Starlink: پیشنهاد اشتراک اینترنتی ماهواره ای. همه چیز ، نظر ما. مقایسه پیشنهادات جعبه اینترنت و بسته های تلفن همراه., Starlink: اینترنت با سرعت بسیار بالا به لطف اتصال ماهواره ای تقریباً در همه جا دعوت می شود

Starlink: اینترنت با سرعت بسیار بالا به لطف اتصال ماهواره ای تقریباً در همه جا است

تا سال 2025 ، Starlink برای تقویت خدمات خود به استقرار 12000 ماهواره متکی است و آنها را حتی کارآمدتر می کند. اگر برخی از آنها بیش از 36000 کیلومتر از سر ما هستند ، جدیدترین مدار در ارتفاع 550 کیلومتری. دومی نیز به طور مرتب با چشم غیر مسلح دیده می شود. در واقع ، آنها زنجیره ای از نقاط نوری را تشکیل می دهند که برخی از آنها برای مجموعه ای عجیب از ستاره ها یا یک کشتی فرازمینی می گیرند.

Starlink: پیشنهاد اشتراک اینترنتی ماهواره ای. همه چیز ، نظر ما.

Starlink پیشنهاد جدید اشتراک اینترنتی ماهواره ای است که توسط SpaceX ، شرکت Elon Musk Aerospace ارائه شده است. این سرویس ارتباط از راه دور اتصال اینترنتی بسیار پر سرعت با تأخیر کم. Starlink چگونه کار می کند ? مزایا و مضرات این پیشنهاد چیست ? قیمت اشتراک Starlink چقدر است ? چه سرعتی به شما استارلینک می دهد ? ما الان همه چیز را به شما می گوییم.

starlink چیست ?

هدف Starlink این است که به همه دسترسی به اینترنت با سرعت بسیار بالا با میزان تأخیر بسیار پایین ، حتی در مناطق سفید قلمرو ، دسترسی به اینترنت بسیار بالا. برای این کار ، SpaceX چندین سال است که در حال استقرار است صورتهای فلکی ماهواره ها در مدار کم در اطراف زمین قرار می گیرند. در حال حاضر ، طبق گفته ها ، حدود 3000 ماهواره Starlink در حال حاضر مستقر شده و بیش از 700000 کاربر در سراسر جهان از جمله 10،000 در فرانسه از دسامبر 2022 ، طبق گفته جهان.

تا سال 2025 ، Starlink برای تقویت خدمات خود به استقرار 12000 ماهواره متکی است و آنها را حتی کارآمدتر می کند. اگر برخی از آنها بیش از 36000 کیلومتر از سر ما هستند ، جدیدترین مدار در ارتفاع 550 کیلومتری. دومی نیز به طور مرتب با چشم غیر مسلح دیده می شود. در واقع ، آنها زنجیره ای از نقاط نوری را تشکیل می دهند که برخی از آنها برای مجموعه ای عجیب از ستاره ها یا یک کشتی فرازمینی می گیرند.

چگونه کار می کند ?

اگر انتخاب کنید پیشنهاد Starlink FrancE ، شما یک کیت استارت دریافت خواهید کرد که شامل یک آنتن پارابولیک برای قرار دادن روی سقف خود ، در یک پنجره یا مستقیم روی زمین است. روتر ، تمام کابل ها و لوازم جانبی لازم برای اتصال نیز ارائه شده است. هزینه این نصب حدود 550 یورو است. پس از اتمام نصب و اشتراک ماهانه شما ، می توانید از خدمات Starlink استفاده کنید.

از چه زمانی می توانیم از Starlink در فرانسه استفاده کنیم ?

شبکه Starlink در فرانسه مشکلات بسیاری را تجربه کرده است. پس از دریافت مجوز ARCEP در فوریه 2021 ، Starlink از 10 مه در همان سال برای افراد در دسترس بود. با این حال ، پس از درخواست تجدیدنظر در انجمن های محیط زیست قبل از شورای ایالتی ، این شبکه در بهار سال 2022 به حالت تعلیق در آمد. دوباره از ژوئن 2022 در دسترس است ، Starlink اکنون می تواند با موفقیت کار کند.

چرا پیشنهاد جدید Starlink را در فرانسه انتخاب کنید ?

