نحوه پرداخت اشتراک ارزان تر Spotify خود? 3 نکته!, حق بیمه Spotify ارزان در 1 یورو: در اینجا ساده ترین راه حل است

Spotify Premium تنها در 1 یورو: چگونه ارزان تر پرداخت کنیم

با VPN می توان قیمت اشتراک های مختلف زندگی روزمره خود را کاهش داد. این مربوط به سیستم عامل های پخش موسیقی ، مانند Spotify است. به طور مشخص ، برای به دست آوردن اشتراک حق بیمه فقط در 1 یورو ، کافی است که موقعیت مکانی خود را در یک کشور خارجی مانند ترکیه یا حتی هند شبیه سازی کنید. همه اطلاعات را برای کسب اشتراک Spotify Premium خود در 1 یورو و برخی از آنها بزرگنمایی کنید.

نحوه پرداخت اشتراک ارزان تر Spotify خود ? 3 نکته !

حتی اگر تمایل به گوش دادن به Deezer برای پیمایش موسیقی خود داشته باشم ، باز هم در مورد Spotify به شما می گویم. با لکه بینی کردن ? این بیش از 50 میلیون عنوان موسیقی در اختیار شماست ، که در تمام صفحه ها سازگار است (تلفن های هوشمند ، رایانه ها ، تبلت ها ، تلویزیون).

آنا

ارسال شده در 26 نوامبر 2022 در ساعت 2:15 بعد از ظهر
ویرایش شده در 26 نوامبر 2022 در 2:10 بعد از ظهر

برای گوش دادن به بهترین صداهای خود ، فقط مشترک شوید. اشتراک پرداخت می شود ، حتی اگر یک نسخه رایگان وجود داشته باشد که موسیقی آن به دلیل بسیاری از تبلیغات که مداخله می کنند ، دائماً بریده می شود. من در مورد شما نمی دانم ، اما من را اذیت می کنم تا به میخانه های بیشتری گوش کنم تا موسیقی !

بنابراین بسته به وضعیت خود چندین پیشنهاد اشتراک با قیمت های مختلف دارید.

این می تواند از 4.99 یورو در ماه برای دانش آموز و حداکثر 15.99 یورو برای کل خانواده (اشتراک با 6 حساب) باشد. شما آن را گران می دانید ? با Digipolis ، من هستم آنجا برای دادن به شما 3 نکته برای پرداخت کمتر اشتراک Spotify خود.

هیچ وقت برای خواندن همه چیز ? در اینجا 3 نکته آورده شده است:
1) قابل اطمینان ترین: یک VPN (من توصیه می کنم nordvpn یا protonvpn) برای پرداخت Spotify در حدود 1.5 € (ترفند جغرافیایی در کشور دیگری).
2) اشتراک خود را با خانواده یا دوستان خود به اشتراک بگذارید.

3) از برنامه SPLIIIT استفاده کنید.

Spotify: اشتراک های مختلف حق بیمه چیست ?

Spotify دارای اشتراک رایگان با تبلیغات یکپارچه و 4 اشتراک پرداخت شده است: اشتراک شخصی ، دوتایی حق بیمه ، خانواده و دانش آموز.

اشتراک شخصی

با قیمت 9.99 یورو / ماه, می توانید با یک حساب واحد در Spotify مشترک شوید. مزایای :

 • موسیقی بدون تبلیغ و بدون وقفه.
 • موسیقی هر کجا که بروید ، حتی آفلاین.
 • موسیقی روی تقاضا.

اشتراک دوتایی

قیمت در 12.99 یورو در ماه با 2 حساب Spotify. با این اشتراک حق بیمه ، مزایا به شرح زیر است:

 • 2 حساب حق بیمه. ایده آل برای زوج هایی که در کنار هم زندگی می کنند و می خواهند موسیقی خود را در کنار خود گوش دهند.
 • موسیقی بدون تبلیغ و بدون وقفه.
 • موسیقی.
 • تمام عناوین شما در صورت درخواست شما.

اشتراک خانوادگی

این اشتراک حق بیمه گرانترین است: 15.99 یورو در ماه و می تواند دفع کند حداکثر 6 حساب. شما از:

 • 6 حساب حق بیمه: مناسب برای یک خانواده بزرگ ، که هر یک از آنها می توانند یک حساب Spotify داشته باشند.
 • موسیقی بدون تبلیغ و بدون وقفه.
 • موسیقی.
 • موسیقی روی تقاضا.
 • امکان مسدود کردن موسیقی با محتوای صریح.
 • دسترسی به Spotify Kids: این یک برنامه جداگانه برای کودکان است.

