پیش بینی های Spotify برای آهنگ تابستان من را از بین می برد – The Verge ، نحوه بررسی من در Spotify و Apple Music | وبلاگ LANDR

چگونه من در Spotify و Apple Music بررسی شدم

که در خفه کردن, ما باید در حالی که می توانیم مهمانی کنیم. در حالی که کنگره در حال ترک است. ما سزاوار یک “باشگاه باشگاه” بهتر از یک آهنگ با کتی پری هستیم ، و به طور ضعیف ستاره پاپ دیگری را که در این باشگاه تعلق ندارد ، نادیده گرفتیم و ما سزاوار این هستیم که تصور کنیم که اژدها یک چیز است ، که من تا الان بیشتر داشتم. ما سزاوار پاپ آخرالزمان واقعی یا قطبی آن برعکس هستیم-رمانتیسم جدی با محوریت مغز آخرین پیشنهاد کارلی رائه جپسن-. اگر ما از کندریک لامار لیاقت چیزی داریم لعنت کردن. این “ترس” یا “عشق” است ، و خدای من ، چه مشکلی با همه کسانی که به دو تک آهنگ عالی تابستانی لانا دل ری اجازه می دهند در گوشه و کنار نشسته و گرد و غبار جمع می کنند? این تقصیر Spotify نیست ، اما فهرست پاپ تابستانی 2017 واقعاً می تواند از چند قهرمان استفاده کند.

پیش بینی های Spotify برای آهنگ تابستان من را بیرون می کشد

Spotify پیش بینی های “رسمی” خود را برای آهنگ تابستان امروز صبح منتشر کرد ، و صادقانه بگویم ، فکر نمی کنم این عادلانه باشد که باید 15 مورد از آنها را انتخاب کند. اگر 15 بار تلاش کند ، هر کسی می تواند آهنگ تابستان را حدس بزند!

این آهنگ ها با استفاده از ترکیبی جذاب از علمی فنی موج موج انتخاب شدند. با توجه به بیانیه مطبوعاتی ، هر آهنگ با “ضربه زدن به بینش های کارشناسان جنسیت و روند آن ، تجزیه و تحلیل داده های جریان آن ، و در نظر گرفتن عواملی مانند عملکرد آهنگ در نمودارها ، در لیست های کلیدی Spotify ، و نحوه عملکرد آن به مرور زمان انتخاب شده است.»

Spotify همچنین “در Buzz در رسانه های اجتماعی” واقع شده است ، بنابراین من مطمئن نیستم که چگونه ما به لیست زیر رسیدیم بدون اینکه به این واقعیت که جاستین بیبر می گوید بد ، اسپانیایی جعلی در مسیر شماره 1 در مسیر ایالات متحده در حال حاضر. من کاملاً مطمئن هستم که مردم فقط از آن متنفر هستند.

به هر حال ، بعد از اینکه Spotify 15 آهنگ را انتخاب کرد که به احتمال زیاد راه خود را به سمت جمجمه خود در ماه اوت به وجود آورد ، هر کدام را با وضعیت تابستانی که برای آن عالی است ، برچسب گذاری کرد – با استثناء خفیف خنده دار دو آهنگ آینده و لیل اوزی ورت ، که برچسب گذاری شده است فقط با اطلاعاتی که آنها آهنگ های رپ هستند. اشاره شد!

