کسب درآمد با لیست های پخش Spotify – برای ارزیابی موسیقی ، Spotify Dedup – پرداخت می شود – به طور خودکار آهنگ های مضاعف را از کتابخانه Spotify خود حذف کنید

آهنگ های دوتایی را از کتابخانه Spotify خود حذف کنید

آنچه را که هواداران نامشخص در مورد Spotify Dedup در مورد خرید قهوه برای من فکر می کنند ، بخوانید.

انجام دادن پول از شما لیست پخش

برای گوش دادن و انتقاد از موسیقی پرداخت می شود

ما به شما پرداخت می کنیم تا آهنگ ها را گوش دهید و انتقاد کنید. اگر آنها را دوست دارید ، می توانید آنها را به یکی از سایت های لیست پخش خود اضافه کنید. برای تبدیل شدن به یک متصدی ، شما باید یک سایت لیست پخش با پیروان ارگانیک واقعی در Spotify داشته باشید.

متصدیان واجد شرایط به عنوان لیست پخش می توانند در هر بررسی آهنگ 15 دلار درآمد کسب کنند .

پرداختهای فوری

در هر زمان درخواست پرداخت کنید ، ما آن را مستقیماً در حساب بانکی شما انجام می دهیم.

از هنرمندان مستقل حمایت کنید

با بیان نظر خود در مورد موسیقی خود به هنرمندان و هنرمندان جدید در ساخت کمک کنید

موسیقی جدید را کشف کنید

موسیقی جدید هنرمندان مستقل را برای لیست های پخش خود کشف کنید

به یک نگهدارنده تأیید شده از لیست پخش تبدیل شوید

عضو جامعه شکوفایی ما بیش از 1000 متصدی لیست پخش شوید .

متصدی شدن

شنوندگان فعال
رشد طبیعی

متصدیان لیست پخش

چگونه کار می کند
به شبکه ما بپیوندید
درخواست ها توسط تیم ما برای تأیید مورد بررسی قرار می گیرند

بررسی آهنگ

ما برای شما آهنگ می فرستیم تا مطابق با ژانرهای لیست پخش شما مورد بررسی قرار گیرد .

پرداخت می شود و لیست های خود را توسعه دهید

برای امتحان برای امتحان پرداخت می شود زیرا لیست های شما توجه را به خود جلب می کند.

سوالات متداول

پاسخ متداول ترین سؤالاتی را که از محافظه کاران لیست پخش پرسیده می شود پیدا کنید .

متصدی چیست ?

متصدی شخصی است که یک سایت لیست پخش Spotify را با تعداد زیادی از دنبال کننده ها مدیریت کرده و مدیریت می کند.

چگونه می توانم به عنوان یک نگهدارنده درآمد کسب کنم ?

اگر شما یک سایت لیست پخش Spotify را که تمام نیازهای ما را برآورده می کند ، مدیریت می کنید ، می توانید برای ارزیابی موسیقی هنرمندان مستقل پرداخت کنید.

چگونه متصدی می شوید ?

اگر تمام الزامات را برآورده کردید ، می توانید با ارسال فرم درخواست ، مجری شوید تا محافظه کار در آدرس های تبلیغاتی شوید .

امروز کشف موسیقی جدید را شروع کنید.

متصدی شدن

فشار لیست پخش فشار

کلیه نام ها و آرم های اشخاص ثالث ، از جمله Spotify ، Tiktok و آرم های مربوطه آنها در این سایت مارک های تجاری صاحبان مربوطه هستند. فشار لیست پخش توسط این اشخاص ثالث تأیید نمی شود یا به آنها وابسته است. استفاده از این نام ها ، آرم ها و مارک ها فقط برای اهداف شناسایی است و دلالت بر تأیید یا وابستگی ندارد.

آهنگ های دوتایی را از کتابخانه Spotify خود حذف کنید.

Spotify Dedup لیست های خواندن و آهنگ های ضبط شده حساب Spotify شما را پاک می کند. آسان و سریع است.

با Spotify ارتباط برقرار کنید

جستجو و حذف

dedup لیست های خواندن و آهنگ های ضبط شده خود را بررسی کنید کتابخانه Spotify شما. هنگامی که Dedup کپی را پیدا کرد ، می توانید آنها را از لیست پخش در لیست پخش حذف کنید.

