پرواز دوچرخه: ما دوچرخه برقی من را دزدیدیم که چه کاری باید انجام دهیم?, پرواز دوچرخه – سرویس پلیس شهر مونترال (SPVM)

پرواز دوچرخه

ممکن است گزارش سرقت دوچرخه خود در شبکه های اجتماعی مفید باشد. با درج عکس و توضیحات دقیق دوچرخه ، یک نشریه ایجاد کنید ، می توانید از دوستان و جامعه محلی بخواهید که هرگونه مشاهده احتمالی را حفظ کنند. این روش می تواند در جوامع محلی کوچک بسیار مؤثر باشد.

پرواز دوچرخه: ما دوچرخه برقی من را دزدیدیم که چه کاری باید انجام دهیم ?

در فرانسه ، بیش از 400000 دوچرخه در سال به سرقت می روند و دوچرخه های برقی از آن صرفه جویی نمی شوند ، برعکس ، یک مطالعه در هلند نشان داده است که دوچرخه های برقی سه برابر بیشتر از دوچرخه های معمولی به سرقت می روند. اگر این مقاله را بخوانید ، یک فرصت خوب وجود دارد که ما دوچرخه برقی شما را به سرقت برده ایم و متأسفیم. این می تواند یک تجربه بسیار ناامیدکننده و دلسرد کننده باشد. با این حال ، امید خود را از دست ندهید ! مراحل مختلفی برای دنبال کردن دوچرخه خود وجود دارد. ما مراحل مختلفی را که می توانید در صورت سرقت دوچرخه برقی خود و اقدامات احتیاطی برای کاهش خطر پرواز در آینده انجام دهید ، بررسی خواهیم کرد.

پرواز را به پلیس گزارش دهید

اولین کاری که باید انجام شود گزارش پرواز به پلیس است. شما تضمین نمی کنید که آنها دوچرخه شما را پیدا کنند ، اما این رویکرد برای بقیه عملیات ضروری است ، زیرا این امر ضمن ارائه آمار قابل اعتماد در پروازهای دوچرخه ، به درخواست های شما ارزش قانونی می دهد. به این ترتیب ، اگر افزایش غیرمعمول پروازهای دوچرخه در منطقه شما ذکر شود ، شهر شما قادر به واکنش بر این اساس خواهد بود. هنگام تشکیل شکایت ، باید تمام جزئیاتی را که می توانید ارائه دهید برای کمک به مقامات شناسایی دوچرخه ارائه دهید. اگر دوچرخه برقی شما بیمه شده است ، می توانید پرواز را به شرکت بیمه خود اعلام کنید.

سایت های فروش آنلاین را بررسی کنید

معمول است که سارقان سعی کنند اشیاء دزدیده شده را در سایت های فروش آنلاین مانند eBay یا LeBoncoin بفروشند . ممکن است نظارت بر این سایت ها مفید باشد تا ببینید آیا دوچرخه خود را در آنجا پیدا کرده اید. اگر این مورد است ، سعی نکنید خودتان آن را بازیابی کنید. در عوض ، با پلیس تماس بگیرید و اوضاع را توضیح دهید.

پرواز را به اپراتور مارک خود اعلام کنید

اگر دوچرخه شما مشخص شده است ، لازم است پرواز را به اپراتور مارک خود اعلام کنید. این دوچرخه شما را مشخص می کند و فروش مجدد سارقان را دشوارتر می کند. این مارک همچنین برای پلیس مفید است ، زیرا می تواند به شناسایی دوچرخه های سرقت شده که در طول عملیات پلیس پیدا شده یا بازیابی شده اند کمک کند. اگر دوچرخه برقی خود را در Rutile خریداری کرده اید بدانید که دوچرخه شما در Paravol مشخص و شناسایی شده است .

از شبکه های اجتماعی استفاده کنید

ممکن است گزارش سرقت دوچرخه خود در شبکه های اجتماعی مفید باشد. با درج عکس و توضیحات دقیق دوچرخه ، یک نشریه ایجاد کنید ، می توانید از دوستان و جامعه محلی بخواهید که هرگونه مشاهده احتمالی را حفظ کنند. این روش می تواند در جوامع محلی کوچک بسیار مؤثر باشد.

توصیه های ما برای تأمین دوچرخه شما

 • در صورت امکان از یک ضد تثبیت با کیفیت استفاده کرده و دوچرخه خود را در یک مکان چاه و تحت نظارت پارک کنید.
 • همچنین می توانید نصب سیستم نظارت GPS را روی دوچرخه خود در نظر بگیرید تا در صورت پرواز راحت تر آن را پیدا کنید.
 • یک جعبه هشدار را روی دوچرخه خود نصب کنید تا سارقان را از بین ببرد (در صورت تماس با دوچرخه ، زنگ خطر ایجاد می شود).
 • مشترک شدن در بیمه دوچرخه: بدون بیمه دوچرخه برقی کافی ، می توانید در صورت سرقت ، تصادف ، خرابکاری ، با هزینه های قابل توجهی برای تعمیر یا جایگزینی دوچرخه خود روبرو شوید … اطمینان از دوچرخه شما با تضمین سریع ، آرامش روح ارزشمند را به شما ارائه می دهد کمک در صورت بروز مشکل.

