اغلب سؤالات: Syma Mobile ، Syma Mobile ، Mvno de SFR به بین المللی روی آورد

Syma Mobile ، Mvno de SFR به بین المللی روی آورد

شما برای دسترسی به Syma من رمز عبور خود را از دست داده اید و آرزو می کنید آن را با پیامک بازیابی کنید:

خدمات مشتری SYMA رایگان

لطفاً تعداد 13 دیجیته NSCE سیم کارت خود و کد مخفی را که از طریق ایمیل برای شما ارسال شده است ، نشان دهید.

qbslkdf fjkazkef azkfbhakzg azejkgrhjak

راه حل دیگر: ارسال فعال توسط پیام کوتاه در 20555
عادلانه سوالات: سیما موبایل

سیما برای هرگونه درخواست در مورد بسته های ما و پیشنهادات پیش پرداخت ما در کنار شماست.
با شایع ترین سؤالات و پاسخ ها مشورت کنید.

بسته بندی کردن

اگر مشتری SYMA هستید: شناسه های Syma خود را وارد کنید (شماره تلفن و رمز عبور). سپس تمام اطلاعات شخصی شما به طور خودکار وارد می شود و ثبت نام شما بیش از 5 دقیقه طول نمی کشد.

اگر مشتری SYMA نیستید: اطلاعات شخصی و جزئیات بانکی خود را وارد کنید. لطفاً برای جلوگیری از هرگونه خطایی به ویژه برای اطمینان از تحویل صحیح سیم کارت خود ، از آنها مراقبت کنید. تمام این اطلاعات ثبت می شود. شما می توانید بعداً آنها را در فضای شخصی Syma خود تغییر دهید.

احتیاط: پرداخت بسته توسط بدهی مستقیم ماهانه در حساب بانکی که در زمان بسته بندی به بسته اطلاع داده می شود انجام می شود. بنابراین شما باید به دستورالعمل نمونه (بارگیری شده در طول اشتراک) در دفتر مرکزی SYMA ، 16 ، Rue du Général Alain de Boissieu 75015 Paris برگردید.

هنگام عضویت ، روی “شماره فعلی خود را نگه دارید” کلیک کنید. شماره تلفن را برای پوشیدن ، r خود نشان دهید.من.ای. (بیانیه هویت اپراتور) و تاریخ حمل و نقل مورد نظر ، یعنی وقتی می خواهید اشتراک قدیمی خود را خاتمه دهید.

برای به دست آوردن r خود.من.ای., با شماره 3179 تماس بگیرید (شماره قابل دسترسی حتی برای بسته های مسدود شده بدون اعتبار) از تلفن که می خواهید شماره را بپوشید. یک کد 13 رقمی به شما ابلاغ می شود و توسط پیام کوتاه ارسال می شود.
اشتراک قدیمی موبایل شما پس از مؤثر بودن قابلیت حمل ، بدون اقدام لازم از طرف شما ، به طور خودکار خاتمه می یابد.

 1. اگر دیگر یا دیگر متحمل نشوید ، هیچ هزینه خاتمه ای برای پرداخت آن نخواهید داشت.
 2. اگر بیش از یک سال درگیر شوید ، باید تمام پرداخت های ماهانه باقی مانده را بپردازید.
 3. اگر بیش از دو سال درگیر بوده اید و بعد از سال اول درگیری طنین انداز هستید ، فقط یک چهارم از پرداخت های ماهانه باقی مانده را پرداخت خواهید کرد.

به یاد داشته باشید اگر از طریق اپراتور دیگر خریداری شده است ، تلفن خود را باز کنید (\ “deimlocking \”).

همه بسته ها امکان برقراری ارتباط با فرم خارج و تماس با مقصد های غیر بسته با بهترین قیمت بازار را فراهم می کنند.

 1. هنگامی که اشتراک در بسته نهایی و دستورالعمل برداشت دریافت شده است ، شما یک سطح 20 یورو در لباس دارید.
 2. برای به دست آوردن سطح اضافی 20 یورو ، باید به “HF20” پاسخ دهید به پیامکی که دریافت شده است به شما اطلاع می دهد که 20 یورو از فرم خارج از کشور را خسته کرده اید.
 3. مبلغ خاموش استفاده شده مستقیم از حساب بانکی شما کسر می شود

برخی از موبایل های یارانه که توسط یک اپراتور یارانه می گیرند می توانند قفل شوند تا فقط با سیم کارت متعلق به آن کار کنند. بنابراین شما باید تلفن همراه خود را “قفل” یا باز کنید تا بتوانید کارت جدید سیما Sima خود را دریافت کنید.

