Spotify Premium – Spotify (FR) ، مقایسه سرویس پخش موسیقی: Spotify ، Deezer ، YouTube Music ، Amazon Music ، بهترین چیست?

اشتراک موسیقی

بین Spotify ، Deezer ، YouTube Music و Amazon Music ، کدام پلت فرم پخش موسیقی باید در سال 2022 انتخاب کنید ? در این پرونده مقایسه ، هر یک از ویژگی های خدمات ، قیمت آنها و کیفیت کاتالوگ آنها هرکدام مورد بررسی قرار می گیرد.

به مدت 1 ماه به صورت رایگان به حق بیمه بروید

فقط 10.99 یورو در ماه. لغو در هر زمان ممکن است.

یک پیشنهاد رایگان برای کاربرانی که قبلاً حق بیمه را آزمایش کرده اند معتبر نیست. مشمول شرایط کلی ما.

چرا به حق بیمه بروید ?

دانلود موزیک. همه جا به موسیقی خود گوش دهید.
موسیقی خود را بدون تبلیغات لذت ببرید. بدون وقفه از عناوین خود استفاده کنید.
به عناوین مورد نظر خود گوش دهید. حتی در تلفن همراه شما.
zapping نامحدود. به سادگی روی Next کلیک کنید.

پیشنهاد حق بیمه خود را انتخاب کنید

بدون محدودیت به تلفن ، بلندگو و سایر دستگاه های خود گوش دهید.

 • 1 ماه رایگان

کارکنان

10.99 یورو/ماه پس از دوره پیشنهاد

پیشنهاد رایگان یک ماهه برای کاربرانی که قبلاً Spotify Premium را امتحان کرده اند معتبر نیست. مشمول شرایط عمومی.

 • 1 ماه رایگان

دوتایی

14.99 یورو/ماه پس از دوره پیشنهاد

پیشنهاد رایگان یک ماهه برای کاربرانی که قبلاً Spotify Premium را امتحان کرده اند معتبر نیست. مشمول شرایط عمومی.

 • 1 ماه رایگان

خانواده

17.99 یورو/ماه پس از دوره پیشنهاد

حداکثر 6 حساب

پیشنهاد رایگان یک ماهه برای کاربرانی که قبلاً Spotify Premium را امتحان کرده اند معتبر نیست. مشمول شرایط عمومی.

 • 3 ماه رایگان

دانش آموزان

5.99 یورو/ماه پس از دوره پیشنهاد

پیشنهاد برای دانشجویان ثبت شده در یک موسسه آموزش عالی معتبر. پیشنهاد 3 ماهه رایگان برای کاربرانی که قبلاً Spotify Premium را امتحان کرده اند معتبر نیست. با توجه به شرایط عمومی نرخ دانشجویی Spotify پیشنهاد دهید. تا 10/10/2023 معتبر است.

مقایسه سرویس پخش موسیقی: Spotify ، Deezer ، YouTube Music ، Amazon Music ، بهترین چیست ?

بین Spotify ، Deezer ، YouTube Music و Amazon Music ، کدام پلت فرم پخش موسیقی باید در سال 2022 انتخاب کنید ? در این پرونده مقایسه ، هر یک از ویژگی های خدمات ، قیمت آنها و کیفیت کاتالوگ آنها هرکدام مورد بررسی قرار می گیرد.

پخش موسیقی

رایگان یا پرداخت شده ، در کیفیت MP3 یا FLAC ، پیشنهادات بیشتر و بیشتر است. آنقدر که حرکت کردن آن دشوار است. Spotify ، Apple Music و Deezer بر بازار مسلط هستند ، اما سایر خدمات وجود دارند و شروع به خارج شدن از بازی می کنند. برای کمک به شما در یافتن آنچه شما بهتر است, در اینجا مروری بر خدمات پخش موسیقی وجود دارد.

