به روزرسانی های نرم افزاری Suunto 9 Peak Pro ، Suunto 9 Peak Assist

Suunto 9 Peak Pro Assist

مراحل پیروی از عیب یابی و پاسخ به سوالات متداول را پیدا کنید. ما اطلاعات مفصلی را برای کمک به شما در استفاده از Suunto 9 Peak Pro Pro تهیه کرده ایم.

به روزرسانی های نرم افزاری – Suunto 9 Peak Pro

هنگامی که یک به روزرسانی در دسترس است و ساعت شما به برنامه Suunto متصل است ، به روزرسانی نرم افزار از ساعت به طور خودکار بارگیری می شود.

پس از بارگیری نرم افزار در ساعت شما ، تا زمانی که سطح باتری حداقل 50 ٪ باشد ، در طول شب به روز می شود.

اگر می خواهید به روزرسانی را به صورت دستی نصب کنید قبل از اینکه به طور خودکار یک شبه انجام شود ، بروید تنظیمات > عمومی و انتخاب کنید به روز رسانی نرم افزار.

یادداشت های نسخه

2.27.8

پخش مترقی از 28 ژوئن 2023

این بروزرسانی ویژگی ها ، پیشرفت ها و اصلاحات اشکال جدید را ارائه می دهد.

ویژگی های جدید :

  • بخش های Strava به طور مستقیم در ساعت
  • پشتیبانی از دو برنامه ورزشی Suuntoplus در طول جلسات
  • برنامه های ورزشی Suuntoplus که از یک جلسه به جلسه دیگر ذخیره شده است
  • حمایت از پارامترهای برنامه ورزشی Suuntoplus
  • ویجت آب و هوا جدید برای پیش بینی های آب و هوایی روزانه
  • عملکرد لامپ جیب در منو
  • راهنمایی صوتی در برنامه Suunto
  • تایلندی و چینی های سنتی در نسخه جهانی فعال می شوند

پیشرفت ها:

  • بهبود پارامترهای نور پس زمینه

Suunto 9 Peak Pro Assist

ProductLineImage

راهنماهای کاربر ، فیلم های توضیحی ، سؤالات متداول ، موارد آموزشی و اطلاعات دقیق کمک برای Suunto 9 Peak Pro را پیدا کنید.

Suunto 9 Peak Pro – بخش های کمک ارائه شده

به روزرسانی نرم افزار Suunto 9 Peak Pro

ارتباطات برای به روزرسانی نرم افزار Suunto 9 Peak Pro. ویژگی های جدید و سایر پیشرفت های مستقر شده برای Suunto 9 Peak Pro Watch را کشف کنید.

راهنمای کاربر برای Suunto 9 Peak Pro

راهنماهای استفاده یک نمای کلی از ویژگی ها و ویژگی های فنی محصولات را ارائه می دهند ، نحوه استفاده از آنها را توضیح داده و به مشاوره دستکاری ارائه می دهند.

پاسخ ها را در سؤالات متداول پیدا کنید

مراحل پیروی از عیب یابی و پاسخ به سوالات متداول را پیدا کنید. ما اطلاعات مفصلی را برای کمک به شما در استفاده از Suunto 9 Peak Pro Pro تهیه کرده ایم.

برنامه Suunto – همراه دیجیتال شما

برنامه Suunto را به تلفن خود بارگیری کنید و دستگاه Suunto خود را وصل کنید تا با تجزیه و تحلیل آموزش و روند فعالیت کلی خود ، زندگی کار خود را کنترل کنید.

نگهداری از دستبندهای ساعت و Suunto

توصیه ها و ترفندهای عملی در مورد نحوه مراقبت از دستگاه Suunto و حفظ پوست خود را پیدا کنید.

مرکز تعمیر Suunto

ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم. گزینه های مختلف کمک را کشف کرده و با شرایط ضمانت برای محصول Suunto خود مشورت کنید.

