قیمت Spotify Premium اشتراک ارزان – ارائه ، افزایش قیمت حق بیمه Spotify: چقدر باید پرداخت کنید?

افزایش قیمت حق بیمه Spotify: چقدر باید پرداخت کنید

سرانجام ، شما همچنین می توانید Cyberghost ، یکی دیگر از VPN های بسیار مشهور موجود در بازار را انتخاب کنید. این یکی از همان رمزگذاری سطح نظامی NordvPN و همچنین آخرین پروتکل های تونل سازی استفاده می کند. همچنین این امکان را برای حداکثر 7 اتصال همزمان فراهم می کند ، اتصال بیشتر از NordVPN. برای مقایسه ، Cyberghost نیز ارائه می دهد تقریباً سرعت مشابه به دومی. این سرویس VPN با قیمت 2.11 یورو در هر ماه و ضمانت 45 روزه آن رضایت یا بازپرداخت می شود ، بنابراین این سرویس VPN نیز بسیار جذاب و اقتصادی است ، به خصوص هنگامی که با اشتراک Spotify Premium در ترکیه ترکیب شود.

چگونه می توان از اشتراک Spotify خود برای ارزان استفاده کرد ?

همه دوستداران موسیقی اکنون به لطف سیستم عامل های جریان می توانند از هنرمندان مورد علاقه خود استفاده کنند. بنابراین Spotify یکی از ماستودون های بازار است, با میلیون ها مشترک در سراسر جهان. علاوه بر این ، این سرویس همچنین امکان گوش دادن به موسیقی آفلاین را فراهم می کند ، که این یک دارایی در موقعیت های خاص است. با این حال ، برای بهره مندی از آن ، شما باید یک اشتراک را بپردازید که می تواند در فرانسه قابل توجه باشد. برعکس ، قیمت اشتراک Spotify در خارج از کشور اغلب جالب تر است. اما پس از آن ، چرا از خدمات خاص این کشورها استفاده نمی کنیم ? کاملاً به دلیل محدودیت های جغرافیایی در حال لازم است. استفاده از بهترین قیمت ها با پیشنهادات خارجی به همان اندازه ساده نیست که به نظر می رسد.

خوشبختانه ، برای رسیدن به این مشکل و عضویت در Spotify برای ارزان ، همچنان باقی مانده است راه حل VPN. عملی و اقتصادی ، این شبکه خصوصی مجازی مزایا و ویژگی های زیادی را برای مشترکان خود ارائه می دهد ، از جمله امکان گرفتن اشتراک در خارج از کشور. بیایید یک چک انجام دهیم.

���� Spotify با VPN 1 حساب 1.35 یورو در ماه
�� Spotify کارکنان 1 حساب 9.99 یورو/ماه
�� دوتایی Spotify 2 حساب 12.99 یورو در ماه
��‍��‍��‍�� خانواده Spotify 6 حساب 13.49 یورو در ماه
student دانشجوی Spotify 1 حساب 4.99 یورو در ماه

قیمت اشتراک Spotify توسط کشور: یک بسته بسیار متغیر

برخلاف تصور عامه ، قیمت اشتراک Spotify در هر کشور یکسان نیست. در واقع ، این پلتفرم با قدرت های مختلف خرید و هزینه های زندگی که احتمالاً با یک قلمرو به منطقه دیگر متفاوت است ، سازگار است. بنابراین ، در کشورهایی مانند ترکیه ، فیلیپین یا هند ، قیمت Spotify Premium است بسیار پایین تر از آنچه در فرانسه تمرین می شود. برای کاربران فرانسوی ، این فرصتی برای لذت بردن از پلتفرم با بهترین قیمت است.

در میان کشورهایی که در آن اشتراک Spotify برای ارزان در دسترس است ، اجازه دهید به عنوان مثال در سال 2023 نقل قول کنیم:

 • هند با 1.35 یورو
 • ترکیه با 1.49 یورو
 • آرژانتین با 1.96 یورو
 • فیلیپین با 2.56 یورو
 • رومانی با 4.99 یورو

قیمت های فوق مربوط به پیشنهاد فردی Spotify است. با این حال ، میزان اشتراک های گروه نیز بسیار ارزان تر از فرانسه است.

