Spotify رایگان در iPhone و iPad | اخبار مربوط به آیفون ، نحوه داشتن Spotify Premium Free (Spotify) در iOS یا Android)? | علائم

چگونه می توان Spotify Premium (Spotify) را در iOS یا Android رایگان داشت)

قبل از اظهار نظر در مورد مزایایی که با Spotify ++ نصب خواهید کرد ، از اخبار آیفون ، ما می خواهیم مشخص کنیم که از هک کردن در هیچ یک از فرم های آن پشتیبانی نمی کنیم. بنابراین ، استفاده از این برنامه در معرض خطر شماست.

Spotify رایگان در iPhone و iPad ، چگونه می توان آن را دریافت کرد

با لکه بینی کردن

همانطور که چندین بار اظهار داشتیم ، Spotify برنامه مورد علاقه کاربران برای گوش دادن به موسیقی در دستگاه های تلفن همراه خود است. با این حال ، Spotify چندین بسته دارد: رایگان – با محدودیت های زیادی – و یک پرداخت شده ، که به کاربر امکان می دهد از تمام مزایای سرویس استفاده کند. حالا ، و اگر این را به شما گفتیم ممکن است در iPhone و iPad به صورت رایگان Spotify داشته باشید?

Spotify یکی از کاتالوگ های موسیقی را دارد جریان بزرگترین بازار ؛ تقریباً تمام آلبوم هایی که به دنبال آن هستید ، آنها را در Spotify پیدا خواهید کرد. به تازگی, شرکت سوئدی یک برنامه رایگان اضافه کرد ، اما این سرویس را محدود کرد با معرفی تبلیغات هر از گاهی و همچنین به حداکثر کیفیت خواندن نرسید.

 • 1 Spotify ++ ، مزایای Spotify Premium کاملاً رایگان
 • 2 نصب Spotify ++ در رایانه خود
 • 3 جایگزین برای نصب Spotify به صورت رایگان در iPhone یا iPad – با استفاده از Altserver
 • 4 با Spotify ++ نصب شده در دستگاه iOS خود چه مزایایی دریافت خواهید کرد

Spotify ++ ، مزایای Spotify Premium کاملاً رایگان

با لکه بینی کردن

در عوض ، اگر کاربر بخواهد برای محدود کردن این جنبه ها ، باید یک حق امتیاز ماهانه 9.99 یورو بپردازید. البته ، سرویس موسیقی یک ماه رایگان به شما ارائه می دهد تا بتوانید قبل از تصمیم به پرداخت هزینه های ماهانه ، Spotify را امتحان کنید.

با این حال ، همانطور که می دانید ، در زمینه برنامه های تلفن همراه – خواه Android یا iOS – ، توسعه دهندگان مستقل به طور دائم کار می کنند. و گزینه های رایگان برای کمک به کاربر نهایی ارائه می شود. و Spotify از این قاعده مستثنی نیست. میوه این کار Spotify بوده است ++, یک نسخه اصلاح شده از برنامه رسمی که پس از نصب در iPhone یا iPad شما ، تمام مزایای یک حساب Premium Spotify را به شما ارائه می دهد.

همانطور که ممکن است حدس زده باشید, Spotify ++ تحت نظارت شرکت سوئدی نیستبنابراین برای شما غیرممکن خواهد بود که آن را در فروشگاه App برای بارگیری پیدا کنید. شما باید از یک روش خارجی استفاده کنید. گزینه های مختلف نصب وجود دارد. برخی از آنها باید از رایانه ای با ویندوز یا مک استفاده کنند. با این حال ، دیگران اجازه می دهند برنامه مستقیماً روی دستگاه تلفن همراه نصب شود. ما ابتدا برای شما توضیح خواهیم داد ، ساده ترین روش به گونه ای که می توانید Spotify ++ را مستقیماً روی رایانه خود نصب کنید.

نصب Spotify ++ در رایانه خود

apvalley برای آیفون

همانطور که اشاره کردیم ، ما روش را توضیح خواهیم داد Spotify ++ را مستقیماً در iPhone یا iPad خود نصب می کند. برای انجام این کار ، برای بارگیری برنامه باید از یک برنامه شخص ثالث استفاده کنیم. ما تصمیم گرفتیم آن را انجام دهیم شبه.

