گزینه های مختلف برای Spotify چیست? یونوس ، گزینه های مختلف برای Spotify برای گوش دادن به موسیقی آنلاین.

گزینه های دیگری برای Spotify برای گوش دادن به موسیقی آنلاین

اشتراک دانشجویی با کاهش قیمت به 4.99 یورو در ماه

گزینه های دیگر برای Spotify: مقایسه 5 سرویس جریان

Spotify یکی از محبوب ترین سرویس های پخش موسیقی در جهان است و به شما امکان می دهد به یک مجموعه بزرگ از آهنگ های آنلاین و حتی آفلاین دسترسی پیدا کنید. Spotify به کاربران این فرصت را می دهد تا به عناوین پخش یا بارگیری موسیقی محافظت شده توسط DRM (مدیریت حقوق دیجیتال) بصورت آنلاین گوش دهند).

این شرکت سوئدی از سال 2006 و اکنون در بیش از 60 کشور جهان خدمات پخش موسیقی خود را ارائه داده است. او دنبال می کند فیمیوم : خدمات اصلی رایگان است ، اما نسخه کامل فقط در صورت اشتراک در اشتراک پرداخت شده که بسیاری از کارکردهای اضافی را در مقایسه با نسخه اصلی رایگان ارائه می دهد ، در دسترس است.

گزینه های زیادی برای Spotify نیز از Freemium به عنوان یک استراتژی تجاری استفاده می کنند ، جایی که شما فقط باید برای استفاده از کلیه خدمات آنلاین و آفلاین بدون هیچ مشکلی مشترک شوید. با یک اشتراک پرداخت شده ، موسیقی از خدمات جریان به طور کلی می تواند در حالت آفلاین گوش کند.

خلاصه

 1. بهترین گزینه برای Spotify
  1. دره
  2. آخر.FM
  3. ابله صدا
  4. Google Play Music
  5. موسیقی اپل

  بهترین گزینه برای Spotify

  خدمات پخش موسیقی مدت هاست که خود را در بازار فرانسه مستقر کرده اند و اکنون گزینه های رایگان زیادی برای Spotify وجود دارد. جایگزین ایده آل تا حد زیادی به نیازهای شخصی شما بستگی دارد. در واقع ، تمام سیستم عامل های پخش موسیقی همان خدمات و ویژگی های یکسانی را ارائه نمی دهند. بنابراین 5 سرویس موسیقی جریان در زیر شرح داده شده است.

  دره

  Deezer جایگزینی برای Spotify است که به شما امکان دسترسی رایگان به بیش از 53 میلیون آهنگ با کیفیت استاندارد (128 کیلوبیت در ثانیه) را می دهد. شرکت فرانسوی اشتراک پرداخت شده را ارائه می دهد که با آن می توانید آهنگ ها را نیز بارگیری کنید و از کیفیت صدا بهتر لذت ببرید. Deezer همچنین ارائه می دهد تابعی برای دیدن کلمات عناوین, چه چیزی برای خواندن آهنگ های مورد علاقه خود عملی است. سرانجام ، پادکست ها ، داستان ها و کتاب های صوتی نیز از طریق اشتراک Premium در دسترس هستند و می توانید بصورت آنلاین و در حالت آفلاین مشاهده کنید.

  با قیمت 19.99 یورو در ماه ، می توانید با کیفیت HD با Deezer Hifi به آهنگ های HD نیز گوش دهید.

