Spotify Premium apk رایگان 8.6.84.1240 قفل شده برای Android Download 2021 ، دانلود Spotify 8.8 APK برای Android رایگان

اندرویدی Spotify

Contents

این ویژگی Spotify APK به کاربر اجازه می دهد تا هر نوع سکوت را بین آهنگ ها از بین ببرد ، بنابراین یک جلسه موسیقی درمانی شفاف و بدون هیچ گونه وقفه ای ایجاد می کند.

Spotify Premium apk رایگان 8.6.84.1240 + قفل شده برای Android Download 2021 (Mod ، Premium Unlocked)

شما مرتباً حرکت می کنید و دوست دارید در حالی که آنجا هستید به آهنگ ها گوش دهید ? اما حفظ یک سرویس اینترنتی پایدار برای شما دشوار است ? اصلاً جای نگرانی نیست ! Spotify apk برای نجات جان شما وجود دارد.

Spotify Premium APK یک برنامه پخش صوتی است که خدمات چندرسانه ای را به عموم مردم ارائه می دهد. در سال 2006 توسط دانیل اك ، كارآفرین سوئدی معرفی شد. دفتر مرکزی Spotify Premium APK در استکهلم ، سوئد واقع شده است ، در حالی که شعب Spotify در 17 کشور مختلف در سراسر جهان توزیع می شود. اگرچه بیش از یک دهه در بازار به بازار عرضه شده است ، اما Spotify Premium APK به لطف ارائه مؤثر در خدمات ، موفق به ریشه در دنیای جریان شده است. Spotify Premium APK موسیقی ضبط شده ، پادکست ها ، برنامه ها و مستندها را میلیون ها نفر ارائه می دهد. این همراه با 2 بسته ، اساسی و حق بیمه ارائه می شود.

APK اساسی Spotify شامل عملکرد “اساسی” یا ساده تر بدون هزینه یک پنی است. این همراه با تبلیغات و کنترل محدود در لیست های خواندن ، آلبوم ها یا آهنگ ها است. در حالی که APK Premium Spotify با امکان مسدود کردن همه تبلیغات تحویل داده می شود. Spotify Premium APK به کاربران خود اجازه می دهد تا با توجه به روحیه خود ، زمان و وسایل انتشار خود را کنترل کنند.

همچنین به شما امکان می دهد آلبوم ها ، آهنگ ها یا پادکست ها را بارگیری کنید تا در صورت عدم دسترسی به اینترنت یا آفلاین ، از آن لذت ببرید. همچنین به کاربران خود این امکان را می دهد تا با مخلوط کردن هنرمندان مختلف یا یکسان از آلبوم های مختلف یا یکسان ، لیست های خواندن خود را ایجاد کنند و همچنین به آنها کمک می کند تا حالت دم کردن یکنواخت را بشکنند.

این ویژگی ها فقط در صورتی در دسترس است. Spotify APK خدمات خود را در اکثر کشورهای اروپایی و آمریکا ارائه می دهد ، از جمله در مناطق خاصی از آفریقا و آسیا ، بنابراین قادر به شکستن مرزها است. برنامه APK Spotify Premium دارای ویژگی های چشمگیر بسیاری است که در این مقاله مورد بحث قرار می گیرد. به پایین بروید تا بخش ویژگی های مفصل را مرور کنید.

Spotify Premium mod apk gratis

بنیانگذار اطمینان داد که این نسخه های Spotify APK با کلیه دستگاه های الکترونیکی از جمله Android ، رایانه های ویندوز ، رایانه های MacOS ، رایانه های لینوکس ، iOS ، تبلت ها و همچنین Google Home و Amazon Echo و غیره سازگار است. بارگیری آخرین نسخه Spotify Premium APK در دستگاه Android آن مزایای بسیاری را ارائه می دهد که به راحتی در سراسر جهان در دسترس است. به راحتی می توانید آخرین نسخه APK را بارگیری کنید. Spotify APK موفق به کسب سه بار پشت سر هم در جوایز بین المللی موسیقی رقص شد.

Spotify for PC ، Spotify Premium apk

Spotify freemium mod apk و Spotify Premium apk

تفاوت اصلی بین نسخه Freemium APK Spotify و نسخه حق بیمه APK Spotify در کمیت و کیفیت ویژگی های موجود برای عموم مردم برای اهداف مختلف نهفته است.

بنابراین Spotify Premium APK به نسخه حرفه ای تر و بهبود یافته نسخه Freemium Spotify APK تبدیل می شود. این ویژگی های مختلف را ارائه می دهد. یکی از مهمترین موارد موجود در دسترس بودن خدمات بارگیری مانند موسیقی ، پادکست ها ، مستندها و انتشار گازهای گلخانه ای برای استفاده آفلاین است.

این به کاربر اجازه می دهد تا از خدمات Spotify Premium APK در زمان و جایی که می خواهد ، حتی در صورت بروز مشکل اتصال به اینترنت یا عدم دسترسی به خدمات اینترنتی ، از خدمات Spotify Premium APK استفاده کند. این به کاربر خود اجازه می دهد تا حداکثر 10،000 آهنگ را بارگیری کند ، که باعث می شود زمان عدم دسترسی به اینترنت کمی خنده دار تر شود. این همچنین به کاهش صورتحساب اینترنت کمک می کند.

Spotify Premium APK به کاربر خود اجازه می دهد تا تاریخ خواندن را که اخیراً بازی شده یا اخیراً اضافه شده است ، طبقه بندی کند. Spotify Premium APK با مسدود کردن هر نوع تبلیغات ، بدون وقفه سرویس ارائه می دهد. هزینه های پرداخت شده در هر ماه فقط 10 دلار است. یکی از مزایای پرداخت این امر ، امکان مخلوط کردن آهنگ ها همانطور که می خواهیم است.