نحوه به دست آوردن اقدامات دقیق تر از ضربان قلب در مچ دست – نکات و روشهای عیب یابی

این فناوری به لطف دیودها به دنبال جریان خون در مچ دست ، ضربان قلب را اندازه گیری می کند. این بدان معنی است که شما می توانید در طی یک فعالیت خاص یا به صورت روزانه بدون حمل کمربند قلبی به سینه ، با داده های ضربان قلب خود مشورت کنید. بیشتر بدانید !

Suunto مجموعه Peak Collection برنده جایزه Suunto 9 را با یک مدل جدید حق بیمه گسترش می دهد

Suunto ، رهبر جهانی در ساعتهای ورزشی ، رایانه های شیرجه و قطب نما از انتشار Suunto 9 Peak Full Titanium Black خبر می دهد. این مجموعه پرچمداران برند را با اضافه کردن یک مدل برتر ، که دارای یک دستبند تیتانیوم کربن مانند الماس است ، تقویت می کند. طراحی زیبا و زیبایی شناسی درجه یک از اوج کامل تیتانیوم Suunto 9 ، ساعت ورزشی را به اندازه کافی پیچیده تر می کند تا تنظیمات رسمی تر باشد ، و شامل بند سیلیکون انعطاف پذیر امکان انتقال و ماجراجویی بدون درز را فراهم می آورد.

Suunto-9-Peak-Full-Titanium-Black-Side-Quarter-Watchface-600x600.png

کل مجموعه اوج Suunto 9 ، از جمله New New New 9 Peak Titanium Black ، در فنلاند با استفاده از 100 ٪ انرژی خنثی قابل تجدید و کربن ساخته شده است. ساعت جدید ورزشی با هر ویژگی ای که باعث شده Suunto 9 Peak یک رهبر صنعت باشد ، شامل قایقرانی Long-La-La-La-La-Lashing از 25 ساعت با بهترین GPS و تا هفت روز در “تور” است. حالت ، بیش از 80 حالت ورزشی با نمایشگر صفحه نمایش قابل تنظیم ، گزینه های نمایش صفحه نمایش ، اندازه گیری اکسیژن خون و بار کامل باتری در یک ساعت.

“با استفاده از این مدل جدید Peak Peak Peak ، کاربران یک ساعت همه در یک برای تعقیب تجربیات اوج در طبیعت دارند و همزمان ارائه ظاهری شیک و مرتفع ، دنباله ای را ارائه می دهد.” می گوید Heikki Norta ، رئیس جمهور Suunto. وی گفت: “Suunto 9 Peak Full Titanium Black واقعاً با اخلاق طراحی ما در ساخت ساعتهای ورزشی کاملاً پایدار و باکیفیت با زیبایی شناسی مینیمالیسم صحبت می کند ، و ما هیجان زده هستیم که این پیشنهاد را به بازار عرضه کنیم.»

Suunto-9-Peak-Titanium-From-Office-to-Adventure-937x400.jpg

Suunto 9 Peak Full Titanium Black به برنامه Sunuto متصل می شود و کاربران را قادر می سازد معیارهای آموزشی عمیق را تجزیه و تحلیل کنند ، و همچنین مسیرها را با خطاهای گرمایشی ورزشی و نقاط شروع محبوب برنامه ریزی کنند. بیش از 200 برنامه شریک برای تجزیه و تحلیل آموزش ، یافتن جاده های جدید ، دسترسی به مربیگری و فیلم های سه بعدی ماجراهای کاربران در دسترس هستند. علاوه بر این ، کنترل های موسیقی کامل در حال تماشای برای تأمین انرژی اضافی در هنگام استفاده از آن در دسترس است.

Suunto 9 Peak Full Titanium Black با یک بند سیلیکون اضافی برای استفاده ورزشی همراه است و برای پیش سفارش با قیمت 979/1099 دلار در Suunto در دسترس است.کم.

Suunto 9 Peak Full Titanium Black برای پیش سفارشات در Suunto انتخاب شده در دسترس خواهد بود.بازارهای COM در 5 آوریل ، و برای خرید از طریق شرکای انتخاب شده خرده فروش اروپا و Suunto.بازارهای COM در 12 آوریل. در سطح جهانی Suunto 9 Peak کامل تیتانیوم سیاه در ماه مه 2022 در دسترس خواهد بود.