به طور خلاصه ، داشتن دوچرخه برقی شما به سرقت رفته می تواند یک تجربه بسیار ناامیدکننده و دلسرد کننده باشد ، اما امید خود را از دست ندهید: اقدامات لازم برای دنبال کردن آن وجود دارد. علاوه بر این ، انجام اقدامات امنیتی اضافی برای کاهش خطر سرقت ضروری است.

اگر می خواهید یک دوچرخه جدید به دست آورید ، خود را با دوچرخه جدید پرتاب نکنید. آیا می دانید که در Rutile ، ما دوچرخه های برقی با کیفیت بالا را که توسط متخصصان بازسازی شده است ارائه می دهیم ? با انتخاب یک دوچرخه بازپرداخت شده ، به شما در کاهش ردپای کربن خود در حالی که از یک محصول با کیفیت با هزینه کمتری لذت می برید ، کمک می کنید. این یک گزینه اکولوژیکی و اقتصادی است که باید در نظر بگیرید که آیا می خواهید یک دوچرخه برقی جدید بخرید.

پرواز دوچرخه

همانطور که در تمام شهرهای بزرگ جهان ، مشکل پرواز دوچرخه ها متأسفانه در مونترال بسیار حضور دارد. برای مقابله با این پدیده ، SPVM به 529 گاراژ ، یک سکوی پیشگیری از پرواز و پنهان کردن دوچرخه پیوست.

ضبط دوچرخه فقط در چند دقیقه از سایت یا برنامه 529 گاراژ موبایل انجام می شود. در صورت سرقت ، کاربران ثبت شده می توانند هشدار را راه اندازی کرده و از همه کمک های جامعه 529 گاراژ برای یافتن دوچرخه خود استفاده کنند.

وقتی دوچرخه پیدا شد ، پلیس همچنین می تواند در صورت ثبت در 529 گاراژ ، آن را به صاحب مشروع خود بدهد.

اگر قربانی پرواز دوچرخه هستید ، تهیه گزارش با SPVM نیز بسیار مهم است. گزارش های پلیس باعث می شود تحقیقات ، برای سنجش بهتر تکامل پدیده و درک دوچرخه های سرقت شده به منظور بازگشت آنها به مالکیت قانونی خود ، امکان پذیر شود.

529 گاراژ امکان دستیابی به نتایج چشمگیر در شهرهای شرکت کننده را فراهم کرد. به عنوان مثال ، در ونکوور ، پروازهای دوچرخه از زمان ورود به سال 2015 تقریباً 40 ٪ کاهش یافته است.

مشاوره پیشگیری

مشاوره پیشگیری

 • ضبط دوچرخه شما در صورت پیدا کردن پلیس ، شانس بازیابی آن را به شدت افزایش می دهد. ثبت نام را می توان از طریق برنامه های مختلف در اینترنت ، با سازمان پشت سر هم یا ایستگاه محله شما انجام داد
 • دوچرخه خود را همیشه با یک قفل با کیفیت خوب قفل کنید
 • در مورد یک خرده فروش دوچرخه یا فروشنده در مورد ویژگی های یک قفل خوب اطلاعات کسب کنید
 • از پشتیبانی های ارائه شده برای قفل دوچرخه خود استفاده کنید
 • هنگامی که دوچرخه خود را قفل می کنید ، اگر چرخ جلوی شما دارای اهرمی برای برداشتن سریع آن است ، آن را برداشته و آن را با چرخ عقب و پشتیبانی از این منظور قفل کنید
 • برای چندین روز متوالی ، بدون مراقبت ، از ماندن دوچرخه خود در همان مکان خودداری کنید
 • به ویژگی های دوچرخه خود توجه کنید ، یعنی: مارک ، مدل ، سبک ، تعداد سرعت ، رنگ ، سال تولید ، شماره سریال و هر ویژگی دیگر

اگرچه هیچ یک از این توصیه ها عصبی نیست ، اما آنها کار سارقان را دشوارتر می کنند.

ضبط در 529 گاراژ

ضبط دوچرخه در 529 گاراژ فقط در چند لحظه انجام می شود. در اینجا نحوه ادامه کار آورده شده است:

  به SPVM بروید.qc.CA/Garage529 یا برنامه تلفن همراه 529 Gagage را برای دستگاه های هوشمند برای ایجاد یک حساب رایگان بارگیری کنید.

4. در صورت پرواز ، هشدار را از برنامه تلفن همراه خود یا سایت 529 گاراژ راه اندازی کنید. به همه کاربران در مناطق اطراف اطلاع داده می شود و قادر به کمک به شما در یافتن دوچرخه خود هستند.

شما دوچرخه خود را دوست دارید? آن را ذخیره کنید.

گزارش پلیس آنلاین را پر کنید

اگر قربانی پرواز دوچرخه هستید ، می توانید گزارش پلیس آنلاین را تکمیل کنید.