بر

Dedup فقط حذف می شود آهنگ دوتایی, ترک بقیه لیست خواندن و مجموعه آهنگهای ضبط شده دست نخورده.

متن باز

می توانید نگاهی بیندازید کد منبع در GitHub. این برنامه وب از Spotify Web API برای مدیریت لیست های خواندن و قطعات ثبت شده کاربر استفاده می کند.

در اینجا چیزی است که کاربران می گویند

آنچه را که هواداران نامشخص در مورد Spotify Dedup در مورد خرید قهوه برای من فکر می کنند ، بخوانید.

“خیلی ممنون ، روز من را نجات دادید!! پس از یک Deezer Deezer »Spotify که مهره رفت ، با لیست پخش با هزاران نسخه از تقریباً 10 ساله آفرینش لیست پخش به پایان رسید. شما واقعاً یک نرم افزار خدمات فوق العاده کارآمد و خالص درست کردید! خیلی ممنون :-)! »

وی گفت: “این یک برنامه وب کامل کامل برای لیست های پخش عظیم من و برای یک موسیقی عالی عالی و عاشق سبک های مختلف موسیقی بود. تو وقت زیادی برای من صرفه جویی کردی. »

“برنامه وب بسیار مفید برای لیست های پخش HIGE من. عاشقشم! »

“با تشکر از شما برای اختصاص لیست پخش Spotify من در چند ثانیه ، چه اختراع بزرگی! ���� “

“کار خوب در این مورد! بسیار جالب است که بدانید شخص دیگری می فهمد که این مجموعه باید تصفیه شود

“این دقیقاً همان چیزی است که من نیاز داشتم. خیلی خوشحالم که افراد دیگری در آنجا هستند که معتقدند یک لیست پخش خوب نه تنها باید از آن استفاده شود بلکه مانند یک پایگاه داده رفتار شود و مرتباً نگه داشته شود. »

“Spotify چندین بار لیست پخش را گول زد و گول زد. حذف دستی یک کار هرکول بود. Googled “نسخه های پخش شده را از لیست پخش Spotify حذف کرد.”Dedup آمد. کاملاً کار کرد. متشکرم. »

“من تمام وقت استفاده می کنم! ای کاش Spotify به طور مداوم به شما اجازه اضافه کردن dupes را نمی دهد ، بنابراین از مهندسین مانند شما که مشکلات آنها را برای کاربر برطرف می کنند تشکر می کنم 🙂 “

“زندگی من را مدیون حذف Dupe شما هستید. با عبور از 10K آهنگ ها به صورت دستی یک کابوس بود. : ‘) “

“از شما متشکرم که پس از بازگشت از Apple Music ، تمیز کردن لیست های پخش Spotify من را بسیار آسان و بدون درد کردید! »

“هر ماه از این استفاده کنید. مشتاقانه منتظر دیدن پروژه بعدی خود هستم. »

“شما سردرد عظیم را نجات داده اید. متشکرم! »

شوهر ناامید رودا

“فقط برنامه وب Spotify Dedup خود را کشف کرده اید. چه وقت پس انداز! جهان A درمان ، متشکرم. بنابراین ، من کمترین کاری را که می توانم انجام دهم این است که برای شما مقداری قهوه بخرم تا قدردانی خود را از تلاش های شما و به اشتراک گذاری کار خود نشان دهم. »

“چقدر خلاص شدن از شر آهنگ های تکراری در لیست های پخش سالهاست که سالهاست. این خیلی وقت من را صرفه جویی کرد و کمتر از دقیقه طول کشید تا Dupes را از بین ببرد. خیلی ممنونم! »

“باورنکردنی! این یک مشکل عظیم را حل کرد که من را برای همیشه برطرف کرد (3000 ترانه در یک لیست پخش به تنهایی خود را کپی کرده بودند! cmon spotify) شما آقا یک افسانه هستید! »

“شما شگفت انگیز هستید ، از یاب آهنگ تکراری خود برای خلاص شدن از 312 اشتباه در لیست پخش من استفاده کرده اید ، روزها برای یافتن آنها می کردم”

“من فقط برنامه وب dedup spotify شما را کشف کردم و بسیار جذاب است. توصیه کنید به همه #Spotify کاربران! »

“روشی که سالهاست کد Dedup Spotify خود را تهیه می کنید. امروز ، من تصمیم گرفتم که چیزهای دیگر شما را بررسی کنم. حیرت آور! نمی توانم باور کنم که کشف آن طولانی شد “

“با تشکر از Spotify de-dup! بسیار مفید و بسیار آسان برای استفاده “

سوالات متداول

این برنامه وب چه کاری انجام می دهد ?

