SWAPPIE: بازیگر فنلاندی آیفون بازپس گیری اکنون در بلژیک فعال است – Tinynews ، Swappie Review | نظرات بازرگان را بخوانید

سوپی آویس

من در 3 کلیک روی پرسشنامه به شرط آیفون و پیشنهاد قیمت بسیار رضایت بخش به دست آوردم
حمل و نقل تهیه شده و پرداخت خیلی سریع بدون بحث

swappie: بازیگر فنلاندی یک آیفون بازپس گیری اکنون در بلژیک فعال است

Swappie ، فروشنده فنلاندی آیفون بازنویسی شده ، همچنین درهای مجازی صفحه وب خود را در بلژیک باز می کند. با ورود Swappie ، خرید و فروش آیفون با کیفیت با کیفیت ایمن تر و ساده تر می شود. مصرف کنندگان با استفاده مجدد از مواد گرانبها ، از قیمت بالای خرید آیفون صرفه جویی می کنند ، در حالی که در مبارزه با گرم شدن کره زمین کمک می کنند. با تشکر از ضمانت قانع کننده 24 ماهه در مورد همه تلفن های هوشمند و فرآیند قبلی تست های فنی پیشرفته ، Swappie طی چند سال خود را به عنوان رهبر این بازار در کشورهای نوردیک تأسیس کرده است.

مأموریت هوس بسیار ساده است: به لطف یک سرویس شفاف و منطقی که در آن مشتریان همیشه از کیفیت بالا اطمینان می دهند ، همه مشکلات و همه تردیدها را که اغلب با خرید یک تلفن هوشمند بازپرداخت شده همراه است ، جارو کنید. بیش از 300000 نفر قبلاً یک آیفون را در Swappie خریداری کرده اند. Swappie در حال حاضر اسکاندیناوی و بقیه اروپا را با نمایشگاه های وب ، به ویژه در ایتالیا ، آلمان ، هلند و هم اکنون در بلژیک هدف قرار می دهد.

قابلیت اطمینان

آیفون swappie هر بار با توضیحات مربوط به وضعیت آنها ، بصورت آنلاین است ، از “مانند نه” گرفته تا “قابل قبول”. Swappie مدل های ساده استفاده شده را به فروش نمی رساند ، اما روی آیفون بازنویسی شده ، با دقت مورد بازرسی از دستگاه های استفاده شده و در صورت لزوم تمرکز دارد. قبل از فروش ، همه تلفن ها در 52 مرحله تحت آزمایش فنی دقیق قرار دارند. بنابراین Swappie قادر به تضمین محصول با کیفیت بالاترین کیفیت است. “اگر در مرحله آزمایش کوچکترین نقص را کشف کنیم ، تمام تعمیرات لازم را در کارخانه تخصصی خود انجام می دهیم. علاوه بر این ، مشتری دارای ضمانت 24 ماهه است ، همانند آیفون جدید “.

همچنین می توان آیفون قدیمی را در swappie فروش کرد. در وب سایت ، فروشندگان برخی از داده های مهم در مورد وضعیت تلفن را ارائه می دهند ، برآورد ارزش آن را دریافت می کنند و یک برچسب حمل و نقل دریافت می کنند. هنگامی که تکنسین های Swappie وضعیت تلفن را بررسی کردند ، پول منتقل می شود.

همه اینها پس از کلاهبرداری شروع شد

در سال 2019 ، 206.7 میلیون تلفن هوشمند استفاده شده در سراسر جهان. بازار دست دوم نشان می دهد که برای تلفن های هوشمند که قبلاً مورد استفاده قرار می گیرند ، تقاضای زیادی وجود دارد. خرید دستگاه های استفاده شده به شما امکان می دهد تا پس انداز کنید تا هر بار مدل جدیدی را انتخاب نکنید. تقاضای فزاینده برای مدل های دست دوم همچنین پیشنهادات وب سایت های کلاهبرداری یا فروش تلفن های هوشمند در بازار سیاه را تحریک می کند.

“حتی با خرید یک دستگاه جدید از دانش ، شما این ضمانت را ندارید که همه چیز به طور کامل کار می کند. ایده Swappie از تجربه خرید بد تلفن های هوشمند آنلاین استفاده شده متولد شد. من آن را شخصی تجربه کردم. من فریب خورده بودم و متوجه شدم که تنها قربانی نیستم. این به همین دلیل است که من می خواستم یک جایگزین ایمن تر و کاربردی تر برای خرید تلفن های هوشمند مورد استفاده و بازپس گیری آنلاین ایجاد کنم. “.