محدودیتی برای انجام این کار وجود ندارد. نسخه رایگان فقط فقط 15 لیست پخش در صورت تقاضا ارائه می دهد اما نسخه APK Premium Spotify به شما امکان می دهد آهنگ ها را مطابق با روحیه خود تطبیق دهید ، بدون اینکه احساس کنید که به آهنگی که نمی خواهید گوش دهید.

همچنین یک جهش نامحدود از آهنگ ها را در مقایسه با نسخه رایگان فراهم می کند که در آن اجازه می دهد این روند فقط در همان زمان اتفاق بیفتد. همچنین به شما امکان می دهد به آهنگ های با کیفیت بالا گوش دهید و 4 نسخه از کیفیت جریان ، کم ، عادی ، بالا و شدید را ارائه می دهد.

گزینه Extreme برای کاربران نسخه رایگان APK Spotify در دسترس نیست. یکی دیگر از مزیت های Spotify Premium APK شامل هرگونه تأخیر برای دستیابی به نسخه های جدید آهنگ ها ، سفر به هر مکانی بدون اتصال به اینترنت اما با یک کتابخانه موسیقی کامل ، و هیچ تبلیغی برای قطع وقت آزاد نیست.

Spotify Connect به شما امکان می دهد با یک حساب واحد به دستگاه های مختلف متصل شوید و به همان اندازه که می خواهید بازی کنید. در برخی ایالت ها ، Spotify Premium APK همچنین یک آزمایش یک ماهه رایگان ارائه می دهد تا کاربران آن از ویژگی های شگفت انگیز نسخه حق بیمه بهره مند شوند.

همچنین تخفیف های ویژه دانشجویی را با کاهش 50 درصدی در بسته های حق بیمه ارائه می دهد. تجربه Multiplatform به او اجازه می دهد تا به یک جامعه گسترده تر برسد ، که با استفاده از عملکرد Spotify Connect نیز امکان پذیر است.

ویژگی های Spotify Premium apk

برخی از ویژگی هایی که Spotify Premium APK را به یک کاربرد خارق العاده تبدیل می کند به شرح زیر است:

Spotify Premium apk

اکولایزر Spotify Premium mod apk

Spotify Premium mod apk شامل یک قابلیت منحصر به فرد به نام اکولایزر است. این به انتخاب صدای مناسب برای آنها کمک می کند. می توان از آن برای تنظیم سطح باس و یادداشت های حاد در موسیقی یا پادکست ها استفاده کرد. اگرچه عملکرد اتصال Spotify در دستگاه های دیگر اجازه نمی دهد. برای iOS ، به پارامترها دسترسی پیدا کنید ، سپس به خواندن ، سپس به اکولایزر در حالی که برای Android ، به تنظیمات بروید ، کیفیت موسیقی را فشار دهید ، سپس اکولایزر را فعال کنید.

داستان موسیقی Spotify Premium apk

این به کاربر اجازه می دهد آهنگ های اخیر را که در حساب او پخش شده است ببیند.

Spotify Premium apk

پرش های نامحدود در Spotify Premium free apk

هنگام استفاده از نسخه APK Free Spotify از Spotify می توانید آهنگ های زیادی را که می خواهید پرش کنید. این برای افرادی که از نسخه Freemium Spotify استفاده می کنند امکان پذیر نیست.

نوار جستجو در Spotify Premium apk

نوار جستجو به کاربر کمک می کند تا هر آنچه را که شخص می خواهد ، خواه آهنگ ، پادکست ، لیست خواندن ، هنرمندان ، آلبوم ها و غیره باشد.

Spotify Premium apk

کتابخانه Spotify

کتابخانه Spotify Premium mod apk به شما امکان می دهد موارد زیادی مانند آهنگ ها ، پادکست ها ، لیست های خواندن ، هنرمندان یا آلبوم ها را که می خواهند ضبط کنید. او با کلیک بر روی نشانه قلب ضبط می شود.

خواندن تصادفی در Spotify Premium apk

Spotify APK به کاربران اجازه می دهد تا با مخلوط کردن آنها ، تمام آهنگ ها را از هر هنرمند یا هر لیست خواندن مخلوط کنند. این به آنها اجازه می دهد تا طبق خواسته یا روحیه خود هر چیزی را بازی کنند. نسخه Premium به آنها کمک می کند تا بدون عملکرد خواندن تصادفی به هر آنچه می خواهند گوش دهند.

Spotify Premium apk

در دسترس بودن آفلاین توسط Spotify Premium mod apk

Spotify Premium apk حتی به آنها اجازه می دهد تا از انتخاب خود به موسیقی گوش دهند و آنها را سرگرم کنند. نسخه رایگان فقط به کاربر اجازه می دهد تا پادکست های مورد نظر خود را بارگیری کند ، اما نسخه Premium ، Alias ​​Spotify Premium APK ، به آنها اجازه می دهد تا نه تنها پادکست ها را بارگیری کنند ، بلکه آلبوم هایی از همه نوع و همچنین لیست های خواندن ترکیب مورد علاقه خود را نیز بارگیری کنند.