Spotify Dedup با شناسایی و حذف آهنگ های دوتایی در لیست های خواندن و آهنگ های ضبط شده به شما کمک می کند تا کتابخانه های موسیقی خود را در Spotify تمیز کنید.

چگونه این ابزار کپی ها را پیدا می کند ?

این ابزار مطابق با شناسه ترانه ها ، عنوان ، هنرمند و شباهت مدت زمان کپی را پیدا می کند. این کپی هایی را که برنامه Spotify پیدا نمی کند مشخص می کند.

چگونه این ابزار بهتر از تشخیص تکراری Spotify است ?

همان آهنگ می تواند چندین شناسه در Spotify چه در همان نسخه یا در چندین مورد داشته باشد. Spotify فقط مطابق با شناسه آهنگ ، نسخه های تکراری را هشدار می دهد ، در حالی که این ابزار همچنین کپی ها را با توجه به شباهت عنوان ، هنرمند و مدت زمان تشخیص می دهد.

هنگامی که کپی ها پیدا می شوند ، چه آهنگ هایی حذف می شوند ?

Dedup اولین آهنگ را در گروهی از آهنگ های دوتایی نگه می دارد و بقیه را حذف می کند.

آیا داده های من با این برنامه وب ایمن است ?

بله ، این برنامه وب هیچ اطلاعات کاربر را در سرورهای خود ذخیره نمی کند. او فقط به حداقل مجموعه مجوزهای لازم برای درمان کتابخانه شما نیاز دارد.

این برنامه وب به چه مجوزهایی نیاز دارد ?

این برنامه وب از سرویس تأیید اعتبار Spotify برای دسترسی به آهنگ های ضبط شده و لیست های خواندن شما در کتابخانه خود استفاده می کند.

این ابزار چگونه آزمایش شد ?

این ابزار توسط هزاران کاربر که از سال 2014 از آن برای شناسایی نسخه های کپی در میلیون ها لیست خواندن استفاده کرده اند ، آزمایش شده است.

آیا این ابزار می تواند نسخه های تکراری را در چندین لیست خواندن حذف کند ?

این ابزار می تواند کپی ها را در تمام لیست های پخش یک کتابخانه شناسایی و حذف کند ، اما نسخه های یک آهنگ را در چندین لیست پخش تشخیص نمی دهد.

چگونه می توانم مجوزهای اعطا شده به این برنامه وب را لغو کنم ?

کاربران می توانند مجوزهای اعطا شده به این برنامه وب را در حساب Spotify شما ، در بخش “برنامه ها” لغو کنند.

آیا این ابزار با سایر خدمات پخش موسیقی کار می کند?

نه ، این ابزار فقط با Spotify کار می کند و از API Spotify Web برای شناسایی و حذف نسخه های کپی در کتابخانه شما استفاده می کند.

انجام شده با ♥ به jmperrez ��‍�� · به کد موجود در github · با خرید یک قهوه از پروژه پشتیبانی کنید ☕ · کشف موزیکال ��

نحوه ورود به لیست های پخش Spotify ?

چگونه می توان لیست های پخش Spotify را وارد کرد؟ لیست پخش های تحریریه ، لیست پخش الگوریتمی ، لیست های پخش سوم یا لیست های پخش مستقل

لیست های پخش Spotify ، نحوه ورود به آن ? 27 آوریل, دوریان پررون, بنیانگذار Groover ، با اینستاگرام به طور زنده به طور زنده مانو فرسون -بنیانگذار برچسب G-Major Records ، که به ویژه جریان مشترک!t ، لیست پخش (دوباره) هنرمندان بلژیکی را کشف کنید – برای اولین بار کارگاه نکات مربوط به Groover ! در برنامه: روشها و بهترین نکات ما ! این یک لحظه عالی بود ، ما کاملاً احساس کردیم – آنقدر که زندگی 2 ساعت به طول انجامید … اما چگونه می توان در برابر اصرار دوباره به شما و همیشه نکات بیشتر مقاومت کرد

