چگونه می توان Spotify Premium را کاملاً رایگان در iPhone | iPhonea2 ، Spotify Premium را برای iOS و Android بارگیری کنید

دانلود Spotify Premium IPA (iOS) و Spotify Premium APK (Android) – 100 ٪ رایگان

اینترنت جهان را بسیار متحول کرده است. در قرن گذشته ، این غیر معمول نبود که دوستداران موسیقی مسافت های طولانی را برای شنیدن خوانندگان مورد علاقه خود طی کنند. برای مدتی ، استفاده از ضبط ها کاملاً گسترده بود. اما از آنجا که اینترنت به چیزی تبدیل شده است که همه ما می توانیم از آن استفاده کنیم ، هیچ چیز یکسان نبوده است. با جستجوی سریع می توانید به آلبوم یا آهنگ هر هنرمند دسترسی پیدا کنید. یکی از بهترین ابزارهایی که دسترسی به موسیقی را تسهیل کرده است ، Spotify بوده است.

چگونه می توان Spotify Premium را کاملاً رایگان در آیفون داشت

با لکه بینی کردن یکی از کاربردهای مورد استفاده در جهان است 500 میلیون کاربر فعال در هر ماه. این در سال 2008 راه اندازی شد ، و از آن زمان رشد واقعاً نمایی را تجربه کرده است. به هر دلیلی ، ممکن است بخواهید بدون نیاز به پرداخت به نسخه حق بیمه Spotify دسترسی پیدا کنید. اگر فکر می کنید این کاری است که نمی توانید در آیفون خود انجام دهید ، اشتباه می کنید و امروز من آن را به شما ثابت می کنم. نتیجه بعدا معلوم خواهد شد چگونه می توان Spotify Premium را به صورت رایگان برای iPhone دریافت کرد.

اینترنت جهان را بسیار متحول کرده است. در قرن گذشته ، این غیر معمول نبود که دوستداران موسیقی مسافت های طولانی را برای شنیدن خوانندگان مورد علاقه خود طی کنند. برای مدتی ، استفاده از ضبط ها کاملاً گسترده بود. اما از آنجا که اینترنت به چیزی تبدیل شده است که همه ما می توانیم از آن استفاده کنیم ، هیچ چیز یکسان نبوده است. با جستجوی سریع می توانید به آلبوم یا آهنگ هر هنرمند دسترسی پیدا کنید. یکی از بهترین ابزارهایی که دسترسی به موسیقی را تسهیل کرده است ، Spotify بوده است.

در این مقاله ، من در تلاش برای ارتقاء هک نیستم. من هم به شما قضاوت نمی کنم ، به هر دلیلی که نسخه هک شده از Spotify را نصب کرده اید ، فکر می کنم همه حق دارند از دستگاهی که پرداخت کرده اند به عنوان مناسب استفاده کنند ، و D ‘نصب محتوای مورد نظر خود را نصب کنند

گفته می شود ، به خاطر داشته باشید که یک برنامه هک شده می تواند در دستگاه شما مشکل ایجاد کند. همیشه خطری برای نصب برنامه ای که تغییر یافته است وجود خواهد داشت. علاوه بر این ، ما سایتی را توصیه می کنیم که از امنیت فرض شده خود اطمینان خاصی داشته باشد ، اما فروشگاه برنامه اپل نیست ، بنابراین هیچ چیز تضمین نمی شود.

 • 1 Spotify Premium بیش از نسخه رایگان چیست ?
  • 1.1 امکان بارگیری موسیقی
  • 1.2 تبلیغ
  • 1.3 به آهنگ بعدی بروید
  • 1.4 آهنگی را که می خواهید انتخاب کنید
  • 2.1 نحوه بارگیری altstore ?
  • 2.2 نحوه نصب Spotify ++ در آیفون

  Spotify Premium بیش از نسخه رایگان چیست ?

  دانلود Spotify ++

  از آنجا که ما بسیار علاقه مند هستیم, بیایید مزایای اصلی ارائه شده توسط Spotify Premium را بررسی کنیم. بنابراین می توانید تصمیم بگیرید که آیا ارزش خرید نسخه هک شده را دارد؟. نسخه رایگان نیز نباید دست کم گرفته شود ، زیرا این مورد توسط بسیاری از افراد استفاده می شود.

  امکان بارگیری موسیقی

  Spotify رایگان فقط به شما امکان می دهد موسیقی را گوش دهید جریان (لزوماً به اینترنت متصل شده است). در حین, با نسخه Premium می توانید آهنگ ها را بارگیری کنید این که آیا می خواهید وقتی اتصال اینترنتی خوبی ندارید (یا اصلاً ارتباطی ندارید) به آن گوش دهید.

