Spotify Lance Spotify Plus ، اشتراک فقط 1 یورو با ویژگی های محدود ، Spotify گزینه اشتراک جدید حق بیمه را ارائه می دهد

Spotify گزینه جدید اشتراک حق بیمه را ارائه می دهد

Spotify پیشنهاد دوتایی حق بیمه خود را با قیمت ماهانه 12 اعلام کرد.99 دلار. در نگاه اول ، به نظر می رسد یک معامله خوب است زیرا اگر همه یک اشتراک کلاسیک کلاسیک را بپردازند و مالیات اضافه کنند ، ما به سرعت به 25 دلار نزدیک می شویم.

Spotify Lance Spotify Plus ، اشتراک فقط 1 یورو با ویژگی های محدود

Spotify فرمول اشتراک جدید را با 1 یورو ارائه می دهد

بدون نیاز به پرداخت 10 یورو در ماه برای استفاده از Spotify بدون محدودیت. غول جریان فرمول جدیدی را با قیمت 0.99 دلار در ماه معرفی می کند ، که به شما امکان می دهد از مزایای خاصی از حق بیمه Spotify مانند دسترسی نامحدود به کاتالوگ Spotify یا انتقال به مسیر بعدی ، با هزینه کم بهره مند شوید.

تاکنون دو فرمول در Spotify ارائه شده است: رایگان ، که دسترسی محدود به سرویس ، تعداد محدودی از گذرگاه ها به مسیر بعدی و تعداد بسیار محدودی از ویژگی ها و فرمول حق بیمه را در 9.99 یورو در ماه ارائه می دهد ، که به شما امکان می دهد تمام عملکردهای سرویس را باز کنید ، همه بدون هیچ تبلیغی.

نیم راه

Spotify بیشتر جایی در نیمه راه بین این دو است. کاربر می تواند کاتالوگ Spotify را بدون محدودیت کاوش کند ، به همان اندازه که می خواهد قطعات را منتقل کند و در لیست های پخش خود آزادانه حرکت کند ، اما او به عملکردهای خاص حق بیمه دسترسی ندارد. میخانه نیز برخلاف فرمول حق بیمه همیشه حضور دارد.

فرمول Spotify Plus هنوز برای همه در دسترس نیست. Spotify این قالب اشتراک جدید را با نمونه کوچکی از کاربران آزمایش می کند. بنابراین ممکن است که فرمول هنوز در حال تحول باشد و قیمت آن با بازارها سازگار باشد. Spotify در هر صورت تمایل خود را برای ارائه فرمول های ارزان تر برای متقاعد کردن کاربرانی که برای اشتراک رایگان برای عضویت در یک اشتراک پرداخت شده انتخاب کرده اند ، تأیید می کند.

Spotify گزینه جدید اشتراک حق بیمه را ارائه می دهد

علاوه بر نسخه رایگان خود ، Spotify به دلیل گزینه های اشتراک چند حق بیمه خود به خوبی شناخته شده است. بنابراین پلت فرم توزیع موسیقی رشته جدیدی را به کمان خود اضافه می کند و گزینه پرداخت شده جدیدی را ارائه می دهد.

علاوه بر رقابت شدید با سرویس اپل موسیقی در آمریکای شمالی ، Spotify با توجه به پخش موسیقی حاکم بر لیست جایزه های زیادی است.

ما می توانیم با توافق برای نادیده گرفتن برخی از کارکردهای کلیدی ، نسخه رایگان سرویس را انتخاب کنیم ، اما با وجود بسیاری از گزینه های اشتراک ارائه شده به ما ، چندین نفر از ما در نهایت مشترک هستیم.

زوج دوتایی حق بیمه Spotify

پلت فرم Spotify تصمیم گرفته است گزینه اشتراک جدید را اضافه کند: Premium Duo.

وقتی این دو جفت را درست می کنند

بر خلاف اشتراک اولیه حق بیمه که برای استفاده شخصی است ، یا برای خانواده و می توان بین 6 نفر به اشتراک گذاشته شد ، پیشنهاد جدیدی به نام Duo Premium Duo … بله ، به دو نفر رسیدگی می شود!

حتی اگر بازاریابی Spotify برای ترویج این تازگی روی زوج تمرکز کند ، ما موافقت می کنیم که می تواند برای هر کسی کار کند: خانواده ، دوستان یا هم اتاقی ها.

مانند بسته خانواده ، این دو نفر باید در یک آدرس یکسان زندگی کنند و هرکدام یک حساب کاربری بدست آورند و از دو شناسه اتصال مختلف استفاده کنند.

یک لیست گوش دادن جمعی ، “مخلوط دوتایی” با این وجود ایجاد شده است تا بین این دو کاربر به اشتراک گذاشته شود و آهنگ هایی را که باید مشترک باشند ، به اشتراک بگذارند.

لیست پخش Spotify Duo Mix Mix

علاوه بر هر یک از حساب های مختلف Spotify ، گزینه Duo به شما امکان می دهد یک لیست پخش را به اشتراک بگذارید.

یک معامله خوب واقعی?

Spotify پیشنهاد دوتایی حق بیمه خود را با قیمت ماهانه 12 اعلام کرد.99 دلار. در نگاه اول ، به نظر می رسد یک معامله خوب است زیرا اگر همه یک اشتراک کلاسیک کلاسیک را بپردازند و مالیات اضافه کنند ، ما به سرعت به 25 دلار نزدیک می شویم.

با این حال ، اگر ما پیشنهادات دوتایی و خانواده را با یکدیگر مقایسه کنیم ، اختلاف قیمت به سختی از 2 دلار در هر ماه فراتر می رود و گزینه دوم به جای دو نفر اشتراک بین 6 نفر را ارائه می دهد.

درست است که طبق آیین نامه تعیین شده توسط Spotify ، تمام اعضای یک بسته باید در کنار هم زندگی کنند و در همان آدرس زندگی کنند ، به جز اینکه به نظر نمی رسد که این سکو برای لحظه ای کنترل بسیار محکم در این سطح انجام دهد.