Stream Games Speam ، مقایسه ، راهنما برای تبدیل شدن به Twitch Gaming Streamer • Streamogaming

راهنما و مشاوره برای تبدیل شدن به بازی های پخش کننده / راه اندازی اولین Twitch زنده خود

Contents

Stream Games Des برای بینندگان که دارای شخصیت های غیر لاتین مانند ژاپنی ، چینی ، کره ای و غیره هستند ، نام مستعار را نشان نمی دهند.

بازی های جریان

Stream Games Des برای بینندگان که دارای شخصیت های غیر لاتین مانند ژاپنی ، چینی ، کره ای و غیره هستند ، نام مستعار را نشان نمی دهند.

به عنوان یک پخش کننده ، می توانید بازی های جریان را به گربه وصل کنید
از کانال خود و به بینندگان خود اجازه دهید تا در مینی بازی ها شرکت کنند
کسب رتبه و امتیاز.

شما می توانید نام ربات و ارز خود را تنظیم کنید ، یا دستوراتی را که بوت کانال شما برای اضافه کردن امتیاز به بینندگان استفاده می کند ، سفارشی کنید.
به این ترتیب ، بینندگان شما هنگام برنده شدن در بازی ها امتیاز کسب می کنند.

چند نفره و تعامل فقط از طریق چت کانال از Twitch (Twitch (Twitch) کار می کند.تلویزیون)

{

  минکام:

  • о: Microsoft® Windows® XP یا بعد از آن
  • процеاع: هسته دوگانه 2.0 گیگاهرتز یا بهتر
  • оеративная паars: 512 مگابایت
  • Видеокарта: سازگار با DirectX 9
  • DirectX: 9.0
  • сеть: широк احتید
  • место на диске: 30 مگابایت
   рекоrендованные:

   • о: Microsoft® Windows® 7 یا بالاتر
   • процеاع: هسته دوگانه 3.0 گیگاهرتز یا بالاتر
   • оеративная паars: 2 گیگابایت
   • Видеокарта: سازگار با DirectX 9 یا بالاتر
   • DirectX: 9.0
   • сеть: широк احتید
   • место на диске: 30 مگابایت

   راهنما و مشاوره برای تبدیل شدن به بازی های پخش کننده / راه اندازی اولین Twitch زنده خود

   مقایسه های مختلفی را برای شروع در بازی های جریان پیدا کنید و اولین زندگی Twitch خود را با نرم افزار / تجهیزات خوب انجام دهید. بهانه دیگری برای شروع کار نیست و شانس خود را به عنوان جریان دهنده امتحان کنید .. ! ��

   تنظیم بازی – نرم افزار Twitch Live – Twitch News

   تنظیم تنظیم بازی

   این که آیا این است که یک جریان پیچش با کیفیت ایجاد کنید یا بازی های بازی را در لپ تاپ ، Xbox یا PlayStation زندگی کنید … به ویژه همیشه یک بازی نیاز به وجود خواهد داشت. میکرو ، پس زمینه سبز ، گیمر زنده قابل حمل ، عرشه جریان ، کارت گرافیک ، ما در اینجا نظر خود را به اشتراک می گذاریم ، و همچنین مقایسه همه وسایل بازی برای ایجاد زندگی Twitch در بالا.

   نرم افزار جریان Twitch

   ضبط ویدیو ، پیوند صفحه … بسیاری از نرم افزارها وجود دارد که همه نیازهای مختلف را برآورده می کند. از چه نرم افزاری برای ضبط بازی استفاده کنید ? چگونه می توان از زندگی خود و همچنین گپ بازگشت بصری داشت ? در اینجا کامل ترین لیست را در تمام نرم افزار جریان غیرقابل اجتناب به صورت روزانه پیدا کنید. Xsplit ، Obs ، ضبط بازی Elgato ، سرویس گیمر Nvidia و غیره: تست ها و مقایسه های کامل برای ایجاد زندگی تعاملی و دلپذیر.

   از Twitch شروع کنید

   هنگام انجام اولین زندگی خود در Twitch ، احتمالاً سوالات زیادی از خود خواهید پرسید. این که آیا این مربوط به تحقق یک مقدمه انیمیشن ، یک امر بسیار خوب و یا حتی در مورد حضور تاخیر است … در اینجا چند نمونه از سؤالاتی که ما سعی خواهیم کرد به آنها پاسخ دهیم آورده شده است:

   1. مفیدترین دستورات مجری در هنگام Twitch Live چیست ?
   2. چه حداقل اتصال برای یک جریان دهنده ?
   3. چگونه می توان روی لپ تاپ یا پلی استیشن خود جریان داد ?
   4. چگونه کانال Twitch خود را شخصی سازی کنیم ?
   5. چگونه می توان مشکلات یخ زدگی را حل کرد ?
   6. نحوه ایجاد یک پرچم Twitch ?

