چگونه می توان از Spotify با فرهنگ بهره مند شد – اشتغال ، اطلاعات و اخبار عبور ، نحوه داشتن Spotify با گذر از فرهنگ?

چگونه می توان با گذر از فرهنگ Spotify

Contents

اول از همه ، اشتراک شخصی وجود دارد که در هر ماه 9.99 یورو است ، اشتراک Duo Premium که در هر ماه 12.99 یورو است ، اشتراک خانواده Spotify که در هر ماه 15.99 یورو است و در نهایت اشتراک دانشجویی که ارزانترین است (اما شما باید واجد شرایط) یعنی 4.99 یورو در هر ماه.

چگونه می توان با گذر از فرهنگ از Spotify بهره مند شد

گذر فرهنگ خدماتی است که توسط دولت فرانسه ارائه می شود و هدف آن ارائه جوانان 18 تا 30 ساله و همچنین ذینفعان RSA دسترسی رایگان ، کاهش قیمت و قیمت های ویژه برای فعالیت های فرهنگی است. این فعالیت ها شامل کنسرت ها ، موزه ها ، گالری ها و مسافرت های فرهنگی است. به عنوان بخشی از گذر فرهنگ ، جوانان و ذینفعان RSA همچنین می توانند از دسترسی به محتوای سرگرمی مانند پخش موسیقی و فیلم و همچنین پیشنهادات در مورد کتاب ها بهره مند شوند.

نحوه ثبت نام در گذرگاه فرهنگ ?

برای استفاده از مزایای ارائه شده توسط فرهنگ گذر و دسترسی به پلت فرم Spotify ، ابتدا باید ثبت نام کنید. برای انجام این کار ، به وب سایت Culture Pass بروید و روی دکمه “به ما بپیوندید” کلیک کنید. سپس فرم ثبت نام را پر کنید ، سپس روی “اعتبارسنجی” کلیک کنید. سپس برای تأیید ثبت نام خود یک ایمیل دریافت خواهید کرد. پس از دریافت دریافت ، شما آماده استفاده از مزایای خدمات هستید.

مزایای Spotify با گذر از فرهنگ

Pass Culture با افزودن پلت فرم Spotify به روز شده است ، بدین ترتیب دسترسی به افزونه های پادکست های موسیقی و پادکست های جوان و RSA را ارائه می دهد. مزایای Spotify شامل موارد زیر است:

  • دسترسی رایگان به ویژگی های حق بیمه ، که شامل گوش دادن نامحدود به موسیقی و پادکست با کیفیت بالا ، بدون تبلیغات است.
  • دسترسی به قیمت های کاهش یافته یا ویژه در مورد مزایای اضافی که Spotify ارائه می دهد ، به ویژه تخفیف در اشتراک ها.
  • امکان ایجاد و به اشتراک گذاری لیست های خواندن با دوستان خود.
  • امکان صرفه جویی در موسیقی و پادکست ها برای گوش دادن آفلاین.

ویژگی های حق بیمه Spotify

پس از ثبت نام در گذرگاه فرهنگ ، به ویژه به ویژگی های حق بیمه ارائه شده توسط Spotify دسترسی خواهید داشت:

  • گوش دادن نامحدود موسیقی و پادکست ها بدون تبلیغات و بدون وقفه.
  • امکان صرفه جویی در موسیقی و پادکست ها برای گوش دادن آفلاین.
  • لیست های خواندن ساخته شده سفارشی برای گوش دادن به راحتی آهنگ ها مطابق مخاطبان و ترجیحات شخصی خود.
  • جستجوی پیشرفته برای یافتن راحت تر آنچه را که به دنبال آن هستید.
  • امکان خواندن آهنگ از سایر دستگاه ها در همان شبکه.

قیمت ها ، تخفیف ها و سایر معاملات خوب با گذر از فرهنگ

جوانان و ذینفعان RSA همچنین از قیمت های سودمندتر در اشتراک های حق بیمه و سایر پیشنهادات Spotify با گذر فرهنگ بهره مند می شوند. پیشنهادات حق بیمه شامل دسترسی به هزاران عنوان در تمام دستگاه های شما است. همچنین می توانید از تخفیف ها و برنامه های خوب در اشتراک های Spotify Premium ، Spotify Family و Spotify Duo و همچنین تخفیف در محصولات تفریحی و صوتی بهره مند شوید.

