موتور سیکلت الکتریکی: یک stash vmoto در نهایت قدرتمندتر و سریعتر از حد انتظار – CleanRider ، Super Soco / Vmoto Stash موتور سیکلت الکتریکی سیاه – Sildel Velo

موتور سیکلت الکتریکی سیاه Super Soco / Vmoto Stash

ذخیره سازی یا دسترسی فنی به منظور علاقه قانونی برای ذخیره ترجیحات که توسط مشترک یا شخصی که از این سرویس استفاده نمی شود درخواست نمی شود.

موتور سیکلت الکتریکی: یک استاش Vmoto در نهایت قدرتمندتر و سریعتر از حد انتظار

موتور سیکلت الکتریکی: یک استاش Vmoto در نهایت قدرتمندتر و سریعتر از حد انتظار

نسخه نهایی Stash در نمایشگاه EICMA در میلان رونمایی شد. سازنده Sino-Stralian ویژگی های فنی را روشن کرد و خبرهای خوب ، حداکثر قدرت و سرعت به سمت بالا تجدید نظر شده است. ما همه چیز را به شما می گوییم … یا تقریباً !

این در یک فضای نمایش ایتالیایی در نمایشگاه EICMA در میلان است که سازنده VMOTO از این طرح رونمایی کرده است ، اما همچنین ویژگی های نهایی VMOTO Stash آن. این موتور سیکلت الکتریکی 100 ٪ جدید است که قبلاً در اولین تکرار هنوز در مرحله توسعه در طول نسخه EICMA 2021 فاش شده بود.

از آن زمان ، این سبک تا حدودی تکامل یافته است ، ویژگی های فنی نیز ، اما آنچه تغییر نمی کند جاه طلبی است که برند در این محصول قرار می دهد. نوشتن CleanRider برای جمع آوری آخرین اطلاعات در سایت بود – حتی اگر برخی هنوز فاقد آن باشند. فرصتی برای ارائه اولین برداشت های ما به شما.

Vmoto stash: شخصیتی که می تواند تفاوت ایجاد کند

شما احتمالاً می دانید ، اما Vmoto همچنین مارک Super Soco را که به ویژه برای TC Max شناخته شده است ، در بخش معادل 125 CC بسیار محبوب دارد. مسئولیت بندر Stash برای برآورده کردن انتظار کمی بیشتر از طرف کاربران. مهمتر از همه ، با یک سبک متفاوت و با یک شخصیت ورزشی معمولی ، از سبک دیگری استفاده می کند.

به یاد بیاورید که برای دستیابی به این هدف ، VMOTO با آدریان مودون ، مدیر استودیوی طراحی ایتالیایی C-Creative در پشت طراحی MV Agusta همکاری کرده است. بنابراین ، کدهای سبک ، با خطوط دارای امتیاز ، یک سر چنگال تند ، قطار عقب باریک و یک موقعیت رانندگی کمی کج به جلو را اتخاذ می کند. اگر منتظر آزمایش دستگاه برای قدردانی از عملکرد و راحتی آن هستیم ، ما توسط یک عنصر طراحی خاص در سایت به چالش کشیده شدیم. نمایشگاه های واقع در زیر “مخزن” ، یا بین پاهای خلبان ، طرحی را اتخاذ می کنند که احتمالاً برای آیرودینامیک موتور سیکلت مناسب است ، اما شاید هیچ چیز برای خلبان با این خط بیرون زده در قسمت بالایی ناراحت کننده باشد.

برای گفتن حقیقت ، واقعاً در مقایسه با پیش نمایش Stash تغییر نکرده است ، اما نزدیک شدن به موتور سیکلت بسیار نزدیک برای نصب شک در این موضوع کافی بود. از دیگر عناصر سبک که حفظ شده است و از نظر ما ، به خوبی کار می کند ، به ما اجازه می دهیم که گلی کوچک را در پشت نقل قول کنیم که سبک را کمی روشن می کند و به ورزش کمک می کند.

