فضا ، ذخیره سازی هوشمند ، فناوری بصری: SUV کوچک تمام الکتریکی Volvo EX30 بهترین طراحی اسکاندیناوی را نشان می دهد – ولوو اتومبیل های گالری مطبوعات کانادا ، 2025 Volvo EX30 SUV برقی سریع ، جمع و جور و مقرون به صرفه است که ما برای آن دعا می کنیم? راهنمای ماشین

آیا Volvo EX30 2025 Suiv برقی سریع ، جمع و جور و مقرون به صرفه است که برای آن دعا می کنیم

SUV کوچک جدید ما دارای یک فضای داخلی شیک است که تفکر پایدار را در بر می گیرد ، در حالی که تالیفات با دقت ساخته شده از مواد ، طراحی گرافیکی مجزا داخلی را تقویت می کند. با وجود مواد بازیافتی و تجدید پذیر مانند جین ، کتان و پشم و همچنین انواع رنگ ها و بافت های بیانی ، فضای داخلی ما مسئولیت طراحی در هسته اصلی خود را بر عهده داشته است.

فضا ، ذخیره سازی هوشمند ، فناوری بصری: SUV کوچک ولتاژ EX30 همه برقی بهترین طراحی اسکاندیناوی را نشان می دهد

Volvo EX30 جدید و کاملاً برقی فقط برای ایمنی و افزایش پایداری طراحی نشده است ، بلکه هدف آن این است که زندگی شما را از طریق فناوری پیشرفته و طراحی طراحی اسکاندیناوی راحت تر ، آرامش بخش تر و لذت بخش تر کند.

SUV کوچک جدید ما دارای یک فضای داخلی شیک است که تفکر پایدار را در بر می گیرد ، در حالی که تالیفات با دقت ساخته شده از مواد ، طراحی گرافیکی مجزا داخلی را تقویت می کند. با وجود مواد بازیافتی و تجدید پذیر مانند جین ، کتان و پشم و همچنین انواع رنگ ها و بافت های بیانی ، فضای داخلی ما مسئولیت طراحی در هسته اصلی خود را بر عهده داشته است.

و هنگامی که با EX30 تعامل دارید ، یک تجربه کاربر متنی را ارائه می دهد ، و هوشمندانه پیچیدگی را برای رانندگی متمرکز و لذت بخش تر در یک صفحه واحد از بین می برد. از این گذشته ، ویژگی هایی مانند نوار صوتی که کل عرض داشبورد را پوشش می دهد-اول از نوع خود در یک ماشین و مجموعه ای از ایده های ذخیره سازی هوشمند برای ارائه یک تجربه اتومبیل بزرگ با کمتر.

لیزا ریوز ، رئیس طراحی داخلی ما می گوید: “Volvo ex30 بهترین عناصر طراحی اسکاندیناوی.”. “مواد جدید بافت های خلاقانه ، رنگ و شخصیت را به کابین اضافه می کنند ، در حالی که عملکرد هوشمند و یک تجربه عالی کاربر مشخصه ویژگی های ایجاد ولوو واقعی است. با هم ، این عناصر جوهر یک ولوو را در یک بسته کوچک تقطیر می کنند.»


کیفیت صوتی حق بیمه

نوار صوتی ما در EX30 ، اولین نوع خود ، از طراحی صوتی خانگی الهام گرفته شده است. این چندین بلندگو را در یک نوار صوتی جمع می کند و کل کابین را با موسیقی متن فیلم ممتاز پر می کند. وقتی تصمیم می گیرید که آن را با سیستم صوتی سطح بالا Harman Kardon ترکیب کنید ، می توانید با کیفیت صوتی برجسته به موسیقی و پادکست های مورد علاقه خود گوش دهید.

