Spotify: موسیقی و پادکست در فروشگاه App ، 10 بهترین برنامه برای گوش دادن به موسیقی

10 بهترین برنامه برای گوش دادن به موسیقی در سال 2023

Contents

شما بین Spotify یا Deezer دریغ می کنید ? شما تعجب می کنید که علاقه های Apple Music ، Qobuz ، YouTube Music یا Tidal چیست ? ما به شما کمک می کنیم تا با توجه به نیاز خود بهترین سرویس جریان را انتخاب کنید.

Spotify: موسیقی و پادکست 12+

من اپل موسیقی را در طی 3 ماه رایگان و سپس Deezer به طور رایگان به مدت بیش از یک سال امتحان کردم و سرانجام به لطف جایزه Bouygues Telecom I ، به طور طبیعی در Spotify Family مشترک شدم که به Spotify Premium دسترسی پیدا می کند ، به مدت 2 سال به صورت رایگان Spotify مشترک شد. به دنبال دلایل 6 عضو خانواده حداکثر در همان آدرس. البته برای 1 نفر حق بیمه Spotify وجود دارد. در اینجا به همین دلیل است که من Spotify را ترجیح می دهم: – حداکثر کیفیت اپل موسیقی به طرز عجیبی پایین تر از 2 مورد دیگر است و ارائه برای من مناسب نبود زیرا پیدا کردن هنرمندانی که می خواستم دشوار است – حداکثر ویژگی های صوتی Deezer و Spotify عالی و یکسان هستند اگرچه عفونت به مبتلایان به Qobuz یا Tidal من امیدوارم که در آینده ای نزدیک یک لکه بینی بدون ضرر باشد. – من Deezer را رد کرده ام زیرا برنامه های آن در آیفون و اپل واچ کمتر عملی هستند و سرانجام به این دلیل که به انواع فرانسوی کوچک گوش می دهم – سرانجام ، Spotify Connect به راحتی و به طور مؤثر با بلندگو منحصر به فرد Devialet Phantom من کار می کند ، من عاشق اصل جریان هستم که به شما امکان می دهد تقریباً همه چیز و هرجای دیگر را گوش دهید از Spotify ، که در برنامه Waze که من دوستش دارم یا به طور پیش فرض در تسلا موجود است نیز موجود است. با عرض پوزش برای دیگران: شما هنوز پیشرفت و تأخیر برای رسیدن به آن دارید.

Alexxyrllie ، 04/16/2023

به روز رسانی

سلام ، من بیش از 8 سال است که یک کاربر برتر از پلتفرم شما بوده ام و از اینکه امروز باید درباره شما فکر کنم پشیمان هستم. دلیل? نسخه جدید برنامه: من آن را ناامید کننده می دانم که ما در مورد منو در قالب یک فیلم چاره ای نداریم. به نظر من و برای صحبت در مورد آن با چندین کاربر در اطراف من ، این قالب ویدیویی جدید به دلایل مختلف از دیدگاه کاملاً موسیقی معنی نمی گیرد: برخلاف اکتشافات هفته که پس از چندین سال یک ارزش واقعی است ، چه چیزی پیشنهاد شده است که با پیشنهاد فقط موسیقی اصلی ، مخالف گوش دادن من وجود دارد. سپس ، ما گاهی اوقات فقط می خواهیم به جای کشف دیگران ، به شاخه های خود گوش دهیم. علاوه بر این ، هیچ کس نمی خواهد روح Tiktok کاملاً بر همه کاربردهای زندگی روزمره سرریز شود.
به طور خلاصه ، من واقعاً شرم آور هستم که یک برنامه در نظر گرفته شده برای موسیقی بدین ترتیب به یک پلت فرم ویدیویی شکست خورده تبدیل می شود.
این واقعاً شرم آور است زیرا اگر سالهاست که آن را دوست دارم به این دلیل است که از نظر من هیچ چیز بهتر با سلیقه موسیقی من وجود ندارد اما در آنجا … من فقط یک کلمه برای این MAJ دارم: این یک مصیبت است.

10 بهترین برنامه برای گوش دادن به موسیقی در سال 2023

موسیقی دوست دارید ? روی بهترین برنامه ها برای گوش دادن به موسیقی در سال 2023 تمرکز کنید.
این چیز جدیدی نیست ، نحوه گوش دادن به موسیقی در سالهای اخیر به شدت تغییر کرده است. و بله ! چند سال پیش ، ما مجبور شدیم بارگیری کنیم (از نظر قانونی? ) موسیقی مورد علاقه ما و سپس آنها را در تلفن های همراه یا خوانندگان MP3 ذخیره کنید.

خوش آمدید شما بهترین برنامه ها را برای گوش دادن به موسیقی در سال 2023 انتخاب کرده اید:

امروز جریان در زندگی ما بیشتر و بیشتر می شود و به حالت اصلی مصرف موسیقی تبدیل می شود.

مزایای بسیاری از جریان وجود دارد, سهولت دسترسی به میلیون ها آهنگ بدون گرفتن فضا یکی از اصلی ترین موارد است.

که Spotify را نمی شناسد ? او رهبر بازار پخش موسیقی است. در سال 2008 منتشر شد ، اکنون 40 میلیون کاربر در خدمات حق بیمه از جمله 650،000 در فرانسه دارد.

با یک پیشنهاد رایگان ، شما فقط می توانید با نرخ اشتراک به موسیقی خود با سرعت 160 کیلوبیت در ثانیه گوش دهید حق بیمه با قیمت 9.99 یورو در ماه ، می توانید تا حد امکان به میزان 320 کیلوبیت در ثانیه برسید.

قیمت:

 • رایگان: در حالت تصادفی به لیست پخش یا هنرمند مورد نظر خود گوش دهید / با تبلیغات / 160 کیلوبیت در ثانیه.
 • حق بیمه در 9.99 €/ماه: گوش دادن نامحدود بدون تبلیغ در 320 کیلوبیت در ثانیه و با امکان گوش دادن به موسیقی آفلاین در تلفن های هوشمند و تبلت / واردات mp3
 • برای دانشجو ، با قیمت 4.99 یورو در ماه: گوش دادن نامحدود و گزینه های مشابه حق بیمه
 • خانواده با 14.99 یورو در ماه : گوش دادن نامحدود برای 5 عضو خانواده.


فروشگاه Google Play

در عملکرد و قیمت های خود به بقیه بازار بسیار شبیه است ، موسیقی آمازون به ویژه برای افرادی که از قبل بهره مند می شوند جالب خواهد بود اشتراک آمازون نخست. از نقطه ای از رابط ، اگر از قبل از Spotify یا سرویس پخش دیگری استفاده می کنید ، باید به سرعت سازگار شوید. همانطور که در Spotify ، آمازون یک سیستم دلپذیر از توصیه ها و لیست های پخش ارائه می دهد.

با اشتراک در موسیقی آمازون ، می توانید در هر دستگاهی با کیفیت بالا به موسیقی خود گوش دهید. از این طرف ، Amazon Apple با حداکثر کیفیت گوش دادن 320 کیلوبیت در ثانیه کپی و Spotify.

قیمت:

آمازون نرخ های یکسان با قیمت های رقابت را ارائه می دهد. اگر قبلاً در آمازون نخست عضو شده اید ، موسیقی آمازون یک انتخاب جالب است. آزمایش به صورت رایگان به مدت 30 روز امکان پذیر است.

 • پیشنهاد فردی: 9.99 یورو در ماه یا اگر در حال حاضر عضو آمازون نخست هستید 99 €/سال. با انتخاب پرداخت سال ، تا 2 ماه پس انداز خواهید کرد. با این پیشنهاد ، شما حق دارید به صورت آفلاین و بدون تبلیغات گوش دهید.
 • پیشنهاد خانواده: 14.99 یورو در ماه یا 149 €/سال برای 6 عضو یک خانواده.

