Stellantis (پژو ، سیتروئن) در صورت ادامه قطار به حرکت خود ادامه می دهد?, Stellantis – Peugeot Invest

پژم

مطابق توافق نامه های امضا شده به عنوان بخشی از ادغام با FCA ، Peugeot 1810 2.0 ٪ از سرمایه PSA را در سال 2020 در نتیجه یک عملیات مبادله سهام به دست آورد.

Stellantis (پژو ، سیتروئن) در صورت ادامه قطار به حرکت خود ادامه می دهد ?

Stellantis اخیراً از بازی در مقابل CAC 40 خارج شده است ، از جمله دیروز پس از انتشار حساب های انفجاری نیمه سالانه. غول اتومبیل هنوز در بازار سهام پتانسیل دارد ?

توسط اقتصاد روزنامه نگار نیکلاس گالنت ، امور مالی ، بورس
ارسال شده در تاریخ 07/27/2023 ساعت 7:00 صبح

Stellantis باعث ایجاد حسی شد. یک بار دیگر ، غول فرانکو و ایتالیایی-آمریکایی به تازگی نتایج رکورد را در نیمه اول امضا کرده است ، در یک زمینه ، در یک مرحله ، اما در نیمه نیمه برای این بخش ، مشهور چرخه ای و حساس به هوی و هوس اقتصاد اقتصادی. این سود 37 ٪ به 11 میلیارد یورو پرواز کرد (مبلغ بهتری از آنچه تحلیلگران مالی انتظار می رود ، خوشحال می شوند) ، به ویژه از استراتژی افزایش قیمت فروش گروه. حاشیه عملیاتی (که بیش از 14 ٪ است) نیز در یک سطح حسادت به وجود آمد ، Stellantis که قدمت آن را برای رقبای خود بالا می برد.

Stellantis اهداف مالی خود را برای سال جاری تأیید کرده است و گفت که این شرکت همچنان با نرخ تقریبا 0.8 میلیارد یورو در هر ترم ، که پشتیبانی مکانیکی را در طول قیمت بورس ارائه می دهد ، ادامه داد. و فراتر از سال 2023 ، سازنده خود را به خوبی قرار داده است تا علیرغم یک زمینه نیمه تمام ، پویایی محکم را ادامه دهد. و او برای 4 سال آینده از مواد اولیه خود تأمین کرد.

Stellantis سهم بازار را از دست می دهد اما می خواهد بخار را معکوس کند

فقط سایه در هیئت مدیره ، در یک محیط تجاری که “دشوار” به نظر می رسد ، Stellantis به نفع رقبا از دست داده است ، سهام بازار آن که در ایالات متحده منعکس شده است (-1.3 ٪) و در اروپا (-2.2 ٪) ، تأکید می کند Etoro. با این حال ، این روند به لطف راه اندازی مدل های جدید می تواند در ماه های آینده معکوس شود. Stellantis می داند که چگونه می تواند رانندگان را با “مدل های مختلف” جذب کند ، “در تمام قیمت های درخواستی و محدوده قیمت” ، کارگزار استدلال می کند. و در حالی که رونق در ماشین برقی نمی تواند رد شود ، تولید کننده ای که توسط کارلوس تاوارس اداره می شود ، کاملاً در این بخش قرار می گیرد.

Stellantis هنوز در بازار سهام پتانسیل دارد

خوانندگان Momentum ، نامه سرمایه گذاری سرمایه در مورد بورس تحصیلی ، تا حد زیادی توانسته اند در ماه های اخیر از این دوره خوب در مورد اقدام Stellantis استفاده کنند. و هنوز هم می تواند پتانسیل قدردانی داشته باشد. به خصوص از آنجا که Stellantis در بازار سهام ارزان به نظر می رسد ، زیرا تولید کننده کمتر از 3.5 برابر سود پیش بینی شده برای سال 2024 را پرداخت می کند ، برای عملکرد سود سهام 8 ٪. رویال بانک کانادا همچنین اخطار خرید و هدف قیمت آن 20 یورو را حفظ کرده است.

در حرکت ، دیدگاه کامل به روز شده ما در مورد اکشن stellantis و سناریوی ما برای چند ماه آینده کشف کنید. و پیش بینی های خود را هر روز در CAC 40 و اقدامات ، رمزگشایی های ما ، نظرات تحلیلگران مالی ، تحلیل های فنی ما و همچنین خلاصه ای از عناصر برای به یاد آوردن اقتصاد و بازارها پیدا کنید. هر روز ، مستقیماً در جعبه خود به نامه الکترونیکی. و در حال حاضر ، به لطف فروش تابستان ، از کاهش 30 ٪ در قیمت اشتراک سالانه استفاده کنید. برای ثبت نام ، فقط روی پیوند زیر کلیک کنید.

