اکنون می توانید Spotify را به مدت 3 ماه امتحان کنید ، Spotify 3 ماه آزمایش رایگان را به فرمول حق بیمه خود ارائه می دهد ، در اینجا نحوه لذت بردن از آن آورده شده است

Spotify 3 ماه رایگان

پیوندهای خاصی از این مقاله وابسته است. ما همه چیز را در اینجا توضیح خواهیم داد.

اکنون می توانید 3 ماه Spotify را امتحان کنید

سه ماه اشتراک حق بیمه ارائه شده در Spotify

غول Spotify بسیار مفتخر است که اعلام می کند اشتراک حق بیمه آن اکنون به مدت سه ماه به همه مشترکین پیشنهاد رایگان ارائه می شود ، البته در همه افراد تازه وارد نیز. از طرف آنها ، کسانی که قبل از 15 ژوئیه اشتراک حق بیمه خود را لغو کرده اند می توانند از تخفیف استثنایی استفاده کنند ، با سه ماه تنها 9.99 دلار.

به طور مشخص ، این پیشنهاد با هدف جذب حداکثر کاربران جدید به پیشنهاد حق بیمه Spotify ، که بنابراین به مدت سه ماه رایگان خواهد بود. در 135 بازار موجود است که Spotify از دوشنبه 15 اوت تا 11 سپتامبر فعال و در دسترس است. بنابراین آخرین ثبت نام کنندگان می توانند تا 11 دسامبر از گوش دادن حق بیمه رایگان لذت ببرند.

به یاد بیاورید که پیشنهاد Spotify Premium به شما امکان می دهد بدون هیچ گونه تبلیغی به موسیقی مورد علاقه خود گوش دهید ، همچنین گزینه گوش دادن آفلاین و امکان گوش دادن به کل کاتالوگ Spotify بدون کوچکترین محدودیت. البته ، پیشنهاد حق بیمه در هر زمان می تواند لغو شود و هنوز هم 9.99 یورو در ماه در فرانسه صورتحساب می شود.

 • بسیاری از پیشنهادات اشتراک با توجه به نیازهای هر یک
 • شخصی سازی صرفه جویی در محتوا
 • رابط کارآمد و ارگونومی

با وجود برخی از گسل های حداقل (از جمله کیفیت صدا در مورد بهبود برای پاسخ بهتر به استانداردهای جدید موجود در بازار) ، Spotify یک مرجع در زمینه پخش موسیقی است. با بیش از 200 میلیون کاربر معمولی در سراسر جهان ، این سرویس در حال حاضر به سادگی محبوب ترین خدمات است. به لطف شخصی سازی کامل خدمات آن ، گزینه های زیادی برای اشتراک (یا امکان لذت بردن از آن به صورت رایگان) ، یک رابط ساده و مؤثر ، بدون شک Spotify در آنجاست تا سالها به عنوان یک رهبر دوام آورد و خود را تحمیل کند.

با وجود برخی از گسل های حداقل (از جمله کیفیت صدا در مورد بهبود برای پاسخ بهتر به استانداردهای جدید موجود در بازار) ، Spotify یک مرجع در زمینه پخش موسیقی است. با بیش از 200 میلیون کاربر معمولی در سراسر جهان ، این سرویس در حال حاضر به سادگی محبوب ترین خدمات است. به لطف شخصی سازی کامل خدمات آن ، گزینه های زیادی برای اشتراک (یا امکان لذت بردن از آن به صورت رایگان) ، یک رابط ساده و مؤثر ، بدون شک Spotify در آنجاست تا سالها به عنوان یک رهبر دوام آورد و خود را تحمیل کند.

شما از Google News استفاده می کنید ? Clubic را دنبال کنید تا چیزی از اخبار فنی از دست ندهید ! اخبار گوگل

برای کشف در ویدئو

در همان موضوع

چگونه از موسیقی آمازون به صورت رایگان لذت ببریم ? آسان: یک رنو بخرید !

به جامعه باشگاه بپیوندید

به جامعه علاقه مندان به فن آوری های جدید بپیوندید. بیا و اشتیاق خود را به اشتراک بگذارید و اخبار را با اعضای ما که به یکدیگر کمک می کنند و روزانه تخصص خود را به اشتراک می گذارند ، بحث کنید.