اگر در یک منطقه روستایی یا یک منطقه سفید در فرانسه زندگی می کنید ، اگر اتصال به اینترنت شما ناپایدار باشد یا با سرعت بالا وصل نمی شوید ، پیشنهاد جدید ماهواره ای اینترنت Starlink می تواند یک راه حل جالب برای شما باشد. در واقع ، این سرویس ارتباطات ماهواره ای تنظیم شده توسط SpaceX نیازهای شما را کاملاً برآورده می کند. با تشکر از Starlink ، شما دریافت خواهید کرد:

  • اتصال اینترنتی قابل اعتماد با سرعت بسیار بالا

Starlink نوید سرعت حداکثر 1 گیگابایت در ثانیه بارگیری کنید. این به شما امکان می دهد وب را مرور کنید ، فیلم ها ، سریال ها و فیلم های مورد علاقه خود را در جریان پخش کنید. همچنین می توانید بدون تأخیر بصورت آنلاین بازی کنید.

  • یک سرویس ساده برای استفاده

با تشکر از نصب کیت استارت آسان از جمله آنتن پارابولیک ، روتر و همچنین کابل ها و لوازم جانبی لازم ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که از طریق رمز عبور به اینترنت وصل شوید که همچنین به شما ارائه می شود.

  • یک پیشنهاد ماهانه با قیمتی که برای همه بودجه ها قابل دسترسی است

قیمت کیت استارت پیشنهاد جدید Starlink در ماه های اخیر بسیار نوسان کرده است. در حال حاضر ، دومی نشان دهنده یک سرمایه گذاری خاص در به مبلغ 637 یورو و گاهی با 450 یورو ارائه می شود. با این حال ، اشتراک ماهانه این سرویس با 50 یورو در ماه به شما ارائه می شود.

تماس های نامحدود ثابت

قیمت اشتراک در پیشنهاد Starlink France چقدر است ?

در آغاز سال 2022 ، جایزه اشتراک Starlink France در حدود 100 یورو ماهانه به اوج خود رسید. از آگوست همان سال ، دومی برای استفاده از همان خدمات 2 یا 50 یورو در ماه تقسیم شده است. با این حال ، بسیاری از مردم هنوز به دلیل هزینه قابل توجه تجهیزات اساسی که قبلاً در مورد آنها صحبت می کردیم ، از این دوره دریغ می کنند که با کمترین قیمت با 450 یورو به شما باز می گردند.

اگر بیشتر فیبر کلاسیک یا ADSL فقط بین 20 تا 60 یورو هزینه داشته باشد ، آنها در مناطق خاصی از قلمرو همان کیفیت خدمات را ارائه نمی دهند. از طرف دیگر ، پیشنهاد Starlink در صورتی که واجد شرایط فیبر نباشید ، اگر در یک منطقه دشوار برای دسترسی در کوهستان یا حتی در مناطق روستایی زندگی می کنید ، کاملاً مناسب شما خواهد بود.

با عضویت در یک پیشنهاد Starlink چه سرعتی کسب می کنید ?

چند ماه پیش ، الون مسک قول داد جریان متوسط ​​300 مگابیت در ثانیه و همچنین تأخیر 20 میلی ثانیه پس از استقرار ماهواره های بعدی توسط SpaceX. نظرسنجی های انجام شده در فرانسه در مارس 2022 تأیید می کند که این هدف قابل دستیابی است. در واقع ، این اظهارات

شرور که سرویس Starlink در فرانسه در حال حاضر به 120 مگابیت در ثانیه رسیده است. این نتیجه بسیار دلگرم کننده وقتی می دانید که متوسط ​​بدهی وب در فرانسه 90 مگابیت در ثانیه است.

ما به لطف نظرسنجی های کشورهای مختلف در سراسر جهان مشاهده می کنیم که 15 نفر از آنها از 100 مگابیت در ثانیه فراتر می روند. نرخ تأخیر در حدود 50 میلی ثانیه ذکر شده توسط محققان بلژیکی و ایتالیایی ، گیمرهایی را که می توانند از فرصت بازی آنلاین به صورت آنلاین استفاده کنند ، اطمینان می دهند.

همچنین به خاطر داشته باشید که هدف Starlink ، هنگامی که تمام ماهواره های او مستقر و کاربردی شده اند ، اجازه می دهد تا در همه جا در کره زمین به دست آورد گل تا 10 فرزندان. اگر چند سال پیش غیر قابل تحسین به نظر می رسید ، نتایج فعلی اثبات می کند که دیگر یک خیال پردازی نیست و عموم مردم می توانند از اینترنت با جریان سریعتر از فیبر استفاده کنند.

اشتراک Starlink: سوالات عملی

پیشنهاد جدید Starlink برای من است ?