قبل از ادامه ، بگذارید به شما بگویم که هیچ کاری برای انجام عجیب در رایانه خود ندارید. شما به فرار از زندان احتیاج ندارید, چیزی شبیه به این. به همین ترتیب ، Appalley برنامه دیگری است که به عنوان یک فروشگاه برنامه جایگزین کار می کند. به گفته توسعه دهندگان خود ، این برنامه اجازه معرفی ویروس ها یا بدافزار را نمی داد. به همین ترتیب ، آنها همیشه بسیار فعال هستند و به محض شناسایی یک مشکل ، راه حل تقریباً بلافاصله داده می شود. بنابراین ، قابل اعتماد است.

گفته می شود ، بیایید به مراحل نصب Spotify به صورت رایگان در iPhone یا iPad از طریق استفاده از Spotify برویم ++.

 1. ما مرورگر دستگاه تلفن همراه را باز می کنیم و به صفحه رسمی Apalleée می رویم. (این لینک مستقیم برای بارگیری برنامه است)
 2. پیامی روی صفحه نمایش داده می شود که نشان می دهد Apvalley مایل به نصب در رایانه شما است. دست برداشتن از
 3. اگر به صفحه اصلی بروید ، خواهید دید که نصب برنامه در جایی ظاهر نمی شود
 4. پس از بارگیری و نصب نمایه به پایان رسید ، باید به تنظیمات دستگاه بروید
 5. وارد بخش عمومی و جستجو شویدVPN و مدیریت دستگاه ها‘. روی این گزینه کلیک کنید
 6. خواهید دید که هنگام ورود ، یک پروفایل پیکربندی بارگیری می شود. روی آن کلیک کنید. برای نصب آن ، باید کد پین خود را وارد کنید
 7. بعد از این مرحله ، Appvalley را در صفحه اصلی خود خواهید داشت
 8. برنامه را وارد کنید و جستجو کنید: ‘با لکه بینی کردن ++»»
 9. این برنامه را نصب کنید و اطلاعات شناسایی Spotify خود را وارد کنید -همان چیزی که برای خدمات رایگان خود استفاده می کنید-
 10. اگر به تنظیمات Spotify در برنامه دسترسی پیدا کرده و روی گزینه “حساب” کلیک کنید ، خواهید دید که این اکنون یک حساب “حق بیمه” است.

جایگزین نصب Spotify به صورت رایگان در iPhone یا iPad – با استفاده از Altserver

نصب D

اگر روش قبلی برای شما کار نمی کند زیرا نمی توانید Spotify ++ را در بین گزینه های بارگیری پیدا کنید ، باید به آن متوسل شوید نصب آن با بارگیری فایل IPA برنامه و از یک برنامه نصب از طریق رایانه ، ویندوز یا MAC خود استفاده کنید. و برای این مورد ، همانطور که این برنامه ای نیست که در فروشگاه برنامه رسمی پیدا می کنیم ، از آن استفاده خواهیم کرد عظیم.

 1. اولین کاری که باید انجام دهید این است که به صفحه سرور جایگزین رسمی بروید و نسخه ای را که بیشتر مورد علاقه شما قرار می دهد بارگیری کنید
 2. سپس مراحلی را که در لینک زیر توضیح می دهیم دنبال کنید
 3. هنگامی که برنامه به درستی روی رایانه شما نصب شد و سپس در iPhone یا iPad خود نصب شود ، زمان آن رسیده است که به جستجوی Spotify بروید++
 4. با استفاده از iPhone یا iPad ، در مورد “جستجو کنید”IPA Spotify++در گوگل. گزینه های مختلف وجود دارد
 5. پس از بارگیری پرونده در دستگاه خود ، برنامه Altserver را وارد کنید
 6. روی برگه کلیک کنیدبرنامه های من“و روی نماد کلیک کنید”+»»
 7. IPA Spotify ++ بارگیری شده به طور مستقیم ظاهر می شود
 8. تو نیاز داری برای نصب آن روی آن کلیک کنید, اگرچه برای همین ، او قبلاً از شما شناسه اپل خود را می خواهد
 9. آماده. Spotify ++ در iPhone یا iPad خود نصب و اجرا شده است

با Spotify ++ نصب شده در دستگاه iOS خود چه مزایایی دریافت خواهید کرد

مزایای Spotify ++ در آیفون

قبل از اظهار نظر در مورد مزایایی که با Spotify ++ نصب خواهید کرد ، از اخبار آیفون ، ما می خواهیم مشخص کنیم که از هک کردن در هیچ یک از فرم های آن پشتیبانی نمی کنیم. بنابراین ، استفاده از این برنامه در معرض خطر شماست.

