نقشه Supercharger برای تسلا در فروشگاه App ، نقشه Supercharger برای Tesla – برنامه های موجود در Google Play

نقشه سوپر شارژر برای تسلا

اصلاً کار نمی کند. این برنامه را خریداری نکنید. از پول تو بود

نقشه سوپر شارژر برای تسلا 4+

برنامه خوب به عنوان یک کل. خیلی بد است که شارژرهای مقصد فقط در بلژیک با نسخه Pro ظاهر می شوند. امیدوارم این فقط یک اشکال باشد! وقتی اشکال برطرف شد ، یادداشت خود را تغییر خواهم داد.

Anakin2016 ، 07/15/2022

رایگان نیست?

چرا درخواست پول برای به اشتراک گذاشتن با ماشین تسلا است زیرا اگر می توانید این کار را به صورت رایگان نقشه های Google یا Apple انجام دهید یا حتی آن را در تسلا خود پیدا کنید? همچنین در نزدیکی اجاره شما کار نمی کند. چرا یک مالک تسلا در صورت داشتن این اطلاعات به صورت رایگان هزینه این برنامه را پرداخت می کند

اصلاً کار نمی کند. این برنامه را خریداری نکنید. از پول تو بود

برنامه حریم خصوصی

توسعه دهنده ، Yohan Teixeira ، اظهار داشت که شیوه های حفظ حریم خصوصی برنامه ممکن است شامل مدیریت داده ها همانطور که در زیر شرح داده شده است. برای اطلاعات بیشتر ، به سیاست حفظ حریم خصوصی توسعه مراجعه کنید.

داده ها به شما مرتبط نیستند

  • استفاده از داده ها
  • علم تشخیص

شیوه های حفظ حریم خصوصی ممکن است بر اساس ویژگی های شما یا سن شما متفاوت باشد. بیشتر بدانید

اطلاعات

ارائه دهنده Yohan Teixeira

آیفون سازگاری به iOS 14 نیاز دارد.0 بعد. iPad iPados 14.0 بعد. iPod Touch به iOS 14 نیاز دارد.0 بعد. مک به MACOS 11 نیاز دارد.0 یا بعد از آن و یک مک با تراشه Apple M1 یا بعد از آن.

انگلیسی ، هلندی ، فرانسوی ، آلمانی ، ایتالیایی ، بوکمل نروژی ، چینی ساده ، اسپانیایی ، سوئدی

نقشه سوپر شارژر برای تسلا

نقشه Superchargers برای تسلا روش مناسبی برای یافتن ایستگاه سوپر شارژر بعدی شماست.

با یک نگاه ، تمام ایستگاه های Superchargers شما را احاطه کرده اند ، و همچنین خدمات مورد استفاده در ایستگاه (نقاط وای فای ، رستوران ها ، توالت ها ، مغازه ها و غیره. ..)

نمای مفصل به شما اطلاع می دهد که چند مایل از سوپر شارژر هستید ، فقط کافی است روی آن ضربه بزنید تا جاده برای رسیدن به آنجا شروع کنید. (با Google Maps و Waze کار می کند).

جلسه شارژ بعدی خود را برای مسیر طولانی خود برنامه ریزی کنید ، می توانید مستقیماً یک شارژر را توسط شهر ، ایالت یا حتی کشور جستجو کنید.

لیست ایستگاه های Supercharger Tesla دائماً به روز می شود ، به محض اینکه یک نقطه بازپرداخت جدید ظاهر می شود ، مستقیماً در برنامه قابل مشاهده خواهد بود.

سلب مسئولیت:
نقشه Superchargers برای تسلا نه محصول رسمی تسلا است و نه به شرکت موتور تسلا وابسته هستیم.

کارت و ناوبری

امنیت داده ها

امنیت ابتدا برای درک نحوه جمع آوری و به اشتراک گذاری داده های شما به اشتراک گذاشته شده است. شیوه های مربوط به محرمانه بودن و محافظت آنها ممکن است با توجه به استفاده ، منطقه و سن شما متفاوت باشد. توسعه دهنده این اطلاعات را ارائه داد و بعداً می تواند آن را اصلاح کند.