فروشگاه Google Play

نسخه اپل از خدمات جریان. مشهور به انتخاب هنرمندانی که در بسیاری موارد ، آلبوم های خود را منحصراً با Apple Music منتشر می کنند.

مزایای آن ، کاربران آن می توانند از هنرمندان مورد علاقه خود پیروی کرده و به محتوای انحصاری دسترسی داشته باشند. در iPhone ، iPad یا Apple Watch شما ، این برنامه ای است که به طور پیش فرض نصب شده است. همچنین می توانید این یکی را با سیری کنترل کنید.

موسیقی اپل به مدت سه ماه می تواند به صورت رایگان آزمایش شود ، اگرچه پس از آن مانند رقبای خود پرداخت می شود.

قیمت:

 • فرد با 9.99 یورو در ماه: دسترسی به یک کاتالوگ محدودتر از نسخه پرداخت شده / تبلیغات / واردات کتابخانه
 • دانشجوبا قیمت 4.99 یورو در ماه: برای یک اشتراک استاندارد
 • خانواده با 14.99 یورو در ماه: دسترسی نامحدود برای 6 عضو خانواده

فروشگاه Google Play

Qobuz بدون شک این است سرویس پخش موسیقی برای صوتی. در حالی که بیشتر خدمات دیگر به دور از رسیدن به کیفیت بهینه نیستند ، Qobuz تصمیم گرفته است که خود را در این نقطه متمایز کند. پیشنهاد آن متنوع است ، دوباره برای همه سلیقه ها وجود دارد. من نرخ های زیر را شرح خواهم داد. رابط Qobuz نسبتاً بصری است.

باز هم ، در Qobuz این کیفیتی است که غالب است. شما بین چندین پیشنهاد انتخاب خواهید کرد ، که یکی از آنها بارگیری در Hi-Res را ارائه می دهد ، بهترین کیفیت صوتی در دسترس تا به امروز.

یک پیشنهاد اساسی به شما امکان می دهد از جریان با کیفیت MP3 لذت ببرید اما بهترین کیفیت برای MP3 یا 320 kbits/s. پیشنهادات دیگر پیشنهادات گوش دادن در FLAC 16-BIT, آنچه که هیچ پیشنهادی جریان ارائه نمی دهد تا به امروز.

قیمت:

Qobuz پیشنهاد متنوعی را انتخاب کرده است. و اگر کیفیت قیمت دارد ، لزوماً برای دسترسی به آن مجبور نیستید خود را خراب کنید. قیمت ها از 9.99 یورو/ماه تا 349.99 یورو در سال متفاوت است, به هر حال. با این قیمت نیز برای داشتن تجهیزات مناسب ، بدیهی است. توجه داشته باشید که همه موارد ، می توانید یک پیشنهاد سالانه را انتخاب کنید ، که باعث صرفه جویی در هزینه شما می شود. قبل از اینکه دست خود را روی کیف پول بگیرید ، شما می توانید یک دوره آزمایشی کوتاه مدت 15 روزه را انتخاب کنید.

فروشگاه Google Play

رابط SoundCloud

SoundCloud قبل از اینکه یک سرویس پخش موسیقی کامل باشد ، سکوی مورد علاقه هنرمندان و استعدادها بود. SoundCloud به سرعت مرجع شد و کمتر از 250 میلیون کاربر در سال 2013 ، مجبور شد با شکایات رشته های بزرگ که معتقد بودند این سرویس را بدون نگه داشتن حق چاپ پخش می کند ، روبرو شد. SoundCloud سرانجام موفق به یافتن راه حلی شد.

مانند Spotify و Deezer ، Soundcloud چندین ویژگی از آن را ارائه می دهد. فرمول 5.99 یورو در ماه کیفیت استاندارد را ارائه می دهد در حالی که پیشنهاد GO+ همه اینها را بهبود می بخشد.

قیمت:

در ابتدا رایگان ، SoundCloud مجبور بود روند غرق شدن را دنبال کند.

 • SoundCloud با 5.99 یورو در ماه بروید: 120 میلیون عنوان با کیفیت استاندارد
 • SoundCloud Go+ با قیمت 9.99 یورو در ماه: 150 میلیون عنوان و کیفیت صوتی بهتر

فروشگاه Google Play

رابط موسیقی Google Play

Google Play Music همچنین بسیار ساده است ، با یک نسخه رایگان نسبتاً کامل و یک نسخه پولی که ویژگی های اضافی را در نسخه وب و موبایل ارائه می دهد. رابط کاربری خدمات Google است: ساده و تصفیه شده. بسته به پیشنهاد انتخاب شده ، می توانید کتابخانه موسیقی خود را وارد کنید ، از آن در تمام دستگاه های خود استفاده کنید ، با یا بدون تبلیغات.

نکته بسیار جالبی از برنامه: Google Play Music با توجه به جغرافیایی خود و همچنین زمان روز عناوین موسیقی را به شما ارائه می دهد. کاتالوگ جزء کامل ترین بازار است ، خواه طرفدار کلاسیک های عالی باشید یا ویژگی های جدید را ترجیح می دهید.

گوگل هنوز قدم موسیقی با کیفیت بالا برداشته است. با این وجود می توانیم لذت ببریم کیفیت MP3 در 320 کیلوبیت در ثانیه.

قیمت:

 • رایگان: دسترسی به یک کاتالوگ محدودتر از نسخه پرداخت شده / تبلیغات / واردات کتابخانه
 • همه دسترسی به 9.99 یورو در ماه: کاتالوگ کامل در تمام دستگاه های خود / واردات از کتابخانه / بدون توصیه های تبلیغاتی / شخصی
 • پیشنهاد خانواده با قیمت 14.99 یورو در ماه: دسترسی نامحدود برای 6 عضو خانواده (آدرس Gmail در پشتیبانی)

فروشگاه Google Play

مانند Spotify ، Deezer چندین فرمول ارائه می دهد. یک سال قبل ، در سال 2007 راه اندازی شد ، دیزر برای اولین بار کاملاً رایگان بود. این یک کاتالوگ بسیار کامل با 43 میلیون عنوان ارائه می دهد.
امروز شما در بین پیشنهادات مختلف انتخاب خواهید کرد تا از کاتالوگ تقریباً به همان اندازه کامل از Spotify استفاده کنید.

مانند Spotify ، Deezer چندین ویژگی خود را ارائه می دهد. رایگان شما در حالی که در نسخه با قیمت 9.99 یورو در ماه شما از 320 kbits/s بهره مند می شوید.

قیمت:

Deezer چندین فرمول از جمله یک رایگان ارائه می دهد. در اینجا جزئیات وجود دارد:

 • رایگان : گوش دادن نامحدود در رایانه لوحی و رایانه / لیست پخش و رادیوهای نامحدود در تلفن همراه / تبلیغات / 128 Kbits / s
 • حق بیمه+ با 9.99 یورو در ماه: گوش دادن نامحدود در همه پشتیبانی ها / خارج از جاده / بدون تبلیغات / واردات MP3 / 320 Kbits / s
 • خانواده با 14.99 یورو در ماه: گوش دادن نامحدود برای 6 عضو خانواده.

فروشگاه Google Play

تحقیق سلطان

تصویر مرتبط

فرمول رایگان تقریباً همان ویژگی های یوتیوب معمولی را ارائه می دهد ، اما با فکر بهتر موسیقی برای موسیقی. با پرداخت 9.99 یورو ماه تا ماه ، ما حق داریم تبلیغات را لغو کنیم ، در پس زمینه ، ارتباطات خارج و حالت صوتی گوش کنیم. یک آزمایش 3 ماهه رایگان در یوتیوب موسیقی در شرایط خاصی ارائه می شود.