دانشجو

در صورتی که دانشجوی واجد شرایط دانشگاه باشید ، می توانید قیمت ویژه ای از آن داشته باشید 4.99 یورو در ماه برای اشتراک Spotify شما. با این حساب دانشجویی حق بیمه ، ما از:

 • موسیقی بدون تبلیغ و بدون وقفه.
 • موسیقی حتی آفلاین.
 • موسیقی روی تقاضا.

برای عضویت در این اشتراک دانشجویی ، شما باید در یک موسسه آموزش عالی معتبر ثبت نام کنید.

اشتراک Spotify: نحوه پرداخت ارزان تر ?

وجود دارد 3 نکته برای پرداخت اشتراک Spotify خود ارزان تر: با به اشتراک گذاشتن اشتراک خود با دوستان خود ، با اتصال از طریق VPN یا با ایجاد یک حساب کاربری در SPLIIIT.

1. اشتراک یک اشتراک خانوادگی در چندین مورد

ایده آل این است که یک اشتراک خانوادگی را با 15.99 یورو در ماه با چند دوست به شما انجام دهید (اگر بخشی از یک خانواده بزرگ نیستید). در این حالت ، اگر شما 6 نفر برای اشتراک این اشتراک خانوادگی باشید ، فقط برای شما هزینه خواهد کرد 2.60 یورو در هر ماه برای هر یک از شما !

تنها مشکل این است که ، با توجه به شرایط عمومی Spotify ، شما فقط می توانید این اشتراک را در صورتی که همه اعضا متعلق به یک خانواده و بنابراین به همان آدرس است ، منعقد کنید.

بنابراین چگونه انجام دهیم ? ساده است ! لازم خواهد بود همان آدرس پستی را به عنوان حساب حق بیمه اصلی نشان دهید هنگام عضویت در اشتراک خود ، به طوری که Spotify این واقعیت را در نظر می گیرد که همه شما را در همان خانه قرار داده اند.

باید بدانید که این عمل بدون خطر نیست. در واقع ، Spotify از Google Maps به عنوان جستجوی آدرس کاربران خود هنگام عضویت استفاده می کند. این امر برای تأیید این است که آنها واقعاً در مکانی که در زمان ثبت نام مشخص شده است ساکن هستند.

در بدترین موارد ، شما خطر بسته شدن حساب خود را توسط سیستم عامل دارید … هیچ چیز خیلی جدی نیست. بنابراین ، شما همیشه می توانید این عمل را امتحان کنید که به نظر می رسد بیشتر اوقات تحمل می شود.

2. با تشکر از VPN ارزان تر پرداخت کنید

باید بدانید که اشتراک Spotify Premium در کشورهای دیگر هزینه کمتری دارد مانند هند ، فیلیپین یا حتی ترکیه.

قیمت اشتراک Spotify در Türkiye فقط است 1.32 یورو در ماه (ارزانترین در جهان) ، در هند ، 1.39 یورو در ماه و در فیلیپین تنها 2.27 یورو به جای 9.99 یورو در فرانسه است.

چرا چنین اختلاف قیمت بالایی بین 2 کشور ? صرفاً به دلیل تفاوت در قدرت خرید بین هر کشور.

با داشتن VPN ، می توانید از این قیمت های کاهش یافته استفاده کنید. برای این کار ، شما باید خود را در ترکیه (یا کشور دیگری ، همانطور که احساس می کنید) زمین بزنید.

بنابراین استفاده می کند شمالی یا رفیق جغرافیایی خود را انجام دهید. بنابراین ، شما هر ماه با پرداخت تنها اشتراک Spotify با قیمت ترکیه (یا کشور دیگر) پس انداز قابل توجهی خواهید کرد !

چگونه می توان مکان خود را در کشور دیگری شبیه سازی کرد ?

