اشتراک Spotify شما اکنون هزینه بیشتری برای شما خواهد داشت – دیجیتال ، همه چیز افزایش می یابد ، حتی قیمت اشتراک حق بیمه Spotify شما: در اینجا قیمت های جدید آورده شده است!

همه چیز افزایش می یابد ، حتی قیمت اشتراک حق بیمه Spotify شما: در اینجا قیمت های جدید وجود دارد 

براساس گزارش اخیر فدراسیون بین المللی صنعت آوایی (IFPI) ، 32 ٪ از مصرف موسیقی اکنون در YouTube ، Tiktok ، Facebook یا اینستاگرام است. که مشترک هستند که خدمات رایگان باشند.

اشتراک Spotify شما اکنون هزینه بیشتری برای شما خواهد داشت

اگر مشترکی برای Spotify دارید ، این یک خبر بد برای کیف پول شماست. پلت فرم جریان موسیقی باعث افزایش قیمت های حق بیمه خود می شود.

تبلیغات ، محتوای شما در زیر ادامه می یابد

پلت فرم پخش موسیقی Spotify در روز دوشنبه ، 24 ژوئیه ، افزایش قیمت بسته های حق بیمه آن اعلام شد. در حال حاضر با 9.99 یورو ، اشتراک شخصی به 10.99 یورو در هر ماه افزایش می یابد. واقعاً جای تعجب ندارد ، شرکت سوئدی که قبلاً ابراز تمایل کرده است تا قیمت های خود را به سمت بالا تجدید نظر کند. بسته Duo همچنین قیمت خود را از 12.99 تا 14.99 یورو در ماه مشاهده می کند. بسته خانواده همان سرنوشت را پشت سر می گذارد: اکنون 17.99 یورو در برابر 15.99 یورو قبل از آن است. دومی به شش حساب در همان خانه دسترسی می دهد.

“”برای ادامه نوآوری ، ما قیمت های حق بیمه خود را در تعداد مشخصی از بازارها در سراسر جهان تغییر می دهیم. این به روزرسانی ها به ما کمک می کند تا همچنان به طرفداران و هنرمندان روی سیستم عامل ما ارزش ارائه دهیم“این پلتفرم را در یک بیانیه مطبوعاتی توضیح می دهد. در کل ، بیش از 50 کشور تحت تأثیر این سیاست ، از جمله فرانسه قرار دارند.

با لکه بینی کردن

با لکه بینی کردن

Spotify یک پلت فرم پخش موسیقی پخش کننده است که به شما امکان می دهد به موسیقی ، رادیو و پادکست های نامحدود یا بدون اشتراک (با تبلیغات) یا با اشتراک گوش دهید.

 • بارگیری ها: 1144
 • تاریخ انتشار: 09/21/2023
 • نویسنده: Spotify ab
 • مجوز: مجوز رایگان
 • دسته بندی ها: موسیقی
 • سیستم عامل: Android ، Google Chrome Extension ، Linux ، Service Online ، Windows XP/Vista/7/8/11 ، iOS iPhone/iPad/Apple Watch ، MacOS
 • اندروید
 • پسوند Google Chrome
 • لینوکس
 • سرویس آنلاین
 • ویندوز XP/Vista/7/8/10
 • iOS iPhone / iPad / Apple Watch
 • سیستم عامل مک

Spotify 200 میلیون مشترک در خدمات حق بیمه خود و 500 میلیون کاربر فعال در هر ماه ادعا می کند. این پلتفرم از قدم در Deezer و Apple Music پیروی می کند ، که قیمت آنها را در پایان سال 2022 نیز افزایش داده است.

رقابت شبکه های اجتماعی

در حالی که سیستم عامل های جریان قیمت های خود را به سمت بالا می چرخند ، پس از پیروزی مخاطبان خود با قیمت های تهاجمی ، باید با یک تهدید جدید روبرو شوند. براساس مطالعه ای که اخیراً توسط شرکت تحمل شرکت منتشر شده است ، مصرف شبکه های اجتماعی توسط افراد 18-24 ساله زمان صرف شده برای آنها ، چه فیلم (SVOD) و چه موسیقی را کاهش می دهد. بیش از یک از دو جوان اعلام می کنند که به دلیل مصرف آنها در شبکه های اجتماعی ، زمان کمتری را برای خدمات فرهنگی دیجیتالی پرداخت شده می گذرانند.

