Spotify for Windows – آن را به صورت رایگان از Uptodown ، Spotify 1 بارگیری کنید.2 – بارگیری برای رایانه رایگان

Spotify در رایانه شخصی

سرانجام ، حتی اگر Spotify یک پخش کننده موسیقی زنده باشد ، همچنین به شما امکان می دهد به موسیقی ضبط شده در هارد دیسک یا دستگاه های قابل جابجایی گوش دهید.

با لکه بینی کردن

یک سرویس پخش موسیقی زنده. بهشت!

آخرین نسخه

تصور کنید که وسیع ترین کاتالوگ موسیقی را دارید و وقتی می خواهید می توانید به هر آهنگ گوش دهید. حرکت و بارگیری Spotify را متوقف کنید.

Spotify یک خواننده موسیقی آنلاین است که محتوای زنده را پخش می کند و حداکثر از تمام قدرت اینترنت را جلب می کند.

Spotify یک کاتالوگ موسیقی عظیم را ارائه می دهد ، که توسط مهمترین شرکت های موسیقی مانند EMI ، Warner Music ، Sony و Universal پشتیبانی می شود. می توانید با استفاده از موتور جستجوی عالی آن ، محتوای آن را کشف کنید. شما می توانید از چندین طریق از Spotify استفاده کنید ، بدون آنکه رادیو آن را که موسیقی را بر اساس ژانر و به تاریخ طبقه بندی می کند ، فراموش کنید.

ایجاد و ویرایش لیست های آهنگ ، تکرار لیست آهنگ ها ، موسیقی مکث برای یک لحظه ، نمایش جلد آلبومی را که به آن گوش می دهید نمایش دهید ، آن را در گذشته ادغام کنید.FM ، و غیره.

سرانجام ، حتی اگر Spotify یک پخش کننده موسیقی زنده باشد ، همچنین به شما امکان می دهد به موسیقی ضبط شده در هارد دیسک یا دستگاه های قابل جابجایی گوش دهید.

نقد

سوالات متداول

spotify رایگان است ?

بله ، Spotify رایگان است اگرچه تبلیغات وجود دارد. اگر می خواهید بدون نسخه تبلیغاتی به Spotify دسترسی پیدا کنید ، باید از 4.99 یورو در هر ماه در یکی از اشتراک های حق بیمه مشترک شوید.

آیا می توانم از خانواده Spotify استفاده کنم ?

هزینه اشتراک خانواده Spotify 15.99 یورو در هر ماه هزینه می کند و به شما امکان می دهد حداکثر شش حساب حق بیمه را باز کنید ، مشروط بر اینکه همه آنها تحت یک سقف باشند. تا زمانی که این شرایط را برآورده کنید ، می توانید از این اشتراک بهره مند شوید.

مزایای پخش کننده وب Spotify چیست ?

پخش کننده وب Spotify در مقایسه با مشتری Spotify هیچ مزیتی ندارد. در واقع ، به طور کلی ، نسخه مرورگر تمایل دارد منابع بیشتری را مصرف کند و از حافظه بیشتر از برنامه دفتر استفاده کند.

دوتایی Spotify چیست ?

Spotify Duo یکی از اشتراک های ماهانه ارائه شده توسط Spotify است. عملکرد آن بسیار شبیه به نسخه خانوادگی است ، اما فقط برای دو نفر است و 12.99 یورو هزینه دارد.

SPOTIFY امن است ?

بله ، Spotify کاملاً ایمن است. این برنامه هیچ نتیجه مثبتی در ویروسوتوتال ندارد. به استثنای یک حادثه که شامل تنظیم مجدد رمز عبور در سال 2020 است ، Spotify از نظر امنیت و محرمانه بودن ارزیابی عالی دارد.

اطلاعات بیشتر

مجوز رایگان
سیستم عامل پنجره ها
دسته بندی جریان صوتی
زبان فرانسوی

با لکه بینی کردن

تصویر تصویر 1 تصویر کوچک تصویر تصویر 2 تصویر تصویر تصویر 3 تصویر کوچک تصویر تصویر 4 تصویر تصویر Spotify 5 تصویر کوچک تصویر تصویر 6 تصویر تصویر تصویربرداری 7 تصویر تصویر تصویر 8 تصویربرداری تصویر Spotify 9 تصویر کوچک تصویر Spotify 10 تصویر کوچک

ظاهر با لکه بینی کردن در زندگی ما کمی کمتر از 10 سال پیش یک انقلاب موسیقی واقعی قرار داشت. اگر قبل از کار با بیشترین راه حل دزدان دریایی عمل کنیم موسیقی را به طور غیرقانونی در رایانه ما بارگیری کنید, آیا آهنگ های MP3 یا آلبوم های کامل در تبلت ها ، اکنون گزینه بسیار راحت تری داریم: به تمام موسیقی مورد نظر خود گوش دهید جریان بدون نیاز به بارگیری.