نوار صدا با خوشه بندی بلندگوها در یک مؤلفه و کاهش میزان سیم کشی و مواد ، نمونه ای عالی از طراحی هوشمند است. در ابتدا ممکن است متوجه آن شوید که در زیر شیشه جلو قرار دارد و به طور یکپارچه در طراحی کابین خلبان ادغام شده است. اما بدون نیاز به بلندگوها در درها ، می توانیم فضای فضای ذخیره سازی بیشتری را به شما ارائه دهیم. در همین راستا ، ما سوئیچ های پنجره را به کنسول مرکزی منتقل کرده ایم که به راننده و مسافر آسان است.

پایان نامه و نمونه های دیگر یک اصل گسترده تر از تمرکز در داخل EX30 را نشان می دهد. ما همچنین محفظه دستکش را جابجا کرده ایم و آن را به صفحه اصلی Banath برنامه ریزی کرده ایم. این بدان معناست که هم راننده و هم مسافر می توانند به آن آسان دسترسی پیدا کنند ، زیرا فضای اضافی را که توسط کف مسطح تهیه شده بود کار می کرد.

کنسول مرکزی بسیار متنوع است ، با یک سیستم کشویی که به شما امکان می دهد دقیقاً نحوه استفاده از فضا را انتخاب کنید. قسمت بالای capholder را می توان برای نگه داشتن لاته یا تلفن هوشمند خود کشید ، یا برای ذخیره سازی بیشتر به عقب منتقل شد. تونل تحتانی دارای یک فضای ذخیره سازی محافظ برای وسایل کوچک مانند عینک آفتابی یا غلاف گوش شما است و می توانید یک کیسه را در فضای باز بزرگ در بالا قرار دهید.

ما هنگام راحتی به راحتی در مورد مسافران عقب فراموش نکرده ایم. آنها می توانند تلفن های خود را در جیب های اختصاصی در صندلی های جلوی صندلی ذخیره کنند ، در حالی که یک جعبه ذخیره سازی مرتب از زیر کنسول کنسول میانه خارج می شود. در داخل درب درب ، ما یک راهنمای راهنمای اندازه مفید را در هنگام خرید مقداری مبل بسته بندی مسطح قرار می دهیم و مطمئن نیستید که آن جدول جدید در کجا قرار خواهد گرفت.

ایجاد احساس فضا

موضوع تمرکز در داخل EX30 نیز توسط تک 12 نشان داده شده است.صفحه مرکزی 3 اینچی ، در مرکز داشبورد قرار دارد ، که شامل تمام اطلاعات مربوطه برای شما به عنوان درایور است. قرار دادن همه چیز در یک صفحه نمایش به این معنی است که ما می توانیم فضای اطراف راننده را ایجاد کنیم و همچنین مواد را ذخیره کنیم.

تام استوویچ ، رئیس UX می گوید: “در داخل EX30 ما به استراتژی رابط های متنی و متمرکز ادامه می دهیم.”. “در صفحه منفرد ، اطلاعات اصلی رانندگی مانند سرعت و سطح بار به طور برجسته در بالا قرار می گیرند ، با ناوبری ، رسانه و کنترل به راحتی قابل مشاهده و در دسترس در زیر. ما همچنین یک نوار متنی را درج می کنیم که در هر زمان بیشترین عملکرد را برای نیازهای شما به شما می دهد.»

صفحه مرکزی همچنین نمای “آرام” را ارائه می دهد ، که از اهمیت بیشتری برای تمرکز اضافی دور می کند. این ویژگی به خصوص در شب مفید است ، هنگامی که می تواند فشار روی چشم شما را کاهش دهد و درایوهای طولانی را جسورانه کند.

در راستای جاه طلبی ما برای ارائه سرگرمی پیشرفته ، EX30 با Google Build-In شامل کمک رایگان دست از Google Assistant ، Google Maps Navigation و برنامه های مورد علاقه شما در Google Play است. EX30 همچنین اولین اتومبیل ولوو است که دارای قابلیت Alaless Apple Carplay است.

سیستم سرگرمی ما همچنین دارای اتصال 5G است که در آن می توان به کار برد ، در حالی که فناوری سیستم عامل های کابین خلبان Snapdragon® از Qualcomm Automobile اطمینان می دهد که سیستم به عنوان مسئولیت فوق العاده ای است.