قبل از اینکه برای شما توضیح دهید که چگونه وارد لیست های پخش Spotify شوید ، بدانید که وجود دارد سه نوع:

  • لیست های پخش تحریریه : یک هنرمند می تواند آهنگ جدید خود را به تیم تحریریه Spotify از Spotify برای هنرمندان ارسال کند.
  • لیست های پخش الگوریتمی : لیست های پخش شده توسط الگوریتم های Spotify.
  • لیست های پخش شخص ثالث یا تولید شده توسط کاربر لیست های پخش مستقل یا لیست های پخش : لیست های پخش افراد خارج از Spotify – این می تواند شما یا من باشد – که موفق شده اند تعداد مشترکین لیست های پخش خودشان را چاق کنند.

Spotify یک پلت فرم موسیقی سوئدی است که خدمات موسیقی پخش صوتی آنلاین را ارائه می دهد. این امکان را به کاربران می دهد تا با توجه به سلیقه موسیقی خود آهنگ ها و هنرمندان جدیدی را کشف کنند, با تشکر از الگوریتم های توصیه شخصی. Spotify با داشتن کتابخانه بزرگ موسیقی پخش شده ، به یک پلت فرم پخش بسیار محبوب با انواع دوستداران موسیقی تبدیل شده است. علاوه بر گوش دادن به پخش موسیقی ، Spotify همچنین گزینه های بارگیری و پخش مداوم را برای پادکست ها و فیلم ها ارائه می دهد.

لیست های پخش Spotify راهی عالی برای کشف موسیقی جدید است و یک فضای موسیقی شخصی ایجاد کنید. آنها می توانند بر اساس ژانرهای مختلفی مانند Soul ، Funk ، Pop-Rock ، Reggae یا RAP ساخته شوند و تقریباً به رادیو یا یک Webradio گوش می دهند. ما می توانیم خود را اضافه کنیم آهنگ های مورد علاقه برای ایجاد لیست خواندن از بازدیدهای مورد علاقه ما.

با انتخاب قطعات مختلف ژانرها مانند الکترو ، رقص یا حتی موسیقی الکترونیکی ، می توان لیست های پخش موضوعی را برای یک عصر یا یک رویداد خاص ایجاد کرد.

پخش موسیقی در سالهای اخیر بیشتر و بیشتر محبوب بوده و سیستم عامل هایی مانند SoundCloud اما مهمتر از همه Spotify امکان دسترسی به انتخاب گسترده ای از موسیقی های مختلف و ژانرهای موسیقی را فراهم می کند. می خواهید نوستالژی را تجربه کنید ? به آهنگهایی که کودکی یا بزرگسالی ما را نشان می دهند گوش دهید. می خواهید موج جدید رپ فرانسوی را کشف کنید ? یک لیست پخش نیز برای آن وجود دارد.

به طور خلاصه ، لیست های پخش Spotify یک رسانه اساسی برای گوش دادن به موسیقی به روشی عملی و شخصی است. آنها به شما امکان می دهند موسیقی جدید را کشف کرده و یک فضای موسیقی سازگار با سلیقه ها و خواسته های ما ایجاد کنید.

1. استراتژی جهانی برای پخش سیستم عامل ها و استراتژی سفر

موسیقی لحظه یک منبع غیرقابل توصیف برای کشف و لذت است ، و خدمات پخش مانند Spotify در آنجا وجود دارد تا به ما در حرکت در آن کمک کند. با داشتن کتابچه راهنمای کاربر ساده و بصری خود ، با انتخاب یک لیست پخش شخصی سازی شده آسان است خرد, با صرفه جویی در آنها در کتابخانه موسیقی ما یا کشف صداها و ملودی های جدید.

Spotify طیف گسترده ای از ژانرهای موسیقی را ارائه می دهد ، از هیپ هاپ تا پانک از طریق بلوز یا قوم. تمام موسیقی ، با شروع از هنرمندان مشهور با جهانی یا وارنر و بازدیدهای اساسی آنها, تا هنرمندان کوچک Indés در توخالی دست شما هستند. سرویس جریان امکان کشف هنرمندان جدید و غوطه ور شدن خود را در شیارها و صداهای التقاطی فراهم می کند ، این واقعاً ابزاری است که همه احترام به خود نمی تواند اتفاق بیفتد.