 • “این آهنگ [دو emoji fire] است”: “دروغگو بد” توسط سلنا گومز
 • آهنگ مهمانی: “نوار آن پایین” توسط لیام پین شاهکار. کواوو
 • The Lounging by the Pool: “I’m One” توسط DJ Khaled Feat. جاستین بیبر ، Quavo ، Chance The Rapper و Lil Wayne (همچنین یک انتخاب فیلم اخیر در آن آستانه!)
 • The My Summer Fling یک آهنگ فاجعه است: “Crying in the Club” توسط Camila Cabello
 • آهنگ بازیابی آفتاب سوختگی: “درمان” توسط لیدی گاگا
 • اصلی ترین سفر جاده ای: “هیچ چیز نگه ندارد” من به عقب “توسط شاون مندز
 • Ultimate Club Banger: “Swish Swish” توسط Katy Perry Feat. نیکی میناژ
 • The Rap Cut: “Mask Off” توسط Future
 • تاریک و طوفانی: “رعد و برق” توسط Imagine Dragons
 • تمرین تابستانی: “DNA” توسط کندریک لامار
 • آهنگ Lazing Summer: “دست های آهسته” توسط نیل هوران
 • The Globetrotter: “Despacito” (Remix) توسط Luis Fonsi ، Daddy Yankee Feat. جاستین بیبر
 • سفر سفر به ساحل: “Malibu” توسط مایلی سایرس
 • این آهنگ با یک پیام مهم: “1-800-273-8255” توسط Logic Feat. السیا کارا ، خالد
 • بهترین گزینه تله: “Xo Tour LLIF3” توسط Lil Uzi Green

اما این چیزی است که بیشتر این آهنگ ها برای آن مناسب هستند: بیرون راندن. با این حال ، برای وام یک جمله دارد, گریه در باشگاه. اولین آهنگ لیام پین به عنوان یک هنرمند انفرادی یکی از بدترین چیزهایی است که من تا به حال در زندگی ام شنیده ام ، و این از طرف کسی است که حتی پس از مقایسه خودش با Tyga سعی در ایمان به او دارد. با کار در لیست ، من شک دارم که ما (به عنوان یک گونه) قادر به تفکیک نیال هوران ، یک فرشته کامل از عشق و کنجکاوی روشن و فکری هستیم ، یا به هیچ وجه خواهد بود. به همین ترتیب ، موسیقی انفرادی پس از یک او فقط هر ما را کمی می کند ، مثل اینکه الکل غلات خالص یا خیره شدن به خورشید را خیره کنیم.

“Malibu” به عنوان آهنگی که تحت اجبار نوشته شده و اجرا شده است ، به من اعتصاب می کند ، و من واقعاً نمی خواهم در مورد چقدر بد شاون مندس صحبت کنم زیرا آخرین باری که من از 500 تهدید مرگ در اینترنت دریافت کردم. هر ترانه ای با السیا کارا و خالد ، بت های یک نسل جدید از نوجوانان که من بخشی از آن نیستم و نمی توانم کاملاً با آن ارتباط داشته باشم ، فقط Gooi است که باعث می شود احساس کنم که به مرگ نزدیک هستم.

که در خفه کردن, ما باید در حالی که می توانیم مهمانی کنیم. در حالی که کنگره در حال ترک است. ما سزاوار یک “باشگاه باشگاه” بهتر از یک آهنگ با کتی پری هستیم ، و به طور ضعیف ستاره پاپ دیگری را که در این باشگاه تعلق ندارد ، نادیده گرفتیم و ما سزاوار این هستیم که تصور کنیم که اژدها یک چیز است ، که من تا الان بیشتر داشتم. ما سزاوار پاپ آخرالزمان واقعی یا قطبی آن برعکس هستیم-رمانتیسم جدی با محوریت مغز آخرین پیشنهاد کارلی رائه جپسن-. اگر ما از کندریک لامار لیاقت چیزی داریم لعنت کردن. این “ترس” یا “عشق” است ، و خدای من ، چه مشکلی با همه کسانی که به دو تک آهنگ عالی تابستانی لانا دل ری اجازه می دهند در گوشه و کنار نشسته و گرد و غبار جمع می کنند? این تقصیر Spotify نیست ، اما فهرست پاپ تابستانی 2017 واقعاً می تواند از چند قهرمان استفاده کند.

(“دروغگو بد” فراگیر است. اگر لیست در آنجا متوقف شده بود ، یک لیست عالی بود.)

بهترین آهنگ تابستانی همان آهنگ است که پمپ می شود ، خواه آن را دوست دارید یا نه ، از هر پنجره اتومبیل در ایالات متحده به مدت سه ماه کامل. Spotify ، به اعتبار خود ، جرات نمی کند حدس بزند که ممکن است باشد. ما به زودی خواهیم فهمید.

