دوچرخه یا دوچرخه برقی شما با قیمت ثابت ماهانه | swapfiets ، مشکلی بدون نگرانی با یک swapfiets

با یک دوچرخه بی دغدغه با یک swapfiets

دو روش برای بازیابی دوچرخه شما وجود دارد: حذف در فروشگاه: ردپای کربن خود را کاهش دهید و بیاید و Swapfiets خود را در فروشگاه جمع کنید ! تاریخ و زمانی را که هنگام ثبت نام مناسب شما است انتخاب کنید. تعویض های ما دوچرخه شما را به شما می دهند و به تمام سوالات شما پاسخ می دهند. این راه حل سریعترین است. تحویل خانه: اگر آمدن به فروشگاه برای شما پیچیده است ، ما می توانیم یک قرار ملاقات برای تحویل SwapFiets خود را در خانه برنامه ریزی کنیم. *این فقط در مناطق خدمات ما امکان پذیر است. در اینجا لیست فروشگاه های ما ، ساعات کار آنها و مناطق خدمات ما را پیدا خواهید کرد: فروشگاه ها .

دوچرخه های ما

یک دوچرخه برقی قدرتمند که برای پوشاندن مسافت های طولانی به راحتی طراحی شده است.

تا 100 € کاهش

قدرت 1

یک دوچرخه برقی چابک ، طراحی شده است که در شهر دزدکی حرکت کرده و مسافت های کوتاه را طی کند.

حداکثر 60 € کاهش

لوکس 7

یک دوچرخه شهری زیبا و پررنگ ، مجهز به 7 سرعت و یک ترمز دستی.

حداکثر 60 € کاهش

اصلی

یک دوچرخه کلاسیک و قوی برای زندگی روزمره.

چگونه کار می کند:

شهر خود را انتخاب کنید

دوچرخه مورد علاقه خود را انتخاب کنید

تحویل فوق العاده سریع

سرویس Swapfiets

شما یک سوال یا یک تایر سوراخ دار دارید ? از رفتن به فروشگاه Swapfiets که به شما نزدیکتر است دریغ نکنید. تیم ما برای کمک به شما آنجاست. اگر در یکی از مناطق خدماتی ما هستید ، ما طی 48 ساعت حرکت می کنیم تا در اسرع وقت خود را در زین قرار دهید.

از اشتراک خود با برنامه SWAPFIET استفاده کامل کنید

سوالات متداول

چگونه swapfiets کار می کند ?

swapfiets اشتراک دوچرخه است. با قیمت ثابت ماهانه ، شما هنوز هم در شرایط خوبی قرار دارند. شما یک مشکل دارید ? از طریق برنامه با ما تماس بگیرید و ما آن را نصب می کنیم یا آن را طی 48 ساعت مبادله می کنیم.

چه نوع اشتراک را ارائه می دهید ?

ما دو نوع اشتراک را ارائه می دهیم: انعطاف پذیر یا وفادار. با اشتراک انعطاف پذیر هزینه ثبت نام را پرداخت می کنید اما می توانید در هر زمان خاتمه دهید. با اشتراک وفادار ، هزینه ثبت نام را پرداخت نمی کنید اما فقط پس از حداقل مدت 6 ماه می توان خاتمه داد.

چه اتفاقی می افتد اگر دوچرخه من آسیب دیده باشد ?

مشکلی نیست. تعمیر و نگهداری و تعمیرات در 48 ساعت در اشتراک های SWAPFIET گنجانده شده است. از طریق برنامه با ما تماس بگیرید ، مشکل خود را شرح دهید و ما دوچرخه شما را تعمیر یا تبادل خواهیم کرد. اگر در یکی از مناطق خدماتی ما اضطراری دارید ، ما حرکت می کنیم تا تعمیر را در سایت انجام دهیم.

تحویل چگونه کار می کند ?