از چهار اتاق داخلی مجزا انتخاب کنید

هنگام انتخاب Volvo EX30 جدید خود ، می توانید از چهار اتاق داخلی مجزا انتخاب کنید. آنها یک رویکرد پایدار تر به مواد می گیرند و هر کدام با بیان آن همراه هستند. به عنوان مثال ، یک اتاق جذابیت بی موقع جین را در آغوش می گیرد و محصول زباله را از فرآیند بازیافت جین گنجانیده است.

مواد دیگری که ما ارائه می دهیم شامل پلاستیک بازیافت شده از وسایل زباله مانند قاب های پنجره قدیمی و کرکره های غلتکی است. کتان ، فیبر تجدید پذیر حاصل از گیاهان کتان و تهیه شده توسط سرمایه گذاری صندوق های فنی Volvo Cars ما BCOMP. یک منبع با مسئولیت پذیری و یک ماده صندلی بافتنی ساختاری که شامل پلاستیک بازیافت شده است.

EX30 همچنین انتخاب یک اثاثه یا لوازم داخلی در Nordico ، یک ماده مترقی و از نظر فنی پیشرفته ایجاد شده از منسوجات ساخته شده از بازیافت مانند بطری های PET و مواد زیستی توزیع شده از جنگل های سوئد و فنلاند را ارائه می دهد.

Volvo EX30 جدید در 7 ژوئن فاش می شود و در همان تاریخ برای سفارش یا پیش سفارش در بازارهای منتخب در دسترس خواهد بود.

چاپ کوچک

  • زیرا ویژه و مشتری دقیق ارائه شده ممکن است از یک کشور به کشور دیگر متفاوت باشد. لطفا به ولووکارها مراجعه کنید.com برای اطلاعات بیشتر.
  • Google ، Google Play و Google Maps علائم تجاری Google LLC هستند.
  • اسنپدراگون محصولی از Qualcomm Technologies ، Inc است. و/یا یارانه های آن. Snapdragon یک علامت تجاری یا علامت تجاری ثبت شده Qualcomm Incorporated است.

اتومبیل های ولوو در سال 2022
برای سال کامل 2022 ، گروه اتومبیل ولوو سود عملیاتی SEK 22 را ثبت کرد.3 میلیارد. در سال 2022 بازگشت به SEK 330.1 میلیارد ، در حالی که فروش جهانی به 615.121 اتومبیل رسیده است.

درباره گروه ماشین ولوو
Volvo Cars در سال 1927 تأسیس شد. امروز ، این یکی از شناخته شده ترین و مورد احترام ترین مارک های اتومبیل در جهان با فروش به مشتریان در بیش از 100 کشور جهان است. Volvo Cars در بورس NASDAQ Stockholm ذکر شده است ، جایی که تحت عنوان “Volcar B” معامله می شود.

Volvo Cars قصد دارد آزادی حرکت به روشی شخصی ، پایدار و ایمن را به مشتریان ارائه دهد. این در جاه طلبی خود برای تبدیل شدن به یک ماشین کاملاً برقی خودروی 2030 و در تعهد خود به کاهش پیش نویس کربن آن ، با جاه طلبی که تا سال 2040 یک شرکت خنثی آب و هوا است ، منعکس شده است.

از دسامبر سال 2022 ، Volvo Cars تقریباً 43،200 کارمند تمام وقت را به کار گرفت. دفتر مرکزی Volvo Cars ، توسعه محصول ، بازاریابی و کارکردهای مدیریت عمدتا در گوتنبرگ ، سوئد واقع شده است. کارخانه های تولید اتومبیل ولوو در گوتنبرگ ، گنت (بلژیک) ، کارولینای جنوبی (ایالات متحده) ، چنگدو ، داقینگ و تژیو (چین) واقع شده اند. این شرکت همچنین دارای مراکز تحقیق و توسعه و طراحی در گوتنبرگ ، کامیلو (ایالات متحده) و شانگهای (چین) است.

برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید:

روابط رسانه ای Volvo Cars

روابط سرمایه گذار Volvo Cars

آیا Volvo EX30 2025 SUV برقی سریع ، جمع و جور و مقرون به صرفه است که برای آن دعا کرده ایم?

میلان ایتالیا – Volvo Ex30 جدید خود را ، یک SUIV برقی کوچک که در زیر XC40 و C40 بارگیری مجدد برای آمریکای شمالی در سال 2024 به عنوان یک مدل 2025 قرار گرفته است ، فاش کرده است. در اندازه جمع و جور ، آن را به عنوان سریعترین وسیله نقلیه ولوو برجسته می کند.

واضح است ، ولوو می خواهد تا سال 2030 تمام برقی برود ، و هم جمع و جور EX30 و هم سه ردیف EX90 بخشی از این استراتژی هستند. همانطور که ممکن است بدانید ، Volvo متعلق به Geely Automobile Group ، یک مگا کنگلومینیته چینی ، به عنوان Polestar است. این گروه همچنین دارای چندین مارک دیگر است که در اینجا به بازار عرضه نمی شوند ، مانند Zeekr و Lynk & Co. ما آموخته ایم که Volvo EX30 جدید یک پسر عموی نزدیک Zekr X و Smart #1 است ، دو وسیله نقلیه برقی با اندازه فشرده دیگر بر اساس معماری که غول اتومبیل اکنون با Volvo به اشتراک می گذارد.

  • همچنین: Volvo EX90 ، Polestar 3 تولید توسط نرم افزار از
  • همچنین: ولوو نقشه های Google HD را به EX90 اضافه می کند ، 1 میلیون به روزرسانی OTA را منتقل می کند

سبک کامل اسکاندیناوی

EX30 13 فوت طول دارد ، 6.6 فوت عرض و 5 فوت ارتفاع دارد و دارای یک پایه چرخ 8 است.6 فوت ، که تقریباً همان ابعاد Hyundai Kona EV است. یک ظاهر طراحی شده به شدت تحت تأثیر EX90 است ، با خطوط تمیز برند سوئدی و نگاه مینیمالیستی. در قسمت جلویی ، ولوو تصمیم گرفته است تا یک طراحی مشبک بسته را که توسط دو چراغ جلو امضای چکش Thor’s Thor’s Pheranked ساخته شده است.

Volvo EX30 مجهز به باتری NMC (نیکل ، منگنز ، کبالت) با ظرفیت کل 69 کیلووات ساعت است که 64 کیلووات ساعت از آن قابل استفاده است. نسخه تک حرکتی ، با لقب EX 30 MOTON MOTOR EXPINDENT ، خروجی 268 HP و 253 پوند فوت گشتاور اوج. دامنه آن 275 مایل تخمین زده می شود (442.5 کیلومتر) استاندارد برای EPA طبق.

نسخه دوقلوی دوقلوی Ex30 نامیده می شود و خروجی ترکیبی 422 اسب بخار و 400 پوند فوت گشتاور اوج را ارائه می دهد. این باعث می شود سریعترین وسیله نقلیه Volvo ، با زمان 0-100 کیلومتر در ساعت 3.6 ثانیه. از نظر منطقی ، این محدوده های خود را کاهش می دهد: EPA آن را 265 مایل تخمین می زند.

ولوو همچنین اعلام کرد که نسخه دو حرکتی می تواند ژاکت 153 کیلو وات از یک لودر DC باشد ، به این معنی که شارژ مجدد از 10 تا 80 پیرنت می تواند در حدود 26 دقیقه باشد. برند سوئدی همچنین مشخص می کند که شارژ با تنظیم آمپراژ ، درصد شارژ مورد نظر و شکاف زمان می تواند برنامه ریزی شود. این کار را می توان از طریق صفحه اصلی وسیله نقلیه یا از طریق برنامه متصل به EX30 انجام داد.

