Spotify: آیا ما باید برای کیفیت HD هزینه بیشتری بپردازیم?, Spotify Platinum: غول جریان بالاخره به کیفیت CD می رود?

Spotify Platinum: غول جریان بالاخره به کیفیت CD می رود

دسترسی به کتابهای صوتی با Spotify Premium در ماه اکتبر در ایالات متحده و به طور بالقوه در اوایل سال جاری در سایر کشورها مستقر می شود.

Spotify: آیا ما باید برای کیفیت HD هزینه بیشتری بپردازیم ?

در فوریه 2021 ، Spotify با Fanfare عالی معرفی صوتی با کیفیت HIFI را در کاربرد خود اعلام کرد. اما از آن زمان ، پلت فرم جریان موسیقی در مورد استقرار این پیشنهاد بسیار ساکت بوده است ، که سرانجام می تواند به زودی فرا برسد ، بیش از دو سال پس از آن.

برای هنگام از دست دادن صدا در Spotify ?

بلومبرگ گفت که Spotify می خواهد در طول سال صدای کیفیت برتر خود را ارائه دهد. این از همه کاربران در دسترس نخواهد بود ، زیرا این سرویس در نظر دارد فرمول اشتراک اضافی را که گرانتر از پیشنهاد حق بیمه است ، برای بهره مندی از این تازگی بهره ببرد.

در داخل ، این طرح تعمید یافت “سوپرمیوم”, اما بدون شک نام تجاری آن اصلاح خواهد شد. اول ، همه کشورها واجد شرایط این شخص ثالث شخص ثالث نخواهند بود ، رسانه هایی که در بازارهایی که از جمله ایالات متحده آمریکا نیستند ، می توانند از بازارهایی استفاده کنند. ما نمی دانیم که آیا فرانسه پیش بینی می شود بخشی از موج اول باشد.

مطابق با بلومبرگ, تأخیر گرفته شده توسط Spotify توسط اعلامیه های ارائه شده توسط دو رقبای خود ، اپل موسیقی و آمازون موسیقی ، که هر دو در اشتراک استاندارد خود ، بدون هزینه اضافی ، صدای ضرر را اضافه کردند ، توضیح داده شده است.

کتابهای صوتی موجود در Spotify Premium ?

این گزارش همچنین حاکی از آن است که Spotify در حال فکر کردن در مورد دسترسی به کتاب های صوتی در پیشنهاد حق بیمه خود است. این نامحدود نخواهد بود و مشترکین با حجم ساعت یا تعدادی از کتابهای صوتی در هر ماه محدود می شوند. در حال حاضر ، Spotify فقط کتابهای صوتی را برای فروش فردی ارائه می دهد.

این تأیید نشده است ، اما Spotify می تواند این گزینه را اضافه کند تا قرص را از افزایش قیمت به ارمغان بیاورد ، که در حال حاضر کمی ارزان تر از Apple Music یا Amazon Music است.

دسترسی به کتابهای صوتی با Spotify Premium در ماه اکتبر در ایالات متحده و به طور بالقوه در اوایل سال جاری در سایر کشورها مستقر می شود.

  • بسیاری از پیشنهادات اشتراک با توجه به نیازهای هر یک
  • شخصی سازی صرفه جویی در محتوا
  • رابط کارآمد و ارگونومی

با وجود برخی از گسل های حداقل (از جمله کیفیت صدا در مورد بهبود برای پاسخ بهتر به استانداردهای جدید موجود در بازار) ، Spotify یک مرجع در زمینه پخش موسیقی است. با بیش از 200 میلیون کاربر معمولی در سراسر جهان ، این سرویس در حال حاضر به سادگی محبوب ترین خدمات است. به لطف شخصی سازی کامل خدمات آن ، گزینه های زیادی برای اشتراک (یا امکان لذت بردن از آن به صورت رایگان) ، یک رابط ساده و مؤثر ، بدون شک Spotify در آنجاست تا سالها به عنوان یک رهبر دوام آورد و خود را تحمیل کند.