  Deezer Free (بدون پرداخت اشتراک)

  Deezer Premium با قیمت 9.99 یورو در ماه

  خانواده Deezer با قیمت 14.99 یورو در ماه

  کاتالوگ 53 میلیون آهنگ

  لیست های پخش خود را می توان در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشت

  6 پروفایل کاربر با دسترسی نامحدود

  آهنگ ها با کیفیت صوتی استاندارد

  استفاده آفلاین و بدون تبلیغات

  نمایه کاربر مناسب برای کودکان

  موسیقی نامحدود در رایانه و رایانه لوحی خود

  متن ترانه به

  دسترسی به بیش از 35 رادیو آنلاین

  آخر.FM

  اگر به دنبال یک جایگزین رایگان برای Spotify هستید و اگر تبلیغات برای شما مشکلی ندارد.FM سپس بستر ایده آل است. این جایگزین برای Spotify در است اثر کاملاً رایگان. بر اساس آهنگ های یک لیست پخش ، آخرین.FM به طور مستقل به دنبال توصیه های موسیقی است که مطابق با عادات گوش دادن کاربر است. همچنین توصیه های کنسرت و رویدادهای اطراف را به نمایش گذاشت. اگر می خواهید از آن استفاده کنید.FM بدون تبلیغات ، پس از آن باید تقریباً 3 یورو در ماه بپردازید. از نظر قیمت ، آخرین.FM جایگزین خوبی برای Spotify است.

  آخر.FM نه تنها به دلیل این قیمت ها جالب است ، بلکه این سرویس همچنین نشان می دهد که اکثر کاربران Last چه چیزی را نشان می دهد.FM در حال حاضر گوش دهید. با عملکرد پیمایش ، فقط باید آهنگ های نمایش داده شده را پیمایش کنید و احتمالاً به سرعت چیز جدیدی را کشف کنید. آخر.FM همچنین توابع را برای کشف گروه هایی از سبک های مختلف موسیقی و همچنین دهه های دیگر ارائه می دهد. در واقع دو دسته تحقیق وجود دارد: براساس سبک موسیقی و در هر سال (دهه). در چند کلیک ، می توانید یک لیست خواندن کوچک با محبوب ترین آهنگ های ژانر انتخاب شده در دهه انتخاب شده ایجاد کنید.

  این وب سایت همچنین کارت جهانی را به شما ارائه می دهد که در آن می توانید آنچه را که در حال حاضر در کشورهای دیگر به آن گوش می دهید و چه آهنگ هایی محبوب ترین آنها را مشاهده می کنید.

  با اشتراک 3 یورو/ماه

  توصیه ها و مشاوره بر اساس عادات گوش دادن به کاربر

  بدون تبلیغات استفاده کنید

  100 میلیون آهنگ

  پیمایش و نقشه جهانی با محبوب ترین آهنگ ها

  ابله صدا

  SoundCloud نه تنها یک سرویس پخش موسیقی بلکه یک سرویس است پلت فرم پادکست جریان که به خصوص باید به هنرمندان کوچک شناخته شده علاقه مند شود. شما می توانید آهنگ های خود را بارگیری کرده و آنها را در دسترس دیگران قرار دهید.

  این جایگزین برای Spotify نیز می تواند در تمام دستگاه های آیفون ها و Android Dushing استفاده شود. برای گوش دادن به آهنگ های آفلاین مورد علاقه خود ، باید از سرویس SoundCloud استفاده کنید SoundCloud Go+ و بنابراین در اشتراک پرداخت شده مشترک شوید.

  SoundCloud بزرگترین کاتالوگ موسیقی جریان در جهان را ارائه می دهد. با این حال ، شما فقط با اشتراک پرداخت شده به تمام آهنگ های موجود در سرویس دسترسی دارید.

  اشتراک SoundCloud Go با قیمت 5.99 یورو در ماه

  SoundCloud Go+ اشتراک با قیمت 9.99 یورو در ماه

  135 میلیون عنوان

  امکان بارگیری آهنگ ها

  دسترسی به همه آهنگ ها و پادکست ها

  حالت برجسته در دسترس است

  بیش از 30 میلیون عنوان حق بیمه

  پادکست های جریان

  بدون تبلیغات گوش دهید

  Google Play Music

  با یک نسخه آزمایشی 90 روزه, Google Play Music زمان کافی برای کشف و قدردانی از اشتراک ممتاز سرویس پخش موسیقی به شما می دهد. علاوه بر اشتراک استاندارد ، این جایگزین برای Spotify همچنین پیشنهادی را برای خانواده ها ارائه می دهد: برای یک مکمل کوچک ، تا 5 عضو خانواده می توانند از تمام تنوع موسیقی ارائه شده توسط Google Play Music به اشتراک بگذارند و از آن لذت ببرند.

