دانلود Stocard – خرید ، اوقات فراغت – دیجیتال ، 10 برنامه کیف پول برای ذخیره کارت های وفاداری خود – وبلاگ رمزگذار

10 برنامه کیف پول برای ضبط کارت های وفاداری خود

qoodos یک برنامه است رایگان در Android و iOS موجود است.

استوکاردی

استوکارد ، یک برنامه موبایل رایگان و کاربردی برای نگه داشتن تمام کارتهای وفاداری خود.

شرح

Stocard یک برنامه کاربردی موبایل رایگان و کاربردی برای نگه داشتن تمام کارتهای وفاداری شما است. این یک جایگزین مناسب برای کارتهای پلاستیکی ارائه می دهد که کیف پول یا کیف دستی شما را غیر ضروری به هم می زنند.

این برنامه از بیشتر مارک های فرانسوی پشتیبانی می کند و به شما امکان می دهد کارت آنها را خیلی ساده اضافه کنید. برای افزودن یکی ، باید مشخص کنید که در کدام کانال خرید در ارتباط است ، پس کافی است بارکد خود را برای نهایی کردن واردات آن اسکن کنید. تمام کارتهای شما در صفحه اصلی برنامه جمع آوری می شوند تا به سرعت به آن دسترسی پیدا کنید. برای کمک به شما در شناسایی آنها ، نرم افزار آرم های هر یک از علائم موجود در کارتهای شما را نشان می دهد. او همچنین یک برنامه وفاداری ارائه می دهد. با هر استفاده ، امتیاز کسب می کنید. Stocard به برش ها ، کوپن ها و کاتالوگ فروشگاه های مورد علاقه شما دسترسی می دهد.

10 برنامه کیف پول برای ضبط کارت های وفاداری خود

9 برنامه کیف پول برای ضبط کارت های وفاداری خود

حفظ مشتریان خود روشی حتی مؤثرتر از تبدیل مشتریان جدید است.

برای بهینه سازی مدیریت یک برنامه وفاداری و توسعه فروش خود ، اکنون می توانید از طریق دیجیتالی شدن پیش بروید. موفقیت تلفن هوشمند به گونه ای است که اکنون بسیاری از برنامه های وفاداری بسیار کاربردی تر از ترکیب کارت های وفاداری در یک نمونه کارها هستند.

کیف پول که یک راه حل نوآورانه ، جذاب و اقتصادی است ، امروز یک اهرم قدرتمند برای وفاداری و خرید مشتری است. تمام مزایایی را که راه حل دیجیتال کیف پول دیجیتال می تواند به شما ارائه دهد ، کشف کنید. ما سپس انتخاب خود را از بهترین کیف پول موبایل برای مدیریت کارتهای وفاداری شما ذکر کردیم.

یک برنامه کیف پول: چیست ?

این شرکت تمایل دارد که کیف پول را به عنوان وسیله جدید پرداخت آنلاین مرتبط کند ، که نادرست است ، زیرا این ابزار محدود به این نیست.

مزایای استفاده از کیف پول به عنوان مشتری.

در iOS مانند Android ، استفاده از کیف پول از طرف مشتری بسیار ساده است. فقط یک کلیک طول می کشد تا یک کارت وفاداری را روی خود ضبط کند کیف پول. کارت اضافه شده از تلفن وی قابل دسترسی است که اکنون دیگر نیازی به گرفتن کارتهای فیزیکی خود برای خرید خود در فروشگاه ها نخواهد داشت. فروشندگان قادر به اسکن کارت از برنامه مشتری خواهند بود. با توجه به پاداش و وضعیت وفاداری ، نه ترس ، همه چیز به طور خودکار با توجه به اقدامات مشتریان به روز می شود.

کیف پول ، ابزار بهینه سازی ارتباط با مشتری.

فناوری ای که دموکراتیک می شود

طبق یک نظرسنجی ، در بین جوانان بین 18 و 24 ساله, 72 ٪ استفاده از تلفن هوشمند خود را ترجیح می دهند نه تنها از کارتهای وفاداری خود ، بلکه برای پرداخت ، برای رزرو یک محصول یا استفاده از کوپن های کاهش آنها استفاده کنند. از طرف سالمندان ، بیش از 46 ٪ از افراد بین 45 و 70 ساله اعتراف کنید که آنها علاقه مند هستند یا از برنامه های کیف پول استفاده می کنند. که باعث می شود تعداد زیادی از کاربران از آن غافل نشوند.

