من Spotify vs Deezer ، پخش موسیقی – Buz Steeve ، Spotify یا Deezer را آزمایش کردم? بهترین مقایسه! | LinkAband ©

Spotify یا Deezer? بهترین مقایسه

Contents

مسلماً Spotify یک گزینه دوتایی حق بیمه مقرون به صرفه و دسترسی به قیمت های کاهش یافته به Hulu و Showtime را ارائه می دهد ، اما با Deezer ، ویژگی های بیشتری از جمله دسترسی به هزاران ایستگاه رادیویی و صدای کیفیت CD دریافت می کنید.

من Spotify vs Deezer ، پخش موسیقی را آزمایش کردم

من Spotify vs Deezer ، پخش موسیقی - Buz Steeve را آزمایش کردم

گوش دادن به موسیقی در دهه های اخیر بسیار تکامل یافته است. زمان خرید سی دی ، سوابق وینیل یا کاست به پایان رسیده است. شما حتی نیازی به خرید بارگیری دیجیتال ندارید. امروزه ، فقط برای یک سرویس پخش موسیقی ثبت نام کنید و به تمام موسیقی مورد نیاز خود در دستگاهی که در جیب شما ، تلفن شما وجود دارد ، دسترسی داشته باشید.

امروز ، با پخش موسیقی که به تدریج جایگزین دیسک ها و وینیل ها می شود ، بسیاری از کاربران اینترنت در انتخاب بین پیشنهاد حق بیمه Deezer و آن از Spotify مشکل دارند. آیا باید طرفدار دومی باشیم ? من با مقایسه گام به گام پیشنهادات اصلی آنها به این سؤال پاسخ خواهم داد تا در پایان ، هر کاربر بتواند بهترین راه حل را برای وضعیت خودش کشف کند.

بنابراین من به مدت 6 ماه دو رهبر در جریان موسیقی در بازار در فرانسه ، یعنی Deezer vs Spotify را آزمایش کردم. من عاشق کار در موسیقی در خانه در خانه یا فضای همکار هستم. به طور کلی ، من در دو مورد به موسیقی گوش می دهم: وقتی من تنها هستم ، فقط برای خلاقیت و در دفتر ، وقتی همکاران پر سر و صدا هستند و داستانهای خود را از یک عصر بیش از حد کم آب می گویند.

محبوبیت جریان موسیقی

دیسک ها و وینیل ها با روش جدیدی برای مصرف موسیقی جایگزین شده اند: پخش. دو بازیکن اصلی بازار پیشنهادات مشابهی را در پخش موسیقی ارائه می دهند ، یعنی Deezer vs Spotify.

میلیون ها عنوان در این سیستم عامل ها موجود است تا حتی به صورت آفلاین ، چه از طریق تلفن همراه و چه در رایانه ، گوش داده شود.

Deezer پیشنهادات

پیشنهاد Deezer Premium شامل تعهد با قیمت ثابت (11 یورو در هر ماه) است و شامل ویژگی های خاص مختلف مانند کیفیت بالاتر صدا (صوتی فضایی) ، مشاهده کلیپ های موسیقی ، دسترسی نامحدود به بیش از 53 میلیون عنوان ، لیست های پخش با توجه به سلیقه موسیقی شما ، خواندن مداوم به لطف برنامه تلفن های هوشمند ، بارگیری رایگان آهنگ های مورد علاقه برای گوش دادن به آنها به صورت آفلاین و یک حساب چند کاربر برای به اشتراک گذاشتن خدمات با حداکثر 6 عضو اضافی.

پیشنهادات Spotify

پیشنهاد Spotify Premium همچنین شامل تعهد و قیمت ثابت (10 یورو در هر ماه). کاربران همچنین از کیفیت صوتی بالاتر (حداکثر 320 کیلوبیت بر ثانیه) بهره مند می شوند ، یک مؤلفه کامل کاتالوگ موسیقی در دسترس بیشتر در حدود 50 میلیون عنوان -برای ایجاد لیست های پخش خود ممکن است -، خواندن آفلاین از طریق برنامه موبایل ، ویژگی های بهتر نیز به عنوان یک حالت اتصال که به دوستان اجازه می دهد از همان دستگاه به همان آهنگ ها دسترسی پیدا کنند.