روش deimlocking:
 1. کد IMEI تلفن خود را در نظر بگیرید (معمولاً 15 رقم):
  1. این به طور معمول در جعبه بسته بندی یا داخل تلفن (زیر باتری) وجود دارد.
  2. همچنین با تایپ *# 06# به راحتی قابل مشاهده است و سپس از صفحه کلید تلفن خود با کلید تماس بگیرید (می توانید با مرور این سایت کمک بیشتری در این مورد دریافت کنید).
  1. شماره خط که تلفن در آن ضبط شده است
  2. مدل و مارک تلفن مورد نظر ؛
  3. نام مالک و آدرس او ؛
  4. کد IMEI تلفن (15 نویسه).

  این روش همچنین می تواند از منطقه مشتری شما در وب سایت اپراتور آغاز شود. از این روش به منظور تسریع در باز کردن قفل طرفداری کنید.

  تماس با اپراتورها:
  1. Bouygues: از تلفن همراه با 614 تماس بگیرید
  2. SFR: از طریق تلفن همراه با شماره 1023 تماس بگیرید
  3. نارنجی: از تلفن همراه با 3970 تماس بگیرید

  فضای شخصی SYMA من به شما امکان می دهد تا مصرف خود را دنبال کنید ، پیشنهاد تلفن همراه خود را مدیریت کنید ، اطلاعات شخصی خود را به روز کنید ، صورتحساب های خود را بارگیری کنید و اطلاعات بانکی خود یا رمز عبور SYMA خود را تغییر دهید.

  برای دسترسی به آن ، شماره SYMA و رمز عبور منتقل شده به پیامک تأیید ثبت نام را نشان دهید.

  رمز ورود خود را فراموش کرده اید ? روی “دریافت رمز عبور من توسط پیامک” کلیک کنید. رمز عبور جدید توسط پیام کوتاه برای شما ارسال می شود. شما به راحتی می توانید آن را در Syma من تغییر دهید.

  شما برای دسترسی به Syma من رمز عبور خود را از دست داده اید و آرزو می کنید آن را با پیامک بازیابی کنید:

  1. در صفحه شناسایی Syma روی “دریافت رمز عبور من توسط پیامک” کلیک کنید.
  2. شماره تلفن همراه خود را وارد کنید و روی دریافت رمز ورود خود کلیک کنید.

  Syma Mobile ، Mvno de SFR به بین المللی روی آورد

  Syma Mobile ، نام تجاری Symacom ، یک اپراتور شبکه مجازی تلفن همراه از SFR است. Syma Mobile برنامه های موبایل معمولی اما همچنین کارتهای پیش پرداخت را ارائه می دهد. اشتراک های آن همه نوع کاربران را هدف قرار می دهد: مصرف کنندگان داده های کوچک و بزرگ ، نیاز به ارتباطی در خارج از کشور یا خیر.

  اشتراک در

  اشتراک آنلاین

  تقارن ?

  تقارن

  در سال 2008, موبایل با امضای توافق نامه با راه حل های موبایل ملی و بین المللی شروع کرده است نارنجی شدن mvno (اپراتور شبکه مجازی موبایل) در شبکه خود. در طول اولین سالهای خود ، Syma Mobile فقط کارتهای پیش پرداخت را فروخت. اینها امکان برقراری تماس در خارج از کشور و/یا در فرانسه را فراهم کرد. در کارتهای پیش پرداخت بین المللی از Syma Mobile به ویژه به جوامع آفریقایی و مغرب که در فرانسه ساکن هستند اضافه شده است. امروز ، اپراتور هنوز سیم کارتهای پیش پرداخت را به بازار عرضه می کند ، اما او کاتالوگ خود را با 4 برنامه موبایل “کلاسیک” چمدان کرده است.

