دانشجویان حق بیمه – Spotify (MA) ، Spotify Premium – از طریق ایمیل – معتبر در فرانسه: کارت های هدیه

Spotify Premium- از طریق ایمیل – در فرانسه معتبر است

اشتراک خود را تنظیم کنید یا هدیه ای را به یک عزیز ارائه دهید

اگر مطالعه می کنید ، از 2 ماه حق بیمه برای 17.50 دیوانه استفاده کنید

گوش دادن به موسیقی بی نهایت و تبلیغاتی بی نهایت و موارد دیگر. فقط 17.50 دیوانه در ماه بعد. در هرموقعی می توانید لغو کنید.

با توجه به شرایط کلی ما پیشنهاد دهید. اشتراک در دسترس برای دانش آموزان آموزش عالی که هرگز حق بیمه را آزمایش نکرده اند. پس از دوره آزمایشی ، هزینه های ماهانه 17.50 MAD صورتحساب می شود.

مطالعه در موسیقی

موسیقی بدون تبلیغات تا شبانه روز مطالعه می کند. Danse تا صبح زود.

به آفلاین گوش دهید که دیگر به داده ها اهمیت نمی دهید ، هر کجا که هستید.

موسیقی برای هر لحظه میلیون ها عنوان ، لیست پخش های نفس گیر.

گوش شما از شما تشکر می کند که Spotify Premium از کیفیت صدای برتر به شما می دهد.

پرسش ?

ما پاسخ ها را داریم

آیا من واجد شرایط این اشتراک هستم ?

چگونه وضعیت دانشجویی من را بررسی می کنید ?

چه چیزی از حساب من می شود وقتی دیپلم دریافت می کنم یا اگر تحصیلاتم را متوقف کنم ?

میزان فاکتور من و هنگامی که از آن پرداخت می شود چه خواهد بود ?

اگر مطالعه می کنید ، از 2 ماه حق بیمه برای 17.50 دیوانه استفاده کنید

گوش دادن به موسیقی بی نهایت و تبلیغاتی بی نهایت و موارد دیگر. فقط 17.50 دیوانه در ماه بعد. در هرموقعی می توانید لغو کنید.

با توجه به شرایط کلی ما پیشنهاد دهید. اشتراک در دسترس برای دانش آموزان آموزش عالی که هرگز حق بیمه را آزمایش نکرده اند. پس از دوره آزمایشی ، هزینه های ماهانه 17.50 MAD صورتحساب می شود.

Spotify Premium- از طریق ایمیل – در فرانسه معتبر است

طراحی کارت هدیه Amazon.com

PBDD23

صادر شده توسط برند کوپن هدیه ذکر شده در بالا و توزیع شده توسط آمازون.در R.سعادت., یک شرکت آمازون.

مشخصات محصول

  • این کارت فقط برای تنظیم ماه های اشتراک حق بیمه با قیمت های استاندارد قابل استفاده است و نمی تواند برای تنظیم اشتراک با نرخ تبلیغاتی یا گروهی استفاده شود
  • برای فعال کردن کارت ، باید یک حساب Spotify را در کشوری که در آن کارت خریداری شده است ، داشته باشید یا ایجاد کنید.
  • کد از طریق پست الکترونیکی ارسال می شود.
  • برای فعال کردن کارت ، به Spotify بروید.com/بازخرید
  • کارت باید ظرف 12 ماه از تاریخ خرید فعال شود. پس از این دوره ، کد پین منقضی می شود و دیگر نمی توان از کارت برای پرداخت خرید استفاده کرد
  • ASIN: B08J12H7KM