چه پیشنهادی مناسب ترین نیازهای من است ?

قیمت و قیمت

هم پیشنهاد حق بیمه Deezer و هم Spotify Premium با قیمت ثابت 9.99 یورو در هر ماه در دسترس است. با این حال ، شما برای چندین کاربر برای یک حساب واحد ، به طور کلی حدود 15 یورو در ماه ، اشتراک های “خانواده” دارید.

مزایا و مضرات Deezer و Spotify چیست ?

مزایای Deezer Premium:

 • کتابخانه موسیقی با کیفیت: Deezer Premium یک کتابخانه موسیقی با کیفیت ، از جمله آهنگ های منحصر به فرد ، لیست های پخش ایجاد شده توسط کارشناسان موسیقی و دسترسی به هنرمندان و آلبوم های نادر ارائه می دهد. بلکه پادکست با کیفیت.
 • کیفیت صدای بالا : Deezer Premium کیفیت صدای بالایی را ارائه می دهد ، که برای شنوایی ها ایده آل است.
 • مشاوره شخصی: Deezer Premium با توجه به عادات گوش دادن به شما مشاوره شخصی را ارائه می دهد ، که به شما امکان می دهد آهنگ ها و هنرمندان جدید را کشف کنید.
 • بارگیری موسیقی: نسخه ممتاز Deezer به شما امکان می دهد موسیقی را برای خواندن آفلاین بارگیری کنید ، که برای سفر یا مناطق بدون اتصال اینترنتی عملی است.

مزایای Spotify Premium:

 • بدون تبلیغات: نسخه حق بیمه Spotify حاوی تبلیغات نیست ، که به شما امکان می دهد بدون وقفه از موسیقی خود لذت ببرید.
 • کیفیت صدا بهبود یافته: نسخه ممتاز Spotify کیفیت صدای برتر را ارائه می دهد ، که برای شنیداری ها ایده آل است.
 • دسترسی به همه ویژگی ها: نسخه حق بیمه Spotify به شما امکان دسترسی به تمام ویژگی ها ، از جمله خواندن آفلاین ، خواندن تصادفی و خواندن تمام آهنگ های موجود در کاتالوگ موجود در کاتالوگ موجود در کاتالوگ در کاتالوگ را می دهد.
 • بارگیری موسیقی: نسخه ممتاز Spotify به شما امکان می دهد موسیقی را برای خواندن آفلاین بارگیری کنید ، که برای سفر یا مناطق بدون اتصال اینترنتی عملی است.

مضرات Deezer:

 • گرانتر از Spotify: Deezer کمی گرانتر از Spotify برای نسخه Premium است ، که می تواند برای کسانی که به دنبال صرفه جویی در هزینه هستند ، یک اشکال باشد.
 • مشکلات قابلیت اطمینان: برخی از کاربران مشکلات قابلیت اطمینان در مورد برنامه Deezer مانند خطاها و اشکالات را گزارش کرده اند.

مضرات Spotify:

 • واسط: این یک نظر شخصی است ، اما من رابط Deezer را ترجیح می دهم.
 • مطالب: Deezer محتوای سرمقاله بیشتری (پادکست) متنوع تر ارائه می دهد.

امکانات:

 • با لکه بینی کردن دارای یک کتابخانه موسیقی بزرگتر ، با بیش از 70 میلیون آهنگ. او همچنین پادکست ها ، نمایش های رادیویی و محتوای اختصاصی را ارائه می دهد.
 • دره کیفیت صدای برتر را ارائه می دهد ، با گزینه های تا کیفیت FLAC بدون از دست دادن. همچنین ویژگی هایی مانند پخش آفلاین و بارگیری موسیقی را برای بدون اتصال ارائه می دهد.
 • با لکه بینی کردن در 93 کشور جهان موجود است ، در حالی که Deezer در بیش از 180 کشور جهان موجود است.
 • دره به لطف عملکرد “جریان” آن ، رویکرد شخصی تری نسبت به توصیه های موسیقی دارد ، که با توجه به ترجیحات موسیقی کاربر ، یک جریان شخصی ایجاد می کند.
 • با لکه بینی کردن ادغام بهتری با بازی ها دارد و یک برگه “بازی” اختصاصی در کاربرد خود دارد و تجربه بازی همهجانبه تری را ارائه می دهد.