با وجود برخی از گسل های حداقل (از جمله کیفیت صدا در مورد بهبود برای پاسخ بهتر به استانداردهای جدید موجود در بازار) ، Spotify یک مرجع در زمینه پخش موسیقی است. با بیش از 200 میلیون کاربر معمولی در سراسر جهان ، این سرویس در حال حاضر به سادگی محبوب ترین خدمات است. به لطف شخصی سازی کامل خدمات آن ، گزینه های زیادی برای اشتراک (یا امکان لذت بردن از آن به صورت رایگان) ، یک رابط ساده و مؤثر ، بدون شک Spotify در آنجاست تا سالها به عنوان یک رهبر دوام آورد و خود را تحمیل کند.

شما از Google News استفاده می کنید ? Clubic را دنبال کنید تا چیزی از اخبار فنی از دست ندهید ! اخبار گوگل

برای کشف در ویدئو

در همان موضوع

آمازون: به یک بسته موبایل رایگان برای مشترکین پاداش ?

صوتی فضایی همچنان به Netflix می رسد. اما روی کدام فیلم ها ، و چه مطالبی برای لذت بردن از آن ?

Spotify کنفرانس سالانه خود را اعلام می کند. و همه ما منتظر همان چیز هستیم

Tonnerre in Tech: ژاپن و هلند محدودیت های آمریکایی را در مورد اجزای چینی اتخاذ می کنند

سونوس در حال آماده سازی دو بلندگو جدید متصل است و آنها بسیار امیدوار کننده هستند

به جامعه باشگاه بپیوندید

به جامعه علاقه مندان به فن آوری های جدید بپیوندید. بیا و اشتیاق خود را به اشتراک بگذارید و اخبار را با اعضای ما که به یکدیگر کمک می کنند و روزانه تخصص خود را به اشتراک می گذارند ، بحث کنید.

نظرات (14)

از این گذشته ، چرا پول کمی بیشتر در پشت افراد ساده لوح و متقاعد شده که گوش بسیار خوبی دارند. به عنوان یک یادآوری ، تست های کور نشان داده اند که تمایز بین MP3 با کیفیت پایین و با کیفیت خوب MP3 دشوار است. بین کیفیت خوب mp3 و بدون ضرر ، هر چه گوش و تجهیزات شما غیرممکن است.

C MP3 و FLAC نیست ، بلکه 16 بیت 44Hz و 24 بیتی 192kHz است که حتی احمقانه تر است.
از آنجا که 44 کیلوهرتز شنوایی انسان از شنوایی جوان سالم را پوشش می دهد ، 24 بیت سطح کف سر و صدا IS-144 dB است که حتی با بهترین تجهیزات صوتی فقط به این دلیل که اجزای و PCB به آن اجازه نمی دهند ، به دست نمی آید. 16 بیتی C 96 دسی بل پویا است که معادل ساخت چکش چکش در یک اتاق بدون محافظت است و در عین حال یک پرواز را در همان اتاق می شنوید.
به طور خلاصه ، همه آهنگ ها به سمت 14-8 lufs تسلط دارند و سپس 16 بیت تا حد زیادی کافی است
اما ما هنوز در دنیایی هستیم که بزرگترین آن را دارد
در استودیو ما به همان اندازه در 44 کار می کنیم و در 88 روش هایی در برابر آلیاژ وجود دارد و 24 بیتی این است که کمترین سر و صدای کف داشته باشیم زیرا گاهی اوقات آهنگ های زیادی را تغییر خواهیم داد ، ..
برای درک پایه و نه گلوله Devialet با بازنمایی سفارش صفر و آنچه که یک نمونه نمونه برداری وجود دارد ، E که بیت است ، ..

من بالاتر از همه توجه دارم که وقتی رقابت این افزایش کیفیت را بدون اضافی معرفی کرده بود ، ABO افزایش می یابد.