با استفاده از Spotify Premium ، می توان از ویژگی های حتی پیشرفته تر مانند امکان بارگیری آهنگ برای گوش دادن به موسیقی بدون اتصال به اینترنت یا ایجاد لیست خواندن مشترک با دوستان بهره مند شد.

به اختصار, Spotify یک سرویس جریان ضروری است گوش دادن به موسیقی به روشی عملی و شخصی. این پلتفرم با انتخاب گسترده ای از ژانرها ، به شما امکان می دهد موسیقی جدید را کشف کنید و بنابراین لیست های پخش را با سلیقه ها و خواسته های ما ایجاد کنید.

اول از همه ، شما باید تحریک کنید تعهد افرادی که به شما گوش می دهند, طرفداران خود را در اطراف پروژه خود جمع کنید با تشکیل واقعی تیم سفیر . این بدیهی است که از طریق شبکه های اجتماعی (اینستاگرام ، فیس بوک ، توییتر و غیره می گذرد.) بلکه توسط خبرنامه ها ، تجارت ، کنسرت و موارد دیگر.

طرفداران خود را در اطراف پروژه موسیقی خود جمع کنید تا شانس بیشتری داشته باشید

استادیوم نهایی پایه فن

شما قصد دارید یک آهنگ را بیرون بیاورید ? سفر خود را انجام دهید. حداقل کار را شروع کنید 4 هفته قبل , استراتژی خود را توسعه دهید ، Playlisters را از قبل پیدا کنید ، آهنگ خود را به تیم های سرمقاله Spotify از طریق Spotify برای هنرمندان بکشید ، و یک جمع کنید تیم سفیر در اطراف پروژه خود به طوری که همه آنها آهنگ شما را در D -Day مرتبط می کنند ! همچنین فکر کنید زمان سنجی : شاید یک فصل یا یک روز هفته به خصوص باشد ?

در Spotify ، همه اینها با Spotify برای پروفایل هنرمندان شروع می شود. برای تکمیل آن یک دقیقه از دست ندهید و نمایه خود را جذاب کنید – عکس ، زندگی نامه و غیره. همچنین می توانید مشورت کنید آمار شما برای درک مخاطبان خود. مطمئن شوید که شنوندگان شما در Spotify برای شما مشترک هستند زیرا باعث دسترسی به آن می شود لیست پخش رادار از مسافرتها ؛ یک بار دیگر جایی است که تیم سفیران شما مداخله می کنند. همچنین می توانید طرفداران خود را در دسترس قرار دهید لینک پیش ذخیره قبل از انتشار آهنگ شما.

�� نوک کوچک : اطمینان حاصل کنید که توزیع آهنگ شما در سیستم عامل های جریان حداقل 7 روز (ایده آل 3-4 هفته) قبل از انتشار آماده است. برای ایستادن از میلیون ها عنوان که بر روی سیستم عامل پخش شده و یک لیست پخش را ادغام می کند, خود را آماده کنید جیب , توضیح خلاقانه عنوان وت با ساختن “زمین” خروج خود به ناشران Spotify از طریق Spotify برای هنرمندان بیش از 7 روز قبل از تاریخ انتشار ، قطعه شما به طور خودکار در رادارهای لیست پخش مشترکان شما قرار می گیرد. اگر این کار را کمتر از 7 روز قبل انجام دهید ، Spotify آن را تضمین نمی کند.

در Spotify ، منظم بودن آهنگ های جدید پاداش می گیرد. اگر هر 2 ماه یک آهنگ بیرون می روید, الگوریتم Spotify کمی تقویت می کند .

چیز دیگری ، دریغ نکنید لیست های پخش خود را ایجاد کنید , این باعث تقویت هویت شما در Spotify می شود.

شما هم می توانید رادیویی را از آهنگی ایجاد کنید که شبیه شما باشد . هرکسی می تواند این نوع رادیو را ایجاد کند. این مانند یک لیست پخش است که بر اساس سبک یک قطعه ساخته شده است. شما قادر خواهید بود که نه آهنگ خود را دیده و نشنید و طرفداران هنرمندانی را که شبیه شما هستند جذب کنید. از یک هنرمند در حال ظهور که هنوز رادیوهای ایجاد شده از عنوان خود ایجاد نکرده است ، شانس بیشتری برای جذب شنوندگان داشته باشد.

