یک SUV مک لارن اکنون به دنبال افزایش قابل قبول است – راهنمای ماشین ، یک SUV برای مک لارن? اخبار عملکرد AR

یک SUV برای مک لارن

ما در رنز مستقر هستیم که تنها 1:20 از پاریس در TGV ، 10 دقیقه با فرودگاه و 50 دقیقه با ساحل اول برتون و نورمن فاصله دارد. شما قادر خواهید بود از یک مکان جغرافیایی استراتژیک بهره مند شوید و برای همه در دسترس است. پیشنهادات ما لذت ، اسپرت ، ظرافت و راحتی را برای شما به ارمغان می آورد.

SUV مک لارن اکنون به طور فزاینده ای قابل قبول است

مک لارن سازنده ابرقدرت انگلیس مدتهاست که گفته است که هرگز SUV را نمی فروشد ، اما زمان تغییر کرده است. همانطور که رولز رویس ، بنتلی ، لامبورگینی و استون مارتین متوجه شده اند ، پول زیادی با SUV وجود دارد. حتی لوتوس یکی را معرفی کرده است ، و فراری همان ماه آینده را انجام خواهد داد.

مک لارن اکنون یک رئیس جدید به نام مایکل لیترز دارد که چیزهای دیگری را از پیشینیان خود می بیند. در مصاحبه با مربی, وی اعتراف کرد که این شرکت به طور جدی در حال بررسی ایده راه اندازی SUV است و چه نوع طراحی ممکن است کار کند.

  • همچنین: مک لارن 720S فقط برای کانادا نسخه ویژه 10 واحدی دریافت می کند
  • همچنین: “مانند جدید” 1995 مک لارن F1 میلیون در حراج می گیرد

چیزی که شما باید بدانید این است که Leiters قبلاً در زمینه توسعه پورشه کین کار کرده بود و درست قبل از پیوستن به مک لارن در تاریخ 1 ژوئیه ، وی همچنین نظارت بر فراری Purosangue بسیار پیش بینی شده. در ذهن او ، SUV ها یک بازار “بسیار جذاب” هستند ، که هنوز پتانسیل رشد را دارد. با کمال تعجب ، او گفت که مک لارن نباید و نه یک SUV کلاسیک که مانند همه دیگران باشد ، بسازد.

از نظر عملکرد ، ما کاملاً انتظار داریم که یک SUV مک لارن آینده را همانطور که Purosangue فوق الذکر می کند ، نوار را بالا ببرد ، نه به MASE. اما در مورد پیشرانه چه می شود? سؤال خوبی بود. نوعی از برق بخشی از بسته بندی خواهد بود ، می توانید روی آن حساب کنید.

اتفاقاً ، لایترز تأیید کرد که مک لارن علاقه مند به همکاری با شریک زندگی است اما هیچ معامله ای قریب الوقوع نیست (علی رغم شایعات مربوط به معامله با BMW یا آئودی).

وی گفت: “ما باید DNA خود را حفظ کنیم.” مربی. “من به هیچ شریکی علاقه ندارم که فقط به من فناوری” من “بدهد. بنابراین سوال این است که شریک مناسب را پیدا کنید. سوال این نیست که یک شریک زندگی بروید.»

اگر زنده شود ، یک SUV مک لارن قبل از اواسط دهه آماده نخواهد بود. مربی به تعویق انداختن قیمت آن حدود 350،000 پوند یا حدود 530،000 دلار اجرایی.

یک SUV برای مک لارن ?

یک SUV برای مک لارن؟

McLaren Automobile قصد خود را برای توسعه یک SUV ، خانواده مک لارن اعلام کرده است که اولین وسیله نقلیه الکتریکی آن خواهد بود. این جهت گیری جدید ، چشم انداز مایکل لیترز ، مدیرعامل تازه منصوب شده McLaren Automobile است. SUV جدید در مقایسه با سایر SUV های بازار ساخت و ساز سبک خواهد داشت و عملکرد بسیار خوبی را ارائه می دهد و همچنین یک پویا هیجان انگیز و وفادار به DNA مسابقه مک لارن.

مک لارن یک SUV برقی راه اندازی می کند

این شرکت معتقد است که این پروژه با ایجاد یک تجربه مجزا برای رانندگان در سراسر جهان ، به ادغام شهرت خود در صنعت خودرو کمک کرده و از رقبای خود ایستادگی می کند. با این شرکت جاه طلب ، مک لارن به دنبال گرفتن بخش دیگری از مشتریانی است که ممکن است در گذشته ماشین لوکس خود را در نظر نگرفته اند.

این پروژه یک گام هیجان انگیز برای مک لارن خواهد بود و با وجود مایکل لیترز در راس ، ما مطمئن هستیم که او یک موفقیت خواهد بود. ما بی تاب هستیم و می بینیم که از این سازنده اتومبیل افسانه ای چه چیزی پیروی خواهد کرد.

اگر می خواهید یک SUV اجاره کنید ، عملکرد AR انتخاب ایده آل است

عملکرد AR اجاره اتومبیل های لوکس را برای آخر هفته ، رویدادها و عروسی ها ارائه می دهد. این که آیا شما می خواهید از لحظات کیفیت خانواده استفاده کنید یا یک استراحت عاشقانه با شریک زندگی خود ، وسایل نقلیه عالی ما اطمینان حاصل می کنند که فرار شما فراموش نشدنی است.