  Google Play محتوای انحصاری ندارد (مانند کتابهای صوتی یا زندگی) ، اما می توانید مستقیماً آهنگ و آلبوم بخرید. اشکال دیگر این است که پیوند Google Walle شما را موظف می کند یک حساب کاربری ایجاد کرده و جزئیات کارت اعتباری خود را وارد کنید.

  Google Play بدون پرداخت اشتراک

  بازی Google نامحدود با قیمت 9.99 یورو در ماه

  Google Play Family با قیمت 14.99 یورو در ماه

  بارگیری تا 50،000 آهنگ

  عملکردی برای پرش از هر تعداد عناوین

  5 حساب کاربری می توانند به کل پیشنهاد موسیقی دسترسی پیدا کنند

  بسیاری از نمایش های رادیویی در جریان موجود است

  استفاده آفلاین احتمالی

  موسیقی اپل

  سرویس پخش موسیقی اپل ، مشابه Spotify ، بیش از 45 میلیون عنوان دارد. در Apple Music همچنین می توان از هنرمندان پیروی کرد و در مورد مشارکت ها مقایسه و اظهار نظر کرد ، یک مزیت مهم در مقایسه با Spotify. Apple Music نه تنها در دستگاه های اپل موجود است ، بلکه می تواند از طریق ویندوز و اندروید نیز استفاده شود. Apple Music سه ماه اول رایگان است.

  Apple Music: آزمایش رایگان

  اشتراک فردی با قیمت 9.99 یورو در ماه

  اشتراک خانواده با قیمت 14.99 یورو در ماه

  نسخه 3 ماهه رایگان

  امکان خرج کردن هر تعداد عناوین.

  6 پروفایل کاربر با دسترسی نامحدود

  برای iOS ، Mac OS X ، Windows و Android

  اشتراک دانشجویی با کاهش قیمت به 4.99 یورو در ماه

  به اشتراک گذاری خرید iTunes

  بارگیری حداکثر 40،000 آهنگ

  پخش های اصلی ، کنسرت ها و محتوای اختصاصی

  گزینه های دیگری برای Spotify برای گوش دادن به موسیقی آنلاین

  از Spotify و سیاست Ultraliberal آن که مورد کمی از هنرمندانی است که شما دوست دارید ? ما کمی از رقابت می رویم. و کاری برای انجام وجود دارد !

  گزینه های دیگر برای Spotify

  اگر حماسه نیل جوان چیزی را به ما آموخته است ، به این دلیل است که Spotify پادکست های خود را به هنرمندان ترجیح می دهد. انتخاب سکوی سوئدی بسیار منطقی است. او که در بورس های تحصیلی ذکر شده است ، باید به سرمایه گذاران خود گزارش دهد. و پادکست ها به سادگی مشترکین و تبلیغ کنندگان را برای او به ارمغان می آورند. و موسیقی در همه اینها ? آیا برای شروع ایده آل نبود: ارائه یک مدل اقتصادی برای موسیقی دانان در عصر دیجیتال ?

  آخرین فیلم های ما
  خواندن مورد شما در زیر ادامه دارد

  بیشتر و بیشتر از آنها نمونه ای از نیل یانگ را دنبال می کنند و کشتی را ترک می کنند ، با بیان اینکه ، در هر صورت ، آنها با Spotify درآمد کسب نمی کنند. این ایده همچنین برای تغییر خامه ای آمده است ? ما برای انتخاب به شما در رقابت می رویم.