لیست های پخش Spotify - رادیوهای ایجاد شده از

لیست های پخش Spotify – رادیوهای ایجاد شده از یک آهنگ

2. کلید: لیست های پخش شخص ثالث یا لیست پخش مستقل !
مخاطبان تقویت و دسترسی به درب لیست های پخش الگوریتمی و سرمقاله Spotify

  • نحوه یافتن لیست پخش سوم – یا مستقل – لیست پخش جالب ?
  1. برو مشخصات هنرمندانی که در هر ماه بین 1000 تا 50،000 شنونده دارند – به خصوص “هنرمندان مشابه” شما.
  2. به “ارائه” ⇒ “طرفداران آن را نیز دوست دارند” بروید
  3. در “درباره” → کشف شده در ..
  4. هنگامی که لیست های پخش را که بیشترین جریان را برای آنها به ارمغان می آورید ، مواردی را که توسط Spotify ایجاد نشده اند ، هدف قرار دهید و ممکن است فرصتی برای ادغام نیز داشته باشید !

نمونه هایی از لیست های پخش Spotify که در آن ساحل پاستل ظاهر شد

نمونه هایی از لیست های پخش Spotify که در آن ساحل پاستل ظاهر شد

  • نحوه ورود به لیست های پخش Spotify -Portify سوم – یا لیست پخش مستقل ?

گوش دادن به موسیقی هنرمندان مورد علاقه خود در نامحدود ، خارج از خط یا نه ، امروز به یک رفلکس تبدیل شده است. این تجربیات موسیقی که تقریباً به Webradios توجه می کنند ، یک بردار قوی توجه به موسیقی شما است ! وقتی موسیقی می گذارید ، همیشه وقت ندارید که صداهای زنجیر را در دست داشته باشید ، به خصوص وقتی گوش دادن به موسیقی لحظه به دوستان است. در این لحظات همیشه به سمت لیست های پخش می رویم. از آنجا که بخشی از آن بسیار زیاد است ، جایی که شما سه گزینه را ارائه می دهید ، که بدیهی است تجمعی برای قرار دادن شانس در کنار شما است:
�� مستقیماً با لیست پخش ها تماس بگیرید, اگر آنها را در فیس بوک ، اینستاگرام یا استفاده از روش جستجوی فوق پیدا کردید
�� استفاده کنید شیار ؛ بازیکنان فعال بیشتری روی سکو وجود دارد و مطمئناً در کمتر از 7 روز جواب می دهید.
�� اگر تو داری شما خودتان یک لیست پخش ایجاد کرده اید, شما می توانید یک ارائه دهید مبادله را در لیست پخش قرار دهید با یک متصدی لیست پخش Spotify دیگر. اگر او هم یک هنرمند باشد ، همه برنده می شوند, همبستگی !

شیار را امتحان کنید

3. چرا ادغام لیست های پخش Spotify مهم است ?

لیست های پخش به طور فزاینده ای برای توسعه هنرمندان مهم هستند, زیرا آنها به آنها اجازه می دهند تا خود را برای مخاطبان گسترده تری بشناسند و حرفه خود را توسعه دهند. در واقع ، سیستم عامل های جریان ، مانند Spotify ، به وسیله اصلی برای کشف هنرمندان جدید و مصرف موسیقی تبدیل شده است. الگوریتم های این سیستم عامل ها آهنگ ها را با توجه به سلیقه هر کاربر توصیه می کنند ، به این معنی که اگر یک آهنگ در یک لیست پخش محبوب گنجانده شود ، می توان برای تعداد زیادی از افراد توصیه کرد. این می تواند به ویژه برای یک هنرمند در حال توسعه که سعی می کند خود را بشناسد و در صنعت موسیقی نام خود را بسازد مفید باشد.

علاوه بر این ، لیست های پخش را می توان توسط وبلاگ های موسیقی ، دی جی ها یا حتی طرفداران ایجاد کرد ، که می تواند به پخش موسیقی یک هنرمند به یک مخاطبان هدفمندتر. به عنوان مثال ، اگر یک هنرمند در حال توسعه یک سبک موسیقی داشته باشد که بخشی از صحنه indie باشد ، می تواند برای او مفید باشد که در یک لیست پخش موسیقی ایندی ایجاد شده توسط یک وبلاگ موسیقی یا یک دی جی شناخته شده در این رسانه گنجانده شود. این می تواند به او اجازه دهد تا به مخاطبی برسد که از این نوع موسیقی قدردانی کند و تمایل بیشتری به پیروی از تکامل حرفه خود دارد.

