Spotify for Mac – آن را به صورت رایگان از Uptodown ، نحوه نصب Spotify در Mac بارگیری کنید? FindTutorials: در هر مرحله آموزش آن

نحوه نصب Spotify در Mac

دیگر امکان بارگیری Spotify از آن زمان AppStore امکان پذیر نیست ، بنابراین مجبورید آن را از وب سایت رسمی بارگیری کنید ، به مرحله زیر مراجعه کنید.

با لکه بینی کردن

یک کتابخانه موسیقی بی نهایت در اختیار شما

آخرین نسخه

تصور کنید که شما بزرگترین کاتالوگ موسیقی را دارید که در آن قرار دارد و می توانید هر آهنگ را در صورت تمایل گوش دهید. رویای خود را متوقف کنید و Spotify را بارگیری کنید!

Spotify یک پخش کننده موسیقی رایگان است که حداکثر از قدرت اینترنت را ترسیم می کند.

Spotify به ویژه یک کاتالوگ موسیقی عظیم ارائه می دهد ، که توسط برخی از مهمترین شرکت های موسیقی مانند EMI ، Warner Music ، Sony یا Universal پشتیبانی می شود و می توانید با استفاده از موتور جستجوی عالی آن از طریق محتوای آن حرکت کنید. همچنین می توانید با استفاده از رادیو یکپارچه خود که موسیقی طبقه بندی شده بر اساس ژانر و تاریخ را ارائه می دهد ، از Spotify به روش دیگری لذت ببرید.

لیست های آهنگ را ایجاد و اصلاح کنید ، یک خواندن تصادفی را انتخاب کنید ، لیست ها را تکرار کنید ، موسیقی مکث کنید ، آلبوم هایی را که به آنها گوش می دهید نمایش دهید ، نرم افزار را با آخرین ادغام کنید.FM.

سرانجام ، حتی اگر Spotify یک پخش کننده موسیقی پخش مداوم باشد ، همچنین به شما امکان می دهد موسیقی ذخیره شده در هارد دیسک یا سایر دستگاه های قابل جابجایی را گوش دهید.

نقد

اطلاعات بیشتر

مجوز رایگان
سیستم عامل مک
دسته بندی خوانندگان چندرسانه ای
زبان فرانسوی

نحوه نصب Spotify در Mac ?

Spotify یکی از پرکاربردترین خدمات دیجیتالی برای گوش دادن به موسیقی و پادکست ها است. این برنامه همچنین فیلم ها و دسترسی به میلیون ها عنوان و محتوا را ارائه می دهد.

ویژگی های اساسی مانند گوش دادن به موسیقی رایگان است اما توسط تبلیغات تأمین می شود و اطلاعیه ها بین گوش دادن به چند عنوان پخش می شود.

نسخه حق بیمه با قیمت 9.99 یورو در هر ماه به شما امکان می دهد از ویژگی های بیشتر بهره مند شوید. در میان اینها ، توصیه های ساخته شده ، گوش دادن به موسیقی بدون هیچ گونه وقفه ای از زمان ناپدید شدن تبلیغات ، و بسیاری از ویژگی های دیگر.

این که آیا شما می خواهید از Spotify Free یا Premium در Mac بهره مند شوید ، ما روش نصب آن را به شما نشان می دهیم.

Spotify را در Mac خود نصب کنید: مراحل

از فروشگاه App

دیگر امکان بارگیری Spotify از آن زمان AppStore امکان پذیر نیست ، بنابراین مجبورید آن را از وب سایت رسمی بارگیری کنید ، به مرحله زیر مراجعه کنید.

از آنجا که مرورگر وب است

راه حل دیگر برای بارگیری Spotify در Mac این است که از طریق مرورگر وب خود (Safari Default) بروید.

  • روی دکمه بارگیری کلیک کنید,

  • پس از بارگیری Spotify ، روی پرونده در پوشه بارگیری کلیک کنید,
  • پرونده SpotifyInstaller را باز کنید.زیپ

  • بارگیری Spotify در حال راه اندازی است.
  • سپس نصب

در پایان نصب ، Spotify خود را راه اندازی می کند ، شما فقط با شناسه های خود در ارتباط خواهید بود ، یا یک حساب کاربری در این مورد ایجاد می کنید اولین بار است که از Spotify استفاده می کنید.

اگر Spotify به خودی خود شروع نمی شود ، Finder خود را راه اندازی کنید و سپس روی Spotify در پوشه “برنامه ها” کلیک کنید.

درباره نویسنده: دانیل لو برون

مهندس آن در طول روز و خالق آموزش ها در شب. دانیل برای دستکاری در آیفون ، اندرویدی یا مک و رایانه شخصی در انجام آموزش های با کیفیت ، به یک متخصص تبدیل شده است.