براساس گزارش اخیر فدراسیون بین المللی صنعت آوایی (IFPI) ، 32 ٪ از مصرف موسیقی اکنون در YouTube ، Tiktok ، Facebook یا اینستاگرام است. که مشترک هستند که خدمات رایگان باشند.

این افزایش قیمت نباید با توجه به زمینه اقتصادی ، موارد را تسهیل کند. “”تنش در بودجه خانواده های برجسته ، داوری ها بین اشتراک های خانه گرفته می شود و مکانی که آنها به طور کلی در هزینه های اوقات فراغت اشغال می کنند. افزایش قیمت ها افزایش می یابد ، و درک “ارزان” از این خدمات زیر سوال می رود“هشدار به شرکت تحلیل.

تبلیغات ، محتوای شما در زیر ادامه می یابد

تمام اخبار دیجیتالی را در Google News دنبال کنید

همه چیز افزایش می یابد ، حتی قیمت اشتراک حق بیمه Spotify شما: در اینجا قیمت های جدید وجود دارد !

تعجب ! Spotify (همچنین) قیمت های خود را از جمله در اروپا افزایش می دهد.

ارسال شده در 24 ژوئیه 2023 در ساعت 10 A.M

ژوئیه در Spotify

 • به زودی ، قیمت Spotify می تواند بیش از 10 یورو در ماه باشد
 • گروه سوئدی می تواند با یک دلار/یورو پیشنهاد حق بیمه Spotify خود افزایش یابد
 • به اندازه کافی برای جمع آوری بیش از 200 میلیون دلار اضافی

چند سال است که خدمات اشتراک مورد علاقه ما به طور مرتب افزایش قیمت ها را تجربه کرده اند. ما می توانیم Netflix را البته استناد کنیم ، اما همچنین دیزنی+، بدون اینکه اخیراً سرویس Xbox Game Pass را فراموش کنیم ، که قیمت های آن مجدداً مورد ارزیابی قرار گرفته است (با امتیاز اضافی یک پیشنهاد اصلی جدید). در آینده نزدیک ، این Ogre Spotify است که به نوبه خود قیمت های خود را باد می کند ، حتی اگر اطلاعات هنوز توسط شخص علاقه مند رسمی رسمی نشده باشد.

به روز رسانی : از زمان انتشار مقاله ، Spotify تنظیم قیمت اشتراک در فرانسه را تأیید کرده است ، در اینجا آنها

• پیشنهاد حق بیمه شخصی – 10.99 یورو/ماه
• پیشنهاد دوتایی حق بیمه – 14.99 یورو در ماه
• پیشنهاد خانواده حق بیمه – 17.99 یورو در ماه
• پیشنهاد دانشجویان حق بیمه – 5.99 یورو در ماه

از امروز ، مشترکین ایمیلی دریافت می کنند که توضیح می دهد از طرف آن چه معنی دارد.

Spotify ، برای چند دلار دیگر

بنابراین ، طبق گزارش اخیر از مجله ی وال استریت, غول Spotify قصد دارد قیمت اشتراک ماهانه خود را در ایالات متحده با یک دلار افزایش دهد. به این ترتیب ، قیمت اشتراک بدون تبلیغات از 9.99 دلار به 10.99 دلار در ماه در ایالات متحده کاهش می یابد. Spotify باید این اعلامیه را هفته آینده انجام دهد ، اما در ابتدا فقط برای بازار آمریکا.

با این حال ، هنوز طبق WSJ ، این افزایش قیمت به سرعت بر سایر نقاط جهان تأثیر خواهد گذاشت. اگر گروه اسکاندیناوی تاکنون توانسته است قیمت پیشنهاد حق بیمه خود را زیر 10 € در ماه در ماه داشته باشد ، این باید خیلی سریع تکامل یابد.