به نظر من بهترین پیشنهاد چیست ?

مقایسه ای که جزئیات پلت فرم مربوطه را برای کمک به انتخاب بین Spotify یا Deezer در دسترس می کند ! این مهم است که هر کاربر برای مقایسه مزایا و مضراتی که توسط هر یک از سیستم عامل های جریان ارائه می شود ، به منظور یافتن خدماتی که متناسب با نیازهای آنها باشد ، مقایسه کند: قیمت ، قیمت ، کیفیت صدا ، در دسترس بودن عناوین ، ویژگی ها و اتصال مد.

پس از مطالعه پیشنهادات Deezer و Spotify ، مشخص است که بین این سیستم عامل ها تفاوت های قابل توجهی وجود دارد. اگرچه Deezer انواع بیشتری از مطالب را ارائه می دهد ، Spotify ویژگی های دیگری را برای بهینه سازی تجربه موسیقی شما ارائه می دهد. بنابراین همه با توجه به ترجیحات و نیازهای خود ، انتخاب را انجام می دهند. هرچه سرویس انتخاب شده باشد ، به لطف پیشنهاد حق بیمه ، شما از موسیقی بدون تبلیغات لذت می برید و با امکان بارگیری از تلفن هوشمند یا رایانه لوحی خود برای گوش دادن به عناوین مورد علاقه خود به صورت آفلاین اتصال اینترنت.

من شخصاً به دلیل خط سرمقاله وی و موارد انحصاری وی دیزر را انتخاب کردم. این طیف معمول از ویژگی ها ، از جمله لیست خواندن ، ایستگاه های رادیویی ، پادکست ها ، توصیه ها و جریان ، یک عملکرد موسیقی متن شخصی ، که در Deezer بسیار مؤثر است.

Spotify یا Deezer ? بهترین مقایسه !

این یک بحث اضافی است و یک جنگ تجاری همانطور که ما آنها را دوست داریم. از یک طرف حلقه ، هواداران سرسخت دستگاه Spotify ، از طرف دیگر شورشیان غیرقابل برگشت که علت Deezer را مطرح می کنند. با توجه به دامنه جهانی غیرقابل انکار ، کتابخانه محتوای عظیم و زیبایی شناسی زیبا ، به راحتی می توان فهمید که چرا Spotify اغلب به عنوان بهترین برنامه جریان پخش می شود ، اگر نه گزینه ممکن. اما Deezer یک حریف شایسته است و چیزهای زیادی برای ارائه ما و بیش از یک تور در کیف خود دارد. پس اینجاست مقایسه کامل بین Spotify و Deezer برای اینکه دریابید که در کدام پلتفرم ارزش سرمایه گذاری در پول شما را بسیار سخت دارد ! شما لرز دارید ? من هم همینطور…

Spotify یا Deezer؟ بهترین مقایسه!

Spotify یا Deezer ? بهترین مقایسه !

برخی این را می دانند ، محبوبیت Spotify اخیراً چند سکته مغزی انجام داده است. و خواستارترین طرفداران موسیقی شروع به جستجوی کمتر در معرض گزینه های بحث برانگیز می کنند.

برادر کوچک فرانسوی او ، دیزر ، بدون شک قوی ترین حریف او است. یک تهدید فزاینده جدی که ارائه می دهد استدلال های جدید شوک برای شنوندگان و نوازندگان. بنابراین من تصمیم گرفتم که دعوا را روی کاغذ بگذارم تا در نهایت بتوانیم به سؤال سوزان پاسخ دهیم: چه کسی بهترین است: Spotify یا Deezer ?

اول: کیست ?

Spotify چیست ?

Spotify یک سرویس پخش موسیقی سوئدی است که توسط دانیل اک و مارتین لورنتزون ساخته شده است. برای آن طراحی شده است مبارزه با هک کردن موسیقی و ارائه یک روش عملی برای گوش دادن به موسیقی. Spotify برای اولین بار در اروپا در سال 2008 راه اندازی شد و سپس در سال 2011 به یک میلیون مشترک رسید.