پژم

آرم Stellantis

ستاره

Stellantis یک تولید کننده پیشرو در اتومبیل جهانی است. توسعه آن مبتنی بر 14 مارک ، تأثیر و شخصیت های متمایز است ، به عنوان بخشی از استراتژی های هماهنگ بین المللی و یک برنامه محصول منسجم.

وضعیت در 31 دسامبر 2022

گروه Stellantis در 16 ژانویه 2021 ، به دنبال ادغام گروه PSA و خودروهای فیات کرایسلر ایجاد شد و یک تولید کننده خودرو در سراسر جهان است. Stellantis در اروپا و آمریکای شمالی موقعیت های محکمی دارد و از مکمل های فن آوری قوی بهره می برد و از محصولات دو گروه که از آن می آید متغیر است. با فعالیت های صنعتی در 30 کشور جهان و حضور تجاری در بیش از 130 بازار و قلعه 14 مارک تجاری که توسعه می یابد ، Stellantis طیف کاملی از وسایل نقلیه را ارائه می دهد ، از لوکس گرفته تا وسایل نقلیه مصرف کننده و آب و برق و همچنین مارک های تخصصی در تحرک ، امور مالی و قطعات و خدمات.

مشارکت در Stellantis 7 ٪
سال سرمایه گذاری 1890

سرمایه گذاری پژو 1810

نمایش بیشتری برای نشان دادن کمتر

خانواده پژو در پشت گروه اتومبیل پژو قرار دارند. پژو به ویژه در سال 2012 و 2014 در افزایش سرمایه شرکت کرد و به طور فعال در مذاکرات منجر به تحقق ادغام با FCA شرکت کرد.

مطابق توافق نامه های امضا شده به عنوان بخشی از ادغام با FCA ، Peugeot 1810 2.0 ٪ از سرمایه PSA را در سال 2020 در نتیجه یک عملیات مبادله سهام به دست آورد.

از تاریخ 31 دسامبر 2022 ، پژو 1810 ، یک شرکت تابعه متعلق به 76.5 ٪ توسط Peugeot Invest و 23.5 ٪ توسط مؤسسات پژو Frères ، 7.0 ٪ از سرمایه استرلانتیس و 7.0 ٪ از حق رای را در اختیار دارد.

مگس. رابرت پژوت معاون رئیس هیئت مدیره استلانتیس و عضو کمیته پاداش است.

مطابق تعهدات انجام شده در چارچوب ادغام با FCA ، سهامداران مرجع گروه های PSA و FCA (Exor ، Peugeot 1810 ، Bpifrance و Dongfeng Motors) متعهد شده اند که برای مدت 3 سال از سهام استلانتیس تسلیم نشوند تحقق ادغام (یعنی تا 16 ژانویه 2024). علاوه بر این ، سهامداران مرجع گروه های PSA و FCA نیز این تعهد را کردند که مشارکت خود را در Stellantis برای مدت 7 سال از تحقق ادغام افزایش ندهند (یعنی تا 16 ژانویه 2028). به عنوان یک استثنا ، پژو 1810 قادر خواهد بود 1.5 ٪ از پایتخت Stellantis را از دونگ فنگ موتور یا BPifrance یا در بازار برای هر اقدامی که Bpifrance به یک مورد دیگر بفروشد ، بدست آورد

ارزیابی اوراق بهادار ، در دارایی های خالص مورد ارزیابی مجدد و در حساب های تلفیقی ، با حفظ دوره بورس تحصیلی در 31 دسامبر 2022 محاسبه می شود.

در سال 2022

نمایش بیشتری برای نشان دادن کمتر

Stellantis: A Peugeot -Citroën – برنده فیات ! شورای بورس

اقدام Stellantis طی 5 هفته گذشته به بازار سهام رفته است ، که به نفع مشترکان حرکت ، نامه سرمایه گذاری است. آیا او هنوز پتانسیل دارد ?