دو برابر ایمنی

به روش واقعی ولوو ، EX30 مجهز به زرادخانه کامل از ویژگی های ایمنی پیشرفته است. یکی از این ویژگی ها برای محافظت از دوچرخه سواران ، دوچرخه سواران و پیاده ها با هشدار دادن به راننده و مسافران که کسی از نزدیک است و از باز کردن درب مورد نظر استفاده می کند ، طراحی شده است. Volvo EX30 همچنین دارای نسل جدیدی از Part Pilot Assist است که مانورهای پارکینگ را خودکار می کند. ولوو هنوز هم در جبهه فناوری ، می گوید EX30 با بهترین مواردی که گوگل ، اپل و کوالکام از نظر تجربه اتصال ارائه شده است.

Apple CarPlay و Android Auto آشکارا در لیست تجهیزات استاندارد قرار دارند و از طریق مرکزی 12 قرار می گیرند.صفحه عمودی 3 اینچی. سیستم صوتی دارای نوار صوتی گسترده داشبورد است ، شبیه به شخصی که در یک سیستم صوتی خانگی پیدا خواهید کرد.

یک محیط آرام

فضای داخلی EX30 هوشیار و مینیمالیستی است. پنج حالت نورپردازی ، که همه از طبیعت اسکاندیناوی الهام گرفته اند ، برای کمک به سرنشینان در ادامه کار خود در این برنامه هستند. هر یک از این خلق و خوی ها را می توان با موسیقی متن فیلم اختصاصی خود جفت کرد. فضای داخلی EX30 از تعدادی از مواد تجدید پذیر و بازیافت شده (مانند جین ، کتانی و پشم) ساخته شده است و دارای انواع جدیدی از رنگ ها و بافت ها است.

یک نوع کشور متقاطع در راه وجود دارد

Volvo همچنین اعلام کرده است که انتظار می رود نسخه Cross Country از EX30 به ترکیب تیم بپیوندد. این دستگاه دارای افزایش آلورانس زمینی ، چرخ های 18 “یا 19” ، صفحات اسکید زیر وسیله نقلیه و (البته) روکش روکش خواهد بود. قیمت گذاری از 36000 دلار در U شروع می شود.S ، اما هنوز برای کانادا به آن احتیاج نداشته است. سفارش در بازارهای منتخب بوده است. گوش به زنگ باشید!

SUV کاملاً برقی Volvo EX30: یک ماشین کوچک با پتانسیل بزرگ

گاهی اوقات ، برداشت های اول می تواند گمراه کننده باشد. بله ، Volvo EX30 جدید کوچکترین SUV ما تا به امروز است. و بله ، به قیمت جذاب می رسد. اما این می تواند تأثیر بزرگی داشته باشد ، و یکی از بزرگترین فرصت های شغلی ما در سالهای آینده را نشان می دهد.

Volvo EX30 ، که برای سفارش در حال حاضر در بازارهای منتخب*موجود است ، سنگ بنای تحول استراتژیک ما در شرکت است. در اواسط دهه ، ما عاشق نیمی از حجم فروش جهانی خود هستیم که از اتومبیل های کاملاً برقی تشکیل شده و به حاشیه سود عملیاتی 8-10 درصد برسیم. تا سال 2030 ، ما قصد داریم فقط مدل های کاملاً برقی را بفروشیم.

ما انتظار داریم که EX30 در سالهای آینده یکی از پرفروش ترین مدل های ما باشد ، زیرا ما به سمت آن جاه طلبی ها تلاش می کنیم و این نشان دهنده رشد و سودآوری ما خواهد بود.

با Volvo EX30 ، ما یک بخش جدید و سریع در حال رشد را برای برند خود وارد می کنیم. درخواست فزاینده ای از Globillaly مصرف کنندگان برای SUV های کوچک و کاملاً الکتریکی وجود دارد. به عنوان مثال ، بسیاری از افراد ساکن در شهر به دنبال خودرویی هستند که راحتی را به همراه دارد و به آنها اجازه می دهد تا کار کنند و به آنجا بروند ، در حالی که این کار را به شکلی انجام می دهند که نشان می دهد آنها چه کسانی هستند.