قیمت:

با توجه به قیمت ها ، ما در اینجا سه ​​فرصت داریم:

 • رایگان: رابط موسیقی YouTube اما با محدودیت های زیادی و وجود تبلیغات
 • 9.99 یورو در ماه: کاتالوگ کامل (با کنسرت و زندگی) / گوش دادن به حالت پس زمینه / خارج از خط / صوتی (بدون کلیپ یا ویدیو) / بدون تبلیغات
 • خانواده با 14.99 یورو در ماه: دسترسی نامحدود برای 6 عضو خانواده

فروشگاه Google Play

تحقیق سلطان

مانند Deezer و Spotify در نسخه وب موجود است. این پلتفرم 40 میلیون عنوان ارائه می دهد ، و همچنین به کلیپ ها دسترسی می دهد. تفاوت در مقایسه با رقبای آن در این است که در Tidal ، شما باید مشترک شوید تا بتوانید به سرویس دسترسی داشته باشید ، حتی اگر ابتدا بتوانید آن را برای یک ماه آزمایش کنید. رابط او بسیار نزدیک به Spotify است ، ما تقریباً از شر آن خلاص می شویم.

نکته متمایز Tidal کیفیت صدا است. ما می توانیم به تمام صداهای موجود در FLAC گوش دهیم اما اشتراک سپس به ارتفاعات می رسد. و برای گوش دادن به موسیقی در FLAC ، به هدفون (یا هدفون) و بلندگوهایی که با آنها می روند نیاز دارید. اصالت کوچک ، Tidal همچنین برای تماشای کلیپ ها پخش ویدیویی را ارائه می دهد و دوباره ما حق HD را داریم.

قیمت:

بنابراین بر خلاف رقبای جزر و مدی خود نسخه رایگان ارائه نمی دهد. با این وجود ، شما می توانید 30 روز یک آزمایش رایگان انجام دهید. همانطور که متوجه خواهید شد ، جزر و مدی که رقبای خود را فقط در صورت مشترک شدن در یک پیشنهاد HIFI گران است ، گران است. علاوه بر این ، قیمت ها به طور قابل توجهی یکسان هستند.

 • حق بیمه با قیمت 9.99 دلار در ماه: کیفیت استاندارد / فیلم های HD
 • خانواده حق بیمه با قیمت 14.99 دلار در ماه : برای اشتراک حق بیمه برای 5 عضو
 • دانشجوی حق بیمه با قیمت 4.99 دلار در ماه : برای اشتراک حق بیمه

فروشگاه Google Play

موسیقی مقایسه ناپستر موسیقی جریان

ناپستر پس از سالها ناپدید شدن در اروپا بازگردد. آنچه در ابتدا یک سرویس بارگیری غیرقانونی بود به یک پیشنهاد جریان موسیقی قانونی تبدیل شده است. مانند جزر و مد ، ناپستر فقط در یک نسخه پرداخت شده موجود است. تفاوت این است که فقط کیفیت گوش دادن استاندارد را ارائه می دهد.

ناپستر فقط یک فرمول با بهترین کیفیت MP3 ، 320 Kbits/s.

قیمت:

فقط یک پیشنهاد در دسترس است 95 یورو در ماه. مانند سایر خدمات پخش موسیقی ، شما می توانید یک دوره آزمایشی 30 روزه رایگان.

فروشگاه Google Play

برای از دست دادن چیزی از نکات بعدی موبایل ما ، در ارتباط با اخبار Welcome باشید !

شبکه های اجتماعی ما را پیدا کنید !

Spotify vs Deezer vs Apple Music …: چه سرویس پخش موسیقی برای انتخاب در سال 2023 ?

شما بین Spotify یا Deezer دریغ می کنید ? شما تعجب می کنید که علاقه های Apple Music ، Qobuz ، YouTube Music یا Tidal چیست ? ما به شما کمک می کنیم تا با توجه به نیاز خود بهترین سرویس جریان را انتخاب کنید.

بهترین برنامه های پخش موسیقی

نزدیک به پانزده سال است که موسیقی از جریان خارج شده است. اگر کاربران فرانسوی از سال 2007 و 2010 Deezer و Spotify را می شناسند ، سایر خدمات از آن زمان پدید آمده اند ، خواه از غول های وب ، مانند Apple Music ، YouTube Music یا Amazon Music ، یا سیستم عامل های با قاطعیت به شنوایی های صوتی مانند Tidal یا Qobuz.

اما در میان این بسیاری جریان خدمات موسیقی, که جالب ترین است ? کاتالوگ هر سیستم عامل ، قیمت اشتراک ، کیفیت پرونده های صوتی ارائه شده ، وجود پرونده های صوتی مکانی ، دستگاه های سازگار یا به سادگی قیمت هر پیشنهاد چیست ? این همان چیزی است که ما با هم خواهیم دید ، تا تعیین کنیم بهترین پیشنهاد جریان موسیقی چیست ، اما مهمتر از همه مناسب ترین نیازهای شما.

کاتالوگ سیستم عامل های جریان

خدمات مختلف پخش موسیقی این را درک کردند: کاتالوگ عصب جنگ است. بنابراین ، منطق که همه با تعداد میلیون ها عنوان موجود با اشتراک خود ارتباط برقرار می کنند. و به این بازی کوچک در آنجا ، خدمات مختلف عضلات بزرگ را بازی می کنند.

سکو اندازه کاتالوگ
موسیقی آمازون بیش از 100 میلیون عنوان
موسیقی اپل بیش از 100 میلیون عنوان
دره بیش از 90 میلیون عنوان
قبوز بیش از 90 میلیون عنوان
با لکه بینی کردن بیش از 80 میلیون عنوان
جزر و مدی بیش از 90 میلیون عنوان
موسیقی یوتیوب بیش از 80 میلیون عنوان

روی کاغذ ، تمام سیستم عامل های اصلی پخش موسیقی بین 80 تا بیش از 100 میلیون عنوان در کاتالوگ خود غرور می کنند. اگر اپل موسیقی اعلام کرد ” بیش از 100 میلیون »عناوین ، علیه “بیش از 80 میلیون” برای Spotify ، این تعداد لزوماً نماینده نیست.

باید گفت که کیفیت کاتالوگ فقط به تعداد عناوین ارائه شده و تعداد هنرمندان امضا شده محدود نمی شود ، اما در واقع به حضور – یا عدم حضور – عناوینی که می خواهید به آنها گوش دهید. برای ارزیابی این معیار ذهنی تر ، ما یک تمرین را امتحان کرده ایم. هفت عضو تحریریه لیستی از ده آهنگ را پیشنهاد دادند. اگر عنوان موجود بود – در آلبوم سمت راست – با یک سکو ، ما به او یک نکته اعطا کردیم. اگر او غایب باشد ، این صفر است. اگر حضور داشته باشد ، اما فقط در یک مجموعه ، الف تنها یا یک بهترین, اما آلبوم درخواست نشده است-یا بدون آلبوم در مورد موسیقی یوتیوب-ما به او نصف امتیاز می دهیم.

با این پروتکل ، تا حد امکان نماینده ، ما به این نتیجه رسیدیم:

سکو تعداد عنوان یافت شده درصد ارتباط
موسیقی آمازون 65/70 92.86 ٪
موسیقی اپل 63.5 / 70 90.71 ٪
دره 61.5 / 70 87.86 ٪
قبوز 56.5 / 70 80.71 ٪
با لکه بینی کردن 65/70 92.86 ٪
جزر و مدی 61/70 87.14 ٪
موسیقی یوتیوب 65.5 / 70 93.57 ٪

نتایج دقیق ، مورخ 15/12/2020 ، را می توان در اینجا یافت.

همانطور که می بینیم ، همه سیستم عامل ها تقریباً با نتایج مشابه ، نزدیک به 90 ٪ اهمیت می رسند. این منطقی است ، زیرا برچسب ها به طور کلی با همه سیستم عامل ها امضا می شوند ، یا از طریق خدمات خودکار می روند تا این کار را در جای خود انجام دهند. به همین دلیل است که وقتی گروهی مانند Ghinzu از یک یا چند سیستم عامل غایب هستند ، یک احتمال خوب وجود دارد که او از همه غایب باشد.