 • اول ، بارگیری کنید شمالی در تلفن همراه یا رایانه. قیمت بین متفاوت است 3.15 و 4.18 € / ماه (اگر آن را به مدت یک ماه مصرف کنید ، قیمت آن به 10 € افزایش می یابد).
 • افتتاح NordVPN و انتخاب کشور مورد نظر در لیست. اگر هند را انتخاب کنید ، NordVPN به سرور Indou وصل می شود.
 • در اینجا شما در هند ژئولوژیک شده اید. بنابراین ، می توانید از اشتراک Spotify با قیمت هند بهره مند شوید. فراموش نکنید که از یک صفحه ناوبری خصوصی و کوکی های خالی به سایت وصل شوید.
 • سرانجام اشتراک Spotify خود را با کارت بانکی خود پرداخت کنید.

چگونه اگر کارت اعتباری برای پرداخت خارجی نرود ?

اگر پرداخت به دلیل ارز خارجی رد شود ، استفاده از یک بانک تلفن همراه به عنوان ترجیح داده می شود شورش یا خردمند که تمام پرداخت های خارجی را می پذیرد. در غیر این صورت ، بدیهی است می توانید استفاده کنید پیپ برای پرداخت اشتراک خود ، که برای انجام معامله به تشریفات کمتری نیاز دارد.

Spotify Premium تنها در 1 یورو: چگونه ارزان تر پرداخت کنیم ?

روش پرداخت اشتراک Spotify با 1 یورو

با گذشت سالها ، Spotify همچنان به محبوبیت خود ادامه می دهد. بیشتر و بیشتر مصرف کنندگان فرانسوی تصمیم می گیرند برای حذف تبلیغات و لذت بردن از موسیقی نامحدود ، اشتراک حق بیمه را انتخاب کنند. با این حال ، این هزینه مشخصی دارد. در فرانسه ، اشتراک Spotify Premium 9.99 یورو در ماه است. اگرچه بسیاری از آنها هنوز از آن آگاه نیستند ، اما یک نکته ساده برای کاهش قیمت اشتراک Spotify شما وجود دارد.

در عمل ، برای به دست آوردن حق بیمه Spotify در 1 یورو ، باید:

 1. اشتراک در یک سرویس VPN.
 2. اتصال به کشوری که اشتراک Spotify به عنوان مثال در ترکیه ارزان تر است.
 3. از اشتراک Spotify Premium فقط در یک یورو در ماه و چند مورد استفاده کنید.
 • نکته ای برای لذت بردن از اشتراک Spotify Premium در ماه 1 یورو
 • کشورهایی که اشتراک های Spotify ارزان دارند (حدود 1 یورو) ?
 • بهترین VPN برای دریافت اشتراک ارزان Spotify
 • Nordvpn: بسیاری از سرورها در Türkiye برای کاهش قیمت Spotify
 • معاملات خوب Spotify: کاهش اشتراک قیمت با Cyberghost

محتوای این صفحه توسط یک متخصص تحریریه در مورد تاریخ تأیید شده است 08/31/2023

با VPN می توان قیمت اشتراک های مختلف زندگی روزمره خود را کاهش داد. این مربوط به سیستم عامل های پخش موسیقی ، مانند Spotify است. به طور مشخص ، برای به دست آوردن اشتراک حق بیمه فقط در 1 یورو ، کافی است که موقعیت مکانی خود را در یک کشور خارجی مانند ترکیه یا حتی هند شبیه سازی کنید. همه اطلاعات را برای کسب اشتراک Spotify Premium خود در 1 یورو و برخی از آنها بزرگنمایی کنید.

حق بیمه Spotify ارزان را بدست آورید

با اتصال به ترکیه ، همه می توانند از اشتراک Spotify با 1 یورو لذت ببرند.

نکته ای برای لذت بردن از اشتراک Spotify Premium در ماه 1 یورو

در فرانسه ، اشتراک Spotify Premium درخواست می کند هر ماه 9.99 یورو بپردازد. برای بسیاری از مصرف کنندگان ، این بودجه ای است که بسیار قابل توجه است. بسیاری از کاربران پس از آن به دنبال یک هستند نکته ای برای اشتراک Spotify ارزان قیمت. با توجه به این ، VPN ها خود را به عنوان بهترین گزینه معرفی می کنند.

از آنجا که در سایر کشورهای جهان ، قیمت Spotify Premium بسیار پایین تر است ، کافی است که باور کنیم که ما در خارج از کشور هستیم. مقصد به نفع دیگر برای سایر اشتراک های حق بیمه ، ترکیه ، هند یا حتی آرژانتین است. در این مقصد ها, اشتراک برای Spotify Premium فقط یک یورو و چند ماه در ماه هزینه دارد.

نکته برای یافتن Spotify در 1 €

روش برای باز کردن نرخ کاهش یافته Spotify.