اولین نکته ای که باید در نظر بگیرید که آیا پیشنهاد Starlink برای خانه شما جالب است مکان جغرافیایی شماست. اگر در شهر زندگی می کنید ، جواب واضح است ، از یک پیشنهاد کلاسیک ADSL یا فیبر لذت ببرید. در واقع ، Starlink برای وضعیت شما مناسب نیست. از طرف دیگر ، اگر در حومه شهر زندگی می کنید ، در کوهستان و شبکه های کلاسیک در بخش شما خیلی عملیاتی نیستند ، می توانید کاملاً از خدمات گروه لذت ببرید.

تماس های نامحدود ثابت

آیا می توانیم در صورت حرکت ، پیشنهاد Starlink خود را حفظ کنیم ?

شما در حال حاضر از یک پیشنهاد Starlink لذت می برید یا می خواهید مشترک شوید ، اما طی چند ماه حرکت خواهید کرد. اگر در همان منطقه پوشش ماهواره ای بمانید ، می توانید پیشنهاد فعلی شما را نگه دارید. در واقع ، هنگامی که شما یک پیشنهاد Starlink را انتخاب می کنید ، به مقدار مشخصی از ماهواره ها که در فواصل منظم بر فراز منطقه پرواز می کنند ، بستگی دارید. خارج از منطقه شما ، پیشنهاد شما دیگر کار نخواهد کرد.

اگر اسکان جدید شما در سلول ماهواره ای دیگری قرار دارد ، بنابراین باید پیشنهاد فعلی خود را فسخ کنید تا یک جدید و مناسب تر از آن استفاده کنید.

هوای بد بر اتصال دستگاههای شما تأثیر بگذارد ?

آنتن مثل ارائه شده توسط Starlink بسیار خوب طراحی شده است. حاوی سنسورهایی است که برف را تشخیص می دهند و آن را ذوب می کنند. با این حال ، می توان از کندی بسیار سبک استفاده کرد. با توجه به برف ، شما باید اطمینان حاصل کنید که محیط مثل خود را. زیرا ، اگر خود آنتن چدن خود را روی آنتن تضمین کند ، نمی تواند برای برف واقع در زمین کاری انجام دهد. باران شدید بدون تأثیر در اتصال شما است. باد ، اگر خیلی قوی باشد ، می تواند آنتن شما را کمی جابجا کند. بهتر است پس از آن ارزش آن را داشته باشد تا از هرگونه ناراحتی جلوگیری شود.

نظر ما

اگر در یک منطقه مناسب برای استفاده از خدمات Starlink زندگی می کنید ، این شرم آور است که خود را از آن محروم کنید. هزینه کیت استارت نسبتاً زیاد است ، این یک ترمز را برای شروع کار نشان می دهد ، اما پس از آن فراتر می رود, پیشنهاد جدید Starlink یک امتیاز واقعی است.

علاوه بر این ، عملکرد آن همچنان برجسته است. این بدان معنی است که طی چند سال ، مناطقی که در حال حاضر سفید پوست از ارتباط سیال و کارآمدتر از شهرها بهره مند می شوند.

این ممکن است به شما علاقه مند باشد !
6 پاسخ به “Starlink: پیشنهاد اشتراک اینترنتی ماهواره. همه چیز ، نظر ما. »»
پیام بگذارید پاسخ را لغو کنید

