و چه برای شنوندگان. هنرمندان و طرفداران می توانند با اظهار نظر در مورد آهنگ ها ، انتشار مجدد آنها و ارسال مستقیم پیام ها با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. همچنین می توانید لیست های پخش را ایجاد کنید که مشترکان شما بتوانند با آنها مشورت کنند. استفاده از این سیستم عامل آسان است و به شما کمک می کند تا محتوای شما ویروسی شود.

نکته منفی این است که تجربه گوش دادن رایگان شامل تبلیغات است ، اما در دنیای پخش موسیقی جدید نیست. اما اشتراک های رایگان و پرداخت شده نیازهای همه بودجه را برآورده می کند.

نحوه خاتمه اشتراک SoundCloud ?

SoundCloud یک پلت فرم موسیقی آنلاین است که به شما امکان می دهد گوش دادن ، به اشتراک گذاری و بارگیری آهنگ ها. همچنین می توانید هنرمندان مورد علاقه خود را دنبال کرده و لیست های پخش ایجاد کنید. SoundCloud یک بستر عالی برای دوستداران موسیقی است که می خواهند هنرمندان جدید را کشف کنند یا آهنگ های مورد علاقه خود را در یک مکان گوش دهند. آرزو می کنی اشتراک SoundCloud خود را متوقف کنید ? در این مقاله از روشهای خاتمه خدمات استفاده می شود. زندگی خود را ساده کنید و اشتراک های خود را با IDEEL مدیریت کنید !

اشتراک خود را به راحتی با Ideel خاتمه دهید

بنابراین IDEEL به شما امکان می دهد اشتراک SoundCloud خود را خاتمه دهید در جایگاه تو. فقط اطلاعات تماس خود را برای ما ارسال کنید و ما مراقب همه چیز هستیم ! اگر می خواهید اشتراک های خود را مدیریت کنید یا حتی سایر قراردادها را متوقف کنید, به ایدیل فکر کنید !

 1. ايجاد كردن حساب IDEEL شما
 2. اضافه کردن اشتراک SoundCloud در داشبورد Ideel شما
 3. اشتراک را انتخاب کنید
 4. روی “کلیک کنید”خاتمه دادن“، و جزئیات حساب خود را پر کنید
 5. تأییدیه را از طریق ایمیل طی چند ساعت دریافت خواهید کرد.

در چند کلیک اکنون به IDEEL بپیوندید تا این اشتراک و موارد زیر را خاتمه دهید.

اشتراک SoundCloud خود را exii exii

برای خاتمه اشتراک SoundCloud ، باید بدانید که خاتمه دادن انجام شد در پشتیبانی که از آن مشترک شده اید.

اشتراک خود را از وب سایت حذف کنید:

 1. به وب سایت SoundCloud بروید.
 2. شما به یک رایانه به فضای Soundcloud Pro خود وصل می شوید.
 3. به تنظیمات اشتراک خود بروید.
 4. سپس “لغو گزینه تجدید خودکار” را انتخاب کنید.

اشتراک خود را از فروشگاه Google Play حذف کنید:

 1. به فروشگاه Google Play بروید
 2. به حساب خود دسترسی پیدا کنید
 3. روی “پرداخت ها و اشتراک ها” کلیک کنید
 4. اشتراک SoundCloud را انتخاب کنید
 5. در آخر ، روی “لغو” کلیک کنید.

اشتراک خود را از دستگاه iOS حذف کنید:

 1. تنظیم را باز کنید.
 2. نام خود را و سپس “اشتراک” انتخاب کنید.
 3. روی اشتراک “SoundCloud” کلیک کنید.
 4. سرانجام ، “لغو اشتراک” را فشار دهید.

جدول روشهای خاتمه

خاتمه دادن با
ادم خوراکی آره
پست الکترونیک هیچ
تلفن هیچ
نامه ساده هیچ
نامه ثبت شده هیچ
به صورت حضوری هیچ
برخط آره

اطلاعات مهم در مورد خاتمه

اول از همه ، باید بدانید که وقتی اشتراک خود را برنده می شوید ، قادر نخواهید بود دسترسی بیشتر به حساب شما و داده های شما حذف می شود. این بدان معنی است که شما دیگر قادر به گوش دادن به موسیقی آنلاین نخواهید بود و دیگر قادر به بارگیری آهنگ های جدید نخواهید بود.

علاوه بر این ، این مهم است که بدانید اگر اشتراک های فعلی دارید ، قبل از اینکه بتوانید حساب SoundCloud خود را حذف کنید ، باید آنها را خاتمه دهید.

آیا یک دوره تعهد برای اشتراک SoundCloud وجود دارد؟ ?

اشتراک SoundCloud یک اشتراک ماهانه است. در هرموقعی می توانید لغو کنید. هیچ قراردادی یا تعهد لازم نیست. این بدان معنی است که شما در صورت تمایل ، بدون هیچ هزینه اضافی ، می توانید اشتراک خود را در طول ماه خاتمه دهید.

آیا می توانیم برای اشتراک SoundCloud شما بازپرداخت کنیم ?

متأسفانه ، بازپرداخت برای اشتراک SoundCloud امکان پذیر نیست. شرایط عمومی استفاده تصریح می کند که خریدها نهایی و غیر قابل بازپرداخت هستند.

اطلاعات بیشتر در مورد اشتراک SoundCloud

پیشنهاد اشتراک ارائه شده توسط SoundCloud چیست ?

سودنکلود انواع مختلفی از اشتراک را ارائه می دهد:

 • Soundcloud Basic به صورت رایگان در دسترس است
 • SoundCloud Go با قیمت 5.99 یورو در هر ماه
 • SoundCloud Go+ برای 9.99 € در ماه