  دانلود موسیقی Spotify Premium

  تبلیغ

  گوش دادن به آهنگ مورد علاقه خود و دستگیری آن توسط یک تبلیغات بدترین احساس در جهان است. Spotify Premium تبلیغاتی را در پشت سر خود ترک می کند و اطمینان حاصل کنید که تا حد امکان از موسیقی قدردانی می کنید.

  به آهنگ بعدی بروید

  نسخه رایگان برنامه به شما امکان می دهد فقط 6 بار در ساعت به آهنگ زیر بروید. این بدان معنی است که در یک مقطع ، شما باید بین انتخاب کنید گوش دادن به موسیقی یا گوش دادن به آهنگی که بیرون می آید. بدیهی است ، در نسخه “پرداخت شده” ، این اتفاق نمی افتد ، می توانید آهنگ را هر چند بار که می خواهید پرش کنید.

  آهنگی را که می خواهید انتخاب کنید

  این محدودیت می تواند کاملاً شرم آور باشد. در نسخه رایگان ، شما نمی توانید یک آهنگ خاص برای گوش دادن به آن انتخاب کنید ، فقط می توانید یک لیست کامل بازی کنید (به طور تصادفی) که در آن این آهنگ واقع شده است. نیازی به گفتن نیست ، Spotify این مشکل را در نسخه حق بیمه خود حل می کند ، و به شما آزادی کاملی می دهد تا در صورت تمایل به هر آهنگی که دوست دارید گوش دهید.

  چند تفاوت دیگر بین نسخه های Spotify وجود دارد ، اما به نظر من آنها اصلی هستند.

  چگونه می توان Spotify Premium را به صورت رایگان برای iPhone دریافت کرد ?

  Spotify Premium Premium رایگان رایگان

  اگر فکر می کنید Spotify Premium واقعاً ارزش خرید دارد اما نمی خواهید این کار را بپردازید ، یک راه حل وجود دارد.

  نام این راه حل است “با لکه بینی کردن ++“، این یک نسخه اصلاح شده از برنامه است که همان مزایای آن را به عنوان یک حساب پرداخت ارائه می دهد. ما خواهیم دید که چگونه Spotify ++ را بارگیری کنیم ، اما ابتدا باید بدانیم که چگونه Altstore را بدست آوریم.

  برنامه Altstore برای نصب Spotify ضروری خواهد بود++. این فرآیند بارگیری جدیدترین نسخه Spotify ++ از یک سایت “اعتماد” در قالب IPA است. سپس می توان از برنامه AltStore برای نصب این پرونده ها با فرمت IPA استفاده کرد

  نحوه بارگیری Altstore ?

  altstore است فروشگاهی برای برنامه های جایگزین iOS به فروشگاه App App. بدیهی است که امنیت کمتری دارد ، اما برنامه های دزدان دریایی اپل یکی از مطمئن ترین ها هستند.

  دانلود فروشگاه alt

  مراحل زیر را برای بارگیری برنامه Altstore دنبال کنید.

  1. در رایانه ، به این سایت دسترسی پیدا کنید.
  2. یک بار آنجا, نسخه Altserver را با رایانه خود سازگار کنید.
  3. altserver را نصب کنید. این برنامه ممکن است از شما بخواهد منابع دیگری را برای تکمیل فرایند نصب کنید.
  4. از رایانه شما, altstore را روی آیفون خود نصب کنید.
  5. شما باید شناسه اپل خود را وارد کنید وقتی روی گزینه “نصب altstore” کلیک می کنید – “نام تلفن”.
  6. تمام شد ، هنگامی که این روند را به پایان رسانده اید ، Alstore در آیفون شما ظاهر می شود.

  نحوه نصب Spotify ++ در آیفون

  ما نیمی از روند را به پایان رسانده ایم ، اکنون من نشان خواهم داد نحوه نصب Spotify ++ در تلفن خود.

  Spotify ++ ipa iOS

  اول از همه ، شما نیاز خواهید داشت آخرین نسخه Spotify ++ را با فرمت IPA بارگیری کنید. در واقع ، هر از گاهی ، این نسخه ها منسوخ می شوند. برنامه با فرمت IPA را می توان با استفاده از AltStore روی تلفن شما نصب کرد.

  1. برای بارگیری آخرین نسخه Spotify ++ در IPA ، در انتهای مقاله به Este Lienallez بروید و روی جایی که نوشته شده کلیک کنید “آخرین نسخه را دریافت کنید “.
  2. سپس به برنامه بروید “فروشگاه جایگزین »».
  3. به بخش بروید “برنامه های من“در پایین صفحه.
  4. نماد را فشار دهید “+” پس چه IPA را که تازه بارگیری کرده اید انتخاب کنید. شما باید دوباره شناسه اپل خود را وارد کنید.
  5. و ببینید ، شما قبلاً حق بیمه را در آیفون کاملاً رایگان خود نشان داده اید.

