مرسدس بنز کلاس جدید T کلاس T 180 سبک- قیمت را کشف کنید | Drivek ، Trial Video – مرسدس کلاس T (2022): تنها Ludospace حق بیمه در بازار چیست?

آزمایش ویدیویی – مرسدس کلاس T (2022): تنها حق بیمه Ludospace در بازار چیست

خودکار.پ.داشتن. متعهد است که تمام محتوای این وب سایت را به طور مرتب حفظ و به روز کند. با وجود همه چیز ، autoxy s.پ.داشتن. صحت اطلاعات موجود در سایت را تضمین نمی کند ، که می تواند به اشتباه یا با فراموشی منسوخ شود. خودکار.پ.داشتن. نمی توان مسئولیت هرگونه خطا یا شکاف ، یا آسیب مستقیم ، غیرمستقیم ، عواقب یا هر نوع آسیب دیگر مربوط به استفاده از این وب سایت یا توابع موجود در آن را بر عهده گرفت.

مرسدس بنز کلاس t

تصاویر ممکن است با محصول نهایی مطابقت نداشته باشد.

** مقادیر مصرف سوخت و انتشار گازهای گلخانه ای مشخص شده مطابق با روش تست WLTP است که براساس آن وسایل نقلیه جدید از اول سپتامبر 2018 دریافت شده است. این روش WLTP جایگزین چرخه رانندگی اروپا (NEDC) است ، که این روش آزمایشی بود که قبلاً مورد استفاده قرار گرفت. شرایط آزمایش واقع بینانه تر ، مصرف سوخت و انتشار گازهای گلخانه ای با توجه به روش WLTP ، در بسیاری موارد ، بالاتر از مواردی است که طبق روش NEDC اندازه گیری می شود. مقادیر مصرف سوخت و انتشار گازهای گلخانه ای بسته به شرایط واقعی استفاده و عوامل مختلفی از جمله: تجهیزات خاص ، گزینه ها و انواع لاستیک ها می تواند متفاوت باشد. برای اطلاعات بیشتر حتماً به نقطه فروش خود نزدیک شوید.

* قیمت های مشخص شده در DriveK.علی رغم کنترل های دقیق و دقیق ما ، از خطاهای احتمالی عاری نیستند. نادرستی های احتمالی ممکن است مربوط به تاریخ و/یا مدت تبلیغات باشد. Drivek متعهد می شود هرگونه اطلاعات گزارش شده را در اسرع وقت به روز کند و نمی تواند مسئولیت هرگونه خطا را بر عهده بگیرد.

خودکار.پ.داشتن. متعهد است که تمام محتوای این وب سایت را به طور مرتب حفظ و به روز کند. با وجود همه چیز ، autoxy s.پ.داشتن. صحت اطلاعات موجود در سایت را تضمین نمی کند ، که می تواند به اشتباه یا با فراموشی منسوخ شود. خودکار.پ.داشتن. نمی توان مسئولیت هرگونه خطا یا شکاف ، یا آسیب مستقیم ، غیرمستقیم ، عواقب یا هر نوع آسیب دیگر مربوط به استفاده از این وب سایت یا توابع موجود در آن را بر عهده گرفت.

برای سفرهای کوتاه ، از پیاده روی یا دوچرخه سواری استفاده کنید #sédéplecemounspolluer

آزمایش ویدیویی – مرسدس کلاس T (2022): تنها حق بیمه Ludospace در بازار چیست ?

مرسدس همکاری خود را با رنو برای توسعه Ludospace جدید خود تجدید کرده است. این دوقلو فنی Kangoo به نام کلاس T ، به طور متوسط ​​1500 یورو برای نمایش یک ستاره در مشبک خود پرداخت می کند. مفهوم Ludospace حق بیمه این زمان طول خواهد کشید ? تست نسخه 180d.

آزمایش ویدیویی - مرسدس کلاس T (2022): چیست

نوشتن

به اختصار

فضا
از 29،100 یورو

به مدت 10 سال با طراحی مدل ها و موتورهای خاص ، رنو و مرسدس از هم جدا شده اند. با این حال ، پروژه Renault Kangoo/Mercedes Citan ، تاکنون بسیار پیشرفته است. این نسل دوم همیشه پلتفرم ، موتورهای خود و فن آوری های خاص خود را با رنو کانگو به اشتراک می گذارد. همچنین در همان مکان ، در کارخانه Maubeuge (59) ساخته شده است. بر خلاف ، مرسدس بر خلاف نسل اول که در آن شرکت ستاره در راهپیمایی قطار را در راهپیمایی گرفته بود ، از این طرح مداخله کرد: “جنبه حق بیمه” را تقویت کنید. این برند با تغییر نام مدل خود در کلاس T شروع به ادغام بهتر آن در محدوده در حالی که در اولین استراحت مرسدس ، W123 T چشمک می زند ،.