توضیحات محصول

توضیحات محصول

اشتراک خود را تنظیم کنید یا هدیه ای را به یک عزیز ارائه دهید

بند غیر گارانتی

“با استفاده از کارت هدیه ، کارت هدیه الکترونیکی ، کارت الکترونیکی ، کد حق بیمه یا کد پین Spotify (” کارت “) ، شما مقررات زیر را می پذیرید:
1. “شرایط عمومی استفاده از Spotify” ، موجود در آدرس [https: // www.با لکه بینی کردن.com/legal/end-ugarment/] (https: // www.با لکه بینی کردن.com/legal/نهایتا/)/) ، بخشی جدایی ناپذیر از این شرایط کلی استفاده از کارت است. شرایط عمومی استفاده از Spotify ممکن است شامل شرایط عمومی مرتبط با جمع آوری و استفاده از داده های شخصی ، مقررات عمومی در مورد خدمات ارائه شده توسط Spotify ، انتخاب قانون قابل اجرا ، داوری اجباری (پرونده لازم) و دادگاه صالح باشد.
2. این کارت فقط برای پرداخت ماهها اشتراک حق بیمه شخصی با قیمت های استاندارد قابل استفاده است و نمی توان برای تعیین اشتراک با نرخ تبلیغاتی یا گروهی استفاده کرد (مانند پیشنهادات کاهش برای دانشجویان ، پیشنهادات آزمایشی ، پیشنهادات حق بیمه برای خانواده ها یا پیشنهادات حق بیمه ترکیبی با محصولات یا خدمات شرکت های دیگر).
3. کارت را نمی توان برای گونه ها یا اعتبار رد و بدل کرد یا برگردانده یا فروخته شد (مگر اینکه قانون به آن نیاز داشته باشد).
4. برای فعال کردن کارت ، باید یک حساب Spotify را در کشوری که در آن کارت خریداری شده است ، داشته باشید یا ایجاد کنید. برای استفاده یا ایجاد یک حساب Spotify ، شما باید شرایط سنی قابل اجرا را برآورده کنید ، همانطور که در [شرایط عمومی استفاده از Spotify] تعریف شده است (https: // www.با لکه بینی کردن.com/legal/end-agrement/#s1).
5. برای فعال کردن کارت ، به [www بروید.با لکه بینی کردن.com/بازخرید] (www.با لکه بینی کردن.com/بازخرید.).
6. کارت باید ظرف 12 ماه از تاریخ خرید فعال شود. پس از این دوره ، کد پین منقضی می شود و دیگر نمی توان از کارت برای پرداخت خرید استفاده کرد.
7. کارت یک کارت واحد است: تمام ارزش آن در زمان استفاده از آن به عنوان یک حساب شخصی کسر می شود و استفاده از مقدار کارت در چندین بار امکان پذیر نخواهد بود.
8. Spotify ، مدیران ، سهامداران ، کارمندان ، نمایندگان ، مدیران ، شرکت های تابعه ، شرکت های وابسته ، جانشینان ، ذینفعان ، تأمین کنندگان و مجوزها مسئولیت در صورت ضرر یا خسارت ناشی از استفاده از کارتهای گمشده ، سرقت یا کلاهبرداری یا به دست آمده از آنها را رد می کنند. استفاده غیرمجاز.
9. این کارت توسط Spotify AB تهیه شده است ، که شماره ضبط آن 556703-7485 و آدرس Regeringsgatan 19 ، 111 53 استکهلم ، سوئد (“Spotify”).
10. در صورت عدم تناقض یا درگیری بین این شرایط کلی استفاده از کارت و سایر شرایط عمومی استفاده که روی کارت چاپ شده است ، این شرایط کلی استفاده از کارت غالب خواهد شد.
11. برای کمک به شما یا اگر در مورد کارت سؤالی دارید ، به [پشتیبانی بروید.با لکه بینی کردن.com] (پشتیبانی.با لکه بینی کردن.com).
“”

توضیحات سازنده

spotify header_fr

Spotify iPhone_fr

به دنیای موسیقی نامحدود دسترسی پیدا کنید

با Spotify Premium ، جهانی از موسیقی با کیفیت بالا و پادکست ها برای شما باز می شود. آنچه را که می خواهید به آن گوش دهید یا اجازه دهید Spotify شما را غافلگیر کند انتخاب کنید. ژانرها و هنرمندان جدید را کشف کنید ، لیست های پخش دستی را به دست آورید و به همه دستگاه های خود گوش دهید ، حتی آفلاین.

کارت هدیه Spotify Premium روش خوبی برای انتقال اشتیاق شما به موسیقی به شخصی است که برای شما عزیز است.

Spotify jud_fr

کارت هدیه برای هر لحظه

طرحی را که ترجیح می دهید انتخاب کنید و دیجیتالی خوبی دریافت کنید. روز شریک زندگی خود ، BFF خود ، اعضای خانواده یا هر کس دیگری را روشن کنید. در Spotify Premium ، چیزی برای همه وجود دارد.

میلیون ها عنوان و قسمت بازوهای شما را دراز می کنند. اشتراک حق بیمه به شما امکان می دهد بدون وقفه های تبلیغاتی ، آنها را کشف کنید ، چه موقع و کجا می خواهید ، حتی آفلاین.