نظرات (11)

Deezer – 3 ماه رایگان
موسیقی آمازون – 3 ماه رایگان
جزر و مد – 3 ماه با 3 دلار
Qobuz – 1 ماه رایگان اما وضوح بالا
موسیقی اپل از 1 تا 6 ماه رایگان
5 دلیل لزوما استفاده از Spotify

دیزر صدای بهتری دارد ، فرانسوی است اما گسل های خود را نیز دارد. به محض اینکه به دنبال بازی های بازی یا انیمه هستید ، دیوانه نیست.
برنامه بدتر است که پیدا می کنم.
و در Apple CarPlay ، همیشه بسیار پایدار نیست: اگر از طریق تلفن شروع کنید ، نمی خواهید آهنگی را راه اندازی کنید … Relou.
اما سلام ، به طور کلی هنوز خیلی خوب است.

3 ماه رایگان ، چرا خود را محروم کنید ?
من قبل از عضویت در Spotify ، Deezer و Spotify را آزمایش کردم ، برنامه لعنتی است و کاتالوگ برای آنچه من به آن گوش می دهم بسیار غنی است اما همه باید ایده خود را بدست آورند.

برای من این Deezer است ، حداقل فرانسوی است! برای یک بار ما قصد نداریم خودمان را محروم کنیم.
Cock-a-doodle doo!

Deezer فرانسوی است ، البته ، اما Deezer به شدت از انتخابی برخوردار نیست ، بسیاری از خطاهای هنرمندانی که طبقه بندی نشده اند/کدام آلبوم ها از دست رفته اند.
برای پخش/Chromecast غیرممکن است ، و جریان Algo کاملاً دیوانه نیست.
به طور خلاصه ، من روزهای اول از Deeez استفاده کرده ام ، و این صراحتاً آن را از دست داده است ، فکر می کنم می خواهم ببینم چمن در جای دیگری سبزتر است.

YouTube + لیست پخش = رایگان برای زندگی. من هنوز نمی فهمم که چرا در این سیستم عامل ها مشترک شوید. در یوتیوب چیزهای بیشتری نسبت به همه این سیستم عامل ها وجود دارد.
علاوه بر این ، با ممنوعیت رومینگ در سراسر اروپا ، موسیقی شما در همه جا دنبال می کند.

Deezer ، من می خواهم (خوب) ، اما ما باید ارگونومی را بهبود بخشیم (آخرین باری که سعی کردم نتوانیم یک آلبوم کامل را به یک لیست پخش اضافه کنیم) ، و به خصوص برای پیشنهاد معادل Spotify Connect ، ضروری برای من.

کاتالوگ Deezer متأسفانه بسیار پایین تر از Spotify است.
به نظر من حتی سؤال وجود ندارد.

این واقعاً به آنچه ما به دنبال آن هستیم بستگی دارد.
سطح OST و JPOP ، معدود تحقیقاتی که من انجام داده ام یک شکست بود (با این حال FF6 OST مبهم ترین نیست). از طرف دیگر ، برای بقیه من هرگز مشکلی نداشته ام (نه بلوز/راک/فلز).

با توجه به الگوی پاداش این هنرمند در Spotify ، Deezer یا سایر سیستم عامل های نوع ، واقعاً هیچ نکته ای برای حساب کردن در خانه وجود ندارد اگر هدف با گرفتن اشتراک کمک به هنرمندان باشد.
شخصاً وقتی از طریق یک ابزار Deezer یاد گرفتم که تنها دو درصد از آنچه برای هنرمندانی که به آنها گوش کردم پرداخت کردم ، اشتراک خود را اخراج کردم.
شما همچنین ممکن است بودجه خرید آلبوم های فیزیکی یا دیجیتال (مانند Bandcamp) را قرار دهید ، و از موارد رایگان در کنار آن استفاده کنید (قانونی یا نه).

برای قیمت اشتراک ماهانه ، این امر مانع نمی شود ، سرانجام در مورد خودم صحبت می کنم ، تا همچنان به خرید آلبوم های فیزیکی از هنرمندانی که همیشه بوده ام. علاوه بر این Spotify به من اجازه داد بسیاری دیگر را کشف کنم که من نیز در کنسرت به دیدن آن رفتم.

من هیچ نگرانی از هنرمندان ندارم ، تنها توهین من این است که کمی بیش از حد برای پوشاندن سلیقه من وجود دارد.
جریان دارای چندین جو است که من هر بار از آنها قدردانی می کنم. از طرف دیگر ، جریان استاندارد در واقع کمی از بین رفته است اما عمدتاً به این دلیل است که من سلیقه بسیار ناهمگن دارم.
من سالهاست که از Deezer با Chromecast استفاده می کنم ..

آلبوم های فیزیکی? منظورت سی دی است?
نه قوه برای گوش دادن به قطار ، با پای پیاده ، در ماشین ، رایانه ، در دفتر ، اتاق نشیمن … خوانندگان فیزیکی در همه جا ناپدید شده اند.