شما با عضویت در اشتراک Spotify در هند یا ترکیه ، می توانید پس انداز قابل توجهی را پس انداز کنید. بطور مؤثر, در فرانسه ، بسته ماهانه 9.99 یورو در ماه هزینه دارد. با این حال ، محدودیت های جغرافیایی مانع از مشترک شدن مشترکان این سکو به کشور دیگری نسبت به آنها می شود. برای حل این مشکل, انتخاب VPN ضروری است.

چرا از VPN برای لذت بردن از اشتراک Spotify ارزان استفاده می کنید ?

Spotify مانند بسیاری از سیستم عامل های جریان که وجود دارد ، مانند Netflix یا Disney+، بسته به کشور مورد نظر قیمت های مختلفی را اعمال می کند. با این حال ، بدون محدودیت های جغرافیایی ، برای هر مشترک ساده خواهد بود که اشتراک در یک قلمرو غیر از خود خود را انجام دهد. در واقع ، چرا هنگامی که اشتراک Spotify Premium در ترکیه 1.49 یورو است ، بسته ای را در فرانسه پرداخت کنید ? بنابراین برای مقابله با این عمل Spotify است دسترسی را مطابق با IP مجاز یا ممنوع می کند کاربران.

بنابراین ، برای دسترسی به فرانسه از پیشنهاد Spotify Premium در ترکیه از فرانسه ، به ناچار به یک VPN قابل اعتماد نیاز دارید ، که به شما امکان می دهد IP خود را در این کشور خاص زمین زدایی کنید. با تشکر از او ، می توانید به سرور واقع در ترکیه وصل شوید ، که در نظر گرفته می شود که توسط پلت فرم Spotify مکان شما باشد. به عبارت دیگر ، شما IP فرانسوی غیر قابل کشف می شود برای سرویس. این فقط از این طریق است که می توانید محدودیت های جغرافیایی را که در آن قرار دارد دور بزنید.

با این حال مراقب باشید که سرویس VPN خود را انتخاب کنید ، زیرا برخی از پیشنهادات به اندازه سایرین کیفی نیستند. این شرم آور خواهد بود که خود را در شرایطی که خدمات مشترک است پیدا کنید به اندازه کافی کارآمد نیست برای دور زدن محدودیت های جغرافیایی Spotify. بنابراین شما باید یک VPN مشهور را انتخاب کنید و ویژگی های آن برای نیازهای شما کافی است.

نحوه اشتراک در اشتراک Spotify از طریق VPN ?

عضویت در اشتراک خود از طریق VPN بسیار ساده است. این کار به همان روشی انجام می شود که به طور عادی مشترک می شوید به جز اینکه لازم است بررسی کنید که آدرس IP شما در کشوری واقع شده است که اشتراک آن کمتر است. ما برای انجام این آزمایش اشتراک NordVPN را گرفتیم ، در اینجا مراحل است.

نصب سریع nordvpn

  بارگیری و نصب nordvpn

در کشور منتخب قرار بگیرید. در مورد ما ، ما ترکیه را انتخاب کردیم

از Google به Spotify بروید: شما به خوبی شناخته شده ایدR Spotify به ترکی. فقط در پیشنهاد آنلاین مشترک شوید و از قیمت ترکیه با 1.5 € در ماه استفاده کنید.

شمالی

انتخاب سرویس VPN مناسب و لذت بردن از Spotify برای ارزان

وقتی زمان انتخاب VPN فرا رسید ، بدون شک اولین معیار بررسی است تعداد سرورهای بین المللی و ایمن. این مهمتر است زیرا پیشنهاد خدمات VPN به ویژه در بازار فرانسه بسیار زیاد است.

البته نباید از آن غافل شد ، زیرا دسترسی به خدمات خاصی در خارج از کشور می تواند تعیین کننده باشد. در واقع ، پیمایش در ترکیه ، رومانی یا آرژانتین ممکن است به یک پهنای باند مهم.

سرانجام ، بسته به انتظارات شما ، ممکن است توجه ویژه ای داشته باشد ویژگی های VPN, به خصوص به این دلیل که اینها می توانند به طور قابل توجهی از یک پیشنهاد به دیگری متفاوت باشند.