رویه باز کردن اشتراک Spotify Premium فقط به یک یورو:

 1. مشترک شدن در یک سرویس VPN مانند NordVPN (با کلیک بر روی اینجا).
 2. به سرور هند یا ترکیه متصل شوید.
 3. به وب سایت Spotify بروید.
 4. با استفاده از پی پال و کارت بانکی مجازی ، اشتراک در سرویس را مشترک کنید.

پرداخت اغلب چیزی است که در بین کاربران اینترنت که این تکنیک را امتحان می کنند مشکل ایجاد می کند. برای اینکه مسدود نشود ، لازم استاز برنامه پی پال استفاده کنید. اگر انسداد همچنان ادامه داشته باشد ، باید کارت بانکی مجازی را با پذیرش تغییر رایگان ارز ، با کارت بانکی مجازی تهیه کنید. توجه داشته باشید که پرداخت با کارت هدیه از کشور منتخب نیز امکان پذیر است.

در حین دستکاری ، اگر قیمت نمایش داده شده تغییر نکند و همیشه ماهانه 9.99 یورو باشد ، باید سعی کنید کوکی های مرورگر خود را خالی کنید. همچنین مراقب باشید, قیمت نمایش داده شده به ارز محلی خواهد بود. در صورتی که این پلتفرم از کارت بانکی فرانسوی امتناع ورزد ، از استفاده از برنامه پی پال یا حتی از طریق کارت هدیه Spotify که در بالادست خریداری شده است دریغ نکنید.

Crunchyroll ارزان با VPN

به عنوان Crunchyroll با کمتر از 2 یورو بخوانید: نحوه پرداخت اشتراک ارزان تر ?

کشورهایی که اشتراک های Spotify ارزان دارند (حدود 1 یورو) ?

وقتی می خواهید اشتراک های روزانه خود را با هزینه کمتری پرداخت کنید ، باید بدانید که چگونه در کدام کشور وصل شوید. چندین مقصد به خوبی شناخته شده است اشتراک های ارزان تر را ارائه دهید و این فقط مربوط به Spotify نیست. در حال حاضر ، به عنوان مثال ، بیشتر و بیشتر مصرف کنندگان تصمیم می گیرند که خود را با VPN برای پرداخت مجموعه ارزان تر Adobe Suite یا حتی برای به دست آوردن اشتراک برتر YouTube فقط یک یورو کمک کنند. اینها بدیهی است که فقط چند نمونه در بین بسیاری دیگر وجود دارد.

در عمل ، مزیت ترین کشورها برای به دست آوردن پیشنهاد Spotify ارزان قیمت (ژوئیه 2023) است:

 • ترکیه با قیمت 1.03 یورو در ماه.
 • هند با قیمت 1.39 یورو/ماه.
 • آرژانتین با قیمت 1.72 یورو در ماه.

قیمت ها در اینجا فقط به عنوان نشانه ای ارائه می شود زیرا می توانند با توجه به معیارهای مختلف متفاوت باشند. با توجه به نرخ ارز, در واقع این امکان وجود دارد که هزینه هزینه اشتراک حق بیمه Spotify در خارج از کشور کم و بیش ارزان باشد. با وجود این ، اتصال به کشورهایی مانند ترکیه ، هند یا آرژانتین همیشه سودمندتر است.

چه می شود اگر Spotify در برخی از کشورهای جهان مسدود شود ?

در حقیقت ، یک VPN نه تنها برای پرداخت اشتراک ارزان تر Spotify مفید است. در بعضی موارد ، همچنین می توان از چنین نرم افزاری برای باز کردن قفل برنامه استفاده کرد. برخی از کشورهای جهان سانسور در این پلتفرم. برای برخی از فایروال ها همین است. به منظور حذف مسدود کردن در Spotify ، کافی است در کشوری که این پلتفرم سانسور نشده است ، به سرور وصل کنید.

بهترین VPN برای دریافت اشتراک ارزان Spotify

مانند بسیاری از کاربردهای دیگر ، VPN برای کاهش قیمت اشتراک Spotify Premium خود ضروری است. با این حال ، برای دستیابی به چنین اشتراک فقط با چند یورو در هر ماه ، شما باید کاملاً یک تأمین کننده قابل اعتماد را با سرورهای کافی در سراسر جهان انتخاب کنید. در این حالت ، monpetitvpn توصیه می کند از nordvpn یا cyberghost استفاده کنید. این دو نرم افزار به نظر می رسد که قیمت اشتراک های مختلف را کاهش می دهد ، در حالی که حداکثر ایمنی کاربران را به دست می آورد.