امروز ، Spotify یکی از محبوب ترین سرویس های پخش موسیقی و پادکست ها است. براساس گزارش مربوط به عملکرد Spotify در سه ماهه دوم سال 2021 ، این برنامه 22 ٪ رشد در تعداد کاربران فعال ماهانه و 20 ٪ رشد در تعداد مشترکین پرداخت را در مقایسه با سال گذشته ثبت کرده است.

 • موجود در 184 کشور جهان.
 • 406 میلیون کاربر.
 • +80 میلیون عنوان
 • +3.6 میلیون پادکست

Deezer چیست ?

Deezer یک است سرویس پخش موسیقی فرانسوی که اولین بازی خود را در آگوست 2007 انجام داد. این توسط دانیل مرولی و جاناتان بناسایا پس از بستن نسخه قبلی برنامه (وبلاگ Musik) در سال 2006 به دلیل مشکلات حق چاپ ساخته شد.

Deezer سپس بین سالهای 2009 تا 2013 رشد و گسترش سریع را تجربه کرد. در این زمان بود که دیزر برنامه اشتراک جدید خود را از جمله برنامه های جدید و برنامه های موبایل راه اندازی کرد. او با سرویس ارتباطات از راه دور فرانسوی Orange S با هم همکاری کرده است.داشتن., که بیشتر اشتراک های جدید را برای کاربرد افزایش داده است.

Deezer همچنین در این دوره در چندین کشور در اروپا ، آفریقا ، آسیا ، آمریکای جنوبی و خاورمیانه راه اندازی شد.

 • موجود در 188 کشور جهان.
 • 16 میلیون کاربر
 • +90 میلیون عنوان
 • +160،000 پادکست +32،000 رادیو

که هزینه ارزان ترین بین Deezer و Spotify را دارد ?

Spotify چقدر است ?

Spotify 4 پیشنهاد را پس از 1 ماه آزمایش رایگان ارائه می دهد: اشتراک حق بیمه با قیمت 9.99 یورو در ماه امکان دسترسی نامحدود به کاربران را فراهم می کند ، بدون تبلیغات و آفلاین. اشتراک دوتایی با قیمت 12.99 یورو در ماه در هر ماه به شما امکان می دهد 2 حساب مستقل داشته باشید. سرانجام ، اشتراک خانواده با قیمت 15.99 یورو در ماه در هر ماه حداکثر 6 حساب مستقل را فراهم می کند و به کنترل والدین و همچنین Spotify Kids دسترسی می دهد: یک برنامه جداگانه برای کودکان اختصاص داده شده است. توجه داشته باشید که یک دانش آموز فقط 4 می تواند دسترسی به حق بیمه داشته باشد.99 €/ماه اگر او اثبات تحصیل داشته باشد.

 • پاداش: مشترکان دانشجویی Spotify از کاهش دسترسی به قیمت به Hulu و Showtime Poolar Films Services بهره مند می شوند.

هزینه دیزر چقدر است ?

Deezer 3 پیشنهاد ارائه می دهد: اشتراک رایگان که به شما امکان می دهد از طریق حساب 90 میلیون عنوان ، هزاران پادکست و همچنین لیست پخش قابل تنظیم از آن بهره مند شوید. اشتراک حق بیمه با قیمت 10.99 یورو در ماه امکان دسترسی نامحدود به کاربران را فراهم می کند ، بدون تبلیغات و آفلاین. سرانجام ، اشتراک خانواده با قیمت 17.99 یورو در ماه در هر ماه حداکثر 6 حساب مستقل. توجه داشته باشید که یک دانش آموز فقط 5 می تواند دسترسی به حق بیمه داشته باشد.99 €/ماه اگر او اثبات تحصیل داشته باشد.

 • جایزه: Deezer Premium به دلیل درج صوتی HIFI نیز با قیمت های بالاتر نیز ارائه می شود. با این حال ، شما می توانید سالانه برای کاهش 25 ٪ پرداخت کنید.

نظر ما ?

مسلماً Spotify یک گزینه دوتایی حق بیمه مقرون به صرفه و دسترسی به قیمت های کاهش یافته به Hulu و Showtime را ارائه می دهد ، اما با Deezer ، ویژگی های بیشتری از جمله دسترسی به هزاران ایستگاه رادیویی و صدای کیفیت CD دریافت می کنید.