EX30 همچنین به همان اندازه ایمن است که از یک ولوو انتظار دارید زیرا و هدف این است که شما و دیگران را در شهری هشیاری در اطراف خود جستجو کنید. به عنوان مثال ، این شامل یک ویژگی ایمنی ویژه برای دوچرخه ها است که به شما کمک می کند حوادث به اصطلاح “درب” انجام شود ، با هشدار دادن به شما در هنگام باز کردن درب خود در مقابل یک دوچرخه سوار ، اسکوتر یا دونده. پیشرفته ترین فناوری ایمنی محافظتی بیشتر نشان می دهد که چگونه ما از استانداردهای ایمنی بالا در EX30 استفاده کرده ایم.

EX30 درایورهایی را با یک SUV واقعی و توانمند ارائه می دهد ، به دنیا آمده و با تمام فناوری هوشمند مورد نیاز خود بسته بندی شده است. همراه با قیمت شروع جذاب در حدود 36،000 یورو ، این بدان معنی است که مشتریان یک SUV کاملاً برقی را با قیمت مشابه با معادل موتور احتراق دریافت می کنند.

و به نظر می رسد که این کافی نیست ، داده های حاصل از تجزیه و تحلیل اولیه ما در دو بازار نشان می دهد که کل هزینه مالکیت در حال حاضر پایین تر از سایر اتومبیل های کاملاً برقی ولوو است – و خیلی جلوتر از بیشتر رقابت در SUV برقی ، کوچک *.

جیم روون ، مدیر اجرایی ما گفت: “ما می دانیم که قیمت و هزینه مالکیت هنوز یکی از بزرگترین چالش ها است که مردم در نظر دارند که به یک ماشین برقی تغییر می دهند.”. وی گفت: “با Volvo EX30 ، ما قصد داریم تحرک حق بیمه و کاملاً برقی را برای مخاطبان بسیار گسترده تری به ارمغان بیاوریم و به پیشرفت و سرعت بخشیدن به انتقال به برق کامل که صنعت و جامعه ما به آن نیاز دارند ، کمک می کند.»

به روشی که می خواهید

Volvo EX30 با توجه به اندازه مکالمه ، فناوری هوشمند و تنظیمات مختلف برای انتخاب ، طراحی شده است تا از خشم گسترده ای از مشتریان استفاده کند – هر کدام دارای ترجیحات ، نیازها و روشهای زندگی خود هستند.

همان انعطاف پذیری و راحتی در روشی که ما تجاری ارائه داده ایم را منعکس می کنیم. این امر به راحتی و آزادی انتخاب طراحی شده است. شما تصمیم می گیرید که چگونه می خواهید به Volvo EX30 دسترسی پیدا کنید: به عنوان مثال از طریق مالکیت آشکار ، لیزینگ یا اشتراک اشتراک.

مراقبت ما از اشتراک Volvo ارائه شده در سالهای اخیر بسیار موفق بوده است ، نه کمترین به دلیل انعطاف پذیری و پیش بینی قیمت به مشتریان. ما همان سطح شفافیت را در EX30 ارائه خواهیم داد: شما می توانید هزینه ماهانه خود را با یک نگاه ، بدون هزینه یا هزینه های پنهان مشاهده کنید ، به شما امکان می دهد حتی بیشتر از زندگی خود لذت ببرید.

Björn Annwall گفت: “با اشتراک های EX30 با شروع 599 یورو در هر ماه ، ما به شدت معتقدیم که این ماشین برای بسیاری از مشتریان انتخاب جذاب خواهد بود – نه فقط برای مشتریان موجود ما بلکه برای کسانی که تازه وارد مارک Volvo هستند.” مدیر ارشد بازرگانی و معاون مدیرعامل. “این به ما این امکان را می دهد تا روابط جدید مشتری ایجاد کنیم و حفظ مشتری را با گذشت زمان تقویت کنیم.»

در تجربه مشتری یکپارچه

مراقبت از بسته های اشتراک Volvo بخشی از روز ما است. ما از طریق Volvocars فروشگاه پرچمدار آنلاین ، روی فرآیند خرید ساده ، بصری و روان متمرکز شده ایم.کم. قیمت گذاری شفاف آنلاین بدون هزینه های پنهان ، و همچنین یک درک آسان برای درک ، باعث می شود سفارش یک Volvo EX30 جدید در نسیم.