سرانجام ، قرار گرفتن در لیست پخش می تواند به عنوان در نظر گرفته شود نشانه شناخت برای یک هنرمند در حال توسعه ، که می تواند اعتبار خاصی به او بدهد و او را بر روی آن قرار دهد رادار صنعت موسیقی. اگر یک هنرمند در حال توسعه موفق به قرار گرفتن در یک لیست پخش محبوب شود ، این می تواند اعتبار سنجی استعداد و موسیقی او در نظر گرفته شود ، و این می تواند به او کمک کند تا توجه برچسب ها ، مدیران و بوکرها را به خود جلب کند.

لیست های پخش هستند یک وسیله قدرتمند برای اینکه هنرمندان در حال توسعه باشند تا خود را در صنعت موسیقی شناخته و خود را ادعا کنند. آنها به آنها اجازه می دهند تا به مخاطبان گسترده تری برسند ، موسیقی خود را با مخاطبان هدفمند پخش کنند و به عنوان هنرمندان با استعداد و معتبر شناخته شوند.

4. Groover می تواند به شما در ورود به لیست پخش Spotify کمک کند

لیست های پخش امروز به لطف رونق موسیقی آنلاین به طور فزاینده ای محبوب هستند. آنها به شما اجازه می دهند به موسیقی کوچک گوش دهید به روشی عملی و شخصی, بسته به سلیقه ها و ترجیحات آن.

بسیاری از سرویس های موسیقی آنلاین وجود دارند که لیست پخش نامحدود را ارائه می دهند ، مانند سیستم عامل های پخش مانند Spotify یا Apple Music. نوا ، موو ، رادیو سرگرم کننده ، RFM ، فرانسه اینتر و سایر RTL فقط باید خوب باشند ، اکنون می توانیم رادیو خود را ایجاد کنید. به خصوص که ما می توانیم موسیقی همه ژانرها را از طریق Disco گرفته تا Techno از طریق Rnn’b ، Rock یا لاتین قرار دهیم.

آنها می توانند توسط خود کاربران یا توسط برچسب ها و آهنگسازان موسیقی ایجاد شوند. آنها می توانند موضوعی باشند ، مانند لیست پخش موسیقی Chill یا موسیقی لاتین ، یا مبتنی بر یک هنرمند خاص ، مانند لیست پخش بانوی گاگا یا ژان ژاک گلدمن.

بنابراین لیست های پخش یک سرویس موسیقی بسیار کاربردی است که به شما امکان می دهد به لطف بسیاری از سیستم عامل های پخش و ایستگاه های رادیویی آنلاین ، به موسیقی به روشی شخصی و نامحدود گوش دهید. آنها طیف گسترده ای از ژانرها و هنرمندان را ارائه می دهند ، آنها راهی آسان برای یافتن موسیقی جدید و حمل و نقل ملودی ها و سایر آزمایش های صوتی هستند که به طور کلی موسیقی اجازه می دهد. به همین دلیل است که شما با در نظر گرفتن جدی در استراتژی سفر خود ، ضربه ای برای بازی جدی دارید ، ایده حضور در لیست پخش.

برای این, شیار واسطه کامل است ، به شما امکان می دهد مستقیماً با آنها تماس بگیرید نمایشنامه های نمایشنامه و شانس ادغام خود را افزایش دهید لیست های پخش Spotify. این متصدیان لیست پخش 7 روز فرصت دارند تا در مورد Groover به شما پاسخ دهند و آهنگ خود را بپذیرند یا نه.

لیست پخش دوز روزانه - Groover

لیست پخش Lymu Spotify - Groover

اینجا بازپرداخت کارگاه زنده ما در اینستاگرام, ما امیدواریم که هیچ چیز مانع از ورود شما به لیست های پخش Spotify نشود ! ما خیلی سریع برای یک مستقیم جدید در اینستاگرام و یک موضوع جدید به شما می گوییم ، از عضویت در حساب اینستاگرام خود دریغ نکنید تا آن را از دست ندهید

برای مشاوره بیشتر در مورد لیست های پخش ، ما راهنمای هنرمندان و متصدیان لیست پخش را توصیه می کنیم که نسخه دوم آنها در اوت 2021 منتشر شد �� لیست پخش سخت سخت کار کنید