به جز اینکه افراد عادی از تجهیزات بد استفاده می کنند ، متأسفیم که تست هایی که در مورد آنها صحبت می کنید (MP3 128 در مقابل 320) کاملاً اشتباه است !!
مسلم است که اگر مردم از هدفون استفاده کنند ، کلاه ایمنی با 50 یورو تفاوت را مشاهده نمی کنند ..
این بدان معنا نیست که ما باید هزاران یورو برای دریافت تفاوت بین MP3 و FLAC هزینه کنیم ! با این وجود ، شما مجبور نیستید به موسیقی خیلی بلند گوش دهید و همچنین آخر هفته خود را در یک کلوپ شبانه / سینما / کنسرت بدون کوچکترین محافظت می گذرانید !
بله ، من حتی سینما را در لیست قرار می دهم زیرا سطح صدا به وضوح سوءاستفاده است.

به جز این که یک کلاه کاذب استریو است.
سپس مواردی که یک کارت صوتی 100euro برای گوش دادن بسیار دقیق است بسیار دقیق است.
آنچه مهم خواهد بود ، بلندگوها موقعیت خود را در جلو و همچنین قسمت ، موقعیت بلندگوها در اتاق ، … به طور خلاصه یک دنده ارزان (مینی صحیح) که به خوبی قرار گرفته است ، بهتر از بلندگوها در 20 کیلو € خواهد بود. قطعه

من خیلی جوان نیستم ، بنابراین گوشهایم از بالای سر بودن دور است.
من Apple Music را مشترک می کنم ، تفاوت در کانال HIFI (کوارتت مثلث) بدون هیچ تلاشی قابل شنیدن است.
از طرف دیگر ، با ماشین ، در بلندگوهای رایانه ای معمولی ، در بلندگو قابل حمل توسط استخر ، MP3 تا حد زیادی کافی است ، با صداهای نورد غیرممکن است که از مزایای ضرر خارج شود.

فراتر از این پیشنهاد آینده و قیمت منفجر کننده ، ما در مورد X2 در مقایسه با پیشنهاد حق بیمه فعلی (کاربر مونو) صحبت می کنیم ، به ویژه این واقعیت است که Spotify کاربران فرانسوی را با افزایش قیمت مورد بررسی قرار داده است. به طور خلاصه ، آنها پرسیدند تا اینکه چقدر می تواند با دامنه پیشنهادی که در افزایش بین 1 تا 4 یورو بیشتر در ماه/ماه در ماه/4 یورو بیشتر پرداخت می کند ، بپردازد.
من مشترک خانواده هستم ، من هزینه بیشتری نمی پرداختم و اگر آنها می خواهند خوب خود را افزایش دهند ، اما این بدون من و میلیون ها نفر دیگر خواهد بود. بنابراین من به تورنت ها برمی گردم یا یک رقیب ارزان تر را انتخاب می کردم.
و اگر می خواهید از ارزان تر از دست دادن استفاده کنید ، هنوز گزینه Qobuz وجود دارد ، یک جعبه ساخته شده در فرانسه (Pantin) که یک فرمول انفرادی را از 12.50 یورو در ماه (24 بیتی تا 192 کیلوهرتز) ارائه می دهد. پرداخت در طول سال یا 15 یورو در ماه برای اشتراک ماهانه بدون تعهد. این پیش سازها هستند ، آنها سالهاست که این پیشنهادات UHD را ارائه می دهند ، مدت ها قبل از همه دیگران ، آنها یک پرتوی را در گوش خود می شناسند

IATW:
به جز اینکه افراد عادی از تجهیزات بد استفاده می کنند ، متأسفیم که تست هایی که در مورد آنها صحبت می کنید (MP3 128 در مقابل 320) کاملاً اشتباه است !!
آزمایش های کور توسط متخصصان صوتی در مورد تجهیزات حرفه ای انجام شد ..
Zoup01:
من خیلی جوان نیستم ، بنابراین گوشهایم از بالای سر بودن دور است.
من Apple Music را مشترک می کنم ، تفاوت در کانال HIFI (کوارتت مثلث) بدون هیچ تلاشی قابل شنیدن است.
بله بله ، وقتی یک آزمایش ساده و بدون کور انجام می دهید ، تفاوت همیشه واضح است ، آن را اثر دارونما می نامند

