Spotify افزایش قیمت های خود را اعلام می کند ، در اینجا قیمت های جدید وجود دارد., Spotify: قیمت اشتراک شما در فرانسه 10 تا 20 ٪ افزایش می یابد

Spotify: قیمت اشتراک شما در فرانسه 10 تا 20 ٪ افزایش می یابد

در یک بیانیه مطبوعاتی ، Spotify تأیید کرده است که قیمت فرمول حق بیمه خود در حال آماده سازی برای افزایش در فرانسه است. وی گفت: “بازار از زمان راه اندازی ما همچنان در حال تحول است. برای ادامه نوآوری ، ما قیمت های حق بیمه خود را در تعدادی از بازارهای جهان تغییر می دهیم. این به روزرسانی ها به ما کمک می کند تا همچنان به طرفداران و هنرمندان روی سیستم عامل ما ارزش ارائه دهیم.» این اشتراک به 10.99 دلار در ماه در ایالات متحده افزایش می یابد.

Spotify افزایش قیمت های خود را اعلام می کند ، در اینجا قیمت های جدید وجود دارد

تمام پیشنهادات فرمول حق بیمه به سمت بالا تجدید نظر می شود ، راهی برای Spotify برای تراز کردن با رقبای خود.

ارسال شده در تاریخ 07/25/2023 در 10:16 A.M

اگر در پلت فرم موسیقی Spotify مشترک شده اید ، ممکن است قرص در عبور از آن مشکل داشته باشد. همانطور که پاریسی گزارش می دهد ، پلت فرم جریان اعلام کرده است افزایش قیمت آن در 52 کشور جهان. و فرانسه به خوبی نگران است. این افزایش مربوط به اشتراک حق بیمه است که برای اولین بار از نوار ده یورو عبور می کند. تا آن زمان 9.99 یورو در هر ماه صورتحساب می شود ، اشتراک با یورو افزایش می یابد ، یا 10.99 یورو ماهانه. قیمتی مطابق با قیمت های رقبای آن ، یعنی Deezer یا Apple Music.

“منظره بازار از زمان راه اندازی ما همچنان به تکامل می رسد. برای ادامه نوآوری ، ما قیمت های حق بیمه خود را در تعداد مشخصی از بازارها در سراسر جهان تغییر می دهیم. این به روزرسانی ها به ما کمک می کند تا به طرفداران و هنرمندان روی سکو خود ارزش خود را ارائه دهیم. “. Spotify در پایان سال گذشته اظهار داشت که می تواند قیمت های خود را افزایش دهد ، در همان لحظه ای که اتفاقات او این کار را کرده بود.

و اینها هستند تمام فرمول های اشتراک افزایش یافته, از آنجا که پیشنهاد “دوتایی” ، که به دو حساب حق بیمه دسترسی می دهد ، از 12.99 یورو به 14.99 یورو می رود. Ditto برای فرمول “خانواده” (چهار حساب زیر یک سقف) که از 15.99 یورو به 17.99 یورو می رود. سرانجام ، فرمول دانشجویی نباید از آن خارج شود زیرا این اشتراک نیز از یک یورو صعود می کند که با 5.99 یورو صورتحساب می شود. Spotify ویژگی های جدیدی را در ماه های اخیر ، به ویژه برای بهبود تجربه کاربر اعلام کرده است ، اما این افزایش قیمت با هیچ تازگی همراه نیست ، که در حال حاضر توسط بسیاری از مشتریان متهم شده است.

Spotify: قیمت اشتراک شما در فرانسه 10 تا 20 ٪ افزایش می یابد

Spotify قیمت های خود را در فرانسه افزایش داده است ، با یک اشتراک فردی که به 11 یورو در هر ماه افزایش می یابد و اشتراک خانوادگی که با دو یورو افزایش می یابد.

Spotify مدتهاست که تبدیل نخواهد شد. در حالی که ما امروز صبح یاد گرفتیم که سرویس پخش موسیقی به فکر افزایش قیمت اشتراک حق بیمه آن است ، اکنون در فرانسه انجام شده است. در وب سایت خود ، Spotify اکنون قیمتی را که با 10.99 یورو در هر ماه ارائه می شود ، در برابر 9.99 یورو در هر ماه اعلام می کند.

از طرف آنها ، پیشنهاد دوتایی به 14.99 یورو در هر ماه افزایش می یابد ، خانواده با قیمت 17.99 یورو در هر ماه و پیشنهاد دانشجویی با 5.99 یورو در هر ماه. بنابراین تمام قیمت های Spotify Premium است که از دوشنبه 24 ژوئیه افزایش می یابد.

قیمت قدیمی قیمت جدید سیر تکاملی
کارکنان 9.99 یورو 10.99 یورو +10 ٪
دوتایی 12.99 یورو 14.99 یورو +15 ٪
خانواده 15.99 یورو 17.99 یورو +13 ٪
دانش آموزان 4.99 یورو 5.99 یورو +20 ٪

هنگامی که افزایش قیمت با نرخ اولیه گزارش می شود ، این اشتراک برای دانشجویانی است که بیشترین میزان را افزایش می دهند ، حدود 20 ٪ و پس از آن پیشنهاد دوتایی با افزایش 20 ٪. اشتراک شخصی با افزایش 10 ٪ نسبتاً حفظ شده است.