سه هفته تا تابستان ، لطفاً ادامه دهید!

چگونه من در Spotify و Apple Music بررسی شدم

چگونه من در Spotify و Apple Music بررسی شدم

بررسی هرگز ساده تر نبوده است. در اینجا نحوه انجام آن آورده شده است !

بعد از سالها صرف ایجاد قطعات در استودیو و ارسال طرح ها در اینجا و آنجا ، سرانجام تصمیم گرفتم که توزیع موسیقی خودم را بسازم.

من به آهنگ خود تسلط دارم ، اطلاعات خود را اطلاعات می کنم و جلد آلبوم خود را بارگیری می کنم. من روی “ارسال” کلیک کردم ، من تأیید شدم و این همه چیز بود ! آهنگ من ، در فضای یک لحظه ، در Spotify ، iTunes ، Apple Music ، Deezer و بسیاری از سیستم عامل های موسیقی دیگر بود.

عالی ! اکنون چه خبر است ? من می خواهم بتوانم عکس خود را تغییر دهم ، بیوگرافی خود را تغییر دهم و نحوه نمایش در این سیستم عامل ها را کنترل کنم. این مانند SoundCloud نیست که فقط باید به آن وصل شوید ، بر روی ویرایش کلیک کنید و انجام شده است !

نگه داشتن دست خود در اطلاعات آنلاین بسیار مهم است زیرا نشان می دهد که شما فعال هستید ، طرفداران شما را به ارمغان می آورد و نمایه شما را برجسته می کند. این همچنین راهی برای بیشتر طرفداران خود است.

چگونه انجامش بدهیم ? آیا شما بررسی می کنید !

اگر فقط موسیقی خود را توزیع کرده اید ، باید تعجب کنید که چگونه ادامه دهید. در اینجا نحوه بررسی من در Spotify و Apple Music و نحوه کنترل پروفایل های هنرمندم آورده شده است.

چرا بررسی می شود ?

این همه هیجان در اطراف این نشان های آبی کوچک چیست ?

نشان “تأیید شده” از خودش صحبت می کند: من مشروع هستم ، برچسب کیفیت دارم ، من در وسط توسط افراد بررسی شدم و اینجا موسیقی من است !

برای گفتن حقیقت ، تأیید همیشه برای هنرمندان نوظهور خیلی عادلانه نبوده است. در یک زمان ، شما به تعدادی از گوش دادن یا پیروان نیاز دارید تا ثابت کنید که ارزش دریافت نشان Sacrosanct را دارید. و همه ما می دانیم که به دست آوردن این 250 هوادار اول چقدر دشوار است ..

خوشبختانه ، همه چیز اخیراً تغییر کرده است. Spotify فهمید که لازم است شفاف تر بودن و ارائه همه هنرمندان به همان ابزارها برای کنترل پروژه های خود.

این چیزی است که تأیید به شما دسترسی می دهد:

 • با تغییر عکس نمایه یا جزئیات دیگر ، پروفایل های هنرمند خود را تغییر دهید
 • با ارسال لیست های پخش ، تاریخ تور یا برخی از اخبار به طرفداران خود وصل شوید
 • آمار دریافت کنید و ایده ای در مورد اینکه چه کسی به پخش موسیقی شما گوش می دهد و در چه مکان هایی گوش می دهید
 • با ظاهر مشروعیت بیشتر در یک لیست پخش ظاهر می شود

بنابراین در اینجا نحوه انجام این کار پس از توزیع موسیقی خود (انجام این کار قبل از کار نیست !) به منظور به دست آوردن این نشان معروف آبی:

Spotify هنرمند پروفایل خود را پیاده کنید

شما فقط می توانید ادامه دهید Spotify برای هنرمندان و بر روی “دریافت دسترسی” کلیک کنید.