حال بله ، چه مزایایی را حذف خواهید کرد ? زیاد. بدون فراموش کردن همه چیزهایی که می توانید در یک حساب حق بیمه Spotify پس از پرداخت ماهانه هزینه پیدا کنید. ما آنها را در زیر می خوانیم:

 • اعلام آگهی
 • لغو حد پرش 6 آهنگ قبل از یک تبلیغ
 • تمام آهنگ های مورد نظر خود را بارگیری کنید و در هر زمان که می خواهید به آنها گوش دهید برخط مانند مستقیم
 • قادر به گوش دادن به موسیقی در بالاترین کیفیت خود باشید
 • قادر به موسیقی در تلفن همراه یا رایانه لوحی خود باشید – در نسخه رایگان ، این امکان پذیر نیست –

با این حال ، به روزرسانی های برنامه به همان روش با برنامه رسمی انجام نمی شود. به عبارت دیگر ، به روزرسانی در برنامه Spotify ++ می تواند کمی بیشتر طول بکشد ، حتی اگر به همان روش اخطار داده شود.

اگر هنوز راضی نیستید ، همیشه می توانید از برنامه رسمی استفاده کنید و حق بیمه شوید. به یاد بیاور ماه رایگان ارائه شده برای این سرویس فقط و منحصراً برای کاربران جدید است که هنوز مدل ممتاز را پشت سر نگذاشته اند. گفته می شود ، برنامه های مختلفی وجود دارد:

 • حق بیمه Spotify فردی: فقط یک حساب در هر 9.99 یورو در هر ماه
 • دوتایی Spotify Premium: دو حساب در هر 12.99 یورو در هر ماه
 • خانواده Spotify Premium: حداکثر 6 حساب در هر 15.99 یورو در هر ماه
 • Spotify Premium Student: حساب برای دانشجویان دانشگاه برای 4.99 یورو در ماه

محتوای مقاله به اصول اخلاق تحریریه ما پیروی می کند. برای گزارش یک خطا ، اینجا را کلیک کنید !.

مسیر دسترسی کامل به مقاله: اخبار آیفون »برنامه های آیفون» Spotify رایگان در iPhone و iPad ، چگونه می توان آن را دریافت کرد

چگونه می توان Spotify Premium (Spotify ++) را در iOS یا Android رایگان داشت) ?

حق بیمه رایگان Spotify (Spotify ++)

با لکه بینی کردن بدون شک بهترین برنامه برای گوش دادن به موسیقی آنلاین است. اگرچه این برنامه از طریق پیشنهاد رایگان خود خدمات با کیفیت ارائه می دهد, حق بیمه Spotify ضروری است: بدون میخانه ، امکان بارگیری و گوش دادن به موسیقی آفلاین و آیا می روید. فقط در اینجا ، ارائه نسخه پرداخت با قیمت 99 یورو در ماه بودجه ای است که در دسترس همه نیست. به همین دلیل است که من یک نکته بسیار ساده را برای شما می دهم Spotify Premium به صورت رایگان (Spotify ++) بر آیفون و تلفن اندروید, و این, بدون حتی مجبور به ترک یا سایر دستکاری های خطرناک.

یک حساب Spotify رایگان باز کنید

اولین قدم قبل از رسیدن به چیزهای جدی این استیک حساب رایگان در Spotify باز کنید. اگر قبلاً یکی دارید ، می توانید مستقیماً به مرحله بعدی بروید.
مراحل زیر را برای خود دنبال کنید به صورت رایگان در Spotify ثبت نام کنید ::

 • به صفحه وب Spotify بروید: https: // www.با لکه بینی کردن.com/fr/,
 • روی دکمه کلیک کنید ” دانلود Spotify Free“” ,
 • به آدرس ایمیل یا حساب فیس بوک خود بپیوندید.

اگر از آدرس ایمیل استفاده می کنید: فقط باید فرم را با تمام اطلاعات لازم مانند نام کاربری ، رمز عبور ، آدرس ایمیل ، تاریخ تولد و رابطه جنسی خود پر کنید.