کلوبیک ، نگه دارید من از Chatgpt خواستم تا عناوینی را در تصویر شما ایجاد کند:
“Spotify: عشق به آزمون تعریف بالا ! آیا آنها مجبورند بانک پیگگی خود را برای صدای کریستالی بشکنند ? »»
“دردسرهای Spotify: یک رسوایی جدید ترکیده است ! که قیمت بالایی را برای HD پرداخت می کند ? »»
“مصائب Spotify: نبرد قیمت های HD ، بین شور و شوق و دلهره ! »»
در یک مقطع باید در مورد تغییر دستورالعمل ها برای عناوین خود فکر کنید ، ما دیگر در سال 2005 نیستیم ، شما به عناوین مربوطه نیاز دارید ، صراحتاً مسخره می شود .. !

حق با شماست … اثر دارونما روی چندین نفر کار می کند ..
بنابراین تجهیزات صحیح را امتحان کنید ، ما بعد از آن دوباره در مورد آن صحبت می کنیم.

اوه بله ، بدیهی است. این حتی تعریف اثر دارونما است ، ادبیات جهانی است و ادبیات علمی در این زمینه فراوان است.
و من یک نوازنده هستم ، تجهیزات بسیار خوبی دارم متشکرم

من قصد دارم در مورد پرونده خود به شما بگویم که یک مطالعه علمی نیست و کاملاً ذهنی است.
من مدت طولانی در Spotify ماندم (خیلی سوار می شوم بنابراین با ماشین گوش می کنم). هیچ نگرانی با کیفیت وجود ندارد.
سپس به دلایل مختلف ، من به Deezer رفتم (چه کسی HQ را در من نمی دانم چه فرمی را نمی دانم).
گوش دادن به آهنگ های مختلفی که من به خوبی می شناسم ، و بدون اینکه سعی کنم مقایسه کنم (با رانندگی و با نصب اصلی ماشین من …) تفاوت ذکر کردم. ابزارهایی که به عنوان مثال کم و بیش ظهور می کنند.
من حتی به ترکیب دیگری فکر کردم ، اما خیلی قابل قبول نیست که سیستم عامل ها مخلوط های مختلفی داشته باشند. شرکت ضبط همان را برای همه ارسال می کند.
بنابراین من نمی گویم بهتر است یا نه ، نمی دانم ، من یک صوتی نیستم ، اما در چندین آهنگ تفاوت شنیدم.
تسکین دهنده? من فکر نمی کنم ، اما شاید. من به خصوص روی گوش دادن دقیق تمرکز نکردم ، اما تفاوت من را در هم تنیده بود.
همانطور که گفتم ارزش آن را دارد که ارزشش را دارد

تجهیزات شما چیست ?

با عرض پوزش از شما در تضاد است ، اما مانند شراب ، بین قیمت و کیفیت همبستگی مثبتی وجود دارد. بعد از اینکه همه طبق وسایل خود انجام می دهند ، اما مضحک می شود که ادعا می کند تجهیزات 100 یورو همان سرویس دیگری را با 20،000 یورو ارائه می دهد. برای بررسی آن ، فقط به یک سالن چاه مجهز یا در یک اتاق نشیمن اختصاص داده شده به HIFI بروید.