برای از بین بردن اشتراک Spotify در یک کشور خارجی ، و برای استفاده از آن در شرایط خوب ، به ویژه 3 سرویس VPN وجود دارد که باید در نظر بگیرید:

شمالی

از نظر عملکرد و ویژگی ها, nordvpn به وضوح بهترین VPN است برای لذت بردن از یک بسته ارزان تر Spotify. او نه تنها محدودیت های جغرافیایی را در چشمان چشم می گذارد ، بلکه علاوه بر این ، سرعت بسیار سریع و شرایط ایمنی بی نظیر را نیز ارائه می دهد. همچنین فراموش کنیم که بیش از 60 کشور جهان را پوشش می دهد ، در مجموع بیش از 5000 سرور توزیع شده در جهان. کافی است بگوییم که اگر قصد دارید اشتراک Spotify را در ترکیه یا آرژانتین بدست آورید ، خوشبختی خود را در آنجا پیدا خواهید کرد. با بسته بندی آن برای بیش از 4 € در هر ماه ، پس انداز شما در مقایسه با قیمت اشتراک فرانسه قابل توجه است. و اگر متقاعد نشده اید ، بدانید که NordvPN ضمانت “رضایت یا بازپرداخت ظرف 30 روز” را ارائه می دهد.

راهرو

Surfshark چیز زیادی برای حسادت به Nordvpn ندارد و همچنین یک جایگزین عالی است. با حدود 100 کشور تحت پوشش ، بیش از 3200 سرور به کاربران امکان دسترسی به بسیاری از خدمات در سراسر جهان را می دهند. همچنین توجه داشته باشید که در نظر گرفته می شود سریعترین VPN و این اجازه می دهد اتصالات همزمان نامحدود, بر خلاف NordVPN که این عملکرد را به 6 اتصال محدود می کند. در حالی که اشتراک ماهانه آن حدود 2.50 یورو در ماه آغاز می شود ، پیشنهاد Surfshark هنگام همراه با اشتراک Spotify در ترکیه یا آرژانتین بسیار اقتصادی است. علاوه بر این ، شما هنوز هم می توانید از ضمانت “رضایت یا بازپرداخت ظرف 30 روز” لذت ببرید.

سایبر

سرانجام ، شما همچنین می توانید Cyberghost ، یکی دیگر از VPN های بسیار مشهور موجود در بازار را انتخاب کنید. این یکی از همان رمزگذاری سطح نظامی NordvPN و همچنین آخرین پروتکل های تونل سازی استفاده می کند. همچنین این امکان را برای حداکثر 7 اتصال همزمان فراهم می کند ، اتصال بیشتر از NordVPN. برای مقایسه ، Cyberghost نیز ارائه می دهد تقریباً سرعت مشابه به دومی. این سرویس VPN با قیمت 2.11 یورو در هر ماه و ضمانت 45 روزه آن رضایت یا بازپرداخت می شود ، بنابراین این سرویس VPN نیز بسیار جذاب و اقتصادی است ، به خصوص هنگامی که با اشتراک Spotify Premium در ترکیه ترکیب شود.

ما این صفحات دیگر را توصیه می کنیم:

افزایش قیمت حق بیمه Spotify: چقدر باید پرداخت کنید ?

آرم Spotify در پس زمینه سبز

دنبال کردن

قیمت اشتراک های حق بیمه Spotify تا 20 ٪ افزایش می یابد. ما برای گوش دادن به موسیقی خود بدون تبلیغات ، آنچه را که باید بپردازید ، جزئیات می دهیم.

Spotify تصمیم گرفته است افزایش قیمت در کلیه اشتراک های حق بیمه در فرانسه ، خواه فرمول شخصی ، دوتایی ، خانواده یا دانش آموز باشد. این افزایش تعرفه ها بسته به فرمول انتخاب شده ، تا 20 ٪ افزایش را نشان می دهد.

در اینجا خلاصه ای از قیمت های جدید مورد نیاز ، از 24 ژوئیه 2023 آورده شده است:

اشتراک Spotify ژوئیه 2023

چرا افزایش قیمت Spotify Premium ?