با لکه بینی کردن به موسیقی آنچه Netflix در تلویزیون است.

حتی اگر بیشتر بیش از 100 میلیون کاربر فعال به طور معمول به نسخه وب سرویس دسترسی پیدا کنید ، باید بدانید که یک سرویس بهداشتی مشتری دسک تاپ وجود دارد که می توانید در رایانه ویندوز خود بارگیری کنید و در آنجا می توانید از تمام ویژگی ها و ویژگی های آن استفاده کنید: جستجو توسط آهنگ ، هنرمند یا آلبوم ، هنرمند یا آلبوم ، کشف موسیقی جدید ، دسترسی و ایجاد لیست پخش یا گوش دادن به صدها ایستگاه رادیویی آنلاین. و مثل همیشه ، به صورت رایگان و کاملاً قانونی, از آنجا که این سرویس تأیید مهر و موم های بزرگ دیسکوگرافی مانند سونی BMG ، EMI ، جهانی یا وارنر موسیقی را در میان دیگران دارد.

ویژگی های اصلی

 • کاتالوگ با ده ها میلیون آهنگ.
 • جستجو با نام هنرمند ، عنوان آهنگ یا آلبوم.
 • کاوش کردن لیست ها ، توسط سبک موسیقی یا حالت ذهن.
 • لیست های پخش ایجاد شده توسط سایر کاربران را کشف کنید.
 • گوش دادن به ایستگاه رادیویی آنلاین بر اساس سبک: بلوز ، جاز ، پاپ ، راک و غیره.
 • با موسیقی هنرمندان مورد علاقه خود لیست های خواندن یا لیست های مشترک را با دوستان خود ایجاد کنید.
 • بدون زمان انتظار و از هر رایانه ای با اتصال به اینترنت در دسترس است.
 • سلیقه موسیقی خود را با دوستان به اشتراک بگذارید: این نرم افزار در فیس بوک و توییتر قرار می گیرد.
 • در مورد هنرمندان مورد علاقه خود تحقیق کنید: زندگی نامه ها ، دیسکوگرافی ، در رابطه ، کنسرت های بعدی ..
 • هنرمندان جدید را کشف کنید از خوانش ها به خوبی از طریق رادیو هنرمند یا در میان گوش دادن کاربران با سلیقه های مشابه شما.
 • موسیقی را که مورد علاقه شما با بهترین کیفیت ممکن است بخرید و مطابق با سابقه مالک آن را از 3 تا 5 بار بارگیری کنید.
 • خواندن کتابخانه موسیقی خود : کاتالوگ و برنامه کاربردی خود را برای ایجاد یک کتابخانه بزرگ موسیقی متحد کنید.
 • هماهنگ سازی با لکه بینی کردن با دستگاه های قابل حمل اندرویدی ، آیفون یا آی پاد.

چند آهنگ وجود دارد با لکه بینی کردن موسیقی ?

این سرویس موسیقی جریان دارای یک کاتالوگ است بیش از 30 میلیون آهنگ, و هزاران نفر دیگر هر روز اضافه می شوند ، به طوری که امروزه می تواند آهنگ های بیشتری را ارائه دهد که شما هرگز قادر به گوش دادن به آنها نخواهید بود. علاوه بر این ، شما باید امکان وارد کردن آهنگ های iTunes و خواندن پرونده های MP3 را که در هارد دیسک ذخیره کرده اید ، اضافه کنید.

30 میلیون آهنگ و حجم همچنان در حال افزایش است.

اما اگر ما مقایسه بین این پلتفرم و مخالفان آن مانند Apple Music یا Google Play Music را انجام دهیم, آیا این رقم واقعاً بزرگ است? در واقعیت ، سه سیستم عامل تقریباً به همان اندازه مضامین ارائه می دهند و خصوصیات آن در این جهت عملاً یکسان است.

نحوه تبدیل شدن به یک کاربر ممتاز? گزارش چیست? قیمت آن چند است?

تاکنون ما در مورد نسخه رایگان سرویس متولد شده در سوئد به شما گفته ایم اما باید بدانید که می توانید اشتراک را نیز خریداری کنید که به شما امکان می دهد از برخی مزایای اضافی استفاده کنید:

 • بدون تبلیغات.
 • امکان گوش دادن به لیست های پخش آفلاین ما.
 • کیفیت صدا بیشتر.
 • امکان تغییر آهنگ ها بدون هیچ محدودیتی.