از این رو ، بنابراین ، لازم است که برای ادامه استفاده از پیشنهاد Spotify Premium و تمام مزایای آن ، تقریباً 10.99 یورو در ماه هزینه کنید. بدیهی است ، این یک تغییر تاریخی برای پخش موسیقی خواهد بود ، با پایان این سد تعرفه روانی که می تواند به سرعت منجر به دیگران شود ، به خصوص در کنار رقابت.

به یاد بیاورید که Apple Music قبلاً با 10.99 یورو در ماه نمایش داده می شود ، در حالی که Qobuz یا پخش صوتی فرانسوی از 12.50 یورو در ماه (برای تعهد 12 ماهه) ارائه می شود).

در ابتدای سال ، Spotify برنامه بزرگی را برای کاهش نیروی کار خود اعلام کرده بود ، با وجود رشد شدید در تعداد کاربران ، حدود 600 موقعیت در سراسر جهان. در آغاز سال ، غول موسیقی آنلاین سوئد بیش از 200 میلیون مشترک مشترک داشت و این افزایش آینده باید به گروه اجازه دهد تا سرانجام راه خود را برای سودآوری پیدا کند.

در واقع ، علی رغم یک پایگاه کاربر بیش از 500 میلیون ، این گروه (بین ژانویه و مارس) از دست دادن 156 میلیون یورو ، به ویژه در بازسازی هزینه ها و هزینه های اجتماعی متهم شد.

با لکه بینی کردن

در همان موضوع

خبر بد ، Deezer قیمت های خود را افزایش می دهد: جزئیات
چگونه Spotify پادکستور را نرم می کند
وقتی صداهای سفید دشمن Spotify می شوند
چرا قیمت اشتراک جریان موسیقی شما افزایش می یابد (به خصوص در Deezer)
استفان هوبرت گفت:

سلام ، من نامه خود را با Spotify Object به اشتراک می گذارم: تأمل در مورد افزایش اشتراک های Subtify Madame ، آقا ، پس از اعلامیه شما در مورد افزایش اشتراک Spotify ، می خواهم مشاهدات و نگرانی های خود را در مورد تأمین کنندگان محتوای جریان در حال رشد بیان کنم تا افزایش یابد قیمت های ماهانه آنها. در گذشته ، هک کردن موسیقی گسترده بود ، عمدتا به دلیل قیمت بالای CD ها و وینیل ها ، که برخلاف عرضه فعلی پخش موسیقی ، دسترسی به یک کتابخانه بزرگ موسیقی را دشوار کرده است. ظهور موسیقی پخش شده با ارائه دسترسی به بسیاری از عناوین با قیمتی جذاب ، روش مصرف موسیقی را متحول کرده است ، بنابراین به جلوگیری از هک کردن کمک می کند. با این حال ، با گذشت سالها ، اشتراک ها به تدریج افزایش یافته و از آنچه که ما به عنوان یک قیمت مناسب برای خدمات ارائه شده می دانیم شروع می شود. اگرچه شما به توسعه خدمات جدید اشاره می کنید ، لازم به ذکر است که پیشنهاد فعلی برای اکثر کاربران ، که بیش از همه امکان لذت بردن از موسیقی مورد علاقه خود را به دنبال دارند ، رضایت بخش است. مشکل دیگر در این واقعیت نهفته است که همه تأمین کنندگان افزایش مشابهی را اعمال می کنند ، که وقتی همه اشتراک های خود را اضافه می کنیم می توانند بیش از حد شوند. این وضعیت را می توان با اعتبارات مصرف مبدل جذب کرد. من می خواهم به شما در مورد عواقب احتمالی چنین رویکردی هشدار دهم ، زیرا برخی از کاربران می توانند با هزینه های اشتراک بسیار بالا بازدارند ، و این می تواند باعث بازگشت به هک کردن موسیقی شود. در پایان ، من شما را ترغیب می کنم که در مورد این که چگونه این افزایش ها می تواند بر مشتریان وفادار شما تأثیر بگذارد ، فکر کنید. حفظ قیمت های معقول و عادلانه نه تنها پایگاه مشترک شما را حفظ می کند ، بلکه همچنان به طور مؤثر در برابر هک کردن مبارزه می کند. با هم ، ما می توانیم به یک محیط موسیقی دیجیتال شکوفا و پایدار کمک کنیم.