بهره وری

40 ٪ ارزان تر از پیام کوتاه, اعلان هایی را که معامله گران می توانند از طریق ارسال کنند فشار دهید کیف پول محاکمه شده اند 10 برابر کارآمدتر از ایمیل. طبق یک مطالعه ، این اعلان های مورد نظر ظرف 10 دقیقه پس از دریافت پیام مشاهده می شود.

مسئولیت پذیر سازگار با محیط زیست

پلاستیک های کمتری برای استفاده از کارت های وفاداری خود ، شما و مشتریان خود از نظر زیست محیطی در این مورد مسئول هستید.

+250،000 فریلنسر موجود در رمزگذار.کم

سریع ، رایگان و بدون تعهد

انتخاب ما از بهترین برنامه های کیف پول برای کارت های وفاداری شما.

اینجاست 10 برنامه کیف پول که ما برای شما طبقه بندی کرده ایم.

1. نامزد

نامزد

در حال حاضر رایگان, FIDME در دسترس است iOS و Android. این یکی از بارگیری ترین برنامه های کیف پول در اروپا است ، بیش از 5،000 مارک را نشان می دهد. FIDME از شما دعوت می کند تا تمام کارتهای وفاداری ، رسیدهای نقدی و کوپن های خود را در فضای شخصی خود جمع کنید. در اینجا تمام مزایای معاملاتی ارائه شده توسط FIDME:

 • ادغام برنامه در CRM (ابزار مدیریت روابط مشتری).
 • مدیریت برنامه وفاداری توسط یک کارت بافر یا بارکد مواد مخدر.
 • مدیریت کوپن های دیگر مانند کوپن کاهش.
 • نمایش تعادل امتیاز مشتری.
 • یک عملکرد حمایت مالی
 • امکان برجسته کردن فروشگاه خود با کاربران برنامه.

فقط نکته منفی این برنامه این است که با مغازه های خاصی که اسکن قدیمی دارند ، دومی لزوماً کار نمی کند. اما نگران نباشید ، همیشه می توانید کد کارت وفاداری خود را به صورت دستی وارد کنید. این به خود برنامه بستگی ندارد ، بلکه در فروشگاه ها است. اینها روزی دستگاه خود را نوسازی می کنند و مشکل حل می شود.

2. قصبه

قصبه

برنامه دیگر رایگان و با 2 میلیون کاربر روزانه بسیار محبوب است. Fidall به شما امکان می دهد تا ذخیره کنید 100 کارت وفاداری. به سادگی برای اسکن کارت شما برای ادغام آن در کیف پول دیجیتال خود.

با Fidall ، می توان تمام کارتهای وفاداری خود را روی ابر ضبط کرد تا آنها را همگام سازی کند. سپس تمام کارتهای وفاداری خود را در تمام دستگاه های خود خواهید داشت.

یکی دیگر از مزیت های این برنامه کیف پول این است که شما را با جغرافیایی نزدیکترین فروشگاه هایی که در آن می توانید از مزایای مرتبط با کارتهای خود استفاده کنید ، نشان دهید.

Fidall یک برنامه کیف پول نوآورانه است که مزایای بسیاری از قبیل تعادل امتیازات دارد. با وجود رابط بصری آن ، استفاده از آن بسیار کند است. Fidall همچنین در IOS در Android موجود است.

3. نبوغ

نبوغ

نبوغ یک کاربرد است رایگان در Android موجود است ، راه حلی که توسط گروه LA Poste تهیه شده است. این در واقع یک صندوق پول متصل است که توسط مغازه های محلی استفاده می شود.

ویژگی های مختلف آن ، از جمله موارد دیگر ، به برنامه های وفاداری خود را توسط یک ماژول ادغام شده در صندوقدار مدیریت کنید. شما به طور خاص می توانید یک روش محاسبه را برای امتیازات وفاداری تعریف کنید.

