supremium hi-fi supermium ، قیمت و انتشار ، Spotify hifi: آماده پرداخت (بسیار) اشتراک آینده عزیز

Spotify hifi: برای پرداخت (بسیار) اشتراک آینده عزیز آماده شوید

ما می دانستیم که پیشنهاد ویژه نامیده می شود ” سوپرمیم همانطور که فاش شد بلومبرگ. اطلاعات تأیید شده توسط اکتشافات کاربر اینترنت Hypixely در Reddit ، که اکتشافات آن را در کد برنامه Spotify بازگو می کند. تحت عنوان ” نیمو در داخل ، این یک اشتراک جدید است که به کاربران ارائه می شود.

SPOTIFY SUPREMIUM HI-FI ، قیمت و تاریخ انتشار

دائماً به تعویق افتاد ، پیشنهاد HI -Fi Spotify معمولاً باید قبل از پایان سال وارد شود.

انتظار می رود از ابتدای سال 2021 توسط بسیاری از کاربران سرویس موسیقی ، حتی پس از اعلامیه آن ، حتی اشتراک برخی از آنها را برانگیخته باشد ، پیشنهاد Spotify HiFi در اوایل سال 2022 ، همانطور که در مدیرعامل شخصاً تأیید شده است ، متوقف شد.

موسیقی آمازون و موسیقی اپل از قبل با کیفیت CD صوتی موجود است

از زمان اعلام اولیه ، رقابت -که اپل موسیقی و آمازون -پیشنهاد HI -Fi خود را بدون هیچ هزینه اضافی راه اندازی کرده است ، واقعیتی که توضیح می دهد که چرا Spotify کند است و به بازار عرضه می شود. این شرکت در واقع از این گزینه درآمد کسب می کند و باید این قیمت گذاری را در مواجهه با پیشنهادات رقابتی رایگان توجیه کند. این همان چیزی است که Gustav Söderström -co – Spotify – در ماه مارس.

پیشنهاد Spotify Spotify Spotify با قیمت 19.99 دلار در هر ماه ارائه می شود ?

با توجه به آخرین عدم تفکرهای جمع آوری شده توسط بلومبرگ ، قیمت این گزینه جدید – پیشینی یک سوپرمیوم پیشینی – می تواند 19.99 دلار در هر ماه باشد ، دو برابر حق بیمه فعلی. این به طور عادی قبل از پایان سال می رسد ، اما در ابتدا در ایالات متحده آمریکا نیست. توجه داشته باشید که می تواند شامل کتابهای صوتی باشد ، جایی که این محتویات فقط با خرید جداگانه در حال حاضر در دسترس هستند.

ما در عبور از سری AppleTV با شما تماس می گیریم+ لیست پخش, که ایجاد و شروع پلتفرم را ردیابی می کند.

Spotify hifi: برای پرداخت (بسیار) اشتراک آینده عزیز آماده شوید

کد Spotify جزئیات جدیدی درباره اشتراک Hi-Fi از سیستم عامل را نشان می دهد. ما وجود برخی از ویژگی ها را می آموزیم ، اما همچنین از قیمت مورد انتظار پیشنهاد: 20 دلار در ماه. که آن را به یک اشتراک گران قیمت ، گرانتر از سایر خدمات تبدیل می کند.

ما در مورد ورود HIFI به Spotify و سالهای خوب صحبت کرده ایم: این خود Spotify است که تقریباً سه سال است که در مورد آن صحبت می کند. مشکل این است که این پروژه قبلاً به تعویق افتاده است و این پلتفرم همیشه باید تأیید کرده باشد که چند ماه پیش روی آن کار کند. آخرین اخبار مربوط به تاریخ: Spotify Hi-Fi امسال راه اندازی می شود. به نظر می رسد ورود وی تأیید شده است زیرا ما قبلاً ایده ای از قیمت اشتراک داریم که به شما امکان می دهد از آن در پلت فرم جریان موسیقی استفاده کنید.

آنچه کد برنامه Spotify برای ما فاش می کند

ما می دانستیم که پیشنهاد ویژه نامیده می شود ” سوپرمیم همانطور که فاش شد بلومبرگ. اطلاعات تأیید شده توسط اکتشافات کاربر اینترنت Hypixely در Reddit ، که اکتشافات آن را در کد برنامه Spotify بازگو می کند. تحت عنوان ” نیمو در داخل ، این یک اشتراک جدید است که به کاربران ارائه می شود.

بنابراین او شامل موسیقی 24 بیتی در بی ضرر, یا از دست دادن موسیقی با کیفیت. Spotify همچنین می تواند آن را مشخص کند ” فناوری آنها هیچ شکاف و تأخیر ندارد »». بدون شک برای عبور از قرص قیمت ، باید مزایای دیگری با اشتراک وجود داشته باشد سوپرمیم. Hypixely به ویژه 30 ساعت گوش دادن به کتابهای صوتی در هر ماه (فقط برای مدیران بسته های جداگانه ، دوتایی و خانواده) قابل دسترسی است ، 20 ساعت برای حساب های حق بیمه.

علاوه بر این ، کاربران به لطف هوش مصنوعی امکان ایجاد لیست های پخش را دارند ، اما همچنین با توجه به روحیه ، فعالیت یا ژانر ، کتابخانه شما را فیلتر می کنند. اگر موسیقی رقص باشد یا نه ، لیست خواندن وی نیز می تواند با توجه به ضربان قلب وی سفارش داده شود. سوپرمیم همچنین ابزارهای اختلاط پیشرفته ارائه می دهد.

20 دلار در ماه برای لذت بردن از بهترین کیفیت در Spotify: گران است

اما اطلاعاتی که ما به یاد خواهیم آورد بدون شک قیمتی است که در آن اشتراک است سوپرمیم قابل فروش است. با توجه به اطلاعاتی که وی در کد برنامه در Reddit یافت ، Hypixely از نرخ 19.99 دلار در ماه یاد می کند. کاربر اینترنت مشخص می کند که این فقط می تواند رقمی باشد که در برنامه برای پیکربندی قرار داده شده است و نه قیمت نهایی.

Spotify در iOS

این مطابق با دوره فعلی با 18.80 یورو مطابقت دارد. بنابراین این اشتراک گران تر از پیشنهاد حق بیمه است که اکنون با 10.99 یورو در ماه فروخته می شود (پس از افزایش دو ماه پیش). بنابراین ، پیشنهاد Hi-Fi Spotify نسبت به سایر سیستم عامل ها گران تر خواهد بود. به عنوان مثال ، Deezer این کیفیت را با قیمت 11.99 یورو ارائه می دهد ، Apple Music 10.99 یورو است ، دقیقاً مانند موسیقی آمازون.

می خواهید به جامعه ای از علاقه مندان بپیوندید ? Discord ما از شما استقبال می کند ، این یک مکان کمک و اشتیاق متقابل در مورد فناوری است.