فضای ذخیره سازی XXL

برای پایان دادن به طراحی ، همچنین به یاد داشته باشیم که این استاش دارای یک محفظه ذخیره سازی نسبتاً بزرگ است. طبق معادل هود مخزن ، بنابراین می توان یک کلاه ایمنی کامل را ذخیره کرد. VMOTO دقت بیشتری در مورد این موضوع نمی کند. ابعاد این امکان را فراهم می آورد که کمی بیشتر از اندازه کلاه ایمنی که این محفظه می تواند در آن قرار بگیرد.

علاوه بر این ، اگر ابتکار عمل خوب باشد ، امیدواریم که پوشش مخزن در این طراحی پلاستیکی شفاف برای نسخه نهایی واقعی موتور سیکلت حفظ نشود. در واقع ، اگر جنبه سبک چیز را درک کنیم ، در استفاده از آن یک اشتباه بزرگ برای ارائه چنین طرحی خواهد بود. آیا باید کلاه ایمنی خود را ذخیره کنید یا برخی از مشاغل (شارژر تحمیل شده ، GPS موتور سیکلت و غیره.) ، داشتن دید از طریق آن می تواند انگیزه ای برای افراد بدخواه باشد. صاحبان استاش ممکن است مایل نباشند اموال خود را در معرض دید همه قرار دهند. به طور خلاصه ، یک محفظه عملی اما در نهایت ضعیف تحریم شده است.

محفظه کلاه ایمنی

زمان شارژ سریع

بیایید دوباره شارژ کنیم. Vmoto نشان می دهد که استاش با یک شارژر 20A تحویل داده می شود ، که این نیز چیز خوبی است. با این وجود ، وقتی ما ترانسفورماتورهای برند را می شناسیم ، این باید چیزی را برای حمل و نقل ایجاد کند. برای یک بار ، محفظه استناد شده بیشتر معنای کامل آن را می گیرد. به هر حال ، این ممکن است باتری 7 را پر کند.2 کیلووات ساعت (72 ولت – 100 آه) در 5 تا 6 ساعت.

همیشه در مورد این موضوع از شارژ ، اگر مجبور شدیم آنچه را که در نمایشگاه EICMA در میلان دیدیم ، سهام خود را بگیریم ، فقط می توانیم پشیمان شویم که مارک ها هنوز در ایده استاندارد سازی اتصال پیشرفت نکرده اند ، چرا با یک نوع 2 نه سوکت ، که باعث می شود سوخت گیری در محدوده عمومی بدون نیاز به راه رفتن با شارژر اصلی خود – که اغلب نامناسب است – زیرا برای استفاده در جاده های عمومی ناامن است.

کارآمدتر ، اما هیچ چیز کمتری ماندگار نیست

بنابراین تغییرات در این نسخه نهایی بیشتر در قسمت “مکانیکی” با تکامل اندازه برای قدرت موتور است که از 6 کیلو وات (در ابتدا اعلام شده) به 8 کیلو وات در قدرت اسمی و 15 کیلو وات در اوج می رود. و هنگامی که ما تایپ رانندگی نسبتاً ضد عفونی موتور سیکلت های برقی و اسکوتر برقی برند را می دانیم – که به نظر ما ماشینهایی نیستند که بسیار سخت رشد کنند – فقط می توانیم در نظر بگیریم که این یک چیز خوب است.

به خصوص از آنجا که به شما امکان می دهد تا به تقاضای شدید مشتریان پاسخ دهید ، یعنی حداکثر سرعت بهتر. در ابتدا با سرعت 105 کیلومتر در ساعت در آنجا اعلام شد ، V نهایی حداکثر با سرعت 120 کیلومتر در ساعت در حالت Sport اعلام می شود. یک پیشرفت بزرگ ، همچنین استقبال می شود ، اما به طور طبیعی بر استقلال که باید در حدود 150 کیلومتر در آن قرار بگیرد – در برابر 205 کیلومتری تخمین زده شده در سال گذشته تأثیر می گذارد. برخی از خبرهای خوب دیگر به این لیست اضافه شده است ، مانند حضور لاستیک های اسپرت پیرلی دیابلو روسو که بر روی رینگ های 17 اینچی در قسمت جلویی (100/80) نصب شده است (در قسمت عقب) (120/70).