همان پاسخ ، من نمی فهمم زیرا من از Deezer با Chromecast برای مدت طولانی و در Multiroom استفاده می کنم.

خوب اگر نمی فهمید ، این است که شما همان کار من را ندارید. همچنین می توانم بگویم که من کسانی را که از Chromecast برای گوش دادن به موسیقی استفاده می کنند ، نمی فهمم ، زیرا Spotify Connect وجود دارد. اما هر روش او برای دیدن چیزها.
در مورد پاسخ شما به Kplan ، تا حدی احمقانه است: بدیهی است که در سفر ، خوانندگان فیزیکی ناپدید شده اند (هرچه گاهی اوقات با ماشین وجود دارد) ، اما اگر دوست دارید به موسیقی گوش دهید و نه در مصرف همیشه ممکن است (و به خصوص توصیه می شود برای داشتن بهترین کیفیت) در اتاق نشیمن ؛ علاوه بر این ، از آنجا که من وسیله ای برای نصب عاشق موسیقی ندارم ، من با کیت Logitech Z5500 از Player CD خود در رایانه شخصی خود راضی هستم و این برای لذت بردن از موسیقی در شرایط عالی کافی است.
اما همانطور که گفتم ، من ترجیح می دهم روی آهنگ ها تمرکز کنم ، چندین بار در هفته به یک آلبوم گوش دهید تا همه ظرافت ها را کشف کنم ، به جای انجام مصرف در زنجیره ای از “لوله ها” که در پایان آن را به یاد نمی آورم.
باز هم ، همه ظهر را در درب خود می بینند.

من به سوال پاداش هنرمندان پاسخ دادم. بله من سی دی و وینیل می خرم زیرا آنها را بهتر می پردازد. مسلماً این فضای را به خود اختصاص می دهد اما برخی از آنها با افتخار در دفتر من یا اتاق نشیمن من به نمایش می روند زیرا آنها توسط هنرمندانی اختصاص داده شده اند که من بعد از کنسرت توانستم آنها را ملاقات کنم.
ایده آل برای من این است که یک سیستم صوتی کامل و با کیفیت برای گوش دادن به همه این “قدیمی مد روز” داشته باشم ، اما اکنون ، در خانه خیلی بزرگ نیست ، من در حال حاضر جایی را دارم که آن را یک تلویزیون بیش از 32 نفر قرار دهم “و من برای سوالات فضایی مجبور شدم یک سینی صوتی بخرم. #پرداخت عاملی
این برای دستیابی به دقت برای tofvw است:
من از رایانه لوحی برای گوش دادن به موسیقی در سینی صدا از طریق Chromecast متصل به تلویزیون خود استفاده می کنم. و من از Spotify Connect برای تعامل با آنچه پخش می شود وقتی که در آنجا نیستم استفاده می کنم. و هنگامی که من آنجا هستم ، Chromecast به شما امکان می دهد تا مستقیماً در تلویزیون پیشرفت آهنگ ، نام آن و پخش هنرمند را دنبال کنید. و از آنجا که سینی من از کیفیت متوسط ​​برخوردار است ، پخش دیجیتال از من بوجود نمی آید. ما کمی با آنچه داریم انجام می دهیم

شاید فقط برای داشتن یک رابط با سیستم صوتی یا ویدیویی باشد?
من هیچ تلویزیون متصل یا دیگری ندارم زیرا سعی می کنم اشیاء خود را ماندگار کنم یا دوباره استفاده کنم. بنابراین Chromecast از فیلم تا پروژکتور به کاستور استفاده می شود ، و همچنین از صدا تا آمپ که یک Onkyo قدیمی بدون امکان بخار است.
Spotify Connect زیباست ، این در واقع همان کاری است که Deezer نیز انجام می دهد ، اما باید یک رابط برای بهره مندی از این جریان وجود داشته باشد. من یک Chromecast گرفتم زیرا نسبت قیمت / عملکرد / انعطاف پذیری برای من بهینه بود.

Spotify 3 ماه آزمایش رایگان را به فرمول حق بیمه خود ارائه می دهد ، در اینجا نحوه لذت بردن از آن آورده شده است

از 15 آگوست 2022 ، Spotify تصمیم گرفته است سه ماه آزمایش را به اشتراک حق بیمه خود ارائه دهد ، چه برای کاربران رایگان و چه برای آخرین ورود به سرویس پخش موسیقی.

