خرید Spotify Premium 1 ماه – تحویل فوری | Carddirect ، Spotify Premium – e -carte 10 یورو (1 ماه) – تبلیغات تبلیغاتی

Spotify Premium – E -carte 10 یورو (1 ماه)

لطفا Spotify Premium را ارائه دهید.

کارت Protify Premium 1 ماه

با Spotify ریتم به زندگی خود اضافه کنید. برای گوش دادن به موسیقی در هر نقطه و نامحدود از یک ماه اشتراک حق بیمه Subtify استفاده کنید. دوستان و عزیزان خود را با ارائه اشتراک به آنها منتقل کنید. کد خود را بلافاصله پس از سفارش دریافت خواهید کرد.

تحویل فوری پس از پرداخت شما

لطفا Spotify Premium را ارائه دهید.

 1. وقفه
 2. کیفیت برتر
 3. به صورت آفلاین گوش دهید
 4. به عناوین مورد نظر خود گوش دهید
 5. ZAP عناوین نامحدود

دستورالعمل ها

توجه : این کد فقط در حساب های Spotify قابل استفاده است فرانسوی.

 1. وصل کردن با لکه بینی کردن.com/بازخرید.
 2. کد پین واقع در پشت کارت یا کدی را که در رسید شما ظاهر می شود وارد کنید.
 3. روی فعال کردن کلیک کنید.

شرایط و ضوابط

 1. “شرایط عمومی استفاده از Spotify” ، موجود در آدرس با لکه بینی کردن.com/حقوقی/استفاده نهایی/, بخشی جدایی ناپذیر از این شرایط کلی استفاده از کارت است. شرایط عمومی استفاده از Spotify ممکن است شامل شرایط عمومی مرتبط با جمع آوری و استفاده از داده های شخصی ، مقررات عمومی در مورد خدمات ارائه شده توسط Spotify ، انتخاب قانون قابل اجرا ، داوری اجباری (پرونده لازم) و دادگاه صالح باشد.
 2. این کارت فقط برای پرداخت ماهها اشتراک حق بیمه شخصی با قیمت های استاندارد قابل استفاده است و نمی توان برای تعیین اشتراک با نرخ تبلیغاتی یا گروهی استفاده کرد (مانند پیشنهادات کاهش برای دانشجویان ، پیشنهادات آزمایشی ، پیشنهادات حق بیمه برای خانواده ها یا پیشنهادات حق بیمه ترکیبی با محصولات یا خدمات شرکت های دیگر).
 3. کارت را نمی توان برای گونه ها یا اعتبار رد و بدل کرد یا برگردانده یا فروخته شد (مگر اینکه قانون به آن نیاز داشته باشد).
 4. برای فعال کردن کارت ، باید یک حساب Spotify را در کشوری که در آن کارت خریداری شده است ، داشته باشید یا ایجاد کنید. برای استفاده یا ایجاد یک حساب Spotify ، شما باید مطابق با الزامات سنی قابل اجرا ، همانطور که در آن تعریف شده است شرایط عمومی استفاده از Spotify.
 5. برای فعال کردن کارت ، به با لکه بینی کردن.com/بازخرید.
 6. کارت باید ظرف 12 ماه از تاریخ خرید فعال شود. پس از این دوره ، کد پین منقضی می شود و دیگر نمی توان از کارت برای پرداخت خرید استفاده کرد.
 7. کارت یک کارت واحد است: تمام ارزش آن در زمان استفاده از آن به عنوان یک حساب شخصی کسر می شود و استفاده از مقدار کارت در چندین بار امکان پذیر نخواهد بود.
 8. Spotify ، مدیران ، سهامداران ، کارمندان ، نمایندگان ، مدیران ، شرکت های تابعه ، شرکت های وابسته ، جانشینان ، ذینفعان ، تأمین کنندگان و مجوزها مسئولیت در صورت ضرر یا خسارت ناشی از استفاده از کارتهای گمشده ، سرقت یا کلاهبرداری یا به دست آمده از آنها را رد می کنند. استفاده غیرمجاز.
 9. این کارت توسط Spotify AB تهیه شده است ، که شماره ضبط آن 556703-7485 و آدرس Regeringsgatan 19 ، 111 53 استکهلم ، سوئد (“Spotify”).
 10. در صورت عدم تناقض یا درگیری بین این شرایط کلی استفاده از کارت و سایر شرایط عمومی استفاده که روی کارت چاپ شده است ، این شرایط کلی استفاده از کارت غالب خواهد شد.
 11. برای کمک به شما یا اگر در مورد کارت سؤالی دارید ، بروید حمایت کردن.با لکه بینی کردن.کم.

Spotify Premium – E -carte 10 یورو (1 ماه)

Spotify Premium - E -carte 10 یورو (1 ماه)

تصویر را بزرگ کنید

تاریخ در دسترس بودن:

با Spotify ، موسیقی اقتباسی را برای هر لحظه ، در تلفن همراه ، رایانه ، رایانه لوحی و موارد دیگر پیدا کنید. برای یک عصر ، یک جلسه ورزشی یا یک لحظه آرامش ، موسیقی مورد نیاز شما در دست است.

10 یورو به مدت 1 ماه به Spotify Premium دسترسی پیدا می کند (بسته به نرخ اشتراک ثبت شده در فوریه 2020)

اطلاعات مربوط به استفاده از کارت الکترونیکی پیش پرداخت Spotify:

برای فعال کردن کارت, شما باید در کشوری که کارت در آن خریداری شده است ، یک حساب Spotify داشته باشید یا ایجاد کنید. برای استفاده یا ایجاد یک حساب Spotify ، شما باید شرایط سنی قابل اجرا را برآورده کنید ، همانطور که در [شرایط عمومی استفاده از Spotify] تعریف شده است (https: // www.با لکه بینی کردن.com/legal/end-agrement/#s1).
برای فعال کردن کارت, به [www بروید.با لکه بینی کردن.com/بازخرید] (www.با لکه بینی کردن.com/بازخرید.).
– اعتبار: 12 ماه از تاریخ خرید.

پس از این دوره ، کد پین منقضی می شود و دیگر نمی توان از کارت برای پرداخت خرید استفاده کرد.
– کارت یک کارت واحد است: تمام ارزش آن در زمان استفاده از آن به عنوان یک حساب شخصی کسر می شود و استفاده از مقدار کارت در چندین بار امکان پذیر نخواهد بود.

چگونه کار می کند ?

می توانید از کارت هدیه خود برای خرید اشتراک Spotify Premium استفاده کنید ، یا یکی را در حال انجام است. کارت خود را در حساب Spotify خود مبادله کنید و از اعتبار دریافت شده برای خرید دسترسی به Spotify Premium استفاده کنید. قانون ساده است: 10 € = 1 ماه.

توجه داشته باشید که این کد فقط به شما امکان دسترسی به یک استاندارد موضوع حق بیمه Spotify را می دهد. بنابراین اجازه خرید یک حساب خانوادگی ، حق بیمه برای دانشجویان یا پیشنهادات آزمون را نمی دهد.