علاوه بر این ، دانستن این می تواند ناامید کننده باشد قیمت های Spotify بسته به جایی که زندگی می کنید تغییر می کند. به عنوان مثال ، اگر در انگلستان زندگی می کنید ، در مقایسه با کسانی که در ایالات متحده یا فرانسه زندگی می کنند ، کمی بیشتر برای خانواده ، دانشجو و دوتایی حق بیمه Spotify پرداخت خواهید کرد.

که بهترین کیفیت صوتی بین Deezer و Spotify را دارد ?

به بالاترین تنظیمات صوتی آنها, Spotify Premium و Deezer Premium پیشنهاد کیفیت صوتی 320 کیلوبیت در ثانیه. در این جریان ، هر دو برنامه از تقریباً 150 مگابایت داده در ساعت استفاده می کنند. هر دو همچنین خواندن بدون شکاف در 34 مگابیت در ثانیه را ارائه می دهند ، که سرعت اینترنت من در زمان آزمون بود.

از طرف دیگر ، تنظیم HIFI Deezer در 1411 کیلوبیت بر ثانیه پخش می شود ، که می تواند تا 600 تا 700 مگابایت داده در ساعت استفاده کند. این نه تنها برنامه داده شما را به آزمایش می رساند ، بلکه اگر در یک اتصال محکم پخش نشود ، می تواند به خواندن آهسته منجر شود.

نظر ما ?

حقیقت این است که هیچ کس نمی تواند با اطمینان به شما بگوید چه چیزی خوب به نظر می رسد, به جز شما. ما به همان آهنگ ها روی دو سیستم عامل گوش دادیم تا در کنار کیفیت صدا مقایسه ای انجام دهیم. و در پایان روز ، دو بسته پریمیوم کیفیت صدا کافی را برای یک تجربه گوش دادن دلپذیر به ما ارائه دادند. این فقط به احساس موسیقی شما مستقیم از استودیو بستگی دارد. در این حالت ، دیزر برنده می شود.

از یک نقل قول خیاطی بپرسید !

با گوش دادن به شما ، تیم ما متعهد می شود در کمتر از شما پاسخ دهد 24 ساعت با بهترین نوازندگان در بهترین قیمت.

من نقل قول خود را می خواهم !

برای کشف موسیقی: Spotify یا Deezer ?

پخش کننده های موسیقی مبتنی بر ویژگی های کشف خوب برای یافتن موسیقی جدید و هنرمندان جدید هستند. برای برخی ، می تواند یک معامله گر باشد که یک برنامه در این جبهه تحویل داده نشود. نکته درست این است که Spotify و Deezer پیاده سازی کرده اند ویژگی های کشف بسیار خوب. سوال این است که بهترین است? بیایید دریابیم.

حالت Discovery چگونه روی Deezer کار می کند ?

Deezer Flow با استفاده از فیلتر مشارکتی ، کشف موسیقی را مقابله می کند. این در اصل توصیه هایی را بر اساس افرادی که دارای سلیقه ای شبیه به مواردی هستند که دوستشان دارید به شما می دهد.

علاوه بر آن ، Deezer همچنین از سلیقه های شما ، سابقه گوش دادن و فعالیت کلی شما در برنامه برای قفل ترجیحات موسیقی خود استفاده می کند.

نحوه عملکرد Discovery در Spotify چگونه کار می کند ?

در عین حال ، Spotify از یک الگوریتم ترکیبی تشکیل شده از سه نوع استفاده می کند: فیلتر مشترک ، درمان زبان طبیعی و مدل سازی صوتی خام. دو نوع آخر با تجزیه و تحلیل اشعار و ملودی یک آهنگ کار می کنند.

همراه با فعالیت شما در برنامه ، یک الگوریتم نسبتاً قدرتمند تولید می کند که قادر به ارائه توصیه های خاص به شما است.

نظر ما ?

