Spotify: به اشتراک گذاری یک حساب خانوادگی پیچیده تر خواهد بود ، Spotify قیمت های خود را در فرانسه افزایش می دهد: 1 یورو برای اشتراک حق بیمه ، 2 یورو برای بسته خانواده | بیداری

Spotify قیمت های خود را در فرانسه افزایش می دهد: 1 یورو برای اشتراک حق بیمه ، 2 یورو برای بسته خانواده

Spotify به تازگی از افزایش قیمت های خود در سراسر جهان خبر داده است. اشتراک حق بیمه اکنون در فرانسه 10.99 یورو در ماه صورتحساب می شود ، در مقایسه با 9.99 یورو. بلژیک برخلاف سوئیس نیز نگران این افزایش است.

Spotify: به اشتراک گذاری یک حساب “خانواده” پیچیده تر خواهد بود

Spotify شرایط کلی استفاده خود را برای اشتراک خانواده Spotify Premium تجدید نظر کرده است. اکنون ، تأییدیه انجام خواهد شد ” گاهی برای تأیید اینکه همه اعضا در یک مکان زندگی می کنند.

اسیر

Spotify مانند رقبای خود ، اشتراک خانوادگی را ارائه می دهد و به شش نفر مختلف اجازه می دهد از یک حساب حق بیمه فقط 14.99 یورو در هر ماه یا 2.5 یورو برای هر کاربر در برابر 9.99 یورو برای اشتراک شخصی شخصی استفاده کنند. بدیهی است که برخی از این فرصت را دارند که با به اشتراک گذاشتن این حساب با دوستان خود جعل کنند و به نظر نمی رسد که به Spotify جذاب باشد – بر خلاف نتفلیکس که این مشکل نیست.

سرویس جریان موزیکال به تازگی شرایط استفاده خود را به روز کرده است. پیش از این ، به سادگی مشخص شده بود که ” همه دارندگان حساب باید در همان آدرس ساکن شوند تا واجد شرایط اشتراک خانواده Spotify باشند »، در حالی که اکنون شرایط بسیار دقیق تر است:

داشتن. برای اینکه بتوانیم از اشتراک خانواده حق بیمه بهره مند شویم ، دارنده اصلی حساب و دارندگان حساب های ثانویه باید متعلق به یک خانواده باشند و در همان آدرس ساکن شوند.

شرح. هنگام فعال کردن یک حساب ثانویه خانواده حق بیمه ، از شما دعوت می شود تا آدرس شخصی خود را بررسی کنید.

در مقابل. هر از گاهی ممکن است ما درخواست تأیید جدیدی از آدرس شخصی شما را برای تأیید اینکه همیشه معیارهای واجد شرایط بودن را رعایت می کنید ، درخواست کنیم.

همانطور که مشاهده می کنید ، Spotify حق دارد هر از گاهی آدرس خود را بررسی کند تا مطمئن شوید که در زیر همان سقف به عنوان صاحب اصلی حساب زندگی می کنید و ” حق پایان دادن یا تعلیق دسترسی به خدمات خانوادگی Spotify Premium را به خود اختصاص می دهد »».

بسیاری از سوالات برجسته

برای مدیریت این سیستم آدرس ، Spotify از جستجوی آدرس های Google Maps استفاده می کند و داده های مورد استفاده برای تأیید ذخیره نمی شوند. فقط آدرس حساب اصلی نشان داده شده در هنگام ثبت نام برای مقایسه ، اندازه گیری شده و با اشخاص ثالث به اشتراک گذاشته نمی شود.

اثربخشی روند هرچند سوال برانگیز است. در واقع ، شرایط استفاده به خوبی از یک آدرس صحبت می کند ” تشنج »و نه جغرافیایی. در سال 2018 ، Spotify قصد داشت هکرها را شکار کند و سعی کرده بود با فعال کردن داده های GPS ، مکان اعضای همان حساب خانوادگی را بررسی کند. در مقابل رامبل کاربران ، این سرویس به سرعت متوقف شد.

اگر می توانید هر آدرس را نشان دهید ، نباید واقعاً مشکل کلاهبرداری Spotify را حل کرد ، در حالی که آدرس هنوز هم باید به جغرافیایی نزدیک باشد ، این ممکن است در طول تعطیلات ، برای کودکان زوج های مطلقه یا دانشجویان کارآموزی مشکل ساز باشد.

علاوه بر این ، در مورد کودکان ، CNET مطرح می کند که مکان یابی افراد زیر سن قانونی یک مشکل قانونی است. مشکلی در بین بسیاری دیگر که Spotify باید حل و فصل کند تا شرایط جدید استفاده خود را عملی کند ، به خصوص که موسیقی اپل موسیقی ، دیزر و یوتیوب منتظر نوبت هستند.

می خواهید به جامعه ای از علاقه مندان بپیوندید ? Discord ما از شما استقبال می کند ، این یک مکان کمک و اشتیاق متقابل در مورد فناوری است.

Spotify قیمت های خود را در فرانسه افزایش می دهد: + 1 یورو برای اشتراک حق بیمه ، + 2 یورو برای بسته خانواده

Spotify به تازگی از افزایش قیمت های خود در سراسر جهان خبر داده است. اشتراک حق بیمه اکنون در فرانسه 10.99 یورو در ماه صورتحساب می شود ، در مقایسه با 9.99 یورو. بلژیک برخلاف سوئیس نیز نگران این افزایش است.

قیمت فرمول های دیگر نیز افزایش می یابد: اشتراک دوتایی از 12.99 یورو در هر ماه به 14.99 یورو در هر ماه می رسد. فرمول خانواده با 17.99 یورو (در مقایسه با 15.99 یورو قبل) افزایش یافته است ، در حالی که دانشجویان اکنون باید 5.99 یورو در ماه یا بیشتر یورو بپردازند.

اگر این قیمت های جدید قبلاً اجرا شده باشد ، سؤالات متداول مشخص می کند که افراد مشترک در حال حاضر از طریق پست الکترونیکی از تغییر قیمت گذاری مطلع می شوند و سود می برند ” از یک دوره فیض »از یک ماه قبل از اینکه قیمت جدید اعمال شود. این اصلاح هیچ چیز برای کارتهای هدیه Spotify ، موجود از فروشندگان تغییر نمی کند.

“” این تغییرات به ما کمک می کند تا همچنان به طرفداران و هنرمندان روی سکو خود ارائه دهیم. “، این شرکت را در بیانیه مطبوعاتی توضیح می دهد. Spotify به یاد می آورد که کاتالوگ آن در طول سالها بسیار غنی شده است ، و این که به لطف سیستم کشف “Tiktok” یا ورود کتاب های صوتی ، سعی در ایستادن دارد. این افزایش در سراسر گلو تعداد زیادی از کاربران باقی خواهد ماند ، عملکردهای خاصی مانند سوخت DJ در AI منحصر به تعداد معدود کشورهایی است که افزایش سینه سینه در آن قرار دارد.

این افزایش در مقایسه با رقابت تعجب آور نیست. اشتراک موسیقی Apple در اکتبر گذشته به 11 یورو رفت و Tidal در ابتدای ماه دنبال شد. Deezer Premium نیز از سال 2021 10.99 یورو در هر ماه صورتحساب شده است.