اشتراک محتوا در Spotify Premium apk

Spotify Premium APK به کاربران اجازه می دهد آهنگ ها ، لیست های خواندن ، آلبوم ها را با همسالان یا خانواده خود به اشتراک بگذارند یا با آنها دوست داشته باشند. نه تنها این ، بلکه به آنها امکان می دهد مشخصات Spotify خود را با برنامه های رسانه های اجتماعی یا هر نوع برنامه های پیام رسانی به اشتراک بگذارند. به اشتراک گذاری می توان با استفاده از یک لینک Spotify به پروفایل یا با استفاده از یک کد ادغام Spotify انجام شد تا تضمین شود که محرمانه بودن باعث می شود کد کد را اسکن کند.

Spotify Premium apk

کیفیت صوتی Spotify Premium mod apk

Spotify Premium mod apk به این معنی است که ترجیحات کاربران آن در اولویت مطلق است. برای این کار ، آنها طیف وسیعی از خصوصیات صوتی متنوعی دارند که می توانند خواسته های همه را برآورده کنند و هم در نظر داشته باشند که دستگاه شخص و هم بسته Spotify آنها را در نظر داشته باشد.

کیفیت موسیقی Spotify Premium apk

با توجه به کیفیت موسیقی ، نسخه رایگان Spotify حاوی AAC (برنامه نویسی صوتی پیشرفته) با 128 کیلوبیت در ثانیه است در حالی که Spotify Premium APK امکان دسترسی به 256 کیلوبیت AAC را در ثانیه فراهم می کند. این به اتصال شبکه کاربر بستگی دارد. در صورت “ضعیف” ، کیفیت 24 کیلوبیت در ثانیه خواهد بود ، زیرا “عادی” 96 کیلوبیت در ثانیه خواهد بود در حالی که برای “زیاد” 160 کیلوبیت در ثانیه خواهد بود. این سه مقدار برای نسخه رایگان و نسخه حق بیمه یکسان هستند. اما حق بیمه همچنین حاوی دسته دیگری از “بسیار زیاد” با 320 کیلوبیت در ثانیه در دسترس برای کاربر است.

Spotify Premium apk

Spotify Premium Mod Apk Spotify Podcast

با توجه به کیفیت پادکست ، Spotify Premium APK 96 کیلوبیت در ثانیه در سایر دستگاه ها فراهم می کند ، به استثنای پخش کننده وب که در آن با 128 کیلوبیت در ثانیه کمی زیاد است. کمترین کیفیت برای پادکست ، هنگام استفاده از تلفن همراه یا رایانه لوحی از هر نوع ، 24 کیلوبیت در ثانیه است.

Spotify Premium Mod APK اصلاح کیفیت صدا

Spotify mod apk به کاربر اجازه می دهد تا در صورت تمایل کیفیت صدا را تغییر دهد. این ممکن است یک سوال از ذخیره داده های تلفن همراه یا یادگیری یادداشت های موسیقی آهنگ باشد. ما همچنین می توانیم پارامترهای مختلفی را در مورد گوش دادن به آهنگ ها در اتصال به اینترنت یا در یک کانون تعریف کنیم.

Spotify Premium apk

برنامه چندگانه

این برنامه از طریق مرورگر می تواند در هر سیستم عامل و دستگاه استفاده شود.

کیفیت بارگیری را در Spotify Premium apk انتخاب کنید

کاربران Spotify نیز مجاز به انتخاب کیفیت بارگیری هستند. کیفیت بالاتر از داده ها و فضا بیشتر استفاده می کند.

Spotify Premium apk

رادیو Spotify Premium mod apk Spotify رادیو

Spotify Premium apk Mod همچنین امکان گوش دادن به رادیو را به کاربر ارائه می دهد. این شامل مجموعه ای از پیش تعریف شده از آهنگ ها است که با گذشت زمان نیز به روز می شود ، بنابراین همیشه یک درمان برای گوش ها است. این کار را می توان با فشار دادن نماد سه نقطه و کلیک بر روی گزینه رادیو انجام داد.

متن ترانه Spotify Premium mod apk

Spotify Premium mod apk در صورت تمایل کلمات را در اختیار کاربران قرار می دهد و آهنگی که دوست دارند. او نه تنها اشعار را ارائه می دهد ، بلکه داستان این آهنگ را نیز ارائه می دهد ، که به کاربر کمک می کند تا با آهنگ یا هنرمند به یک سطح بسیار عمیق تر متصل شود. این همچنین می تواند شامل الهام بخش آهنگ ها و همچنین حقایق جالب در مورد آنها باشد.

کرومی

Spotify Premium apk در Chromecast در تلویزیون شما موجود است.

Spotify Premium mod apk Spotify و پادکست ها

برنامه Spotify Mod پادکست یا ویژگی های مورد نظر خود را در اختیار کاربران قرار می دهد. می توانید انتشار و پادکست های مورد علاقه خود را ضبط کنید که با ورود یک قسمت جدید به طور خودکار به روز می شوند. این موارد همچنین می تواند به صورت آفلاین بارگیری و گوش داده شود. برخی از برنامه ها حاوی ذکرها ، حمایت مالی یا تبلیغات هستند. اگرچه در صورت استفاده از APK Premium Spotify می توان این موارد را حذف کرد. همچنین می توانید سرعت فیلم را کنترل کرده یا به سرعت آن را پیش ببرید یا در هر زمان آنها را به عقب برگردانید.

Spotify Premium apk

قسمت های موجود در Spotify Premium mod apk را ذخیره کنید

Spotify Premium mod apk همچنین به شما امکان می دهد آن را در کتابخانه خود ضبط کنید. آنها می توانند در صورت دلخواه حذف شوند.