  برنامه های موبایل SYMA را می توان مستقیماً در اینترنت از طریق سایت اپراتور یا در یکی از مغازه های اخیراً تأیید شده خود با راه حل مشترک کرد خدمات تجاری سیما, به شما امکان می دهد تنها در چند دقیقه در یک پیشنهاد موبایل Syma مشترک شوید. در مجدداً برای کارتهای پیش پرداخت Syma Mobile در یکی از بسیاری از نقاط فروش اپراتور موجود است: دفاتر دخانیات ، نقاط رله ، فروشگاه های تلفن و غیره.

  در سال 2016 ، Syma Mobile توسعه داد سیم کارت ترکیبی اجازه گروه بندی یک سرویس پیش پرداخت شده و اشتراک کلاسیک موبایل بر روی یک کارت واحد. بنابراین یک کاربر با عضویت در یک فرمول پیش پرداخت ، این امکان را خواهد داشت تا پس از خسته شدن بسته خود ، به برقراری تماس ادامه دهد ، بنابراین از مسدود شدن یا خارج شدن از آن جلوگیری می کند.
  سیم کارت هیبریدی موبایل Syma را می توان در وب سایت اپراتور سفارش داد 10 یورو یا می توان آن را در هر مغازه ای که پیشنهادات موبایل Syma را خریداری می کند خریداری کنید.

  در ماه مه 2022 ، SFR قبل از تأیید خرید خود در ژوئن 2022 ، خرید MVNO Syma Mobile را آغاز کرد.

  شبکه Symacom

  Symacom در اوت 2022 توسط SFR خریداری شد و به آن اجازه می دهد شبکه 2/3/4G خود را اداره کند. Syma Mobile بنابراین می تواند از یک شبکه بزرگ موجود در 99 ٪ از قلمرو فرانسه برخوردار باشد. در اوت 2023 ، SFR 88177 شعبه 4G تأیید شده و در خدمت در فرانسه داشت. در 5G ، اپراتور 20،290 آنتن عملیاتی دارد.

  پیشنهادات موبایل Syma چیست ?

  شما به دنبال اشتراک متناسب با نیازهای خود هستید ? با Selectra در تماس بگیرید 09 71 07 91 49 برای بهره مندی از رقابتی ترین پیشنهاد در مورد خود. پلت فرم چند منظوره ما وظیفه مقایسه بسته های تأمین کنندگان شریک ما را بر عهده دارد. اعلامیه – Syma Mobile Selectra Service

  Syma Mobile با توجه به پیشنهادات پیش پرداخت خود ، “پاس پیش پرداخت“، قابل استفاده در مدت زمان 30 روز ، به کاربران امکان می دهد فرمولی را که نیازهای آنها را برآورده می کند انتخاب کنند: بنابراین به بازار عرضه می شوند گذرگاه بین المللی (به سمت صد مقصد) و پاس اینترنت. Symacom برای خرید آنلاین یا در یکی از نقاط مختلف فروش خود شارژ می کند (فروشگاه های DIA ، دفاتر دخانیات ، نقاط مطبوعات و غیره.). لیست قیمت ها و مدت زمان ارتباطات بین المللی در وب سایت اپراتور موجود است.

  نحوه تماس با سیما موبایل ?

  کمک خواستن ? روشهای مختلفی برای تماس با خدمات مشتری Syma Mobile در صورت بروز مشکلات برای APN SYMA وجود دارد:

  • با تماس با 243 از موبایل Syma ، دوشنبه تا جمعه از 8 صبح تا 8 بعد از ظهر و از 10 صبح تا 6 بعد از ظهر در آخر هفته
  • با تماس از یک موقعیت ثابت در 08 00 94 39 03
  • با تماس با شماره 01 70 38 18 22 از خارج
  • با ارسال ایمیل به [ایمیل محافظت شده]
  • با ارسال نامه به آدرس “Syma Mobile ، خدمات مشتری ، 153 Avenue D’Italie ، 75013 Paris (فرانسه)”
   در حساب فیس بوک یا توییتر آنها

  دفتر مرکزی Symacom در آدرس زیر است:

  موبایل
  153 خیابان D’Italie
  75013 پاریس

  اطلاعات بیشتر در مورد Syma Mobile را بخوانید