اگر از Facebook استفاده می کنید: روی دکمه “Facebook” کلیک کنید ، اطلاعات اتصال خود را وارد کنید (ایمیل ، تلفن و رمز عبور) و سپس روی دکمه Conne کلیک کنید.

Spotify ++ را با یک برنامه جایگزین کور نصب کنید

برای اینکه به دست بیارید Spotify Premium به صورت رایگان در iOS (iPhone و iPad) و Android, شما باید آنچه را که یک کور جایگزین در دستگاه خود نامیده می شود نصب کنید. پرده های جایگزین تعداد زیادی برنامه کاربردی را ارائه می دهند که اغلب در مقایسه با برنامه های اصلی بهبود می یابند.
این روش به طور دو برابر جالب است زیرا به شما امکان می دهد نسخه Spotify Crack را بدون فرار از زندان و بدون ریشه در تلفن هوشمند خود بارگیری کنید. برای Spotify را بدست آورید ++ ما فروشگاه جایگزین Appalley را انتخاب خواهیم کرد ، زیرا Tweak به طور کلی از کیفیت خوبی برخوردار است.

در این آموزش ، من برای پاسخ دادن به مشخصات Android و iOS ، فرآیند را تقسیم می کنم.

به روز رسانی :: Spotify ++ اخیراً مسدود شده و دیگر کار نمی کند. بنابراین من Tweak Spotify Fix (بدون تبلیغ) را برای جایگزینی آن انتخاب کردم.

در iOS و Android Spotify Premium رایگان دریافت کنید

 • ابتدا کاربرد Spotify دستگاه خود را حذف کنید
 • نسخه Android یا iOS فروشگاه جایگزین Appalley را بارگیری کنید: بارگیری در اینجا ؛
 • Appvalley را روی دستگاه خود نصب کنید. اگر نمی دانید چگونه Appvalley را نصب کنید ، این آموزش را دنبال کنید:
 • به برنامه Appvalley بروید و جستجوی Spotify (بدون تبلیغ) را جستجو کنید که جایگزین Spotify ++ می شود
 • در نمایه برنامه ، روی “Get” کلیک کنید ، یک کادر گفتگو “CDN را نشان می دهد”.غوغا.VIP مایل است Spotify Fix را نصب کند “و روی” نصب “کلیک کنید. برنامه موسیقی مانند هر برنامه بارگیری شده از فروشگاه رسمی تسویه خواهد شد.

با آیفون در iOS یا iPad

 • حال اگر روی نماد Spotify کلیک کنید ، یک پیام به شما نشان می دهد: “توسعه دهنده تجارت بی سابقه” ، بنابراین باید برنامه را در تنظیمات دستگاه مجاز کنید. به تنظیمات بروید ، سپس در “جنرال” ، و در پایین “پروفایل ها و مدیریت دستگاه” را مشاهده خواهید کرد ، روی آن کلیک کنید ، سپس بر روی نمایه “Hoola Inc” ، سپس “Trust Hoola Inc” کلیک کرده و در نهایت با کلیک بر روی آن بپذیرید “آره”؛
 • اکنون می توانید با شناسه های خود به Spotify متصل شوید.

با یک تلفن هوشمند یا رایانه لوحی اندرویدی

 • به تنظیمات دستگاه خود دسترسی پیدا کرده و تا زمان ایمنی حرکت کنید
 • در بخش امنیتی ، به پایین بروید و جستجو کنید “منابع ناشناخته” و جعبه را بررسی کنید. در واقع ، دستگاه های Android اجازه نصب دستی برنامه ها را نمی دهند بدون اینکه کاربر این قابلیت را در تنظیمات مجوز دهد. در صورت اتمام ، همیشه می توانید آن را با تنظیم جعبه غیرفعال کنید
 • به تاریخچه بارگیری خود دسترسی پیدا کرده و برنامه Spotify بارگیری شده را باز کنید
 • برای نصب برنامه Spotify بر روی دکمه “بعدی” و سپس روی “نصب” کلیک کنید
 • سرانجام با شناسه هایی که قبلاً به آنها اطلاع داده اید ارتباط برقرار کنید.

NB: اگر می خواهید حذف Spotify Fix (بدون تبلیغ) یا با لکه بینی کردن ++, فقط برنامه را مانند همه حذف کنید و وظایف دسترسی لغو می شود.