Spotify و Deezer تقریباً برابر به نظر می رسند. این دو از ویژگی های کشف مشابه مشابه ، مانند بخش هایی برای نسخه های جدید ، گرافیک و لیست برای خواندن خلق و خوی به اشتراک می گذارند. این دو حتی دارای لیست خواندن “رادار” مشابه هستند ، که استعدادهای امیدوار کننده جدید را برجسته می کند.

به طور خاص Spotify در این زمینه واقعاً خوب است ، نه تنها به دلیل لیست لیست های خواندن ارائه شده ، بلکه به دلیل ویژگی آنها نیز.

رویکرد کمی متفاوت به Deezer از نظر کشف موسیقی از طریق مخلوط ها. “مخلوط ها” لیست های خواندن بی نهایت شخصی هستند که توسط خلق و خوی ، ژانر یا دوره شخصی شده اند. یک نظرسنجی در محل ما نشان می دهد که Spotify بهترین ابزار برای nuggets جدید را کشف کنید.

لیست چک کنسرت ما را بارگیری کنید !

به منظور ترک جایی برای شگفتی های بد, لیست چک ما را با تمام نکات مربوط به سازمان کنسرت شما

من لیست چک خود را می خواهم !

چه کسی بهترین گزینه ها را بین Spotify و Deezer دارد ?

این دو کلمه آهنگ ، یک اکولایزر یکپارچه ، اتصال چند برنامه ای و لیست خواندن مشترک را ارائه می دهند. حسابرسان همچنین می توانند خلاصه ای از نحوه گوش دادن به موسیقی را با آنها بدست آورند Spotify بسته بندی شده وت #mydeezeryear.

اگر موسیقی درست کنید ، خوشحال خواهید شد که بدانید که این دو سیستم عامل برنامه های خودمختار را برای کمک به شما در مدیریت محتوای خود ، توسعه مخاطبان خود و دنبال کردن پیشرفت خود ارائه می دهند: Spotify برای هنرمندان و Deezer برای سازندگان.

چه گزینه هایی Spotify را ارائه می دهد ?

 • اجتماعی : Spotify جریان فعالیت دوستان را فراهم می کند که به شما امکان می دهد ببینید که دوستان شما در حال حاضر به چه چیزی گوش می دهند.
 • خط داستان : شنوندگان همچنین می توانند برای حکایات جالب در مورد هنرمند یا اشعار یک آهنگ “داستان داستانی” و “پشت اشعار” مشورت کنند. این ویژگی اغلب با بوم همراه است ، که فیلم های حلقه ای جذاب هستند که در صفحه “خواندن جریان” نمایش داده می شوند.

چه گزینه هایی Deezer را ارائه می دهد ?

 • 360 واقعیت صوتی : یکی دیگر از ویژگی های Deezer 360 واقعیت صوتی است که Spotify از آن پشتیبانی نمی کند. این یک فناوری صوتی فضایی است که صدای واقع بینانه 360 دیجیتال را ارائه می دهد که باعث بهبود صدای HIFI می شود.
 • موسیقی من را تنظیم کنید : علاوه بر این بسیار مفید ، عملکرد انتقال موسیقی Deezer است. عملکرد یکپارچه با لحن موسیقی من تغذیه می شود. این امکان را به شما می دهد تا بدون نیاز به بارگیری برنامه های اضافی یا پرداخت هزینه های اضافی ، آهنگ ها و لیست های خواندن را از 16 سیستم عامل پخش موسیقی مختلف منتقل کنید.
 • آهنگساز : Deezer همچنین SongCatcher را ارائه می دهد ، ویژگی ای که به شما در شناسایی آهنگ های ناشناخته کمک می کند و به شما امکان می دهد آنها را در کتابخانه خود ضبط کنید. این یک روش عملی برای یافتن آهنگ های جدید بدون استفاده از برنامه های حزبی سوم است.

نظر ما ?

مشاوره با صداهای Spotify از دوستانش روش خوبی برای یافتن موسیقی جدید است. اما شما نمی توانید با ویژگی هایی مانند بوم و خط داستانی ، که حتی برای همه آهنگ های موجود در برنامه در دسترس نیست ، کارهای زیادی انجام دهید.

اما ویژگی های اضافی Deezer مطمئناً جالب تر است اگر به دنبال یک تجربه گوش دادن بهتر هستید. توصیه های لیست خواندن آن کاملاً دقیق است و بر اساس موضوع لیست خواندن شما پیشنهادات عالی ارائه می دهد.