موسیقی یوتیوب به وضوح برجسته است

Qobuz در مقایسه با رقبای خود بسیار دیر است

, وقتی موسیقی آمازون و Spotify در مکان دوم قرار دارند. اولین ، YouTube Music به وضوح به استثنای یک عنوان واحد ، همه دیگران به یک روش یا روش دیگر در دسترس هستند ، حتی اگر لزوماً با آلبوم خود در ارتباط نباشند.

YouTube Music به شما امکان دسترسی به فیلم ها را برای عناوین موجود در کاتالوگ می دهد

با این حال ، همانطور که دیدیم ، موسیقی یوتیوب هیچ شکل کاتالوگ را اعلام نمی کند ، و منطقی است. برخلاف Spotify ، Deezer یا Apple Music, YouTube Music به محتواهایی که قبلاً بصورت آنلاین بر روی سیستم عامل خود قرار داده است متکی است. بنابراین ما عناوینی را از صفحات رسمی هنرمندانی که توسط YouTube Music امضا شده اند ، پیدا خواهیم کرد ، اما همچنین آهنگ هایی که توسط کاربران اینترنت در کنسرت ضبط شده اند یا توسط خودشان بصورت آنلاین قرار می گیرند. بنابراین ، YouTube Music نیازی به اعلام تعدادی از عناوین در کاتالوگ خود ندارد: به طور واقعی ، تمام قطعات جهان را می توان در آنجا یافت ، مشروط بر اینکه آنها توسط کاربران اینترنت بصورت آنلاین قرار داده شده اند.

در این مرحله ، مقایسه بدون تجدید نظر و این موسیقی بسیار یوتیوب است که کانال را برنده می شود.

قیمت اشتراک های پلت فرم جریان موسیقی چقدر است ?

از نظر قیمت ، اشتراک های پرداخت شده می توانند از یک به دو برابر از یک پلتفرم به سیستم دیگر بروند. همیشه دانستن مزایای اشتراک های حق بیمه هر یک همیشه آسان نیست یا دانستن اینکه مزیت مدل پرداخت شده در مقابل مدل رایگان چیست.

پیشنهادات آزمایشی و پیشنهادات رایگان

باز هم ، در این مورد ، نقاشی ها از هزار کلمه بهتر هستند:

سکو پیشنهاد آزمون و پیشنهاد رایگان
موسیقی آمازون 1 ماه آزمایش ، پیشنهاد رایگان با تبلیغات محدود به بهترین لیست های پخش
موسیقی اپل 1 ماه محاکمه ، بدون پیشنهاد رایگان
دره 2 ماه محاکمه ، پیشنهاد رایگان با تبلیغات ، خواندن تصادفی و بدون اتصال خارج از اتصال
قبوز 1 ماه محاکمه ، بدون پیشنهاد رایگان
با لکه بینی کردن 1 ماه آزمایش ، پیشنهاد رایگان با تبلیغات و بدون حالت آفلاین
جزر و مدی 1 ماه آزمایش ، پیشنهاد رایگان با تبلیغات و بدون حالت آفلاین
موسیقی یوتیوب 1 ماه آزمایش ، پیشنهاد رایگان با تبلیغات ، بدون حالت آفلاین و بدون خواندن در پس زمینه

بنابراین هفت سرویس منتخب یک پیشنهاد آزمایشی ارائه می دهند ، از یک تا سه ماه. عملی برای ارائه ایده دقیق از پیشنهاد و ویژگی های ارائه شده در هر سیستم عامل قبل از شروع به پرداخت کوچکترین یورو.

علاوه بر این مدت زمان محدود تست محدود ، برخی از خدمات همچنین پیشنهادات نامحدودی را ارائه می دهند. این مورد موسیقی آمازون ، دیزر ، Spotify ، Tidal و YouTube است ، اما نه Apple Music و نه Qobuz. در هر صورت ، این پیشنهادات رایگان توسط تبلیغات تأمین می شود. آنها به طور کلی اجازه نمی دهند عناوین آفلاین را بارگیری کنند و می توانند در استفاده از موسیقی YouTube محدود شوند ، که به شما امکان نمی دهد عناوین موجود در پس زمینه را در تلفن هوشمند آن گوش دهید.

موسیقی آمازون ، دیزر ، Spotify ، جزر

به طور کلی ، در مورد آزمایش یا کاربردهای رایگان ، مهمتر از همه است موسیقی آمازون ، دیزر ، Spotify ، جزر. آخرین تشکر از چهار ماه تست ، دو مورد دیگر به این دلیل که به شما امکان می دهند از موسیقی در تلفن هوشمند خود لذت ببرید ، حتی در پس زمینه راه اندازی شده است.

Premium ، HD ، Hi-Fi ، Studio First…

وقتی به پیشنهادات پرداخت شده از خدمات مختلف نگاه می کنیم ، این می تواند سرگیجه باشد. باید گفت که برخی از سکوهای خاص از یک نفر راضی نیستند ، اما از دو ، حتی سه پیشنهاد اشتراک. علاوه بر اختلافات پرداخت – ماهانه یا سالانه ، با یا بدون تعهد – این پیشنهادات مختلف ممکن است پیامدهای مربوط به عملکردهای موجود یا کیفیت اوراق بهادار ارائه شده را داشته باشد:

 • موسیقی آمازون: ادغام شده در آمازون نخست (موسیقی نخست) یا 9.99 یورو در هر ماه (HD نامحدود)
 • Apple Music: 10.99 یورو در هر ماه
 • Deezer: 10.99 یورو در هر ماه
 • Qobuz: 14.99 یورو در هر ماه یا 200 یورو در سال
 • Spotify: 10.99 یورو در هر ماه
 • جزر و مد: 9.99 یورو یا 19.99 یورو در هر ماه
 • یوتیوب موسیقی: 9.99 یورو در هر ماه

ما به دلایل درک ، در اینجا انتخاب کرده ایم تا انتخاب کنیم این اشتراک های شخصی با اشتراک ماهانه, عدم اتصال یک سال. توجه داشته باشید ، با این حال ، Spotify ، Apple Music یا Deezer نیز پیشنهادات خانوادگی یا یک زوج را ارائه می دهند ، گاهی اوقات با کارکردهای اضافی مانند لیست های پخش خانوادگی یا کنترل والدین. غالباً می توان در یک پیشنهاد دانشجویی با قیمت پایین تر ، به طور کلی با قیمت 4.99 یورو در هر ماه مشترک شد. از طرف Spotify ، پلت فرم جریان سوئد در ژوئیه 2023 قیمت همه اشتراک های خود را افزایش داد. اشتراک فردی از 9.99 به 10.99 یورو (+10 ٪) ، اشتراک Duo از 12.99 به 14.99 یورو (15 ٪) ، اشتراک خانواده از 15.99 به 17 ، 99 یورو (+13 ٪) و اشتراک دانشجویی از 4.99 پرداخت. به 5.99 یورو (+ 20 ٪). اگر از طریق آیفون مشترک شده اید ، باید یک روش پرداخت جدید را وارد کنید. Deezer به منظور ادغام محتوای Hi-Fi ، قیمت پیشنهاد فردی خود را از یک یورو افزایش داده است.

با این حال ، به استثنای Qobuz ، Spotify ، Apple Music and Deezer ، همه سیستم عامل ها با قیمت 9.99 یورو در هر ماه قیمت اول را ارائه می دهند.

در آمازون ، این سه پیشنهاد هستند که همزیستی هستند: Amazon Music Free ، Amazon Music Prime و Amazon Music Unlimited.