  دره

  این واضح ترین جایگزین برای Spotify است. Deezer همان سرویس هایی با پلت فرم سوئدی (موسیقی ، لیست های پخش ، پادکست ها ، متن ترانه ها را ارائه می دهد. ) ، در همان مدل Freemium (یک قسمت رایگان با تبلیغات ، بخشی بدون تبلیغات). به جز این که او قبلاً در آنجا بود و اینکه برای یک سیستم پاداش عادلانه تر برای هنرمندان برای بحث و گفتگو بیشتر است.

  در سال 2007 در فرانسه راه اندازی شد ، Deezer اولین سکوی پخش است که ظهور کرده است. امروز ، به عنوان یک فرد خارجی در یک بازار فوق العاده رقابتی عمل می کند. به جز در فرانسه جایی که او همیشه در مقابل Spotify و Apple Music رقص می کند.

  Deezer 73 میلیون آهنگ ، فرمولی با HR خود و امکان انتقال کتابخانه Spotify (تمام لیست های پخش و سایر موارد مورد علاقه شما) را در چند کلیک ارائه می دهد.

  فرمول ها: تبلیغات رایگان. حق بیمه با 10.99 یورو در ماه. یا خانواده با قیمت 16.99 یورو در ماه. سه ماه آزمایش رایگان. کاهش قیمت 25 ٪ برای پرداخت یک سال. و قیمت دانشجویی با 5.99 یورو در ماه.

  موسیقی اپل

  شماره 2 بازار با 60 میلیون مشترک (11 ٪ کیک در برابر 172 میلیون نفر برای Spotify یا 31 ٪) ، Apple Music تمام محصولات اپل اپل را خوشحال خواهد کرد. شما می توانید موسیقی خود را در Apple Watch و “صدای همهجانبه” برای کسانی که غلاف هوایی دارند گوش دهید. به طور خلاصه ، اگر وسایل اپل را دوست دارید ، این سرویس مورد نیاز شما است.

  جدی تر ، Apple Music 90 میلیون آهنگ ، نمایش های رادیویی زنده ، لیست پخش های قدیمی و درمانی که توسط بزرگترین ستاره های موسیقی برای شما ایجاد شده است ارائه می دهد. به غیر از این ، هیچ نسخه رایگان با تبلیغات یا پادکست ها (اپل برنامه دیگری برای پادکست های خود دارد).

  فرمول ها: فردی با قیمت 9.99 یورو در ماه با HQ یا خانواده خود برای شش نفر با قیمت 14.99 یورو در ماه. برای دانشجویان چمن زنی: 4.99 یورو در ماه. محاکمه رایگان به مدت یک ماه.

  قبوز

  یک سرویس فرانسوی دیگر که با دیگران که از ابتدا بر کیفیت صدا شرط می بندند متفاوت است. Qobuz با تهیه کنندگان تجهیزات صوتی 70 میلیون آهنگ و برنامه های خوب ارائه می دهد ، اما پادکست ندارد. در اینجا ، این واقعاً برای طرفداران موسیقی است که بیش از همه به راحتی گوش دادن را جستجو می کنند.

  فرمول ها: استودیوی اول با قیمت 12.50 یورو در ماه (انفرادی ، دوتایی یا خانواده) با یک ماه رایگان یا استودیوی متعالی با قیمت 16.67 یورو در ماه (انفرادی ، دوتایی یا خانواده).

  با گروه باند

  اگر واقعاً می خواهید به هنرمندان کمک کنید ، Bandcamp است که باید انتخاب کنید. اما مراقب باشید ، این یک پلت فرم جریان مناسب نیست. با توجه به ارائه خودش ، این یک “فروشگاه ضبط آنلاین و همچنین یک جامعه موسیقی” است.