چه کاری باید انجام شود تا بتوانیم از این مزایا استفاده کنیم? روی مشتری دسک تاپ ، روی دکمه اشتراک کلیک کنید تا به سایتی بروید که داده های خود را برای پرداخت ، چه از طریق کارت یا حساب پی پال معرفی کنید. می توانید از یک ماه رایگان استفاده کنید تا بتوانید این ویژگی ها را امتحان کنید, اما پس از 30 روز ، اشتراک 9.99 یورو در هر ماه هزینه دارد.

اگر چندین نفر برای استفاده هستید با لکه بینی کردن در خانه ، می توانید از برنامه خانوادگی که حداکثر شش حساب حق بیمه تشکیل شده است استفاده کنید مستقل برای اعضای همان خانه با 14.99 یورو در هر ماه. سرانجام ، اگر بتوانید به درستی از آن استفاده کنید ، این اقتصادی ترین گزینه است.

اخبار از آخرین نسخه

با لکه بینی کردن زندگی نمی کند برای انتشار تغییراتی که در هر نسخه معرفی می کند از برنامه اداری آن ، اما ما می توانیم اطمینان حاصل کنیم که آنها عمدتاً به بهبود عملکرد نرم افزار شماره یک در پخش موسیقی و اصلاح خطاهای شناسایی شده در نسخه های قبلی اختصاص داده شده اند. چندین مورد از این تغییرات مربوط به افزایش کاتالوگ آهنگ ها و هنرمندان برای ادامه مبارزه با سایر خدمات شباهت است ، به خصوص اکنون که YouTube Music به تازگی از راه اندازی خود خبر داده است. علاوه بر این ، از هم اکنون می توانید نسخه ای را برای ویندوز 10 مستقیماً از فروشگاه مایکروسافت بارگیری کنید.

پوست آنتونی

آموزش مهندس ارتباطات از راه دور ، Chance من را به بخش ترجمه سوق داد که پس از چند سال ، من با ترجمه آنچه دیگران در مورد برنامه ها نوشتند ، جنبه دیگری از دنیای فناوری را کشف کردم.

با لکه بینی کردن

تصویر Spotify 1

این نرم افزار مانند همه برنامه های دیگر خواندن موسیقی است که هم اکنون آنلاین هستند. او انواع هنرمندان و نوازندگان را بازی می کند و شما امکان پرداخت هزینه خدمات را دارید که تبلیغاتی را که یکپارچه شده است حذف می کند. خواننده همچنین شامل بسیاری از موارد غیر موزیکال مانند پادکست ها ، سخنرانی ها و کنفرانس ها است. اگر هزینه خدمات حق بیمه را بپردازید ، این همچنین به شما امکان می دهد تا کیفیت صوتی را که خوانده می شود افزایش دهید – که در 160 کیلوگرم در خواننده استاندارد ثابت شده است اما در صورت پرداخت حق بیمه می تواند به 320 کیلوگرم افزایش یابد. اگرچه این یک ویژگی کوچک است ، اما برای افرادی که هدفون یا بلندگوهای سطح بالا دارند بسیار مهم است. دیگه چی, با لکه بینی کردن Premium به شما امکان می دهد آهنگ ها را به همان اندازه که می خواهید پرش کنید – بدون سقفی که نسخه رایگان شما را محدود می کند.

با موضوع هنرمندان ، هیچ کس نمی زند با لکه بینی کردن. با گسترش محبوبیت Spotify – به ویژه با کاربران پریمیوم و کاربران – بیشتر و بیشتر هنرمندان شروع به استفاده از آن به عنوان پایه ای برای محبوبیت خود کردند. یکی از موفقیت های بزرگ Spotify امکان دستیابی به لیست های خواندن توصیه شده و یافتن هنرمندان جدید با توجه به آنچه شما به آن گوش می دهید و قبلاً دوست دارید. من متوجه شدم که او همچنین کنسرت های اکثر گروه ها را ادغام می کند – شما می توانید بدانید که آنها در تور هستند ، جایی که در تور هستند و چه زمانی به شما نزدیک می شوند. این می تواند یکی از بهترین ویژگی ها باشد ، زیرا شما تعداد هنرمندانی را که به طور مرتب به آن گوش می دهید افزایش می دهید و دیگر نیازی به عضویت در تمام لیست های انتشار آنها ندارید یا آنها را در تمام سیستم عامل های رسانه های اجتماعی دنبال می کنید ، که Spotify شما را از طریق ایمیل ارسال می کند لیست کنسرت های نزدیک شما که توسط هنرمندانی که دوست دارید به آنها گوش دهید داده می شود.

امکانات:

این نرم افزار یک رابط کاربری دوستانه برای Spotify Reader فراهم می کند. این بسیار بهتر از پخش کننده وب است.

 • لیست بزرگی از نوازندگان و هنرمندان موجود است .
 • رابط کاربری دوستانه
 • موسیقی جدید هر هفته
 • اعلان های کنسرت

طیف گسترده ای از موسیقی و پادکست ها را ارائه می دهد.