Spotify: رهبر بی پروا

با لکه بینی کردن

که نمی داند با لکه بینی کردن ? او رهبر بازار پخش موسیقی است. در سال 2008 منتشر شد ، اکنون 50 میلیون کاربر در خدمات حق بیمه ، از جمله بیش از 700،000 در فرانسه وجود دارد. قدرت Spotify کاتالوگ چشمگیر و کاملاً رایگان آن است ، به شرط اینکه تبلیغات را بپذیرید.

اما اگر در اشتراک 9.99 یورو در ماه مشترک هستید ، تبلیغات تمام شده. و شما می توانید از گوش دادن به خارج از خط استفاده کنید و حتی می توانید کتابخانه موسیقی خود را با عناوین موجود در Spotify توسط Metore in the Service مخلوط کنید.

با لکه بینی کردن

او اکنون خود را با رقبای خود تراز کرده و یک پیشنهاد خانوادگی را با قیمت 154.99 یورو در هر ماه ارائه می دهد و به 6 عضو یک خانواده اجازه می دهد از یک اشتراک نامحدود لذت ببرند. چه چیزی باعث جذاب تر شدن آن می شود. برای استفاده از آن ، چندین امکان: نرم افزاری برای نصب روی رایانه ، برنامه تلفن همراه و رایانه لوحی یا نسخه وب. و Spotify با Spotlight ، پادکست 2 انقلابی می کند.0 با تصاویر و فیلم ها !

همچنین توجه داشته باشید که برای طرف اجتماعی برنامه (به اشتراک گذاری آهنگ با دوستان خود) Spotify بیشتر و بیشتر در حساب Facebook شما یکپارچه شده است – اخیراً یک مینی پخش کننده در برنامه تلفن همراه. شما همچنین فشار می آورید تا آنچه را که در Twiter ، Tumblr یا از طریق Skype و Messenger به آن گوش می دهید ، فقط با چند کلیک به اشتراک بگذارید. سرانجام ، علی رغم کاتالوگ بسیار کامل ، برخی از کلاسیک ها در دسترس نیستند.

سیاره Spotify

یکی از مزایای بزرگ Spotify این است که در اکثر دستگاه ها در دسترس است. به عنوان مثال می توانید به لیست های پخش مورد علاقه خود در PlayStation 5 خود ، در سری Xbox خود گوش دهید و حتی حق استفاده از تلفن هوشمند و رایانه لوحی خود را به عنوان یک کنترل از راه دور خواهید داشت ، به شرط اتصال شما به همان شبکه WiFi.

Spotify پر از بسیاری از ویژگی های عملی است. استفاده بسیار آسان ، حتی در نسخه رایگان آن باید برای اکثر کاربران مناسب باشد. ما به خصوص از لیست های پخش بسیاری از آن و امکان به اشتراک گذاری آنها به راحتی با دوستان ، چه بدون برنامه و چه در فیس بوک پیام رسان ، قدردانی خواهیم کرد.

کیفیت صدا

حق بیمه Spotify

در Spotify ، اگر تجهیزات گوش دادن کارآمد دارید ، بدانید که جریان های صوتی فشرده می شوند. با یک پیشنهاد رایگان ، شما فقط می توانید با نرخ اشتراک به موسیقی خود با سرعت 160 کیلوبیت در ثانیه گوش دهید حق بیمه با قیمت 9.99 یورو در ماه ، می توانید تا حد امکان به میزان 320 کیلوبیت در ثانیه برسید.

Découvertes از هفته و سایر مخلوط های شخصی

یکی از دارایی های این سرویس اکتشافات لیست پخش شخصی آن در هفته و میکس روزانه است. اینها از نمایه گوش دادن شما ساخته شده اند – به عبارت دیگر آهنگهایی که دوست دارید به آنها گوش دهید. آنها تا حدی به طور خودکار و از طریق ذینفعان انسان مونتاژ می شوند و آنها را لیست پخش با کیفیت بالا می سازند که همیشه باعث می شود موسیقی بیشتری را کشف کنید !