فیلم های APK PREMIUM PREMIUM

Spotify Premium APK به کاربران اجازه می دهد فیلم های موسیقی ، مستندها و سریال های ویدیویی را تماشا کنند. همچنین به کاربر این امکان را می دهد تا فیلم ها را در مورد برنامه های پیام رسانی یا هر نوع بستر رسانه های اجتماعی با دوستان خود به اشتراک بگذارد. از داده های کمتری برای مشاهده آنها استفاده می شود.

فایلهای APK PREMIUM PREMIUM ذخیره شده در دستگاه ها

کاربران Spotify Premium Mod APK می توانند به فایلهای موسیقی ذخیره شده در دستگاه خود گوش دهند. به این پرونده های محلی گفته می شود. ما می توانیم دستگاه های مختلف را برای لذت بردن از بهترین های هر دو جهان به هم وصل کنیم. برنامه به طور مرتب به روز می شود.

Spotify Premium mod apk انواع مختلف پرونده های پشتیبانی شده

Spotify Premium mod apk از قالب های مختلف فایل مانند MP3 ، M4P و MP4 پشتیبانی می کند. و حتی اگر پرونده پشتیبانی نشود ، برنامه تمام تلاش خود را برای اتصال به ترجیحات کاربر در مورد آهنگ ها انجام می دهد.

Spotify Premium apk

صف پریمیوم Spotify

Spotify Premium mod apk به کاربران کمک می کند تا با استفاده از صف در صف ، لیست خواندن خود را سازماندهی کنند. می توانید آهنگ ها را اضافه یا حذف کنید یا ترتیب آهنگ ها ، لیست خواندن یا پادکست را با یک کلیک تغییر دهید. برای Android و iOS یکسان است.

فایلهای Spotify Premium را فیلتر و مرتب کنید

فایلهای مستند ، فایلهای موسیقی ، پادکست های ذخیره شده یا بارگیری شده را مرتب و فیلتر کنید. این پرونده ها را می توان در دسته های مختلف مانند سفارش الفبایی نمایش داده شد ، که اخیراً اضافه شده یا اخیراً خوانده شده است. همچنین به میانبرهای صفحه کلید ، CMD-F برای MAC و CTRL-F برای ویندوز پاسخگو است. همچنین می توانید از گزینه استفاده از هدر ستون استفاده کنید. برای آشکار کردن ستون های بیشتر می توانید اندازه صفحه را تنظیم کنید.

پخش کننده ویدیوی Premium Spotify

Spotify Premium mod apk حاوی پخش کننده ویدیویی خاص خود است ، اما همچنین به کاربران امکان می دهد از یک پخش کننده ویدیویی سوم استفاده کنند و آنچه را که می خواهند تماشا کنند.

کنسرت های پریمیوم Spotify

Spotify APK به کاربران اجازه می دهد تا بدانند که هنرمند مورد علاقه خود چه زمانی زنده است. برای انجام این کار ، به پروفایل هنرمند بروید و با تمام کنسرت ها مشورت کنید. این امکان را برای شما فراهم می کند تا برای جزئیات بیشتر آن را انتخاب کنید یا بلیط کنسرت را خریداری کنید. همچنین به کاربر این امکان را می دهد تا موقعیت مکانی را در شهر یا شهر مورد نظر خود تغییر دهد. در بالای صفحه کنسرت ها ، مکان تغییر را فشار داده و وارد شهر مورد علاقه خود شوید.

Spotify Premium apk

خواندن خودکار Spotify Premium mod apk

Spotify mod apk به کاربران اجازه می دهد بدون وقفه بین این دو پخش شوند. به این خواندن اتوماتیک گفته می شود.

سرور چندرسانه ای Spotify Premium APK

Spotify Premium APK امکان مبادله انواع مختلف پرونده ها و همچنین به اشتراک گذاشتن مشخصات خود را از طریق پیوندها یا کد به کاربران خود ارائه می دهد.

حساب Google برای Spotify APK مورد نیاز است

یک تابع اتصال وجود دارد که به کاربر اجازه می دهد هر بار که از برنامه استفاده شود به راحتی وصل شود. ایمیل لازم است.

Spotify apk از هنرمندان و دوستان خود پیروی کنید

Spotifyypremium apk به کاربر اجازه می دهد تا هنرمند یا آهنگسازان یا خوانندگان مورد علاقه خود را دنبال کند. این به آنها کمک می کند تا به یک سطح بسیار عمیق تر متصل شوند و همچنین به کاربر اجازه می دهد تا دوستان خود را دنبال کنند. این کمک می کند تا جامعه کوچکی از افراد به اشتراک بگذارند و همان ایده هایی را به اشتراک بگذارند که می توانند اطلاعات مربوط به پخش آهنگ ها ، برنامه ها یا پادکست ها را به اشتراک بگذارند. تمام این روش بسیار دوستانه است.

Spotify Premium apk

رابط APK Spotify Mod

Spotify mod apk یک رابط کاربری بسیار تعاملی و جذاب دارد. او اطمینان حاصل کرد که ناوبری به گروه مورد نظر بسیار آسان است.

رابط APK Spotify Mod

این ویژگی Spotify APK به کاربر اجازه می دهد تا هر نوع سکوت را بین آهنگ ها از بین ببرد ، بنابراین یک جلسه موسیقی درمانی شفاف و بدون هیچ گونه وقفه ای ایجاد می کند.

فعالیت دوستان Spotify mod apk

این ویژگی به کاربر اجازه می دهد تا ببیند دوستانش چه کاری انجام می دهند. با تشکر از این ویژگی Spotify Premium APK ، کاربر می تواند ببیند کدام موسیقی یا پادکست دوستان وی را تماشا می کند. بنابراین ، ایجاد یک جامعه کوچک که در آن افراد می توانند چیزها را به اشتراک بگذارند.