آزمایش ویدیویی – مرسدس کلاس T (2022): تنها حق بیمه Ludospace در بازار چیست ?

سپس ، طراحی کمی بیشتر با این تمایل به نزدیک شدن کلاس T به بقیه محدوده کار می کند. بنابراین صفحه جلوی گرد و چراغ های زیتون به صورت بصری به مرسدس B -کلاس نزدیکتر هستند. جدا از رینگ ها و رنگ های خاص ، بقیه (چراغ های عقب ، دهانه ها و شبح) از هر طریق شبیه به فرانسوی ها هستند. در بازی “Rebadgage” ، گروه Stellantis با یک Citroën Berlingo/Peugeot Rifter/Opel Combo Triplet بهتر عمل می کند.

تفاوت اصلی Kangoo در قسمت جلوی آن ، نزدیک به کلاس مرسدس B است LON ، G از 4 ، 49 متر ، کلاس T دارای دو درب کشویی است

وضعیت حق بیمه نیز با قیمت های بالاتر مشخص می شود. این نسخه posh از Kangoo ، به طور متوسط ​​1500 یورو بیشتر در همان پایان و موتور سازی هزینه خواهد کرد ، هزینه اضافی برای نمایش ستاره در انتهای یک مشبک. در این سطح قیمت ، رقیب اصلی کلاس T به نظر می رسد که فولکس واگن کادی است.

Ludospace آلمانی با طراحی داخلی خود ، قیمت های خود را توجیه می کند ، بسیار متفاوت است. در اینجا ، داشبورد منحصر به فرد است. ما همچنین شاهد تلاش در سطح مواد با پوشش های خاص روی داشبورد و همچنین اثاثه یا لوازم داخلی بالاتر هستیم. این کاملاً کافی نیست تا DNA ابزار خود را پنهان کند ، تا حد زیادی از پلاستیک های سخت و توخالی تشکیل شود. ما فضای داخلی فولکس واگن کادوی را شفاف تر ترجیح می دهیم. منحصر به فرد دیگر: حضور سیستم MBUX با کنترل صوتی که توسط معروف “Hey Mercedes” فعال شده است. از طرف دیگر ، آن را در یک صفحه لمسی ناامیدکننده 7 اینچی که وضوح آن قابل عبور است ادغام می شود.

خبرنامه

داشبورد ، فرمان و صندلی ها منحصر به کلاس T هستند. پایان بالا (مترقی) حتی یک پوشش Alcantara را نیز به دست می آورد

سعادت Ludospace میله های سقف مدولار اختراع شده توسط رنو را می گیرد

کلاس T تمام جنبه های عملی kangoo را به خود اختصاص می دهد و بسیاری وجود دارد. با حجم غول پیکر خود شروع می کند. دو درب کشویی به یک نیمکت 2/3 – 1/3 قابل دسترسی دسترسی دارند که به راحتی از 3 بزرگسال بزرگ یا سه صندلی کودک استقبال می کند. بعداً در یک قاب طولانی با هفت مکان در هواپیما ارائه می شود. اگر این رقابت 3 صندلی عقب مستقل یا یک صندلی نیمکت قابل استخراج ارائه دهد ، آلمانی در حجم خالص است. آن از تنه خود بین 520 لیتر و 2،000 لیتر بیشتر نوسان می کند ، هنگامی که نیمکت تاشو شد. یک امتیاز بسیار خوب.

صندلی عقب راحت را می توان 2/3-1/3 تقسیم کرد. به راحتی می تواند 3 بزرگسال یا 3 صندلی کودک را در خود جای دهد این نیمکت ثابت است (در

در اینجا ، صندلی برای ارائه یک سطح بارگیری تقریباً مسطح و بالاتر از همه طولانی ، نزدیک 1 ، 90 متر است. خیلی بد است ، دستکاری را نمی توان از تنه انجام داد. ذخیره بیشمار زندگی تسهیل کننده زندگی است ، اجازه دهید سطل های بزرگ درب ، بازوی مرکزی ، نستورتیوم ، قرص های حمل و نقل هوایی ، فضای ذخیره سازی در بالای داشبورد و غیره را نقل کنیم. مانند آنچه که باید DNA رنو داشته باشد خوب است زیرا کلاس T میله های سقفی مدولار را که می چرخند برای تبدیل شدن به یک گالری که می تواند 40 کیلوگرم پشتیبانی کند ، می گیرد. سیستمی که در Dacia Sandero و New Jogger یافت می شود. برخلاف ، کلاس T به ابزاری احتیاج ندارد.