نگرانی های اقلیمی

فقط در پنج سال ، Swappie بازار آیفون را در کشورهای اصلی که از بی طرفی آب و هوا مانند فنلاند ، سوئد ، دانمارک ، هلند ، آلمان و ایتالیا دفاع می کند ، فتح کرده است. امروز ، Swappie نه تنها رهبر بازار در اسکاندیناوی است ، بلکه این شرکت نیز توسط Sifted به عنوان یکی از سریعترین مقیاس رشد در اروپا تعیین شده است. Swappie اکنون صفحه وب خود را در کشور ما باز می کند ، زیرا بلژیک قلب اروپا و حامی اهداف آب و هوایی اروپا است.

“ما بلژیک را انتخاب کرده ایم زیرا بلژیکی ها به طور فزاینده ای نگران محیط زیست و بی طرفی آب و هوا هستند. خرید آیفون بازپرداخت شده باعث می شود عمر محصول ، جلوگیری از دفن مواد شیمیایی خطرناک و صرفه جویی در مواد اولیه گرانبها. ارقام اخیر همچنین نشان می دهد که انرژی مورد استفاده برای تولید یک تلفن هوشمند جدید معادل مصرف برق یک تلفن هوشمند به مدت ده سال است. “.

Swappie همچنین جاه طلبی را برای تبدیل مجدد لوازم الکترونیکی مصرف کننده به یک روش معمول تغذیه می کند. “امروزه ، تقریباً همه یک تلفن هوشمند دارند. اگر همه ما هر دو یا سه سال یک تلفن جدید بخریم ، تأثیر بر روی سیاره ما بسیار سنگین خواهد بود. سامی مارتینن با تمرکز بیشتر روی خرید و فروش تلفن های هوشمند بازپرداخت شده ، می توانیم قدم بزرگی به سمت آینده سبزتر برداریم. “.

اطلاعات بیشتر در مورد هوس.بودن.

سوپی آویس

تجربه عالی. من آیفون خود را در چندین سایت تخمین زده ام (Apple ، Rebuy ، EasyCash. ).
هیچ تردیدی وجود نداشت. Swappie 200 یورو دیگر به من پیشنهاد داد. البته همیشه ارسال تلفن خود در Lituania LOL کمی چشمگیر است. حمل و نقل در 1 روز و نیمی از بسته ها بسیار سریع بود (Super Service DHL Express). درمان معامله فوق العاده سریع ، انتقال در کمتر از 6 روز دریافت شده است. بسته ارسال شده پنجشنبه صبح 14 سپتامبر. انتقال به حساب من سه شنبه ، 19 سپتامبر. براوو سوپی !

تاریخ تجربه: 19 سپتامبر 2023

گزارش شفافیت 2022 ما در دسترس است

با اعتماد به نفس بودن

یکشنبه شبیه سازی (800 یورو)
انبار عصر دوشنبه در نقطه DHL
مدیریت DHL سه شنبه
روز چهارشنبه توسط Swappie دریافت شده است ، من یک ایمیل swappie دریافت می کنم که از قبل از انتظار عذرخواهی می کند (!)
انتقال توسط Swappie در روز پنجشنبه ، پول همان روز را در حساب بانکی دریافت کرد ! (800 یورو)

شما در TrustPilot هستید زیرا این پیشنهاد برای درست بودن خیلی خوب است ? پیشنهاد زیباست ، درست است. من همانطور که شما تعجب می کردم آیا محتاطانه است که 14 طرفدار خود را در لیتوانی ارسال کنم. پشیمانی. خوب Swappie بازی کرد ، سال آینده من همین کار را می کردم. ؛)

(غیرممکن است که پیوند برقرار کنید ، اما با جستجوی نام مستعار Boygnetik در YouTube باید ویدئویی را پیدا کنید که وضعیت تلفن هوشمند من را قبل از ارسال نشان می دهد)

تاریخ تجربه: 21 سپتامبر 2023

چیزی برای گفتن نیست

هیچ چیز برای گفتن ، سرویس امن و معامله بسیار سریع ! کامل

تاریخ تجربه: 21 سپتامبر 2023

من در 3 کلیک یک پرسشنامه بسیار طرفدار و صادقانه دریافت کردم ..