این می تواند زمان بیشتری از آنچه که بی حوصلگی شما نمی خواهد (چند روز یا حتی یک هفته) طول بکشد ، اما هنگامی که آنها بررسی کردند که شما چه کسی هستید ، در نهایت می توانید به پروفایل خود دسترسی داشته باشید.

در اینجا آنچه تأیید شده به شما امکان می دهد در Spotify انجام دهید:

 • عکس هنرمند خود را به روز کنید
 • انتخاب یک هنرمند را اضافه کنید (آخرین توزیع شما به عنوان مثال)
 • یک لیست پخش به پروفایل هنرمند خود اضافه کنید
 • با آمار خود مشورت کنید: تعداد شنونده ها ، کشورها و شهرهایی که موسیقی شما پخش می شود و غیره.

به پروفایل هنرمند Apple Music خود دسترسی پیدا کنید

حتی اگر این روند کمی گیج کننده باشد ، من با تماس مستقیم با پشتیبانی فنی اپل موفق شدم اطلاعات را پیدا کنم.

ادامه دادن Apple Music Connect (با Connect یا Itunes Connect اشتباه گرفته نشود !) برای ادعای پروفایل هنرمند Apple Music خود. پس از آن:

 1. اکنون روی ثبت نام کلیک کنید
 2. روی درخواست دسترسی کلیک کنید
 3. با Apple ID خود ارتباط برقرار کنید
 4. روی + در گوشه بالا سمت چپ کلیک کنید
 5. اطلاعات را پر کرده و ارسال کنید.

حدود یک هفته طول می کشد تا بررسی شود.

آنچه در Apple Music بررسی می شود به شما امکان می دهد انجام دهید:

 • صوتی ، فیلم ، عکس و ایده ها را با طرفداران خود به اشتراک بگذارید
 • لیست های پخش ، آلبوم ها ، کلیپ های ویدیویی یا آهنگ های مورد علاقه خود را با طرفداران خود از Apple Music به اشتراک بگذارید

در Apple Music ، یک طرفدار کسی است که موسیقی شما را خریداری می کند یا آن را به کتابخانه خود اضافه می کند.

هرکسی می تواند محتوایی را که در Connect بارگیری می کنید ، حتی در Apple Music برای Android مشاهده و بخوانید.

به عنوان یک هنرمند ، برای ارسال در صفحه خود نیازی به اشتراک موسیقی اپل ندارید. اما شما فقط می توانید از طریق iPhone ، iPad ، iPod Touch (از طریق برنامه Apple Music) یا Mac (از iTunes) منتشر کنید.

در اینجا یک راهنمای اپل وجود دارد که نحوه بارگیری محتوای طرفداران Apple Music خود را توضیح می دهد.

برای به روزرسانی ارگانیک هنرمند خود در نمایه موسیقی Apple ، در این آدرس با AMG تماس بگیرید: خوشحال.موسیقی@rovicorp.کم

نشان ? این کار تمام شده است !

خوشبختانه ، فرآیند تأیید اکنون برای همه ما قابل دسترسی است.

این بدان معنی است که وقتی موسیقی خود را توزیع می کنید ، به پروفایل هنرمند خود در Spotify و Apple Music دسترسی دارید.

این امکان را به شما می دهد تا عکس های خود را تغییر دهید ، لیست های پخش مورد علاقه خود را منتشر کرده و با طرفداران خود تماس بگیرید.

نشان آبی مهر تأیید است که شما را قانونی می کند ، حتی اگر ما, ما قبلاً می دانستیم که شما هستید. بنابراین اکنون بررسی شوید و از توزیع موسیقی خود سود کسب کنید!

کمک سریع و روشنگری و همچنین مشاوره تبلیغاتی ، ابزارها و نکات و توزیع بیش از 100 سیستم عامل جریان موسیقی هنگام تهیه آهنگ های خود با LANDR. یک آهنگ را بیرون بیاورید.

Cyrille Symphorien دو عشق در زندگی دارد: موسیقی و IPA ، اما به خصوص موسیقی. نویسنده در لندر. LinkedIn // توییتر Cyrsym.

هیچ مقاله ای از وبلاگ LANDR از دست ندهید