افزایش قیمت ، بدون ویژگی های جدید

واقعیت باقی مانده است که این افزایش قیمت ها به ویژه برای بلع برای کاربران پیچیده است ، به خصوص با توجه به عدم وجود ویژگی های اضافی یا یک ترانچ دیگر از نظر کیفیت صدا. ما بیش از دو سال منتظر ورود کیفیت Hi-Fi به Spotify هستیم ، ویژگی ای که قبلاً توسط پلت فرم جریان سوئد اعلام شده است ، اما بارها تحت فشار قرار گرفته است-هرچند که هنوز راه اندازی نشده است.

همین مورد برای صوتی فضایی که به طور فزاینده ای در سایر خدمات – Apple Music ، Tidal ، Amazon Music – وجود دارد. از طرف Spotify ، این ویژگی ها انتظار می رود به اشتراک قیمت بالاتری نیاز داشته باشند.

با این حال ، توجه داشته باشید که Spotify تنها سرویس موسیقی نیست که قیمت های خود را افزایش داده است. از طرف آنها ، Deezer و Apple Music همچنین پیشنهادات پرداخت شده از 10.99 یورو در هر ماه را ارائه می دهند.

می خواهید به جامعه ای از علاقه مندان بپیوندید ? Discord ما از شما استقبال می کند ، این یک مکان کمک و اشتیاق متقابل در مورد فناوری است.

Spotify بیشتر قیمت های خود را در فرانسه افزایش می دهد ، رسمی است

قابل پیش بینی بود ، اما این خبر را دلپذیر تر نمی کند. Spotify در حال آماده سازی برای افزایش قیمت اشتراک حق بیمه خود در ایالات متحده با یک دلار است ، بنابراین این لایحه را به 10.99 دلار در هر ماه افزایش می دهد. فرانسه طی هفته های آینده تحت درمان مشابهی قرار خواهد گرفت.

Spotify بیشتر قیمت های خود را در فرانسه افزایش می دهد ، رسمی است

با لکه بینی کردن

بروزرسانی ساعت 2:36 بعد از ظهر:

در یک بیانیه مطبوعاتی ، Spotify تأیید کرده است که قیمت فرمول حق بیمه خود در حال آماده سازی برای افزایش در فرانسه است. وی گفت: “بازار از زمان راه اندازی ما همچنان در حال تحول است. برای ادامه نوآوری ، ما قیمت های حق بیمه خود را در تعدادی از بازارهای جهان تغییر می دهیم. این به روزرسانی ها به ما کمک می کند تا همچنان به طرفداران و هنرمندان روی سیستم عامل ما ارزش ارائه دهیم.» این اشتراک به 10.99 دلار در ماه در ایالات متحده افزایش می یابد.

ماده 24 ژوئیه 2023 در 11:53 صبح:

ما قبلاً آن را در سال 2022 به شما اعلام کردیم: Spotify مدتی در حال برنامه ریزی برای افزایش قیمت اشتراک حق بیمه آن است. اما از آن زمان ، پلت فرم جریان هیچ علامتی در مورد این شایعه نشان نداده است. ما تقریباً فکر می کردیم ، دقیقاً ، همه اینها فقط یک شایعه بود ، اگر این برای وال استریت ژورنال نبود که بدترین ترس های ما را در گزارش اخیر تأیید کرد.

به گفته روزنامه آمریکایی ، این فقط موضوع زمان قبل از افزایش قیمت اشتراک ماهانه خود در ایالات متحده با 1 دلار است ، که این اطلاعات را از یک منبع ناشناس بدست آورده است. بنابراین فرمول برای کاربران پرداخت شده 10.99 دلار در هر ماه هزینه خواهد داشت. این تغییر باید در هفته های آینده و بدون هیچ تاریخ مشخصی انجام شود.

انتظار افزایش قیمت در اشتراک Spotify خود را دارید

در حال حاضر هیچ چیز تأیید نشده است ، اما مطمئناً باید انتظار داشته باشیم که این افزایش در مورد تمام بازارهایی که Spotify در آن وجود دارد اعمال شود. به گفته وال استریت ژورنال ، این افزایش باید مؤثر باشد “در ماه های آینده”. فعلاً غیرممکن است که دقیقاً چه زمانی اتفاق می افتد. از طرف دیگر ، می توان به راحتی در مورد قیمت آینده اشتراک حق بیمه حدس زد.

این فرمول در حال حاضر 9.99 دلار در ایالات متحده و 9.99 یورو در فرانسه هزینه دارد ، ما می توانیم از نظر منطقی استنباط کنیم که اشتراک خواهد بود 10.99 یورو پس از آن. البته ، این همچنان تأیید می شود. یک چیز مسلم است ، با این حال ، پخش موسیقی بیشتر انجام می شود. سال گذشته با افزایش قیمت در Apple Music و ورود آینده سیستم عامل های جریان ، لازم است که به دقت پلت فرم جریان خود را انتخاب کنید.

  • اشتراک اشتراک ->
  • توییتر
  • اشتراک گذاری
  • ارسال به یک دوست