تست حق بیمه Spotify

Spotify ، رهبر جهانی در بازار سیستم عامل های پخش موسیقی ، عملیات را برای گرفتن بیشتر و بیشتر کاربران چند برابر می کند. از طریق یک مقاله رسمی وبلاگ ، این سرویس به تازگی در 15 اوت 2022 اعلام کرده است که دوره آزمایشی خود را به پیشنهاد حق بیمه خود اعلام کرده است. معمولاً در یک ماه تنظیم شده است ، اکنون از این تاریخ امکان پذیر استSpotify Premium را به مدت سه ماه بدون هیچ هزینه ای امتحان کنید.

“” “Spotify Premium سه ماه رایگان از برنامه حق بیمه شخصی ما را برای آزاد کردن کاربران و کاربران جدید واجد شرایط ارائه می دهد “, اعلامیه. این خبر عالی برای تازه واردانی است که قادر خواهند بود در طی این سه ماه اشتراک Spotify Premium را آزمایش کنند ، قبل از اینکه احتمالاً در این مورد مشترک شوند پیشنهاد صورتحساب با 9.99 یورو در هر ماه.

Spotify Premium به مدت سه ماه و بدون هیچ هزینه ای

به عنوان یک یادآوری ، Spotify Premium به طور خاص اجازه می دهد عناوین مورد علاقه خود را بارگیری کنید تا به صورت آفلاین به آنها گوش دهید, از “موسیقی خود را بدون آگهی لذت ببرید “, برای دسترسی به کل کاتالوگ سرویس و تغییر عنوان Infinity.

علاوه بر این ، Spotify همچنین به دنبال تسویه حساب کاربری هایی است که اشتراک Spotify Premium خود را قبل از 15 ژوئیه 2022 لغو کرده اند. اگر بخشی از این گروه هستید ، می توانید اشتراک خود را بازیابی کنید نرخ تبلیغاتی 9.99 یورو به مدت سه ماه. کمتر از 4 یورو در هر ماه. در مورد مشترکان جدید برای Spotify Duo و فرمول های خانوادگی ، آنها همچنین می توانند از یک ماه رایگان لذت ببرند.

تست حق بیمه Spotify

لطفا توجه داشته باشید ، این پیشنهاد برای همیشه دوام نخواهد داشت

شرکت مشخص می کند که این عملیات در دسترس است 135 بازار, از جمله فرانسه البته. این پیشنهادات از 15 آگوست 2022 در دسترس بوده و تا 11 سپتامبر معتبر خواهد ماند. پس از اتمام دوره آزمایش سه ماهه ، اشتراک به طور خودکار با قیمت عادی ماهانه تمدید می شود ، مگر اینکه تصمیم بگیرید قبل از پایان دوره آزمایشی فسخ کنید.

برای استفاده از آن ، فقط به وب سایت رسمی Spotify بروید و روی برگه کلیک کنید از سه ماه رایگان استفاده کنید در صفحه اصلی. به عنوان یک یادآوری ، Spotify اخیراً فعالیت های خود را متنوع کرده است ، که با راه اندازی پادکست های ویدیویی در فرانسه در ژوئیه 2022 مشهود است. علاوه بر این ، این سرویس جاه طلبی های خود را برای تبدیل شدن به شماره یک جهان در کتاب های صوتی ابراز کرده است.

 • اشتراک اشتراک ->
 • توییتر
 • اشتراک گذاری
 • ارسال به یک دوست

Spotify 1 ماه رایگان به اشتراک حق بیمه خود برای اعضای سابق ارائه می دهد

یک باتری به موقع برای تابستان ، Spotify یک ماه ارائه می دهد به اشتراک حق بیمه خود ، چه مشتری جدید باشید یا نه ! چیزی به ما می گوید که تعطیلات خود را در موسیقی می گذرانید.

متأسفانه این پیشنهاد اکنون به پایان رسیده است. وحشت نکنید ، می توانید بهترین نکاتی را که در حال حاضر در Frandroid یا در معاملات خوب توییتر ما موجود است پیدا کنید

پس از پیشنهاد آمازون برای سرویس پخش موسیقی خود ، Spotify به نوبه خود با ارائه یک ماه اشتراک رایگان به اشتراک حق بیمه خود غلبه کرد. بنابراین ، بله ، غول تجارت الکترونیکی شامل سه ماه دیگر است ، اما فقط برای مشتریان جدید ، برخلاف Spotify که حتی شامل اعضای قدیمی نیز می شود. به اندازه کافی برای بازگشت از جهان در سکوی خود ، فقط به موقع برای تابستان.

آنچه در پیشنهاد Spotify Premium گنجانده شده است ?