من در 3 کلیک روی پرسشنامه به شرط آیفون و پیشنهاد قیمت بسیار رضایت بخش به دست آوردم
حمل و نقل تهیه شده و پرداخت خیلی سریع بدون بحث

تاریخ تجربه: 03 سپتامبر 2023

بالا

من کاملاً تمایلی به ارسال آیفون به 1100 € به سکویی نداشتم که نمی دانستم ، اما اصلاً پشیمان نیستم ! واقعاً هفته گذشته تلفن خود را ارسال کردم قیمت تخمینی 1075 یورو بود و امروز 1075 یورو دریافت کردم.
من واقعاً واقعاً توصیه می کنم !

تاریخ تجربه: 01 سپتامبر 2023

کلاهبرداری قانونی..

کلاهبرداری قانونی. من برای تخمین 475 € یک آیفون 12 Pro 128 گیگابایتی ارسال می کنم ، من به من پیشنهاد داده شده است که من دوربین بنابراین باتری و شکسته Lecran ، من با جعبه آن ارسال می کنم که قبل از آن هیچ اثری از باتری ربا فقط با یک تعمیرکار جایگزین شده است. نوار سارقان.

تاریخ تجربه: 22 سپتامبر 2023

توصیه می کنم

من یک درخواست قیمت برای آیفون خود ایجاد کردم ، صادقانه بودم ، تلفن خود را از طریق DHL ارسال کردم و به سرعت تخمین قیمت را دریافت کردم !

تاریخ تجربه: 07 سپتامبر 2023

با وجود ترس از این تجربه

با وجود ترس از این تجربه ، من از این روش ، سرعت آن بسیار راضی بودم. بسته به سرعت در Swappie وارد شد و پرداخت مقدار تخمینی دریافت شده به سرعت. خوشحالم که این مرحله را برداشته ام. در 3 کلمه می گویم سرعت ، اعتماد به نفس و صداقت.

تاریخ تجربه: 23 اوت 2023

من یک رزومه آیفون 8 100 داشتم

من یک آیفون 8،100 یورو برداشتم.

Swappie یک کوپن DHL را برای شما فراهم می کند که امکان حذف این بسته در هر مکانی وجود دارد. خوب 1 ساعت پس از سفارش DHL ، من شخص تحویل را در خانه داشتم.
روز بعد ، این بسته به تالین در استونی رسیده بود. چند روز بعد تأیید کردم که تلفن خوب است و 100 یورو به حساب من اخراج می شود. فکر می کنم فردا یا بعد از آن آنها را دریافت می کنم.

قیمت بهبودی بسیار کارآمد ، سریع و بالاتر از جاهای دیگر (نارنجی 47 یورو ، EasyCach 80 یورو ، Backmarket 60 ، Swappie 100 یورو !)

تاریخ تجربه: 13 اوت 2023

پرداخت خیلی سریع یک بار انجام شده اما..

از پشتیبانی Swappie (Nathalie) برای اعتماد به نفس به من سپاسگزارم. در واقع ، من تعداد زیادی از ارسال های خود را به سایت postnl ندیدم.
بعد از چند روز ، او به من بازگشت ، بدون اینکه فراموش کند من به من بگوید که این بسته در راه است.

4 ستاره چون با وجود مهلت مورد احترام کمی طولانی بود.

این بسته متاسفانه 12 روز طول کشید و 6 روز برای پردازش تلفن و پرداخت.

در مجموع 18 روز ارسال آن پس از دریافت پرداخت.

این یک تلفن جدید بود ، هرگز باز ، تخمین زده می شود 930 یورو.

تاریخ تجربه: 28 اوت 2023

آیفون 13 مینی فروش

سایت جدی و سریع ، روز چهارشنبه آیفون 13 مینی خود را فروختم ، روز سه شنبه با قیمت ریکاوری که به من داده شده بود ، انتقال را دریافت کردم

تاریخ تجربه: 04 اوت 2023

قرارداد اعتماد به نفس

از A تا Z این روند به خوبی توضیح داده شده و ساده برای دنبال کردن. خدمات با کیفیت و ارزیابی صادقانه در سطح قیمت ارائه شده. سریع و مؤثر.

تاریخ تجربه: 19 اوت 2023

کامل !