دو روش برای بازیابی دوچرخه شما وجود دارد: حذف در فروشگاه: ردپای کربن خود را کاهش دهید و بیاید و Swapfiets خود را در فروشگاه جمع کنید ! تاریخ و زمانی را که هنگام ثبت نام مناسب شما است انتخاب کنید. تعویض های ما دوچرخه شما را به شما می دهند و به تمام سوالات شما پاسخ می دهند. این راه حل سریعترین است. تحویل خانه: اگر آمدن به فروشگاه برای شما پیچیده است ، ما می توانیم یک قرار ملاقات برای تحویل SwapFiets خود را در خانه برنامه ریزی کنیم. *این فقط در مناطق خدمات ما امکان پذیر است. در اینجا لیست فروشگاه های ما ، ساعات کار آنها و مناطق خدمات ما را پیدا خواهید کرد: فروشگاه ها .

فروشگاه ها کجا هستند ?

در اینجا لیست همه فروشگاه های ما را پیدا خواهید کرد: فروشگاه ها .

چه اتفاقی می افتد اگر من دوچرخه خود را سرقت کنم ?

برای جلوگیری از پرواز ، همیشه مراقب دوچرخه خود باشید ! تمام دوچرخه های ما مجهز به دو مجهز به یکپارچه آنتی هستند ، دوچرخه های برقی ما نیز یک قفل اضافی برای باتری دارند. همیشه دوچرخه خود را با استفاده از دو Safetys وصل کنید. اگر دوچرخه شما به سرقت رفته است (یا آن را از دست می دهید) وقتی که به درستی وصل شده بود ، یک کسر برای شما صورتحساب می شود. مقدار کسر بسته به نوع دوچرخه ای که دارید متفاوت است. اما وحشت نکنید. در صورت سرقت دوچرخه خود ، ما به شما کمک خواهیم کرد تا شکایت را به پلیس پر کنید و بلافاصله یک Swapfiets جدید را برای شما فراهم خواهیم کرد تا بتوانید دوباره پدال دهید.

چه اتفاقی می افتد وقتی می خواهم اشتراک خود را خاتمه دهم ?

دستورالعمل برنامه SWAPFIET را دنبال کنید تا اشتراک خود را پایان دهید. همه اشتراک های ما یک ماه اخطار دارند. اگر اشتراک وفادار دارید ، می توانید آن را بعد از 6 ماه خاتمه دهید. به محض اینکه دوچرخه خود را انجام دادید ، ما یک چک کامل انجام خواهیم داد و آن را دوباره می گذاریم تا زندگی دوم با یک عضو جدید داشته باشیم.

بسته تحرک پایدار چیست?

اشتراک ارائه شده توسط SwapFiets را می توان به روشی اختیاری تا 600 یورو در سال توسط کارفرمای خود مراقبت کرد. ما هنگام پرداخت عنوان تحرک را در وب سایت خود می پذیریم. اگر از طریق شرکت خود عنوان تحرک ندارید ، می توانید فاکتورهای ماهانه موجود در برنامه SWAPFIET کارفرمای خود را به کارفرمای خود ارسال کنید. تمام اطلاعات موجود در سایت دولت را پیدا کنید

تازگی

قدرت 1 را کشف کنید. دوچرخه برقی جدید شهری Swapfiets.

اکنون می توانید با قدرت 1 در بزرگترین شهرهای ما پدال بگیرید. برای بررسی در دسترس بودن ، شهر خود را انتخاب کنید. شما حتی قدرت بیشتری می خواهید? Power 7 – دوچرخه برقی دیگر ما را امتحان کنید. دوچرخه های برقی را ببینید

مأموریت ما این است که شهرها را زنده تر کنیم.

ما به اعضای خود اجازه می دهیم به لطف دوچرخه های بلند ما در حرکت بمانند و برای ماندگاری طراحی شده اند. توسعه پایدار یک سفر است ، اجازه دهید از شما پشتیبانی کنیم. در مورد تعهدات مسئول محیط زیست ما بیشتر بدانید

با یک دوچرخه بی دغدغه با یک swapfiets

اشتراک SWAPFIETS در صورت بروز یک مشکل ، یک دوچرخه محکم و خدمات مشتری کارآمد را در اختیار شما قرار می دهد. “دوچرخه به عنوان یک سرویس” نقاط قوت خود را نشان می دهد.