گلوموف:
من قصد دارم در مورد پرونده خود به شما بگویم که یک مطالعه علمی نیست و کاملاً ذهنی است.
و بنابراین چه کسی علاقه زیادی ندارد. آزمایشی از این نوع کور و حتی در افراد مضاعف ترجیحاً انجام می شود. آزمایش از این نوع در اینترنت وجود دارد.
گلوموف:
گوش دادن به آهنگ های مختلفی که من به خوبی می شناسم ، و بدون اینکه سعی کنم مقایسه کنم (با رانندگی و با نصب اصلی ماشین من …) تفاوت ذکر کردم.
به شدت غیرممکن است که تفاوت بین حتی کیفیت پایین و با کیفیت خوب MP3 در استریو ماشین.
گلوموف:
ابزارهایی که به عنوان مثال کم و بیش ظهور می کنند.
به خصوص از آنجا که حتی وقتی تفاوت های شنیدنی وجود دارد ، بر روی عناصر بسیار خاص مانند تعریف سمبل ها انجام می شود که صداهای inggeneous برای تشخیص آنها آموزش دیده است اما این امر از اکثر افراد فرار خواهد کرد.
گلوموف:
من حتی به ترکیب دیگری فکر کردم ، اما خیلی قابل قبول نیست که سیستم عامل ها مخلوط های مختلفی داشته باشند. شرکت ضبط همان را برای همه ارسال می کند.
یک ترکیب متفاوت در هر سیستم عامل امکان پذیر است. تساوی متفاوتی که توسط برنامه ها ایجاد می شود احتمالاً و مهمتر از همه جنگ بلندی وجود دارد. اگر حجم صدا در یک منبع بیشتر از منبع دیگر باشد ، ما این توهم را خواهیم داشت که به نظر می رسد “بهتر” است.
گلوموف:
تسکین دهنده? من فکر نمی کنم ، اما شاید. من به خصوص روی گوش دادن دقیق تمرکز نکردم ، اما تفاوت من را در هم تنیده بود.
محققانی وجود دارند که از آب شیر آب برای یک برند لوکس با مخاطب آزمایش لذت می برند و کرم رفته است. همان چیزی که شما شراب یکسان را با دو قیمت متفاوت ارائه می دهید. به طور کلی ، بدون آزمایش کور ، اعتماد به حواس یک انسان کاملاً لازم نیست.
edwinf:
تجهیزات شما چیست ?
به شما نگاه نمی کند.

edwinf:
با عرض پوزش از شما در تضاد است ، اما مانند شراب ، بین قیمت و کیفیت همبستگی مثبتی وجود دارد.
خنده دار است که شما فقط آن را بلافاصله پس از پاسخ من ارسال می کنید. بالاتر از همه ، بین قیمت اعلام شده یک شراب و کیفیت درک شده آن ، همبستگی قوی وجود دارد ، همانطور که من فقط گفتم
edwinf:
بعد از اینکه همه طبق وسایل خود انجام می دهند ، اما مضحک می شود که ادعا می کند تجهیزات 100 یورو همان سرویس دیگری را با 20،000 یورو ارائه می دهد.
لولیلول ، اگر 20،000 یورو در تجهیزات HIFI سرمایه گذاری کرده اید ، کبوتر لعنتی بودید.

سدیم:
یک ترکیب متفاوت در هر سیستم عامل امکان پذیر است. تساوی متفاوتی که توسط برنامه ها ایجاد می شود احتمالاً و مهمتر از همه جنگ بلندی وجود دارد. اگر حجم صدا در یک منبع بیشتر از منبع دیگر باشد ، ما این توهم را خواهیم داشت که به نظر می رسد “بهتر” است.
من نگفتم که او بهتر به نظر می رسد اما او متفاوت به نظر می رسد. اما در واقع ممکن است این یک تساوی متفاوت بین سیستم عامل ها باشد.

اگر به نظر می رسد “متفاوت” است ، این یک سوال از EQ است. با رمزگذاری با کیفیت پایین ، تعریف خود را از دست می دهیم اما این چیزی نیست که ترکیب را تغییر دهد.
در اینجا یک آزمایش کور که امکان مقایسه تقریباً تمام قالب های ممکن را با ضرر و زیان فراهم می کند ، ما در حال حاضر می بینیم که حتی MP3 با کیفیت پایین ترین کیفیت در بلندگوهای با کیفیت خوب نیست: آزمون لیست وفاداری بالا ABX

کابل با قیمت 100 یورو با کابل 5 € یکسان است
پس از انجام تسلط در Pro ، در مقایسه با آکوستیک موقعیت ، روزی که ما صرف کردیم (پر سر و صدا یا آرام) ، … بیشتر از دنده بازی می کند تا وسایل
یک سالن ورزشی مانند AMP و دیگران نیست که من تفاوت آن را ایجاد می کنم ، فقط یک قطعه که برای آن با سیستم های کالیبره شده مورد مطالعه قرار گرفته است ، بنابراین خوشبختانه در یک سالن اجتماعات بهتر به نظر می رسد
یک سایت تست واقعی و نه کانال های YouTube در PP
مقالات ، بررسی ها و اندازه گیری محصولات صوتی | انجمن بررسی علوم صوتی (ASR)

من یک نقطه حساس را لمس کردم

نه ، فقط به شما نگاه نمی کند. من بلندگوهای نظارت خوب استودیویی دارم ، شما به من می پردازید که کابل های طلایی دارید که گران تر هستند ، ما حتی بیشتر در تمسخر غرق خواهیم شد.