نحوه استفاده صحیح از گذرگاه فرهنگ با Spotify ?

پس از ثبت نام در گذرگاه فرهنگ ، لذت بردن از پلتفرم Spotify بسیار آسان است. به سادگی برنامه را بارگیری کنید ، به حساب خود وصل شوید و عضویت خود را در گذرگاه فرهنگ تأیید کنید. سپس به ویژگی های حق بیمه ارائه شده توسط Spotify دسترسی خواهید داشت و از کاهش قیمت محصولات صوتی و سرگرم کننده ارائه شده بهره مند می شوید.

نتیجه

پاس فرهنگ اخیراً با افزودن سرویس پخش صوتی Spotify غنی شده است. این سرویس منحصر به فرد به جوانان و ذینفعان RSA دسترسی رایگان ، کاهش قیمت و قیمت ویژه برای ویژگی های حق بیمه Spotify ارائه می دهد. با گذر از فرهنگ ، می توانید نه تنها عناوین ، پادکست ها و لیست های خواندن را گوش دهید ، بلکه می توانید از تخفیف ها و معاملات خوب در اشتراک ها و محصولات صوتی و سرگرم کننده ارائه شده توسط Spotify بهره مند شوید. ثبت و بهره مندی از دسترسی به Spotify و مزایای آن با گذر از فرهنگ بسیار آسان است.

مقالات نسبی:

درباره نویسنده

من یک کارآفرین وب هستم. مدیر وب و ناشر وب سایت ، من در تکنیک های تحقیق اطلاعاتی در اینترنت با هدف دستیابی به اطلاعات بسیار بیشتر برای کاربران اینترنت تخصص داشتم. اگرچه تمام تلاش ها برای اطمینان از صحت اطلاعات در این سایت انجام شده است ، ما نمی توانیم هیچ تضمینی ارائه دهیم یا مسئولیت هرگونه خطایی را بر عهده بگیریم. اگر متوجه خطایی در این سایت شدید ، ما از شما سپاسگزاریم که با استفاده از مخاطب گزارش دهید: Jmandii <> yahoo.fr (جایگزین <> توسط @) و ما تلاش خواهیم کرد تا در اسرع وقت آن را اصلاح کنیم. با تشکر

در سایت جستجو کنید ..

با پیشنهادات منتشر شده در Pole-Emploi مشورت کنید.خط.
در صورت وجود اشکال ، صفحه مرورگر خود را دوباره فعال کنید (بالا سمت چپ)

چگونه می توان با گذر از فرهنگ Spotify ?

چگونه می توان با گذر از فرهنگ اشتراک موسیقی گرفت ?

? نحوه دسترسی به پیشنهاد آنلاین ? در گذر از فرهنگ خود ، از صفحه تأیید رزرو ، روی دکمه “دسترسی به پیشنهاد آنلاین” کلیک کنید. ? مراقب باشید با کلیک بر روی دکمه “I Access” و این ، حتی اگر در حال حاضر یک حساب کاربری با شریک زندگی ما دارید ، به صفحه از Pass Pass خود دسترسی پیدا کنید.

چگونه می توان اشتراک Deezer را با گذر از فرهنگ داشت ?

نحوه فعال کردن کد Deezer ? پس از دریافت کد Deezer خود ، از طریق این لینک خاص به حساب Deezer و بین کد وصل شوید: Deezer.com/fr/passculture اگر هنوز حساب Deezer ندارید ، ثبت نام کنید.

چگونه 3 ماه Spotify رایگان دریافت کنیم ?

برای استفاده از آن ، کافی است به وب سایت رسمی Spotify بروید و روی Take Take the Thin the Three Three Three Three Three Meep در صفحه اصلی کلیک کنید. به عنوان یک یادآوری ، Spotify اخیراً فعالیت های خود را متنوع کرده است ، که با راه اندازی پادکست های ویدیویی در فرانسه در ژوئیه 2022 مشهود است.

چگونه حساب دانشجویی داشته باشیم ?