برنامه بسیار بصری و استفاده آسان است. این یک بخش آماری است که به شما امکان می دهد فروش خود را دنبال کنید و به شما گزارش می دهد تا در تصمیمات خود به شما کمک کند.

این ابزار همچنین به شما امکان برقراری ارتباط و ارسال اعلان ها را به مشتریان خود می دهد.

4. قیمت

قیمت

این کارت وفاداری رایگان برنامه کیف پول, هر دو در iOS مانند Android موجود است ، برای ذخیره کارت های وفاداری مفید است. Prixing یک مقایسه قیمت و امکان سازماندهی خرید خود را با توجه به پیشنهادات کارت های وفاداری شما ارائه می دهد. این امکان را به شما می دهد تا کمترین قیمت محصولات فروخته شده در سوپر مارکت های واقع در مجاورت خود را نشان دهید.

با تشکر از فناوری Geolocation ، شما می دانید که بهترین تبلیغات موجود در لحظه اطراف شماست. چند یورو صرفه جویی کنید و به راحتی خرید خود را لیست کنید.

با این حال ، مارک های اصلی در این برنامه نمایش داده نمی شوند.

5. qoodos

qoodos

می توانید از این نرم افزار در تلفن های هوشمند ، رایانه لوحی و در صندوق های پول شریک استفاده کنید. اگر می خواهید پیشنهاد دهید یا از یک برنامه وفاداری خیاطی بهره مند شوید, از آزمایش دریغ نکنید qoodos. تو می توانی هدف و بخش مشتریان شما ، اما همچنین چندین نقطه فروش را از یک رابط واحد مدیریت می کنند. Qoodos یکی از برنامه های قابل تنظیم در سال 2022 است.

Qoodos نرم افزاری ساده برای ضبط کارت های وفاداری نیست ، بلکه CRM است. با این ابزار می توانید سود مشتری را کاملاً بدانیدبا عادت های خرید آن. استراتژی فروش خود را بر اساس رفتار مصرف کننده تطبیق داد تا حداکثر مزایا را ایجاد کند.

این است که بدانید که یک حالت اکسپرس به ویژه با بخش فست فود سازگار است.

qoodos یک برنامه است رایگان در Android و iOS موجود است.

6. قصبه

قصبه

این کیف کیفری به شما امکان می دهد امتیاز وفاداری ایجاد کنید و بازپرداخت پس از اسکن رسید. سیستم بازپرداخت فقط با مارک های شریک در دسترس است. عکسی از رسید شما از برنامه ، خرید شما را توجیه می کند تا از امتیازات وفاداری خود استفاده کنید.

اگر سایر رقبا مزایای وفاداری را بر اساس مکانی که مشتری خریداری می کند ، ارائه می دهد ، Fidmarques مزایای مرتبط با مارک محصول را که مشتری خریداری می کند متمرکز می کند.

این برنامه حدود پنجاه مارک مصرف کننده را نشان می دهد. Fidmarques تحت Android ، iPhone و iPad در دسترس است.

7. صفر شش

صفر شش

Zerosix با تجارت شما و اهداف برنامه وفاداری شما سازگار است. روش های محاسبه امتیازات وفاداری و پاداش هایی را که می خواهید به مشتریان اختصاص دهید انتخاب کنید:

 • کارت را با هر خرید تمبر کنید
 • ارائه یک بچه گربه با درصد خرید مشتری
 • اساسنامه ای که مزایای مختلفی را ارائه می دهد زیرا مشتری دارای امتیاز است.

با تشکر از صفرسیکس ، شما مشتریان خود را مانند نوک انگشتان خود بشناسید. با توجه به رفتار وی برای خرید ، فرکانس های بازدیدهای وی به فروشگاه شما یا هر آنچه را که در سبد خود قرار می دهد ، با استفاده از تمام این داده ها ، تمام تلاش خود را می کند رضایت مشتری را بهینه کنید.

این است که بدانید که این بستر کیف پول را می توان در شبکه های اجتماعی یا وب سایت ها منتقل کرد.

8. استوکاردی

استوکاردی

برنامه Stocard رایگان و در iOS و Android در دسترس است.