Spotify Platinum: غول جریان بالاخره به کیفیت CD می رود ?

Spotify 02

فوق العاده مسلط (با موسیقی اپل) در بازار پخش صوتی ، Spotify یکی از تنها بازیکنانی است که با وجود شایعات زیادی ، کلاه با کیفیت 16 بیت را صرف نکرده است. در واقع ، پیشنهاد حق بیمه آن تا حد امکان در کیفیت OGG Vorbis 320 KB/S موجود است. اگر در استفاده عشایری کافی باشد ، منطقی با تقاضای فزاینده ای در جهان اتاق نشیمن برخورد می کند. در آنجا است که یک شایعه (دیگری) بازی می کند ، شایعه ای که گزارش یک پیشنهاد قریب الوقوع بی ضرر یا حتی HIFI به نام پلاتین را با قیمت 20 دلار در ماه در ایالات متحده گزارش می دهد.

بقیه بعد از آگهی

یک تکامل منطقی ، اما هیچ چیز تأیید نشده است

در مبدأ این شایعه ، موضوعی از سایت Reddit یک تصویر را باز می کند ، که ظاهراً ناشی از بررسی Spotify است. ما می بینیم که یک پیشنهاد احتمالی با 20 دلار در هر ماه ظاهر می شود و چندین گزینه جدید را ارائه می دهد:

  • HIFI: بیش از احتمالاً کیفیت بدون از دست دادن در 16 بیت/44.1-48 کیلوهرتز یا حتی 24 بیت.
  • استودیوی صدا. کمی مرموز ، این می تواند به تسلط ویژه ای برای این سکو انجام شود. کمی شبیه Tidal و MQA Master Studio آن.
  • هدفون. در اینجا نیز یک رمز و راز است ، اما بدون شک تنظیم نوع تساوی برای هدفون یا حتی درب باز برای پشتیبانی از پرونده های ATMOS/3D با درمان های دو گوش است.
  • بینش صوتی: به معنای واقعی کلمه “پیش نمایش صوتی”. شاید یک عصاره سریع از برجسته یک قطعه و نه یک مقدمه ساده.
  • کتابخانه. این به مدیریت پیشرفته تر کتابخانه موسیقی اشاره دارد.
  • لیست پخش. ditto ، اما برای لیست های پخش.
  • پادکست Spotify محدود. کاملاً واضح: این یک خواندن بدون تبلیغات (یا بسیار کم) پادکست های موجود در این سیستم عامل خواهد بود.

Spotify 03

به ناچار ، استدلال کیفیت صوتی بدون از دست دادن ساده ترین بازاریاب خواهد بود. اما در واقع ، این تنها نقطه ای نیست که Spotify در آن به تأخیر می افتد. اگر ارگونومی ، Spotify Connect ، به برند اجازه می دهد تا بیش از حد از آن استفاده کند ، این پلتفرم برای چند سال بسیار ابتکاری نبوده است.
از طرف دیگر ، اگر این پیشنهاد پلاتین به طور موثری در اطراف به بازار عرضه شود 20 دلار , یا 20 یورو (یا کمی بیشتر) ، ما یکی از گرانترین خدمات HIFI را خواهیم داشت ، در هر صورت گرانترین خدمات عمده. به عنوان یک یادآوری ، Apple Music (24 بیت) برای آن در دسترس است 10 یورو هر ماه. Amazon Music Unlimited به 10 یورو همچنین در هر ماه. حتی Qobuz ، یک بازیگر تخصصی ، پیشنهاد فردی را ارائه می دهد 15 یورو هر ماه.
آیا حضور یک ضرر/HD ضرر در Spotify مورد علاقه شما خواهد بود ? به ما بگو.