برای بهره مندی از این پیشنهاد دانشجویی پریمیوم Spotify ، بسیار ساده است. فقط 2 شرط لازم است تا از این پیشنهاد بهره مند شوید ، یعنی: شما باید دانشجویی باشید که در یک موسسه آموزش عالی معتبر ذکر شده است ، شما نباید قبلاً Spotify Premium را امتحان کرده اید.

عبور فرهنگ از 15 به 18 سالگی نحوه استفاده از آن ، ثبت نام ، پرداخت ، چه چیزی برای خرید ? آموزش و پاسخ.

40 سوال مرتبط پیدا کنید

نحوه پرداخت کمتری به Spotify ?

اول از همه ، اشتراک شخصی وجود دارد که در هر ماه 9.99 یورو است ، اشتراک Duo Premium که در هر ماه 12.99 یورو است ، اشتراک خانواده Spotify که در هر ماه 15.99 یورو است و در نهایت اشتراک دانشجویی که ارزانترین است (اما شما باید واجد شرایط) یعنی 4.99 یورو در هر ماه.

نحوه داشتن یک حساب حق بیمه Spotify بدون پرداخت ?

مراحل زیر را دنبال کنید تا به صورت رایگان در Spotify ثبت نام کنید: به صفحه وب Spotify بروید: https: // www.با لکه بینی کردن.com/fr/، روی دکمه “بارگیری Spotify Free” کلیک کنید ، با آدرس ایمیل یا حساب فیس بوک خود ثبت کنید.

چگونه می توان 1 ماه Spotify را دریافت کرد ?

این پیشنهاد آزمایشی رایگان به مدت 60 روز فقط یک بار معتبر است. اگر در یک سرویس حق بیمه یا نامحدود مشترک شده اید ، یا اگر از 30 روز یا 60 روز قبل از پیشنهاد آزمایشی رایگان استفاده کرده اید ، نمی توانید از این پیشنهاد آزمایشی رایگان 60 روزه بهره مند شوید.

چه کسی بهترین بین Deezer و Spotify است ?

هر دو دسترسی نامحدود به موسیقی مورد علاقه خود و همچنین طیف گسترده ای از عناوین موجود را ارائه می دهند. اگر Deezer یک کتابخانه با 73 میلیون عنوان داشته باشد ، Spotify با بیش از 70 میلیون آهنگ به عقب می رسد.

قیمت اشتراک Spotify چقدر است ?

با توجه به شرایط کلی ما پیشنهاد دهید. فقط اشتراک شخصی. 9.99 یورو در ماه.

آیا می توانم با گذر از فرهنگ رایانه ای بخرم ?

کتابهای مدرسه و پاراسکولور ، لوازم جانبی سازهای موسیقی و تجهیزات رایانه ای (رایانه ، تلفن و غیره) توسط گذرگاه فرهنگ پشتیبانی نمی شوند.

نحوه پرداخت دیزنی به علاوه با گذر از فرهنگ ?

بدون نتفلیکس ، دیزنی یا آمازون

این انتخاب بی اهمیت نیست. در واقع ، وزارت فرهنگ می خواست سیستم عامل های فرانسوی را در اولویت برجسته کند. به همین دلیل ، همانطور که در نمایشگاه سؤال مشخص می کند ، “Netflix ، Amazon Prime Video ، Hulu و Disney + واجد شرایط برای گذر از فرهنگ نیستند.»»

نحوه استفاده از 100 یورو گذر از فرهنگ ?

?️ می توانید 100 یورو در کالاهای دیجیتال هزینه کنید.

اگر یک پیشنهاد آنلاین در برنامه Pass Culture (موسیقی در جریان ، فیلم بر روی تقاضا ، مطبوعات آنلاین ، بازی های ویدیویی آنلاین و غیره وجود دارد.) شما علاقه مند هستید ، می توانید آن را از طریق برنامه خریداری کنید ، یک کد دریافت خواهید کرد که به شما امکان می دهد از پیشنهاد بهره مند شوید.

چگونه می توان 500 € عبور از فرهنگ داشت ?

برای استفاده از آن ، دانشجویان باید در سایتی که برای این منظور ایجاد شده است ثبت نام کنند. پس از بررسی صلاحیت آنها ، 500 یورو اعتبار داده می شود و ذینفع باید برنامه را از طریق تلفن همراه خود بارگیری کند. پیشنهادات واقع در نزدیکی محل آن به آن ارائه می شود.