موسیقی آمازون نخست موسیقی آمازون نامحدود
قیمت در اشتراک آمازون نخست ادغام شده است 9.99 یورو در هر ماه
کاتالوگ بیش از 100 میلیون عنوان بیش از 100 میلیون عنوان
کیفیت SD HD

در نگاه اول ، کاتالوگ در حال حاضر یکسان است ، فقط پیشنهاد HD وجود دارد که بین پیشنهاد موسیقی آمازون Prime ، موجود در اشتراک آمازون نخست و اشتراک نامحدود موسیقی آمازون ، تغییر می کند. با این وجود ، اگر تعداد عنوان مشابه باشد ، توابع متفاوت هستند. در Amazon Music Prime ، انتخاب یک لیست پخش یا عنوان خاص غیرممکن است. اینها در واقع موسیقی تصادفی هستند. علاوه بر این ، پیشنهاد نامحدود همچنین به شما امکان می دهد از عناوین با کیفیت بالا و همچنین صوتی فضا استفاده کنید.

از طرف Qobuz ، این بار این دو پیشنهاد هستند که همزیستی هستند: استودیوی Qobuz و Sublime Qobuz:

استودیوی Qobuz متعالی Qobuz
قیمت 14.99 یورو در هر ماه 200 یورو در سال
کاتالوگ بیش از 80 میلیون عنوان بیش از 80 میلیون عنوان
کیفیت کیفیت استودیو (FLAC 24 -bit تا 192 کیلوهرتز) کیفیت استودیو (FLAC 24 -bit تا 192 کیلوهرتز)
کاهش قیمت برای خرید هیچ آره

در اینجا ، کاتالوگ و کیفیت هر دو یکسان هستند. منطقی ، از آنجا که کیفیت صدا نکته اصلی است که توسط Qobuz در مقایسه با رقابت مطرح شده است. بنابراین تمایز بین این دو پیشنهاد بر روی نرخ ترجیحی ارائه شده به لطف اشتراک ارائه می شود ” جذاب “ هنگام خرید موسیقی در سلام.

در Tidal ، این بار ما دو پیشنهاد پرداخت شده مجزا ، HIFI جزر و مدی و جزر و مد را پیدا خواهیم کرد:

جزر و مد جزر و مد Tidal Hifi Plus
قیمت 9.99 یورو در هر ماه 19.99 یورو در هر ماه
کاتالوگ بیش از 80 میلیون عنوان بیش از 80 میلیون عنوان
کیفیت کیفیت 16 -bit در 44.1 کیلوهرتز کیفیت 24 در 192 کیلوهرتز

تمایز بین این دو پیشنهاد به طور خاص در مورد کیفیت صدا ارائه شده ، با صدا در کیفیت CD با 10 یورو در هر ماه و صدای کارشناسی ارشد برای نسخه با 20 یورو ساخته شده است. علاوه بر این ، پیشنهاد با 20 یورو به شما امکان می دهد از صدای صوتی لذت ببرید و با هر گوش دادن به هنرمندان بهتر پرداخت کنید.

سرانجام ، Deezer مدتهاست که دو پیشنهاد پرداخت شده را ارائه داده است – به ذکر بسته خانواده – Deezer Premium ، با 9.99 یورو و Deezer Hifi ، با 14.99 یورو. آنها اکنون در یک پیشنهاد فردی با 10.99 یورو در هر ماه ذوب می شوند.

اپل نباید از این امر خارج شود و اگر نیازی به جدول برای توضیح پیشنهادات مختلف نیست ، این است که سرویس موسیقی Apple یک اشتراک واحد با قیمت 10.99 یورو در هر ماه ارائه می دهد ، همچنین عناوین کیفیت HD را ارائه می دهد.

به طور کلی ، برای استفاده از یک سرویس پخش بدون توجه به کیفیت صدا ، همه ارزش دارند. برای از دست دادن نسخه های بدون آهنگ ، Amazon و Tidal این مزیت را دارند که نسخه HIFI یا HD را با 9.99 یورو در هر ماه ارائه می دهند, در برابر 10.99 یورو در ماه برای Deezer و Apple Music و 14.99 یورو در ماه برای Qobuz.

همچنین توجه داشته باشید که Spotify قصد ندارد با گزینه ای که امسال راه اندازی شده است از زمینه صوتی Hi-Fi جلوتر باشد. سرویس جریان سوئد در فوریه 2021 اعلام کرد که تمایل به راه اندازی یک سرویس موسیقی در “CD Witle”. بنابراین می توانیم انتظار داشته باشیم که پرونده های رمزگذاری شده در 16 بیت در 44.1 کیلوهرتز ، مانند Deezer. این فرمول در ابتدا با قیمت بالاتر ارائه می شد ، اما Spotify هنوز قیمت های خود را فاش نکرده است. مهمتر از همه ، پیشرفتی که توسط Apple Music گرفته شده است – به دنبال آن Tidal ، Amazon و Deezer ، ممکن است پروژه های شرکت سوئدی را تغییر داده باشد. پیش بینی شده در ابتدا برای سال 2021 ، پیشنهاد HD Spotify هنوز طولانی است.

سیستم عامل ها ، بلندگوهای متصل و تعداد دستگاه های متصل

این خوب است ، شما به پیشنهادی که جالب ترین روی کاغذ به نظر می رسید ، مشترک شده اید ، بنابراین زمان نصب نرم افزار جریان خود برای استفاده از آن در Android یا Iphone Smartphone یا iPhone می آید. مشکلی نیست. و پس چرا از این فرصت استفاده نکنید ? آه ، شروع به مسدود کردن. و اگر قصد دارید از موسیقی خود در پلی استیشن 5 استفاده کنید ، بلافاصله محدود کننده تر است.

همه سیستم عامل های جریان با همه پشتیبانی سازگار نیستند. اگر بعضی اوقات بتوانیم با برنامه های شخص ثالث یا هک ها خارج شویم ، ساده ترین راه استفاده از برنامه ارائه شده توسط خود سرویس جریان است. و در این بازی کوچک ، همه در همان مارک قرار نمی گیرند:

سازگاری خدمات با سیستم عامل های مختلف // منبع: frandroid

در این معیار, این Deezer و Spotify هستند که در کانال برنده می شوند ، با Apple Music خیلی عقب نیست. اولین مورد با نزدیک به همه سیستم عامل ها ، از جمله بلندگوهای HomePod Apple ، به استثنای پلی استیشن سازگار است. در سرویس سوئدی ، ما به خوبی در سکوی سونی ارائه می دهیم ، اما تنها سازگاری مفقود شده آن از اپل Homekit است ، زیرا هنوز Spotify در بلندگوهای HomePod قابل استفاده نیست. با این وجود ، تولید کننده آمریکایی در ماه های اخیر افتتاح HomePod را اعلام کرده است و پس از پاندورا در سراسر اقیانوس اطلس و دیزر ، ما از دیدن زمین Spotify در بلندگوهای اپل تعجب نخواهیم کرد. سرانجام ، اپل موسیقی از اکتبر سال 2021 ، دقیقاً مانند Spotify در کنسول های پلی استیشن سونی در دسترس است.

توجه داشته باشید که اگر بیشتر خدمات در Apple Watch قابل استفاده است ، آنها برای ارائه برنامه OS Wear نادر هستند.

تنها نکات مشترک با همه سیستم عامل ها نسخه های iOS ، Web و Android است ، زیرا همه یک وب سایت یا برنامه ای برای گوش دادن به موسیقی آن ارائه می دهند. از طرف دیگر ، از طرف دیگر موسیقی یوتیوب ، ما به طور گسترده در آخرین موقعیت در این معیار قرار می گیریم. باید گفت که سرویس Google حتی برنامه هایی را برای رایانه شخصی یا MAC ارائه نمی دهد ، و از نسخه وب استفاده می کند.

عملکردهای اجتماعی و لیست های پخش مشترک

گوش دادن به موسیقی خوب است. برای اینکه دوستانتان از آن لذت ببرند ، بهتر است. علاوه بر پیشنهادات زوج یا خانواده ارائه شده در برخی ، چندین سیستم عامل نیز ویژگی های اجتماعی را ارائه می دهند. اگر برخی از سیستم عامل ها سازگاری با آخرین را ارائه می دهند.FM ، دیگران فراتر می روند.