دلایل ذکر شده توسط شرکت سوئدی چیست ? Spotify با هزینه های تولید شده توسط توجیه می شود نوآوری وت سرمایه گذاری, در خدمت بهترین تجربه ممکن برای کاربران خود.

این تعجب آور نیست زیرا ما از ماه اکتبر می دانیم که Spotify در حال آماده سازی برای افزایش قیمت اشتراک های آن است. در آن زمان ، پل وگل ، مدیران مالی ، به وال استریت ژورنال گفتند که 2022 یک سال سرمایه گذاری گسترده برای این سکو بوده است ، به ویژه در مورد کتابهای صوتی در ایالات متحده راه اندازی شد.

ما قیمت اشتراک حق بیمه شخصی را افزایش می دهیم تا بتوانیم به سرمایه گذاری در پیشنهادات محصول خود ، ویژگی های خود ، نوآوری و ارائه بهترین تجربه ممکن ادامه دهیم.

با لکه بینی کردن

اگر با Spotify محتویات اختصاصی مصرف نمی کنید ، بدانید که برخی از سیستم عامل ها ، مانند موسیقی آمازون ، گزینه های بسیار اقتصادی تری را ارائه می دهند. به عنوان مثال با عضویت در برنامه آمازون نخست ، دسترسی به یک کتابخانه موسیقی که از میلیون ها عنوان تشکیل شده است فقط برای 6.99 یورو در ماه در دسترس است و در دسترس است.

به دلیل افزایش قیمت ها و در صورت تمایل اشتراک Spotify Premium خود را خاتمه دهید, ما یک راهنما را نوشتیم که شما را به صورت قدم به قدم توضیح می دهیم.

با این حال ، اگر ترجیح می دهید اشتراک حق بیمه خود را ادامه دهید ، تغییر قیمت در آن مؤثر خواهد بود یک دوره یک ماهه از دریافت ایمیل اطلاعاتی در مورد تغییر قیمت. اگر در پایان ماه ژوئیه دریافت کنید ، قیمت در ماه آگوست یکسان خواهد بود و از سپتامبر آینده افزایش می یابد.

بهترین پیشنهادات برای سیستم عامل های پخش موسیقی در Dealabs است. اکنون برای پس انداز پول می بینیم.

برای اولین بار ، Spotify قیمت اشتراک خود را در فرانسه افزایش می دهد

Spotify با اشتراک حق بیمه که بیش از 10 یورو خواهد بود ، قیمت رقبای اصلی خود Deezer و Apple Music را تراز می کند.

غول جریان تمام فرمول های حق بیمه خود را افزایش می دهد. Fernando Gutierrez-Juarez / PicturealLiance / Icon Sport

در پاریس ، 23 سپتامبر 2023. صد دی جی به نوبه خود شانزده تانک گرفتند تا تقریباً 400000 آماتور رقص شوند. LP/Jean-Baptiste Quentinگاک ، یکی از برندگان رپ -pring 2022ژان ژاک گلدمن ، دخترش کارولین (بالا در G.) ، پدرش (بالا در د.) ، پسرش Michale (در زیر به G.) یا برادر ناتنی وی پیر (زیر D.)… Photomontage/LP/ فرد دوگیت ، Abaca/Hahn Lionel ، Shoah/Coll Memorial. MJP ، TF1/Endemol/Benjamin Decoin ، گاما/میشل Artault

یوسسو نودور دوازده سال وزیر رئیس جمهور فعلی سنگال بود ، تا زمان استعفای وی سه هفته پیش. LP/Delphine Goldsztejnدر هزار هنرمند که هر شش ماه یکبار بوجود می آیندنمایش میشل ساردو ، در 13 اوت ، در چند هفته یک تور وداع را آغاز می کند. LP/Jean-Baptiste Quentin

راهنمای خرید پاریس

 • Manomanodays: پیشنهادات دیوانه در کل سایت فقط برای چند روز (ابزار ، گرمایش. )
 • افت غیرقابل مقاومت در قیمت در کف Tineco One S3 جاروبرقی
 • کفش ورزشی کم Nike Dunk: پیشنهاد تماشایی -30 ٪ برای درک
 • PS5: آمازون قیمت کنترلر DualSense را خرد می کند
 • انتخاب خرید