نحوه رفتن از نسخه رایگان APK Spotify به نسخه APK Premium Spotify ?

اگر شخص از نسخه رایگان Spotify APK استفاده کند ، می تواند به راحتی به نسخه ممتاز Spotify APK برود. این کج کردن با فکر کردن به نسخه پرداخت شده روی لیست پخش شخص تأثیر نمی گذارد و کاربر می تواند تمام موسیقی را با خیال راحت نگه دارد.

تنها چیزی که تغییر خواهد کرد وضعیت اشتراک است. اگرچه پرونده های بارگیری شده از موسیقی ، آهنگ ، پادکست یا موارد دیگر در دسترس نیستند. برای این منظور ، کاربر پس از اتمام مراحل اشتراک ، مجدداً تمام محتوا را بارگیری می کند.

رفتن از نسخه رایگان APK Spotify به نسخه Spotify APK Premium بسیار ساده و آسان است. مراحل زیر را برای انجام این کار دنبال کنید.

برای ترک برنامه فعلی:
به صفحه حساب خود متصل شوید.
تحت گروه “برنامه شما”. روی تغییر بسته کلیک کنید.
در اینجا ، ما می توانیم به سطح حق بیمه انتخاب او برویم. همچنین می تواند برای لغو اشتراک در برنامه پرداخت استفاده شود. اطمینان حاصل کنید که حساب صحیح است. با این حال ، اگر کاربر یک مدیر بسته باشد ، تغییر یک بسته نسخه رایگان تمام پارامترهای سایر بسته ها را تغییر می دهد.

Spotify Premium apk

امنیت و سیاست Mod APK Spotify

Spotify Premium mod apk تضمین می کند که هیچ اطلاعات شخصی که توسط کاربر در برنامه وارد شده است ، به شدت استفاده می شود ، هک یا با منابع سوم به اشتراک گذاشته می شود. محرمانه بودن داده ها اولویت مطلق برنامه ها است. گزارش هرزنامه یا هر نوع تخلف امکان پذیر است. لیست خواندن که ما تشکیل می دهیم نیز بسیار خصوصی است و با کسی به اشتراک گذاشته نمی شود.

نحوه بارگیری Spotify Premium APK برای دستگاه های Android ?

با وجود ویژگی های اضافی ، روش نصب و بارگیری کاملاً مشابه است.

Spotify Premium apk

با مرور نسخه قابل بارگیری رایگان “Spotify Premium APK” ، پرونده APK آنلاین را بارگیری کنید.
گزینه بارگیری را انتخاب کنید.
صبر کنید تا پرونده APK بارگیری شود.

نحوه نصب پرونده APK Spotify Premium در دستگاه Android ?

پس از بارگیری فایل APK ، آن را فشار دهید تا اجازه دهید نصب را شروع کند.
اگر یک فایل بارگیری شده یافت می شود ، برای بارگیری دستگاه خود جستجو کنید.
به دستگاه خود اجازه دهید نصب را از منابع ناشناخته بپذیرد ، برای انجام این کار ، به “پارامترها” مراجعه کنید و به دنبال آن “پارامترهای اضافی/بیشتر” و سپس “گزینه های توسعه دهندگان” و در نهایت “منابع ناشناخته” را فعال کنید.
اکنون “مدیر فایل” را باز کنید. به “پوشه بارگیری” بروید. پرونده حق بیمه APK Spotify را فشار دهید. روی “بعدی” کلیک کنید و “نصب” را انتخاب کنید.
پس از اتمام نصب ، کد تأیید را از شما می خواهد. پس از پر کردن و بررسی ، ما یک پیامک OTP دریافت خواهیم کرد ، اما در صورت عدم دریافت آن ، امکان دریافت کد OTP از طریق تماس تلفنی وجود دارد. پس از اتمام تأیید ، اکنون می توانیم از ویژگی های ارائه شده توسط Spotify Premium APK استفاده کنیم. می توانید یک نماد را در صفحه اصلی خود مشاهده کنید.
برنامه Spotify Premium APK به طور مرتب ، به طور کلی هر ماه ، با بسیاری از ویژگی های جدید ، به روزرسانی ها را منتشر می کند.

نحوه نصب فایل حق بیمه APK Spotify در Firetick ?

تلویزیون خود را به منبع تغذیه و سرویس فعال اینترنت وصل کنید. اکنون دستگاه Firestick خود را به آن وصل کنید.
با استفاده از کنترل از راه دور Firestick به دنبال “بارگیری” باشید. بارگیری و نصب آن.
پس از آن ، برنامه بارگیری را باز کنید ، به بخش مرورگر بروید ، Spotify Premium APK را وارد کرده و آخرین نسخه را بارگیری و نصب کنید.
پس از نصب برنامه ، سرور از شما می خواهد که پرونده APK را از Fire حذف کنید. برای صرفه جویی در فضای ذخیره سازی می توانید این کار را انجام دهید.

نحوه نصب فایل حق بیمه APK Spotify در رایانه شخصی ?

برای نصب Spotify Premium mod apk در رایانه شخصی ، ابتدا باید یک شبیه ساز اندرویدی مانند Bluestacks یا Nox Player را نصب کنید که انجام آن آسان است. بسیار ساده است همانطور که در زیر نشان داده شده است:

یک شبیه ساز اندرویدی مانند Bluestacks یا Nox Player (آنچه را که ما ترجیح می دهیم) را از وب سایت رسمی آنها بارگیری کنید.
با دنبال کردن کنترل های روی صفحه ، شبیه ساز را نصب کنید.
پرونده APK Spotify Premium را با دنبال کردن دستورالعمل های بارگیری در بالا بارگیری کنید.
به محل پرونده خود در رایانه شخصی خود دسترسی پیدا کنید. کلیک راست کنید و “باز با Bluestacks یا Nox Player” را انتخاب کنید.
نصب آغاز می شود. پس از اتمام ، با یک اعلان رسمی اخطار داده می شود.