  در اینجا ، نوازندگان مستقل مستقیماً توسط طرفداران که کار خود را بارگیری می کنند یا دیسک وینیل یا سی دی را خریداری می کنند ، پرداخت می شوند. هنرمندان 80 تا 85 ٪ از هر فروش را دریافت می کنند. در بدترین ساعت های همه گیر ، Bandcamp در روزهای جمعه 100 ٪ حق امتیاز را برای هنرمندان ارائه می داد ، که به نفس زیادی اجازه می داد نفس بکشد. به خصوص از آنجا که Bandcamp به سوله های موسیقی و هر آنچه که عموم مردم نیستند ، افتخار می کند. برای کمک به تنوع فرهنگی ، شما در جاده درست هستید.

  به همه توجه داشته باشید که می توان به صورت رایگان به عناوین آنلاین گوش داد. Bandcamp کمی شبیه نسخه جدید MySpace با یک فروشگاه ضبط آنلاین مستقل کار می کند.

  جزر و مدی

  سرویس پخش نروژی که توسط جی Z و سهامداران دوستانه و دوستانه آن با Fanfare خریداری شده است. مانند Qobuz ، Tidal بلافاصله بر کیفیت صدا (سه سطح) شرط بندی می کند. بدون پادکست ، اما فیلم ها (350.000 برای 80 میلیون آهنگ صوتی). برخی از پیشنهادات ویژه برای طرفداران بیانسه یا جی Z و معاملات خوب با تولید کنندگان تجهیزات صوتی.

  فرمول ها: Hi-fi با قیمت 9.99 یورو در ماه و سلام و سلام + با قیمت 19.99 یورو در ماه. این گران است ، اما به این دلیل است که این فرمول 10 ٪ از قیمت اشتراک شما را مستقیماً به هنرمندان منتقل می کند. آزمایش رایگان 30 روز.

  موسیقی آمازون نخست

  پلت فرم مورد علاقه نیل یانگ به دلیل ارائه صدای HR. موسیقی آمازون ، همانطور که می فهمیم ، سرویس غول پیکر تجارت الکترونیکی غول پیکر است. شماره 3 بازار (55 میلیون مشترک) ، Amazon Music Prime 70 میلیون آهنگ ، پادکست و تمام آنچه را که Spotify ارائه می دهد ارائه می دهد.

  فرمول ها: رایگان برای همه مشترکین Prime Amazon (اما بدون اینکه بتوانید آن را با دیگران به اشتراک بگذارید و با تعداد محدودی از آهنگ های موجود). یکی دیگر از پیشنهادات رایگان ، Amazon Music Free به شما امکان می دهد تا با صدای متوسط ​​به چند لیست پخش ساخته شده و پادکست ها گوش دهید و اساساً ، شما نمی توانید آنچه را که به آن گوش می دهید انتخاب کنید. که ما را به فرمول فردی نامحدود موسیقی آمازون با قیمت 7.99 یورو در ماه یا خانواده با قیمت 14.99 یورو در ماه می آورد.

  این همان چیزی است که شما باید بدانید ، اما سلام ، ما نمی خواهیم پول خود را به یک چند ملیتی چند ملیتی بدهیم که کارمندان خود را به عنوان صاحب سرزمین معدن قرن نوزدهم در نظر می گیرد ?

  موسیقی یوتیوب

  YouTube رایگان وجود دارد که همه ما می دانیم و سرویس پخش وجود دارد که صدا و کلیپ ها را ارائه می دهد. تفاوت ? صدای HQ. غیر از این ، هیچ پادکست (برنامه دیگری از آن مراقبت می کند) ، یک مدل Freemium مانند Spotify. پس از آن ، ما به یاد خواهیم آورد که این اسباب بازی متعلق به Google است که مانند آمازون دوست دارد ، لزوماً به آن احتیاج ندارد.

  فرمول ها: حق بیمه با قیمت 9.99 یورو در ماه ، خانواده با قیمت 14.99 یورو در ماه. یک ماه آزمایش رایگان.