 • بیش از 80 میلیون عنوان برای گوش دادن
 • در همه جا با حالت اتصال خارج
 • بدون تبلیغات
 • برای مشترکین قدیمی نیز

چرا Spotify را انتخاب کنید ?

سرویس پخش موسیقی سوئد به دنبال جذب کسانی است که از پیشنهاد خود جدا شده اند و یک ماه رایگان در خدمت آن ارائه می دهند. Spotify Premium به شما امکان می دهد بدون تبلیغات ، از کیفیت صدا ، به موسیقی خود گوش دهید ، اما همچنین آنها را در بالادست بارگیری کنید تا به صورت آفلاین گوش دهید. وقتی به خارج از کشور سفر می کنید ، یا هنگامی که اتصال بد است ، عملی است.

حتی اگر این پلتفرم دیده شود بازیکنان جدیدی ظاهر می شوند ، سرویس پخش Spotify وضعیت خود را به عنوان یک رهبر حفظ می کند. این بیش از 80 میلیون عنوان موسیقی ، اما همچنین یک کاتالوگ پادکست بزرگ نیز ارائه می دهد. بنابراین شما این انتخاب را خواهید داشت. قدرت آن ارائه بسیاری از کارکردهای اجتماعی ، مانند به اشتراک گذاری لیست های پخش به دوستان خود ، بلکه بسیاری از توصیه های موسیقی بسته به ترجیحات شما ، یا داشتن کلمات برای کارائوکه بداهه است. با توجه به رابط ها و تجربه کاربر ، سهولت استفاده از این سرویس تا حد زیادی بر موفقیت آن تأثیر گذاشته است.

تا 30 ژوئن فراگیر, اشتراک Spotify Premium در طی ماه اول 0 یورو هزینه خواهد داشت. پس از آن ، اگر می خواهید خدمات را بعد از دوره تبلیغاتی حفظ کنید ، به 9.99 یورو در ماه کاهش می یابد. بدانید که در هر زمان ممکن است خاتمه یابد. این پیشنهاد همچنین برای مشتریان خدمات سابق معتبر است ، به جز اعضایی که اشتراک خود را لغو کرده اند بعد از 16 مه 2023.

پیوندهای خاصی از این مقاله وابسته است. ما همه چیز را در اینجا توضیح خواهیم داد.

برای دنبال کردن ما ، ما از شما دعوت می کنیم تا برنامه Android و iOS خود را بارگیری کنید. می توانید مقالات ، پرونده های ما را بخوانید و آخرین فیلم های YouTube ما را تماشا کنید.

آخرین معاملات خوب

یک تلویزیون 58 اینچی 4K با قیمت کمتر از 400 یورو؟ این معامله فوق العاده ای است که Boulanger ارائه می دهد

فروش فلش 40 ٪ قیمت این بلندگو شیائومی را با دستیار Google کاهش می دهد

Philips Hue: FNAC قیمت لامپ های متصل را برای خرید چندین بسته می شکند

آمازون به همه ، اما به خصوص به مشترکین حق بیمه خود ، از سکوی پخش موسیقی خود می دهد

شیائومی باعث می شود 30 ٪ با قیمت دوربین در فضای باز خود که در 1080p فیلم می کند از دست بدهد

معاملات خوب Frandroid

ضبط شده است ! صندوق پستی خود را تماشا کنید ، در مورد ما خواهید شنید !

با خبرنامه ما هیچ برنامه خوبی را از دست ندهید

داده های منتقل شده از این فرم برای Humanoid ، ناشر شرکت از سایت Frandroid به عنوان کنترل کننده درمان در نظر گرفته شده است. آنها به هیچ وجه به اشخاص ثالث فروخته نمی شوند. این داده ها با توجه به رضایت شما برای ارسال از طریق اخبار پست الکترونیکی و اطلاعات مربوط به محتوای سرمقاله منتشر شده در Frandroid ، پردازش می شوند. شما می توانید در هر زمان با کلیک بر روی لینک های قفل کننده موجود در هر یک از آنها ، با این ایمیل ها مخالفت کنید. برای اطلاعات بیشتر ، می توانید با تمام خط مشی ما برای پردازش داده های شخصی خود مشورت کنید. شما حق دسترسی ، اصلاح ، پاک کردن ، محدودیت ، قابلیت حمل و مخالفت را به دلایل قانونی برای داده های شخصی مربوط به خود دارید. برای اعمال یکی از این حقوق ، لطفاً از طریق فرم تمرینی حقوق اختصاصی ما درخواست خود را انجام دهید.