نحوه نصب فایل حق بیمه APK Spotify در Mac ?

برای نصب Spotify Premium mod apk در Mac تقریباً مشابه یک رایانه شخصی است ، ابتدا باید یک شبیه ساز اندرویدی مانند Bluestacks یا Nox Player را نصب کنید که انجام آن آسان است. این بسیار ساده است ، مراحل زیر را دنبال کنید تا آن را بدست آورید.

Spotify Premium apk

یک شبیه ساز اندرویدی مانند Bluestacks یا Nox Player (آنچه را که ما ترجیح می دهیم) را از وب سایت رسمی آنها بارگیری کنید.
با دنبال کردن کنترل های روی صفحه ، شبیه ساز را نصب کنید.
پرونده APK Spotify Premium را با دنبال کردن دستورالعمل های بارگیری در بالا بارگیری کنید.
به محل پرونده خود در رایانه شخصی خود دسترسی پیدا کنید. کلیک راست کنید و “باز با Bluestacks یا Nox Player” را انتخاب کنید.
شرایط کلی نصب برنامه Android را در دستگاه Mac OS خود بپذیرید. برای نصب APK Spotify Premium در سیستم عامل Mac ، چند دقیقه طول می کشد.
نصب آغاز می شود. پس از اتمام ، با یک اعلان رسمی اخطار داده می شود. روی دسک تاپ کلیک کنید و یک میانبر ایجاد کنید.

نحوه نصب فایل حق بیمه APK Spotify در آیفون ?

Spotify Premium APK هنوز مستقیماً در آیفون در دسترس نیست ، اما توسعه دهندگان در آنجا کار می کنند. اگرچه می توانید از شبیه سازهای اندرویدی برای بارگیری آن استفاده کنید. این به iOS اجازه می دهد تا برنامه های Android را اجرا کند.

نحوه نصب پرونده APK Spotify Premium در یک تلویزیون هوشمند ?

با پیمایش به “تنظیمات” تلویزیون هوشمند خود شروع کنید
به گزینه تنظیمات> ایمنی و محدودیت> منابع ناشناخته دسترسی پیدا کنید تا امکان نصب توسعه دهندگان ناشناخته فراهم شود.
اکنون Google Play را باز کنید. به دنبال “مرورگر پفین” گزینه های دیگر شامل Explorer “یا مرورگر تلویزیون هوشمند خود باشید.
نصب را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا نصب به پایان برسد. دانلود Spotify Premium apk.
پس از اتمام بارگیری ، آن را نصب کنید. یک اخطار نصب دستیار ظاهر می شود. روی “نصب” کلیک کنید و دستورالعمل ها را دنبال کنید.

نحوه نصب فایل حق بیمه APK Spotify بر روی یک کلید Roku ?

برای نصب Spotify Premium APK ، به یک تلفن Android با اتصال به اینترنت و “برنامه Allcast” نیاز دارید. دستورالعمل ها را با دقت دنبال کنید.

APK Spotify Premium را در تلفن Android خود بارگیری و نصب کنید.
کلید جریان Roku را به تلویزیون خود وصل کنید.
کانون تلفن همراه Wifi را به تلویزیون خود وصل کنید.
سپس روی Open Shop Application Roku خود در تلویزیون خود کلیک کنید و برنامه پذیرش “Allcast” را در کلید Roku و همچنین روی تلفن Android خود نصب کنید.
اکنون برنامه APK Spotify Premium را روی تلفن Android خود باز کنید و پیوندی را که می خواهید در تلویزیون خود بخوانید انتخاب کنید و برای باز کردن آن با Allcast کلیک راست کنید. برنامه Allact شما در Android نیز به شما امکان می دهد آن را ببینید.
اکنون برنامه Allcast نقش خود را در جستجوی گیرنده های فعال Allcast در شبکه بی سیم بازی خواهد کرد.
هنگامی که تلفن شما کلید Roku خود را پیدا کرد ، این امکان را به شما می دهد تا دستگاه Roku را از طریق تلفن خود انتخاب کنید. سپس می توانید سرگرمی های زنده مورد علاقه خود را شروع کنید.

نتیجه

Spotify Premium APK به دلیل خدمات باورنکردنی و سریع خود تقاضای زیادی داشت. این چندین ویژگی جدید را ارائه می دهد که در غیر این صورت در Spotify APK رایگان موجود نیست.

این امنیت کامل را در مورد داده های شخصی و مشترک و سابقه جریان آنها به کاربران خود ارائه می دهد.

استفاده از آن بسیار ساده و آسان است. شما می توانید از ویژگی های شگفت انگیز مانند تهیه نسخه پشتیبان از موسیقی برای استفاده آفلاین ، پخش موثر چند پلتفرمی ، موسیقی با کیفیت بالا در 320 کیلوبیت بر ثانیه ، خواندن بدون تبلیغات ، محتوای اختصاصی در خروجی و امکان خواندن هر آهنگ بدون خواندن تصادفی استفاده کنید. پرداخت 10 دلار ، که برای میزان خدمات ارائه شده به اندازه کافی منصفانه است.

این ماده تولید و تهیه نسخه پشتیبان از عناصر موجود در کتابخانه را فراهم می کند. برنده 3 جوایز متوالی باعث شد که صندلی گزینه بهتری برای استفاده باشد.