  امیدوارم مفید باشم. اگر از طرفداران خدمات ارائه شده توسط Spotify هستید ، توصیه می کنیم نسخه حق بیمه آن را بپردازید. علاوه بر لذت بردن از هنرمندان ، شما از این پلتفرم لذت می برید تا همچنان وجود داشته باشد و خدمات آن را ارائه دهد. در عوض, اگر می خواهید از یک هنرمند مورد نظر خود حمایت کنید ، به یاد داشته باشید محصولاتی را که خودش می فروشد بخرید و کسانی که سهم بیشتری کسب می کنند.

  اگر فکر می کنید بارگیری یک برنامه دزدان دریایی مناسب شما نیست ، بدانید که روش های دیگری برای دریافت موسیقی رایگان وجود دارد.

  محتوای مقاله به اصول اخلاق تحریریه ما پیروی می کند. برای گزارش یک خطا ، اینجا را کلیک کنید !.

  مسیر دسترسی کامل به مقاله: iphonea2 »خدمات» موسیقی اپل » چگونه می توان Spotify Premium را کاملاً رایگان در آیفون داشت

  دانلود Spotify Premium IPA (iOS) و Spotify Premium APK (Android) – 100 ٪ رایگان

  تصویر سازی: بارگیری Spotify Premium برای iOS و Android

  اگر در دنیای موسیقی منظم هستید ، این را می دانید با لکه بینی کردن مطمئناً یکی از بهترین سرویس های پخش است که می توانید برای گوش دادن به موسیقی خود چه در رایانه شخصی و چه مستقیماً در تلفن هوشمند خود استفاده کنید اما Spotify نسخه رایگان را ارائه می دهد که می توانید بدون پرداخت هر پنی دریافت کنید اما این امر محدود به عملکرد و یک نسخه پولی در جایی است که شما در آن هستید برای لذت بردن از تمام مزایای یک “باید مشترک شوید حق بیمه »».

  در این مقاله خواهیم دید نحوه استفاده از Spotify Premium به صورت رایگان بدون پرداخت هزینه اشتراک (9.99 یورو در ماه) در Android و iOS و این برای زندگی !

  Spotify Premium vs Spotify Free [رایگان]

  Spotify رایگان از نظر ویژگی ها و تجربه کاربر بسیار محدود است اما با یک حساب حق بیمه ، شما فقط به موسیقی خود برای زندگی گوش می دهید. در اینجا کاری است که می توانید با آن انجام دهید حق بیمه Spotify ::

  • در صورت تقاضا به عناوین مورد نظر خود گوش دهید
  • با کیفیت صدای بالاتر به موسیقی گوش دهید
  • اگر مهم نیستید ، عناوین زاپ
  • بدون وقفه به موسیقی خود گوش دهید
  • موسیقی خود را بارگیری کنید و به صورت آفلاین به آنها گوش دهید
  • و غیره.

  با توجه به تمام این ویژگی های فوق ، که نمی خواهد حق بیمه Spotify را دریافت کنید بدون پرداخت اشتراک ?

  دانلود Spotify Premium (Spotify ++ / Spotify Music Mod)

  اگر می خواهید از Spotify به صورت رایگان در تلفن هوشمند Android یا iOS خود لذت ببرید ، آنچه را که باید انجام دهید صدا کنید:

  مرحله 1 : با نصب شروع کنید قارچ با رفتن به دستگاه خود سایت tutuapp و بین نسخه iOS اگر آیفون/آی پد دارید یا نسخه اندرویدی اگر رایانه لوحی یا تلفن هوشمند Android دارید.

  مرحله 2 : پس از کلیک بر روی لینک معروف ” الآن نصب کن »و بعد از نصب موفقیت آمیز قارچ در دستگاه خود باید آن را پرتاب کرده و برنامه را جستجو کنید ” با لکه بینی کردن++ »». یک بار برنامه Spotify++ یافت شد ، باید روی “کلیک کنید” گرفتن … “و برنامه را پس از بارگیری نصب کنید. اگر نمی توانید برنامه را پیدا کنید ” با لکه بینی کردن++ “، تلاش كردن ” MOD MUSIC Spotify »».

  این همان است ، شما نصب کرده اید حق بیمه Spotify در دستگاه شما اما متأسفانه یکی از ویژگی های فوق الذکر کار نخواهد کرد: ” گوش دادن به موسیقی آفلاین امکان پذیر نیست »». با این حال ، شما هنوز هم می توانید بارگیری موسیقی به صورت رایگان Spotify با پیروی از دستورالعمل در این مقاله به نامه.

  با تشکر از شما برای دنبال کردن این آموزش که نشان داد نحوه بارگیری Spotify Premium (Spotify ++ / Spotify Music Mod) در Android و iOS و ما امیدواریم که از این پس شما به طور کامل از موسیقی خود شروع کنید.

  اگر مقاله را دوست داشتید ، لطفاً آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید و اگر سوالی دارید ، لطفاً نظر دهید و ما از کمک به شما لذت خواهیم برد !