   به #streamogaming بپیوندید

   چه چیزی در Streamogaming پیدا خواهم کرد ?

   در اینجا ما اطلاعات ، بررسی ها و آزمایشات زیادی را در مورد نرم افزار مختلف پخش و همچنین در مورد بازی های مختلف تنظیم به اشتراک خواهیم گذاشت. چگونه اولین زندگی خود را با Twitch پخش کنیم ? نحوه پخش در Android یا iOS ? چگونه می توان بنرهای پیچش زیبا یا یک انیمیشن را ساخت ? شروع در تحقق بازی های زنده ، نیاز به بودجه ، آماده سازی و دانش خاصی دارد که همیشه به دست آوردن آن آسان نیست وقتی که دایره ها را بیش از حد نمی شناسید (در حال حاضر !). برای این کار ، ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا بهترین های خود را ارائه دهیم و کار شما را تا حد امکان ساده کنیم. سپس … این به شما بستگی دارد که در بازی های ویدیویی مورد علاقه خود و جامعه در حال رشد آینده خود از آن لذت ببرید !

   چه تجهیزاتی را برای انتخاب یک تنظیم برتر بازی انتخاب کنید ?

   وقتی می خواهید در Twitch شروع کنید ، اشکال این است که بسیاری از تجهیزات لازم است. در واقع ، در حالی که ضبط وضوح 4K را در 60 تصویر در ثانیه ضبط می کنید ، یک بازی ویدیویی را با گرافیک های زیبا نمایش دهید ، خوب … از رایانه های کوچک ما به قدرت زیادی نیاز دارد. چه از نظر صدا و چه از نظر کیفیت تصویر ، شما باید با احتیاط مواد بازی خود را انتخاب کنید. کدام پردازنده (CPU) را انتخاب کنید تا بازی های جریان خود را به درستی اجرا کنید ? در کجا هنوز ، روی کارت گرافیک (GPU) بهتر است مطابق با وسایل او نگاه کنید ? بله ، زیرا تمام این هزینه ها را هزینه می کند ، بنابراین بهترین کیفیت / روابط را در اختیار داشته باشید ! خواه در جاه طلبی برای انجام eSports (چه کسی می داند !) یا بازی بهترین بازی های لحظه ای در حالت آماتور ، بهتر است با توجه به نیازها و انتظارات خود ، بهترین پیکربندی رایانه شخصی را با توجه زیاد انتخاب کنید. اما پس از آن

   چه پیکربندی PC Gamer برای ایجاد جریان های Twitch ?

   با توجه به رایانه رومیزی ، در اینجا برخی از مؤلفه های رایانه ای که در آن کاملاً لازم است به دنبال جریان باشد:

   • کارت گرافیک (Nvidia ، AMD ، MSI …)
   • پردازنده (Intel ، AMD و غیره)

   و به عنوان یک امتیاز برای علاقه مندان به قدرت شیک و قطعات رایانه ای که راحتی مطلق را ارائه می دهد ، در اینجا برخی از مؤلفه های رایانه ای وجود دارد که ما نیز هر از گاهی به آنها لاغر می شویم:

   • صفحه نمایش رایانه / مانیتور (پاسخگویی ، FPS ، پیکسل NB و غیره)
   • دیسک SSD
   • مادربرد
   • آبکش
   • جعبه (البته رهبری)
   • RAM (8 گیگابایت ، 16 گیگابایت ، 32 گیگابایت ، 192 گیگابایت …)

   برخی از لوازم جانبی برای جریان:

   پس از آن ? ما به قلب موضوع خواهیم رسید ، با تمام لوازم جانبی برای پیچ و تاب که هر یک از استریمان مبتدی خوب باید بداند:

   • کلاه ایمنی خوب قدیمی گیمر
   • دوربین / وب کم
   • عرشه جریان
   • پس زمینه
   • تابلوهای سبک / نور کلیدی
   • گیمر قابل حمل زنده
   • دیسک خارجی SSD
   چه نرم افزاری برای زندگی Twitch زندگی می کند ?