Spotify Premium apk

پرسش

سعدی. بارگیری فایل APK Spotify Premium mod بدون ویروس ?

بارگیری فایل Mod Mod APK Spotify Premium از وب سایت کاملاً ایمن است. این شبیه به فروشگاه Google Play است ، اما مزیت بارگیری Spotify Premium Apkfile این است که ویژگی های اضافی را برای تسهیل ارتباطات به کاربر ارائه می دهد.

سعدی. آیا می توان فایل APK Spotify Premium را از طریق WhatsApp به اشتراک گذاشت ?

آره! پرونده APK از Mod Spotify Premium mod را می توان در چند ثانیه با دنبال کردن چند مرحله اساسی به اشتراک گذاشت:
• به برنامه “File Manager” در دستگاه خود دسترسی پیدا کنید. اگر نمی توانید یک برنامه مدیریت فایل پیدا کنید ، به سادگی “ES File Explorer” را در Google Playstore بارگیری کنید.
• محل پرونده APK خود را باز کنید و آن را انتخاب کنید. نماد اشتراک گذاری را فشار دهید که گزینه های پشتیبانی اشتراک را در اختیار شما قرار می دهد.
• نماد Spotify Premium APK را انتخاب کنید. به دنبال تماس با گیرنده خود باشید.
• روی نماد ارسال کلیک کنید و انجام شده است.

سعدی. نحوه بروزرسانی APK Premium Spotify ?

برای به روزرسانی به وب سایت Spotify Premium APK مشورت کنید. پس از بروزرسانی ، روی دکمه بارگیری کلیک کنید. پس از بارگیری APK ، آن را بر روی دستگاه Android خود نصب کنید و باید به طور خودکار نسخه شما را در آخرین نسخه به روز کند.

اندرویدی Spotify

برنامه Spotify برای تبلت های Android و تلفن های هوشمند

بزرگترین انقلاب در صحنه موسیقی بیست سال گذشته ، حتی بیشتر از Napster ، احتمالاً پخش موسیقی آنلاین است. این فناوری است که به شما امکان می دهد بخوانید وبدون نیاز به بارگیری هر چیزی ، از طریق اتصال به اینترنت به موسیقی گوش دهید. این چیزی است که YouTube استراحت می کند ، اما اگر ما در مورد موسیقی صحبت می کنیم ، بدون شک نامی وجود دارد که به ذهن خطور می کند: با لکه بینی کردن.

به همه موسیقی ، رادیو و پادکست در اندروید خود گوش دهید

اگر بارگیری آلبوم ها و آهنگ ها در MP3 قالب فیزیکی را شکست داده بود ، این روش است که حتی می تواند بارگیری موسیقی غیرقانونی را به میزان قابل توجهی کاهش دهد ، بنابراین به یکی از مشکلات صنعت حمله می کند: هک کردن. همه اینها به لطف سیستمی که به شما امکان می دهددر ازای تبلیغات یا با پرداخت اشتراک به موسیقی به صورت رایگان گوش دهید ماهانه برای خلاص شدن از شر آن.

موسیقی ، رادیو یا پادکست های مورد علاقه خود را با یک کلیک روی تلفن همراه خود پیدا کنید.

انتقال این سیستم به تلفن هوشمند یا رایانه لوحی خود به سادگی بارگیری APK از با لکه بینی کردن موسیقی. این خواننده است که به شما امکان دسترسی به کل کاتالوگ آنلاین خود را می دهد. چند آهنگ حاوی آن است ? بیش از 60 میلیون, بنابراین شک دارم که شما یک بار به همه آنها گوش دهید. در عین حال ، اگر شما یک کاربر برتر هستید ، می توانید از یکی از مزایای گوش دادن به آفلاین بهره مند شوید.

ویژگی های اصلی

  • شامل میلیون ها ساعت موسیقی ، رادیو و پادکست.
  • به دنبال هنرمندان ، آهنگ ها ، آلبوم ها و لیست های خواندن در فهرست آن باشید.
  • مسئولیت گوش دادن به خصوصی را بر عهده بگیرید.
  • کیفیت عالی صدا.
  • ما می توانیم موسیقی را با دوستان خود به اشتراک بگذاریم.
  • به شما امکان می دهد لیست های خواندن را ایجاد و همگام سازی کنید.
  • ما می توانیم به موسیقی در تلفن همراه ، رایانه لوحی ، رایانه شخصی ، یک Chromecast ، تلویزیون و بلندگو گوش کنیم.
  • می توانید موسیقی متناسب با خلق و خوی یا فعالیت های مختلف را کشف کنید.

البته موسیقی و پادکست با لکه بینی کردن می توان به هر زبانی به طور تصادفی و رایگان گوش کرد. با این حال, با برنامه حق بیمه ، می توانید از همه چیز بدون تبلیغات و با ویژگی های اضافی خاص استفاده کنید مانند امکان گوش دادن به موسیقی آفلاین ، گوش دادن به موسیقی شخصی یا داشتن چندین حساب یا کیفیت بهتر صدا.

بدون شک ، این سیستم یکی از بهترین ها برای گوش دادن به موسیقی در Android در راحتی است. بهتر از پاندورا ، اپل موسیقی یا SoundCloud ? من تقریباً می گویم بله: کاتالوگ و دسترسی به تنهایی ارزش آن را دارند. جزر و مدی هم بد نیست !

اخبار از آخرین نسخه

  • تغییرات ارائه شده در این نسخه جدید منتشر نشده است.

شرایط و اطلاعات اضافی:

  • حداقل سیستم عامل مورد نیاز: Android 5.0.