اشتراک فعالیت

در Spotify ، ما می توانیم به عنوان مثال حساب فیس بوک شما را پیوند دهیم تا ببینیم دوستان ما به چه چیزی گوش می دهند و احتمالاً به همان عناوین مانند آنها گوش می دهند. این عملکرد همچنین به شما امکان می دهد لیست های پخش از دوستان خود را کشف کنید ، یا آلبوم هایی را که در حال گوش دادن هستند مشاهده کنید. Deezer تابعی را ارائه می دهد که به یک جنبه شبکه اجتماعی نزدیکتر می شود که به شما امکان می دهد آلبوم ها ، هنرمندان یا لیست های پخش را که بیشتر توسط پیروان آن گوش می دهند ، کشف کنید. این عملکرد با این حال کمی دفن شده است ، زیرا می خواهد به منوی “مورد علاقه” سرویس بروید ، سپس به دنبال کنندگان بروید ، جایی که یک پنل جانبی به طور مستقیم در Spotify در دسترس است.

Spotify به شما امکان می دهد ببینید چه چیزی

Apple Music همچنین به شما امکان می دهد از عملکردهای اجتماعی استفاده کنید ، اما آنها محدود به نسخه های تلفن همراه ، در iOS ، iPados یا Android هستند. این عملکرد می فهمد چه کسی در مخاطبین شما از Apple Music استفاده می کند و اگر افراد می توانند شما را بطور خودکار یا فقط پس از تأیید شما دنبال کنند.

از طرف آنها ، موسیقی آمازون ، یوتیوب موسیقی ، جزر و مد و Qobuz هیچ عملکرد اجتماعی از این نوع ارائه نمی دهند.

برنامه های شخص ثالث

توجه داشته باشید که این کارکردهای اجتماعی فقط در صورتی که عزیزان شما از همان برنامه پخش موسیقی استفاده می کنند ، مورد توجه قرار می گیرد. اگر اینگونه نباشد ، ممکن است این عملکرد را مجاز کنید ، علاقه کمی خواهد داشت. بنابراین این Spotify ، Deezer یا Apple Music Premium تا حدی کمتر است و این توضیح می دهد که چرا چهار نفر دیگر خدمات معادل را راه اندازی نکردند.

بسیاری از خدمات از API Spotify استفاده می کنند

همین مورد در مورد خدمات شخص سوم که می توانند از داده های گوش دادن شما برای ارائه توابع خاص استفاده کنند. هرچه برنامه های موسیقی محبوب تر باشد ، توسعه دهندگان شخص سوم علاقه به ارائه چنین خدماتی دارند. به همین دلیل است که بسیاری از خدمات ، مانند Spotify Pie – از Spotify API برای تهیه سلیقه موسیقی خود ، برای ایجاد سیستم های لیست پخش مشترک یا ایجاد مسابقه مطابق با محبوبیت چنین یا چنین هنرمندی در جهان استفاده کنید. در این بازی ، این سکوی سوئدی بسیار بیشتر است که بهترین کار را می کند اگر می خواهید همه این برنامه ها را امتحان کنید ، بهتر است ارزش Spotify را داشته باشید.

لیست های پخش مشترک

سرانجام ، آخرین جنبه اجتماعی ، به ویژه برای سازماندهی یک عصر ، به ویژه جالب است ، لیست پخش مشترک است. یک عملکرد گسترده به طور فزاینده ای که به شما امکان می دهد لیست های خوانده شده را با چند مورد ایجاد کنید تا مجبور نشوید بین چندین عنوان دست و پنجه نرم نکنید. و طبق معمول ، این بازی سیستم عامل ها همه در یک مارک یکسان قرار ندارند:

لیست های پخش مشترک
موسیقی آمازون هیچ
موسیقی اپل هیچ
دره آره
قبوز آره
با لکه بینی کردن آره
جزر و مدی هیچ
موسیقی یوتیوب آره

بنابراین ما چهار سیستم عامل داریم که به شما امکان می دهد لیست های پخش مشترک را ایجاد کنید: Deezer ، Qobuz ، Spotify و YouTube Music. با این حال ، توجه داشته باشید که همه دیگران به شما امکان می دهند لیست پخش را از طریق لینک یا اشتراک در توییتر یا فیس بوک به اشتراک بگذارید.

Qobuz به شما امکان می دهد لیست های پخش مشترک را ایجاد کنید

در کارکردهای اجتماعی ، بنابراین تا حد زیادی Spotify است که چه کسی کانال را برنده می شود, چه برای به اشتراک گذاری فعالیت ، برنامه های کاربردی حزبی سوم یا لیست های پخش مشترک.

توصیه های اتوماتیک یا سرمقاله و لیست های پخش

در زمینه لیست های پخش ، این فقط همکاری یا مواردی نیست که بتوانید به صورت دستی ایجاد کنید. گوش دادن به موسیقی خوب است ، اما یکی از علایق سیستم عامل های جریان ، به گونه ای که به همان هنرمندان حلقه گوش ندهید ، از توصیه ها ناشی می شود.

توصیه های الگوریتمی

در این زمینه ، این الگوریتم های سیستم عامل های مختلف است که در خط بازی قرار می گیرند. بسته به عناوینی که در گذشته به آنها گوش داده اید ، آنها لیست های پخش یا آلبوم هایی را که قرار است با سلیقه موسیقی شما مطابقت داشته باشند توصیه می کنند. برخی حتی با ارائه لیست های پخش بسته به زمان روز ، فعالیت شما یا جایی که هستید ، فراتر می روند.

دیزر عناوین و لیست های پخش را با سلیقه شما پیشنهاد می کند

این توصیه ها به طور کلی از صفحه اصلی سرویس با انتخاب عناوین جدید ، آلبوم ها ، مخلوط ها یا لیست های پخش ارائه می شود. توجه داشته باشید که Qobuz تنها بستری است که فقط لیست پخش های سرمقاله ای را ارائه می دهد ، نه مطابق با گوش دادن کاربر. حتی Apple Music ، که لیست های پخش الگوریتمی را در صفحه اصلی خود ارائه نمی دهد ، حداقل آلبوم هایی را نشان می دهد که علاقه مند به گوش دادن به چنین هنرمندی بیشتر یا چنین هنرمندی هستند.

لیست های پخش سرمقاله

Apple Music ، Spotify ، Deezer ، Amazon Music ، Tidal ، YouTube Music و Qobuz ، همه همچنین لیست های پخش سرمقاله ای را ارائه می دهند ، که توسط افراد واقعی ایجاد شده است. این می تواند انتخاب تیم خدمات تحریریه باشد – مانند مورد Qobuz ، Apple Music ، Amazon Music یا Spotify – یا افراد مشهور مانند باراک اوباما و نیک میناج (جزر و مد) یا U2 یا برایان Eno (Deezer).

جزر و مد بسیاری از لیست های پخش سرمقاله را ارائه می دهد

در بازی پیشنهادات و لیست های پخش ، بنابراین اکثر سیستم عامل ها حتی اگر بر روی بازوهای برابر بازی کنند Tidal و Deezer این مزیت را دارند که همچنین لیست های پخش خاصی را که توسط هنرمندان یا شخصیت های شناخته شده تهیه شده است ارائه می دهد.

کیفیت صدا آهنگ ها

همانطور که دیدیم ، کیفیت صوتی ارائه شده توسط هر پلتفرم یکی از اصلی ترین معیارهای ارائه شده توسط خدمات است ، به ویژه برای توجیه پیشنهادات حق بیمه یا قیمت های بالاتر برخی.

باید گفت که همه سرویس ها از همان قالب های فایل ، رمزگذاری مشابه یا پهنای باند مشابه استفاده نمی کنند. برخی ، مانند Spotify ، حتی اگر کاربران بخواهند کم و بیش مصرف کنند ، کیفیت صدا را در تلفن هوشمند تغییر می دهد داده ها.