اینها باید بسیار بهتر از برند “صمیمانه” (بله ، نام آنهاست) ارائه دهند که به ویژه موتور سیکلت و اسکوتر SoCo را مجهز می کنند و راندمان آن در زمین مرطوب محدود است.

در زمانی که این خطوط را می نویسیم ، هنوز در انتظار برخی از اطلاعات از Vmoto هستیم که در دسترس بودن و قیمت آن است که هنوز مخفی نگه داشته می شود.

استقلال ، عملکرد ، قیمت ، بازاریابی. برگه فنی او را با جزئیات کشف کنید.

موتور سیکلت الکتریکی سیاه Super Soco / Vmoto Stash

دوچرخه برقی خود را با بهترین قیمت خریداری کنید. ضمانت 2 ساله ، پرداخت ایمن ، تحویل رایگان.

  • برنامه همراه

برنامه را بارگیری کنید و دوچرخه های خود را در دست بگیرید.

صدللو

مفید

اطلاعات

  • در باره
  • مدیریت کوکی
  • اطلاعات شخصی
  • سیاست حفظ حریم خصوصی
  • مخاطب

خبرنامه

مشترک شوید و 10 ٪ تخفیف دریافت کنید.
به روزرسانی ها را از طریق ایمیل در آخرین پیشنهادات ویژه ما دریافت کنید .

کپی رایت © 2020 Sildelvelo. کلیه حقوق محفوظ است.

شما در حال مشاهده هستید: موتور سیکلت الکتریکی سیاه Super Soco / Vmoto Stash 4.690 یورو.00

دوچرخه سواری

رضایت کوکی ها را مدیریت کنید

برای ارائه بهترین تجربیات ، ما از فناوری هایی مانند کوکی ها برای ذخیره و یا دسترسی به اطلاعات دستگاه ها استفاده می کنیم. رضایت از این فناوری ها به ما امکان می دهد داده هایی مانند رفتار ناوبری یا شناسه های منحصر به فرد در این سایت را پردازش کنیم. واقعیت عدم رضایت یا برداشت رضایت شما ممکن است تأثیر منفی بر خصوصیات و عملکردهای خاص داشته باشد.

عملکردی عملکردی همیشه فعال شده است

ذخیره سازی یا دسترسی فنی در پایان علاقه مشروعیت لازم است تا امکان استفاده از یک سرویس خاص صریح توسط مشترک یا کاربر یا تنها برای انتقال انتقال ارتباطات در یک شبکه ارتباطات الکترونیکی درخواست شود.

تنظیمات برگزیده ترجیحات

ذخیره سازی یا دسترسی فنی به منظور علاقه قانونی برای ذخیره ترجیحات که توسط مشترک یا شخصی که از این سرویس استفاده نمی شود درخواست نمی شود.

آمار آماری

ذخیره سازی یا دسترسی فنی که منحصراً برای اهداف آماری استفاده می شود. ذخیره سازی یا دسترسی فنی که منحصراً در اهداف آماری ناشناس استفاده می شود. در صورت عدم حضور احضار ، رعایت داوطلبانه از طرف ارائه دهنده دسترسی به اینترنت یا سوابق اضافی از طرف شخص ثالث ، اطلاعات ذخیره شده یا استخراج شده در این انتها به طور کلی برای شناسایی شما قابل استفاده نیست.

ذخیره سازی یا دسترسی فنی برای ایجاد پروفایل کاربر به منظور ارسال تبلیغات ، یا دنبال کردن کاربر در وب سایت یا در چندین وب سایت با اهداف بازاریابی مشابه ضروری است.