صبح بخیر,
در اینجا به همین دلیل استارلینک گرفتم
بعد از اینکه کلانشهر رنز ما را به فیبر با بازارهایی که برای نیمی از شمال رنز و SFR برای بقیه اعطا شده بود ، به فیبر منتقل کرد (که من بخشی از Noyal Chatillon هستم) ، با داشتن اشتراک نارنجی ، توضیح داده شد که من چاره ای ندارم اما برای رفتن به فیبر ، که من عجله کردم این واقعیت را انجام دهم که توضیح داده شده است که عملکرد “بی اندازه” خواهد بود . به دنبال عبور فیبر ، فقط ده تا سی دقیقه در روز کار کرد و به هیچ وجه تلفن ثابت نبود ، سالی است که دوام می آورد و من بسیاری از تکنسین های نارنجی را دیدم که همه به من گفتند که این SFR بود که بود مسئول مشکل فیبر ، آخرین تکنسین نارنجی (متخصص شبکه) به من توصیه کرد که اشتراک SFR را بگیرم و پس از حل مشکل ، من به آنها بازگشتم . عجله کردم که به SFR بروم ، اما در آنجا ، دوش سرد. فروشنده برای من توضیح می دهد که SFR مشکل فیبر من را حل نمی کند . به عنوان برتون و سرسختانه به خودم گفتم که اگر فیبر کار نکند ، می توانم از 5 گرم اشتراک در Bouygues بخواهم ، و در آنجا آنها برای من توضیح دادند که من حق ندارم از 5G استفاده کنم زیرا من فیبر کابل هستم. (PS: برای خودکشی دو لیتر گاز در هر کیلو است). من در آنجا متوقف نشدم ، در یک سایت چینی سفارش دادم که یک جعبه 5 گرم با قیمت 175 یورو شناخته شده و اشتراک 5 گرم رایگان را با 240 گیگابایت گرفتم. خوب این پاناسه نبود ، اما 50 مگابایت و 7 ماه نزولی کار کرد ، که برای حداقل استفاده کافی بود. متأسفانه وقتی فرزندانم در خانه کار می کردند کافی نبود و علاوه بر این ، قطره های سرعت وجود داشت که هر از گاهی کاهش می یابد (علی رغم نزدیکی یک آنتن 5 گرم رایگان).
و معجزه (تحت توصیه فرزندانم) برای من توضیح داده شده است که نبوغ الون مسک به نجات من می آید ، در ابتدا فقط با توجه به آنچه که من زندگی کرده بودم فقط به آن اعتقاد داشتم (گربه اسکالد از آب سرد می ترسد) .
بنابراین برای مبلغ متوسط ​​222 یورو و 40 یورو در هر ماه ، من غواصی کردم. یک هفته بعد موضوع تمام امیدهایم را دریافت کردم ، قبل از نصب نهایی آن را به حیاط وصل کردم ، این ناامید کننده از سادگی است ، و من به سختی رفتم تا تمام تست های سرعت را پشت سر بگذارم (و در موضوع تست سرعت فیبر ، من هستم یک متخصص با توجه به تجربه من. ) ، به طرز دلپذیری من را شگفت زده کرد ، من 220 مگابایت برای بارگیری و 70 مگابایت در انتقال هستم .
کافی است بگویم که من بالاخره از این همه نگرانی های فیبر رهایی می یابم ، و علاوه بر ارزان تر ، من به همه افرادی مانند من که در “منطقه فیبر فاجعه” هستند ، توصیه می کنم و سیستم فرانسوی ما نمی داند چگونه باید به آن بپردازد این راه حل
دوباره از شما الون مسک تشکر می کنم ، و یک بار دیگر آمریکایی ها هستند که ما را از یک پاس بد بیرون می آورند.

حداکثر دامنه وای فای بین روتر و تلفن چیست؟ ?
آیا می توانیم روتر و Aerne را در ولتاژ کم از باتری ها تغذیه کنیم ?
امیدوارم سوالات احمقانه نپرسید.

Starlink: اینترنت با سرعت بسیار بالا به لطف اتصال ماهواره ای تقریباً در همه جا است

شما در منطقه سفید زندگی می کنید ، از هرگونه اتصال به اینترنت محروم هستید ? Starlink یک راه حل ساده دارد تا به شما امکان دهد با سرعت بسیار بالایی از ماهواره لذت ببرید و حتی با تأخیر کم بصورت آنلاین بازی کنید.

چه لذت بردن از بیدار شدن هر روز صبح در وسط طبیعت با آهنگ شیرین پرندگان ! اکنون ، زندگی در چنین محیط بتونی دیگر لزوماً با قطع ارتباط کامل قافیه نیست.

Starlink در واقع جایگزینی برای فیبر نوری و ADSL ارائه می دهد و به همه امکان می دهد با سرعت بسیار بالایی از جمله در دورافتاده ترین مناطق به اینترنت دسترسی پیدا کنند. این سرویس ماهواره ای حتی نوید اتصال به اندازه کافی پایدار برای انجام بازی های ویدیویی آنلاین.

کیت نصب استاندارد که قبلاً فقط از سایت Starlink قابل دسترسی بود ، با قیمت 449.99 یورو وارد دارتی می شود. قیمتی که پس از آن باید یک اشتراک ماهانه 40 یورو ، بدون تعهد اضافه شود. این تقریباً گرانتر از برخی از پیشنهادات سنتی فیبر اینترنتی است.

قدرت شبکه ماهواره ای Starlink

هنوز نسبتاً ناشناخته ، Starlink در فرانسه جدید نیست. شرکت Elon Musk خدمات اتصال به اینترنت ماهواره ای خود را در سال 2021 راه اندازی کرد و نوید سرعت بسیار بالایی در سراسر قلمرو دارد. یک دارایی واقعی برای خانوارهایی که واجد شرایط شبکه های ثابت معمول مانند فیبر نوری ، THD ، ADSL یا حتی کابل نیستند.