این فروش آنلاین منعکس کننده جاه طلبی ما در ایجاد بهترین تجربه ممکن مشتری ، یکپارچه ادغام کانال های آنلاین و آفلاین است. صرف نظر از این که شما از یکی از خرده فروشان ما بازدید می کنید ، به یکی از استودیوهای شهری ما بروید ، به وب سایت ما یا برنامه Volvo Cars بروید ، همه باید همان تجربه برجسته و معنی دار را بدست آورند.

علاوه بر انگلستان ، که اولین بازار ما خواهد بود که امسال به مدل کاملاً یکپارچه آنلاین/فیزیکی ، مستقیم به مصرف کننده تبدیل شود ، Volvo EX30 نیز در سایر بازارهای منتخب قابل حمل خواهد بود. ​

چاپ کوچک

  • Volvo EX30 از امروز در سراسر اروپا و سایر بازارهای منتخب در دسترس است. در ایالات متحده ، مشتریان می توانند پیش سفارشات را قرار دهند ، در حالی که کتابهای سفارش در مرحله بعدی در بازارهای دیگر باز می شوند که در مسابقه موعد ارتباط برقرار می شود.
  • هزینه کل محاسبات مالکیت از داده های شخص ثالث ، بر اساس 36 ماه و 60،000 کیلومتر رانندگی یک هسته موتور منفرد EX30 در بازارهای آلمانی و فرانسه. ما در بازارهای دیگر نتایج مشابهی داریم.

اتومبیل های ولوو در سال 2022
برای سال کامل 2022 ، گروه اتومبیل ولوو سود عملیاتی SEK 22 را ثبت کرد.3 میلیارد. در سال 2022 بازگشت به SEK 330.1 میلیارد ، در حالی که فروش جهانی به 615.121 اتومبیل رسیده است.

درباره گروه ماشین ولوو
Volvo Cars در سال 1927 تأسیس شد. امروز ، این یکی از شناخته شده ترین و مورد احترام ترین مارک های اتومبیل در جهان با فروش به مشتریان در بیش از 100 کشور جهان است. Volvo Cars در بورس NASDAQ Stockholm ذکر شده است ، جایی که تحت عنوان “Volcar B” معامله می شود.

Volvo Cars قصد دارد آزادی حرکت به روشی شخصی ، پایدار و ایمن را به مشتریان ارائه دهد. این در جاه طلبی خود برای تبدیل شدن به یک ماشین کاملاً برقی خودروی 2030 و در تعهد خود به کاهش پیش نویس کربن آن ، با جاه طلبی که تا سال 2040 یک شرکت خنثی آب و هوا است ، منعکس شده است.

از دسامبر سال 2022 ، Volvo Cars تقریباً 43،200 کارمند تمام وقت را به کار گرفت. دفتر مرکزی Volvo Cars ، توسعه محصول ، بازاریابی و کارکردهای مدیریت عمدتا در گوتنبرگ ، سوئد واقع شده است. کارخانه های تولید اتومبیل ولوو در گوتنبرگ ، گنت (بلژیک) ، کارولینای جنوبی (ایالات متحده) ، چنگدو ، داقینگ و تژیو (چین) واقع شده اند. این شرکت همچنین دارای مراکز تحقیق و توسعه و طراحی در گوتنبرگ ، کامیلو (ایالات متحده) و شانگهای (چین) است.

برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید:

روابط رسانه ای Volvo Cars

روابط سرمایه گذار Volvo Cars

اخبار مربوط به محصولات ، EX30 ، 2024

توضیحات و حقایق گرفته شده در تجهیزات مطبوعاتی مربوط به دامنه اتومبیل های بین المللی اتومبیل های ولوو است. تجهیزات می توانند اختیاری باشند. مشخصات ممکن است بسته به کشور متفاوت باشد و بدون اطلاع قبلی قابل اصلاح است.