Nordvpn: بسیاری از سرورها در Türkiye برای کاهش قیمت Spotify

NordvPN در بسیاری از کشورهای جهان سرورهایی دارد و ترکیه از این قانون نیز از این قاعده مستثنی نیست. بنابراین بسیاری از کاربران از این نرم افزار استفاده می کنند اشتراک های ارزان تر مانند Spotify Premium دریافت کنید, بلکه در سیستم عامل های دیگر. توجه داشته باشید که NordvPN همچنین می تواند به شما امکان اتصال به آرژانتین را بدهد ، اما در هندوستان نیست. تأمین کننده در واقع تمام این سرورها را در کشور به دنبال قانون جدید که به اندازه کافی از کاربران محافظت نمی کند ، حذف کرده است.

شبکه سرورها (چندین هزار در جهان) تنها مزیت Nordvpn نیست ، کاملاً برعکس. شرکت نیز با آن قرار دارد بسیاری از ویژگی ها برای ایمنی بهینه شده اند کاربران. در حقیقت ، بسیاری از مشترکان از کل ناشناس بودن اعطا شده توسط این VPN یا توسط گزینه وسوسه شده اند مدیر تهدید برای محافظت از خود در برابر تهدیدهای آنلاین.

علاوه بر این ، در NordvPN ، قیمت نیز یک استدلال قانع کننده است. با تبلیغات موجود در طول فصول ، این شرکت می داند چگونه کاربران را اغوا کند. در حال حاضر ، کمترین قیمت برای اشتراک NordVPN است 3.19 یورو هر ماه. برای کسانی که مایل به آزمایش خدمات هستند ، بدون اینکه در دراز مدت شرکت کنند ، ممکن است عملکرد ضمانت بازپرداخت. دومی در کل مدت 30 روز ، از تاریخ اشتراک معتبر است.

چگونه می توان بازی پروتکل آبی را در همه جا باز کرد؟

همچنین پروتکل آبی را بخوانید: نحوه بازی MMO در فرانسه در سال 2023 (VPN) ?

معاملات خوب Spotify: کاهش اشتراک قیمت با Cyberghost

برای همه به دنبال یک برنامه VPN خوب برای کاهش قیمت اشتراک Spotify آن, Cyberghost نیز باید در نظر گرفته شود. این VPN همچنین خود را به عنوان یکی از بهترین ها برای کاهش هزینه اشتراک های مختلف روزمره خود قرار می دهد. با داشتن سرورهای خود در ترکیه ، به شما امکان می دهد اشتراک Spotify Premium را با قیمت 1 یورو و برخی از آنها بدست آورید ، که به دور از ناچیز است. علاوه بر این ، Cyberghost همچنین حضور در هند و آرژانتین را فراهم می کند.

در عمل ، Cyberghost و NordvPN پیشنهادات مشابهی ارائه می دهند. این نرم افزار همچنین ارائه می دهد بسیاری از ویژگی ها برای افزایش ایمنی و ناشناس بودن از کاربران آن. این شامل سرورهای به ویژه بهینه شده و گزینه هایی مانند تونل زدن تقسیم یا کشتن سوئیچ است.

برای استفاده از شبکه بزرگ سرورهای سایبرگست به طور روزانه ، نباید هزینه زیادی را خرج کنید. با ارتقاء لحظه ، اشتراک از آن شروع می شود 2.19 یورو در هر ماه ، برای یک دوره تعهد دو ساله. در آنجا نیز امکان پذیر است 45 روز نرم افزار را آزمایش کنید و اگر دومی مطابق انتظارات نباشد ، کاملاً بازپرداخت شود.

سایر سیستم عامل های جریان موسیقی با قیمت پایین با VPN موجود است

اگرچه Spotify Premium در طول سال ها توانسته است در زندگی روزمره فرانسوی ها پیروز شود ، اما تنها سکوی پخش موسیقی در دسترس نیست. خوشبختانه ، سیستم عامل هایی مانند Apple Music یا Deezer به لطف VPN می توانند با قیمت کاهش یافته به دست بیایند. در حقیقت ، تکنیکی که باید اجرا شود و همانند Spotify.

سایر کاربردهای VPN