همانطور که قبلاً مشخص شد ، Apple Music ، Amazon Music Unlimited ، Tidal و Deezer با فایلهای با کیفیت بهتر پیشنهادات ارائه می دهند. Qobuz به نوبه خود ، حتی با اشتراک اساسی در 14.99 یورو در هر ماه ، پرونده های حداکثر FLAC 24 -bit را در 192 کیلوهرتز ارائه می دهد. برای سایر سیستم عامل ها ، بنابراین لازم است تنظیمات گوش دادن را اصلاح کنید تا از بهترین کیفیت صوتی ممکن لذت ببرید ، چه باشد “بسیار بالا” در Spotify یا “همیشه بالا” به عنوان مثال در موسیقی YouTube.

حداکثر کیفیت اساسی حداکثر کیفیت پرداخت شده
موسیقی آمازون 24 -BIT FLAC 192 کیلوهرتز
موسیقی اپل ALAC 24 بیت 192 کیلوهرتز
دره FLAC 16 بیت 44.1 کیلوهرتز
قبوز 24 -BIT FLAC 192 کیلوهرتز
با لکه بینی کردن Ogg Vorbis ، 320 kbps
جزر و مدی FLAC 16 بیت 44.1 کیلوهرتز 24 -BIT FLAC 192 کیلوهرتز
موسیقی یوتیوب AAC ، 256 Kbps

اگر Qobuz مدتهاست که از نظر کیفیت صوتی برای بسته اصلی خود ، بالاتر از رقبای خود ، بهترین بوده است ، اکنون توسط آمازون ، اپل ، دیزر و Tidal مورد حمله قرار می گیرد. این چهار سرویس اکنون یک بسته اساسی را با قیمت 9.99 یا 10.99 یورو در هر ماه ، بدون هزینه اضافی ، تا 16 بیت 44.1 کیلوهرتز یا 24 بیت 192 کیلوهرتز ارائه می دهند.

خصوصیات مختلفی که در موسیقی آمازون ارائه می شود

از طرف حداکثر کیفیت ، تمام قیمت های ترکیبی ، چهار بازیگر برابر با: Amazon Music Unlimited ، Apple Music ، Qobuz و Tidal Hifi Plus. این سه سرویس در واقع عناوینی را تا FLAC – یا ALAC در Apple ارائه می دهند – 24 -Bit رمزگذاری شده در 192 کیلوهرتز. از طرف خود ، دیزر ، که پیشنهاد مشابهی دارد ، از 16 بیت به 44.1 کیلوهرتز به FLAC با کیفیت CD محدود می شود. Spotify اشتراک در کیفیت CD ، مانند Deezer را راه اندازی می کند ، اما این پیشنهاد هنوز بیش از دو سال پس از اعلام آن در دسترس نیست ، حتی اگر هنوز برنامه ریزی شده باشد.

همه قطعات با حداکثر کیفیت در دسترس نیستند

با این حال ، توجه داشته باشید که همه قطعات با حداکثر کیفیت در دسترس نیستند. حتی در Qobuz ، همه عناوین در 24 بیت در 192 کیلوهرتز در دسترس نیستند و سیستم عامل ها به طور کلی نشان می دهد که کیفیت هر عنوان چیست. خواندن این پرونده های با کیفیت بسیار بالا نیز به دستگاه شما بستگی دارد ، همه رایانه ها و تلفن های هوشمند قادر به رمزگشایی چنین پرونده هایی نیستند. به عنوان مثال در Apple Music ، کیفیت 24 -بوری 192 کیلوهرتز فقط در صورت داشتن DAC ارائه می شود. بدون این ، حداکثر کیفیت ارائه شده 24 بیت در 48 کیلوهرتز است.

جزر و مد مشخص می کند چه موقع

سرانجام ، یک نکته باید تأکید شود: کیفیت گوش دادن بیش از همه به پرونده اصلی بستگی دارد. تمام عناوین موجود در FLAC مساوی نیستند و در اصل ، شما می توانید با عنوان 16 بیتی در 44.1 کیلوهرتز که توسط یک پلت فرم 24 بیتی در 192 کیلوهرتز مجدداً مورد استفاده قرار گرفت ، به پایان برسید. این لزوماً به معنای این نیست که کیفیت بهتر خواهد شد ، زیرا اگر اطلاعات در مبدأ وجود نداشت ، هیچ فرصتی برای اضافه شدن آن در زمان ورود مجدد وجود ندارد.

این نکته برای موسیقی YouTube از همه معتبرتر است. این سرویس پرونده های AAC را با سرعت 256 کیلوبیت بر ثانیه ، به ارث بردن از Google Play Music ارائه می دهد ، اما همچنین فیلم هایی که توسط کاربران اینترنت بصورت آنلاین قرار می گیرند. و در این مرحله ، کیفیت فقط به پرونده ای که در ابتدا در پلتفرم ویدیویی پیشنهاد شده است بستگی دارد. توجه داشته باشید ، با این حال ، هنگامی که عنوان در کاتالوگ پلتفرم موجود است ، YouTube Music همیشه نسخه رسمی را به ویدئویی که توسط کاربران اینترنت ارسال شده است ، طرفداری می کند.

صدا

علاوه بر کیفیت CD ، حتی پرونده های سلام ، بیشتر و بیشتر از خدمات پخش موسیقی نوعی گوش دادن صوتی فضایی را ارائه می دهند. اینها ، در بیشتر موارد ، پرونده های رمزگذاری شده در Dolby Atmos یا Sony 360 Vealy Audio ، به منظور ارائه غوطه وری بیشتر در موسیقی خود.

به طور واضح ، این عناوین به شما امکان می دهد از یک اثر فراگیر حتی مهمتر از ترکیب اصلی لذت ببرید. در بیشتر موارد ، این پرونده ها با تمام هدفون و هدفون سازگار هستند. آنها همچنین می توانند تمام معنی خود را در یک نصب موسیقی کامل تر ، مانند سیستم سینمای خانگی در Dolby Atmos انجام دهند. با این حال ، توجه داشته باشید که پرونده های سونی فقط در رایانه های شخصی یا تلفن های هوشمند در دسترس هستند ، اما نه با یک تقویت کننده یا سینمای خانگی.

همانطور که دیدیم ، این دالبی و سونی هستند که تمام پرونده های صوتی بازار را در بازار ارائه می دهند. بنابراین خدمات جریان با یکی از این تأمین کنندگان ، در هر دو یا در صورت پشتیبانی از عملکرد ارائه می شود:

Dolby Atmos برای موسیقی سونی 360 صوتی واقعیت قیمت برای استفاده از آن کاربرد لازم
موسیقی آمازون آره آره 9.99 یورو در هر ماه برنامه اصلی
موسیقی اپل آره هیچ 10.99 یورو در ماه برنامه اصلی
دره هیچ هیچ
قبوز هیچ هیچ
با لکه بینی کردن هیچ هیچ
جزر و مدی آره آره 19.99 یورو در هر ماه برنامه اصلی
موسیقی یوتیوب هیچ هیچ

از بین هفت سرویس اصلی پخش موسیقی ، سه بنابراین صوتی فضایی را ارائه می دهند: موسیقی آمازون ، موسیقی اپل و جزر و مد. علاوه بر این ، موسیقی آمازون و جزر و مد هم با راه حل سونی و هم دالبی سازگار هستند ، در حالی که اپل موسیقی فقط از Dolby Atmos مراقبت می کند. از طرف Qobuz ، Spotify و YouTube Music ، Audio Space هنوز منتظر است. همانطور که یکی از رهبران آن پیشنهاد کرد ، Spotify همچنین می تواند در آینده این زمینه را آغاز کند. سرانجام دیزر چندین سال قبل از پرتاب در حوله در 31 اکتبر 2022 ، از صوتی 360 واقعیت پشتیبانی کرد.

علاوه بر این ، باید دو نکته در مورد خدمات سازگار ذکر شود. از یک طرف ، آمازون و اپل تصمیم به ارائه صوتی فضایی بدون هزینه اضافی – مانند پرونده های با کیفیت CD – در حالی که جزر و مد به اشتراک خاصی نیاز دارد.