توسط اقتصاد روزنامه نگار نیکلاس گالنت ، امور مالی ، بورس
ارسال شده در 08/03/2023 ساعت 11:00 صبح

Stellantis از پایان ژانویه یک تظاهرات بسیار چشمگیر در بازار سهام امضا کرده است. و این زودگذر از غول فرانکو و ایتالیایی-آمریکایی ، ناشی از ادغام گروه PSA (پژو ، سیتروئن ، مارک های Opel و DS) و فیات کرایسلر (FCA) ، تا حد زیادی از مشترکین در حرکت ، نامه سرمایه گذاری بهره مند شد. و خبرنامه سرمایه گذاری حق بیمه. ما در واقع فرصتی برای خرید در تاریخ 1 فوریه در مورد این اقدام ، درست قبل از پرواز طولانی – در یک خط مستقیم – از دوره بورس اوراق بهادار مشخص کرده بودیم.

Stellantis ماه گذشته برای سال 2022 بهتر از آنچه انتظار می رفت ، با سود رکورد (26 ٪ ، تا 16.78 میلیارد یورو) رونمایی کرد ، برای حاشیه عملیاتی 13 ٪ (0.5 امتیاز به پیش بینی) ، برای بخش خودرو و “بیش از دو برابر از آن رنو (5.6 ٪) “، استدلال می کند. RBC از حاشیه بهره برداری “سودمند” در مقابل رقبای آمریکایی فورد و جنرال موتورز (GM) استقبال می کند.

قیمت ها افزایش می یابد ، اثرات مبادله مثبت و هم افزایی بین PSA و فیات کرایسلر باعث افزایش سودآوری تولید کننده خودرو می شود ، که توسط تنش های لجستیکی مشاهده شده بر روی کک ها تضعیف شده است. علیرغم مشکلات مشخص شده از نظر عرضه و تدارکات ، Stellantis ، به گفته Oddo BHF ، وضعیت خود را به عنوان “بهترین دانش آموز کلاس” در جبهه سودآوری تأیید کرد. مدیرعامل کارلوس تاورس ، که داوری کرد که استلانتیس “به احتمال زیاد مرجع صنعت خودرو است” ، با یک نقطه نسبتاً کم مرده ، همچنان به اثبات کیفیت مدیریت خود ادامه داد. فروش وسایل نقلیه الکتریکی 41 ٪ افزایش یافته است ، افزایش سریع قدرت.

Stellantis کمتر از 4 برابر سود مورد انتظار برای سال 2023 ، با عملکرد سود سهام بیشتر از 7 ٪ ، که برای یک سرمایه گذار در پیش فرض است. خوش بینانه ، RBC اکنون با هدف 19 یورو ، نظر “عملکردی” در مورد اقدام استلانتیس دارد ، که هنوز هم پتانسیل ارزیابی در بازار سهام را نشان می دهد. Stellantis در حال حاضر اقدام مورد علاقه خود است ، در بین تولید کنندگان اصلی خودرو. طبق گفته RBC ، این گروه باید بازده بهتری (پاداش ، در قالب سود سهام یا سهامدار) به سهامدار نسبت به رقبای اصلی اروپایی خود داشته باشد.

به نوبه خود ، سرمایه گذاری اوراق بهادار ، که تصدیق می کند بیش از حد احتیاط در عمل بوده است ، سود خود را در سال های 2023 و 2024 با افزایش بسیار زیاد تجدید نظر کرد و هدف خود را از 25 تا 30 یورو در این عمل به ارمغان آورد.

تجزیه و تحلیل فنی چه می گوید ?

از دیدگاه تجزیه و تحلیل فنی ، استلانتیس در ماه فوریه با سرریز کردن منطقه مقاومت کلیدی 14.90-15.10 یورو سیگنال صعودی عمده ای ارسال کرده بود ، اما اکنون در کوتاه مدت به نظر می رسد که در کوتاه مدت بسیار غرق شده است. آیا عمل هنوز پتانسیل ارزیابی قابل توجهی میان مدت دارد ?

در حرکت ، تجزیه و تحلیل کامل ما در مورد Stellantis و همچنین پیش بینی های ما در مورد مسیر بسیاری از اقدامات دیگر ، در کوتاه مدت یا میان مدت کشف کنید. هر روز صبح ، نامه سرمایه گذاری ما را مستقیماً در صندوق پستی ایمیل خود دریافت کنید. و در حال حاضر ، با کد تبلیغی Capital30J ، از یک ماه آزمایش یک ماه بهره مند شوید. برای مشترک شدن ، فقط با کلیک روی پیوند زیر ثبت نام کنید.