لوریان گیلوکس

نام من لوریان گیلوکس است و تمام همراهان من می داند که من به انواع فناوری و اسباب بازی گیر کرده ام و این بخشی از زندگی من است. من همزمان با رایانه های شخصی ، لپ تاپ ها ، کنسول های.

مونیک لورا کوپ

Spotify apk

اگر عاشق موسیقی هستید و به دنبال بستری هستید که می توانید انواع موسیقی را کشف کرده یا پیدا کنید ، Spotify قطعاً انتخاب شماست. همه چیز مربوط به موسیقی در Spotify است. این سکوی است که توسط میلیون ها نفر و دیگران مورد استقبال قرار می گیرد تا هر روز به آن دست یابند. دو نسخه از Spotify وجود دارد. یکی نسخه عادی است که در آن می توانید چیزهای محدود را کشف کنید ، اما نسخه دیگری از آنچه به آن Spotify Premium گفته می شود وجود دارد. وقتی شخصی دارای Spotify Premium Mod APK است ، هیچ محدودیتی برای آنچه می توانیم در این پلتفرم کشف کنیم وجود ندارد. بسیاری از ویژگی های نامحدود در Spotify Premium mod apk وجود دارد. ما باید در مورد ویژگی ها صحبت کنیم.

Spotify Premium mod apk

ویژگی های Spotify Premium mod apk

اکنون زمان آن رسیده است که در مورد ویژگی های زیبای Spotify Premium mod apk صحبت کنیم. این ویژگی ها به تنهایی به شما می گویند که چرا باید بلافاصله یک حق بیمه Spotify در دستگاه خود داشته باشید.

پرش های نامحدود

در نسخه عادی Spotify ، این امکان وجود ندارد که دوستداران موسیقی بیش از دو بار از این آهنگ پرش کنند ، اما با کمک Spotify Premium Mod APK ، می توانید آهنگ های غیرقانونی را هر چند بار که می خواهید پرش کنید. اگر نمی خواهید به آهنگهایی که دوست ندارید گوش دهید ، می توانید آنها را با استفاده از Spotify Premium Mod APK APK نادیده بگیرید.

تمرینات نامحدود

آهنگ هایی وجود دارد که برای نوشتن بسیار زیبا هستند. این آهنگ هایی است که ما در حال حلقه هستیم. در نسخه عادی Spotify ، کاربران گزینه های زیادی برای تکرار آهنگ های مورد علاقه خود ندارند ، اما در Spotify Premium mod apk ، می توانید آهنگ های زیادی را که می خواهید تکرار کنید. این به تنهایی دلیل مناسبی است که اکنون باید در دستگاه زنده خود Spotify Premium mod را داشته باشید.

بدون دردسر تبلیغاتی

در نسخه عادی Spotify ، شما نمی توانید به موسیقی مورد علاقه خود گوش دهید مگر اینکه کار دشوار تماشای تبلیغات را انجام دهید. در Mod Premium Spotify APK ، شما به هیچ وجه نگران این مشکل نخواهید بود. با کمک Spotify Premium mod apk ، می توانید بدون اینکه از تبلیغات منحرف شوید ، به موسیقی مورد علاقه خود گوش دهید.

حساب هنرمند Spotify Premium

اگر شما یک هنرمند هستید و می خواهید به تعداد زیادی از مردم شناخته شوید ، زمان آن رسیده است که یک حساب Spotify ایجاد کنید. برای داشتن یک حساب Spotify Artist ، ضروری است که نسخه ممتاز Spotify را داشته باشید. با کمک Spotify Premium mod apk ، می توانید یک حساب هنرمند ایجاد کنید و به مردم بگویید که شما چه هنرمندی زیبا هستید

نحوه نصب Spotify Premium mod apk ?

اگر فکر می کنید نصب Spotify Premium mod apk یک کار دشوار است ، دوباره فکر کنید. نصب mod apk از Spotify Premium بسیار آسان است. به Google بروید و پیوند Spotify Premium mod apk را پیدا کنید. اکنون به تنظیمات دستگاه Android خود بروید و پرونده ها را از منابع ناشناخته فعال کنید. اکنون زمان آن رسیده است که به پوشه مقصد بروید و در آنجا نصب کرده اید که Spotify Premium mod apk را نصب کرده اید. روی پیوند کلیک کنید و Spotify Premium mod apk روی دستگاه شما نصب می شود.

پرسش

سعدی. آیا Spotify Premium mod apk غیرقانونی است ?

Spotify Premium mod apk غیرقانونی نیست. استفاده از آن کاملاً قانونی و ایمن است.

سعدی. آیا اگر من Spotify Premium mod apk را نصب کنم ، دستگاه من آسیب خواهد دید?

در صورت نصب Spotify Premium mod apk ، به دستگاه شما آسیب نمی رساند. این ویروس نیست.

سعدی. آیا می توانم از Spotify Premium mod apk برای زندگی بهره مند شوم?

خوب ، شما می توانید تا زمانی که می خواهید از Spotify Premium Mod APK نصب و لذت ببرید.

سعدی. آیا بعد از نصب Spotify Premium Mod APK به حساب هنرمند دسترسی خواهم داشت ?

اوه بله ، این یکی از مزایای نصب Spotify Premium mod apk در دستگاه شما است.

سعدی. آیا اگر بخواهم از Spotify Premium mod apk استفاده کنم ، صورتحساب می شوم ?

نه ، شما می توانید از Spotify Premium mod apk کاملاً رایگان استفاده کنید ، هیچ هزینه ای وجود نخواهد داشت.