از طرف دیگر ، لازم است به ابتکار عمل Apple Music سلام کنید که تا آنجا پیش می رود که صدای فضا را با دنبال کردن حرکات سر ارائه می دهد. مشروط بر اینکه از دستگاه و هدفون اپل استفاده کنید – به عنوان مثال آیفون 13 و AirPods 3 – ممکن است احساس کنید که در مقابل خود ضبط کرده اید و اگر سر خود را روشن کنید ، آن را می شنوید. همه پرونده ها برابر نیستند و برخی ، بیشتر کار می کنند ، فقط صدای خواننده را جابجا می کنند در حالی که سازها حتی اگر سر خود را بچرخانید حرکت نمی کنند. با این حال ، این عملکرد فقط برای کاربران غوطه ور در اکوسیستم اپل محدود است. با این حال ، توجه داشته باشید که صدای کلاسیک فضایی برای کاربران تلفن های هوشمند Android یا صاحبان کلاه ایمنی یا هدفون تمبر برای آرم آرم اپل در دسترس است.

بارگیری آفلاین ، اضافه کردن پرونده ها و بارگیری در خارج از کاتالوگ

اگر کاتالوگ یک سرویس جریان محدود باشد ، ممکن است جالب باشد که از برنامه برای گوش دادن به آهنگ های شخصی خود استفاده کنید. دو خط سپس باز می شوند:

 • اضافه کردن عناوین در کاتالوگ: برای لذت بردن از آن از همه دستگاه ها
 • خواندن عنوان محلی: برای استفاده از برنامه جریان برای گوش دادن به عناوین ذخیره شده در همان دستگاه

افزودن پرونده های محلی یا در ابر

گزینه اول هنوز بسیار نادر است. با این حال ، به ویژه به لطف این که Google Play Music توانسته بود از این رقابت ها جدا شود. این سرویس امکان قرار دادن همه آهنگ های خود را به صورت آنلاین فراهم کرده است تا بتوانید آنها را آزادانه در تلفن هوشمند یا رایانه دیگری پیدا کنید.

اضافه کردن عناوین در کاتالوگ خواندن عناوین محلی
موسیقی آمازون آره آره
موسیقی اپل آره آره
دره آره آره
قبوز هیچ آره
با لکه بینی کردن هیچ آره
جزر و مدی هیچ هیچ
موسیقی یوتیوب آره آره

پنج سیستم عامل اکنون پیشنهاد می دهند پرونده های خود را به صورت آنلاین قرار دهید تا آنها را در هر مکانی پیدا کنید: Spotify ، Amazon Music ، Apple Music ، Deezer و YouTube Music. با این وجود ، کار همیشه آسان نیست ، به دور از آن. برای Apple Music ، لزوماً باید در یک حساب iCloud مشترک شوید. برای موسیقی آمازون ، این یک ابزار جداگانه است ، که روی رایانه شخصی خود نصب کنید ، که به شما امکان می دهد عناوین خود را بارگذاری کنید. برای Deezer ، گزینه به خوبی پنهان است ، در موارد دلخواه و سپس در “MP3 من”. سرانجام ، Spotify شما را ترغیب می کند تا یک لیست پخش خاص را در رایانه ایجاد کنید که می توانید سپس در تلفن هوشمند خود بارگیری کنید و به همان شبکه Wi-Fi متصل شوید.

موسیقی YouTube خیلی ساده اجازه می دهد D

موسیقی YouTube دانش آموز بسیار خوبی است, از آنجا که امکان کشیدن و رها کردن قطعات موجود در نسخه وب سایت وجود دارد ، تا آنها را مستقیماً در برنامه تلفن همراه پیدا کنید ، با سهولت.

بارگیری خارج از خط

در تلفن هوشمند ، می تواند عملی باشد ، وقتی وارد منطقه ای بدون پوشش شبکه می شوید و قصد پرواز را دارید ، قطعات را به صورت محلی در دستگاه خود بارگیری کنید.

از این طرف مشکلی نیست هفت سرویس پخش موسیقی به شما امکان می دهد آهنگ های آفلاین را برای گوش دادن به آنها به صورت آفلاین بارگیری کنید.

اشعار ، کلیپ ها ، پادکست ها و غیره.

علاوه بر همه ویژگی ها ، که می تواند برای یک تجربه خوب گوش دادن به موسیقی ضروری باشد ، سیستم عامل های مختلف پر از کارکردهای اضافی برای غنی سازی تجربه با محتوای بیشتر از تنها عناوین موسیقی هستند.

کلیپ های کتابفروشی کلمات پادکست ها رادیو
موسیقی آمازون هیچ هیچ آره هیچ هیچ
موسیقی اپل آره هیچ آره هیچ آره
دره هیچ هیچ آره آره آره
قبوز هیچ آره هیچ هیچ هیچ
با لکه بینی کردن هیچ هیچ آره آره هیچ
جزر و مدی آره هیچ آره هیچ هیچ
موسیقی یوتیوب آره هیچ آره هیچ هیچ

از این طرف ، همه کارت های خود را بازی می کنند. گسترده ترین عملکرد به وضوح نمایش کلمات است ، زیرا فقط Qobuz آن را ارائه نمی دهد. این تنها عملکردی است که توسط موسیقی آمازون ارائه شده است. از طرف کلیپ ، آنها در Apple Music و Tidal و همچنین لزوماً در موسیقی YouTube به لطف زنجیرهای هنرمندان در دسترس هستند. از طرف خود ، Spotify به دنبال راه اندازی کلیپ ها نیز خواهد بود.

Deezer همچنین خدماتی است که بیشترین ویژگی ها را ارائه می دهد از آنجا که جدا از نمایش کلمات ، پلت فرم فرانسوی نیز پادکست ها را ارائه می دهد – دقیقاً مانند Spotify – و همچنین دسترسی به رادیوهای فرانسوی. برای رادیوها ، اپل در ایستگاه های خانگی خود شرط بندی می کند. سرانجام, با توجه به پادکست ها ، Spotify با ارائه بسیاری از تولیدات اصلی ، این بسته را برای چند سال قرار داده است, فقط از پلتفرم سوئد موجود است.

بهترین سکوی موسیقی چیست ?

هنگامی که تمام این معیارها در نظر گرفته شد ، زمان آن رسیده است که از هر پلتفرم استفاده کنید تا تعیین کنید کدام بهترین سرویس پخش موسیقی است.

توجه داشته باشید که همه این خدمات یک ماه آزمایش رایگان ارائه می دهند : حتی می توانید قبل از شروع آنها را به صورت رایگان مقایسه کنید.

Spotify: بهترین سرویس برای پیوستن به دوستان خود

روی کاغذ ، Spotify یک فرمول نسبتاً کلاسیک با قیمت منحصر به فرد 10.99 یورو در هر ماه ارائه می دهد ، یک کاتالوگ در میانگین رقبا با 80 میلیون عنوان و کیفیت محدود به 320 KBPS. با این وجود ، قدرت آن در واقع در تعداد کاربران آن نهفته است. با تشکر از این ، این پلتفرم بسیاری از کارکردهای اجتماعی ، بسیاری از توصیه های موسیقی ، تعداد زیادی از دستگاه های سازگار را ارائه می دهد – همه به جز ، در حال حاضر ، HomePod – و حتی برنامه های شخص ثالث طراحی شده توسط توسعه دهندگان بر اساس خدمات پایه API. بدون شک بزرگترین نیروی Spotify این است که دوستان شما از قبل روی آن حضور دارند.

 • کاتالوگ: بیش از 80 میلیون عنوان (از جمله 4.7 میلیون پادکست)
 • قیمت: 10.99 یورو در هر ماه (فردی) ، 17.99 یورو در هر ماه (خانواده)
 • کیفیت: OGG Vorbis تا 320 Kbps
 • صوتی فضایی: نه
 • تعداد سیستم عامل های سازگار: 11