شاید شما قبلاً توجه دوچرخه ای را به تایر جلوی آبی جلب کرده اید. این یک swapfiets است ، دوچرخه ای که برای اجاره توسط یک شرکت ارائه می شود که در صورت بروز مشکل تعمیر را ارائه می دهد. بنابراین در اینجا نمونه جدیدی از موبایل به عنوان یک سرویس – MAAS یا Mobility به عنوان یک سرویس – جایی که شما صاحب وسیله حمل و نقل خود نیستید. کارشناس ما مدتی یک swapfiets را امتحان کرد ، و او نتوانست خدمات کمک خود را نیز آزمایش کند.

یک دوچرخه برقی با قیمت 50 یورو در هر ماه

swapfiets انتخاب را به شما ارائه می دهد سه فرمول اجاره دوچرخه. شما می توانید یک دوچرخه کلاسیک با قیمت 18.90 یورو در هر ماه ، یک دوچرخه برقی با 49.90 یورو و یک دوچرخه الکترونیکی تا حدودی بالاتر با 75 یورو در ماه دریافت کنید. ما برای فرمول میانی ، قدرت جدید 1 تصمیم گرفتیم. پس از ارسال درخواست آنلاین خود ، ما اولین پرداخت را انجام دادیم و توافق کردیم که برویم و دوچرخه خود را در یک فروشگاه SwapFiet در نزدیکی ما بگیریم. این راه حل فقط در شهرهای خاص (دانش آموز) امکان پذیر است. این دوچرخه را می توان به خانه شما تحویل داد ، وب سایت را مشخص می کند ، اما فقط “در مناطق خدمات ما”. به طور خلاصه ، اگر خیلی دور زندگی می کنید ، ممکن است اشتراک در دسترس شما باشد یا قادر به استفاده از بخشی از سرویس نخواهد بود.

در قدرت 1 شرق یک دوچرخه با یک سرعت مجهز به باتری که قرار است دامنه 80 کیلومتر را تضمین کند. بدیهی است ، این یک دوچرخه با کیفیت خوب و جامد ، بدون خیال ، با نورپردازی کاملاً بر روی قاب ، یک قفل جدی ، یک عصا و یک ترمز اژدر (فعال شده توسط پدال زدن در پشت) است. Swapfiets به وضوح یک دوچرخه قوی است ، بدون عناصری که خطر جدا شدن یا احتمالاً دستکاری در آن وجود دارد ، که شما را به سرعت و ایمن از نقطه A به نقطه B می آورد ، و ترجیحاً برعکس. به نظر می رسد این هدف حاصل شود.

Swapfiets تصور استحکام می دهد ، با تعداد کمی از عناصر و کابل های قابل جابجایی تا حد ممکن در قاب و ایمن است.

اساسی روی ظرف ، دردناک در ساحل

از آنجا که این یک دوچرخه نسبتاً اساسی است ، گاهی اوقات کمبود عملکردهای خاص احساس می شود. استیو مستندغ می گوید: “با این واقعیت که دوچرخه تنها یک سرعت دارد” می گوید. “حتی اگر نسبت سرعت به خوبی انتخاب شده باشد و در اکثر شرایط بسیار آسان و خیلی سخت است و نه خیلی سخت است ، ما هنوز یک سرعت داریم. و ما باید با این سرعت منحصر به فرد ساحل نیز مدیریت کنیم ، جایی که هنوز هم بسیار دردناک می شود.”شما همچنین باید در هر عزیمت کمک را شروع کنید. با سایر دوچرخه ها ، به عنوان مثال ، کسانی که دارای موتور بوش هستند ، مداخله کمک خودکار است. استیو خاطرنشان می کند: “اما همچنین ، این امکان را به شما می دهد تا در صورت لزوم تصمیم بگیرید بدون این کمک انجام دهید.”.

این رویکرد همچنین توضیح می دهد که چرا دوچرخه فقط در آن ارائه می شود یک بعد واحد. استیو می گوید: “چه 1.60 متر انجام دهید یا به دو متر نزدیک شوید ، دوچرخه شما یکسان خواهد بود ، که به نظر می رسد کاملاً سوال برانگیز است.”. “ما نسبت به ابعاد مختلف حامی هستیم ، به طوری که شما نباید انواع سازگاری را انجام دهید تا دوچرخه را با اندازه گیری های خود تنظیم کنید.” قفسه چمدان در جلو دوستانه است ، اما همیشه عملی نیست ، به عنوان مثال برای رفع یک کیسه دوچرخه. پرتوی مورب که به اندازه کافی زیاد در صندلی صندلی است ، کمی آزار دهنده است که خود را در زین قرار دهید.