Spotify vs Deezer: چه کسی به بهترین وجه به هنرمندان می پردازد ?

در نرخ پرداخت هنرمندان مدتهاست که در سیستم عامل های پخش موسیقی مشکلی ایجاد شده است.

مشخص است که Spotify یکی از کمترین نرخ پرداخت در صنعت را با 0.0033 یورو در هر جریان دارد. از طرف دیگر Deezer تقریباً دو برابر قیمت Spotify را با 0.005 یورو در هر جریان ارائه می دهد. 200 گوش دادن به 1 € در Deezer و 303 در Spotify طول می کشد.

در یک مطالعه توسط مرکز ملی موسیقی (CNM) و تأمین شده توسط دولت فرانسه ، نشان داده شده است که UCPS (سیستم پرداخت متمرکز کاربر) که توسط Deezer استفاده می شود به عنوان عادلانه تر برای هنرمندان ، به ویژه هنرمندان مستقل ارائه می شود.

UCPS همچنین هزینه های اشتراک یک شنونده را بین ترانه هایی که در طی یک دوره معین به آن گوش می دهد توزیع می کند. تأثیر ضعیف اما مثبت بر ژانرها و هنرمندان با مخاطب کوچکتر دارد.

Deezer همچنین وظیفه دارد از هنرمندان و ژانرهای موسیقی که به همان اندازه تعهد را برانگیخته است ، حمایت کند. برای انجام این کار ، او حساب های دروغین هنرمندان را از هزینه ها حذف می کند ، تا تضمین کند که فقط هنرمندان واقعی از آن بهره مند می شوند.

برنامه های پشتیبانی مانند Deezer X Fac MasterClass و Deezer بعدی نیز این موضوع را منعکس می کنند. کلاس های کارشناسی ارشد به نظارت بر هنرمندان “در جریان ، بازاریابی ، شبکه های اجتماعی و روابط عمومی” کمک می کند. در حالی که Deezer Next به ارتقاء هنرمندان جدید در بازارهای مختلف یا مناطقی که به ویژه آنها مرتبط هستند کمک می کند.

Spotify ابتکارات خاص خود را برای حمایت از هنرمندان دارد. در طول بیماری همه گیر ، او انتخاب جمع آوری کمک های مالی هنرمند را راه اندازی کرد. این به طرفداران این امکان را می دهد تا پشتیبانی نقدی را مستقیماً به هنرمندان و جمع آوری کمک های مالی خود ارسال کنند. Spotify همچنین 10 میلیون دلار به صندوق نجات Covid-19 اهدا کرد.

اما Spotify توجه زیادی را به تعداد حساب های هنرمندان دروغین روی این سیستم عامل جلب کرده است ، که برای افزایش تعداد پخش ها با استفاده از روش های سوال برانگیز طراحی شده است.

نتیجه گیری: Deezer یا Spotify ?

امیدوارم این مقایسه بتواند همه شباهت ها و تفاوت های این دو برنامه را برجسته کند. و شما هرگز حدس نخواهید برد از کدام یک استفاده می کنم ..

ما همچنین امیدواریم که گاهی اوقات به شما یادآوری کند, شخص خارجی نیز ارزش این دفع را دارد, علی رغم آنچه این برنامه های بازاریابی هوشمندانه می تواند باعث شود شما فکر کنید.

اما مانند همه چیز مربوط به موسیقی ، انتخاب شما به پایان ترجیحات شخصی شما بستگی دارد (یا شخصی که حساب را چمباتمه می زنید).

امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده است تا این را بهتر درک کنید و از کمک به ما در تکمیل آن دریغ نکنید !

گروهی را پیدا کنید که لیست های پخش خود را به صورت زنده پخش کنید !

برایان کلکا

روزنامه نگار بین المللی به طور مداوم در جستجوی فرار است. وی پس از کاوش در آمریکای لاتین و آسیا ، امروز برای یک ماجراجویی موسیقی جدید در سیاره Linkaband فرود آمد.

برای … بیشتر

این مقاله را به اشتراک بگذارید.