56 میلیون کارت وفاداری در این برنامه کیف پول ثبت شده است. استوکارد اجازه می دهد تمام کارتهای وفاداری را اسکن و ذخیره کنید. این یک برنامه است بصری و بسیار روان که به شما امکان می دهد ضمن داشتن همه در نسخه مجازی ، از کارت های پلاستیکی یا کاغذ خلاص شوید.

این برنامه آلمانی بسیاری از مارک های اصلی را لیست می کند و به شما امکان می دهد تا هر بازرگان را به صورت دستی اضافه کنید. شما حتی می توانید استخر شنا یا کارت کتابخانه رسانه خود را ادغام کنید ، فقط بارکد لازم است !

9. چلیکو

چلیکو

Splio یک بستر وفاداری همه جانبه است. او اجازه می دهد برنامه های وفاداری خود را ایجاد کنید و تعهد, اما همچنین کمپین های اتوماسیون بازاریابی Omnichannel خود را شخصی سازی کنید.

این برنامه اجازه می دهد تعهد مشتریان خود را تقویت کنید, برای ارائه برنامه های وفاداری معامله ای و رابطه ای. همچنین می توانید با استفاده از موبایل کیف پول یک برنامه وفاداری مجازی تهیه کنید. این نرم افزار روی ابر استفاده می شود ، به این معنی که می توانید از هر آنچه که هستید استفاده کنید تا زمانی که یک رایانه شخصی یا یک تلفن هوشمند متصل به اینترنت داشته باشید.

برنامه یک نسخه آزمایشی رایگان دارد.

در اینجا مزایای اصلی از Splio:

 • پیش بینی فروش
 • مدیریت فرصتها
 • مدیریت مادی
 • مدیریت تماس با ما
 • مدیریت رهبری
 • نصب بارکد
 • CRM و جستجوی

10. محوطه مجازی

محوطه مجازی

محوطه مجازی یک برنامه است رایگان و موجود در اندروید وت منزوی. امروز حدود 700000 کاربر در سراسر جهان دارد. ابزار است استفاده بسیار آسان, فقط بارکد کارتهای وفاداری و voila خود را اسکن کنید. دیگر نیازی نیست که بیست کارت پلاستیکی خود را با خود همراه کنید تا از مزایای تجاری بهره مند شوید زیرا تلفن هوشمند شما این ترفند را انجام می دهد.

با VirtualCards ، با بازرگانان مورد علاقه خود ارتباط برقرار کنید و آخرین تخفیف ها را به شما اطلاع می دهد.

نکته ما برای انتخاب یک برنامه کیف پول موبایل

برنامه های ذکر شده به عنوان لیست برتر طبقه بندی نمی شوند. هر کدام مزایا و معایب, اما در هر صورت آنها در سال 2022 بهترین بازار هستند. خواه مشتری و یا مدیر یک فروشگاه باشید ، ما به شما توصیه می کنیم نیازهای خود را تجزیه و تحلیل کنید قبل از انتخاب برنامه خود. این مرحله برای شناسایی برنامه ایده آل خود ضروری است.

با این حال ، اکنون می توانید کارتهای وفاداری را در یک برنامه تلفن همراه دیجیتالی کنید. این برنامه های مختلف کیف پول را آزمایش و استفاده کنید برنامه های وفاداری کسب و کار خود را بهینه کنید وت فروش خود را تقویت کنید.

به یک آزاد نیاز دارید ? بسیاری از متخصصان وب در رمزگذار ثبت شده اند.com: طراح گرافیک ، توسعه دهنده ، ویرایشگر ، مترجم ، دستیار و غیره را پیدا کنید. از امروز !

بهترین فریلنسرها را در Coder پیدا کنید.کم

یک آگهی را در 2 دقیقه منتشر کنید و اولین نقل قول های خود را دریافت کنید.

خود را ایجاد کنید
سایت اینترنتی

+ 72،000 وب مستر در دسترس است

خود را بهینه کنید
تجارت الکترونیک

+ 35000 متخصص تجارت الکترونیکی

توسعه خود را
برنامه همراه

+ 6000 dev. موبایل موجود است

خود را بهینه کنید
سئو سئو

+ 9000 متخصص سئو موجود است