قیمت

با لکه بینی کردن

چندین پیشنهاد Spotify وجود دارد:

 • رایگان: در حالت تصادفی به لیست پخش یا هنرمند مورد نظر خود گوش دهید / با تبلیغات / 160 کیلوبیت در ثانیه
 • دانش آموز 4.99 یورو در ماه: گوش دادن نامحدود و گزینه های مشابه در حق بیمه
 • حق بیمه 9.99 یورو در ماه: گوش دادن نامحدود بدون تبلیغ در 320 کیلوبیت در ثانیه و با امکان گوش دادن به موسیقی آفلاین در تلفن های هوشمند و تبلت / واردات mp3
 • دوتایی حق بیمه 12.99 یورو در ماه : گوش دادن نامحدود بدون تبلیغات در 320 کیلوبیت در ثانیه و با امکان گوش دادن به موسیقی آفلاین در تلفن های هوشمند و تبلت / وارد کردن MP3-محدود برای دو نفر
 • خانواده 15.99 € / ماه : گوش دادن نامحدود برای 6 عضو خانواده ای که تحت همان انگشتان پا زندگی می کنند

در حال حاضر ، کاربرانی که هرگز Spotify Premium را امتحان نکرده اند می توانند به مدت 3 ماه از این سرویس بهره مند شوند ! یک فرصت خوب برای ایجاد نظر خود !

دانلود Spotify: Music & Podcasts for Android

Spotify AB Developer | بروزرسانی در تاریخ 05/22/2023

Apple Music: یک سرویس کامل و یک پیشنهاد برای خانواده

موسیقی اپل

اگر مجهز به بسیاری از دستگاه های تحت iOS ، مانند آیفون یا آی پد و به ویژه یک HomePod هستید ، اپل موسیقی ممکن است به راحتی خود را به عنوان یک انتخاب ایده آل ایجاد کند ، زیرا این سرویس کاملاً در اکوسیستم برند ادغام شده است. همچنین می توانید به لطف سیری موسیقی اپل را کنترل کنید. قبل از عضویت در Apple Music ، اپل حتی به شما امکان می دهد خدمات را به مدت 3 ماه به صورت رایگان آزمایش کنید.

Icing on the Cake: در iPhone ، iPad یا Apple Watch شما ، این برنامه ای است که به طور پیش فرض نصب شده است. برخلاف آنچه پیشرفته ، Apple Music باعث تحول در بازار نمی شود ، اما این شرکت موفق شده است خدمتی را ارائه دهد که هر کاری را که دیگران انجام می دهند جمع کند. بنابراین ، ما به عنوان مثال نوعی می یابیم شبکه اجتماعی یکپارچه با اتصال. کاربران می توانند از هنرمندان مورد علاقه خود پیروی کرده و به محتوای اختصاصی دسترسی داشته باشند.

Apple Music Radio B One

تازگی دیگر, با الهام از Netflix: موسیقی من. این عملکرد مبتنی بر یک سیستم توصیه ای است که موسیقی را با توجه به سلیقه های خود و موسیقی که او به طور مرتب به آنها گوش می دهد ، موسیقی را جمع می کند. سرانجام, اپل رادیویی را از طریق سرویس پخش موسیقی خود به نام Beats One ارائه می دهد. او از لس آنجلس ، نیویورک و لندن صادر می کند. یک نوع پیشنهاد رایگان موسیقی از آنجا که نیازی به مشترک شدن برای لذت بردن از ضربات وجود نخواهد داشت.

از طرف دیگر ، کاربر قادر به انتخاب عناوین خود نخواهد بود ، این یک رادیو واقعی با انیماتورها است. نکته بزرگ سیاه موسیقی اپل ، علاوه بر عدم وجود یک پیشنهاد رایگان ، این است که هیچ نسخه ای برای وب وجود ندارد: کوچکترین رابط کاربری در نظر گرفته شده برای باز شدن با یک مرورگر وب. برای استفاده از Apple Music در رایانه شخصی یا Mac ، باید از طریق آن عبور کنید ایتونز. از طرف نقص ، ما همچنین به رابط کاربری بسیار شهودی و کمی هرج و مرج توجه خواهیم کرد.

