SUMO PAINT ، بهترین نرم افزار طراحی آنلاین رایگان ، 3 سایت رایگان برای ترسیم یا نقاشی آنلاین – ابزارهای tice

3 سایت رایگان برای ترسیم یا نقاشی آنلاین

از طراحی فنلاندی ، رنگ سومو در حال حاضر فقط به زبان انگلیسی وجود دارد. با این حال آگاه باشید که تسلط کامل زبان شکسپیر بسیار مفید نخواهد بود ، کمک این منو هنوز در نسخه 0 در دسترس نیست.7 که آزمایش کردیم.

Sumo Paint ، بهترین نرم افزار طراحی آنلاین رایگان

این نرم افزار طراحی رایگان در نسخه بتا از هر رایانه ای که به اینترنت متصل است در دسترس است. امیدوار کننده !

  • Sumo Paint ، بهترین نرم افزار طراحی آنلاین رایگان
  • عملکردهای اساسی را تسلط دهید
  • برخی از دستکاری های کلیدی برای روتوش و اثرات
  • تحولات و فیلترهای مختلف برای پیشبرد

نرم افزار جدید ویرایش تصویر SUMO Paint همه چیز را برای رضایت دارد. این رایگان است ، اما این غیر سازش رایگان است ، زیرا همچنین بسیار پیشرفته است. امکانات وی تقریباً شبیه به نرم افزارهای حرفه ای گران قیمت مانند Adobe Photoshop است – رابط گرافیکی Sumo Paint از دومی بسیار وام می گیرد. برای خراب کردن هیچ چیز ، رنگ Sumo از طریق مرورگر وب قابل دسترسی است ، به این معنی که هیچ نرم افزاری برای نصب وجود ندارد. فقط یک اتصال به اینترنت داشته باشید و همیشه به آخرین نسخه دسترسی خواهید داشت. به طور خلاصه ، یک بار با برخی از اصول عملیاتی آشنا ، حتی تازه ترین تازه کار می تواند سرگرم کننده باشد.

برای راه اندازی Sumo Paint ، بسیار ساده است: مرورگر اینترنت خود را باز کنید ، سپس به سایت www بروید.رنگ.کم. در صفحه نمایش داده شده ، روی گزینه کلیک کنید رنگ سومو را در پنجره جدید باز کنید, در پایین سمت چپ. سپس این نرم افزار در یک پنجره جدید باز می شود.

از طراحی فنلاندی ، رنگ سومو در حال حاضر فقط به زبان انگلیسی وجود دارد. با این حال آگاه باشید که تسلط کامل زبان شکسپیر بسیار مفید نخواهد بود ، کمک این منو هنوز در نسخه 0 در دسترس نیست.7 که آزمایش کردیم.

علاوه بر این ، رابط کاربری در اصل گرافیکی است ، پس از چند توضیحات به سرعت احساس راحتی خواهید کرد.

3 سایت رایگان برای ترسیم یا نقاشی آنلاین

چگونه می توان صفحه رایانه یا رایانه لوحی خود را به یک کتاب نقاشی تبدیل کرد یا هنوز هم یک بوم برای نقاشی ? منابع آنلاین زیادی وجود دارد که به دانش آموزان اجازه می دهد تا فعالیت های خلاقانه مانند نقاشی یا نقاشی را تحمل کنند. در اینجا سه ​​مورد وجود دارد که شاید شما نمی دانید. سه سایت برای ترسیم یا نقاشی آنلاین. هر سه رایگان هستند. هر سه نسخه آنلاین و برنامه افزودنی برای Chrome برای تهیه نقاشی آنلاین ارائه می دهند.

فهرست

پیشرو. برنامه طراحی بردار آنلاین رایگان

نقاشی آنلاین

ما با یک برنامه طراحی آنلاین شروع می کنیم که به شما امکان می دهد انواع تصاویر را بدست آورید. PrimalDraw سایتی برای نقاشی است که به شما امکان می دهد گرافیک های بردار مانند تصاویر ، نمودارها ، سازمان ها ، آرم ها ، آگهی ها و نقشه ها را ایجاد کنید. طراحی شده برای کار بر روی هر مرورگر دسک تاپ یا موبایل ، این یک راه حل سبک است که می تواند نیازهای بسیاری را برای خود یا برای دانش آموزان شما برآورده کند. Primaldraw منوها را به زبان انگلیسی ارائه می دهد. این سایت طراحی آنلاین برای او رایگان و بدون هیچ تبلیغی است.
ارتباط دادن: پیشرو

قطعه قطعه. بصورت آنلاین ایجاد ، ترسیم و نقاشی کنید

رنگ آنلاین

در اینجا یک استودیوی ایجاد هنری بسیار کامل وجود دارد. طراحی آنلاین ، نقاشی و روتوش آنلاین در یک محیط گرافیکی رنگارنگ و شاد رایگان. Sketchpad بسیاری از آموزش های ویدیویی را ارائه می دهد تا به شما امکان می دهد بسیاری از کارکردهای موجود را تسلط دهید. این ابزار امکان ایجاد خلاقانه عکس ها یا تصاویر را که می توانید در فضای کاری خود وارد کنید ، برجسته می کند. برس ، شکل ، تمبر ، متن … Sketchpad ابزارهای زیادی را ارائه می دهد تا به شما امکان ایجاد بدون محدودیت را بدهد. این ابزار ، از دیگر کارکردهای جالب ، ضبط خودکار از خلاقیت های شما و در نتیجه امکان بازگشت به نسخه قبلی را ارائه می دهد. رابط به زبان فرانسه است. نسخه آنلاین به شما امکان می دهد نقاشی آنلاین رایگان انجام دهید. برای حدود 5 € می توانید یک نسخه از نرم افزار را برای نصب روی رایانه خود بارگیری کنید.
ارتباط دادن: قطعه قطعه

رنگ سومو. ویرایشگر تصویر آنلاین

رنگ آنلاین

رنگ سومو بدون شک بهترین ابزار شناخته شده در این لیست کوچک است. ارقام برای خودشان صحبت می کنند. بیش از 30 میلیون کاربر و 500 میلیون تصویر ضبط شده. این تصادفی نیست ، Sumo Paint کاربرد کاملی از نقاشی آنلاین و ویرایش تصویر را ارائه می دهد. حتی با یک لیست واقعاً چشمگیر از کارکردها و ابزارها در اختیار شما از یک مرورگر ساده ، حتی دشوار است. این ابزار روان است و اگر رابط از به روزرسانی بهره مند شود ، کل جدی است و لازم نیست از مقایسه با برنامه های حرفه ای شرمنده باشد. برای داشتن منوها به زبان فرانسوی ، وقتی در ویرایشگر هستید ، باید روی پرچم کوچک در سمت چپ بالای صفحه کلیک کنید.