   بهترین نرم افزار ضبط برای انجام جریان های بازی چیست ? چه ویژگی هایی را ارائه می دهند ? ما سعی خواهیم کرد تا کاملترین توضیحات را در مورد هر یک از این نرم افزارهای ضروری انجام دهیم تا زندگی Twitch خود را راه اندازی کنیم. مزایا / معایب ، کاربردهای خاص … وقتی Obs یک ابزار بیش از حد قدرتمند است ، StreamLabs طراحی بسیار خوبی را ارائه می دهد. اکنون همه اینها به نیازهای شما بستگی دارد: یک جریان ساده از صفحه نمایش شما یا زنده در Multi ، می تواند تمام تنظیمات لازم را تغییر دهد.

   در انفرادی یا چند نفره زندگی می کند

   از جمله ساده ترین قالب برای ایجاد زنده در یک پلت فرم جریان ، بسیاری از نرم افزارها به شما امکان می دهند تا بدون مشکل بیش از حد ، پیچ و تاب زنده خود را پیکربندی کنید. خواه این باشد که یک بازی انفرادی یا چند بازی با دوستانی مانند CS یا PUBG انجام دهید ، طبق تنظیمات شما بهتر خواهد شد.

   در به اشتراک گذاری صفحه زندگی می کند

   یک بازی انفرادی برای دو در جریان پخش کنید … این امکان وجود دارد ? و بله ، با این حال دوباره ، یک تنظیم خاص ضروری خواهد بود زیرا یکی از دو رایانه شخصی مجبور است صفحه خود را پخش کند و دستورات خود را به رایانه دیگری بدهد. برای این کار ، ما نرم افزاری مانند Nvidia GameStream Co-Op و ویژگی های جدید آنها را پیدا خواهیم کرد که برای این نوع شرایط بسیار مفید است !

   زندگی چند محدود یا چند صفحه ای

   به خصوص در eSports که به طور خاص در رویدادهای بازی حرفه ای ، می توانید با چندین برنامه دوربین به صورت زنده زندگی کنید. بنابراین در آنجا مستقیماً فنی تر می شود. با این حال ، با تجهیزات مناسب و استفاده از استودیوی Open Broadcaster ، با پیشرفت زنده قادر خواهید بود صفحه را تغییر دهید.

   و اگر دو نفر از ما یک بازی بازی می کنیم و می خواهید صفحه را به دو بخش تقسیم کنید تا هر یک از جلسات بازی ما را نمایش دهید ? ساخت صفحه نمایش چند نیز پیچیده تر می شود. اما با داشتن کارت ضبط مانند Elgato ، برخی از وب کم و میکروفون ، می توان بازگشت دو رایانه مربوطه را پخش کرد.

   نحوه راه اندازی Live On Twitch و شروع در بازی Stream ?

   از آنجا که وقتی کانال Twitch خود را ایجاد می کنید و می خواهید اولین چرخش زنده خود را راه اندازی کنید ، مراحل زیادی برای تنظیم وجود دارد تا تمام تنظیمات شما برای یک عصر بازی کوچک آماده باشد. ناگفته نماند که مؤلفه های رایانه شخصی آن یا حتی نرم افزار ضبط بازی ، ما در اینجا روی انتشار مراحل جریان مستقیم بر اساس مراحل متمرکز خواهیم شد. نحوه استفاده از رابط Twitch ، انجام انیمیشن های شخصی برای اشتراک های Twitch ، Intro و Outro ، انجام پیروان پیروان ، ساخت مجدد ، مدیریت مشکلات اتصال ، ترک کردن برای تبدیل لیست های پخش پس زمینه ، ایجاد زندگی فنی در واقعیت مجازی یا در کنسول بازی آن .. به طور خلاصه ، شما درک خواهید کرد ، تنظیم و به خصوص در ابتدا همیشه لذت بخش نیست !

   پخش زنده را به صورت زنده انجام دهید ، به آماده سازی زیادی و همچنین حداقل کنترل جانور نیاز دارد. در غیر این صورت ، ما می توانیم به سرعت خود را در مقابل یک بازی که حداکثر را مسدود می کند ، پیدا کنیم ، که هیچ گرافیکی صدا و متوسط ​​ندارد. البته ، دیگر نیازی به کامل بودن جریان زنده شما نیست ، به دور از آن. در ابتدا ، بسیار محتمل است که تعداد کمی از افراد به زندگی و بسیار بهتر بروند ، زیرا این زمان ایده آل برای انجام آزمایشات و یادگیری همه چیز در مورد جریان زنده خواهد بود. اما کار نکنید ، همیشه امکان بارگذاری جریان آن در یوتیوب وجود خواهد داشت تا هیچ چیزی از دست بدهد.

   در هر صورت ، ما سعی خواهیم کرد همه شیوه های خوب را برای راه اندازی یک چرخش زنده در قوانین هنر برجسته کنیم.