سریع بود ، وقتی با عقاید مشورت کردم ، کمی ترسیدم ، در واقعیت ، من بسیار راضی هستم ! من کمی بیشتر امیدوار بودم اما در حال حاضر بالاترین پیشنهاد قیمت در سایت های تلفنی مرمت شده است. من توصیه می کنم

تاریخ تجربه: 05 ژوئیه 2023

قیمت ارائه شده برای از سرگیری من ..

قیمت ارائه شده برای از سرگیری آیفون 12 من بالاترین از همه سایت ها بود. توضیحات واضح است. حمل و نقل از طریق DHL به سرعت انجام شد و فروش در کمتر از دو روز پس از دریافت لپ تاپ تأیید شد. پرداخت حساب بانکی من در کمتر از 4 روز انجام شد. من به شدت توصیه می کنم. ضمانت و اطمینان تضمین شده.

تاریخ تجربه: 27 دسامبر 2022

تجربه عالی

اعتراف می کنم ، برخی از ترس ها را با آیفون بازپرداخت سفارش دادم.
من کاملاً راضی هستم که این خرید را از Swappie انجام داده ام زیرا این دستگاه در واقع مانند باتری 100 ٪ جدید است. بدون مشکل کار می کند. علاوه بر این ، او در 2 روز کاری به من رسید.
من این تجربه را برای خرید بعدی خود تمدید می کنم

تاریخ تجربه: 15 دسامبر 2022

فروش آیفون 12

اولین تجربه با Swappie برای فروش آیفون 12 من. حذف توسط DHL و پذیرایی 3 روز بعد! یک پیگیری برتر و یک آیین نامه 1 -هفته پس از ارسال به مبلغ ارائه شده در سایت. مطمئناً ، من در آینده برای فروش تلفن های بعدی خود تکرار خواهم کرد. من این شرکت را بدون تردید برای تصاحب تلفن توصیه می کنم.

تاریخ تجربه: 11 دسامبر 2022

سرویس جدی

اعتبار سنجی برآورد ، من ایمیل را دریافت کردم که اجازه می دهد رویکرد مناسب و همچنین چند روز پس از ایمیل اولیه راه اندازی مجدد را شروع کنم.
پشتیبانی کامل DHL.
نزولی کوچک مرتبط با فصل تعطیلات در دوره تأیید دریافت و معالجه بسته بندی شده از ترمینال اما هیچ چیز جدی نیست.
تأیید کنترل انطباق ، انتقال خیلی سریع با نرخ اعلام شده انجام شد.

تاریخ تجربه: 18 دسامبر 2022

برای فروش برای فروش.

من آیفون 12 64 گیگابایت خود را به دنبال پیشنهاد 360 یورو به صورت آنلاین برای فروش در خانه ارسال کردم.

من امروز یک ایمیل دریافت کردم: آنها 5 یورو به من پیشنهاد می دهند! تلفن من پیچ خورده است ، صفحه نمایش نیز طلای شکسته خواهد شد ، همه چیز در هنگام ارسال کاملاً کار می کرد.

FYI من با تجهیزات خود مراقب هستم ، او هیچ نقصی از خانه من نداشت و حتی او را به جعبه اصلی خود و در یک پاکت حباب فرستاده شد.

امروز از وضعیتی که در آن به طور بالقوه آن را برای من ارسال خواهیم کرد می ترسم.

فرار برای فروش مجدد.

تاریخ تجربه: 18 سپتامبر 2023

از بازگشت شما از تجربه متشکرم. متأسفیم که یاد گرفتیم که این انتظارات شما نیست.

هر تلفن توسط تکنسین های ما به طرز فجیعی مورد بازرسی قرار می گیرد. برخی از گسلها برای تعمیر سخت تر یا گران تر از سایرین هستند. این شامل صفحه های غیر اصلی یا تلفن های تاشو است. یک تلفن تاشو قابل جبران نیست. به همین دلیل ، مبلغ 5 یورو به منظور بازیافت دستگاه برای استفاده از قطعات هنوز در شرایط مناسب به شما ارائه می شود. به عنوان یک تجارت ، ما باید هر هزینه را در نظر بگیریم و قیمت ارائه شده را بر این اساس تنظیم کنیم. این قیمت را می توان رد کرد ، در این صورت تلفن به صورت رایگان به شما بازگردد ، همانطور که دریافت شده است. شما می توانید در مورد شرایط بهبودی ما در شرایط عمومی فروش ما برای مشتریان بیشتر بخوانید.

اگر قبل از ارسال دستگاه خود آن را نخوانده باشید ، ما هرچه صمیمانه متأسفیم هستیم.