ما در رنز مستقر هستیم که تنها 1:20 از پاریس در TGV ، 10 دقیقه با فرودگاه و 50 دقیقه با ساحل اول برتون و نورمن فاصله دارد. شما قادر خواهید بود از یک مکان جغرافیایی استراتژیک بهره مند شوید و برای همه در دسترس است. پیشنهادات ما لذت ، اسپرت ، ظرافت و راحتی را برای شما به ارمغان می آورد.

یک تغییر بزرگ برای مک لارن با SUV خود

SUV جدید در مقایسه با سایر SUV های بازار با یک ساخت و ساز سبک مشخص می شود و عملکرد عالی و پویایی هیجان انگیز ، وفادار به DNA مسابقه مک لارن ارائه می دهد. این شرکت معتقد است که این پروژه به تقویت اعتبار خود در صنعت خودرو کمک می کند و با ایجاد یک تجربه مجزا برای رانندگان در سراسر جهان ، آن را از رقبای خود متمایز می کند.

SUV جدید مطمئناً برای این شرکت یک چالش خواهد بود ، اما اگر به خوبی انجام شود ، می تواند به کیف پول آن ارزش افزوده و فرصت های جدیدی را در بازار لوکس خودرو باز کند. موفقیت این پروژه به رهبری Leiters بستگی دارد و با تجربه غنی از مهندسی خودرو ، ما متقاعد شده ایم که وی مک لارن را در جهت درست هدایت می کند.

آیا مک لارن می تواند یک SUV سبک ارائه دهد ?

مک لارن طبقه بندی شده است: یک متقاطع باید به ارزشهای مک لارن وفادار باشد ، این به معنای ساخت و ساز سبک است. رئیس جدید تحت تأثیر مرکز فناوری کامپوزیت مک لارن واقع در حومه شفیلد – “کلاس جهانی” بسیار تحت تأثیر قرار گرفته است – و یک مطالعه را برای ارزیابی چگونگی سازماندهی مجدد فرآیندهای توسعه و تولید آن برای تولید ساختارهای فیبر کربن بزرگتر راه اندازی کرد. این امر برای SUV ضروری خواهد بود که از فلسفه اساسی برند چشم پوشی نکند.

این پروژه فقط در مراحل ابتدایی خود است ، اما اگر Leiters و تیم آن موفق به دستیابی به این هدف شوند ، می تواند به معنای موفقیت بزرگ برای McLaren Automobile باشد ، که سعی می کند مخاطبان خود را گسترده تر کند و به بازار SUV نفوذ کند.

یک معماری الکترونیکی پیشرفته جدید برای SUV مک لارن

به عنوان بخشی از توسعه SUV ، مک لارن نیز روی نرم افزار متمرکز شده است. این شرکت در حال توسعه معماری پیشرفته الکترونیکی برای خودرو است که به روزرسانی های بیش از حد هوا و مدیریت استقلال در زمان واقعی امکان پذیر است ، دو کارکرد که اغلب در وسایل نقلیه لوکس یافت نمی شود. این امر باید به رانندگان اجازه دهد تا در ارتباط بمانند و با عملکرد وسیله نقلیه خود به روز باشند و از تجربه عالی رانندگی اطمینان حاصل کنند.

با این پیشرفت در نرم افزار و ساخت و سازهای سبک ، ما فقط می توانیم تصور کنیم که شگفتی های تکنولوژیکی دیگر در اولین مکان مک لارن در بازار SUV لوکس در انتظار ما هستند. ما نمی توانیم صبر کنیم تا ببینیم Leiters و تیمش می توانند به چه چیزی دست یابند.

یک رانندگی تعریف شده برای یک SUV

با متقاطع ، مک لارن سیستم VDC (متغیر کنترل رانش) خود را دوباره تعریف می کند ، که به رانندگان اجازه می دهد انتقال گشتاور خودرو خود را در هر چرخ تنظیم کنند. این سیستم شبیه به یک دیفرانسیل الکترونیکی است و به بهبود عملکرد پویا SUV کمک می کند و به آن اجازه می دهد تا در حالی که می تواند در سطوح لغزنده ، نوبت خود را مانند یک ماشین اسپرت بدست آورد.

سیستم نرم افزاری همچنین به رانندگان اجازه می دهد تا پارامترهای وسیله نقلیه خود را با توجه به زمینه و شرایط آب و هوایی سفارشی کنند ، بنابراین به آنها کنترل بیشتری بر تجربه رانندگی خود می دهد ، SUV به صورت استاندارد با یک حرکت تمام چرخ مجهز می شود ، که این امکان را می دهد. او برای مقابله با همه زمین ها. این ویژگی مطمئناً هنگام رانندگی در شرایط دشوار ، سطح جدیدی از اعتماد به نفس را به رانندگان می دهد.

از آنجا که Leiters قبلاً موقعیت های کلیدی را در پورشه و فراری اشغال کرده بود ، او این پروژه را دانش بی نظیری از کراس اوورهای لوکس ارائه می داد. و به لطف تخصص خود ، مک لارن می تواند اعتماد به نفس در بازار SUV را آغاز کند. این یک تغییر هیجان انگیز برای برند است ، که به دلیل ظرفیت عملکرد و احتقان آنها به طور سنتی با SUV ها مخالف است.