لوله مورب نصب شده در بالای لوله باتری کمی زین را آزار می دهد.

زین رایگان جدید

بنابراین این برای دوچرخه است. اما در مورد خدمات موجود در اشتراک ماهانه ? برای بدست آوردن قلب تمیز ، ما زین swapfiets را “پرواز می کنیم”. ما آن را از طریق تلفن گزارش دادیم و به سرعت قرار ملاقات برای تعمیر در خانه ، روز بعد.
به سختی سه دقیقه پس از زمان تعیین وقت برای قرار ملاقات ، دیدیم که تعمیرکار در یک Swapfiets ظاهر می شود که یک تریلر دارای دو Swapfiets دیگر است. به گفته تکنسین ، زین جدید به سرعت نصب شد و این لایحه تا 15 یورو بود. ابتدا توافق شد که مداخله رایگان باشد ، و ما در نهایت فاکتور دریافت نکردیم. خدمات عالی ، بنابراین ! ناگفته نماند که ما به طرز فجیعی زین را “دزدیده شده” برگردانیم.

در صورت از دست دادن 1500 یورو

ما در هر ماه 49.90 یورو برای SwapFiets برقی با یک سرعت واحد پرداخت کردیم. از آن به بعد, قیمت به 59.90 یورو افزایش یافته است. مسلماً ، این پول زیادی است ، اما برای این قیمت شما یک دوچرخه با کیفیت خوب ، قوی و یک سرویس تعمیر عالی. اشتراک ماهانه می تواند هر ماه با اخطار یک ماه خاتمه یابد. اگر فرمول را انتخاب کنید وفادار, می توانید بعد از شش ماه لغو کنید. با انعطاف, این در حال حاضر بعد از یک ماه امکان پذیر است ، اما هزینه های ثبت نام وجود دارد.

اگر در دوچرخه اتفاقی بیفتد ، یادداشت به شما ارائه می شود. از دست دادن کلیدی برای شما 15 یورو هزینه دارد ، شارژر 65 €. سرقت یا از دست دادن باتری 350 €. اگر خود دوچرخه باشد که ناپدید شده است ، 1500 یورو برای شما هزینه خواهد کرد.

خرید یک دوچرخه برقی کم و بیش قابل مقایسه ، اما با سرعت ، به راحتی هزینه 2500 یورو را نشان می دهد. برای این قیمت ، بنابراین شما به مدت 40 ماه بدون نگرانی از تعمیر یا نگهداری ، یک دوچرخه مناسب دارید.

برخی از مقررات تحمیل شده توسط swapfiets با این وجود سوال برانگیز است. به عنوان مثال ، این شرکت برای “استفاده حرفه ای” از دوچرخه سواری ، حداکثر 2000 یورو را وارد می کند. فرانسه کووالسکی گفت: “این واقعاً پول زیادی است ، و Swapfiets در هیچ کجا توضیح نمی دهد که چگونه این مبلغ اتفاق افتاده است.”. “شرط مجاز SwapFiets برای افزایش قیمت های خود بدون اینکه مشتریان خود قادر به خاتمه قرارداد خود باشند نیز قانونی نیست. اما این بند با احتمال خاتمه اشتراک هر ماه در تضاد است.»

دوچرخه بدون نگرانی از قیمت آن

swapfiets نمونه خوبی از آن است “تحرک به عنوان یک سرویس”, از “مراقبت” ، که همه نگرانی های مصرف کننده را صرفه جویی می کند و بخشی از روند آن است که به طور فزاینده ای اجاره را برای خرید ترجیح می دهد. این دوچرخه از کیفیت خوبی برخوردار است ، خدمات سریع و بی عیب و نقص خدمات. اگر قیمت شما را خاموش نکند ، مطمئناً این گزینه برای در نظر گرفتن.

اگر ترجیح می دهید به جای اجاره آن ، یک دوچرخه برقی بخرید ، در اینجا نتایج تست های موتورهای دوچرخه الکترونیکی ما را ببینید.