برای ادامه کار ، Starlink فقط به اینترنت دسترسی ندارد ، بلکه به عنوان یک جایزه تأخیر نسبتاً کم از 25 تا 60 میلی ثانیه است. یک شاهکار برای اتصال به اینترنت توسط ماهواره.

برای به دست آوردن چنین اجراهایی ، گروه آمریکایی بیش از 4000 ماهواره را در مدار کم ، 550 کیلومتر از سطح دریا قرار داده است. برای مقایسه ، شبکه های ماهواره ای سنتی به طور کلی بیش از 35000 کیلومتر از زمین فاصله دارند. سفر که توسط سیگنال به وضوح کاهش می یابد ، تأخیر به همان اندازه است.

بنابراین Starlink امکان غلبه بر عدم پوشش اینترنت را در برخی مناطق خاص از راه دور امکان پذیر می کند. با تشکر از این راه حل ، افرادی که در حومه شهر آزاد یا حتی در بالای کوه واقع شده اند نیز می توانند فیلم های پخش را تماشا کنند ، با عزیزان خود فیلم را مبادله کنند یا به صورت آنلاین بازی کنند. با این وجود ، اپراتور به شما امکان می دهد تا در هر کجا که هستید ، حتی هنگام مسافرت ، و همیشه با تأخیر کم ، به اینترنت دسترسی پیدا کنید. یک راه حل عملی برای دوستداران مسافرتی ، کسانی که بخشی از سال در فرانسه و بقیه وقت در خارج از کشور هستند ، بلکه همه متخصصان مسافرتی نیز هستند.

یک کیت آسان و سریع برای نصب

اگر این راه حل به ویژه کارآمد باشد ، از سادگی نصب آن نیز قدردانی می شود. نیازی به درگیر کردن متخصص و تکنسین نیست ، کیت ارائه شده توسط Starlink آماده استفاده است و شامل:

  • روتر سازگار با Wi-Fi 5 ؛
  • آنتن همراه با پایگاه اصلی آن ؛
  • کابل های لازم برای اتصال روتر به آنتن.

گروه آمریکایی همه چیز را برنامه ریزی کرده است تا تا حد امکان مراحل مشترکان خود را تسهیل کند. تجهیزات نه تنها در برابر دمای شدید (از -30 درجه سانتیگراد تا +50 درجه سانتیگراد) ، باران (IP54) ، طوفان برف و باد مقاومت می کنند ، بلکه علاوه بر نصب آن فقط به چند دقیقه نیاز دارد. فقط پیش نیازها: Starlink برای اتصال به ماهواره ها به یک منظره واضح از آسمان نیاز دارد.

برنامه Starlink ، موجود در Android و iOS نیز در پشتیبانی قرار می گیرد و به شما امکان می دهد بررسی کنید که آنتن به درستی قرار داده شده است. در طول تنظیم اولیه ، به محض اینکه یک شی ، یک درخت یا ساختمان سیگنال را مسدود می کند ، به شما هشدار می دهد.

پس از نصب همه چیز ، سیستم دیگر نیازی به مداخله ای از طرف شما ندارد. در طول روز ، آنتن به طور خودکار تمایل خود را برای ادامه مداوم بهترین اتصال ممکن تطبیق می دهد. در این مرحله ، تمام اجراها ، از جمله جریان صعودی و فرزندان ، زمان تأخیر و در دسترس بودن ، می توانند از طریق برنامه تلفن همراه به صورت زنده مشاهده شوند. آنها تخمین زده می شوند بین 50 تا 220 مگابایت در ثانیه دانلود.

توجه داشته باشید که تنها کیت اجازه دسترسی به اینترنت را نمی دهد. این باید با اشتراک Starlink همراه باشد که قیمت آن در حال حاضر از 50 تا 40 یورو در ماه کاهش می یابد. این پیشنهاد غیر اتصال از جمله انعطاف پذیر ترین بازار است و بسته به نیاز شما ، در هر زمان می تواند در هر زمان فعال یا لغو شود. تجهیزات استاندارد Starlink مسکونی اکنون توسط Darty با قیمت 449.99 یورو ارائه می شود.

این مقاله با همکاری دارتی انجام شد.

این محتوا است که توسط ویراستاران مستقل در موجودیت XP Humanoid ایجاد شده است ، تیم تحریریه Fandroid در ایجاد خود شرکت نکرده است. ما همان معیارها را برای ارائه مطالب منحصر به فرد و با کیفیت به شما تحمیل می کنیم.