موسیقی اپل در وب

Apple Music اکنون قابلیت خواندن را ارائه می دهد. دومی کلمات برخی از آهنگ ها را تکمیل می کند ، که می توان از طریق صفحه نمایش حرکت کرد. این حالت جدید باعث خفه کردن یا حتی حذف آهنگ صوتی می شود یک کارائوکه قابل حمل واقعی ایجاد کنید یا اگر از آن با تلویزیون 4K Apple استفاده کنید ، در اندازه کامل. آواز متأسفانه فقط در آخرین دستگاه های برند موجود است و فقط تحت بروزرسانی iOS 16 کار می کند.2.

برخلاف عادت خود ، اپل متأسفانه به سادگی انجام نداد. حالت آفلاین نیز وجود دارد و ما حق داریم کاتالوگ 100 میلیون عنوان برای لحظه. برخی از هنرمندان ترجیح می دهند فقط در iTunes بمانند. با گذشت زمان ، کاتالوگ موسیقی موجود بزرگی زیادی رشد کرده است ، حتی اگر برخی هنوز هم در برابر موسیقی اپل مقاومت کنند.

کیفیت صدا

اپل ، که با این وجود می خواهد یک برند بالا باشد ، از نظر کیفیت صدا هیچ تلاشی نکرده است. موسیقی موجود در بنابراین موسیقی اپل در قالب MP3 اما در 256 کیلوبایت در ثانیه در دسترس است, این پایین تر از استاندارد 320 کیلوبایت بر ثانیه است که در رقبا مشاهده می کنیم. اگر گوش موسیقی دارید ، به خوبی می توانید سرویس پخش دیگری را انتخاب کنید.

قیمت

موسیقی اپل

در برابر همه انتظارات ، اپل قیمت هایی را ارائه می دهد که می تواند جذاب تر از رقبا باشد.

 • صدا با قیمت 4.99 یورو در ماه : دسترسی به کتابخانه آهنگ ها ، اما بدون حالت آفلاین ، صوتی فضایی با Dolby Atmos و نه ضرر
 • دانشجوبا قیمت 4.99 یورو در ماه: برای یک اشتراک استاندارد
 • فرد با 9.99 یورو در ماه: دسترسی به یک کاتالوگ محدودتر از نسخه پرداخت شده / تبلیغات / واردات کتابخانه
 • خانواده با 14.99 یورو در ماه: دسترسی نامحدود برای 6 عضو خانواده

اشتراک موسیقی

اشتراک Spotify ، Deezer ، Amazon Music: بهترین سرویس موسیقی پخش چیست؟

 • پاریسی
 • با تکنولوژی

چند روز دیگر برای استفاده از پیشنهاد دیوانه در اشتراک دیزنی+ خودآیفون XS با کمتر از 10 یورو ، با این برنامه خوب CDIScount موبایل امکان پذیر استبرنامه خوبی که باید در این بسته تلفن همراه با کمتر از 8 یورو از دست ندهیدموبایل رایگان: پیشنهاد بی نظیر در این بسته موبایل 5G ، این دوشنبه

به لطف این قیمت بسیار جذاب در این بسته موبایل ، خود را با سامسونگ S10 با هزینه کمتری رفتار کنیدآخرین فرصت برای استفاده از پیشنهاد ویژه GP Explorer NordVPN را امضا کردSyma با این بسته موبایل با قیمت بی نظیر از همه جلوتر استچگونه می توان آیفون 11 را با کمتر از 100 یورو دریافت کرد؟

لو پاریسین او را راهنمایی می کند

 • گوشی هوشمند Samsung Galaxy S20 Ultra: از کاهش دیوانه وار -76 ٪ استفاده کنید
 • Cdiscount به طرز چشمگیری قیمت تلفن هوشمند Google Pixel 7A را کاهش می دهد
 • این بخشنامه اره از فروش فلش در این سایت تخصصی مزایایی دارد
 • Nike Dunk High: در اینجا 3 پیشنهاد اختصاصی برای ورود به این کفش ورزشی شیک ارائه شده است
 • انتخاب خرید